Εμφάνιση 1-2 από 2
  1. #1
    Εγγραφή
    01-03-2016
    Μηνύματα
    19
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29993/2992
    ISP
    cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
    καλησπερα στα μελη τι θα συμβουλευατε να κανω σε δυο μηνες ληγει το συμβολαιο vdsl30 με ταχυτητα που πιανω 30 χωρις προβληματα κτλ
    σκεφτομαι οτι εχω 2 λυσεις για να ειμαι περιπου στα ιδια που πληρωνω σημερα
    1) υποβαθμιση σε ADSL 24 με δωρεαν χρονο για κινητα σταθερα με 29,90 μηνα διμηνο=60 και η δευτερη επιλογη διοτι ολο και καποια κληση γινεται σε κινητο οποτε χρειαζεται καποιος δωρεαν χρονος και εκει το

    2)COSMOTE Double Play 50 L 34,90 μηνα διμηνο=70 χωρις να ξερουμε βεβαια αν πιασω τα 50 σιγουρα

    γενικα στο ρουτερ συνδεονται δυο λαπτοπ ασυρματα και καποια τηλεοραση ενσυρματα εκτος των κινητων οποτε ειναι σπιτι οι κατοχοι δλδ σε φορτο μπορει να συνδεονται και 6-7 διαφορετικες συσκευες ασυρματα και ενσυρματα οποτε αν με καλυπτει το εως 24(επιανα σε παλιοτερα συμβολαια εως 24 γυρω στα 19-20 ταχυτητα)σκεφτομαι να επιλεξω αυτο και να δινω 60 το 2μηνο
    μιλαμε παντα οτε στην περιοχη μου δεν υπαρχουν εναλακτικοι παροχοιΠατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  cosmote.png 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  10,6 KB 
ID: 210490

  2. #2
    Εγγραφή
    22-02-2013
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/20
    ISP
    Wind
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    ZYXEL VMG8623
    Τα εμπειρότερα μέλη θα σου απαντήσουν με μεγαλύτερη σιγουριά, αλλά από όσα γνωρίζω:

    1. Δεν έχεις τη δυνατότητα υποβάθμισης του πακέτου σου σε ADSL24.

    2. Και το πακέτο της 30άρας γραμμής που έχεις τώρα έχει καταργηθεί επίσης. Δεν νομίζω ότι έχεις άλλη δυνατότητα από το να πας σε κάποιο πακέτο 50άρας γραμμής VDSL, εφόσον θα παραμείνεις στην Cosmote...

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας