Σελ. 320 από 593 ΠρώτηΠρώτη ... 300310315318319320321322325330340 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.786-4.800 από 8884
  1. #4786
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.689
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω βάλει αρνητική κριτική στο κατάστημα από το οποίο τράβηξε το καλάθι του skroutz.gr το προιον
    επικοινώνησα με το skroutz εξηγώντας τους πρώτα το λάθος στην έκδοση - την απαράδεκτη συσκευασία - το επείγον της υπόθεσης και ότι δεν θέλω επιστροφή αλλά ένα προιόν το οποίο σύμφωνα με ότι έχω πληρώσει να δουλεύει

    μέχρι τώρα με έχουν γράψει ... αν δεν έχει βρεθεί λύση μετά την αργία της πρωτομαγιάς θα φάνε καταγγελία στον συνήγορο του καταναλωτή και το κατάστημα και το skroutz
    Πάντως από τη στιγμή που η συσκευασία δεν ήταν καλή, θα έπρεπε να το έχεις κάνει ήδη επιστροφή χωρίς να το ανοίξεις ή να είχες επικοινωνήσει μαζί τους.

  2. #4787
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως από τη στιγμή που η συσκευασία δεν ήταν καλή, θα έπρεπε να το έχεις κάνει ήδη επιστροφή χωρίς να το ανοίξεις ή να είχες επικοινωνήσει μαζί τους.
    όπως είπα η επικοινωνία μου ήταν άμεση με το κατάστημα το οποίο δήλωσε ότι δεν είναι αρμόδιο αφού έκανα την παραγγελία - αγορά μέσω του καλαθιού του skroutz
    η επικοινωνία μου με το skroutz ήταν με καθυστέρηση από μεριά τους στην οποία μου λένε απλά δικαιολογίες ότι δεν έχουν την ευθύνη
    αλλά να κάνω αίτημα για επιστροφή του προιόντος - αντικατάσταση (σε καλή και ασφαλή συσκευασία ... εδώ γελάμε φυσικά) θα χρειαστεί τεχνικός έλεγχος με τον απαραίτητο χρόνο που θα χρειαστεί - επιστροφή χρημάτων εφόσον θέλω
    αυτό πολύ απλά σημαίνει ότι εγώ έκανα παραγγελία - αγορά/πληρωμή ενός προιόντος αξίας 229,99 ευρώ για να κάνω την δουλειά μου το οποίο ήρθε σε απαράδεκτη συσκευασία και λάθος έκδοση για την χώρα μας
    προσπαθώ να βρω λύση μέσω της AVM και της COSMOTE και το SKROUTZ και το κατάστημα ....
    αν αποδεχτώ ότι λένε εγώ θα μείνω με το ... στο χέρι και θα είμαι αναγκασμένος να ξανά αγοράσω το προίον στην όποια τιμή έχει π.χ. το κατάστημα MSYSTEMS στην σωστή έκδοση για την χώρα μας για να κάνω την δουλειά μου.

    στο προηγούμενο μήνυμα μου έχω και τις φωτογραφίες του.

    δεν έχω να πω κάτι άλλο ήδη προχωράω σε καταγγελία στις αρμόδιες αρχές.

  3. #4788
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.612
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    Επειδή χάθηκα λιγο.

    Το πρόβλημα ποιο ειναι ? Εκτός του ότι ήταν γερμανικο firm που μπηκε το τελευταιο και το γύρισες σε αγγλικά.

    Λειτουργικά εχει κάποιο πρόβλημα ?

    (Το οτι δεν τραβαει αυτοματα κωδικούς τηλεφωνίας, το κάνει σε πολλους και τους περνανε με το χερι)

  4. #4789
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από k.m. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή χάθηκα λιγο.

    Το πρόβλημα ποιο ειναι ? Εκτός του ότι ήταν γερμανικο firm που μπηκε το τελευταιο και το γύρισες σε αγγλικά.

    Λειτουργικά εχει κάποιο πρόβλημα ?

    (Το οτι δεν τραβαει αυτοματα κωδικούς τηλεφωνίας, το κάνει σε πολλους και τους περνανε με το χερι)
    η σύνδεση με το διαδίκτυο λειτουργεί άψογα (αυτόματα κατέβασε όλες τις ρυθμίσεις που αφορά την COSMOTE)
    εκεί που έχει πρόβλημα αλλά δεν έχει λύση είναι στην VoIP τηλεφωνία
    έλα μου ντε που δεν γίνεται ούτε αυτόματα ούτε απομακρυσμένα ούτε χειροκίνητα
    θα δοκιμάσω σήμερα με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως τις πάρει αυτόματα αλλιώς είμαι σε αναμονή με την COSMOTE να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια.
    αλλιώς δεν βλέπω άλλη λύση από αγορά καινούργιου (INTERNATIONAL VERSION) η οποία δουλεύει κανονικά.

    ανέβασα και εδώ τις φωτογραφίες για συντομία

    https://prnt.sc/1292wtg

    https://prnt.sc/1292xl9

    https://prnt.sc/1292xwr

    https://prnt.sc/1292ydt

    https://prnt.sc/1292yrm

  5. #4790
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.612
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    δεν εχουν διαφορα πλέον. ίδιο firmware εχουν.

    σου έστειλαν κωδικούς τηλεφωνίας να τους περάσεις με το χερι και δεν λειτουργεί ?

    Kαι απο άλλο κατάστημα να το παρεις μπορει να εχεις το ιδιο θέμα. Μονο αν το πάρεις απο Γερμανό/Cosmote νομιζω παιζει σιγουρα το provisioning.

    Σε αγορες απο αλλου εχουν αναφερθει όλα τα πιθανα σεναρια , με υπαλλήλους στο support του OTE που δεν το εχουν το άθλημα κτλ.
    Αλλα με τον έναν ή άλλο τρόπο βγήκε ακρη.

    πχ
    https://www.adslgr.com/forum/threads...46#post7024946

  6. #4791
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από k.m. Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχουν διαφορα πλέον. ίδιο firmware εχουν.

    σου έστειλαν κωδικούς τηλεφωνίας να τους περάσεις με το χερι και δεν λειτουργεί ?

    Kαι απο άλλο κατάστημα να το παρεις μπορει να εχεις το ιδιο θέμα. Μονο αν το πάρεις απο Γερμανό/Cosmote νομιζω παιζει σιγουρα το provisioning.

    Σε αγορες απο αλλου εχουν αναφερθει όλα τα πιθανα σεναρια , με υπαλλήλους στο support του OTE που δεν το εχουν το άθλημα κτλ.
    Αλλα με τον έναν ή άλλο τρόπο βγήκε ακρη.

    πχ
    https://www.adslgr.com/forum/threads...46#post7024946
    αυτά τα πεδία έχει στο TELEPHONY αν επιλέξεις το IP Based

    https://prnt.sc/1293oko

    προσπάθησαν χτες αυτόματα - απομακρυσμένα - χειροκίνητα δύο φορές διαφορετικός τεχνικός της COSMOTE
    αποτέλεσμα τζίφος
    αγορά ίδιου αλλά σωστής έκδοσης (INTERNATIONAL) η δουλεύει σε συνδέσεις COSMOTE συναδέλφων μου στο Παλαιό Φάληρο - Γαλάτσι - Κέντρο Αθήνας - Βύρωνας
    άλλη λύση δεν βλέπω...

  7. #4792
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.689
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    η σύνδεση με το διαδίκτυο λειτουργεί άψογα (αυτόματα κατέβασε όλες τις ρυθμίσεις που αφορά την COSMOTE)
    εκεί που έχει πρόβλημα αλλά δεν έχει λύση είναι στην VoIP τηλεφωνία
    έλα μου ντε που δεν γίνεται ούτε αυτόματα ούτε απομακρυσμένα ούτε χειροκίνητα
    θα δοκιμάσω σήμερα με επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων μήπως τις πάρει αυτόματα αλλιώς είμαι σε αναμονή με την COSMOTE να κάνουμε άλλη μια προσπάθεια.
    αλλιώς δεν βλέπω άλλη λύση από αγορά καινούργιου (INTERNATIONAL VERSION) η οποία δουλεύει κανονικά.

    ανέβασα και εδώ τις φωτογραφίες για συντομία

    https://prnt.sc/1292wtg

    https://prnt.sc/1292xl9

    https://prnt.sc/1292xwr

    https://prnt.sc/1292ydt

    https://prnt.sc/1292yrm
    Ναι οκ, φαίνεται ταλαιπωρημένη η συσκευασία, αλλά αυτό μπορεί να φταίει ακόμη και η ποιότητα του κουτιού που δεν είναι και η καλύτερη αυτή που χρησιμοποιεί η AVM. Κατά τα άλλα τις ζελατίνες τις βλέπω κανονικά. Υπήρχε κάποιο πρόβλημα εκεί;
    Από εκεί και πέρα δε θα δεις κάποια διαφορά με την International και την Γερμανική όσον αφορά το θέμα σου με την Cosmote. Αν σου έχουν στείλει τους κωδικούς ίσως κάτι να έχει περαστεί λάθος και δε σου λειτουργεί. Και εμένα, στο 7530 βέβαια, δεν τις πήρε τις ρυθμίσεις του VoIP και τις πέρασα χειροκίνητα εγώ όταν μου έστειλαν τους κωδικούς.

  8. #4793
    Εγγραφή
    19-01-2006
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    2.612
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/1Gbps
    ISP
    InaLan
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    AVM Fritz 7590
    Κάνε μια δοκιμή και ζητα απο το support να σου στειλουν κωδικο τηλεφωνίας (όχι ιντερνετ) με sms ή μαιλ και δοκιμασε να τους περασεις με το χερι.

    Στο διάστημα που θα γινει αυτό το speed port πρέπει να ειναι εκτός γραμμής, γιατι το Provisioning που εχει μπορεί να τον αλλάξει πάλι (το πιο πιθανο γιατί αυτον που θα σου στείλουν δεν θα το ξέρει το ίδιο και θα ζητήσει έκδοση νέου αυτοματα).

    Μπορεί να σε γλειτώσει απο έξοδα και κυρίως ταλαιπωρεία.

  9. #4794
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι οκ, φαίνεται ταλαιπωρημένη η συσκευασία, αλλά αυτό μπορεί να φταίει ακόμη και η ποιότητα του κουτιού που δεν είναι και η καλύτερη αυτή που χρησιμοποιεί η AVM. Κατά τα άλλα τις ζελατίνες τις βλέπω κανονικά. Υπήρχε κάποιο πρόβλημα εκεί;
    Από εκεί και πέρα δε θα δεις κάποια διαφορά με την International και την Γερμανική όσον αφορά το θέμα σου με την Cosmote. Αν σου έχουν στείλει τους κωδικούς ίσως κάτι να έχει περαστεί λάθος και δε σου λειτουργεί. Και εμένα, στο 7530 βέβαια, δεν τις πήρε τις ρυθμίσεις του VoIP και τις πέρασα χειροκίνητα εγώ όταν μου έστειλαν τους κωδικούς.
    τα μπλε αυτοκόλλητα είναι "χιλιοκολλημένα"
    η συσκευασία μόνο καινούργια δεν δείχνει
    η (INTERNATIONAL) όμως δουλεύει σε COSMOTE FTTH κανονικά χωρίς θέματα σε αρκετούς ανθρώπους που έχω ρωτήσει
    τώρα που θα πάω σπίτι στις 17:00 θα του κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αν δεν δουλέψει και τότε θα μιλήσω με την COSMOTE (όσες φορές χρειαστεί μου είπαν να τους καλέσω) μέχρι ή που θα το κάνω να δουλέψει ή θα το πετάξω στον τοίχο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από k.m. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάνε μια δοκιμή και ζητα απο το support να σου στειλουν κωδικο τηλεφωνίας (όχι ιντερνετ) με sms ή μαιλ και δοκιμασε να τους περασεις με το χερι.

    Στο διάστημα που θα γινει αυτό το speed port πρέπει να ειναι εκτός γραμμής, γιατι το Provisioning που εχει μπορεί να τον αλλάξει πάλι (το πιο πιθανο γιατί αυτον που θα σου στείλουν δεν θα το ξέρει το ίδιο και θα ζητήσει έκδοση νέου αυτοματα).

    Μπορεί να σε γλειτώσει απο έξοδα και κυρίως ταλαιπωρεία.
    εννοείται ότι βγάζω το SPEEDPORT PLUS εκτός ρεύματος/δικτύου κτλ

    και αφήνω μόνο το FRITZBOX 7590

    θα τους ζητήσω να μου το στείλουν με EMAIL αν γίνεται...

  10. #4795
    Εγγραφή
    05-12-2003
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.689
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200000 / 20000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    AVM Fritz!Box 7530 ax
    Καταρχάς όπως και να έχει, έχεις 5 χρόνια εγγύηση από την AVM, όποτε και ξανά χρησιμοποιημένο να ήταν που λέει ο λόγος δε νομίζω να έχεις θέμα. Αν σε έχει πιάσει, συμπληρώνεις την φόρμα επιστροφής του Skroutz και επικοινωνείς μαζί τους. Από τη στιγμή που το αγόρασες απ αυτούς, αυτοί βγάζουν το φίδι απ την τρύπα με το κατάστημα, στέλνοντας τους τις φωτογραφίες και επιλέγοντας νομίζω την επιλογή ελαττωματικό προϊόν.
    Από εκεί και πέρα, πάρε το 13788 και πουλά το λίγο. Πες ότι το αγόρασες από Γερμανό και σου είπε ο υπάλληλος ότι θα δουλέψει απευθείας. Θα πρέπει να έχεις βγάλει όντως το speedpirt όταν θα μιλάς μαζί τους, και στη χειρότερη να σου στείλουν τους κωδικούς με sms το οποίο γίνεται άμεσα. Αν δεις ότι πέφτεις σε άτομο που σου λένε για επίσκεψη τεχνικού, ξαναπάρει να μιλήσεις με άλλον. Κατά τα άλλα είσαι σίγουρος ότι βάζεις τις ρυθμίσεις σωστά; ims κτλ που θέλει;

  11. #4796
    Εγγραφή
    31-07-2017
    Περιοχή
    χανια κρητη
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    937
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΥΔΩΝΑΣ
    Router
    fritzbox 5530 fiber
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων
    έβγαλα το SPEEDPORT PLUS
    έβαλα το FRITZBOX 7590
    βρήκε την COSMOTE
    έβαλα τα στοιχεία για την σύνδεση COSMOTE FTTH 100/10
    αλλά δεν έχω VoIP τηλεφωνία...

    τι κάνουμε.?
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20.png 
Εμφανίσεις:  48 
Μέγεθος:  67,4 KB 
ID: 227172 Αν και εσένα είναι κάπως ετσι σε αυτό το μενού φαντάζομαι αφου είσαι με οπτικη ινα θα έχεις επιλέξει το COSMOTE LAN1/WAN εκεί που λεει Account Information
    Username και Password το αφηνεις όπως είναι otenet@otenet.gr δεν βαζεις καθολου τα δικα σου στοιχεια ουτε στο Username ουτε Password τα υπολοιπα όπως είναι και πατας apply εμενα πηρε ετσι και ρυθμίσεις ίντερνετ και τηλεφωνιας αν και το δικό σου εμφανίζει το COSMOTE LAN1/WAN ενεργό λογικά θα δουλέψει

  12. #4797
    Εγγραφή
    10-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    492
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    FritzBox 7590
    SNR / Attn
    27(dB) / 6(dB)
    εγώ σε όλα αυτά κρατάω την απάντηση του skroutz σε συνδυασμό με αυτή του μαγαζιού.
    Θεωρητικά έχει δίκιο το skroutz αλλά πρέπει να βγάλει το μαγαζί από το site του.

  13. #4798
    Εγγραφή
    15-10-2006
    Μηνύματα
    2.002
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    @Zer0c00L
    Ανέβασε τα screenshot από τις ρυθμίσεις,
    για να δούμε, μπορεί να σου ξεφεύγει κάτι και κάποιο μέλος να βοηθήσει.
    Η IP που παίρνει το router είναι δημόσια ? από τι ξεκινάει ?
    Στο Account Information το username είναι το δικόσου@otenet.gr ή είναι otenet@otenet.gr ?

  14. #4799
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από YAziDis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς όπως και να έχει, έχεις 5 χρόνια εγγύηση από την AVM, όποτε και ξανά χρησιμοποιημένο να ήταν που λέει ο λόγος δε νομίζω να έχεις θέμα. Αν σε έχει πιάσει, συμπληρώνεις την φόρμα επιστροφής του Skroutz και επικοινωνείς μαζί τους. Από τη στιγμή που το αγόρασες απ αυτούς, αυτοί βγάζουν το φίδι απ την τρύπα με το κατάστημα, στέλνοντας τους τις φωτογραφίες και επιλέγοντας νομίζω την επιλογή ελαττωματικό προϊόν.
    Από εκεί και πέρα, πάρε το 13788 και πουλά το λίγο. Πες ότι το αγόρασες από Γερμανό και σου είπε ο υπάλληλος ότι θα δουλέψει απευθείας. Θα πρέπει να έχεις βγάλει όντως το speedpirt όταν θα μιλάς μαζί τους, και στη χειρότερη να σου στείλουν τους κωδικούς με sms το οποίο γίνεται άμεσα. Αν δεις ότι πέφτεις σε άτομο που σου λένε για επίσκεψη τεχνικού, ξαναπάρει να μιλήσεις με άλλον. Κατά τα άλλα είσαι σίγουρος ότι βάζεις τις ρυθμίσεις σωστά; ims κτλ που θέλει;
    το πρόβλημα που υπάρχει στο θέμα εγγύησης είναι ότι η AVM δεν αναγνωρίζει την GERMAN στην ελλάδα αναγνωρίζει μόνο το INTERNATIONAL
    επιστροφή που λέει ο skroutz δεν βλέπω να κάνω...(η καταγγελία έφυγε ήδη)
    σήμερα έχω σε αναμονή τεχνικούς της COSMOTE θα αφαιρέσω το SPEEDPORT PLUS και μετά θα κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο FRITZBOX 7590 αν δεν δουλέψει τότε θα καλέσω τους τεχνικούς της COSMOTE και θα αρχίσουμε τις δοκιμές....

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgep138 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Zer0c00L
    Ανέβασε τα screenshot από τις ρυθμίσεις,
    για να δούμε, μπορεί να σου ξεφεύγει κάτι και κάποιο μέλος να βοηθήσει.
    Η IP που παίρνει το router είναι δημόσια ? από τι ξεκινάει ?
    Στο Account Information το username είναι το δικόσου@otenet.gr ή είναι otenet@otenet.gr ?
    μόλις πάω στο σπίτι καθώς τώρα είμαι γραφείο

    θα κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων

    και θα σας βγάλω όσα screenshot θέλετε από το menu

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από terism69 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot_20.png 
Εμφανίσεις:  48 
Μέγεθος:  67,4 KB 
ID: 227172 Αν και εσένα είναι κάπως ετσι σε αυτό το μενού φαντάζομαι αφου είσαι με οπτικη ινα θα έχεις επιλέξει το COSMOTE LAN1/WAN εκεί που λεει Account Information
    Username και Password το αφηνεις όπως είναι otenet@otenet.gr δεν βαζεις καθολου τα δικα σου στοιχεια ουτε στο Username ουτε Password τα υπολοιπα όπως είναι και πατας apply εμενα πηρε ετσι και ρυθμίσεις ίντερνετ και τηλεφωνιας αν και το δικό σου εμφανίζει το COSMOTE LAN1/WAN ενεργό λογικά θα δουλέψει
    νομίζω έτσι είναι το μενού

    μου λες να αφήσω τα γενικά στοιχεία otenet@otenet.gr

    θα το δοκιμάσω και αυτό...

  15. #4800
    Εγγραφή
    20-05-2003
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    679
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    Fritzbox 7590
    Path Level
    Fastpath
    Τηλέφωνο απευθείας στο 13788. Θα γλιτώσεις πολλά.

Σελ. 320 από 593 ΠρώτηΠρώτη ... 300310315318319320321322325330340 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Γερμανικο AVM Fritz!Box 7490 (20002584)
    Από The Byte Healer στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 210
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-22, 05:36
  2. AVM Fritz!Box 7490 από amazon.de
    Από hipath στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-12-17, 19:56
  3. Fritz!Box 7170 σύνδεση σε OTE ISDN
    Από Panagioths στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-17, 02:54
  4. FRITZ!BOX 7340 και αδυναμία πρόσβασής του από IP telephone apk
    Από aprilmaria στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-12-16, 19:44

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας