Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 68
  1. #16
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μαααα, spoilers inside λέει το θέμα

    (εννοείται ότι δεν θα έγραφα).
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  2. #17
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Μάππα τα reviews so far μέχρι και 6 πήρε από το gamespot.....

    Μάλλον όπως και με το Fallout 4 που με ξενέρωσε και αποδείχτηκε πολύ χειρότερο από το 3. Έτσι και το Mass effect 4 θα αποδειχτεί μέτριο.

    Εγώ πάντως δε θα το αγοράσω τώρα, κρίμα και το περίμενα πως και πώς.

    Δυστηχώς πάει η καλή bioware η RPGομάνα...

    CD red project πλέον.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  3. #18
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ermis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάππα τα reviews so far μέχρι και 6 πήρε από το gamespot.....

    Μάλλον όπως και με το Fallout 4 που με ξενέρωσε και αποδείχτηκε πολύ χειρότερο από το 3. Έτσι και το Mass effect 4 θα αποδειχτεί μέτριο.

    Εγώ πάντως δε θα το αγοράσω τώρα, κρίμα και το περίμενα πως και πώς.

    Δυστηχώς πάει η καλή bioware η RPGομάνα...

    CD red project πλέον.
    Με πρόλαβες και πήγαινα να γράψω ακριβώς αυτό, 6/10 το Gamespot και μάλιστα το κακό είναι ότι τα αρνητικά έχουν να κάνουν με core story progression και χαρακτήρες

    In forum we trust of course και περιμένω απόψεις εδώ αλλά οι οιωνοί μάλλον κακοί. Άρα, μια χαρά λειώνω στο διάβασμα αυτήν την εβδομάδα χωρίς ενοχές
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  4. #19
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Συγνώμη αλλά τα περισσότερα από αυτά τα reviews δεν έπρεπε καν να έχουν βγει. Γράφουν άτομα review με 50 και 60% completion. Γελάει ο κόσμος. Επειδή τα διάβασα όλα, μακράν το πιο ρεαλιστικό so far είναι αυτό του IGN. Το Andromeda παίζει ανάμεσα στο 7-7.5 το οποίο δεν είναι κακό score, εκτός βέβαια και αν έχει συνηθίσει κανένας στο να διαβάζει sites που δίνουν απλόχερα 8+ σε οτιδήποτε είναι απλά άνω του μετρίου. Δεν είναι κακό παιχνίδι, απλά έχει αρκετά θεματάκια (πολλά από τα οποία υπήρχαν και σε παλαιότερα Mass Effect games αλλά και άλλα που δεν υπήρχαν στον ίδιο βαθμό) που το εμποδίζουν από το να το χαρακτηρίσουμε ένα "wow" game. Και πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί θα έπρεπε να το κάνουμε αυτό. Από τα previews καθώς και τα δημοσιογραφικά playthroughs καμία τέτοια εντύπωση δεν είχε καλλιεργηθεί, αντίθετα έχει καλλιεργηθεί αυτό ακριβώς που γράφω.

    Μπήκα "υποψιασμένος" στο παιχνίδι και παρόλο που με ξένισε λίγο η αρχή (ξεκινά πολύ κλισεδιάρικα η ιστορία), αν έχεις λιγάκι (ελάχιστα) υπομονή, θα δεις ότι τα πράγματα μόνο προς βελτίωση οδεύουν, τουλάχιστον story-wise. Εκεί πιστεύω ότι την "πάτησαν" οι περισσότεροι reviewers. Εκνευρίστηκαν ουσιαστικά γιατί μάλλον περίμεναν από το εν λόγω reboot να δουν ένα ακόμα ME1, να μπουν στον ρόλο ενός ακόμα Shepard που ήταν ήδη ήρωας πριν γίνει...ήρωας. Sorry, αλλά δικό τους κακό και πρόβλημα. Θα μπορούσαν σίγουρα να κάνουν περισσότερα με το story, το plot είναι αξιόλογο, ειδικά αν είσαι τύπος της εξερεύνησης και κάνεις τον κόπο να ξεκλειδώσεις τα memories του Alec Ryder, απλά στο execution τους σταμάτησε το γεγονός, ότι στην προσπάθειά τους να φτιάξουν ένα αρκετά μεγάλο σε μέγεθος παιχνίδι, δεν έδωσαν τη δέουσα προσοχή, στο πιο δυνατό κομμάτι του Mass Effect που ήταν πάντα οι χαρακτήρες.

    Ειλικρινά χωρίς να έχω καμία πρόθεση να προσβάλω ή "να την πω" σε κάποιον, θα παρακαλούσα να μην βγάζετε τόσο εύκολα συμπεράσματα, χωρίς να έχετε παίξει (μέχρι τέλους) το game. Άλλωστε ως απαράβατη αρχή μου, ούτε εγώ πρόκειται να βγάλω το review πριν συμβεί αυτό. Υπάρχουν σημεία στα οποία το Andromeda κερδίζει κατά κράτος τους προκατόχους του, όπως για παράδειγμα το combat system (και η πλάκα είναι ότι σε αυτό συμφωνούν ακόμα και τα 6αρια...lol) ή το character depth σε ότι αφορά specs και customization. Πραγματικά είχα καιρό να δω παιχνίδι με τόσο μεγάλη ελευθερία. Επίσης δεν του λείπει content σε καμία περίπτωση, αυτό που του λείπει βέβαια είναι περισσότερο ενδιαφέρον content και λιγότερο trivial tasks, αλλά σε αυτό τον τομέα έχω πετάξει λευκή πετσέτα στην Bioware από εποχή Mass Effect 2 (και έχω παίξει ME, ME2, ME3, Dragon Age τα πάντα όλα + Inquisition). Οι άνθρωποι είναι φανερό ότι ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ να ασχοληθούν με side quests που έχουν το depth του W3 και αυτό (θα) το καυτηριάζω.

    Μέχρι στιγμής είμαι ακόμα πολύ στην αρχή και δεν μπορώ να πω ότι έχω χάσει το ενδιαφέρον μου, σίγουρα όμως δεν έχω και το ενδιαφέρον να παίξω όπως θα έπαιζα το Witcher αλλά είναι και διαφορετική κατάσταση μιας και στο ένα περιμένεις το (επικό) τέλος ενός επικού series, με ήδη established world, characters και relationships. Στο Andromeda τα πάντα σχεδόν είναι νέα, έχει μέχρι στιγμής από εμένα το benefit of a doubt. Θα δείξει...
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  5. #20
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Έχεις δίκιο bandit αλλά σε κάποια πράγματα έχουν δίκιο και οι reviewers. Το παιχνίδι δεν είναι τίποτα άλλο από Mass effect inquisition. To μόνο πράγμα που με ξένισε στο inquisition (μετά από 100 ώρες μόνο στο vanilla) ήταν η πληθώρα των MMO like quests. Υποτίθεται είχαν ακούσει το feedback και σε διάφορες συνεντεύξεις τους μας κορόιδευαν και μας έλεγαν ότι δε θα έχει το game τέτοια side quests και πως τα side quest του παιχνιδιού θα είναι εμπνευσμένα από παιχνίδια όπως το Witcher 3....καμία σχέση όμως.... Πάλι fetch quests ΜΜΟ style σε single player RPG (έστω και πιο action packed). Ελάχιστες σοβαρές επιλογές με αντίστοιχες συνέπειες όταν από εποχής Witcher 2 και Skyrim υπάρχουν στο χώρο και δεν έχουμε πια ούτε καν τις επιλογές του DA:O. Παράλληλα έχουμε μόνο 2-3 νέα είδη εξωγήινων (όλα ανθρωπόμορφα) ενώ πήγανε σε ένα νέο γαλαξία.

    Παράλληλα έχουμε ένα άλλο Fallout 4 όπου δόθηκε μεγαλύτερη έμφαση στη μάχη παρά στα RPG στοιχεία. Ενώ έχουμε και επανάληψη του Story όπως στο Fallout 3 έψαχνες τον πατέρα σου και στο Fallout 4 το παιδί σου έτσι και στο Mass effect trilogy είχες τον εξαφανισμένο τεχνολογικα ανεπτυγμένο πολιτισμό των protheans έτσι και στο Andromeda έχεις πάλι έναν εξαφανισμένο πολιτισμό αλα protheans και έναν μεγάλο κακό που φέρεται όπως οι Reapers.

    Δε λέω ότι θα είναι κακό παιχνίδι άλλα να σου πω την αλήθεια αυτή τη στιγμή με 50Ε δεν θα το αγόραζα.

    Από την άλλη σίγουρα περιμένω το review σου γιατί τους fellow gamers τους θεωρώ πιο αξιόπιστους από τους επαγγελματίες reviewers.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

  6. #21
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    In Bandit I trust
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  7. #22
    Εγγραφή
    11-04-2006
    Περιοχή
    Μελίσσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    281
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Path Level
    Interleaved
    Bandit φιλε με το χερι στην καρδια...

    Καποτε εαν μου ελεγες νεο παιχνιδι Bioware θα ελεγα με την μια οτι θα ειναι εξαιρετικο.
    Πλεον εχω γινει fanboy των Πολωνων,βασιζομενος φυσικα στο W3 και περιμενωντας Cyberpunk 2077.

    Ισως η Bioware μεγαλωσε πολυ και αναγκαστικα θυσιαζει το innovation/resourcing για αλλες δομες

  8. #23
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tutuyo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bandit φιλε με το χερι στην καρδια...

    Καποτε εαν μου ελεγες νεο παιχνιδι Bioware θα ελεγα με την μια οτι θα ειναι εξαιρετικο.
    Πλεον εχω γινει fanboy των Πολωνων,βασιζομενος φυσικα στο W3 και περιμενωντας Cyberpunk 2077.

    Ισως η Bioware μεγαλωσε πολυ και αναγκαστικα θυσιαζει το innovation/resourcing για αλλες δομες
    Εγώ θα έλεγα να περιμένουμε τα πρώτα σοβαρά reviews με την έννοια του ολοκληρωμένου παιχνιδιού αν κι εγώ επίσης βιάστηκα και έβγαλα το Gamespot.

    Επίσης, ούτε εγώ (δυστυχώς) περιμένω πολλά από BW ιδιαίτερα μετά το φιάσκο του τέλους του ΜΕ3 που "ξαναγυρίστηκε" και ευτυχώς δεν το είχα πιάσει καθόλου μέχρι τότε. Ομολογουέμνως όμως, μαζί με τα DLCs και το Director's Cut το ΜΕ3 ήταν ένα εξαίρετο παιχνίδι!

    Γενικά, η BW προ πολλού έχει χάσει την αίγλη και την ουσία ως ηγέτιδα δύναμη στο RPG και το gaming γενικά. Το γιατί, μεγάλη συζήτηση ή όχι τόσο εφόσον μπήκαν για τα καλά οι μανατζαραίοι της ΕΑ.

    Αλλά, από την άλλη, μήπως θα ήταν καλό όλοι μας να κόψουμε την σύγκριση κάθε παιχνιδιού με το W3; Και τούτο ισχύει και για εμένα εννοείται Δεν γίνεται όλοι να έχουν αυτό το στάνταρ και ούτε μπορεί διαρκώς να αποτελεί το μόνο μέτρο σύγκρισης
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  9. #24
    Εγγραφή
    11-04-2006
    Περιοχή
    Μελίσσια
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    281
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    FORTHnet
    DSLAM
    HOL - ΠΕΝΤΕΛΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων

    Αλλά, από την άλλη, μήπως θα ήταν καλό όλοι μας να κόψουμε την σύγκριση κάθε παιχνιδιού με το W3; Και τούτο ισχύει και για εμένα εννοείται Δεν γίνεται όλοι να έχουν αυτό το στάνταρ και ούτε μπορεί διαρκώς να αποτελεί το μόνο μέτρο σύγκρισης
    Το σκεφτηκα και εγω αλλα απο την αλλη γιατι να μην εχεις σαν reference το golden standard?
    Δηλαδη θεωρητικα θα επρεπε ολοι οι developers του χωρου να βλεπουν την επιτυχια (σε ολους τους τομεις) του Witcher και να προσπαθουν να την ξεπερασουν και να εξελιξουν το προιον τους.

    Νομιζω οτι εκει ισως κρυβεται και το ολο hate προς το Mass Effect. Οτι δηλαδη δημιουργουσες ολο το hype αυτα τα χρονια για να μας ξανασερβιρεις ενα remodelling προηγουμενων ιστοριων/παιχνιδιων. Που και παλι εχει τις γνωστες αδυναμιες περι side quest,μονοτονου main story κτλ κτλ.
    Και βεβαια το ξανασερβιρισμα μπορει να εχει innovation μεσα,αρκει να ειναι καλα υλοποιημενο.
    Εαν παρεις το KOTOR I και το KOTOR II στην ουσια ειναι τα ιδια παιχνιδια. Αλλα εβαλαν και μια Kreia και ενα twist στο τελος με τον Revan οποτε ξεχωρισαν εντελως!

  10. #25
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.450
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tutuyo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το σκεφτηκα και εγω αλλα απο την αλλη γιατι να μην εχεις σαν reference το golden standard?
    Δηλαδη θεωρητικα θα επρεπε ολοι οι developers του χωρου να βλεπουν την επιτυχια (σε ολους τους τομεις) του Witcher και να προσπαθουν να την ξεπερασουν και να εξελιξουν το προιον τους.
    Πάμε αρκετά off-topic αλλά θεωρώ ότι είναι "επικίνδυνο" γενικά να έχεις ένα gold standard. Μπορείς ίσως σε ζητήματα game design, όπως π.χ. το σχόλιο του Bandit για το ότι το ΜΕ3 (και γενικά η BW) δεν ασχολείται με side-quests όπως το W3 με αποτέλεσμα εκείνα του ΜΕ3 να είναι fetch μέχρι να πεθαίνεις από τη βαρεμάρα. Αλλά, κι εδώ θέλει προσοχή να γίνεται η σύγκριση σε γενικότερα στοιχεία σχεδιασμού.

    Ειδάλλως απλά θα αναζητούμε έναν W3 in space ή έναν W3 σε αστυνομικό RPG ή γιατί το επόμενο Fallout δεν είναι ένας W3 σε μία κοινωνία μετά από πυρηνική καταστροφή κοκ.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  11. #26
    Εγγραφή
    06-02-2006
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    6.151
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16280/920
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-N66U
    SNR / Attn
    9(dB) / 13.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ermis333 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχεις δίκιο bandit αλλά σε κάποια πράγματα έχουν δίκιο και οι reviewers. Το παιχνίδι δεν είναι τίποτα άλλο από Mass effect inquisition. To μόνο πράγμα που με ξένισε στο inquisition (μετά από 100 ώρες μόνο στο vanilla) ήταν η πληθώρα των MMO like quests. Υποτίθεται είχαν ακούσει το feedback και σε διάφορες συνεντεύξεις τους μας κορόιδευαν και μας έλεγαν ότι δε θα έχει το game τέτοια side quests και πως τα side quest του παιχνιδιού θα είναι εμπνευσμένα από παιχνίδια όπως το Witcher 3....καμία σχέση όμως.... Πάλι fetch quests ΜΜΟ style σε single player RPG (έστω και πιο action packed). Ελάχιστες σοβαρές επιλογές με αντίστοιχες συνέπειες όταν από εποχής Witcher 2 και Skyrim υπάρχουν στο χώρο και δεν έχουμε πια ούτε καν τις επιλογές του DA:O. Παράλληλα έχουμε μόνο 2-3 νέα είδη εξωγήινων (όλα ανθρωπόμορφα) ενώ πήγανε σε ένα νέο γαλαξία.

    Παράλληλα έχουμε ένα άλλο Fallout 4 όπου δόθηκε μεγαλύτερη έμφαση στη μάχη παρά στα RPG στοιχεία. Ενώ έχουμε και επανάληψη του Story όπως στο Fallout 3 έψαχνες τον πατέρα σου και στο Fallout 4 το παιδί σου έτσι και στο Mass effect trilogy είχες τον εξαφανισμένο τεχνολογικα ανεπτυγμένο πολιτισμό των protheans έτσι και στο Andromeda έχεις πάλι έναν εξαφανισμένο πολιτισμό αλα protheans και έναν μεγάλο κακό που φέρεται όπως οι Reapers.

    Δε λέω ότι θα είναι κακό παιχνίδι άλλα να σου πω την αλήθεια αυτή τη στιγμή με 50Ε δεν θα το αγόραζα.

    Από την άλλη σίγουρα περιμένω το review σου γιατί τους fellow gamers τους θεωρώ πιο αξιόπιστους από τους επαγγελματίες reviewers.
    Όλα αυτά είναι σωστά και ισχύουν. Το σενάριο είναι καλό, πίστεψέ με και εξελίσσεται με "φυσικό" τρόπο. Σε ότι αφορά τα λεφτά ούτε εγώ θα τα έδινα (άσχετα αν τα έδωσα ), βασικά θέλω να πω ότι αν έπαιζα μόνο τα παιχνίδια που αξίζουν τα λεφτά τους, θα έπαιζα 1-2 παιχνίδια το χρόνο. Ψιλοτραγική διαπίστωση αλλά it is what it is.
    CPU: i7-6700k || MB: Asus Maximus VIII Hero || RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2400mhz cl15 || GPU: Asus GTX 970 Strix || CPU cooler: Noctua NH-D15 || HDD: Samsung 850 EVO 250GB, WD 1TB Caviar Black || PSU: Seasonic 700W || Monitor: LG M2762D/1080p || Speakers: Harman Kardon SoundSticks III || Case: Silverstone Temjin TJ07

  12. #27
    Εγγραφή
    11-11-2008
    Μηνύματα
    1.758
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50 VDSL Cosmote
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Windows release date: March 23, 2017 1:00 AM EET


    ξεκινησα το pre-load
    τωρα μενει να δω ποτε ειναι σε γκρικ ταιμ το παραπανω


    ακυρο μολις ειδα οτι ειναι eastern european time...και νομιζα οτι θα κοιμηθω σημερα το βραδυ...χεχε
    I admit to the possibility of the impossible.
    What i am having trouble is accepting the probability of the possibility.

  13. #28
    Εγγραφή
    28-10-2005
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    421
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    HOL
    Router
    Speedport Smart
    Path Level
    Interleaved
    Ξεκίνησα και γω το preload δεν άντεξα και το τσίμπησα. Με βλέπω άυπνο δουλειά αύριο.

    Πάντως και τα ME1,2,3 δεν ήταν και τα καλύτερα RPG έβερ και είχαν τραγικές αδυναμίες... μην ωραιοποιούμε το παρελθόν. Αλλά αυτό που μ άρεσε και στα 3 τους ήταν ότι όντως έζησα το "space opera" σκηνικό. Απ' αυτά που χω δει μέχρι τώρα, όλα προμηνύουν ότι το ίδιο θα ζήσω και στο Andromeda, και ας μην ειναι Witcher 3.

    Ίδωμεν, θα επανέλθω μετά από τουλάχιστον κανά 20ώρο. Πα να δω Billions τώρα
    Phanteks Enthoo Pro | i7 6700k @ 4.6Ghz | CM Hyper 212 EVO | Gigabyte GTX 970 G1 @ 1502/7600 | Asus Z170-A | Kingston HyperX Fury DDR4 2666Mhz | 256GB Adata SSD | 11TB total HDD's | EVGA SuperNova G2 850W | Windows 8.1 Enterprise x64 | Corsair K70 RGB CherryMX Red | Razer DeathAdder Chroma | 2 x DELL U2414H
    Steam/Origin : kavadias199

  14. #29
    Εγγραφή
    11-11-2008
    Μηνύματα
    1.758
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50 VDSL Cosmote
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    αμα σας πει να κανετε update την καρτα γραφικων καντε το. εγω δεν το εκανα και μου εριξε το συστημα. other than that...ωραιο ειναι το jetpack μαρεσει πολυ
    I admit to the possibility of the impossible.
    What i am having trouble is accepting the probability of the possibility.

  15. #30
    Εγγραφή
    24-04-2002
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα (Αττική)
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    7.854
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus 2
    Εγώ που το είχα προαγοράσει 38Ε από ένα γνωστό cd key site κάπου το καλοκαίρι και ούτε που το θυμόμουν; Βλέπω χτές ένα mail your pre-purchase μπαίνω μέσα και είχε το cd-key για το mass effect για το origin. Από την άλλη είδα πως το είχα τσιμπήσει 38Ε και λέω οκ γιατί 60Ε δεν τα έδινα με τίποτα.

    Pc Specs: Ryzen 5800X3D, 32Gb Trident Z @3600Ghz Ram, RTX 4090

Σελ. 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. STAR WARS - Episode VIII - THE LAST JEDI - SPOILERS INSIDE
    Από WAntilles στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 228
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-04-19, 10:21
  2. Star Wars Episode VII: The Force Awakens - SPOILERS INSIDE
    Από PopManiac στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 165
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-17, 13:19
  3. Game of Thrones - Season 6 [SPOILERS INSIDE]
    Από PopManiac στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 183
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-07-16, 10:57

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας