Σελ. 45 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 2535404344454647 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 661-675 από 694
  1. #661
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Αμφιβάλλω για αυτό που λες, δεδομένου ότι υπάρχει και το G.Fast ως ενδιάμεσο στάδιο ανάμεσα σε VDSL και FTTH... γιατί να πάνε με την μια σε FTTH; Αφού δεν συμφέρει οικονομικά.

  2. #662
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.750
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Νομίζω ότι αυτά που είχα διαβάσει είχαν σχέση με αυτό..

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 07.03.2019
    Ουραγός στον ΟΟΣΑ η Ελλάδα στα δίκτυα οπτικών ινών

    http://www.kathimerini.gr/1013475/ar...a-optikwn-inwn
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  3. #663
    Εγγραφή
    01-02-2016
    Περιοχή
    ΚΟΛΩΝΟΣ
    Μηνύματα
    1.970
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200 D/20 Up
    ISP
    NOVA (ex Wind)
    Router
    ZTE H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι αυτά που είχα διαβάσει είχαν σχέση με αυτό..

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ 07.03.2019
    Ουραγός στον ΟΟΣΑ η Ελλάδα στα δίκτυα οπτικών ινών

    http://www.kathimerini.gr/1013475/ar...a-optikwn-inwn
    Ωραίο το άρθρο..το έσωσα σε PDF για να το έχω και να το κοιτάω σε 10 χρόνια από τώρα να δω πόσες θέσεις θα ανέβει...(αν μπορέσει και ανέβει) η χώρα.

  4. #664
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.812
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mormnak Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραίο το άρθρο..το έσωσα σε PDF για να το έχω και να το κοιτάω σε 10 χρόνια από τώρα να δω πόσες θέσεις θα ανέβει...(αν μπορέσει και ανέβει) η χώρα.
    Σιγά μην ανέβει.

    Φαντάσου ότι οι ΗΠΑ και ο Καναδάς, φαινομενικά είναι στο 2ο μισό της λίστας FTTH, όμως εδώ και πολλά χρόνια δίνουν ίντερνετ μέσω "Cable" που μπορεί να φτάσει τα 300 Mbps, οπότε η ανάγκη για FTTH δεν είναι μεγάλη...


  5. #665
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.753
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Να κάνω λίγο τον συνήγορο του ακατανόμαστου. Βλέπουμε την πλειοψηφία των εδώ μελών, μόλις ανοίγουν οι καμπίνες, να βάζουν 50αρες γραμμές με το ζόρι -και να χαίρονται.

    Πόσοι θα βάλουν FTTH αν αύριο μας πουν σας την δίνουμε ? Ελάχιστοι.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  6. #666
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.305
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Άλλο δίνω μια τεχνολογία, άλλο τη δίνω σε λογικό κόστος (από την πλευρά του καταναλωτή). Όταν είχαμε όλοι 24άρες συνδέσεις (πολλοί με πραγματικές ταχύτητες πολύ-πολύ χαμηλότερα) γύρω στα 20 ευρώ, δεν γίνεται ξαφνικά να περάσουμε σε πολλαπλάσια κόστη. Και με το μπάχαλο που γίνεται (understaffed τμήματα τεχνικών και υποστήριξης, ό,τι νάναι εξυπηρέτηση, ασυνέπεια απέναντι στους πελάτες, καθυστερήσεις και φαύλοι κύκλοι στην επίλυση βλαβών, κοροϊδία στις διαφημίσεις, εξώδικα για ανύπαρκτες χρεώσεις, αυξήσεις τιμών εν είδει καρτέλ, προσφορές-αντιπροσφορές και γαϊτανάκι φορητότητας με υπαιτιότητα των εταιρειών) σε ΟΛΕΣ τις εταιρείες, δεν μπορούμε ξαφνικά να πούμε ότι είναι κάτι που αξίζει να βάλω το χέρι στην τσέπη και να το πληρώσω. Αυτή τη στιγμή όλες οι εταιρείες του χώρου πάσχουν σε επίπεδο αξιοπιστίας, ας το διορθώσουν αυτό κι ας μας δουν σαν κάτι άλλο από 50ευρα και μετά βλέπουμε αν θα πάρουμε τις σούπερ ντούπερ νέες υπηρεσίες τους.
    hnesne

  7. #667
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.753
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Λάθος νοοτροπία. Εγώ ο σουπα-ντουπα μανατζαραίος που έβγαλα 3 κολλέγια και κοιτάζω μόνο νούμερα, θα σου πως χωρίς ζήτηση δεν θα σου προσφέρω FTTH. Βολέψου με την 50άρα και πολύ σου είναι.

    Οι νέες τεχνολογίες, έχουν κόστη, όλα πληρωμένα με 20άρικο που είχαμε συνηθίσει, δεν γίνεται. Ο λόγος που έκλεισαν όλοι οι ISPs ή φαλήρισαν σαν την Nova είναι αυτός. Η νοοτροπία του τζάμπα δυστυχώς δεν σε πάει μακρυά.


    Τα παραπάνω δεν πάνε προσωπικά σε κανέναν, για να μην παρεξηγηθώ. Γνωρίζω τις οικονομικές δυσκολίες (και εγώ παθών είμαι), αλλά η αλήθεια δεν αλλάζει.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  8. #668
    Εγγραφή
    17-08-2015
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    886
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220088/21998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Vodafone ZTE ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν φταίνε οι καταναλωτές , οι εταιρίες που μας έχουν καλομάθει φταίνε .. Αν και στην δική μου περίπτωση ούτε 15 ευρώ τον μήνα δεν αξίζει το ίντερνετ μου με 5mbps !! Τώρα πληρώνω 25 είναι δύσκολο έτσι ξαφνικά να πάω στα 40αρια 50αρια ευρώ τον μήνα

  9. #669
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.699
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κάνω λίγο τον συνήγορο του ακατανόμαστου. Βλέπουμε την πλειοψηφία των εδώ μελών, μόλις ανοίγουν οι καμπίνες, να βάζουν 50αρες γραμμές με το ζόρι -και να χαίρονται.

    Πόσοι θα βάλουν FTTH αν αύριο μας πουν σας την δίνουμε ? Ελάχιστοι.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λάθος νοοτροπία. Εγώ ο σουπα-ντουπα μανατζαραίος που έβγαλα 3 κολλέγια και κοιτάζω μόνο νούμερα, θα σου πως χωρίς ζήτηση δεν θα σου προσφέρω FTTH. Βολέψου με την 50άρα και πολύ σου είναι.

    Οι νέες τεχνολογίες, έχουν κόστη, όλα πληρωμένα με 20άρικο που είχαμε συνηθίσει, δεν γίνεται. Ο λόγος που έκλεισαν όλοι οι ISPs ή φαλήρισαν σαν την Nova είναι αυτός. Η νοοτροπία του τζάμπα δυστυχώς δεν σε πάει μακρυά.


    Τα παραπάνω δεν πάνε προσωπικά σε κανέναν, για να μην παρεξηγηθώ. Γνωρίζω τις οικονομικές δυσκολίες (και εγώ παθών είμαι), αλλά η αλήθεια δεν αλλάζει.
    Eπί προσωπικού

    Μου λες τι υπηρεσίες δίνεις, σε τι τιμές, κι εγώ διαλέγω.
    Ελπίζω αυτά που λες νάναι κι αυτά που κάνεις

    Ελπίζω να έχω δικαίωμα στην επιλογή και να μην με υποχρεώνεις (πχ ετήσια και όχι μηνιαία τέλη κυκλοφορίας, καρτοκινητή σαν συμβόλαιο με 2μηνους και 3μηνους περιορισμούς.)

    FTTH έβαλα
    1. Γιατί είχα την δυνατότητα
    2. Γιατί στοιχίζει σαν vdsl50 λόγω επιδότησης
    3. Γιατί είναι πολύ καλύτερη σε ποιότητα από τον χαλκό

    4. Αν μου έδινες την δυνατότητα 20/50 θα 'ημουν ευχαριστημένος, δεν μου την δίνεις.

    Με λίγα λόγια
    Εσύ (sort off) είσαι η διοίκηση, εσύ αποφασίζεις, εσύ κρατάς την μπαγκέτα και διευθύνεις την ορχήστρα, εγώ ανάλογα με την μουσική χορεύω, δεν μπορώ να σου πω δεν χορεύω βάλς θέλω ροκ αντ ρόλλ

    ΥΓ 1
    Η κόττα έκανε το αβγό ή το αβγό την κόττα ?
    " χωρίς ζήτηση δεν θα σου προσφέρω FTTH", αφού δεν μου προσφέρεις πως ν'αγοράσω ?

    Και στα αυτοκίνητα υδρογόνου η ίδια κουβέντα.
    Γιατί να φτιάξω πρατήρια ανεφοδιασμού όταν δεν κυκλοφορούν αυτοκίνητα υδρογόνου?
    Γιατί να αγοράσω αυτοκίνητο υδρογόνου όταν δεν υπάρχουν πρατήρια ανεφοδιασμού ?

    Αν θες κάτι ν'αλλάξεις κάτι πρέπει να υπάρχουν κρατικές επιδοτήσεις (όπως στο FTTH) για ΥΠΟΔΟΜΕΣ

    ΥΓ 2
    Δεν κλείσανε για το 20άρικο οι εναλλακτικοί
    ΥΠΟΧΡΕΩΘΗΚΑΝΕ στο 20άρικο
    Γιατί το παιγνίδι ήταν "πιασμάν", ο διαιτητής πληρωμένος, το γήπεδο ξερό και κατηφορικό
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 16-03-19 στις 17:30.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  10. #670
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να κάνω λίγο τον συνήγορο του ακατανόμαστου. Βλέπουμε την πλειοψηφία των εδώ μελών, μόλις ανοίγουν οι καμπίνες, να βάζουν 50αρες γραμμές με το ζόρι -και να χαίρονται.

    Πόσοι θα βάλουν FTTH αν αύριο μας πουν σας την δίνουμε ? Ελάχιστοι.
    Ναι χαιρονται γιατι δινουν 5-10€ παραπανω απο <10, πιανουνε 50 και φυσαει το εργαλειο
    Οποιος θελει και μπορει παει σε 100

    FTTH με ποσα και τι πακετο?
    Και αν εγω ειμαι διπλα στην καμπινα και μου αρκει το 100 ή το 200 και δεν εχει προβληματα γιατι να παω σε ινα?
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  11. #671
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.753
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Όταν έβαλα ADSL 384/128 το μακρινό 2003, έδωσα περίποου 600€ στον πρώτο λογαριασμό. Μέσα από το site πετύχαμε με συνεχείς πιέσεις κλπ να ρίξουμε τις τιμές σε ένα αποδεκτό επίπεδο. Όταν άρχισε ο πόλεμος προσφορών, μπορεί σαν καταναλωτές να μας άρεσε το όλα πληρωμένα με 25€, αλλά μεσοπρόθεσμα αυτό οδήγησε στο σημερινό ολιγοπώλιο.

    Δεν γίνεται να συνεχιστεί αυτό. Το να πουλάς συνέχεια με χασούρα δεν οδηγεί πουθενά, παρά σε πτώση της ποιότητας της παρεχόμενης υπηρεσίας -σε αυτήν περιλαμβάνεται και η ΤΥ- αφού θα κόψουν από όπου μπορούν, για να μαζέψουν όσο γίνεται την ζημιά/ανά πελάτη.

    Η Nova με τις τιμές που έδινε τις γραμμές της -δεν βάζω μέσα την τηλεόραση- έμπαινε και συνεχίζει να μπαίνει μέσα και χρωστάει 450 μύρια €. Η Wind φαλήρισε 2 φορές και με λογιστικά τρικ, "μηδένισε" τα χρέη. Η HOL δεν άντεξε και πουλήθηκε για μια δεκάρα στην Vodafone, η Cyta τα ίδια με μεγάλο χρέος. Θυμάται κανένας την Netone ; πολύ καλές υπηρεσίες -με λίγο ακριβότερη τιμή- αλλά η νοοτροπία του 20άρικου όλα πληρωμένα δεν την άφησε να παραμείνει ζωντανή.

    Για να έχεις επενδύσεις και καλές υπηρεσίες, ο πάροχος πρέπει να έχει έσοδα. Αν το καθαρό έσοδο ανά πελάτη, είναι 1-2€ -αφού τα υπόλοιπα είναι κόστη, αποπληρωμές χρεών, φόροι, μισθοί (που όλο και κόβονται στο προσωπικό τους, αφού το θεωρούν ελαστικό έξοδο και το συμπιέζουν), δεν πρόκειται να κάνουν βήματα προς τα εμπρός.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από slalom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι χαιρονται γιατι δινουν 5-10€ παραπανω απο <10, πιανουνε 50 και φυσαει το εργαλειο
    Οποιος θελει και μπορει παει σε 100

    FTTH με ποσα και τι πακετο?
    Και αν εγω ειμαι διπλα στην καμπινα και μου αρκει το 100 ή το 200 και δεν εχει προβληματα γιατι να παω σε ινα?
    Μην πας σε ίνα. Αλλά μην λες θα βάλω 50άρα και πολύ τους είναι, όταν με 5€ παραπάνω παίρνεις την 100αρα.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  12. #672
    Εγγραφή
    13-09-2006
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    1.756
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219943/21999
    ISP
    Vodafone
    Router
    H300 S
    SNR / Attn
    18.3(dB) / 1.3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην πας σε ίνα. Αλλά μην λες θα βάλω 50άρα και πολύ τους είναι, όταν με 5€ παραπάνω παίρνεις την 100αρα.
    Για 5€ δε συζηταμε, αυτη τη στιγμη ομως πληρωνω παρα πολυ χαμηλα την 50ρα και δε με συμφερει

    Και ξεχασα, στο εξωτερικο εχουν καλυτερα πακετα, εκει πως βγαινουνε?
    Οταν καποιος μπαινει μεσα, καποιος αλλος τσεπωνει
    E5 2697 v2 @ 3.0GHz on P9X79 Deluxe 24GB
    Spoiler:
    WD15EARS, WD30EFRX, WD30EURS, WD30EZRX, WD40EFRX, WD60EFRX
    Intel Xeon E5-2670 v2 @ 2.9GHz 16GB WD15EARS, 2xWD40EFRX, WD60EFRX, 2xWD100EFΑX
    i5 750 @ 3.36GHz 4GB 2xWD60EFRX, 5xWD80EFZX, 2xWD100EFΑX Sony Vaio VPC-F13Z1E/B

  13. #673
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.753
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η 100άρα Wind αυτήν την στιγμή έχει 42€ με απεριόριστα αστικά/υπεραστικά, 300 λεπτά κινητά και 1500 λεπτά προς Wind/Q. Αυτό το θεωρείς ακριβό?

    - - - Updated - - -

    Κανένας δεν τσεπώνει, η αγορά είναι μικρή και η πλειοψηφία κάνει φορητότητες προσπαθώντας να γλυτώσει δεκάρες από το πάγιο.

    - - - Updated - - -

    Ξέχασα να γράψω πως από αυτά τα 42€ τα 10 περίπου είναι τέλη και ΦΠΑ.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  14. #674
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.699
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η 100άρα Wind αυτήν την στιγμή έχει 42€ με απεριόριστα αστικά/υπεραστικά, 300 λεπτά κινητά και 1500 λεπτά προς Wind/Q. Αυτό το θεωρείς ακριβό?

    - - - Updated - - -

    Κανένας δεν τσεπώνει, η αγορά είναι μικρή και η πλειοψηφία κάνει φορητότητες προσπαθώντας να γλυτώσει δεκάρες από το πάγιο.

    - - - Updated - - -

    Ξέχασα να γράψω πως από αυτά τα 42€ τα 10 περίπου είναι τέλη και ΦΠΑ.
    ΝΑΙ ειδικά αν είσαι πίσω από ΝΑΤ
    Γνωρίζεις τα τέλη τερματισμού κλήσης σε άλλο δίκτυο σταθερό / κινητό.

    Και καλά η wind που όπου πηγαίνει, πληρώνει.

    Εκείνη η cosmote που πήρε προίκα δίκτυο, ραχούλες και ακίνητη περιουσία πρώτο τραπέζι πίστα, έχει κόστη μεγαλύτερα , δεν αποδίδει όσα πρέπει στους μετόχους.

    Η inalan πότε έπρεπε να είχε κλείσει?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimitri_ns : 16-03-19 στις 21:08.
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  15. #675
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.753
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν έχεις NAT και δεν είναι σοβαρή αιτιολογία, με συγχωρείς. Τα τέλη τερματισμού δεν είναι τσάμπα, υπάρχουν κόστη συντήρησης και χρήσης του χάλκινου ορίου από την καμπίνα, κόστη uplinks προς το διεθνές internet και άλλα.

    Μην είμαστε υπερβολικοί, το ξαναγράφω.
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

Σελ. 45 από 47 ΠρώτηΠρώτη ... 2535404344454647 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 2307
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-06-20, 17:51
  2. Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-06-17, 19:48
  3. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-08-16, 02:38

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας