Σελ. 348 από 593 ΠρώτηΠρώτη ... 328338343346347348349350353358368 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 5.206-5.220 από 8895
  1. #5206
    Εγγραφή
    24-01-2018
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    17
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από minas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θέλω να το προεξοφλήσω, αλλά σε οικιακά προγράμματα αυτή είναι η ρύθμιση που κάνει ο ΟΤΕ. Καλείς μόνο από τον κεφαλικό, δέχεσαι τις κλήσεις και από τα δύο, και έχεις δύο κανάλια φωνής.
    Διπλές καταχωρήσεις VoIP δεν κάνουν, αλλά μπορεί να είναι διατεθιμένοι να σου στείλουν κάθε νούμερο σε διαφορετική θύρα του router.
    Όπως και να έχει, μιλάς με τεχνική υποστήριξη.
    99% στο Speedport+ είχε 2 ξεχωριστές καταχωρήσεις για τα νούμερα, απλά δεν είχες επιλογή ποίο port να αντιστοιχεί σε ποίο νούμερο, πράγμα που μπορείς να κάνεις στο 7590, και μάλιστα μέσω DECT (που θέλω να κάνω εγώ).

  2. #5207
    Εγγραφή
    20-05-2003
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    679
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Fritzbox 7590
    Path Level
    Fastpath
    Δουλεύει κανονικά με 2 VoIP γραμμές και μπορείς να ρυθμίσεις ποιο port ή ποιο τηλέφωνο χρησιμοποιεί την κάθε μία αντίστοιχα.

  3. #5208
    Εγγραφή
    19-10-2004
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.031
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Fritz 5530
    Στην δουλεία έχω ρυθμίσει 1 κεφαλικό και 2 MSN και έχω συνδέσει 1 ενσύρματο πάνω στο 7590 και έχω συνδέσει και 3 panasonic dect στο router. Εχω ρυθμίσει ποιο νούμερο χτυπάεο σε ποια συσκευή. Η ρυθμίση από το menu του fritz είναι παιχνιδάκι

  4. #5209
    Εγγραφή
    15-10-2006
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tech Engineer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά καλησπέρα, τι πρέπει να κάνω για να προστεθεί και το MSN που έχω σε VoIP ISDN από την Cosmote; Το primary το πήρε μόνο του χωρίς κανένα configuration, αλλά το MSN δεν το πήρε. Πρέπει να πάρω το 1388, να ζητήσω username/password για να το πρoσθέσω εγώ manually;
    Γιατί κάθεσαι και μας ρωτάς ?
    Δυό επιλογές έχεις :
    1) 13788 για να στο φτιάξουν αυτοί από τον ΟΤΕ
    ή
    2) να ζητήσεις username/password και να το πρoσθέσεις εσύ manually.
    Δεν υπάρχει άλλος τρόπος για βοήθεια από τα μέλη του forum.

  5. #5210
    Εγγραφή
    21-05-2014
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    cosmote vdsl2 100mbps
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Fritz box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Καλημέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω 2 fritz 7590 και θέλω να κάνω το εξής. Θέλω να συνδέσω και τα 2 σε μία γραμμή αλλά θέλω το πρώτο να κάνει τον συγχρονισμό με κλειστά wifi κλπ και στο δεύτερο να έχω internet και τηλεφωνία.
    Τι ρυθμίσεις θα πρέπει να κάνω στο πρώτο και τι στο δεύτερο για να το πετύχω αυτό διότι το έχω χάσει λίγο.
    Η γραμμή είναι vdsl cosmote

  6. #5211
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα. Θα ήθελα την βοήθεια σας. Έχω 2 fritz 7590 και θέλω να κάνω το εξής. Θέλω να συνδέσω και τα 2 σε μία γραμμή αλλά θέλω το πρώτο να κάνει τον συγχρονισμό με κλειστά wifi κλπ και στο δεύτερο να έχω internet και τηλεφωνία.
    Τι ρυθμίσεις θα πρέπει να κάνω στο πρώτο και τι στο δεύτερο για να το πετύχω αυτό διότι το έχω χάσει λίγο.
    Η γραμμή είναι vdsl cosmote
    Ο λόγος που θέλεις και τα δύο ποιος είναι;
    Πιθανόν να μπορείς να πετύχεις τον στόχο σου με ένα, και με απλούστερες ρυθμίσεις.

  7. #5212
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.022
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω 2 fritz 7590 και θέλω να κάνω το εξής. Θέλω να συνδέσω και τα 2 σε μία γραμμή
    2 dsl modems σε μία γραμμή (γραμμή = ζεύγος χαλκού) δεν γίνεται.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    θέλω το πρώτο να κάνει τον συγχρονισμό με κλειστά wifi κλπ και στο δεύτερο να έχω internet και τηλεφωνία
    Αν περιμένεις από το 1ό να είναι σε bridge mode, στα fritz δεν γίνεται, και δεν θα είχε και πολύ νόημα δεδομένου ότι αυτό που πουλάει η avm
    είναι το all-in-one και οι δυνατότητες pbx/smart home/mesh/κλπ που απαιτούν το fritz να έχει ip και να κάνει το nat/routing.

    Αν εννοείς το 2ό να είναι lan-side, θα μπορούσες να έχεις ενεργό το passthrough στο 1ό και να σηκώσεις ένα pppoe session από το 2ό,
    και να έχεις εκεί ενεργή την τηλεφωνία και το internet (αλλά θα έχει internet και το 1ό και θα δημιουργήσει και εκεί ένα subnet).

    Αλλά εξήγησε καλύτερα τι θες να πετύχεις.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  8. #5213
    Εγγραφή
    21-05-2014
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    cosmote vdsl2 100mbps
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Fritz box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από K1m0n Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 dsl modems σε μία γραμμή (γραμμή = ζεύγος χαλκού) δεν γίνεται.



    Αν περιμένεις από το 1ό να είναι σε bridge mode, στα fritz δεν γίνεται, και δεν θα είχε και πολύ νόημα δεδομένου ότι αυτό που πουλάει η avm
    είναι το all-in-one και οι δυνατότητες pbx/smart home/mesh/κλπ που απαιτούν το fritz να έχει ip και να κάνει το nat/routing.

    Αν εννοείς το 2ό να είναι lan-side, θα μπορούσες να έχεις ενεργό το passthrough στο 1ό και να σηκώσεις ένα pppoe session από το 2ό,
    και να έχεις εκεί ενεργή την τηλεφωνία και το internet (αλλά θα έχει internet και το 1ό και θα δημιουργήσει και εκεί ένα subnet).

    Αλλά εξήγησε καλύτερα τι θες να πετύχεις.
    Ο λόγος είναι η απόσταση που υπάρχει από τον κατανεμητη μέχρι το σπίτι μού όπου είναι 96 μέτρα και χάνω σε συγχρονισμό 40 ολόκληρα mbps όποτε θέλω να συνδέσω το πρώτο κοντά στον κατανεμητη για να κερδίσω αυτά τα 40 mbos και μετά να συνδέσω το δεύτερο μέσα στο σπίτι όπου θα μοιράσω ίντερνετ και τηλέφωνο

  9. #5214
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.721
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο λόγος είναι η απόσταση που υπάρχει από τον κατανεμητη μέχρι το σπίτι μού όπου είναι 96 μέτρα και χάνω σε συγχρονισμό 40 ολόκληρα mbps όποτε θέλω να συνδέσω το πρώτο κοντά στον κατανεμητη για να κερδίσω αυτά τα 40 mbos και μετά να συνδέσω το δεύτερο μέσα στο σπίτι όπου θα μοιράσω ίντερνετ και τηλέφωνο
    Aλλαξε το καλώδιο κατανεμητή-σπίτι, είναι απαράδεκτο να χάνεις 40mbps.
    Ενα 7590 σου φτάνει και σου αρκεί.
    Ενα cat5e ή καλύτερο σου φτάνει.

    Υποθέτω έχεις μετρήσει την απώλεια(συγχρονισμό) στον κατανεμητή και στο σπίτι και σου δίνει 40 λιγότερα στο σπίτι.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #5215
    Εγγραφή
    31-07-2017
    Περιοχή
    χανια κρητη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    937
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    fritzbox 5530 fiber
    αυτο εδω https://www.adslgr.com/forum/threads...itz!box-tweaks το εχεις δοκιμασει όταν λες κατανεμητής τη απο όλα ΕννοείςΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  κ1.jpg 
Εμφανίσεις:  185 
Μέγεθος:  8,1 KB 
ID: 229673 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  κ2.jpg 
Εμφανίσεις:  186 
Μέγεθος:  9,9 KB 
ID: 229674 Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  κ3.jpg 
Εμφανίσεις:  15 
Μέγεθος:  92,5 KB 
ID: 229675 απαγορεύτε η πρόσβαση σε άτομα που δεν έχουν εξουσιοδότηση μπορεί να έχεις νομικά προβλήματα

  11. #5216
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.022
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο λόγος είναι η απόσταση που υπάρχει από τον κατανεμητη μέχρι το σπίτι μού όπου είναι 96 μέτρα και χάνω σε συγχρονισμό 40 ολόκληρα mbps όποτε θέλω να συνδέσω το πρώτο κοντά στον κατανεμητη για να κερδίσω αυτά τα 40 mbos και μετά να συνδέσω το δεύτερο μέσα στο σπίτι όπου θα μοιράσω ίντερνετ και τηλέφωνο
    Γίνεται, θα σου κοστίσει, δεν είναι ιδανικό να γίνει με fritzbox:
    θα βάλεις το 1ό modem στον κατανεμητή (με ότι συνεπάγεται σε έξοδα/εγκατάσταση),
    μετά θα τραβήξεις ethernet μέχρι το 2ό, και στο 2ό θα σηκώσεις ένα pppoe session.
    Το ζήτημα είναι πώς θα πάει το eth από το 1ό στο 2ό.
    Αν ήδη έχεις 4 ζεύγη διαθέσιμα δοκίμασε.
    Αν όχι, μία λύση είναι να απλώσεις καλώδιο, αλλά τα 96m (που μπορεί να είναι 106) είναι οριακά για eth οπότε παίζει να χρειαστείς extenders,
    ή ένα repeater/switch στο μέσον της απόστασης.
    Iδανικά θα ήθελες να το κάνεις με fiber γιατί αν είναι εναέριο μόλις πέσει ένας κεραυνός κλάφτα.
    Οπότε δεν τα λες και ιδανικά τα fritz για τέτοιες δουλειές.
    Πάντως, να το κάνεις με το υφιστάμενο ζεύγος χαλκού του ΟΤΕ έτσι ως έχει και πάει την dsl δεν γίνεται.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  12. #5217
    Εγγραφή
    21-05-2014
    Περιοχή
    GB
    Μηνύματα
    213
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    WiFi
    Ταχύτητα
    99999/9998
    ISP
    cosmote vdsl2 100mbps
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Router
    Fritz box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Για να δώσω όλα τα δεδομένα.
    Έχω είδει τραβήξει Νέο καλώδιο τηλεφωνικό pet από την ρεκλετα το οποίο πάει κατευθείαν στο Ρούτερ
    Η απόσταση αυτό του καλωδίου είναι μαζί με στροφές γωνίες κλπ 96 μέτρα
    Attainable rate με το Ρούτερ καρφωμένο πάνω στην ρεκλετα Έχω 40 επιπλέον mbps ενώ μέσα στο σπίτι με τα 96 μέτρα καλώδιο Έχω 40 mbps κάτω Attainable

    Το σκεπτικό μου είναι να βάλω το πρώτο fritz στην μέση της διαδρομής περιπου στα 30 μετρα από την ρεκλετα και τα υπόλοιπα να τα καλύψω με το καλώδιο δικτύου που θα καταλήγει στο δεύτερο fritz για να έχω λιγότερες απώλειες
    Θέμα στεγανοτητας δεν υπάρχει διότι όλη αυτή η διαδρομή είναι σε υπόγειο γκαράζ και θα βάλω και επιπλέον ένα στεγανό κουτί με κλειδαριά διότι είναι κινοχρηστος χορός όπου θα μπει μέσα το Ρούτερ .

    Έχω κάνει μια πρώτη σύνδεση με τα ρουτερ δίπλα δίπλα αλλά δεν έχω καταφέρει το δεύτερο να έχει τηλεφωνία

  13. #5218
    Εγγραφή
    31-05-2007
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.022
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110000/11000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δώσω όλα τα δεδομένα.
    Έχω είδει τραβήξει Νέο καλώδιο τηλεφωνικό pet από την ρεκλετα το οποίο πάει κατευθείαν στο Ρούτερ
    Η απόσταση αυτό του καλωδίου είναι μαζί με στροφές γωνίες κλπ 96 μέτρα
    Attainable rate με το Ρούτερ καρφωμένο πάνω στην ρεκλετα Έχω 40 επιπλέον mbps ενώ μέσα στο σπίτι με τα 96 μέτρα καλώδιο Έχω 40 mbps κάτω Attainable

    Το σκεπτικό μου είναι να βάλω το πρώτο fritz στην μέση της διαδρομής περιπου στα 30 μετρα από την ρεκλετα και τα υπόλοιπα να τα καλύψω με το καλώδιο δικτύου που θα καταλήγει στο δεύτερο fritz για να έχω λιγότερες απώλειες
    Θέμα στεγανοτητας δεν υπάρχει διότι όλη αυτή η διαδρομή είναι σε υπόγειο γκαράζ και θα βάλω και επιπλέον ένα στεγανό κουτί με κλειδαριά διότι είναι κινοχρηστος χορός όπου θα μπει μέσα το Ρούτερ .

    Έχω κάνει μια πρώτη σύνδεση με τα ρουτερ δίπλα δίπλα αλλά δεν έχω καταφέρει το δεύτερο να έχει τηλεφωνία
    Προφανώς δεν γίνεται να έχουν και τα 2 ενεργή την τηλεφωνία όσο μιλάμε για το sip της cosmote.
    1 εκ των 2 θα κάνει το sip registration, και θες να είναι το 2ό.
    Στο πρώτο βάλε "other provider" και otenetdemo@otenet και ζήτα να στο βγάλουν από το auto provisioning του isp.
    Ή, ακόμα καλύτερα, βάλε ένα άλλο σκέτο modem σε bridge mode που να μην το ξέρει o OTE.
    Disclaimer:
    Any views or opinions expressed represent the official view of the voices in my head.

  14. #5219
    Εγγραφή
    04-10-2003
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    226
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    Cosmote
    Router
    Ubiquiti UCG
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από panosfast Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να δώσω όλα τα δεδομένα.
    Έχω είδει τραβήξει Νέο καλώδιο τηλεφωνικό pet από την ρεκλετα το οποίο πάει κατευθείαν στο Ρούτερ
    Η απόσταση αυτό του καλωδίου είναι μαζί με στροφές γωνίες κλπ 96 μέτρα
    Attainable rate με το Ρούτερ καρφωμένο πάνω στην ρεκλετα Έχω 40 επιπλέον mbps ενώ μέσα στο σπίτι με τα 96 μέτρα καλώδιο Έχω 40 mbps κάτω Attainable

    Το σκεπτικό μου είναι να βάλω το πρώτο fritz στην μέση της διαδρομής περιπου στα 30 μετρα από την ρεκλετα και τα υπόλοιπα να τα καλύψω με το καλώδιο δικτύου που θα καταλήγει στο δεύτερο fritz για να έχω λιγότερες απώλειες
    Θέμα στεγανοτητας δεν υπάρχει διότι όλη αυτή η διαδρομή είναι σε υπόγειο γκαράζ και θα βάλω και επιπλέον ένα στεγανό κουτί με κλειδαριά διότι είναι κινοχρηστος χορός όπου θα μπει μέσα το Ρούτερ .

    Έχω κάνει μια πρώτη σύνδεση με τα ρουτερ δίπλα δίπλα αλλά δεν έχω καταφέρει το δεύτερο να έχει τηλεφωνία
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από K1m0n Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς δεν γίνεται να έχουν και τα 2 ενεργή την τηλεφωνία όσο μιλάμε για το sip της cosmote.
    1 εκ των 2 θα κάνει το sip registration, και θες να είναι το 2ό.
    Στο πρώτο βάλε "other provider" και otenetdemo@otenet και ζήτα να στο βγάλουν από το auto provisioning του isp.
    Ή, ακόμα καλύτερα, βάλε ένα άλλο σκέτο modem σε bridge mode που να μην το ξέρει o OTE.
    Για να σου απαντησω αυτο που λες γινεται με 2 7590. Και θα εχεις και ενεργη την τηλεφωνια και στα 2 7590. Επειδη το σπιτι ειναι μεγαλο εχω βαλει 2 7590 για να εχω mesh (ενωμενα με ethernet) και τηλεφωνια και απο τα 2 7590. Αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να δηλωσεις το πρωτο σαν Master και το 2ο σαν Slave. Tο slave θα παρει αυτοματα ολες τις ρυθμισεις +τηλεφωνια απο το master.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2021-08-23 at 20-52-49 FRITZ Box 7590.png 
Εμφανίσεις:  33 
Μέγεθος:  68,2 KB 
ID: 229685

    Αν και προσωπικα για την δικη σου αναγκη δεν θα αγοραζα 2 7590 αλλα οπως σου ειπαν και πιο πανω θα επαιρνα ενα απλο modem και 1 7590 για να μπει σε bridge mode.
    [c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

  15. #5220
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    εμένα μόνο φαίνεται παράξενο η απόσταση 96 μέτρα από τον κατανεμητή του ακινήτου?

    το θεωρώ υπερβολή σε βάση με το δικό μου ακίνητο που είναι 5 όροφοι πολυκατοικία (3μ ύψος ο κάθε όροφος) και όταν άλλαξαν τα καλώδια (χρησιμοποίησαν δικό μου καλώδιο CAT 6e) από τον ΟΤΕ για το κομμάτι Καμπίνα (καφάο) μέχρι κατανεμητή και από κατανεμητή έως κεντρική πρίζα διαμερίσματος τα μέτρα καλωδίου που χρησιμοποίησαν δεν ξεπέρασαν τα 50 μέτρα στο πρώτο κομμάτι και δεν ξεπέρασαν τα 20 μέτρα για το δεύτερο κομμάτι έτσι δεν είχα καμία απώλεια και έπιανα τα 50/5 της VDSL.

    επίσης να υπενθυμίσω ότι πρόσβαση στον κατανεμητή του ακινήτου ή της καμπίνας (καφάο) έχουν μόνο εξουσιοδοτημένα άτομα αλλιώς θα έχεις νομικά προβλήματα καθώς απαγορεύεται

    όπως απαγορεύεται να πειράξεις ρολόγια (μετρητές) της ΔΕΗ άρα η πρόσβαση στον χώρο ομοίως και τους μετρητές της ΕΥΔΑΠ.

Σελ. 348 από 593 ΠρώτηΠρώτη ... 328338343346347348349350353358368 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Γερμανικο AVM Fritz!Box 7490 (20002584)
    Από The Byte Healer στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 210
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-22, 05:36
  2. AVM Fritz!Box 7490 από amazon.de
    Από hipath στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-17, 19:56
  3. Fritz!Box 7170 σύνδεση σε OTE ISDN
    Από Panagioths στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-17, 02:54
  4. FRITZ!BOX 7340 και αδυναμία πρόσβασής του από IP telephone apk
    Από aprilmaria στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-16, 19:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας