Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 45
  1. #16
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο οι developers ειναι ελευθεροι να κανουν οτι τσαπατσουλια τους κατεβει, το Android δεν θα αποκτησει ποτε καλυτερη κι αποδοτικοτερη αυτονομια.
    Ειδικα στα background services, οι developers αντι να υλοποιουν σωστες προγραμματιστικες τεχνικες οπως τα push notifications κατασπαταλουν τα resources σα να ειναι πανακεια.

    Την καλυτερη μπαταρια την ακουω απο την εκδοση 1.6.
    Δηλαδή τι θα ήθελες να κάνουμε;
    Ζήτηση και προσφορά, αν δε σ'αρέσουν οι εφαρμογές, μην τις κατεβάζεις.

  2. #17
    Εγγραφή
    01-12-2016
    Περιοχή
    Αργυρούπολη
    Μηνύματα
    56
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβώς!!

    Αν θέλεις πάντως κρατάει η μπαταρία. Έχω redmi 2 pro 2gb/16 SD410 με 2100mA μπαταρία. Εχω βάλει switches (κουμπάκια on/off) wifi, BT, Data κτλ στην αρχική οθόνη. Τα έχω όλα κλειστά και το κινητό σε 2g που έχω καλύτερο δίκτυο (αντί να έχω 3g με 1 γραμμή έχω 2g με 5 γραμμές και δεν κάνει εναλλαγές). Πόσο μου κρατάει; 4 μέρες!!! Λίγο το internet και η ομιλία μου δε λέω (τη βγάζω με 300-500 λεπτά εξερχόμενες το μήνα) αλλα τόσο μου βγάζει η μπαταρία, 4 ημέρες! Ναι android (5.1)! Οταν ανοίξω data αρχίζουν να λειτουργούν και οι εφαρμογές (widgets, fb κτλ) και η μπαταρία εξατμίζεται. Δεν ανοίγεις data, τίποτα δεν δουλεύει όλη την ώρα (εκπομπές/λήψεις RF) η μπαταρία κρατάει μέρες! Τόσο απλό. Εννοείται όταν θέλεις ανοίγεις data/wifi να πάρεις δεδομένα και τότε λειτουργούν οι εφαρμογές (να πάρεις email, δεις FB κτλ) αλλά αυτό συμβαίνει on demand και όχι όλη την ώρα που σκοτώνει την μπαταρία!

    Κλείστε τα data και δείτε τεράστια διαφορά και ας γίνει λίγο πιο χαζό το τηλεφωνάκι σας. Βέβαια ένας "νέος" με εξάρτηση από viber, messenger και τέτοια που όλη την ώρα είναι τικ τικ (κάτι γράφει, αγγίζει) δεν μπορεί να το κάνει αυτό.
    η μπορεις να παρεις ενα νοκια 3330.
    το ιδιο πραγμα θα ειναι

  3. #18
    Εγγραφή
    15-09-2002
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    916
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turboirc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τι θα ήθελες να κάνουμε;
    Ζήτηση και προσφορά, αν δε σ'αρέσουν οι εφαρμογές, μην τις κατεβάζεις.
    Στο λέει στο post του τι θα ήθελε να κάνετε. Μην αγχώνεσαι, δεν θα τις κατεβάζουμε.

  4. #19
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mindtrapper Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο λέει στο post του τι θα ήθελε να κάνετε. Μην αγχώνεσαι, δεν θα τις κατεβάζουμε.
    Τις κατεβάζεις οπότε δεν αγχώνομαι. Και αν εσύ ειδικά δεν τις κατεβάζεις δε με ενδιαφέρει, έχω εκατομμύρια άλλους καταναλωτές που το κάνουν.
    Ζήτηση και προσφορά. Ο πολύς κόσμος θέλει να πάρει μια μουράτη συσκευή να έχει μέσα facebook. Αν τώρα το facebook του τρώει όλη την μπαταρία προτιμάει να πάρει άλλο τηλέφωνο παρά να ξηλώσει το facebook.
    Γιατί ζει για το facebook, όχι για τη μπαταρία. Και anyway στο θέμα τις μπαταρίας το Doze έχει κάνει θαύματα. Στο Android 7 βλέπεις μεγάλη διαφορά από το 6.

    Στο 8 δεν είμαι σίγουρος τι συμβαίνει, αλλά γενικά η Google το έχει ελαφρώς τερματίσει (το γεγονός ότι έβγαλε 8 όταν το 7 είναι στο < 3% κάτι σημαίνει). Το πρόβλημα είναι ότι ελάχιστοι πλέον παίρνουν αναβαθμίσεις γνωρίζοντάς το, οπότε π.χ. το Android 5.χ είναι το πιο δημοφιλές απλά επειδή οι νεότερες συσκευές το έχουν, όχι ότι αναβάθμισαν οι 4άρες.

    Το ίδιο νομίζω ότι θα γίνει και στο 8, κανείς δεν θα ασχοληθεί μέχρι να βγουν συσκευές με αυτό.

  5. #20
    Εγγραφή
    29-11-2007
    Μηνύματα
    933
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16.403/1.020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΜΟΤΗΝΗ
    Router
    Tomson tg585 v8 8.2.7.8
    SNR / Attn
    6(dB) / 22,5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ntinaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    η μπορεις να παρεις ενα νοκια 3330.
    το ιδιο πραγμα θα ειναι
    χαχαχα..
    όχι ρε παιδιά. Μου το έχουν πει και άλλοι αλλά δεν είναι έτσι. Ασφαλώς και το χρησιμοποιώ ως smart. Αλλά όταν "θέλω", "επιθυμώ" στα αρχαία "on demand". Κάθομαι στο καφέ και ανοίγω wifi, βλέπω fb ενημερώνονται τα weather widget, διαβάζω κανα νέο κτλ κτλ. Δεν χρειάζεται να κατεβάζει/ανεβάζει δεδομένα (δλδ να δουλευει α) cpu, β) πομπός/εκπέμπει).
    Εγώ ζω έτσι και νοιώθω ότι δεν στερούμε κάτι και (σχεδόν) ποτέ δεν σκέφτομαι αχ να δω τι έχει η μπαταρία μήπως τελείωσε και δεν βγάλει την μέρα. Άλλωστε ολη την ώρα σε ένα pc ήμαστε δεν χρειάζεται να παιδευόμαστε από το κινητό για αυτά που μπορούμε να κάνουμε από το pc/laptop.

    4 μέρες με 2100 mAh λέμε!!!
    There is nothing like 127.0.0.1

  6. #21
    Το avatar του μέλους turboirc
    turboirc Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχα..
    όχι ρε παιδιά. Μου το έχουν πει και άλλοι αλλά δεν είναι έτσι. Ασφαλώς και το χρησιμοποιώ ως smart. Αλλά όταν "θέλω", "επιθυμώ" στα αρχαία "on demand". Κάθομαι στο καφέ και ανοίγω wifi, βλέπω fb ενημερώνονται τα weather widget, διαβάζω κανα νέο κτλ κτλ. Δεν χρειάζεται να κατεβάζει/ανεβάζει δεδομένα (δλδ να δουλευει α) cpu, β) πομπός/εκπέμπει).
    Εγώ ζω έτσι και νοιώθω ότι δεν στερούμε κάτι και (σχεδόν) ποτέ δεν σκέφτομαι αχ να δω τι έχει η μπαταρία μήπως τελείωσε και δεν βγάλει την μέρα. Άλλωστε ολη την ώρα σε ένα pc ήμαστε δεν χρειάζεται να παιδευόμαστε από το κινητό για αυτά που μπορούμε να κάνουμε από το pc/laptop.

    4 μέρες με 2100 mAh λέμε!!!
    Οχι φιλε εγω ειμαι ολη τη μερα εξω. Θελω τηλεφωνο που να τα κανει ολα. Και σαν εμενα ειναι οι περισσοτεροι νομιζω.

  7. #22
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.625
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή δουλειά να έχεις 4000mah μπαταρία και κινητό μπαούλο;
    Ε καλά αν τα χεράκια σου είναι ευαίσθητα δε φταίει η Xiaomi

  8. #23
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.253
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από turboirc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή τι θα ήθελες να κάνουμε;
    Ζήτηση και προσφορά, αν δε σ'αρέσουν οι εφαρμογές, μην τις κατεβάζεις.
    Ανεφερα ξεκαθαρα τι "θα πρεπε να κανετε".
    Φυσικα και δεν κατεβαζω τις εφαρμογες του καθε ασχετου developer.
    Αυτο ελειπε.

  9. #24
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Αγαπητοί συμφορουμίτες, υπάρχουν κάτι συσκευές των 15-20€ που λέγονται "Power Banks" και υποστηρίζουν ακόμα και Fast Charge, για να φορτίζετε το κινητό όποτε είστε μακριά από πρίζα. Βγαίνουν σε μεγάλα, μεσαία και μικρά μεγέθη, ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας. Αν δεν ταιριάζει το βύσμα, υπάρχουν και αντάπτορες.

    Είμαι σίγουρος πως ξέρετε τι είναι και πολλοί από εσάς τα έχετε, αλλά και πάλι γκρινιάζετε για τη διάρκεια των μπαταριών στα smartphones. Κουβέντα να γίνεται...

  10. #25
    Το avatar του μέλους tiffany
    tiffany Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοί συμφορουμίτες, υπάρχουν κάτι συσκευές των 15-20€ που λέγονται "Power Banks" και υποστηρίζουν ακόμα και Fast Charge, για να φορτίζετε το κινητό όποτε είστε μακριά από πρίζα. Βγαίνουν σε μεγάλα, μεσαία και μικρά μεγέθη, ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας. Αν δεν ταιριάζει το βύσμα, υπάρχουν και αντάπτορες.

    Είμαι σίγουρος πως ξέρετε τι είναι και πολλοί από εσάς τα έχετε, αλλά και πάλι γκρινιάζετε για τη διάρκεια των μπαταριών στα smartphones. Κουβέντα να γίνεται...
    Πούλησα το 6P μου ακριβώς γι' αυτό το λόγο. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΜΑΖΙ ΜΟΥ. Το κινητό μου και να φύγω. Δε θέλω να εξαρτιέμαι από τίποτα. Πέρυσι έβγαλα όλο το καλοκαίρι με ένα τσαντάκι στον ώμο. Είχα μέσα powerbank και φορτιστή. Μαζί φυσικά με κάμποσα καλώδια κτλ. Γιατί λοιπόν να τα έχω όταν ο απέναντι μου τα δίνει και σε καλύτερη τιμή.

    Δε λέω με τρώει ο κώλος μου σήμερα που είδα το συγκεκριμένο νήμα. Αλλά η μπαταρία είναι πολύ πιο σημαντική. Μακάρι το Pixel 2 να έχει αυτονομία και να γυρίσω πάλι πίσω. Πλέον δεν κάνω root και έχω κατασταλάξει με τις εφαρμογές που θέλω. Οπότε έχω άλλα κριτήρια πλην του customization.

  11. #26
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που θα σώσει την μπαταρία είναι να μην τρέχουν ένα σωρό αηδίες στο background. Και ιδίως oi αηδίες της ίδιας της google.
    To google framework ειναι παναλαφρο, actually.
    Οταν οι εφαρμογες χρησιμοποιουν τα gservices για να παρουν location και notifications, δεν φταιει η google.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hellmore Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα δει κάτι συγκριτικά AOSP με και χωρίς play services και όντως το δεύτερο είχε καλύτερη αυτονομία στην μπαταρία.
    Kαι σε airplane mode εχει καλυτερη αυτονομια. Και το 3310 εχει καλυτερη αυτονομια. Το επιασες το νοημα;

    Δεν γινεται να ζητας πραματα απο το κινητο και να μην εχουν αντικτυπο.

    ΔΕΝ φταινε τα google services για την μπαταρια αλλα το android

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο οι developers ειναι ελευθεροι να κανουν οτι τσαπατσουλια τους κατεβει, το Android δεν θα αποκτησει ποτε καλυτερη κι αποδοτικοτερη αυτονομια.
    Ειδικα στα background services, οι developers αντι να υλοποιουν σωστες προγραμματιστικες τεχνικες οπως τα push notifications κατασπαταλουν τα resources σα να ειναι πανακεια.

    Την καλυτερη μπαταρια την ακουω απο την εκδοση 1.6.
    To android φταιει, πρεπει σαν λειτουργικο να προλαμβανει τους κακους και καταχραστικους dev, οπως κανει το Ios και τα Windows Mobile

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από keysmith Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβώς!!

    Αν θέλεις πάντως κρατάει η μπαταρία. Έχω redmi 2 pro 2gb/16 SD410 με 2100mA μπαταρία. Εχω βάλει switches (κουμπάκια on/off) wifi, BT, Data κτλ στην αρχική οθόνη. Τα έχω όλα κλειστά και το κινητό σε 2g που έχω καλύτερο δίκτυο (αντί να έχω 3g με 1 γραμμή έχω 2g με 5 γραμμές και δεν κάνει εναλλαγές). Πόσο μου κρατάει; 4 μέρες!!! Λίγο το internet και η ομιλία μου δε λέω (τη βγάζω με 300-500 λεπτά εξερχόμενες το μήνα) αλλα τόσο μου βγάζει η μπαταρία, 4 ημέρες! Ναι android (5.1)! Οταν ανοίξω data αρχίζουν να λειτουργούν και οι εφαρμογές (widgets, fb κτλ) και η μπαταρία εξατμίζεται. Δεν ανοίγεις data, τίποτα δεν δουλεύει όλη την ώρα (εκπομπές/λήψεις RF) η μπαταρία κρατάει μέρες! Τόσο απλό. Εννοείται όταν θέλεις ανοίγεις data/wifi να πάρεις δεδομένα και τότε λειτουργούν οι εφαρμογές (να πάρεις email, δεις FB κτλ) αλλά αυτό συμβαίνει on demand και όχι όλη την ώρα που σκοτώνει την μπαταρία!

    Κλείστε τα data και δείτε τεράστια διαφορά και ας γίνει λίγο πιο χαζό το τηλεφωνάκι σας. Βέβαια ένας "νέος" με εξάρτηση από viber, messenger και τέτοια που όλη την ώρα είναι τικ τικ (κάτι γράφει, αγγίζει) δεν μπορεί να το κάνει αυτό.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tiffany Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά για ποια play services μιλάτε; Γι' αυτά που είναι ΙΔΙΑ σε όλες τις συσκευές; Απλά κάποιοι σέβονται τον καταναλωτή και του παρέχουν κάτι παραπάνω και άλλοι τον γράφουν κανονικά. Γίνομαι κουραστικός αλλά η αυτονομία που είχε το NOTE4 με το 6P είναι τραγικά μεγαλύτερη που δε δικαιολογείται από τους 4 λιγότερους πυρήνες.
    Καλυτερα να μην εχεις κινητο, εκει να δεις αυτονομια.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zus Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπαούλο το redmi?
    Ναι με τα σημερινα δεδομενα ειναι τεραστιο, ποσο μαλλον αν λαβεις υποψιν ποσο χαλια ειναι και τα υποσυστηματα του.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητοί συμφορουμίτες, υπάρχουν κάτι συσκευές των 15-20€ που λέγονται "Power Banks" και υποστηρίζουν ακόμα και Fast Charge, για να φορτίζετε το κινητό όποτε είστε μακριά από πρίζα. Βγαίνουν σε μεγάλα, μεσαία και μικρά μεγέθη, ανάλογα με το τι θέλει ο καθένας. Αν δεν ταιριάζει το βύσμα, υπάρχουν και αντάπτορες.

    Είμαι σίγουρος πως ξέρετε τι είναι και πολλοί από εσάς τα έχετε, αλλά και πάλι γκρινιάζετε για τη διάρκεια των μπαταριών στα smartphones. Κουβέντα να γίνεται...
    Δεν θελω powerbank, θελω να μην μου τρωει ολη την μπαταρια το messenger και το facebook, και θελω σταθεροτητα και οχι ανα πασα στιγμη να κολησει το ταδε app και να μου φαει την μπαταρια.

    Ναι οντως με το τελευταιο doze εχει βελτιωθει καπως το standby, αλλα θελει δουλεια ακομα.

  12. #27
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.253
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    To android φταιει, πρεπει σαν λειτουργικο να προλαμβανει τους κακους και καταχραστικους dev, οπως κανει το Ios και τα Windows Mobile
    Αυτο ακριβως.

  13. #28
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Εγώ νομίζω ότι οι περισσότεροι devs τουλάχιστον στις εφαρμογές που χτρησιμοποιώ εγώ έχουν υλοποιημένο το google push. Κυρίως βέβαια το βλέπω από το greenify. Επίσης πρέπει ένα λειτουργικό να αφήνει services να τρέχουν απλά πρέπει να είναι καλά υλοποιημένα. Αν είναι να killάρεις τα πάντα όπως νομίζω ότι κάνει το ios πλη πχ εφαρμογών μουσικής δεν έχει πολύ νόημα. Από την άλλη βέβαια αυτό μάλλον βολεύει πολλούς χρήστες επί της ουσίας.
    Btw το doze δεν είναι χαρακτηριστικό του 6+? Εγώ το έχω σε miui 8 με android 6.0+

  14. #29
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.253
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ νομίζω ότι οι περισσότεροι devs τουλάχιστον στις εφαρμογές που χτρησιμοποιώ εγώ έχουν υλοποιημένο το google push. Κυρίως βέβαια το βλέπω από το greenify. Επίσης πρέπει ένα λειτουργικό να αφήνει services να τρέχουν απλά πρέπει να είναι καλά υλοποιημένα. Αν είναι να killάρεις τα πάντα όπως νομίζω ότι κάνει το ios πλη πχ εφαρμογών μουσικής δεν έχει πολύ νόημα. Από την άλλη βέβαια αυτό μάλλον βολεύει πολλούς χρήστες επί της ουσίας.
    Btw το doze δεν είναι χαρακτηριστικό του 6+? Εγώ το έχω σε miui 8 με android 6.0+
    Μια χαρα νοημα εχει οταν βλεπεις το κινητο σου να πεταει.
    Ενταξει, torrent client δεν μπορεις να τρεξεις σωστα, αλλα δεν αγοραζουμε κινητα για τετοια background services.

    Στο Android ολοι οι καλοι και τσαπατσουληδες devs χωρανε.

  15. #30
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα νοημα εχει οταν βλεπεις το κινητο σου να πεταει.
    Ενταξει, torrent client δεν μπορεις να τρεξεις σωστα, αλλα δεν αγοραζουμε κινητα για τετοια background services.

    Στο Android ολοι οι καλοι και τσαπατσουληδες devs χωρανε.
    Κοίτα υποθέτω και στο android μπορείς να κόψεις όλα τα background services και να το βλέπεις να πετάει νομίζω... Αλλά δεν ξέρω πιο το νόημα να τα χρειάζεσαι... Πάντως ένα 5s που είδα χθες μου έκανε εντύπωση πόσο σερνόταν με ios 9. Πολύ πιο αργό από το redmi 3s με miui 8 που έχω. Βέβαια από γνωστούς ξέρω ότι τα iphone είναι πολύ πιο σπιρτόζικα αλλά τι να πω.... Όπως και να έχει άλλο το θέμα μας εδώ

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αndroid TV Boxes & sticks
    Από vladimir rus στο φόρουμ Android
    Μηνύματα: 2254
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-04-24, 00:27
  2. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-12-16, 02:45
  3. Μηνύματα: 89
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-08-16, 16:04
  4. Μηνύματα: 44
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-07-16, 23:19
  5. Μηνύματα: 39
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-04-16, 11:55

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας