Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 17
  1. #1
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Θέλω να κάνω ανάκτηση του gmail account. Δεν επαληθεύεται ο κωδικός στο login.
    Δε θέλω να δώσω κινητό.
    Στη διαδικασία ανάκτησης, σε κάποιο step, συμπληρώνω έναν λογαριασμό, στον οποίο μου στέλνουν έναν 6-ψήφιο κωδικό επαλήθευσης. Τον συμπληρώνω κανονικά, αλλά δίνει συνέχεια μήνυμα "Google couldn't verify is you.".

    Έχω κοιτάξει πάρα πολλές σελίδες, χωρίς αποτέλεσμα. Είπα να ανεβάσω εδώ μία ερώτηση, με σκεπτικό να απαντήσει κάποιος ο οποίος είχε το ίδιο πρόβλημα, και το έχει λύσει. Διότι, με τις πάμπολες σελίδες που διαβάζω, το χρόνο μου χάνω.

    Ευχαριστώ

    - - - Updated - - -

    Λοιπόν, έχω νεώτερα.
    Στην εφαρμογή για mails στο κινητό, έχω εγκατεστημένο τον λογαριασμό. Δουλεύει κανονικά (τουλάχιστον για την ώρα). Έστειλα 3 φορές selfie, και έλαβα κανονικά.
    Το γεγονός ότι δουλεύει, υποδεικνύει ότι δεν είναι χακαρισμένος. Αν κάποιος τον είχε χακέψει, και αλλάξει password, δεν θα δούλευε.
    Επίσης, ανάμεσα στα mails, βρήκα ένα του 2013, που είναι της Google, και το οποίο αναφέρει πως αλλάχτηκε password στον λογαριασμό. Αν τα συνδυάσουμε όλα αυτά φτάνουμε στο συμπέρασμα πως θυμάμαι το παλιό password που είχε ο λογαριασμός, και όχι αυτό που άλλαξα από το 2013 και εντεύθεν.
    Επίσης... Βρήκα ποιό είναι το security mail address που θέλει η google να μου στείλει verification code. Είναι, όντως, κάποιο yahoo. Αλλά, καί σ' αυτόν, λόγω του ότι είναι πανάρχαιος (10+ χρόνια), δεν θυμάμαι password. Εδώ δε θυμόμουν αυτό το mail, θα θυμάμαι password;
    Και, τέλος, να πω πως έκανα φύλλο και φτερό τα settings της εφαρμογής mails στο κινητό, αλλά δεν έχει πουθενά το password των accounts.
    Δε μπορώ να μάθω σε κανέναν τίποτα.
    Το μόνο που μπορώ είναι να του μάθω να σκέφτεται.

    Σωκράτης

  2. #2
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Αν υπάρχει κάποια διεύθυνση e-mail που μπορείς να ελέγξεις άμμεσα
    πάνε στην google βάλε τον λογαριασμό,
    και πάτα Επόμενο.

    Θα σου ζητήσει password το οποίο δεν θυμάσαι.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  0.jpg 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  23,9 KB 
ID: 180507

    Πάτα το Δοκιμάστε μια διαφορετική ερώτηση τόσες φορές,

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  0b.jpg 
Εμφανίσεις:  1 
Μέγεθος:  32,3 KB 
ID: 180508

    μέχρι να δεις το παρακάτω μήνυμα:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  0c.jpg 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  77,9 KB 
ID: 180509

    Αφού λες ότι μέσω κινητού μπορείς να στέλνεις και να λαμβάνεις μηνύματα,
    από το e-mail που δεν θυμάσαι το password,μπορεις στο παραπάνω,
    να βάλεις και το ίδιο το e-mail π.χ. username@ google.cοm.

    Ή μπορείς να βάλεις ένα οποιοδήποτε άλλο e-mail στο οποίο έχεις πρόσβαση.
    Μετά ακολουθείς τα βήματα.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  3. #3
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Γιώργο, το έχω δοκιμάσει πάμπολες φορές να φτάσω σε αυτό το σημείο. Έχω δώσει 5 διαφορετικά mails, πολλές φορές το κάθε ένα. Εξού και πάρα πολλές φορές η διαδικασία. Ο εξαψήφιος κωδικός που στέλνουν, δε δουλεύει. Είναι σωστό το ότι δε δουλεύει. Γιατί; Εξηγώ. Διότι είναι λάθος αυτή η διαδικασία που έχει φτιάξει η Google. Πάρε π.χ. εσύ ένα gmai κάποιου που έχεις. Μπες σε "δήθεν" διαδικασία ανάκτησης, και φέρε την σε αυτό το σημείο. Βάζοντας εδώ ένα δικό σου mail, σου στέλνει η Google εκεί 6-ψήφιο, και, αν μετά δε ζητάει κάποια άλλα στοιχεία, τού 'φαγες το account.

    ps Αυτό που φοβόμουν, έγινε. Μάλλον από τις πολλές προσπάθειες login με διάφορους κωδικούς, δε δουλεύει τώρα το mail ούτε στο mobile app. Μπλόκαρε. Δεν είναι ότι είναι hijacked ο λογαριασμός. Αν ήταν hijacked, δε θα δούλευε χθες. Ξέρετε τί πιστεύω; Ο κωδικός που βάζω είναι σωστός. Απλά η Google έχει ανεβάσει πολύ τα επίπεδα ασφαλείας σε browsers, low secure apps, και τέτοια.
    Κάτι που δεν πολυκατάλαβα, έχει φτιάξει κάτι σε σχέση με ασφάλεια για OMtua 2.0.
    Δε φταίω εγώ, πάντως. Το app το δουλεύω στο κινητό καθημερινά. Στον λογαριασμό, μέσω του app, έμπαινα καθημερινά. Προσπαθώντας να μπω από web, και να μη με αφήνει επειδή δεν έχω μπει καιρό, και να μου μπλοκάρει τον λογαριασμό, είναι επιεικώς απαράδεκτο!!!

  4. #4
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Μα επάνω που απάντησα το είχα δοκιμάσει. Κάτσε θα φτιάξω και τέταρτο GMAIL.
    Θα σου πω σε λίγο τι γίνεται.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  5. #5
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Γιώργο, μην φτιάξεις άλλο gmail. Βρες ένα gmail γνωστού σου, και ξεκίνα με αυτό το mail τη διαδικασία ανάκτησης. Θα δεις ότι θσ σε βάλει στο ίδιο ακριβώς wizard. Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο. Εάν δώσεις εκεί που σου ζητάει κάποιο mail, για να σου στείλουν 6-ψήφιο κωδικό, δώσεις, λοιπόν εκεί ένα mail δικό σου, και βάλεις αυτόν τον κωδικό που θα σου στείλουν, τον συμπληρώσεις, λοιπόν, στο επόμενο step, έχεις στα χέρια σου το mail τού γνωστού σου;

    Αφού σου δούλεψε όπως λες, το πιό πιθανό είναι να κατάλαβαν αυτοί με το δικό τους τρόπο ότι πρόκειται για χρήση του account (όπως και της διαδικασίας ανάκτησης) από τον κάτοχο τού account λόγω ip, browser, συσκευής τού κατόχου, κλπ κλπ. Έχουν, φαίνεται, αυτοί τον τρόπο τους να τα πιάνουν αυτά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος johnyb98 : 24-02-17 στις 17:28.

  6. #6
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Το έκανα ξανά μόλις τώρα με άλλο λογαριασμό. Τώρα μου βγάζει το παρακάτω μήνυμα:
    Σας ευχαριστούμε για την επαλήθευση της διεύθυνσης ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.

    Η Google δεν κατάφερε να επαληθεύσει ότι το αναγνωριστικό
    Οπότε δίνεις τον λογαριασμό yahoo (που κι εκεί δεν θυμάσαι κωδικό)
    κι ακολουθεις τα βήματα για ανάκτηση εκεί.

    Δεν σου μπλόκαρε τον λογαριασμό από την στιγμή που τον χρησημοποιούσες μεσω τηλεφώνου.
    Το πιοπ πιθανό είναι να βάζεις λάθος password εσύ.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  7. #7
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Κρατάω σε αρχείο username & pasdwords. Αμέσως μόλις αλλάξω κάποιο passwοrd, ενημερώνω καί αυτό το αρχείο. Από το αρχείο αυτό, λοιπόν, βάζω και password στο web gmail, αλλά δεν το δέχονται για λόγους ασφαλείας.

    Αυτή τη στιγμή, ούτε στο app στο κινητό δουλεύει ο λογαριασμός. Λογικό. Δεν έχει μπλοκαριστεί από την Google. Απλά, από τις πολλές προσπάθειες να μπω, τον σταμάτησαν σε χρήση, δεν ξέρω για πόσο. π.χ η Yahoo τούς σταματάει από 12 έως 48 ώρες. Με ενημερωτικό μήνυμα. Η Google δεν έβγαλε μήνυμα για πόσο θα τους κλείνει από τις προσπάθειες.

    Επίσης, δυστυχώς ούτε στον yahoo μπορώ να μπω. Με δοκιμές στη yahoo login screen κατάφερα, από τα 2 αρχικά που μου έδινε η google, να βρω το yahoo mail. Οπότε, όπως καταλαβαίνετε, δεν θυμάμαι και padsword γι' αυτό το account μου στη yahoo. Ποιό password; Εδώ δεν θυμόμουν ότι είχα τέτοιο account στη yahoo. Είναι 10+ χρόνια που το έχω, και δεν το χρησιμοποιώ. Δοκίμασα καί στης yahoo πολλά passwords, αλλά τίποτα. Άσε που στης yahoo υπάρχει κι άλλο πρόβλημα. Μπορεί από τα πολλά χρόνια να είναι απενεργοποιημένος. Αν και δεν νομίζω να είναι τόσο άσχημα τα πράγματα. Απ' τη στιγμή που βρίσκει η yahoo το λογαριασμό, και μου ζητάει password, μάλλον ο λογαριασμός, με σωστό password, είναι ok.

  8. #8
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Κάνε προσπάθειες ανάκτησης λογαριασμού στο Υahoo mail.

    Εμένα γιατί δεν μου κλέιδωσε τον λογαριασμό η Google. Πάνω από 10 προσπάθειες έκανα.
    Κι ακόμη δουλεύουν και οι τρεις.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  9. #9
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Πρέπει να θυμηθώ κωδικό της Yahoo!

    Εάν έχεις χρόνο και όρεξη, δώσε έναν από τους τρεις gmail σε έναν γνωστό σου, με τον οποίο μπορείς να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά. Εξήγησέ του να μπει σε διαδικαδία ανάκτησης (το wizard με τις φωτό που ανέβασες). Εκείνος, γνωρίζοντας μόνο το mail address που θα του δώσεις, και τίποτα άλλο, θα κάνει πολλές προσπάθειες (περισσότερες από 10 - όπως και γω έκανα περισσότερες από δέκα - μη σου πω 30+ ). Και να τις κάνει και γρήγορα. Όταν λέω γρήγορα, με το που τελειώνει τη μία, ξεκινάει την άλλη. Όχι μετά από μισή, μία ώρα κλπ κλπ. Αμέσως.

    Στο σημείο στο τέλος τού wizard, εκεί που ζητάει mail για 6-ψήφιο κωδικό, φυσικά θα δώσει ένα δικό του mail, το οποίο θα τσεκάρει για να δει ποιόν 6-ψήφιο τού έστειλε η google. Θα δεις ότι αυτός ο κωδικός, όσες φορές και να τρέξει τη διαδικασία, δεν θα δουλέψει. Πολύ απλά διότι, το mail του δεν είναι πουθενά δηλωμένο στα settings του gmail με το οποίο παίζετε.

    Επίσης, όσο θα κάνει αυτός όοοολες αυτές τις δοκιμές, μην είσαι μέσα στο mail. Και, γενικά, μη μπεις για κανένα 24ωρο. Οπότε, δώστου ένα gmail για δοκιμές. Κάτι που να μη δουλεύεις, και χρειάζεσαι. Αν είναι σωστά αυτά που σκέφτομαι, λογικά η google θα φτάσει τον λογαριασμό σου στο ίδιο σημείο με τον δικό μου. Και κάτι τέτοιο θα γίνει διότι, ο φίλος σου θα προσπαθεί από διαφορετικό ip, pc, και διάφορα άλλα, όπως σου είπα παραπάνω, από τα δικά σου.

    Αν βρεις κανέναν να έχει όρεξη για τέτοια πειράματα (καί εσύ, φυσικά).
    Δε μπορώ να μάθω σε κανέναν τίποτα.
    Το μόνο που μπορώ είναι να του μάθω να σκέφτεται.

    Σωκράτης

  10. #10
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Το λέει ξεκάθαρα, αν είναι λογαριασμός που έχεις δηλώσει ποιο παλιά στο gmail τότε όλα θα πάνε καλά.

    Φαντάσου έτσι απλά, αν ο κάθε ενας έβαζε ενα δικό του mail που δεν έχει περάσει ποτέ μέσα απο τα αρχεία της google να σου πάρει τον λογαριασμό.
    Για να μην έχεις δώσει ούτε κινητό, ούτε email λογικά δεν σε ενδιαφέρει ο λογαριασμός όποτε τι το ψάχνουμε;


    Αν σε ενδιαφέρει να μην έχει το τηλέφωνο σου η google ή το email σου, θα πρέπει να μην έχεις συσκευή με gpaps

  11. #11
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Η σύνδεση γίνεται κανονικά. Καθώς και ο κωδικός που βάζω είναι σωστός κατά 99.99%.
    Απλά, δεν ξέρω γιατί, παρότι σωστός κωδικός, η Google θέλει να κάνει και περαιτέρω επαλήθευση. Τί την έχει πιάσει.
    Αμέσως μετά το login, αυτή την επαλήθευση προσπαθεί να την κάνει με το ακόλουθο μήνυμα:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  g.jpg 
Εμφανίσεις:  16 
Μέγεθος:  45,1 KB 
ID: 180545

    Προσέξτε την αρχή τού μηνύματος:"Υπάρχει κάτι ασυνήθιστο στον τρόπο σύνδεσης...".
    Τί το ασυνήθιστο βρίσκει; Δεν καταλαβαίνω. Εάν έχει πρόβλημα το ότι έχω πολύ καιρό να κάνω web login,
    διότι δουλεύω συνέχει το λογαριασμό από app, τότε τί να πω. Οι τύποι είναι για κλάματα...

    Σε περίπτωση λάθος κωδικού, το μήνυμα είναι όπως παρακάτω:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  g33.jpg 
Εμφανίσεις:  6 
Μέγεθος:  31,6 KB 
ID: 180546

    Στην δεύτερη φωτό, το μήνυμα βγαίνει, και ξαναβγαίνει, και ξαναβγαίνει, ......
    Ενώ η πρώτη φωτό είναι αφού δώσεις καί password (σωστό). Απλά, θέλει να κάνει μία ακόμη επιβεβαίωση λόγω, όπως λέει,
    ασυνήθιστου τρόπου login.

    Προσέχοντας και γω περισσότερο, αποδεικνύεται πως ο κωδικός είναι σωστός (sorry για την αναστάτωση ).
    Το πρόβλημα της google είναι το μη συνηθισμένο. Τί να πω???
    Δε μπορώ να μάθω σε κανέναν τίποτα.
    Το μόνο που μπορώ είναι να του μάθω να σκέφτεται.

    Σωκράτης

  12. #12
    Εγγραφή
    09-03-2017
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παιδια ξερει κανεις να μου πει τι γινετε οταν το νουμερο που εχεις δηλωσει στο gmail εχει παψει να ισχυει και οταν παω να μπω ζηταει τον κωδικο που μου στελνει σε αυτο το νουμερο?

  13. #13
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gatos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ξερει κανεις να μου πει τι γινετε οταν το νουμερο που εχεις δηλωσει στο gmail εχει παψει να ισχυει και οταν παω να μπω ζηταει τον κωδικο που μου στελνει σε αυτο το νουμερο?
    Απλά θα πρέπει να επιλέξεις είσοδο στον λογαριασμό σου
    με μια από τις άλλες μεθόδους,αν δεν θυμάσαι το password.

    Δεν μ΄πορείς να κάνεις κάτι άλλο.


    Και
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  14. #14
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gatos1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ξερει κανεις να μου πει τι γινετε οταν το νουμερο που εχεις δηλωσει στο gmail εχει παψει να ισχυει και οταν παω να μπω ζηταει τον κωδικο που μου στελνει σε αυτο το νουμερο?
    Να φανταστώ, αναφέρεσαι σε web login, και όχι από κάποια εφαρμογή διαχείρισης λογαριασμού. Με δεδομένο ότι τα πράγματα είναι έτσι, να αναφερθώ σε μία ιδιότυπη περίπτωση της Google, που μου έχει τύχει.
    Γνώριζα το σωστό password, αλλά δεν μπορούσα να κάνω web login από πουθενά. Ούτε pc (windows ή ubuntu), ούτε laptop. Και από κανέναν browser. Τελικά, έγινε το login, όταν πέτυχα τον σωστό συνδυασμό: laptop και firefox. Δοκίμαζα opera, κυρίως, στα συστήματα, αλλά δεν έπιανε.

    Εάν ξέρεις το password, προσπάθησε να θυμηθείς υπολογιστή και browser που μπήκες τελευταία φορά, και δοκίμασε από κει. Δοκίμασε 2-3 φορές. Μπορεί να κάνεις κάτι.

  15. #15
    Εγγραφή
    30-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    2.503
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    D:8815 kbps / U:975 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    ZTE H108NS
    Μάλλον μού τον "έφαγαν" τον λογαριασμό. Λέω "μάλλον" διότι, δεν είμαι σίγουρος ακόμη 100%. Θα το ψάξω κι άλλο.

    Αλλά, λέω, ίσως μου τον έφαγαν διότι, σε άλλο gmail που είχα να μπω περισσότερο από 1 χρόνο, και μάλλιστα σε αυτόν
    δεν έμπαινα ούτε web ούτε από 3rd party software, δοκίμασα χθες να μπω από web, και μπήκε απευθείας. Ούτε κινητά,
    ούτε πιστοποιήσεις ότι είμαι κάτοχος, ούτε τίποτα. Και μάλιστα δοκίμασα να μπω από ubuntu, κάτι απ' το οποίο δεν είχα ξαναμπεί.

    Επίσης, ούτε σε αυτόν έχω δηλώσει κινητό ασφαλείας, ούτε 2-step verify.

    Όλα αυτά με οδήγησαν στο συμπέρασμα ότι τον hack-άρισαν.
    Δε μπορώ να μάθω σε κανέναν τίποτα.
    Το μόνο που μπορώ είναι να του μάθω να σκέφτεται.

    Σωκράτης

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Ανάκτηση δεδομένων από σκληρό
    Από giwrgosth στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 1160
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-02-24, 19:08
  2. σύνδεση σε gmail account
    Από johnyb98 στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-02-17, 00:17
  3. Πρόβλημα με προώθηση αυτόματου μηνύματος από gmail.com σε 2 λογαριασμούς
    Από aia στο φόρουμ Internet, web surfing και online υπηρεσίες
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-12-16, 09:36
  4. κατεστραμμενο file system και ανακτηση σε raw
    Από kris1982 στο φόρουμ Σκληροί δίσκοι, αποθηκευτικά μέσα και λοιπά περιφερειακά
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-06-16, 16:17

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας