Login Form
IPv6 Enabled

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Ψηφίστε τον συνδιασμό οδηγού/ομάδας ή και την ομάδα που θεωρείτε ότι θα κερδίσουν τίτλο/τίτλους.

Ψήφισαν
19. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Mercedes AMG Petronas/L. Hamilton

8 42,11%
  • Mercedes AMG Petronas/V. Bottas

0 0%
  • Red Bull Racing/D.Ricciardo

0 0%
  • Red Bull Racing/M.Verstappen

0 0%
  • Scuderia Ferrari/S.Vettel

3 15,79%
  • Scuderia Ferrari/K.Raikkonen

7 36,84%
  • Sahara Force India F1/S.Perez

0 0%
  • Sahara Force India F1/E.Ocon

0 0%
  • McLaren Honda/S.Vandoome

1 5,26%
  • McLaren Honda/F.Alonso

3 15,79%
  • Scuderia Toro Rosso/D.Kvyat

0 0%
  • Scuderia Toro Rosso/C. Sainz Jr.

0 0%
  • Haas F1 Team/R. Grosjean

0 0%
  • Haas F1 Team/K. Magnussen

0 0%
  • Renault/N. Hulkenberg

0 0%
  • Renault/J. Palmer

0 0%
  • Sauber F1 Team/M. Ericsson

0 0%
  • Sauber F1 Team/P. Wehrlein

0 0%
  • Mercedes AMG Petronas

2 10,53%
  • Red Bull Racing

0 0%
  • Scuderia Ferrari

2 10,53%
  • Sahara Force India F1

0 0%
  • Williams Martini Racing

0 0%
  • McLaren Honda

2 10,53%
  • Scuderia Toro Rosso

0 0%
  • Haas F1 Team

0 0%
  • Renault

0 0%
  • Sauber F1 Team

0 0%
Δημοσκόπηση πολλαπλών επιλογών.
Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 38111213
Εμφάνιση 181-190 από 190

Θέμα: F1-2017 Season

Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    ISP
    .
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξαφνικα ολο το 2014 εγινε Ισπανια 2014
    Για τo 2014 εδωσε στιγμα ο Μοντετσεμελο που ειπε οτι με τον Κιμι εχουμε εναν καλο #2 οδηγο

Ε ενταξει μεσα σε λιγα gp ο Κιμι διαπιστωσε οτι και μπροστα να ειναι, θα το γυρισει η ομαδα εσωτερικα το αποτελεσμα

Περιοχή
    Κυπριαδου
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Δλδ πιστευεις ότι αν του εδιναν equal status και τους αφηναν ελευθερους να αγωνιστούν (που ελευθερους τους ειχαν γκου χου γκου χου) θα ηταν μπροστα ο Κιμι..
    Εχω μιλησει με αρρωστους κιμι fans και εχουν παραδεχτεί την ανωτερότητα του Ισπανου ειδικα εκεινη την χρονια...

Εσυ κρατας γερα
    OS1: Windows 10,OS2: Win 7 Ultimate x64 sp1,MoBo: Asus X99 Deluxe, CPU:Ι7-5820Κ,RAM:TeamGroup DDR4 64gb,GPU:Msi GTX Titan X ,PSU:CoolerMaster V1200 Platinum ,SSD1:Intel 400GB SSD 750 Series SSD 2: Samsung 840 Evo 250GB,HDD:11 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair Hydro Series 100i, Monitor: Asus PG278Q WQHD G-SYNC ROG,Various: Logitech Z550,G27,Keyboard:Corsair K70 rgb

Περιοχή
    Αθήνα
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Εξωτερικό
    Router
    Fritz Box
    Φιλική παρέμβαση @mnp-10

και εγώ fan boy του Κίμι ήμουν μεχρι που πήγε Φεράρι γιατί κυρίως ήμουν του ομάδας και ας λένε κάποιοι ότι είναι λάθος. Χωρίς να επεκταθω στο τι είναι καλύτερο, όταν η επιχειρηματολογία είναι πάντα με συνθήκες και όταν βασίζεται σε μεμονωμένα περιστατικά συνήθως εξαιρέσεις τότε υπάρχει φαιλ ή μεγάλη αδικία στον κόσμο. Στην περίπτωση μας δεν μιλάμε για θέματα υγείας αλλά το ένα δεν τον βόλευε και το άλλο δεν του άρεσε.

Χαρακτηριστικά παραδείγματα σου
    Όταν.... τότε
    Στην ... όμως το 2036...

Ειδικά το δεύτερο είναι γνώριμο του Έλληνα που προσπαθεί να δικαιολογήσει πάντα με εξαιρέσεις την λάθος νόρμα.

Τώρα δεν θέλω να σε πείσω να μην γουστάρεις Κίμι. Και εγώ ακόμα τον γουστάρω και ας πήγε στους κόκκινους που απλά δεν συμπαθώ. Απλά προσπάθησε να καταλάβεις ότι δεν μπορείς να εκλογικεύσεις την προσωπική προτίμηση. Ουσιαστικά την χαλάς. Εγώ βρίσκω πιο τίμιο το Κίμι και ξερό ψωμί γιατί έτσι γουστάρω γιατί προλαμβάνει ένα σχετικό αυτοσαρκασμο.

Εγώ πχ τρελαίνομαι για σοκολάτα. Είναι πάντα η καλύτερη γεύση μπλα μπλα. Αν αρχίσω τώρα να συνδέω την επιλογή μου με κριτήρια όπως υγεία και αντικειμενική νοστιμιά αστο. Αν πω κιόλας ότι στο διαγωνισμό του 2000 καλύτερου γλυκού την κέρδισε μία μπάρα σοκολάτας τότε αστο δύο φορές. Και λίγο πολύ αυτή την λογική ακολουθείς.

Δεν είναι κακό αλλά με μέτρο και ένα προσωπικό αυτοσαρκασμο με απώτερο σκοπό τον χαβαλε. Στην τελική δεν μας πληρώνουν και τον χαβαλε μας κάνουμε με τα πάθη μας. Και αν τύχει και ο Κίμι έχει πράγματι αδικηθεί από τον κόσμο και έχεις δίκιο, ε άσε και μία πέτρα να πέσει. Δεν πειράζει. Λεφτά έβγαλε, πρωτάθλημα πήρε και στα @@ του μας έχει όλους. Δεν ήταν και καμιά επιστημονική διάνοια που πέθανε στα 18. Στην σόου μπίζνες είναι γενικά. Διασκέδαση και αδρεναλίνη προσφέρει και πουλάει.

Το πρόβλημα του θρεντ γενικά είναι η πολυ εκλογίκευση των πάντων μέχρι τελικής πτώσης για κάτι που στην τελική ασχολούμαστε για τον χαβαλε. Εγώ τώρα απλά παρακολουθώ αλλά κάποτε που ασχολιοταν έτσι έκανα και φυσικά τον χαβαλε μας το κάναμε με σχετικό μέτρο με τους φίλους των αντιπάλων ομάδων. Δεν πειράζει να μείνει και καμία πέτρα ασηκωτη. Αυτή είναι η προσωπική μου θέση αλλά ξέρω ότι δεν συμφωνούν τα πιο ενεργά μέλη του νήματος για τους προσωπικούς τους λόγους.

Φιλικά McLaren fanboy γιατί έτσι μου έκατσε μικρός.
    Φωτογραφίες από Νέα Ζηλανδία . Όποιος έχει ερωτήσεις γιατί θέλει να πάει στέλνει χωρίς δισταγμό πμ.

Προς αποφυγή κάθε παρανόησης, είμαι ο Demelene.Η αλλαγή του ψευδωνύμου έγινε γιατί το Demelene είχε σημασία τα πρώτα χρόνια του ιντερνετ αλλά σήμερα δεν έχει καμιά αξία σε βαθμό που με εκνεύριζε. Ευχαριστώ το adslgr για αυτή την ευκαιρία.

Downloads
    189
    Uploads
    0
    ISP
    OTEnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πρόβλημα του θρεντ γενικά είναι η πολυ εκλογίκευση των πάντων μέχρι τελικής πτώσης για κάτι που στην τελική ασχολούμαστε για τον χαβαλε. Εγώ τώρα απλά παρακολουθώ αλλά κάποτε που ασχολιοταν έτσι έκανα και φυσικά τον χαβαλε μας το κάναμε με σχετικό μέτρο με τους φίλους των αντιπάλων ομάδων. Δεν πειράζει να μείνει και καμία πέτρα ασηκωτη. Αυτή είναι η προσωπική μου θέση αλλά ξέρω ότι δεν συμφωνούν τα πιο ενεργά μέλη του νήματος για τους προσωπικούς τους λόγους.

Φιλικά McLaren fanboy γιατί έτσι μου έκατσε μικρός.
    +1
    Πολυ ωραια παρατηρηση.

Downloads
    0
    Uploads
    0
    Βλέπω ότι ασκείται πολλή κριτική για τα λιγοστά προσπεράσματα σε σχέση με τα προηγούμενα χρόνια. Προσωπικά, δε με πειράζει. Τα προσπεράσματα είναι ωραία, έχουν ουσία και προσφέρουν θέαμα όταν ο από πίσω δυσκολεύεται για να περάσει και όχι όπως συνηθίσαμε τα τελευταία χρόνια που λόγω του DRS αλλά και του κανονισμού περί αλλαγής θέσης στο οδόστρωμα τα προσπεράσματα έγιναν γελοία. Γενικά, ήταν το καλύτερο εναρκτήριο gp που παρακολούθησα εδώ και χρόνια με προοπτικές για ανταγωνισμό τουλάχιστον μεταξύ δύο ομάδων.

Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    ISP
    .
    Δλδ πιστευεις ότι αν του εδιναν equal status και τους αφηναν ελευθερους να αγωνιστούν (που ελευθερους τους ειχαν γκου χου γκου χου) θα ηταν μπροστα ο Κιμι..
    Αν δεν ηξερες τι εχει γινει στο παρελθον, και σου λεγα οτι ο Μπατον, ο Τρουλι, κτλ, θα κερδιζε τον Αλονσο over a year, θα το πιστευες?

Καποια πραγματα παιζουν μεγαλο ρολο, ειτε θελουμε να το παραδεχτουμε, ειτε οχι. Καποιος θα πει, ααα ο Τρουλι εκανε πολυ καλο qualifying και ξεκιναγε μπροστα, ή οτι το πρωτο μακλαρεν-χοντα ηταν χαλια (λες και για τον μπατον δεν ηταν), ή οτι η μακλαρεν ευνοουσε το χαμιλτον το 2007 κτλ κτλ, αλλα το αποτελεσμα εγραψε οτι απο τοτε μεχρι τοτε, ο ταδε ηταν καλυτερος.

Βασικα ειχαμε ηρεμησει με τη συζητηση για τον Κιμι μετα το στραπατσο του Αλονσο, αλλα τωρα επειδη "ξεχαστηκε" βγηκαν παλι οι φαν σα τα σαλιγκαρια μετα τη βροχη

Σε τελικη αναλυση ο Κιμι περυσι τα βαλε με εναν 4x WDC (και οχι παρακατιανο 2x σα τον Αλονσο ) και τον κοιταγε στα ισια - παρα το ηλικιακο handicap.

Περιοχή
    Κυπριαδου
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Asus DSL-AC68U
    Ποοοοοο μα τοσο προβλεψιμος πια...

Μιλαμε για Κιμι Αλονσο και εσυ μας πας πισω 13 χρονια στον Τρουλι με την μια νικη στην Φ1 σε ολη του την καριερα
    Του τρουλι που εμεινε στα αζητητα και τρεχει ετρεχε στο συναρπαστικο πρωταθλημα της Formula E!!!

Τα ιδια και τα ιδια...
    Μιλας για τον Μπατον για το 2015 που εσπαγε πιο πολυ απο τι σπανε τα αυγα το Πασχα η Μακλαρεν, αλλα κατα ενα μαγικο τροπο δεν λες πχ για το 2016 που ο Αλο κερδισε τον Μπατον..με αγωνα λιγοτερο..

Οτι μας συμφερει...

Τεσπα η αληθεια για τον Κιμι ειναι μια...Και ακουει στο ονομα ΜΑΣΑ...
    Ο Μασα που λες εχει χασει απο ΟΛΟΥΣ τους τιμ μειτς του...Μαντεψε ποιον εναν κερδισε
    OS1: Windows 10,OS2: Win 7 Ultimate x64 sp1,MoBo: Asus X99 Deluxe, CPU:Ι7-5820Κ,RAM:TeamGroup DDR4 64gb,GPU:Msi GTX Titan X ,PSU:CoolerMaster V1200 Platinum ,SSD1:Intel 400GB SSD 750 Series SSD 2: Samsung 840 Evo 250GB,HDD:11 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair Hydro Series 100i, Monitor: Asus PG278Q WQHD G-SYNC ROG,Various: Logitech Z550,G27,Keyboard:Corsair K70 rgb

Downloads
    4
    Uploads
    0
    Άρθρα
    4
    ISP
    .
    Ποοοοοο μα τοσο προβλεψιμος πια...
    Μιλαμε για Κιμι Αλονσο και εσυ μας πας πισω 13 χρονια στον Τρουλι με την μια νικη στην Φ1 σε ολη του την καριερα
    Γιατι ειχε παραπανω νικες ο Αλονσο τοτε?

Στα ισια κοντραρονταν.

Του τρουλι που εμεινε στα αζητητα και τρεχει ετρεχε στο συναρπαστικο πρωταθλημα της Formula E!!!
    Ε φαντασου απ'αυτον που λες οτι εμεινε στα αζητητα, εχανε

Αν και δεν ηταν στα αζητητα, ηταν να παει στη Ferrari (του κανε προταση ο Ζαν Τοντ) αλλα ειχε ηδη υπογραψει Τογιοτα.

Τα ιδια και τα ιδια...
    Μιλας για τον Μπατον για το 2015 που εσπαγε πιο πολυ απο τι σπανε τα αυγα το Πασχα η Μακλαρεν, αλλα κατα ενα μαγικο τροπο δεν λες πχ για το 2016 που ο Αλο κερδισε τον Μπατον..με αγωνα λιγοτερο..
    Ο Αλονσο κανει συνεχεια το εξης. Οταν εχει χαλια αποτελεσμα, λεει να μπει στα pits ή οτι εχει καποιο "προβλημα" (ανυπαρκτο) για να μη του χαλανε τα στατιστικα. Δλδ πεταει λευκη πετσετα κανονικα γιατι δεν εχει μελλον ο αγωνας + οτι θα γραψει το κοντερ οτι εχασε πχ απ'τον teammate. Γελαει ο κοσμος.

Τεσπα η αληθεια για τον Κιμι ειναι μια...Και ακουει στο ονομα ΜΑΣΑ...
    Και ο button εκανε outscore τον Χαμιλτον επι 3ετια. Μαλλον ο button ειναι καλυτερος

Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    OTE VDSL 50
    Router
    ASUS DSL-AC52U
    SNR / Attn
    12.7(dB) / 7.3(dB)
    Path Level
    Interleaved

Περιοχή
    Perth, Australia
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29993 / 2496
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Speedport Entry 2i
    SNR / Attn
    29.3(dB) / 6.6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ρε σεις δεν παρακολουθώ F1 πλέον αλλά ακόμα για Αλόνσο και Κίμι μαλώνετε;

Ο ένας έχει να πάρει τίτλο 11 χρόνια και ο άλλος 10 και τελειώνουν από F1 οσονούπω (γριές κι οι 2).

ΟΚ σίγουρα οι συμπάθειες υπάρχουν αλλά κάτι πιο φρέσκο;

Ή έχει γίνει τόσο ελεϊνό το σπορ που το πιο ενδιαφέρον είναι ο Γκαστόνε και ο Στ@ρχιδας με 3 πρωταθλήματα σύνολο στο όνομα τους;

Spoiler:
    Ναι ναι ξέρω θα πεταχτεί κάποια τσουτσου να πει πως δεν είναι οι τίτλοι αλλά πόσο καλά οδηγεί ο Γκαστόνε τα διάφορα χρέπια που επιλέγει. Και πως ο Κίμι ξενέρωσε από τα μηχανικά προβλήματα της Mclaren πριν 15 χρόνια.

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 38111213

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

• Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία