Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 35
  1. #16
    Εγγραφή
    25-05-2005
    Περιοχή
    Control Plane
    Μηνύματα
    7.144
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΔΑΦΝΗ
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι ξεκάθαρο πως θέλουν να στείλουν τον κόσμο στα καρτοκινητά για κάποιο λόγο ...
    Υποψιάζομαι πως θα περιμένουν 1-2 χρόνια ακόμη και μετά θα κόψουν όλα τα δωράκια και τα υποπακέτα
    Θα υπάρχει πχ μόνο Wind F2G, Vodafone κάρτα και Cosmokarta και θα πλήρωνεις 5 ευρώ τα 200ΜΒ, 5 ευρώ τα 200', 5 ευρώ τα 50 SMS και έτσι θα τους σκας λίγα λίγα τα λεφτά να μη το παίρνεις χαμπάρι και αν πραγματικά τα χρειάζεσαι ώστε γλιτώνουν και γκρίνια "δεν θέλω ΜΒ μόνο μιλάω, μειώστε μου το πάγιο"

    - - - Updated - - -



    Η Cyta ζήτημα μηνών είναι άντε το πολύ ως το τέλος του 2018 να γίνει Voda ...
    Ήδη γίνεται το να δίνεις λεφτά χωρίς να το παίρνεις χαμπάρι, στις Android συσκευές δεν υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησης των δεδομένων παρά μόνο εάν τροποποιήσεις το Access Point Name(APN) έτσι χρεώνουν 20 Megabyte για μία ημέρα το ποσό 1,01€

    Ο περισσότερος κόσμος χρησιμοποιεί δεδομένα μόνο και μόνο για να στέλνει μηνύματα μέσω ιντερνετ.

    Να υπενθυμίσω ότι από ένα χρόνο που είχε διάρκεια ο χρόνος ομιλίας σήμερα είναι στους τρεις μήνες.

    Διαβάστε τα σχόλια στις εφαρμογές των παρόχων ο κόσμος αναφέρει αρκετά προβλήματα αλλά το κράξιμο για τις εφαρμογές της Cosmote δεν υπάρχει.



    Κάποτε μιλάγαμε στα σταθερά και θέλαμε χρόνο ομιλίας όταν ο χρόνος ομιλίας έγινε απεριόριστος, "δημιουργήθηκε" η ανάγκη να μιλάμε στα κινητά κλπ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Lagman : 07-06-17 στις 10:55.

  2. #17
    Εγγραφή
    07-01-2008
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    1.075
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    16214/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
    Router
    Fritz!Box 7330
    SNR / Attn
    9(dB) / 3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Lagman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήδη γίνεται το να δίνεις λεφτά χωρίς να το παίρνεις χαμπάρι, στις Android συσκευές δεν υπάρχει η δυνατότητα απενεργοποίησης των δεδομένων παρά μόνο εάν τροποποιήσεις το Access Point Name(APN) έτσι χρεώνουν 20 Megabyte για μία ημέρα το ποσό 1,01€

    Ο περισσότερος κόσμος χρησιμοποιεί δεδομένα μόνο και μόνο για να στέλνει μηνύματα μέσω ιντερνετ.

    Να υπενθυμίσω ότι από ένα χρόνο που είχε διάρκεια ο χρόνος ομιλίας σήμερα είναι στους τρεις μήνες.

    Διαβάστε τα σχόλια στις εφαρμογές των παρόχων ο κόσμος αναφέρει αρκετά προβλήματα αλλά το κράξιμο για τις εφαρμογές της Cosmote δεν υπάρχει.



    Κάποτε μιλάγαμε στα σταθερά και θέλαμε χρόνο ομιλίας όταν ο χρόνος ομιλίας έγινε απεριόριστος, "δημιουργήθηκε" η ανάγκη να μιλάμε στα κινητά κλπ.
    Καλά στο να αξιοποιείς νέες δυνατότητες δεν βρίσκω κάτι κακό. Σε εμένα προς το παρόν η τηλεφωνία είναι αρκετά φθηνή. Αλλά μιλάμε για άτομο με περιορισμένες ανάγκες επικοινωνίας εκτός what's up και με γνώσεις. Τώρα για επαγγελματίες με πολύ ομιλία δεν ξέρω τι γίνεται. Απλά πρέπει να βρεις τα παραθυράκια των εταιριών. Όταν τα κλείσουν βλέπουμε... Οποιαδήποτε αύξηση πάντως είναι εκνευριστική.

  3. #18
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    εγω τωρα δεν καταλαβαινω τη λογικη του ελαχιστου παγιου. Προφανως θελουν να αναπροσαρμοσουν προς τα πανω τις τιμες σε οτι προγραμμα κυκλοφορει και βρηκαν αυτο τον τροπο για να μην τροποποιουν τα προγραμματα ενα-ενα.Το κουφο ειναι οτι αναπροσαρμοζουν οι ιδιοι τις εκπτωσεις που οι ιδιοι εδωσαν. Οι τριτες εταιριες που προμοταρουν τα συμβολαια,κινουνται βαση περιθωριων που δινονται απο την εταιρια,ή παίρνουν και δικές τους πρωτοβουλίες για τις τιμές? Λέω μήπως κάποιοι συνεργάτες τους το παραξηλωσαν με τις εκπτωσεις και τωρα κοιτανε να μαζεψουν τα σπασμενα...


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamatisxanthos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα μάλιστα παιδιά σωθήκατε με τα καρτοκινητά,
    Μ.Παρασκευή μεσάνυκτα μου κλείνουν τη σύνδεση,
    έληξαν λεπτά και χρονικό όριο πόσο 6 μηνών που χάνεις το νούμερο.
    Μ.Σάββατο μεσημέρι προσπαθώ να βάλω 10ευρώ μου απαντούν,
    η σύνδεση σας δεν λειτουργεί για τεχνικούς λόγους,
    Προσπαθώ πάλι το Πάσχα και την Δευτέρα του Πασχα,αλλά τίποτα,
    Την Τρίτη του Πάσχα πηγαίνω σε Κατάστημα Wind στην Ξάνθη,
    γιατί η σύνδεση ήταν WIND,λέω το προβλημά μου και μου απαντούν
    ότι για να το επανεργοποιήσουν πρέπει να πλήρωσω 15ευρώ,
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
    Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΏΣΩ ΗΤΑΝ 20 ΜΕ 22 ΧΡΟΝΩΝ.
    σορρυ δεν καταλαβα,για καρτοκινητο μιλαμε? Αν ειχατε 13 μηνες να βαλετε λεφτα μεσα,λογικο το βρισκω να κοπει και να μπει και φραγη εισερχομενων.13 μηνες ειναι το τελικο οριο και οχι 6.Στο 3μηνο μηδενιζεται μονο το χρηματικο υπολοιπο,στους 12 μπαινει φραγη στις εισερχομενες. Για τα 15 που ζητησαν,υποθετω οτι περασε και ο 13ος μηνας και χαθηκε το νουμερο,οποτε για να το ξαναπαρετε πισω (βαση του 6μηνου περιθωριου που δινει η εεττ για επανενεργοποιηση του αριθμού) υπαρχει το κοστος αυτο για εκδοση νεας sim και ενεργοποιηση συνδεσης. Εν ολιγοις ομως αυτο που θελω να πω οτι δεν αποτελει η συγκεκριμενη περιπτωση επιχειρημα εναντιον της χρησης καρτοκινητου.Γιατι μαλλον μιλαμε για αριθμο που δεν χρησιμοποιειται,αφου με βαση οσα γραφετε,μαλλον δεν πηρατε ειδηση οτι δεν δεχοταν κλησεις τον τελευταιο μηνα.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος kmpatra : 07-06-17 στις 14:00.

  4. #19
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamatisxanthos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα μάλιστα παιδιά σωθήκατε με τα καρτοκινητά,
    Μ.Παρασκευή μεσάνυκτα μου κλείνουν τη σύνδεση,
    έληξαν λεπτά και χρονικό όριο πόσο 6 μηνών που χάνεις το νούμερο.
    Μ.Σάββατο μεσημέρι προσπαθώ να βάλω 10ευρώ μου απαντούν,
    η σύνδεση σας δεν λειτουργεί για τεχνικούς λόγους,
    Προσπαθώ πάλι το Πάσχα και την Δευτέρα του Πασχα,αλλά τίποτα,
    Την Τρίτη του Πάσχα πηγαίνω σε Κατάστημα Wind στην Ξάνθη,
    γιατί η σύνδεση ήταν WIND,λέω το προβλημά μου και μου απαντούν
    ότι για να το επανεργοποιήσουν πρέπει να πλήρωσω 15ευρώ,
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΓΕΙΑ ΣΑΣ.
    Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΏΣΩ ΗΤΑΝ 20 ΜΕ 22 ΧΡΟΝΩΝ.
    Για εμάς όμως που το καρτοκινητό δε το έχουμε ως διακοσμητικό , μια χαρά είναι η Wind.

    Επίσης εξαιρετικά οικονομική θα έλεγα.

    Επίσης να σημειώσω μια πληροφορία από φίλο που δουλεύει σε εγκαταστάσεις-αναβαθμίσεις κεραιών , η wind έχει το καλύτερο σήμα , ΑΡΚΕΊ να έχει γίνει αναβάθμιση στην περιοχή , αν όχι , ναι , υστερεί.

  5. #20
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    αν δουλευει στην victus συγκεκριμενα,τι θα ελεγε,να δαγκωσει το χερι που τον ταΐζει?

  6. #21
    Εγγραφή
    20-11-2006
    Περιοχή
    Σεπόλια
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    895
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbps/100Mbps
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kmpatra Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δουλευει στην victus συγκεκριμενα,τι θα ελεγε,να δαγκωσει το χερι που τον ταΐζει?
    σε εργολάβους τα δίνουν σχεδόν όλα

  7. #22
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Τι γκρίνια είναι αυτή εδώ μέσα πια! Πωωω λέμε, έχει ξεπεράσει κάθε όριο...Όποιος δε μπορεί ας μην κάνει συμβόλαιο. Δηλαδή η κάθε εταιρεία που λαμβάνει στρατηγικές αποφάσεις σύμφωνα με το πως διαμορφώνεται η αγορά, οφείλει να ακούει το αν έχει λεφτά για συμβόλαιο ένας από τους 10-20 γκρινιάρηδες του φόρουμ εδώ μέσα? Τι συμπεριφορές και τρόπος σκέψης είναι αυτός? Μην κρίνετε έτσι απλά εξ'ιδίων τα αλλότρια.
    Ελεύθερος.

  8. #23
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.123
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250/250
    ISP
    INALAN
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vaskor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι γκρίνια είναι αυτή εδώ μέσα πια! Πωωω λέμε, έχει ξεπεράσει κάθε όριο...Όποιος δε μπορεί ας μην κάνει συμβόλαιο. Δηλαδή η κάθε εταιρεία που λαμβάνει στρατηγικές αποφάσεις σύμφωνα με το πως διαμορφώνεται η αγορά, οφείλει να ακούει το αν έχει λεφτά για συμβόλαιο ένας από τους 10-20 γκρινιάρηδες του φόρουμ εδώ μέσα? Τι συμπεριφορές και τρόπος σκέψης είναι αυτός? Μην κρίνετε έτσι απλά εξ'ιδίων τα αλλότρια.
    Προφανώς όσοι δεν γκρινιάζουν μένουν ακόμη με τον μπαμπά και την μαμά και τους περισσεύουν !!!
    Resistance is futile
    You will be accumulated by the Borg
    Apple will prevail

  9. #24
    Εγγραφή
    12-12-2007
    Μηνύματα
    697
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Nova
    Path Level
    Interleaved
    Φτηνό σχόλιο, τσάμπα μπαρούφα της πλάκας εντελώς. Βελτιώσου...
    Ελεύθερος.

  10. #25
    Εγγραφή
    25-01-2009
    Περιοχή
    Ξάνθη
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    100
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    2048/256
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΞΑΝΘΗ
    Router
    Thomson TG585V8
    Ναι για Καρτοκινητό μιλάμε.
    Δεν είχε 13 μήνες να μπει νέα κάρτα,
    είχε 6 μήνες και η Wind και η Vodafone,
    στους 6 μήνες χάνεις το νούμερο,μόνο η Cosmote
    το έχει ακόμα στο χρόνο 12 μήνες δηλαδή.
    Τέλος πάντων να μην το παιδεύουμε πολύ,εγώ τους χαιρέτησα
    νταβατζήδες δεν θέλουμε μιλάμε για ταξιτζή που τους έκανε τζίρο
    με τον Α η Β τρόπο τώρα ούτε τα 15ευρώ πήραν ούτε και θα ξαναδούν το 10ευρώ που τους έδινα κάθε 3τρίμηνο 4αμηνο γιατί έπρεπε
    να βάλω και στις άλλες συνδέσεις πρώτα έβαζα στη Vodafone μετά στη Wind και τελευταία στη Cosmote έβαζα κάθε μήνα 10ευρώ.
    Είναι γαιδούρια φίλε μου έκαναν τόσο κόπο να μαζέψουν πελάτες έστηναν κιόσκια όλοι τους και έδιναν δωρεάν SIM θα χάσουν
    πολλούς πελάτες από εδώ και πέρα όλοι τους.
    Σαν την κατσίκα που σου δίνει το γάλα και την ώρα που την αρμέγεις τα βρίσκει όλα να ξυστεί να κάνει βιρβιλιές σαν να μη θέλει να σου δώσει γάλα της ε
    ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

    - - - Updated - - -

    Εμείς δεν βριζουμε μόνο την Wind όλους τους βρίζουμε και νταβατζήδες δεν θέλουμε,
    Πέστους από τα 15 που ζήτησαν πόσα πήραν?

  11. #26
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    Εχω την εντύπωση ότι το 12μηνο δεν έχει αλλάξει σε καμμία. Θα το ξαναδώ αλλά αφου το άφησες δεν έχει νόημα να το συζητάμε άλλο.

  12. #27
    Εγγραφή
    11-03-2005
    Μηνύματα
    7.442
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    CISCO Systems K9 SMB
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Προφανώς όσοι δεν γκρινιάζουν μένουν ακόμη με τον μπαμπά και την μαμά και τους περισσεύουν !!!
    Παντρεμένος και δεν γκρινιάζω... και δεν μένω με τον μπαμπά μου..

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamatisxanthos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι για Καρτοκινητό μιλάμε.
    Δεν είχε 13 μήνες να μπει νέα κάρτα,
    είχε 6 μήνες και η Wind και η Vodafone,
    στους 6 μήνες χάνεις το νούμερο,μόνο η Cosmote
    το έχει ακόμα στο χρόνο 12 μήνες δηλαδή.
    Τέλος πάντων να μην το παιδεύουμε πολύ,εγώ τους χαιρέτησα
    νταβατζήδες δεν θέλουμε μιλάμε για ταξιτζή που τους έκανε τζίρο
    με τον Α η Β τρόπο τώρα ούτε τα 15ευρώ πήραν ούτε και θα ξαναδούν το 10ευρώ που τους έδινα κάθε 3τρίμηνο 4αμηνο γιατί έπρεπε
    να βάλω και στις άλλες συνδέσεις πρώτα έβαζα στη Vodafone μετά στη Wind και τελευταία στη Cosmote έβαζα κάθε μήνα 10ευρώ.
    Είναι γαιδούρια φίλε μου έκαναν τόσο κόπο να μαζέψουν πελάτες έστηναν κιόσκια όλοι τους και έδιναν δωρεάν SIM θα χάσουν
    πολλούς πελάτες από εδώ και πέρα όλοι τους.
    Σαν την κατσίκα που σου δίνει το γάλα και την ώρα που την αρμέγεις τα βρίσκει όλα να ξυστεί να κάνει βιρβιλιές σαν να μη θέλει να σου δώσει γάλα της ε
    ΑΧΑΡΙΣΤΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ

    - - - Updated - - -

    Εμείς δεν βριζουμε μόνο την Wind όλους τους βρίζουμε και νταβατζήδες δεν θέλουμε,
    Πέστους από τα 15 που ζήτησαν πόσα πήραν?
    Ρε παιδιά χαλαρώστε...Απλα αυτά προσφέρει ο καθένας ... αμα δεν σας αρέσει πάτε αλλού !!

    Πάντως για την ιστορία ... τρως υπηρεσίες από την εταιρία 6-12 μήνες δεν με νοιάζει το όριο χωρίς να βάλεις κάρτα... και φωνάζεις επειδή στο κόψανε ...
    Το γεγονός ότι δεν μπορείς να κάνεις εξερχόμενες δεν σημαίνει ότι δεν τρώς υπηρεσίες από την εταιρεία ...
    Εγώ αυτό το λέω τζαμπατσοσύνη... οπότε αυτή την κατηγορία καμία εταιρεία δεν την θέλει ...

    Δες το λίγο από την άλλη πλευρά !

    Φιλικά..πάντα

  13. #28
    Εγγραφή
    30-01-2005
    Μηνύματα
    491
    Downloads
    24
    Uploads
    0
    πηγα σε 2 καταστηματα γουιντ τους εδειξα το αρχικο κειμενο και δεν ηξεραν τπτ. δεν εχει ισχυ απο 6 ιουνιου 2017? ανενημερωτοι ειναι η κατι αλλο χανω εγω?
    PhenomII 1090Τ X6 AM3//Coolermaster Seidon 120V//Gigabyte GA-MA790XT-UD4P//12GB Corsair DDR3//Gigabyte Radeon HD4670//Intel SSD+WD20EFRX//Dell U2414H 23.8" (IPS panel)//470W BeQuiet P5 s1.3 PSU//Fractal Design Define R4//

  14. #29
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.279
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Zte h267a
    τους ξεφευγουν λιγο οι ανακοινωσεις στα καταστηματα τις πρωτες μερες,αλλα εχεις χασει και εσυ κατι. Οι αλλαγες ισχυουν απο 6/7 και φυσικα η εταιρια βαση υποχρεωσης απο την ΕΕΤΤ εβγαλε την ανακοινωση 1 μηνα νωριτερα.

  15. #30
    Εγγραφή
    02-12-2012
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.850
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    1020/13556kbps
    ISP
    Wind
    SNR / Attn
    16.2(dB) / 12.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Γκρίνια ρε αδερφάκι μου, οφού εδώ μέσα...
    Κάθε εταιρεία κάνει τις αλλαγές που τη συμφέρουν και όποιος θέλει μένει, όποιος θέλει φεύγει.
    Εγώ μέχρι στιγμής δε θέλω να φύγω από τη Wind γιατί αυτές οι αλλαγές δεν με επηρεάζουν με κάποιο τρόπο.

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 42
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-03-17, 16:28
  2. Μηνύματα: 35
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-12-16, 22:10
  3. Μηνύματα: 52
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-16, 15:48
  4. Μηνύματα: 33
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-07-16, 11:30
  5. Μηνύματα: 57
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-06-16, 20:03

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας