Εμφάνιση 1-4 από 4
  1. #1
    Εγγραφή
    14-05-2017
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Καλημερα σας, μια απορια θα ηθελα να μου λυσετε σας παρακαλω. Πριν λιγες βδομαδες αποφασισα να αλλαξω τηλεφωνικη εταιρεια απο Forthnet στη Cosmote. Επειδη ειχα πει στη Forthnet οτι θελω πλεον να σταματησω, μου ειπαν οτι θα πρεπει να πληρωσω 100€ για την απενεργοποιηση. Και επειδη ρωταγα απο εδω και απο κει αν υπαρχει τροπος να το αποφυγω, μου ειπε ενας φιλος μου να αφησω τους λογαριασμους απληρωτους, ετσι ωστε να παθει φραγη. Ετσι και εγω εκανα αυτο που ειπε, και πηγα κατευθειαν στη Cosmote για να ανοιξω γραμμη. Το θεμα μου ειναι πιο, οτι φοβαμαι μην μπορεσουν να βαλουν την γραμμη, λογω επειδη δεν εχω ζητησει απο την εταιρεια της Forthnet να τη κοψουν εντελως. Θα υπαρξει προβλημα λετε; ο λογαριασμος της Forthnet ειναι στο ονομα του πατερα μου, ενω η Cosmote ειναι στο δικο μου ονομα. Αυτο απο τη στιγμη που τους εχω δωσει διευθυνση κλπ, δεν μπορουν να δουν αν εχω ηδη μια ανοιχτη γραμμη;

  2. #2
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ElenGrace Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημερα σας, μια απορια θα ηθελα να μου λυσετε σας παρακαλω. Πριν λιγες βδομαδες αποφασισα να αλλαξω τηλεφωνικη εταιρεια απο Forthnet στη Cosmote. Επειδη ειχα πει στη Forthnet οτι θελω πλεον να σταματησω, μου ειπαν οτι θα πρεπει να πληρωσω 100€ για την απενεργοποιηση. Και επειδη ρωταγα απο εδω και απο κει αν υπαρχει τροπος να το αποφυγω, μου ειπε ενας φιλος μου να αφησω τους λογαριασμους απληρωτους, ετσι ωστε να παθει φραγη. Ετσι και εγω εκανα αυτο που ειπε, και πηγα κατευθειαν στη Cosmote για να ανοιξω γραμμη. Το θεμα μου ειναι πιο, οτι φοβαμαι μην μπορεσουν να βαλουν την γραμμη, λογω επειδη δεν εχω ζητησει απο την εταιρεια της Forthnet να τη κοψουν εντελως. Θα υπαρξει προβλημα λετε; ο λογαριασμος της Forthnet ειναι στο ονομα του πατερα μου, ενω η Cosmote ειναι στο δικο μου ονομα. Αυτο απο τη στιγμη που τους εχω δωσει διευθυνση κλπ, δεν μπορουν να δουν αν εχω ηδη μια ανοιχτη γραμμη;
    δε θα μπορεσει να γινει φορητοτητα αφου χρωστας....

  3. #3
    Το avatar του μέλους tzelen
    tzelen Guest
    Στον φίλο που σου είπε να σταματήσεις να πληρώνεις, για να γίνει φραγή, να του ζητήσεις τα σπασμένα.

  4. #4
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tzelen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στον φίλο που σου είπε να σταματήσεις να πληρώνεις, για να γίνει φραγή, να του ζητήσεις τα σπασμένα.
    εε ναι!
    τωρα θα το κυνηγάνε κ εισπρακτικές κ δικηγόροι κ δε θα γίνει φορητότητα !

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-17, 15:18
  2. COSMOTE ONE
    Από raf4178 στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-05-17, 13:51
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-17, 19:15
  4. Forthnet voip και Vigor 2760vn
    Από rabas στο φόρουμ Draytek ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-17, 15:03
  5. Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-12-16, 08:10

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας