Σελ. 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 367891013 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 230
  1. #106
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Μπορεί να ξαναμπεί προσθέτοντας στις πρώτες σειρές το "NoChecks=yes" ακριβώς μεταξύ "Language=en" και "**** CFGFILE:ar7.cfg".
    Δεν είμαι σίγουρος, αλλά πιθανόν να χρειαστεί το αρχείο να σωθεί πρώτα με κωδικό για να το επιτρέψει (πάντα χρησιμοποιώ κωδικό).

  2. #107
    Εγγραφή
    12-05-2004
    Περιοχή
    Γαλάτσι
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    537
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritzbox 7590 AX
    Με χρήση του fbeditor, το checksum υπολογίζεται αυτόματα.

  3. #108
    Εγγραφή
    28-06-2016
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Κινέζικα σα να βλέπω.... Άμα βρεις κατι πες μας κι εμάς...
    Εγώ θέλω να ρωτήσω το εξής. Το 7490 έχει το 6.83 firmware όταν πατάω να κάνει update δε βρίσκει πιο καινούριο....
    Το labor firmware είναι 6.93 νομίζω, και λέει ότι πρέπει να έχεις το τελευταίο firmware πριν το περάσεις.
    Ποιο είναι το τελευταίο stable firmware, νομίζω στην ftp.avm.de έχει το 6.84... αλλά είναι image... Πώς θα το περάσω;
    Να βάλω κατευθείαν το labor;

    - - - Updated - - -

    Sania μήπως να στέλναμε αυτά που έκανες εξαγωγή στην avm και να τους ζητούσαμε να περιλάβουν στο profil cosmote τη σωστή ρύθμιση;

  4. #109
    Εγγραφή
    19-04-2010
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15000~/1000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠΑΛΛΟ
    Router
    Fritz!Box 7490
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να απάντηση που ήρθε από Cosmote!
    Καλά πλάκα κάνουν εκεί ;;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-13 at 21.27.30.png 
Εμφανίσεις:  171 
Μέγεθος:  124,6 KB 
ID: 195438

    Πρώτον κανένας δεν προσπάθησε να επικοινωνήσει μαζί μου.

    Δεύτερον και στο email μου, έγραψα εάν θέλουν παραπάνω πληροφορίες, να επικοινωνήσουν μαζί μου μέσο email και να με ενημερώνουν σχετικά με την πορεία αποκατάστασης του προβλήματος πάλι στο email . Αυτό διότι στο τηλέφωνο εύκολα μιλάνε και διάφορα μπορούν να πουν, π.χ. α δεν ξέρουμε, α δεν υπάρχει πρόβλημα κτλ. και τέλος, θέλω να μου απαντήσουν επίσημα με μήνυμα, ώστε να το έχω και μετά κάπου να το χρησιμοποιήσω, μπορεί και στην ίδια την Cosmote καταγγελία.

    Και τρίτον, τι θέλουν απ'το τηλέφωνο; αθού τους έγραψα ένα ολοκληρωμένο μήνυμα, όλα αναλυτικά τα οποία δεν θα μπορούσα να τους εξηγήσω στο τηλέφωνο.

    Τι να κάνω τώρα; θα απαντήσω τώρα σε αυτό το email και θα τους πω ότι ήδη περιέγραψα το πρόβλημα αναλυτικά και ότι άπλα πρέπει να ανακατευθύνουν το μήνυμα μου σε κάποιον τεχνικό που ασχολείται με ρυθμίσεις του εξοπλισμού της Cosmote, μα αυτό το είπα και στο αρχικό μου μήνυμα... ε και τέλος ότι δεν έχω να πω τίποτα άλλο στο τηλέφωνο, να επικοινωνούν μέσο email.

    Σκέφτομαι να γράψω και ένα email στην υποστήριξη εταιρικών πελατών, μήπως εκεί είναι πιο σοβαροί...

    Και ποιος ξέρει πόσο καιρό θα κάνουν, ταυτόχρονα Μαλών θα δοκιμάσω να παίξω λίγο με το export αρχείο, μπας και καταφέρω να απενεργοποιήσω αυτό το LC Echo.

  5. #110
    Εγγραφή
    28-06-2016
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Εγώ θα σου έλεγα να μιλήσεις μαζί τους έτσι από περιέργεια να δούμε ποιος θα πάρει τηλέφωνο, τεχνικός ή τηλεφωνητής; Και τι θα πούνε, και παράλληλα ζήτησε να σου απαντήσουν επίσημα και εγγράφως.
    Η λύση της επιτροπής τηλεπικοινωνιών είναι καλή και θα μπορούσαμε και ομαδικά να διαμαρτυρηθούμε και επίσης να ζητήσουμε και αποζημίωση. Εγώ μάλλον προς εκεί προσανατολίζομαι αν δε βρεθεί λύση μέσα στο καλοκαίρι, διότι δεν πληρούν τις προϋποθέσεις και προδιαγραφές του συμβολαίου τους.

  6. #111
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Πλάκα πρέπει να κάνεις. Αμέσως θα πουν βάλε πάνω το Speedport και πάρε ένα reset στην γραμμή για αρχή.

    @Sania, 5 λεπτά από τον χρόνο σου θα πάρει η τροποποίηση του αρχείου. Κρατάς backup και το επαναφέρεις.

  7. #112
    Εγγραφή
    19-04-2010
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15000~/1000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠΑΛΛΟ
    Router
    Fritz!Box 7490
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πλάκα πρέπει να κάνεις. Αμέσως θα πουν βάλε πάνω το Speedport και πάρε ένα reset στην γραμμή για αρχή.

    @Sania, 5 λεπτά από τον χρόνο σου θα πάρει η τροποποίηση του αρχείου. Κρατάς backup και το επαναφέρεις.
    Οχ καλά σίγουρα, μια φορά μου το έκαναν ήδη έτσι reset, πάλι κάλα που πρόλαβα να ξανά πάρω τους VoIP κωδικούς, μετά καμιά βδομάδα αργότερα σταματήσαν να τους δίνουν.
    Θα τους γράφω email, και δεν μπορούν να μην απαντήσουν, και εάν δεν προχωράν στην επίλυση και συνεχεία τέτοιες απάντησης μου γράφουν, καταγγελία στην Cosmote.
    Θα τους γράψω σε όλα τα email.

    Ναι το καταλαβαίνω αυτό, έψαξα λίγο είδα και ότι πολλά script και tools υπάρχουν για το checksum correction.
    Τώρα σκέφτομαι τι να δοκιμάσω, μάλλον αυτό που είναι στην πρώτη εικόνα enable θα το κάνω disable, εάν δεν αλλάζει τίποτα, μετά στο lcpecho_disconnect_mode = lpcecho_auto τι να βάλω, μέχρι τώρα σκεφτικά αυτά: lpcecho_manual, lpcecho_disable, lpcecho_no, disable, no, 0

    θα ψάξω μήπως και βρω κάπου μια λίστα με το τι μπορεί να μπει. Τώρα σε κάθε ρύθμιση, μέχρι να κάνει επανεκκίνηση και συγχρονισμό, άντε 5 λεπτά, από εδώ και από εκεί, καμιά ώρα θα περάσει.

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-13 at 20.27.42.png 
Εμφανίσεις:  83 
Μέγεθος:  226,2 KB 
ID: 195439Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-13 at 20.27.31.png 
Εμφανίσεις:  56 
Μέγεθος:  207,0 KB 
ID: 195440

  8. #113
    Εγγραφή
    28-06-2016
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Sania τι email τους έστειλες; Σκέφτομαι αν μου το στείλεις να το τυπώσω να το αλλάξω και λίγο και να το υποβάλλω αυτοπροσώπως και εγγράφως στον ΟΤΕ με κοινοποίηση στην επιτροπή τηλεπικοινωνιών και να ζητήσω εγγράφως απάντηση για τις ενέργειες που έχουν κάνει τόσα χρόνια για τη λύση του προβλήματος. Απλά φοβάμαι μη γράψω καμιά κοτσανα μέσα.

  9. #114
    Εγγραφή
    19-04-2010
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15000~/1000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠΑΛΛΟ
    Router
    Fritz!Box 7490
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ptoube Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sania τι email τους έστειλες; Σκέφτομαι αν μου το στείλεις να το τυπώσω να το αλλάξω και λίγο και να το υποβάλλω αυτοπροσώπως και εγγράφως στον ΟΤΕ με κοινοποίηση στην επιτροπή τηλεπικοινωνιών και να ζητήσω εγγράφως απάντηση για τις ενέργειες που έχουν κάνει τόσα χρόνια για τη λύση του προβλήματος. Απλά φοβάμαι μη γράψω καμιά κοτσανα μέσα.
    Είχα πει παραπάνω, ότι πρώτα το έστειλα στο customercare@cosmote.gr οπού από εκεί κατευθείαν μου ήρθε αυτόματο email, που λέει εάν θέλω επικοινωνία, πρέπει να επικοινωνήσω από την φόρμα επικοινωνίας μέσο της ιστοσελίδας, και στο αυτόματο αυτό το email στο subject είχε και το reference ID. Έτσι λοιπόν έγραψα και δεύτερο μήνυμα μέσο φόρμας επικοινωνίας, και τους είπα ότι τους έστειλα email και έχει αυτόν τον αριθμό, κάπως έτσι...

    Κάτσε να δοκιμάσω πρώτα εγώ με διάφορους τρόπους, εάν δεν πετύχω τίποτα, τότε θα γράψω κάνα μήνυμα εδώ, ώστε όλοι που έχουν το πρόβλημα να το κάνουν copy/paste και στα email τους.

  10. #115
    Εγγραφή
    28-06-2016
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα πει παραπάνω, ότι πρώτα το έστειλα στο customercare@cosmote.gr οπού από εκεί κατευθείαν μου ήρθε αυτόματο email, που λέει εάν θέλω επικοινωνία, πρέπει να επικοινωνήσω από την φόρμα επικοινωνίας μέσο της ιστοσελίδας, και στο αυτόματο αυτό το email στο subject είχε και το reference ID. Έτσι λοιπόν έγραψα και δεύτερο μήνυμα μέσο φόρμας επικοινωνίας, και τους είπα ότι τους έστειλα email και έχει αυτόν τον αριθμό, κάπως έτσι...

    Κάτσε να δοκιμάσω πρώτα εγώ με διάφορους τρόπους, εάν δεν πετύχω τίποτα, τότε θα γράψω κάνα μήνυμα εδώ, ώστε όλοι που έχουν το πρόβλημα να το κάνουν copy/paste και στα email τους.
    Εντάξει

  11. #116
    Εγγραφή
    19-04-2010
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15000~/1000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠΑΛΛΟ
    Router
    Fritz!Box 7490
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εντάξει το έφτιαξα από το export, το "lcpecho_auto" πρέπει να το αλλάξουμε σε "lcpecho_never" συνεχίζει να στέλνει lcp echo πακέτα, άλλα τώρα σε περίπτωση που δεν λάβει πίσω reply, δεν κάνει πλέον αποσυνδέσεις!

    5 λεπτά διαδικασία είναι

    Τώρα εάν κάποιος δεν κατάλαβε τίποτα, π.χ. οπός ο ptoube είπε παραπάνω ότι του φαίνονται σαν κινέζικα, παρακάτω θα το περιγράψω με μερικά άπλα βήματα


    Κάνουμε export της ρύθμισης μας
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-14 at 10.24.43.png 
Εμφανίσεις:  523 
Μέγεθος:  221,5 KB 
ID: 195453


    Το επόμενο που πρέπει να κάνουνε είναι επεξεργασία αυτό το αρχείο, ο πιο απλός τρόπος, για να μην κατεβάζουμε τίποτα προγράμματα και τα λοιπά, μπαίνουμε στο παρακάτω λινκ
    https://www.mengelke.de/Projekte/FritzBoxJSTool

    Εκεί διαλέγουμε το αρχείο μας(Choose File), και μετά με Control+F βρίσκουμε το "lcpecho_disconnect_mode" και διπλά αλλάζουμε το "lcpecho_auto" σε "lcpecho_never", σε μένα είχε δυο lcpecho_auto τα άλλαξα και τα δυο(το δεύτερο μάλλον ήταν για bridge).
    Ύστερα πατάμε το Calc, για να γίνει correction στα checksums, και μετά Download.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-14 at 10.28.10.png 
Εμφανίσεις:  403 
Μέγεθος:  689,6 KB 
ID: 195452

    Αφού στο προηγούμενο βήμα κατεβάσαμε το επεξεργασμένο αρχείο μας, τώρα πρέπει να το βάλουμε πίσω στο Fritz.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-14 at 10.33.07.png 
Εμφανίσεις:  259 
Μέγεθος:  213,6 KB 
ID: 195451

    Τέλος, λέμε αντίο στης αποσυνδέσεις
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Sania : 14-07-18 στις 11:11.

  12. #117
    Εγγραφή
    10-08-2005
    Περιοχή
    Εεεεε,σπιτι μου;
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.778
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΦΡΕΑΤΤΥΔΑ
    Router
    Fritz 7490
    SNR / Attn
    18(dB) / 7(dB)
    Path Level
    Fastpath
    μήπως να γίνει sticky ή οδηγός το παραπάνω μήνυμα;
    <--Εξαιρετικό webcomic με κατεστραμμένο D&D χιούμορ!!!
    XKCD: Wikipedia trivia: if you take any article, click on the first link in the article text not in parentheses or italics, and then repeat, you will eventually end up at Philosophy

  13. #118
    Εγγραφή
    24-10-2007
    Περιοχή
    Άλιμος - Άνω Καλαμάκι
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    407
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    135223/19999
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    1(dB) / 22(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sania Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντάξει το έφτιαξα από το export, το "lcpecho_auto" πρέπει να το αλλάξουμε σε "lcpecho_never" συνεχίζει να στέλνει lcp echo πακέτα, άλλα τώρα σε περίπτωση που δεν λάβει πίσω reply, δεν κάνει πλέον αποσυνδέσεις!

    5 λεπτά διαδικασία είναι

    Τώρα εάν κάποιος δεν κατάλαβε τίποτα, π.χ. οπός ο ptoube είπε παραπάνω ότι του φαίνονται σαν κινέζικα, παρακάτω θα το περιγράψω με μερικά άπλα βήματα


    Κάνουμε export της ρύθμισης μας
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-14 at 10.24.43.png 
Εμφανίσεις:  523 
Μέγεθος:  221,5 KB 
ID: 195453


    Το επόμενο που πρέπει να κάνουνε είναι επεξεργασία αυτό το αρχείο, ο πιο απλός τρόπος, για να μην κατεβάζουμε τίποτα προγράμματα και τα λοιπά, μπαίνουμε στο παρακάτω λινκ
    https://www.mengelke.de/Projekte/FritzBoxJSTool

    Εκεί διαλέγουμε το αρχείο μας(Choose File), και μετά με Control+F βρίσκουμε το "lcpecho_disconnect_mode" και διπλά αλλάζουμε το "lcpecho_auto" σε "lcpecho_never", σε μένα είχε δυο lcpecho_auto τα άλλαξα και τα δυο(το δεύτερο μάλλον ήταν για bridge).
    Ύστερα πατάμε το Calc, για να γίνει correction στα checksums, και μετά Download.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-14 at 10.28.10.png 
Εμφανίσεις:  403 
Μέγεθος:  689,6 KB 
ID: 195452

    Αφού στο προηγούμενο βήμα κατεβάσαμε το επεξεργασμένο αρχείο μας, τώρα πρέπει να το βάλουμε πίσω στο Fritz.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2018-07-14 at 10.33.07.png 
Εμφανίσεις:  259 
Μέγεθος:  213,6 KB 
ID: 195451

    Τέλος, λέμε αντίο στης αποσυνδέσεις
    Αν δουλεύει φίλε Sania, θα έχεις λύσει ένα σοβαρό θέμα των Fritz. Μόλις πάω σπίτι θα το δοκιμάσω αμέσως. Αν και εμένα με το προφίλ της COSMOTE δε φαίνεται να έχω πλέον το πρόβλημα αυτό. Με ενδεχόμενη αναβάθμιση firmware χάνονται οι ρυθμίσεις και πρέπει να τις ξαναπεράσουμε???
    Κώστας

  14. #119
    Εγγραφή
    19-04-2010
    Μηνύματα
    237
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    15000~/1000
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΠΑΛΛΟ
    Router
    Fritz!Box 7490
    SNR / Attn
    8(dB) / 21(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gorath Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δουλεύει φίλε Sania, θα έχεις λύσει ένα σοβαρό θέμα των Fritz. Μόλις πάω σπίτι θα το δοκιμάσω αμέσως. Αν και εμένα με το προφίλ της COSMOTE δε φαίνεται να έχω πλέον το πρόβλημα αυτό. Με ενδεχόμενη αναβάθμιση firmware χάνονται οι ρυθμίσεις και πρέπει να τις ξαναπεράσουμε???
    Α, μιας και έχεις το beta firmware και έχει το προφίλ της Cosmote, δες το μια για να ξέρουμε κιόλας αν ισχύ αυτό! μπορεί σε εσένα να είναι ήδη αλλαγμένο σε "lcpecho_never" εάν δεν είναι, τότε άπλα μάλλον σύμπτωση που δεν βλέπεις αποσυνδέσεις; Θα το αλλάξεις όπως έγραψα παραπάνω, και δεν θα έχεις ποτέ ξανά πρόβλημα.

    Πιστεύω πως θα μείνουν, μιας και όλες οι υπόλοιπες ρυθμίσεις μένουν. Θα πρέπει να ξανά κάνεις μόνο μετά από factory reset.

  15. #120
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.717
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Ερώτηση σε fritzboxνιάρηδες

    Εχει δοκιμάσει αρκετά κανείς το να δέχεται και να κάνει κλήσεις με το κινητό χρησιμοποιώντας landline?
    Αποτελέσματα ? Ευχαριστημένος? Προβλήματα?

    Κάτι σαν το cyta4u για όποιον ξέρει. Βέβαια στην αρχή έτρωγε την μπαταρία του κινητού, μετά το στρώσανε.

    Η απορία λόγω μετάβασης σε ΟΤΕ και FTTH kai πιθανης αγοράς fritz.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

Σελ. 8 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 367891013 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FritzBox 7490 και ρυθμίσεις σε cosmote VoBB
    Από gkagad στο φόρουμ AVM ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 71
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-10-20, 19:24
  2. Είναι ασφαλές το Internet Connection Sharing?
    Από Comicfan στο φόρουμ Networking
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-07-16, 17:31

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας