Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 31-45 από 77
  1. #31
    Εγγραφή
    23-06-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα, να το τολμήσω δηλαδή? Δε θα μείνω χωρίς ίντερνετ καν'α δεκαπενθήμερο?
    Δε μπορούμε να αλλάξουμε τους άλλους, μόνο να τους αγαπάμε.

  2. #32
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Amphipolis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλιστα, να το τολμήσω δηλαδή? Δε θα μείνω χωρίς ίντερνετ καν'α δεκαπενθήμερο?
    Σου είπα την προσωπική μου εμπειρία που είναι και πρόσφατη. Αν η γραμμή είναι σε λειτουργία και δεν υπάρχει βλάβη γιατί να αργήσουν την μετάβαση;; Με την ίδια διαδικασία έγινε και η μετάβαση στην γραμμή από συγγενικό μου πρόσωπο που πήγε στην CYTA, είχε διακοπή λιγότερο από ώρα.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  3. #33
    Εγγραφή
    23-06-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sgt_Greco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρονια πελατης ΟΤΕ-COSMOTE εφτασα να πληρωνω λιγο πανω απο 90€ για VDSL2 30/2.5 με απεριοριστα σταθερα και 30' προς κινητα αν θυμαμαι καλα.
    Οταν εληξε το συμβολαιο μου και τους ζητησα κατι καλυτερο, μου εκαναν εκπτωση περι τα 2€ τον μηνα. Μετα απο ερευνα αγορας ξαναπηγα σε καταστημα και τους ζητησα να το ξανακοιταξουν. Τους ειπα πως ειμαι χρονια συνεπης πελατης, οτι θεωρω τον ΟΤΕ κορυφαιο παροχο, αλλα καπου εχει ξεφυγει το πραγμα και οτι ο ανταγωνισμος προσεφερε πολυ περισσοτερα σε πολυ καλυτερη τιμη. Εισεπραξα την απαντηση οτι δεν γινεται κατι καλυτερο.
    Οταν τους ηρθε η αιτηση φορητοτητας με πηραν 17 τηλεφωνα με προσφορες και δωρα. Μειωμενο τιμολογιο σε αναβαθμισμενη συνδεση, εκπτωσεις σε COSMOTE-TV, δωρεαν χρονους ομιλιας σε καρτοκινητα...Αν ζητηγα και κουπονια για τον ΑΒ Βασιλοπουλο θα μου στελνανε. Ολα αυτα υπενθυμιζοντας μου οτι εχω δικαιωμα υπαναχωρησης και οτι η κοπελα στο καταστημα που με εξυπηρετησε δεν γνωριζε. Φυσικα δε δεχτηκα. Και δεν δεχτηκα οχι γιατι δεν ηταν συμφερουσα η νεα προταση, αλλα γιατι ολη αυτη η συμπεριφορα "οπου σε αρπαξουμε" μου φανηκε πολυ φαιδρη.
    Το αποτελεσμα ειναι να περιμενω ακομη αποκατασταση βλαβης με τον καινουριο μου παροχο για προβλημα στο οποιο την ευθυνη φερει απολειστικα η COSMOTE και να εισπραξω μηνυματακι οτι πρεπει να επιστρεψω το πανακριβο ΖΤΕ 931VII που μου ειχαν δωσει 3 χρονια πριν για να μην το χρεωθω.

    Αυτη ηταν στα γρηγορα η περιπετιουλα μου με την COSMOTE η οποια ακομη δεν εχει λαβει αισιο τελος.
    Ισως καποιους να τους ενδιαφερει.
    Άρα ισχύει ότι η κοσμοτέ δημιουργεί ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ή μάλλον όσα περισσότερα προβλήματα ΜΠΟΡΕΙ όταν αποχωρείς.
    Δε μπορούμε να αλλάξουμε τους άλλους, μόνο να τους αγαπάμε.

  4. #34
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Amphipolis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα ισχύει ότι η κοσμοτέ δημιουργεί ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ή μάλλον όσα περισσότερα προβλήματα ΜΠΟΡΕΙ όταν αποχωρείς.
    Αυτό από που το συμπέρανες;

  5. #35
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό από που το συμπέρανες;
    δεν ειναι κατι που δεν ισχυει , οταν εκανα αιτηση στον οτε για γραμμη , σε δυο μερες ειχε ιντερεντ , σε δευτερη γραμμη σε αλλη εταιρια πραπει να πηρε πανω απο 10 , στον ιδιο χωρο .
    οταν ειχα προβλημα στην αλλη γραμμη , απο την αλλη εταιρια , επειδη οι υποδομες ηταν του οτε , δυο συνεργεια του που περασανε κοιταγανε κυριολεκτικα απο την αλλη πλευρα απο εκει που ειναι τα καλωδια που ερχονται σπιτι μου (προς ενα νεκροταφειο για να ειμαι πιο συγκεκριμενος ) και μου λεγαν κατι ασυναρτησιες για vdsl (πλασιε ; ) τι τριτο συνεργειο που ειχε συνδυαστικο ραντεβου με τον παροχο μου , δεν περασε καν ....
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  6. #36
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από badweed Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι κατι που δεν ισχυει , οταν εκανα αιτηση στον οτε για γραμμη , σε δυο μερες ειχε ιντερεντ , σε δευτερη γραμμη σε αλλη εταιρια πραπει να πηρε πανω απο 10 , στον ιδιο χωρο .
    οταν ειχα προβλημα στην αλλη γραμμη , απο την αλλη εταιρια , επειδη οι υποδομες ηταν του οτε , δυο συνεργεια του που περασανε κοιταγανε κυριολεκτικα απο την αλλη πλευρα απο εκει που ειναι τα καλωδια που ερχονται σπιτι μου (προς ενα νεκροταφειο για να ειμαι πιο συγκεκριμενος ) και μου λεγαν κατι ασυναρτησιες για vdsl (πλασιε ; ) τι τριτο συνεργειο που ειχε συνδυαστικο ραντεβου με τον παροχο μου , δεν περασε καν ....
    Υπάρχει γραμμή "εκ των έσω" σε εκείνους που θέλουν να γίνονται πελάτες της (της cosmote) να είναι πάρα πολύ σβέλτοι. Είναι αλήθεια. Και όσον αφορά το "συστημικό" κομμάτι το κάνουν όσο πιο σβέλτα γίνεται καταχωρόντας -από την πρώτη επικοινωνία με τον πελάτη- μία αίτηση ως pending έτσι ώστε αν θελήσει τελικά να έρθει στην cosmote να ενεργοποιηθεί αμέσως στο crm (ειδάλλως, αν δεν θέλει, τότε ακυρώνεται η αίτηση). Δεν υπάρχει όμως προτροπή, και για όσο γνωρίζω, να καθυστερούν επίτηδες αν ο πελάτης θελήσει να πάει σε άλλο πάροχο. Δεν γνωρίζω -για να είμαι ειλικρινής- αν κινούνται τόσο σβέλτα ή απλά κινούνται εντός προθεσμίας αλλά σίγουρα δεν υπάρχει εσωτερική ενημέρωση που να τους καθυστερούν επειδή "πήγαν αλλού ή να τους σαμποτάρουν. Το τι μπορεί να κάνουν βέβαια κάποιοι τεχνικοί (ή άλλοι υπάλληλοι) δεν μπορώ να το γνωρίζω. Και γι' αυτό ρώτησα τον/ην Amphipolis από που συμπέρανε πως η cosmote δημιουργεί ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ (αν κατάλαβα καλά, επίτηδες, με δόλο δηλαδή).

  7. #37
    Εγγραφή
    29-05-2007
    Περιοχή
    δυο κλικ πιο κατω
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    7.597
    Downloads
    38
    Uploads
    0
    Άρθρα
    21
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    5000/1200
    ISP
    βρωμονταφον
    Router
    της hol
    SNR / Attn
    8(dB) / 29(dB)
    Path Level
    Fastpath
    και εγω τα παραθετω σαν εμπειρικα συμπερασματα (οχι μονο στην περιπτωση που περιγραφω και ειναι το τελευταιο κρουσμα το οποιο και θυμαμαι πιο συγκεκριμενα ),δεν εχω καποια ενημερωση εκ των εσω .
    αντεχεις να αμφιβαλεις για ολα οσα εχεις διδαχτει ;
    Cancel my subscription to the Resurrection. Send my credentials to the House of Detention
    ο φασισμος ειναι ο νομος των δουλων
    AV tip:να ακολουθεις αυτο που ψαχνεις , οχι αυτο που σε βρισκει .

  8. #38
    Εγγραφή
    06-05-2006
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.426
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedportEntry 2i
    Έληξε η δέσμευσή μου και φυσικά δεν ήρθε κάποια ενημέρωση νωρίτερα, αλλά αφού έληξε. Δεν πειράζει, αφού δεν πρόσεξα το κατάλαβα στον πρώτο αυξημένο λογαριασμό. Πάω σε κατάστημα Γερμανός έτοιμος να "ξαναδεσμευτώ". Δεν μπορούσαν, μου είπαν ότι έπρεπε να είχα έρθει πριν λήξη η έκπτωση, εκτός και αν (φυσικά) πήγαινα σε μεγαλύτερο πακέτο.

    Παίρνω 13888, μου το κλείνουν στη μούρη γιατί είναι απασχολημένοι. Φτιάχνω καφέ, ξαναπαίρνω, μετά από κανά μισάωρο επιτέλους απάντηση. Εξηγώ ότι προτίθεμαι να ανανεώσω τη δέσμευσή μου και ζητάω μόνο να πάρω την ίδια τιμή που είχα (δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, η standard έκπτωση όπως φαίνεται στη σελίδα τους).

    "Μάλιστα, μπορούμε να το κάνουμε αυτό. Δώστε μου λίγο χρόνο να συμπληρώσω την αίτηση"

    Έμεινα με φάτσα Σπύρου Παπαδόπουλου "Τι έγινε ρε παιδιά?"

  9. #39
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.249
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Χθες μου ήρθε λογαριασμός VDSL 50 στα 99 ευρώ σύνολο. Απεριόριστα σταθερά εθνικού δικτύου και 50 λεπτά σε κινητά.
    Αδέσμευτος εδώ και κάποιους μήνες.
    Μήπως πρέπει να το ξανασκεφτώ.

    Η αλήθεια είναι ότι δεν υπήρξαν ποτέ προβλήματα και το ίντερνετ πάει σφαίρα.
    Η τηλεφωνική γραμμή δεν έχει γυρίσει σε Voip.

  10. #40
    Εγγραφή
    19-10-2004
    Περιοχή
    Μαρούσι
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.031
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Fritz 5530
    Με πήραν σήμερα από το 13888 για να ανανεώσω το συμβόλαιο, έχει λήξει εδώ και έναν μήνα και περιμένω να λήξει και το otetv τον Αύγουστο μπας και πετύχω καμιά καλή συνδυαστική προσφορά, ακι μου πρότειναν να ανανεώσω σε vdsl 50αρα με 500΄σε κινητά αντί των 360 που έχω τώρα και με δώρο την αναγνώριση κλήσης, που την πληρώνω τώρα, με την τρομερή εκπτωση του 1,5€ τον μήνα, δηλαδή στα 50€ από τα 51,5 που δίνω τώρα. Εννοείται πως την απέρριψα. Καλά το 1,5€ το λένε τρομερή προσφορά;

  11. #41
    Εγγραφή
    23-06-2006
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    233
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FuS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό από που το συμπέρανες;
    Από το παρακάτω μνμ του Sgt_Greco (τι δεν κατάλαβες?)

    Χρονια πελατης ΟΤΕ-COSMOTE εφτασα να πληρωνω λιγο πανω απο 90€ για VDSL2 30/2.5 με απεριοριστα σταθερα και 30' προς κινητα αν θυμαμαι καλα.
    Οταν εληξε το συμβολαιο μου και τους ζητησα κατι καλυτερο, μου εκαναν εκπτωση περι τα 2€ τον μηνα. Μετα απο ερευνα αγορας ξαναπηγα σε καταστημα και τους ζητησα να το ξανακοιταξουν. Τους ειπα πως ειμαι χρονια συνεπης πελατης, οτι θεωρω τον ΟΤΕ κορυφαιο παροχο, αλλα καπου εχει ξεφυγει το πραγμα και οτι ο ανταγωνισμος προσεφερε πολυ περισσοτερα σε πολυ καλυτερη τιμη. Εισεπραξα την απαντηση οτι δεν γινεται κατι καλυτερο.
    Οταν τους ηρθε η αιτηση φορητοτητας με πηραν 17 τηλεφωνα με προσφορες και δωρα. Μειωμενο τιμολογιο σε αναβαθμισμενη συνδεση, εκπτωσεις σε COSMOTE-TV, δωρεαν χρονους ομιλιας σε καρτοκινητα...Αν ζητηγα και κουπονια για τον ΑΒ Βασιλοπουλο θα μου στελνανε. Ολα αυτα υπενθυμιζοντας μου οτι εχω δικαιωμα υπαναχωρησης και οτι η κοπελα στο καταστημα που με εξυπηρετησε δεν γνωριζε. Φυσικα δε δεχτηκα. Και δεν δεχτηκα οχι γιατι δεν ηταν συμφερουσα η νεα προταση, αλλα γιατι ολη αυτη η συμπεριφορα "οπου σε αρπαξουμε" μου φανηκε πολυ φαιδρη.
    Το αποτελεσμα ειναι να περιμενω ακομη αποκατασταση βλαβης με τον καινουριο μου παροχο για προβλημα στο οποιο την ευθυνη φερει απολειστικα η COSMOTE και να εισπραξω μηνυματακι οτι πρεπει να επιστρεψω το πανακριβο ΖΤΕ 931VII που μου ειχαν δωσει 3 χρονια πριν για να μην το χρεωθω.

    Αυτη ηταν στα γρηγορα η περιπετιουλα μου με την COSMOTE η οποια ακομη δεν εχει λαβει αισιο τελος.
    Ισως καποιους να τους ενδιαφερει.
    Δε μπορούμε να αλλάξουμε τους άλλους, μόνο να τους αγαπάμε.

  12. #42
    Εγγραφή
    30-08-2008
    Περιοχή
    Δραμα
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    699
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    9.662/1.021
    ISP
    Cyta Hellas
    Router
    Χλαπατσα H300
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έληξε η δέσμευσή μου και φυσικά δεν ήρθε κάποια ενημέρωση νωρίτερα, αλλά αφού έληξε. Δεν πειράζει, αφού δεν πρόσεξα το κατάλαβα στον πρώτο αυξημένο λογαριασμό. Πάω σε κατάστημα Γερμανός έτοιμος να "ξαναδεσμευτώ". Δεν μπορούσαν, μου είπαν ότι έπρεπε να είχα έρθει πριν λήξη η έκπτωση, εκτός και αν (φυσικά) πήγαινα σε μεγαλύτερο πακέτο.

    Παίρνω 13888, μου το κλείνουν στη μούρη γιατί είναι απασχολημένοι. Φτιάχνω καφέ, ξαναπαίρνω, μετά από κανά μισάωρο επιτέλους απάντηση. Εξηγώ ότι προτίθεμαι να ανανεώσω τη δέσμευσή μου και ζητάω μόνο να πάρω την ίδια τιμή που είχα (δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, η standard έκπτωση όπως φαίνεται στη σελίδα τους).

    "Μάλιστα, μπορούμε να το κάνουμε αυτό. Δώστε μου λίγο χρόνο να συμπληρώσω την αίτηση"

    Έμεινα με φάτσα Σπύρου Παπαδόπουλου "Τι έγινε ρε παιδιά?"
    Στα Γερμανος δεν μπορουν να κανουν ανανεωση με τους ιδιους ορους.
    Στο τοπικο μας καταστημα, προτρεπουν παντα τους πελατες για ανανεωσεις και καλυτερη τιμη ,να επικοινωνουν με το 13888.
    Ισως να ειναι πολιτικη της Cosmote για να εχει ελεγχο των προσφορων που γινονται...
    Φανταζεσαι τι θα γινοταν,ειδικα στην επαρχια εαν ειχαν τη δυνατοτητα να δινουν προσφορες για ανανεωσεις;
    Μεσα με το κεφαλι θα εμπαινε η εταιρεια....

  13. #43
    Εγγραφή
    06-05-2006
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.426
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    OTE
    Router
    SpeedportEntry 2i
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitris.taxideytis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα Γερμανος δεν μπορουν να κανουν ανανεωση με τους ιδιους ορους.
    Στο τοπικο μας καταστημα, προτρεπουν παντα τους πελατες για ανανεωσεις και καλυτερη τιμη ,να επικοινωνουν με το 13888.
    Ισως να ειναι πολιτικη της Cosmote για να εχει ελεγχο των προσφορων που γινονται...
    Φανταζεσαι τι θα γινοταν,ειδικα στην επαρχια εαν ειχαν τη δυνατοτητα να δινουν προσφορες για ανανεωσεις;
    Μεσα με το κεφαλι θα εμπαινε η εταιρεια....
    Ναι φυσικά, είναι λογικό αυτό που λες. Προσωπικά όμως δεν θα ξαναπατήσω στο συγκεκριμένο κατάστημα ούτε για μπαταρίες καθώς η γραμμή τους δεν ήταν να με παροτρύνουν να καλέσω το 13888, αλλά ο πωλητής με σιγουριά ορκιζόταν πως "αυτό είναι και δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι καλύτερο" και επέμενε για μετάβαση σε μεγαλύτερο πακέτο. Αυτό ήταν το πρώτο πράγμα που μου έκανε εντύπωση και έγραψα την εμπειρία μου εδώ, το δεύτερο ήταν η άνεση με την οποία από το τηλέφωνο έδωσαν την ίδια τιμή χωρίς τον παραμικρό δισταγμό.

  14. #44
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Το έχω ξαναγράψει, ότι στον ΟΤΕ υπάρχουν 4 κανάλια προώθησης συμβάσεων ή ανανεώσεων. Η επίσημη ιστοσελίδα, τα καταστήματα Oteshop και Γερμανός και μέσω τηλεφώνου (13888/2106295102).
    Και τα 4 είναι ανεξάρτητα δίνοντας τις περισσότερες φορές διαφορετική προσφορά για το ίδιο πακέτο υπηρεσιών και προσωπική μου εμπειρία είναι ότι καλύτερη προσφορά γίνεται από το τηλεφωνικό κανάλι.

  15. #45
    Εγγραφή
    05-07-2009
    Περιοχή
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    930
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    105000/10996
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έχω ξαναγράψει, ότι στον ΟΤΕ υπάρχουν 4 κανάλια προώθησης συμβάσεων ή ανανεώσεων. Η επίσημη ιστοσελίδα, τα καταστήματα Oteshop και Γερμανός και μέσω τηλεφώνου (13888/2106295102).
    Και τα 4 είναι ανεξάρτητα δίνοντας τις περισσότερες φορές διαφορετική προσφορά για το ίδιο πακέτο υπηρεσιών και προσωπική μου εμπειρία είναι ότι καλύτερη προσφορά γίνεται από το τηλεφωνικό κανάλι.
    +1

Σελ. 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-05-17, 11:30
  2. Μηνύματα: 22
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-05-17, 00:24
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-05-17, 19:25
  4. Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-17, 17:16
  5. Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-16, 12:53

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας