Σελ. 67 από 154 ΠρώτηΠρώτη ... 4757626566676869727787 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 991-1.005 από 2308
  1. #991
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μένα τα 1024 πριν 15 χρόνια αρκετά ηταν ... αλλά τώρα να ζω με αποσυνδέσεις και ενώ με λίγα ευρώ διαφορά μπορώ να έχω απο 4 έως 5 φορές πιο γρήγορο Ίντερνετ, σορρυ αλλά καλά στα λέει ο φίλος !!
    Προχωράει ο κόσμος και δε μένει στατικός
    Εδώ με τα ίδια λεφτά (28 ευρώ) δίνουν σύνδεση 100/100 πλέον, στα 11Mbps της πλάκας θα μείνεις και σε αυτή τη περίπτωση για 1-2 ευρώ ;;
    Να υποθέσω πως και το κινητό σου είναι παλιάς κοπής και η τηλεόραση με tube ;;;
    Έλα τώρα
    Δεν νομίζω να ξέρεις εσύ καλύτερα τις ανάγκες μου, οπότε μπορείς να μιλάς μόνο για τον εαυτό σου.

    Επίσης το τι συσκευές έχω δεν σε αφορά.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  2. #992
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Νομίζω πως κάπου εδώ θα πρέπει να σταματήσει το Offtopic,

  3. #993
    Εγγραφή
    21-03-2011
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45/4 fast path
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω πως κάπου εδώ θα πρέπει να σταματήσει το Offtopic,
    νομίζω,
    hetfield, d_j_v, sweet dreams

    τα πιάσατε ο καθένας σε άλλη βάση & παρεξηγηθήκατε μεταξύ σας

    δεν είμαι 4μελης οικογένεια εγώ αλλά πρεπει να καταλάβω κι αυτόν που σε 1 σπίτι ζουν πολλά άτομα
    όπως επίσης πρέπει να αντιληφθεί & κάποιος άλλος ότι ορισμένοι δεν έχουν μεγάλες ανάγκες/απαιτήσεις

    γι'αυτό κι αν δείτε παραπάνω έγραψα για μικρότερες ταχύτητες πακέτα που μπορούν να δώσουν οι πάροχοι με VDSL τεχνολογία αργότερα σε αντίστοιχες λογικές τιμές προσδίδωντα έτσι ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ στη σύνδεση/γραμμή
    το τελευταίο πιστεύω είναι κάτι που το θέλουμε όλοι σωστά?;

    peace guys! ή πιο ελληνικά παίδες ΟΜΟΝΟΙΑ ... κεντρική διάσημη πλατεία της πρωτεύουσας αλλά λέξη που όλοι ακόμα & ο υποφαινόμενος ξεχνάμε καμιά φορά... δεν βγάζω την ουρά μου απ'έξω

    ερχόμενος τώρα ειδικότερα στο θέμα του νήματος...
    στη περιοχή μου έρχεται το vdsl2 με μελλοντική ανάπτυξη στα 100 για το οποίο ούτε κι εγώ σκοτίζομαι.
    τώρα πληρώνουμε για υποτιθέμενα 24/1 ταχύτητα ΟΛΟΙ μας & άλλοι απολαμβάνουν 6, άλλοι 12 & κοντά στα 24 αυτοί που είναι κοντά στο dslam φυσικά!
    δεν ξέρω αν το βλέπετε εσείς δίκαιο σε μια ευνομούμενη κοινωνία?;
    όταν έρθει vdsl2 φυσικά & θα προτιμούσα το 30/2 & να χω κοντά εκεί στην ταχύτητα που πληρώνω παρά να με κοροϊδεύουν
    με το έως 24 που είναι φράση που πολλοί από μας σιχαθήκαμε όλ'αυτά τα έτη, δεν νομίζετε?

  4. #994
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JOHNMORE Εμφάνιση μηνυμάτων
    τώρα πληρώνουμε για υποτιθέμενα 24/1 ταχύτητα ΟΛΟΙ μας & άλλοι απολαμβάνουν 6, άλλοι 12 & κοντά στα 24 αυτοί που είναι κοντά στο dslam φυσικά!
    δεν ξέρω αν το βλέπετε εσείς δίκαιο σε μια ευνομούμενη κοινωνία?;
    όταν έρθει vdsl2 φυσικά & θα προτιμούσα το 30/2 & να χω κοντά εκεί στην ταχύτητα που πληρώνω παρά να με κοροϊδεύουν
    με το έως 24 που είναι φράση που πολλοί από μας σιχαθήκαμε όλ'αυτά τα έτη, δεν νομίζετε?
    Να το κανουμε με ογκοχρεωση καλυτερα?

  5. #995
    Εγγραφή
    21-03-2011
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45/4 fast path
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να το κανουμε με ογκοχρεωση καλυτερα?
    να το πάρω για αστείο έτσι?
    εκτός αν δεν νιώθεις τι σημαίνει οπτική ίνα από θέμα σταθερότητας που έγραψα αν είδες

    *ογκοχρέωση έχουμε στα κινητά & μάλιστα απ'τις ακριβότερες τιμές data της ευρώπης αν θυμάμαι καλά

  6. #996
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baskon Εμφάνιση μηνυμάτων
    2. Στο Dslam ποιος ειναι υπευθυνος για την βλάβη; Αν ειναι ο χ-πάροχος, τότε εννοείται ότι ο χρόνος αποκατάστασης είναι μικρότερος για δυο λόγους:
    α. Δεν εμπλέκονται 2 πάροχοι σε αυτη την περίπτωση βλάβης.
    β. Δίνεται μικρή προτεραιότητα στους πελάτες του παρόχου, όπως συνηθίζεται και στις βλάβες του χαλκού με τον ΟΤΕ.
    Καλά για τις βλάβες σε δίκτυο κορμού εκτός απο σπάνιες, υπάρχουν και backup, και συνήθως φτιάχνονται γρήγορα (εκτός αν πρόκειται για νησί)
    Αρα ο Οτέ έχει ένα πλεονέκτημα στις συχνότερες βλάβες του χαλκού, αλλά το χάνει σε βλάβη DSLAM, και είμαστε σχεδόν ισοπαλία..
    Σχεδόν 15 χρόνια το περιμένω αυτό. Επιτέλους ο ΟΤΕ θα απευθυνεται σε εναλλακτικό (Wind, Vodafone) για άρση βλάβης και ο εναλλακτικός προβλέπω να πετάει αετό για αρκετές μερες, μπας και ξεκινησει να ξεπληρώνει όσα του έχει κάνει ο ΟΤΕ τόσα χρόνια στο last mile. Η εκδίκηση είναι ενα πιάτο που αυτή τη φορά θα σερβιριστεί παγωμένο και θα φαγωθει σε θερμοκρασίες Ανταρκτικής .

    Οπως επί ΑΡΥΣ (πριν το llu) ο ΟΤΕ είχε συντριπτικό ποσοστό στη λιανική , αφού δε συνεφερε να έχεις πχ aDSL-in-a-box της Forthnet (ή DSLcube της Vivodi) και να σε πετάει ο provider σου μπαλάκι στον ΟΤΕ (βέβαια τότε είχαμε το OnDSLkit της ΟΤΕnet και το Conn-X τoυ OTE και ειχαν παίξει κάτι πασούλες μέχρι και εκεί), ετσι πιστεύω ότι στα Αστικά Κέντρα που έχει πάρει τη χονδρικη η Vodafone ή η Wind, οι συνδρομητες αργά ή γρηγορα θα μετακινηθούν στον αντίστοιχο εναλλακτικό, τουλάχιστον μετά την τρίτη βλάβη που ο ΟΤΕ θα τους πει "φταίει η Wind/Vodafone που εχει το δίκτυο" και με το αντίστοιχο word of mouth στη γειτονιά . Επιτέλους, το "φταίει ο ΟΤΕ" θα έχει αδερφές φράσεις. Αχ, χρόνια το περιμενα αυτό, αλήθεια (από τοτε που ονειρευόμουν δημόσιο δίκτυο FTTH με Active Ethernet Point-to-Point, ουδετερο προς όλους τους providers, όπως το ειχε εξαγγείλει ο Χατζηδάκης στην τελευταία Κυβέρνηση Καραμανλή τον Αύγουστο του 2009).



    (εχω ξεχάσει τα εμπορικά ονόματα των πακέτων των άλλων providers, πχ HOL, αλλά θυμαμαι το Tellas Zisto με τα μυρμήγκια )
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  7. #997
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JOHNMORE Εμφάνιση μηνυμάτων
    να το πάρω για αστείο έτσι?
    εκτός αν δεν νιώθεις τι σημαίνει οπτική ίνα από θέμα σταθερότητας που έγραψα αν είδες

    *ογκοχρέωση έχουμε στα κινητά & μάλιστα απ'τις ακριβότερες τιμές data της ευρώπης αν θυμάμαι καλά
    Δηλαδη αν εγω εχω 24 Mbps και δεν κατεβαζω τιποτα, ενω εσυ εχεις 8 Mbps και το σκιζεις στα downloads μερα-νυχτα, θα πρεπει εσυ να πληρωνεις λιγοτερα επειδη...? Δωσε μια πειστικη απαντηση και βλεπουμε.

  8. #998
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    (εχω ξεχάσει τα εμπορικά ονόματα των πακέτων των άλλων providers, πχ HOL, αλλά θυμαμαι το Tellas Zisto με τα μυρμήγκια )
    HOL Hibox με αρχική ταχύτητα 128/128, προπληρωμή και δώρο επιπλέον ανάλογα τους μήνες αγοράς.
    Επίσης και οι μηνιαίες προσφορές του RAM με σύνδεση στην ALTEC.

  9. #999
    Εγγραφή
    21-03-2011
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45/4 fast path
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχεδόν 15 χρόνια το περιμένω αυτό. Επιτέλους ο ΟΤΕ θα απευθυνεται σε εναλλακτικό (Wind, Vodafone) για άρση βλάβης και ο εναλλακτικός προβλέπω να πετάει αετό για αρκετές μερες, μπας και ξεκινησει να ξεπληρώνει όσα του έχει κάνει ο ΟΤΕ τόσα χρόνια στο last mile. Η εκδίκηση είναι ενα πιάτο που αυτή τη φορά θα σερβιριστεί παγωμένο και θα φαγωθει σε θερμοκρασίες Ανταρκτικής .

    Οπως επί ΑΡΥΣ (πριν το llu) ο ΟΤΕ είχε συντριπτικό ποσοστό στη λιανική , αφού δε συνεφερε να έχεις πχ aDSL-in-a-box της Forthnet (ή DSLcube της Vivodi) και να σε πετάει ο provider σου μπαλάκι στον ΟΤΕ (βέβαια τότε είχαμε το OnDSLkit της ΟΤΕnet και το Conn-X τoυ OTE και ειχαν παίξει κάτι πασούλες μέχρι και εκεί), ετσι πιστεύω ότι στα Αστικά Κέντρα που έχει πάρει τη χονδρικη η Vodafone ή η Wind, οι συνδρομητες αργά ή γρηγορα θα μετακινηθούν στον αντίστοιχο εναλλακτικό, τουλάχιστον μετά την τρίτη βλάβη που ο ΟΤΕ θα τους πει "φταίει η Wind/Vodafone που εχει το δίκτυο" και με το αντίστοιχο word of mouth στη γειτονιά . Επιτέλους, το "φταίει ο ΟΤΕ" θα έχει αδερφές φράσεις. Αχ, χρόνια το περιμενα αυτό, αλήθεια (από τοτε που ονειρευόμουν δημόσιο δίκτυο FTTH με Active Ethernet Point-to-Point, ουδετερο προς όλους τους providers, όπως το ειχε εξαγγείλει ο Χατζηδάκης στην τελευταία Κυβέρνηση Καραμανλή τον Αύγουστο του 2009).



    (εχω ξεχάσει τα εμπορικά ονόματα των πακέτων των άλλων providers, πχ HOL, αλλά θυμαμαι το Tellas Zisto με τα μυρμήγκια )
    καλά το λες για την εκδίκηση των παρόχων που τόσα έτη είχε μόνο ο ΟΤΕ την πίτα&μαχαίρι σχεδόν πανελλήνια
    ΟΜΩΣ πάλι οι πολίτες-πελάτες θα την πληρώνουν για τα μεταξύ τους...
    γιαυτό προσωπικά χαίρομαι που στην περιοχή μου θα υπάρχει ΜΟΝΟ 1 εμπλεκόμενος στο δίκτυο...οπότε θεωρώ στη περιοχή μου τον ΟΤΕ καλύτερη επιλογή. αν βέβαια δεν είσαι απ'τα άτομα που χρειάζονται απαραίτητα το διαδίκτυο ή θες τη φτηνότερη τιμή πας αλλού
    σε αλλες περιοχες θα χουμε <διαπλεκόμενους> πολλούς & όπου λαλούν πολλοί κοκόροι ξέρετε τι συμβαίνει στο τέλος

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη αν εγω εχω 24 Mbps και δεν κατεβαζω τιποτα, ενω εσυ εχεις 8 Mbps και το σκιζεις στα downloads μερα-νυχτα, θα πρεπει εσυ να πληρωνεις λιγοτερα επειδη...? Δωσε μια πειστικη απαντηση και βλεπουμε.
    εντάξει εσένα θα ζητήσουμε να σου βάλουν ογκοχρέωση
    με τα 8 θα κάνω πόσες ώρες για να κατεβάσω & θα κάψω όμως πόσο ρεύμα...
    googlαρε τι εστί ΧωροΧρόνος όπου χώρος=χωρητικότητα σε MB & χρόνος=διάρκεια download σε ώρες

  10. #1000
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    7.517
    Downloads
    56
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    11.7(dB) / 34.0(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχεδόν 15 χρόνια το περιμένω αυτό. Επιτέλους ο ΟΤΕ θα απευθυνεται σε εναλλακτικό (Wind, Vodafone) για άρση βλάβης και ο εναλλακτικός προβλέπω να πετάει αετό για αρκετές μερες, μπας και ξεκινησει να ξεπληρώνει όσα του έχει κάνει ο ΟΤΕ τόσα χρόνια στο last mile. Η εκδίκηση είναι ενα πιάτο που αυτή τη φορά θα σερβιριστεί παγωμένο και θα φαγωθει σε θερμοκρασίες Ανταρκτικής .
    Εγώ βλέπω να πετάει αετό και για τους δικούς του πελάτες μιας και η τεχνική υποστήριξη του last mile μόνο εύκολη δεν είναι, απαιτεί προσωπικό και τεχνογνωσία που αυτή τη στιγμή δεν έχουν (σε αντίθεση με τον ΟΤΕ) και προβλέπω αρκετά τραγελαφικά. Απλά θα συμπονέσω όσους θα έχουν εναλλακτικό "συντηρητή" του last mile.

  11. #1001
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχεδόν 15 χρόνια το περιμένω αυτό. Επιτέλους ο ΟΤΕ θα απευθυνεται σε εναλλακτικό (Wind, Vodafone) για άρση βλάβης και ο εναλλακτικός προβλέπω να πετάει αετό για αρκετές μερες, μπας και ξεκινησει να ξεπληρώνει όσα του έχει κάνει ο ΟΤΕ τόσα χρόνια στο last mile. Η εκδίκηση είναι ενα πιάτο που αυτή τη φορά θα σερβιριστεί παγωμένο και θα φαγωθει σε θερμοκρασίες Ανταρκτικής .
    Για να πετάξει αετό θέλει και τεχνικούς που δεν έχει

    Άλλωστε αν θυμάσαι υπήρξανε έλεγχοι απο την ΕΕΤΤ πως το μεγαλύτερο ποσοστό βλαβών που δώσανε οι εναλλακτικοί δεν ήταν τελικά πρόβλημα στον ΟΤΕ αλλά στα σημεία ευθύνης του παρόχου, απλά αφού δεν είχανε τεχνικούς για να πετάξουν αετο, το στέλνανε βλάβη ΟΤΕ.

  12. #1002
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.604
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    HOL Hibox με αρχική ταχύτητα 128/128, προπληρωμή και δώρο επιπλέον ανάλογα τους μήνες αγοράς.
    Επίσης και οι μηνιαίες προσφορές του RAM με σύνδεση στην ALTEC.
    πάντως η altec έδινε και fritz σε 386/512 εποχή

  13. #1003
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    906
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να πετάξει αετό θέλει και τεχνικούς που δεν έχει

    Άλλωστε αν θυμάσαι υπήρξανε έλεγχοι απο την ΕΕΤΤ πως το μεγαλύτερο ποσοστό βλαβών που δώσανε οι εναλλακτικοί δεν ήταν τελικά πρόβλημα στον ΟΤΕ αλλά στα σημεία ευθύνης του παρόχου, απλά αφού δεν είχανε τεχνικούς για να πετάξουν αετο, το στέλνανε βλάβη ΟΤΕ.
    Μη χαλάς σε παρακαλώ το στορυ

  14. #1004
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Δεν έχουμε ακόμα χωνέψει το πλάνο. Θα υπάρχει ένας πάροχος λιανικής. Προφανώς αυτός θα έχει συγκεκριμένες υποχρεώσεις. Θα υπάρχει ένας πάροχος πρόσβασης. Αυτός θα έχει το DSLAM και θα νοιακιάζει πόρτες. Θα υπάρχει (στο 92%) το δίκτυο χαλκού. Εκεί θα επεμβαίνει ο ΟΤΕ και μόνο ο ΟΤΕ για όλους όπως και σήμερα. Λεπτομέρειες υπάρχουν στο έργο του vectoring και στο αναθεωρημένο RUO.

  15. #1005
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Όλα όμορφα κι αγγελικά πλασμένα, στην πράξη είναι το θέμα τι γίνεται. Στα χαρτιά όλα τέλεια είναι και τώρα, οι βλάβες όμως μπαλάκι πηγαίνουν χωρίς να λύνονται, με το νέο μοντέλο η πολυπλοκότητα θα αυξηθεί.

    Η δική μου απορία: Έστω ότι η Α εταιρεία, πλην ΟΤΕ, έχει πάρει το ΑΚ που ανήκω. Προβλέπεται να έχει τοπικά κλιμάκια με τεχνικούς πεδίου ή θα είναι 20 άτομα σε όλη την Αττική και θα τρέχουν για ό,τι προλάβουν;
    hnesne

Σελ. 67 από 154 ΠρώτηΠρώτη ... 4757626566676869727787 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-20, 21:49
  2. Μηνύματα: 101
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-02-17, 19:19
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-01-17, 13:30
  4. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-16, 13:00

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας