Σελ. 16 από 26 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516171821 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 226-240 από 380
  1. #226
    Εγγραφή
    16-11-2014
    Περιοχή
    κερατεα
    Μηνύματα
    1.016
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    +booster 50.7down/Up 5.35
    ISP
    COSMOTE Home SpeedBooster
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΣΚΑΛΕΙΟ
    Router
    HUAWEI DN9245X6-10
    SNR / Attn
    8(dB) / 37,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νchrisop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καμπίνα αυτή είναι χαμηλά στην Τενέδου, πιο ψηλά έχει ακόμα μια,όπως και μια λίγο πιο πριν στη Λ.Αναβύσσου και Αγ. Παντελεήμονα. Αυτές οι τρεις αλλάχθηκαν και αύριο θα προσπαθήσω να ανεβάσω φωτογραφίες.
    Εμείς μέχρι στιγμής παίρναμε adsl από το αστικό κέντρο Λαγονησίου, που είναι κάτω στην παραλία, απέναντι από τον Αγ.Νικόλα. (Απόσταση μέχρι καμπίνα Τενέδου περίπου 5 χλμ...απορώ πως βλέπω netflix....).
    Το vdsl νομίζω ότι έφτανε μέχρι την καμπίνα της Αγ.Παρασκευής.
    μεγαλη αποσταση !!, αλλος παροχος εκτος του οτε να υποθεσω δεν υπαρχει; . home Speedbooster εχεις βαλει; ή δεν εχει καλο σημα 4g το δικτυο κινητης κοσμοτε εκει;

  2. #227
    Εγγραφή
    19-04-2017
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    κατα 99% θα σου δωσουνε adsl απο καμπινα οποτε θα συνχρονιζεις καλυτερα αλλα αυτο θα αργησει πιστευω , γενικα αυτο το σημειο που λετε απο παιρνει adsl internet απο το αστικο κεντρο καλυβιων ; Επισης καλο θα ειναι να ανεβαστε καμπινες να βλεπουμε και καμια φωτογραφια .
    Η καμπινα που αλλαχθηκε ειναι αυτην εδω https://www.google.com/maps/@37.7839...6!9m2!1b1!2i48 ; ή οχι; .
    Η περιοχη σας δεν ειχε ποτε vdsl ; και τωρα περνανε πρωτη φορα καμπινες vdsl ; . Τα καλυβια εχουνε ηδη για αυτο και ρωταω. Αρα προχωραει ο οτε τα εργα , περιμενα οτι δεν θα προχωρησει και θα βαλει ftth , πχ εγω που ειμαι Δασκαλειο εδω και χρονια εχει φτασει μεχρι Μαριστρα οι καμπινες vdsl και εμεις τιποτα μονο dsl , και ειχα ρωτησει και μου ειπανε οτι καποια στιγμη ftth και μονο οχι καμπινες vdsl για αυτο ρωταω ενα κομματι συνηθως μενει στην απεξω οπως και εγω! που ανηκω στο 20%. Ενταξει εχω το speedbooster προς το παρον και κανω την δουλεια μου .
    https://www.google.com/maps/@37.7904...7i13312!8i6656 Αυτή την καμπίνα την βάλανε τώρα δεν υπήρχε είναι ψηλά όπως δείχνεις την καμπίνα στην φωτογραφία σου , στην οδο Δεινοκρατους....Mε speedbooster ειμαι και εγώ !!!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νchrisop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά παίρνεις από τη δεύτερη καμπινα της Τενέδου. 24 ή 50 ελπίζω να έχουμε, γιατί μέχρι στιγμής 2 με το ζόρι. Εγώ πάντως πριν κάνω οποιαδήποτε αναβάθμιση θα δω τις ταχύτητες που θα έχω με το υπάρχον πρόγραμμα (24) και μετά θα κάνω αναβάθμιση. Αν και στα παζάρια που θα τους κάνω θα τους πω ότι 1μιση χρόνο με έχετε με 2 και πληρώνω 24,τωρα αφήστε με να πληρώνω 24 και δώστε μου για ένα χρόνο 50 και μετά χρεωστε με για 50..ήταν δίκαιο, έγινε πράξη!!!!

    Στα έργα τωρα:
    Σήμερα τελείωναν την καμπινα στην Αγ. Παντελεήμονα. Όπως μου είπαν το καλό είναι ότι πήρε μπροστά η υπόθεση, βέβαια θα πάρει χρόνο μέχρι να γινει η ηλεκτροδοτηση και αν χρειαστεί σκάψιμο η Αναβύσσου (δεν ήταν σίγουρος για αυτό, διότι όπως είπε ίσως υπάρχουν έτοιμα τα κανάλια οπότε απλά περνά η ίνα χωρίς νέο σκάψιμο).
    Μου είπε συγκεκριμενα: "κάνα μήνα, αλλά για να είσαι σίγουρος μέσα στο καλοκαίρι... "
    Νομίζω πως θα σκάψουν στην Ανάβυσσου....Περιμένουν τα καρούλια στο οικόπεδο χαμηλά στην Τενεδου

  3. #228
    Εγγραφή
    14-03-2021
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από johnmegarythmos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μεγαλη αποσταση !!, αλλος παροχος εκτος του οτε να υποθεσω δεν υπαρχει; . home Speedbooster εχεις βαλει; ή δεν εχει καλο σημα 4g το δικτυο κινητης κοσμοτε εκει;
    Όχι.. Vodafone μου το ξεκοψε από την αρχή, wind δέχτηκε αίτηση αλλα μετά με μήνυμα με απέρριψε. Cosmote δέχτηκε, ήρθε τεχνικός, μου είπε να κάνω εργασίες με ηλεκτρολόγο μέχρι τη μάντρα και θα ξανάρθει. Έκανα τις δουλειές, ήρθαν παλι κσι μετά από 10 μέρες με απέρριψαν λόγω απόστασης. ΟΚ τους λέω, η απόσταση ήταν και πριν, όταν μου είπατε να κάνω εργασίες, θέλω αποζημίωση για τον ηλεκτρολόγο. Σε τρεις μέρες με σύνδεσαν.
    Speed booster δεν το σκέφτηκα ποτέ, μιας και δεν είναι πρώτη κατοικία. Στην τηλεκπαιδευση των παιδιών ακόμα κι ετσι, δε με πρόδωσε. Σε netflix και playstation έχω θεματακια. Εγώ τις δουλειές μου τις κάνω με Hotspot από κινητό.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsarlam Εμφάνιση μηνυμάτων
    https://www.google.com/maps/@37.7904...7i13312!8i6656 Αυτή την καμπίνα την βάλανε τώρα δεν υπήρχε είναι ψηλά όπως δείχνεις την καμπίνα στην φωτογραφία σου , στην οδο Δεινοκρατους....Mε speedbooster ειμαι και εγώ !!!

    - - - Updated - - -



    Νομίζω πως θα σκάψουν στην Ανάβυσσου....Περιμένουν τα καρούλια στο οικόπεδο χαμηλά στην Τενεδου
    Η καμπίνα στη Δεινοκράτους υπήρχε, αλλά ήταν παλια και με δυσκολία φαινόταν ακόμα και δίπλα της αν πέρναγες. Την άλλαξαν. Οι μπομπινες στο χωράφι της Τενέδου είναι σωλήνες ταφής κενοί. Εκεί μέσα θα βάλουν την ίνα. Κι εγώ πιστεύω ότι θέλει σκάψιμο η Αναβύσσου. Με βάση τα μπαλώματα στο δρόμο, η ίνα φτάνει μέχρι την καμπίνα στην Αγ. Παρασκευής.

  4. #229
    Εγγραφή
    19-04-2017
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Σκάψιμο περίπου 1000 Με 1100 μέτρα περίπου Από Τενέδου έως την Αγίας Παρασκευής ....Άντε να δούμε πότε θα δούμε φως !!!!

  5. #230
    Εγγραφή
    15-11-2017
    Περιοχή
    ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    HUAWEI Home Gateway-HA35
    SNR / Attn
    23(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νchrisop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λογικά παίρνεις από τη δεύτερη καμπινα της Τενέδου. 24 ή 50 ελπίζω να έχουμε, γιατί μέχρι στιγμής 2 με το ζόρι. Εγώ πάντως πριν κάνω οποιαδήποτε αναβάθμιση θα δω τις ταχύτητες που θα έχω με το υπάρχον πρόγραμμα (24) και μετά θα κάνω αναβάθμιση. Αν και στα παζάρια που θα τους κάνω θα τους πω ότι 1μιση χρόνο με έχετε με 2 και πληρώνω 24,τωρα αφήστε με να πληρώνω 24 και δώστε μου για ένα χρόνο 50 και μετά χρεωστε με για 50..ήταν δίκαιο, έγινε πράξη!!!!

    Στα έργα τωρα:
    Σήμερα τελείωναν την καμπινα στην Αγ. Παντελεήμονα. Όπως μου είπαν το καλό είναι ότι πήρε μπροστά η υπόθεση, βέβαια θα πάρει χρόνο μέχρι να γινει η ηλεκτροδοτηση και αν χρειαστεί σκάψιμο η Αναβύσσου (δεν ήταν σίγουρος για αυτό, διότι όπως είπε ίσως υπάρχουν έτοιμα τα κανάλια οπότε απλά περνά η ίνα χωρίς νέο σκάψιμο).
    Μου είπε συγκεκριμενα: "κάνα μήνα, αλλά για να είσαι σίγουρος μέσα στο καλοκαίρι... "
    "αν χρειαστεί σκάψιμο η Αναβύσσου (δεν ήταν σίγουρος για αυτό, διότι όπως είπε ίσως υπάρχουν έτοιμα τα κανάλια οπότε απλά περνά η ίνα χωρίς νέο σκάψιμο)."
    Δεν υπαρχει περιπτωση να μην χρειαζεται σκαψιμο. παντου στο λαγονησι, αλλα κ σε αλλες περιοχες σκαφτηκαν οι δρομοι και παντου περασαν νεα καναλια.
    Θεωρω απιθανο να ειμαστε η μονη περιοχη που ειχε ηδη περασμενα καναλια. και αν ηταν τα καναλια ηδη στο υπεδαφος, γιατι απλα δε περναγαν τις ινες τοσα χρονια.?
    η απαντηση του δημου / της περιφερειας / του οτε, ηταν οτι υπηρχε προβλημα στο ποιος θα δωσει την αδεια να σκαφτει η αναβυσσου μεχρι την Τενεδου. Μη ρωτας γιατι σκαφτηκε μεχρι την Αγιας Παρασκευης, εκει κατοικει συγκεκριμενος VIP ΣΥΝΔΗΜΟΤΗΣ μας.
    το κακο για εμενα ειναι οτι τα συνεργεια που σκαβανε την παρασκευη 2 απριλιου, μου ειπαν πως ΑΚΟΜΑ περιμενουν την αδεια για να σκαψουν την Αναβυσσου. Ας ελπισουμε να επεσα σε ασχετο.....

  6. #231
    Εγγραφή
    14-03-2021
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από striker10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    "το κακο για εμενα ειναι οτι τα συνεργεια που σκαβανε την παρασκευη 2 απριλιου, μου ειπαν πως ΑΚΟΜΑ περιμενουν την αδεια για να σκαψουν την Αναβυσσου. Ας ελπισουμε να επεσα σε ασχετο.....
    Για σκάψιμο δεν ξέρω πότε, αλλά το Σάββατο 10 πάρα το βράδυ και δούλευαν στην καμπινα της Αγ. Παντελεήμονα.
    Θέλω να πιστεύω ότι θα το τρέξουν γενικότερα... Κι εγώ Vip είμαι... ????????????

  7. #232
    Εγγραφή
    15-11-2017
    Περιοχή
    ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    HUAWEI Home Gateway-HA35
    SNR / Attn
    23(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νchrisop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για σκάψιμο δεν ξέρω πότε, αλλά το Σάββατο 10 πάρα το βράδυ και δούλευαν στην καμπινα της Αγ. Παντελεήμονα.
    Θέλω να πιστεύω ότι θα το τρέξουν γενικότερα... Κι εγώ Vip είμαι... ????????????
    δεν καταλαβαινω την ειρωνια.
    οντως το σαββατο δουλευαν μεχρι τις 10. το θεμα ειναι ομως να σκαφτει η αναβυσσου μεχρι την Αγιας Παρασκευης.
    το οτι δε σκαφτηκε η Αναβυσσου μεχρι σημερα μεχρι την Τενεδου οφειλεται στο οτι δεν εκδιδεται αδεια. το οτι σκαφτηκε η Αναβυσσου μεχρι την αγιας παρασκευης ΧΩΡΙΣ αδεια, αφειλεται προφανως στον Vip που μενει εκει και στο τελος τελος καλα εκανε και φροντισε για την γειτονια του. τι ακριβως δεν καταλαβες?
    μακαρι πλεον να εχει τελειωσει ολο το γραφειοκρατικο πανδαιμονιο κ να εχει βγει η αδεια να σκαφτει ο δρομος μεχρι κ εμας.

  8. #233
    Εγγραφή
    14-03-2021
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από striker10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν καταλαβαινω την ειρωνια.
    οντως το σαββατο δουλευαν μεχρι τις 10. το θεμα ειναι ομως να σκαφτει η αναβυσσου μεχρι την Αγιας Παρασκευης.
    το οτι δε σκαφτηκε η Αναβυσσου μεχρι σημερα μεχρι την Τενεδου οφειλεται στο οτι δεν εκδιδεται αδεια. το οτι σκαφτηκε η Αναβυσσου μεχρι την αγιας παρασκευης ΧΩΡΙΣ αδεια, αφειλεται προφανως στον Vip που μενει εκει και στο τελος τελος καλα εκανε και φροντισε για την γειτονια του. τι ακριβως δεν καταλαβες?
    μακαρι πλεον να εχει τελειωσει ολο το γραφειοκρατικο πανδαιμονιο κ να εχει βγει η αδεια να σκαφτει ο δρομος μεχρι κ εμας.
    Που είδες ειρωνεία; διότι πουθενά, μα πουθενά, δεν ειρωνευτηκα, λόγω τιμής.
    Καταλαβαίνω ακριβώς αυτά που λες, και συμφωνω μαζί σου..

  9. #234
    Εγγραφή
    15-11-2017
    Περιοχή
    ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    HUAWEI Home Gateway-HA35
    SNR / Attn
    23(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Νchrisop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που είδες ειρωνεία; διότι πουθενά, μα πουθενά, δεν ειρωνευτηκα, λόγω τιμής.
    Καταλαβαίνω ακριβώς αυτά που λες, και συμφωνω μαζί σου..
    ολα καλα
    καταλαβα λαθος.
    παμε στα δικα μας τωρα. ξερει κανεις μεχρι να ερθει το VDSL αν αλλαζοντας καμια ρυθμιση στο speedport μπορουμε να παρουμε καλυτερη ταχυτητα? δεδομενου οτι πλεον εφυγε το σαπιο καφαο κ αντικατασταθηκε με καινουρια ντουλαπα/καλωδια κτλ κτλ....

  10. #235
    Εγγραφή
    28-09-2017
    Περιοχή
    Λαγονήσι
    Ηλικία
    26
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    TP-LINK TW9970 V3
    Καλημέρα σε όλους!
    Είναι ωραίο να βλέπεις να αναπτύσσεται η περιοχή του Λαγονησίου μετά από πόσο καιρό, μακάρι οι νέες καμπίνες να ενεργοποιηθούν το συντομότερο δυνατόν!
    Έχω μια ερώτηση προς αυτούς που "παίρνουν" γραμμή από το kv 310 επί της Ανατολής. Τι ταχύτητες έχετε και, αν κάποιος έχει αναβαθμίσει την σύνδεση του σε vdsl, αν είχε διάφορα προβλήματα. Είχα ανοίξει σχετικό thread για το δικό μου πρόβλημα με την άμεση βοήθεια του φόρουμ, θέλω όμως να δω μια γενική εικόνα της περιοχής που καλύπτει αυτή καμπίνα.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  11. #236
    Εγγραφή
    15-11-2017
    Περιοχή
    ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    HUAWEI Home Gateway-HA35
    SNR / Attn
    23(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

    Χθες 14 απριλη, περασα απο την καμπινα στην αγιου Παντελεημονος, πλεον εχουν "ντανιασει" μπροστα απο την καμπινα διαφορα προστατευτικα υλικα , σαν φραχτες. Φανταζομαι, θελω να πιστευω οτι ειναι προστατευτικα του δρομου για το σκαψιμο της Αναβυσσου
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος striker10 : 15-04-21 στις 09:20.

  12. #237
    Εγγραφή
    14-03-2021
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από striker10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

    Χθες 14 απριλη, περασα απο την καμπινα στην αγιου Παντελεημονος, πλεον εχουν "ντανιασει" μπροστα απο την καμπινα διαφορα προστατευτικα υλικα , σαν φραχτες. Φανταζομαι, θελω να πιστευω οτι ειναι προστατευτικα του δρομου για το σκαψιμο της Αναβυσσου
    Σωστά.. Μάλλον για αυτό ειναι.
    Επίσης εφεραν στο οικόπεδο της Τενέδου επιπλέον κανάλια ταφής.
    Ίσως ξεκινήσουν αμεσα

    Update:τώρα υπαρχει φορτηγό στην Τενέδου....
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νchrisop : 15-04-21 στις 10:04. Αιτία: Update

  13. #238
    Εγγραφή
    19-04-2017
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    32
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Και σήμερα σκάβουν από τενεδου έχουν φτάσει κάτω από το βενζινάδικο και βλέπω μεγάλη κινητικότητα, πολλοί εργάτες....Θα τελειώσουν γρήγορα πιστεύω!!!

  14. #239
    Εγγραφή
    14-03-2021
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    30
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Σκασμένα και θαμμένα από καμπινα Τενέδου μέχρι και την καμπινα Αγ. Παντελεήμονα. Αύριο θα συνεχίσουν προς καμπινα Αγ. Παρασκευής.. Γύρω στο χιλιόμετρο είναι αυτό.. Μετά ηλεκτροδοτηση και είμαστε ΟΚ?μηπως έχει γίνει η ηλεκτροδοτηση;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Νchrisop : 15-04-21 στις 18:46.

  15. #240
    Εγγραφή
    15-11-2017
    Περιοχή
    ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    276
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΛΑΓΟΝΗΣΙ
    Router
    HUAWEI Home Gateway-HA35
    SNR / Attn
    23(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Interleaved
    σημερα σκαψανε σιγουρα μεχρι μετα τον Μελισουργο, δεν βλεπω πιο μετα τι γινεται

    η εργολαβος μας ειπε ΑΝ δεν βρεξει, μεχρι την Τριτη εχουν τελειωσει την ενωση με την Αγιας Παρασκευης.
    για το ρευμα δεν ξερω.

    η φοτο ειναι σιμερα στις 14.30 σχεδον απεναντι απο τον Μελισσουργο

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  foto.jpg.jpg 
Εμφανίσεις:  11 
Μέγεθος:  125,8 KB 
ID: 226718
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος striker10 : 16-04-21 στις 15:27.

Σελ. 16 από 26 ΠρώτηΠρώτη ... 611141516171821 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-16, 12:15
  2. Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-16, 12:02
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-16, 22:31
  4. VDSL αξίζει και από που θα πάρω;
    Από Rm.Geko στο φόρουμ Wind VDSL
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-10-16, 13:21
  5. Ανεβασμένο ping μετά απο αναβάθμιση σε VDSL
    Από ethnik471 στο φόρουμ COSMOTE VDSL
    Μηνύματα: 31
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-06-16, 12:34

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας