Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ψηφίστε τον συνδιασμό οδηγού/ομάδας ή και την ομάδα που θεωρείτε ότι θα κερδίσουν τίτλο/τίτλους.

Ψήφισαν
38. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Mercedes AMG Petronas/L. Hamilton

    18 47,37%
  • Mercedes AMG Petronas/V. Bottas

    0 0%
  • Red Bull Racing/D.Ricciardo

    0 0%
  • Red Bull Racing/M.Verstappen

    0 0%
  • Scuderia Ferrari/S.Vettel

    10 26,32%
  • Scuderia Ferrari/K.Raikkonen

    10 26,32%
  • Sahara Force India F1/S.Perez

    0 0%
  • Sahara Force India F1/E.Ocon

    0 0%
  • McLaren Honda/S.Vandoome

    1 2,63%
  • McLaren Honda/F.Alonso

    3 7,89%
  • Scuderia Toro Rosso/D.Kvyat

    0 0%
  • Scuderia Toro Rosso/C. Sainz Jr.

    0 0%
  • Haas F1 Team/R. Grosjean

    0 0%
  • Haas F1 Team/K. Magnussen

    0 0%
  • Renault/N. Hulkenberg

    0 0%
  • Renault/J. Palmer

    0 0%
  • Sauber F1 Team/M. Ericsson

    0 0%
  • Sauber F1 Team/P. Wehrlein

    0 0%
  • Mercedes AMG Petronas

    2 5,26%
  • Red Bull Racing

    0 0%
  • Scuderia Ferrari

    3 7,89%
  • Sahara Force India F1

    0 0%
  • Williams Martini Racing

    0 0%
  • McLaren Honda

    2 5,26%
  • Scuderia Toro Rosso

    0 0%
  • Haas F1 Team

    0 0%
  • Renault

    0 0%
  • Sauber F1 Team

    0 0%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελ. 13 από 162 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 2425

Θέμα: F1-2017 Season

  1. #181
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.804
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαφνικα ολο το 2014 εγινε Ισπανια 2014
    Για τo 2014 εδωσε στιγμα ο Μοντετσεμελο που ειπε οτι με τον Κιμι εχουμε εναν καλο #2 οδηγο

    Ε ενταξει μεσα σε λιγα gp ο Κιμι διαπιστωσε οτι και μπροστα να ειναι, θα το γυρισει η ομαδα εσωτερικα το αποτελεσμα

  2. #182
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.130
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Δλδ πιστευεις ότι αν του εδιναν equal status και τους αφηναν ελευθερους να αγωνιστούν (που ελευθερους τους ειχαν γκου χου γκου χου) θα ηταν μπροστα ο Κιμι..
    Εχω μιλησει με αρρωστους κιμι fans και εχουν παραδεχτεί την ανωτερότητα του Ισπανου ειδικα εκεινη την χρονια...

    Εσυ κρατας γερα
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  3. #183
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.029
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Φιλική παρέμβαση @mnp-10

    και εγώ fan boy του Κίμι ήμουν μεχρι που πήγε Φεράρι γιατί κυρίως ήμουν του ομάδας και ας λένε κάποιοι ότι είναι λάθος. Χωρίς να επεκταθω στο τι είναι καλύτερο, όταν η επιχειρηματολογία είναι πάντα με συνθήκες και όταν βασίζεται σε μεμονωμένα περιστατικά συνήθως εξαιρέσεις τότε υπάρχει φαιλ ή μεγάλη αδικία στον κόσμο. Στην περίπτωση μας δεν μιλάμε για θέματα υγείας αλλά το ένα δεν τον βόλευε και το άλλο δεν του άρεσε.

    Χαρακτηριστικά παραδείγματα σου
    Όταν.... τότε
    Στην ... όμως το 2036...

    Ειδικά το δεύτερο είναι γνώριμο του Έλληνα που προσπαθεί να δικαιολογήσει πάντα με εξαιρέσεις την λάθος νόρμα.

    Τώρα δεν θέλω να σε πείσω να μην γουστάρεις Κίμι. Και εγώ ακόμα τον γουστάρω και ας πήγε στους κόκκινους που απλά δεν συμπαθώ. Απλά προσπάθησε να καταλάβεις ότι δεν μπορείς να εκλογικεύσεις την προσωπική προτίμηση. Ουσιαστικά την χαλάς. Εγώ βρίσκω πιο τίμιο το Κίμι και ξερό ψωμί γιατί έτσι γουστάρω γιατί προλαμβάνει ένα σχετικό αυτοσαρκασμο.

    Εγώ πχ τρελαίνομαι για σοκολάτα. Είναι πάντα η καλύτερη γεύση μπλα μπλα. Αν αρχίσω τώρα να συνδέω την επιλογή μου με κριτήρια όπως υγεία και αντικειμενική νοστιμιά αστο. Αν πω κιόλας ότι στο διαγωνισμό του 2000 καλύτερου γλυκού την κέρδισε μία μπάρα σοκολάτας τότε αστο δύο φορές. Και λίγο πολύ αυτή την λογική ακολουθείς.

    Δεν είναι κακό αλλά με μέτρο και ένα προσωπικό αυτοσαρκασμο με απώτερο σκοπό τον χαβαλε. Στην τελική δεν μας πληρώνουν και τον χαβαλε μας κάνουμε με τα πάθη μας. Και αν τύχει και ο Κίμι έχει πράγματι αδικηθεί από τον κόσμο και έχεις δίκιο, ε άσε και μία πέτρα να πέσει. Δεν πειράζει. Λεφτά έβγαλε, πρωτάθλημα πήρε και στα @@ του μας έχει όλους. Δεν ήταν και καμιά επιστημονική διάνοια που πέθανε στα 18. Στην σόου μπίζνες είναι γενικά. Διασκέδαση και αδρεναλίνη προσφέρει και πουλάει.

    Το πρόβλημα του θρεντ γενικά είναι η πολυ εκλογίκευση των πάντων μέχρι τελικής πτώσης για κάτι που στην τελική ασχολούμαστε για τον χαβαλε. Εγώ τώρα απλά παρακολουθώ αλλά κάποτε που ασχολιοταν έτσι έκανα και φυσικά τον χαβαλε μας το κάναμε με σχετικό μέτρο με τους φίλους των αντιπάλων ομάδων. Δεν πειράζει να μείνει και καμία πέτρα ασηκωτη. Αυτή είναι η προσωπική μου θέση αλλά ξέρω ότι δεν συμφωνούν τα πιο ενεργά μέλη του νήματος για τους προσωπικούς τους λόγους.

    Φιλικά McLaren fanboy γιατί έτσι μου έκατσε μικρός.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  4. #184
    Εγγραφή
    03-09-2005
    Μηνύματα
    7.567
    Downloads
    189
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα του θρεντ γενικά είναι η πολυ εκλογίκευση των πάντων μέχρι τελικής πτώσης για κάτι που στην τελική ασχολούμαστε για τον χαβαλε. Εγώ τώρα απλά παρακολουθώ αλλά κάποτε που ασχολιοταν έτσι έκανα και φυσικά τον χαβαλε μας το κάναμε με σχετικό μέτρο με τους φίλους των αντιπάλων ομάδων. Δεν πειράζει να μείνει και καμία πέτρα ασηκωτη. Αυτή είναι η προσωπική μου θέση αλλά ξέρω ότι δεν συμφωνούν τα πιο ενεργά μέλη του νήματος για τους προσωπικούς τους λόγους.

    Φιλικά McLaren fanboy γιατί έτσι μου έκατσε μικρός.
    +1
    Πολυ ωραια παρατηρηση.

  5. #185
    Εγγραφή
    02-01-2008
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    58
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Βλέπω ότι ασκείται πολλή κριτική για τα λιγοστά προσπεράσματα σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια. Προσωπικά, δε με πειράζει. Τα προσπεράσματα είναι ωραία, έχουν ουσία και προσφέρουν θέαμα όταν ο από πίσω δυσκολεύεται για να περάσει και όχι όπως συνηθίσαμε τα τελευταία χρόνια που λόγω του DRS αλλά και του κανονισμού περί αλλαγής θέσης στο οδόστρωμα τα προσπεράσματα έγιναν γελοία. Γενικά, ήταν το καλύτερο εναρκτήριο gp που παρακολούθησα εδώ και χρόνια με προοπτικές για ανταγωνισμό τουλάχιστον μεταξύ δύο ομάδων.

  6. #186
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.804
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δλδ πιστευεις ότι αν του εδιναν equal status και τους αφηναν ελευθερους να αγωνιστούν (που ελευθερους τους ειχαν γκου χου γκου χου) θα ηταν μπροστα ο Κιμι..
    Αν δεν ηξερες τι εχει γινει στο παρελθον, και σου λεγα οτι ο Μπατον, ο Τρουλι, κτλ, θα κερδιζε τον Αλονσο over a year, θα το πιστευες?

    Καποια πραγματα παιζουν μεγαλο ρολο, ειτε θελουμε να το παραδεχτουμε, ειτε οχι. Καποιος θα πει, ααα ο Τρουλι εκανε πολυ καλο qualifying και ξεκιναγε μπροστα, ή οτι το πρωτο μακλαρεν-χοντα ηταν χαλια (λες και για τον μπατον δεν ηταν), ή οτι η μακλαρεν ευνοουσε το χαμιλτον το 2007 κτλ κτλ, αλλα το αποτελεσμα εγραψε οτι απο τοτε μεχρι τοτε, ο ταδε ηταν καλυτερος.

    Βασικα ειχαμε ηρεμησει με τη συζητηση για τον Κιμι μετα το στραπατσο του Αλονσο, αλλα τωρα επειδη "ξεχαστηκε" βγηκαν παλι οι φαν σα τα σαλιγκαρια μετα τη βροχη

    Σε τελικη αναλυση ο Κιμι περυσι τα βαλε με εναν 4x WDC (και οχι παρακατιανο 2x σα τον Αλονσο ) και τον κοιταγε στα ισια - παρα το ηλικιακο handicap.

  7. #187
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.130
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Ποοοοοο μα τοσο προβλεψιμος πια...

    Μιλαμε για Κιμι Αλονσο και εσυ μας πας πισω 13 χρονια στον Τρουλι με την μια νικη στην Φ1 σε ολη του την καριερα
    Του τρουλι που εμεινε στα αζητητα και τρεχει ετρεχε στο συναρπαστικο πρωταθλημα της Formula E!!!

    Τα ιδια και τα ιδια...
    Μιλας για τον Μπατον για το 2015 που εσπαγε πιο πολυ απο τι σπανε τα αυγα το Πασχα η Μακλαρεν, αλλα κατα ενα μαγικο τροπο δεν λες πχ για το 2016 που ο Αλο κερδισε τον Μπατον..με αγωνα λιγοτερο..

    Οτι μας συμφερει...

    Τεσπα η αληθεια για τον Κιμι ειναι μια...Και ακουει στο ονομα ΜΑΣΑ...
    Ο Μασα που λες εχει χασει απο ΟΛΟΥΣ τους τιμ μειτς του...Μαντεψε ποιον εναν κερδισε
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  8. #188
    Εγγραφή
    29-06-2005
    Μηνύματα
    15.804
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποοοοοο μα τοσο προβλεψιμος πια...
    Μιλαμε για Κιμι Αλονσο και εσυ μας πας πισω 13 χρονια στον Τρουλι με την μια νικη στην Φ1 σε ολη του την καριερα
    Γιατι ειχε παραπανω νικες ο Αλονσο τοτε?

    Στα ισια κοντραρονταν.

    Του τρουλι που εμεινε στα αζητητα και τρεχει ετρεχε στο συναρπαστικο πρωταθλημα της Formula E!!!
    Ε φαντασου απ'αυτον που λες οτι εμεινε στα αζητητα, εχανε

    Αν και δεν ηταν στα αζητητα, ηταν να παει στη Ferrari (του κανε προταση ο Ζαν Τοντ) αλλα ειχε ηδη υπογραψει Τογιοτα.

    Τα ιδια και τα ιδια...
    Μιλας για τον Μπατον για το 2015 που εσπαγε πιο πολυ απο τι σπανε τα αυγα το Πασχα η Μακλαρεν, αλλα κατα ενα μαγικο τροπο δεν λες πχ για το 2016 που ο Αλο κερδισε τον Μπατον..με αγωνα λιγοτερο..
    Ο Αλονσο κανει συνεχεια το εξης. Οταν εχει χαλια αποτελεσμα, λεει να μπει στα pits ή οτι εχει καποιο "προβλημα" (ανυπαρκτο) για να μη του χαλανε τα στατιστικα. Δλδ πεταει λευκη πετσετα κανονικα γιατι δεν εχει μελλον ο αγωνας + οτι θα γραψει το κοντερ οτι εχασε πχ απ'τον teammate. Γελαει ο κοσμος.

    Τεσπα η αληθεια για τον Κιμι ειναι μια...Και ακουει στο ονομα ΜΑΣΑ...
    Και ο button εκανε outscore τον Χαμιλτον επι 3ετια. Μαλλον ο button ειναι καλυτερος

  9. #189
    Εγγραφή
    01-04-2014
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    OTE VDSL 50
    Router
    ASUS DSL-AC52U
    SNR / Attn
    12.7(dB) / 7.3(dB)
    Path Level
    Interleaved

  10. #190
    Εγγραφή
    18-09-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.558
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107.4 Mbps/10.7 Mbps
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Interleaved
    Ρε σεις δεν παρακολουθώ F1 πλέον αλλά ακόμα για Αλόνσο και Κίμι μαλώνετε;

    Ο ένας έχει να πάρει τίτλο 11 χρόνια και ο άλλος 10 και τελειώνουν από F1 οσονούπω (γριές κι οι 2).

    ΟΚ σίγουρα οι συμπάθειες υπάρχουν αλλά κάτι πιο φρέσκο;

    Ή έχει γίνει τόσο ελεϊνό το σπορ που το πιο ενδιαφέρον είναι ο Γκαστόνε και ο Στ@ρχιδας με 3 πρωταθλήματα σύνολο στο όνομα τους;


    Spoiler:
    Ναι ναι ξέρω θα πεταχτεί κάποια τσουτσου να πει πως δεν είναι οι τίτλοι αλλά πόσο καλά οδηγεί ο Γκαστόνε τα διάφορα χρέπια που επιλέγει. Και πως ο Κίμι ξενέρωσε από τα μηχανικά προβλήματα της Mclaren πριν 15 χρόνια.


  11. #191
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haHa Εμφάνιση μηνυμάτων
    George, κολλησε η βελονα και λες τα ιδια πραγματα 100 φορες, παρολο μαλιστα που δεν ισχυουν.
    Εννοειται πως ηταν λαθος το πιτ στοπ. Αυτο ομως δεν σημαινει οτι αν εμπαινε αργοτερα, θα εβγαινε μπροστα απο τον Κιμι οπως ισχυριζεσαι τοσες φορες.
    Δεκτο ομως οτι δεν εκατσες να υπολογισεις αναλυτικα τους χρονους οπως λες για αυτο κατεληξες σε λαθος συμπερασμα.
    Βασικα η δικια σου βελονα κολλησε (ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ). Εγω χωρις πολλους υπολογισμους (απλα εχοντας στο νου μου οτι ο Hamilton εριχνε σχεδον 1" το γυρο στον Kimi), θελοντας να δωσω εμφαση στο τεραστιο λαθος της Mercedes, ειπα οτι θα ηταν πολυ καλυτερα να κρατουσαν εξω το Hamilton και οτι θα εβγαινε μπροστα απο τον Kimi μετα το τελος του pit stop του, αν το εκανε μετα απο 4-5 γυρους. Στη συνεχεια που αρχισες να το κουραζεις το εψαξα και αλλο με τους χρονους (και μαλιστα ανεφερες και εσυ οτι η διαφορα τους ηταν γυρω στα 7" ενω εγω νομιζα οτι ηταν μικροτερη) οποτε ανασκευασα και ειπα οτι ΜΠΟΡΕΙ και να περναγε. Το οποιο ΜΠΟΡΕΙ εχει λογικη, τουλαχιστον μεγαλυτερη λογικη απο το απολυτο δικο σου ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΝΑΓΕ.
    Τωρα τι μυγα σε τσιμπησε και αρχισες να ποσταρεις τα ιδια πραγματα 100 φορες και να παραθετεις τα μηνυματα μου 100 φορες, ειλικρινα δεν το καταλαβα.
    Το βασικο για μενα το οποιο ηθελα να τονισω απο την αρχη ηταν το λαθος της Mercedes, στο οποιο συμφωνησες και εσυ ο ιδιος. Και αυτο ηταν ενα πασιφανες λαθος. Ειναι κατι που δε χωραει ΜΠΟΡΕΙ




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MNP-10 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...Αλλοι οδηγοι βολευονται στα σκληρα (χαμιλτον, αλονσο, βετελ, σουμι), αλλοι στα μαλακα (μπατον, κιμι)...
    Απο ολες τις αστειοτητες που πεταξες, θα σταθω μονο σε αυτη. Αρχικα αν δεις τα ονοματα που εβαλες απο τη μια μερια (Hamilton, Alonso, Vettel, Schumacher) και 2 οδηγους της σειρας απο την αλλη (Button, Kimi) δειχνει αστειο με τη μια. Αλλα θα το αναλυσω λιγο ακομα για να δεις το ΠΟΣΟ ΑΣΤΕΙΟ ειναι.
    1) Οι περισσοτερες νικες που κανανε οι Button/Kimi ηταν οταν οι ομοσταβλοι τους μενανε απο λαστιχο και αυτοι με το Kimi-σμενο οδηγικο στυλ τελικα περνουσαν γιατι τους ειχε μεινει λαστιχο. Εσυ ο ιδιος ανεφερες οτι ο Hamilton του εριχνε 8 δεκατα του Button και τελικα εχανε μερικους αγωνες γιατι εσκιζε τα λαστιχα. Ομοιως το ιδιο ανεφερα πολλες φορες περσι για τους Alonso/Button. Ο Ισπανος τον ειχε κανει χωνι σε κατατακτηριες/αγωνα και τις περισσοτερες φορες που τελικα περασε ο Button στον αγωνα, ηταν οταν εμενε απο λαστιχο ο Alonso.
    2) Αυτος που φρεναρει πιο αργα, που επιταχυνει πιο νωρις, που στριβει πιο γρηγορα, καταπονει περισσοτερο τα λαστιχα. Παιζει ρολο και το οδηγικο στυλ φυσικα, αλλα η συναρτηση εχει να κανει κυριως με την ταχυτητα του καθε οδηγου. Τι ειναι η F1? Ολα για την ταχυτητα δε γινονται? Ποιους οδηγους θελουμε να βλεπουμε? Τους γλυκους ή τους γρηγορους? Επισης οι Button/Kimi ειναι εμπειροι, ειναι σβελτοι, αλλα φυσικα δεν ειναι σκυλιασμενοι racers οπως οι αλλοι...
    3) Οταν ΟΛΑ (λαστιχα, αναρτηση, στησιμο και αλλες 10 παραμετροι που εχεις αναφερει κατα καιρους) ειναι στα μετρα του Kimi (ή του Button ή του καθε αλλου οδηγου που δεν ειναι TOP) θα κερδισει με την ψυχη στο στομα τον καλο ομοσταβλο του. Με 1 δεκατο στις κατατακτηριες και με 1 θεση στον αγωνα. Ο Alonso ΠΟΛΛΕΣ φορες εριχνε 6-8 δεκατα στις κατατακτηριες και μιση πιστα στον αγωνα στους Kimi/Button. Το ιδιο ισχυει και στη μαχη Vettel/Kimi. O Γερμανος του εχει κανει κατι χοντρες τσοντες και ο Kimi κερδισε μερικες φορες απο σποντα με την ψυχη στο στομα.




    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε σεις δεν παρακολουθώ F1 πλέον αλλά ακόμα για Αλόνσο και Κίμι μαλώνετε;
    Δε μαλωνουμε. Απλα εξηγουμε στο MNP-10 οτι δε γινεται ο Kimi να χανει εδω και 10 χρονια και ολο να φταει η ομαδα, η τυχη, τα λαστιχα... και ο αναδρομος Ερμης.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο ένας έχει να πάρει τίτλο 11 χρόνια και ο άλλος 10 και τελειώνουν από F1 οσονούπω (γριές κι οι 2).
    Σοβαρο επιχειρημα! Ευγε!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΚ σίγουρα οι συμπάθειες υπάρχουν αλλά κάτι πιο φρέσκο;
    Αν θελεις μονο φρεσκα, βλεπε τους αγωνες και θα εισαι up to date.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ή έχει γίνει τόσο ελεϊνό το σπορ που το πιο ενδιαφέρον είναι ο Γκαστόνε και ο Στ@ρχιδας με 3 πρωταθλήματα σύνολο στο όνομα τους;
    Ακομα και στην ελεεινη του σημερινη μορφη, παραμενει ο βασιλιας των μηχανοκινητων sports.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Rebel Scum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ναι ξέρω θα πεταχτεί κάποια τσουτσου να πει πως δεν είναι οι τίτλοι αλλά πόσο καλά οδηγεί ο Γκαστόνε τα διάφορα χρέπια που επιλέγει. Και πως ο Κίμι ξενέρωσε από τα μηχανικά προβλήματα της Mclaren πριν 15 χρόνια.
    Μια και ειπες για τσουτσου, μην ξεχασω να το αναφερω. Στο μπανιο κραταμε προσεκτικα το σαπουνι μη μας γλιστρησει απο το χερι. ΟΧΙ ΣΦΙΚΤΑ γιατι θα φυγει απο το χερι και θα εχουμε παρατραγουδα

  12. #192
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.130
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Γκαστονε ειπε ο άλλος και μας πηγε πισω στο 2005 με την μια...
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  13. #193
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γκαστονε ειπε ο άλλος και μας πηγε πισω στο 2005 με την μια...
    Κατα τα αλλα δεν του αρεσουν τα παλια, θελει φρεσκα πραγματα

  14. #194
    Εγγραφή
    03-09-2005
    Μηνύματα
    7.567
    Downloads
    189
    Uploads
    0
    ISP
    N/A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George_Prix Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα η δικια σου βελονα κολλησε (ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ). Εγω χωρις πολλους υπολογισμους (απλα εχοντας στο νου μου οτι ο Hamilton εριχνε σχεδον 1" το γυρο στον Kimi), θελοντας να δωσω εμφαση στο τεραστιο λαθος της Mercedes, ειπα οτι θα ηταν πολυ καλυτερα να κρατουσαν εξω το Hamilton και οτι θα εβγαινε μπροστα απο τον Kimi μετα το τελος του pit stop του, αν το εκανε μετα απο 4-5 γυρους. Στη συνεχεια που αρχισες να το κουραζεις το εψαξα και αλλο με τους χρονους (και μαλιστα ανεφερες και εσυ οτι η διαφορα τους ηταν γυρω στα 7" ενω εγω νομιζα οτι ηταν μικροτερη) οποτε ανασκευασα και ειπα οτι ΜΠΟΡΕΙ και να περναγε.
    Ειναι η πολλοστη φορα που επαναλαμβανεις τα ιδια("θα εβγαινε μπροστα απο τον Κιμι") επειδή εχει κολλήσει η βελονα.

    Το οτι κατηγορεις τον αλλον για αυτο που κάνεις εσυ, δείχνει πολλα.

    Καλη συνέχεια λέγοντας τα ιδια!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος haHa : 30-03-17 στις 11:51.

  15. #195
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από haHa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι η πολλοστη φορα που επαναλαμβανεις τα ιδια("θα εβγαινε μπροστα απο τον Κιμι") επειδή εχει κολλήσει η βελονα.

    Το οτι κατηγορεις τον αλλον για αυτο που κάνεις εσυ, δείχνει πολλα.

    Καλη συνέχεια λέγοντας τα ιδια!
    Αν απο οσα ειπα καταλαβες αυτο, ΕΔΩ εισαι!

    Και δε χρειαζεται να με ευχαριστησεις. That's what friends are for

Σελ. 13 από 162 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415182333 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας