Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 76
  1. #16
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εχω λάβει κάποιο SMS ακόμα (εδώ άλλαξε η μέρα πριν 28 λεπτά).

    - - - Updated - - -

    Μόλις εκανα μια δοκιμή από περιέργεια . Σε ελληνικό σταθερό ανοιξε η γραμμή και με χρέωσε κανονικά 0,03 ευρώ , αντί να αφαιρέσει από τα 2.971 λεπτά προς όλους που έχω (τόσα εχω μαζέψει ) .Εχασα 3 cents, damn it .

    - - - Updated - - -

    Θα ξανακάνω δοκιμές τις επόμενες μέρες: τρία-τρία τα σεντς, πάω για χρεωκοπία και φούντο .
    Δοκίμασα εκ νέου πριν από λίγο και πάλι με χρέωσε 3 cents.

    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  2. #17
    Εγγραφή
    26-02-2015
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    TP-LINK TD-W8970
    SNR / Attn
    9(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασα εκ νέου πριν από λίγο και πάλι με χρέωσε 3 cents.


    Πας για χρεωκοπία

    Πέρα από την πλάκα κανονικά δεν έπρεπε.
    Εάν έχεις και άλλο κινητό από cosmote WIND δοκίμασε και πες μας

  3. #18
    Εγγραφή
    18-01-2006
    Περιοχή
    Λατρεμένη αττική πρωτεύουσα, επιτέλους
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3.659
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    99999/9999
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ΖΤΕ ΖΧΗΝ Η267Ν
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εχω 2 γραμμές Vodafone CU.

    (και αν σας φαίνεται παράξενο, είναι επειδή όταν ήμουν Ελλάδα είχα ένα εταιρικό συμβόλαιο Vodafone και ενα καρτοκινητο CU , οπότε οταν ηρθα μόνιμα εξωτερικο το 2012 έκανα καρτοκινητο την πρώτη γραμμή, γιατί δεν είχε νόημα το πάγιο από τη μία, αλλά ηθελα να κρατησω το νουμερο που το χε πολύς λαός από την άλλη)
    Same shit, different day...
    Επιτυχία είναι το να πηγαίνεις από τη μία αποτυχία στην άλλη,χωρίς να χάνεις το κουράγιο σου.-Winston Churchill
    Θέλω να γίνω αυτός που ήμουν όταν ήθελα να γίνω αυτός που είμαι τώρα...

    This is how it's done, γατάκια Ολλανδοί.

  4. #19
    Εγγραφή
    11-09-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12032 kbps / 997 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    18(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από souflami Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πας για χρεωκοπία

    Πέρα από την πλάκα κανονικά δεν έπρεπε.
    Εάν έχεις και άλλο κινητό από cosmote WIND δοκίμασε και πες μας
    Η Cosmote, σε φοιτητικό συμβόλαιο, εναρμονίστηκε. Άρχισε να μου μειώνει το υπόλοιπο. Επίσης, μέτρησε 4 λεπτά ομιλίας από το πακέτο μου μια μέρα νωρίτερα.
    Stop Trolling.
    Ψάχνω κέρματα για Δανία και Ελβετία. Ενδιαφέρομαι με τιμή τη μεσοσταθμική κάποιου επίσημου ξένου ανταλλακτηρίου (π.χ. xe.com)

  5. #20
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.637
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασα εκ νέου πριν από λίγο και πάλι με χρέωσε 3 cents.

    Επαναλαμβάνω ρώτησε την εξυπηρέτηση (αν μπορείς) για τις χρεώσεις ενώ δεν πρέπει να έχεις.
    Θα έχει ενδιαφέρον η απάντηση
    mac rulez

  6. #21
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από voithostyrempora2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασα εκ νέου πριν από λίγο και πάλι με χρέωσε 3 cents.

    Μήπως έχει να κάνει με το ότι είσαι μόνιμα έξω; Έχεις ανοικτά τα τηλέφωνα στο εξωτερικό; Σήμερα άκουσα ότι το όριο για να θεωρηθεί μόνιμη περιαγωγή είναι μήνες.

  7. #22
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    797
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως έχει να κάνει με το ότι είσαι μόνιμα έξω; Έχεις ανοικτά τα τηλέφωνα στο εξωτερικό; Σήμερα άκουσα ότι το όριο για να θεωρηθεί μόνιμη περιαγωγή είναι μήνες.
    Λογικά με αυτό έχει να κάνει:
    Η εταιρεία VODAFONE – ΠΑΝΑΦΟΝ ΑΕΕΤ (Vodafone) ανακοινώνει ότι από 15/06/2017 αρχίζει να εφαρμόζει, με ημερομηνία ολοκλήρωσης της μετάβασης το αργότερο μέχρι και την 29/06/2017, τις ακόλουθες αλλαγές στις χρεώσεις περιαγωγής στην Ευρωπαϊκή Ένωση:
    Δεν έχει εφαρμόσει ακόμα τις αλλαγές (ή πιθανόν όχι πλήρως ακόμα).

  8. #23
    Εγγραφή
    05-09-2012
    Μηνύματα
    463
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE
    Εγω βρέθηκα στο εξωτερικο εντός ΕΕ εννοείται και μου άδειασε τη κάρτα κανονικότητα.Στην εξυπηρέτηση που ρώτησα μέσω Live chat όταν βρήκα wifi ήταν ότι υπάρχουν τεχνικές ιδιαιτερότητες από 29/6/17 και θα ενημερωθείτε μέσω του σαιτ μας.
    Ταυτόχρονα η cosmote σε κινητά φίλων λειτουργούσε άψογα χωρίς να χρεώνει περιαγωγή.
    όταν το ανέφερα και ζήτησα πως μπορεί να λειτουργήσει το κινητό μιας και δε μπορούσαν καν να με καλέσουν , αναμένοντας έστω μία πίστωση πήρα copy paste την ίδια απάντηση.
    Για μένα οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά και φαίνεται ποιος σέβεται τους πελάτες του και ποιός όχι γιατί αδυνατώ να πιστέψω ότι τόσο καιρό που το ήξεραν δεν είχαν προλάβει να προετοιμαστούν τεχνικά τη στιγμή που η κοσμοτε το έκανε άψογα.
    Μεταφορά αριθμού σε κοσμοτέ και γειά σας κύριοι!!!
    Greek Statistics black belt. https://www.r-project.org/

  9. #24
    Εγγραφή
    26-02-2015
    Μηνύματα
    119
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    TP-LINK TD-W8970
    SNR / Attn
    9(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GreekStatistic Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω βρέθηκα στο εξωτερικο εντός ΕΕ εννοείται και μου άδειασε τη κάρτα κανονικότητα.Στην εξυπηρέτηση που ρώτησα μέσω Live chat όταν βρήκα wifi ήταν ότι υπάρχουν τεχνικές ιδιαιτερότητες από 29/6/17 και θα ενημερωθείτε μέσω του σαιτ μας.
    Ταυτόχρονα η cosmote σε κινητά φίλων λειτουργούσε άψογα χωρίς να χρεώνει περιαγωγή.
    όταν το ανέφερα και ζήτησα πως μπορεί να λειτουργήσει το κινητό μιας και δε μπορούσαν καν να με καλέσουν , αναμένοντας έστω μία πίστωση πήρα copy paste την ίδια απάντηση.
    Για μένα οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά και φαίνεται ποιος σέβεται τους πελάτες του και ποιός όχι γιατί αδυνατώ να πιστέψω ότι τόσο καιρό που το ήξεραν δεν είχαν προλάβει να προετοιμαστούν τεχνικά τη στιγμή που η κοσμοτε το έκανε άψογα.
    Μεταφορά αριθμού σε κοσμοτέ και γειά σας κύριοι!!!

    Και μην το λες μόνο αλλά και να το κάνεις και γρήγορα. φυσικά και το ήξεραν παράνομος λένε 29/6 αφού η οδηγία της ΕΕ είναι σαφές αλλά σου λέει κάτσε να πούμε 29 και ότι αρπάξουμε

    Α ρε βόδιαfone νομίζεις ότι κοιμάται ο κόσμος . Σου έκατσε στραβά που έβγαλαν τα άλλα δίκτυα ανακοίνωση για ελεύθερο roaming στην ΕΕ και έκανες κωλοτουμπα και δεν σου έκατσε τα 8€ που ήθελες την εβδομάδα στην πρώτη ανακοίνωση σου στης 27/4/2017

    http://www.vodafone.gr/portal/client...om=&dateUntil=

    Βοδιαfone εεεε βοδιαfone
    Την παρακάτω μπορούσες να την εφαρμόσεις από 1 Ιουνίου την οδηγία της ΕΕ από 29/ 6 από αυτό και μόνο φαίνεται πόσο απατεώνες είστε.

    Συνδρομητές καρτοκινητής και καρτοπρογράμματος, ιδιώτες και επαγγελματίες (από 1η Ιουνίου 2017)

    Η υπηρεσία περιαγωγής εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης δεν διατίθεται στα υφιστάμενα πακέτα του Καρτοκινητού Vodafone/Vodafone CU και του Καρτοπρογράμματος. Οι συνδρομητές που επιθυμούν τη χρήση της υπηρεσίας περιαγωγής, θα πρέπει να αιτηθούν την ένταξή τους στο νέο πρόγραμμα της Vodafone για χρήση εντός Ελλάδος και Ευρωπαϊκής Ένωσης, που προσφέρει 100 λεπτά ομιλίας, 50 SMS και 300ΜΒ με 8€ και μέγιστη διάρκεια χρήσης τις επτά (7) ημέρες για κάθε ανανέωση. Για τις υπηρεσίες φωνής το βήμα χρέωσης είναι ανά δευτερόλεπτο και για εξερχόμενες κλήσεις η ελάχιστη διάρκεια είναι τα τρία (3) λεπτά. Για τη χρήση internet η χρέωση είναι ανά ΚΒ. Με την παρέλευση των επτά (7) ημερών ή μετά την κατανάλωση των παροχών (λεπτών ομιλίας, SMS και ΜΒ), oι συνδρομητές μπορούν αντίστοιχα, να ανανεώσουν την παραμονή τους στο νέο πρόγραμμα, ή να χρησιμοποιήσουν την υπηρεσία περιαγωγής με χρέωση: για συνδρομητές καρτοκινητής €0,65/λεπτό για εξερχόμενες κλήσεις, €0,19 για αποστολή sms και €1,01/15ΜΒ/Ημέρα, ενώ για τους συνδρομητές καρτοπρογράμματος οι χρεώσεις διαμορφώνονται σε €0,59/λεπτό για εξερχόμενες κλήσεις, €0.17 για αποστολή SMS και €1.01/15MB/Ημέρα. Ενεργοποιήσεις/απενεργοποιήσεις: με αποστολή SMS στο 1338, με κλήση στο 1253, μέσω του site της Vodafone/CU και μέσω της εφαρμογής My VF app και MY CU app. Σε περίπτωση που υπάρχουν από προηγούμενο πρόγραμμα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας προς τρίτα εθνικά δίκτυα, SMS και ΜΒ, αυτά θα είναι διαθέσιμα με το νέο πρόγραμμα, για εθνική χρήση και χρήση περιαγωγής εντός Ε.Ε., χωρίς να τροποποιείται η αρχική ημερομηνία λήξης τους.

    Ου ρε βόδια απατεώνες πάρε τα 3 μμμ τώρα που έλεγε παλιότερη διαφήμιση της Q που μου ήθελες 8€ την εβδομάδα. απατεώνες!!!



    Αφήσατε τον άνθρωπο χωρίς τηλέφωνο στο εξωτερικό για της δικές σας παρανομίες.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος souflami : 20-06-17 στις 06:04.

  10. #25
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.637
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από souflami Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και μην το λες μόνο αλλά και να το κάνεις και γρήγορα. φυσικά και το ήξεραν παράνομος λένε 29/6 αφού η οδηγία της ΕΕ είναι σαφές αλλά σου λέει κάτσε να πούμε 29 και ότι αρπάξουμε

    Α ρε βόδιαfone νομίζεις ότι κοιμάται ο κόσμος . Σου έκατσε στραβά που έβγαλαν τα άλλα δίκτυα ανακοίνωση για ελεύθερο roaming στην ΕΕ και έκανες κωλοτουμπα και δεν σου έκατσε τα 8€ που ήθελες την εβδομάδα στην πρώτη ανακοίνωση σου στης 27/4/2017

    http://www.vodafone.gr/portal/client...om=&dateUntil=

    Βοδιαfone εεεε βοδιαfone
    Την παρακάτω μπορούσες να την εφαρμόσεις από 1 Ιουνίου την οδηγία της ΕΕ από 29/ 6 από αυτό και μόνο φαίνεται πόσο απατεώνες είστε.

    Συνδρομητές καρτοκινητής και καρτοπρογράμματος, ιδιώτες και επαγγελματίες (από 1η Ιουνίου 2017)

    Η υπηρεσία περιαγωγής εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης δεν διατίθεται στα υφιστάμενα πακέτα του Καρτοκινητού Vodafone/Vodafone CU και του Καρτοπρογράμματος. Οι συνδρομητές που επιθυμούν τη χρήση της υπηρεσίας περιαγωγής, θα πρέπει να αιτηθούν την ένταξή τους στο νέο πρόγραμμα της Vodafone για χρήση εντός Ελλάδος και Ευρωπαϊκής Ένωσης, που προσφέρει 100 λεπτά ομιλίας, 50 SMS και 300ΜΒ με 8€ και μέγιστη διάρκεια χρήσης τις επτά (7) ημέρες για κάθε ανανέωση. Για τις υπηρεσίες φωνής το βήμα χρέωσης είναι ανά δευτερόλεπτο και για εξερχόμενες κλήσεις η ελάχιστη διάρκεια είναι τα τρία (3) λεπτά. Για τη χρήση internet η χρέωση είναι ανά ΚΒ. Με την παρέλευση των επτά (7) ημερών ή μετά την κατανάλωση των παροχών (λεπτών ομιλίας, SMS και ΜΒ), oι συνδρομητές μπορούν αντίστοιχα, να ανανεώσουν την παραμονή τους στο νέο πρόγραμμα, ή να χρησιμοποιήσουν την υπηρεσία περιαγωγής με χρέωση: για συνδρομητές καρτοκινητής €0,65/λεπτό για εξερχόμενες κλήσεις, €0,19 για αποστολή sms και €1,01/15ΜΒ/Ημέρα, ενώ για τους συνδρομητές καρτοπρογράμματος οι χρεώσεις διαμορφώνονται σε €0,59/λεπτό για εξερχόμενες κλήσεις, €0.17 για αποστολή SMS και €1.01/15MB/Ημέρα. Ενεργοποιήσεις/απενεργοποιήσεις: με αποστολή SMS στο 1338, με κλήση στο 1253, μέσω του site της Vodafone/CU και μέσω της εφαρμογής My VF app και MY CU app. Σε περίπτωση που υπάρχουν από προηγούμενο πρόγραμμα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας προς τρίτα εθνικά δίκτυα, SMS και ΜΒ, αυτά θα είναι διαθέσιμα με το νέο πρόγραμμα, για εθνική χρήση και χρήση περιαγωγής εντός Ε.Ε., χωρίς να τροποποιείται η αρχική ημερομηνία λήξης τους.

    Ου ρε βόδια απατεώνες πάρε τα 3 μμμ τώρα που έλεγε παλιότερη διαφήμιση της Q που μου ήθελες 8€ την εβδομάδα. απατεώνες!!!



    Αφήσατε τον άνθρωπο χωρίς τηλέφωνο στο εξωτερικό για της δικές σας παρανομίες.
    Μάλλον δεν έχεις ιδέα πως λειτουργεί μια εταιρία και νομίζεις ότι όλα γίνονται με το πάτημα ενός κουμπιού.
    mac rulez

  11. #26
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δεν έχεις ιδέα πως λειτουργεί μια εταιρία και νομίζεις ότι όλα γίνονται με το πάτημα ενός κουμπιού.
    Ουτε οι τις vodafone απο ότι φαίνεται

  12. #27
    Εγγραφή
    01-12-2003
    Περιοχή
    Κως
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.343
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΩΣ
    Router
    ZTE H1600
    SNR / Attn
    26,5(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε οι τις vodafone απο ότι φαίνεται
    +1
    Και εγώ από το 1999 Vodafone καρτοκινητό έχω και δίνω γύρω στα 140€ το χρόνο σε κάρτες, αλλά είναι απαράδεκτοι στη συμπεριφορά και σκέφτομαι να αλλάξο πάροχο.

  13. #28
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.637
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ουτε οι τις vodafone απο ότι φαίνεται
    Φαντασου τωρα σκηνικο να ανεβασουν κωδικα ατεσταριστο, για να γλυτωσουν απο τετοια σχολια και να πεσουν τα καρτοκινητα...
    Τα δευτερα σχολια θα ηταν πιο βαρια.
    mac rulez

  14. #29
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντασου τωρα σκηνικο να ανεβασουν κωδικα ατεσταριστο, για να γλυτωσουν απο τετοια σχολια και να πεσουν τα καρτοκινητα...
    Τα δευτερα σχολια θα ηταν πιο βαρια.
    Θέλεις να πεις οτι ο κώδικας που ανεβάσανε με την χρέωση ειδικά για τα καρτοκινήτα δοκιμάστηκε; υποθέτω δοκιμάστηκε και η δυνατότατα περιαγωγής για τα συμβόλαια σύμφωνα με αυτά που ζητούσε η ΕΕ ενω δεν βάλανε μέσα τις κάρτες.
    Στην τελική αν έχουν θέμα ας ζητήσουν βοήθεια απο τους άλλους παρόχους

  15. #30
    Εγγραφή
    25-10-2012
    Μηνύματα
    905
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΨΥΧΙΚΟ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φαντασου τωρα σκηνικο να ανεβασουν κωδικα ατεσταριστο, για να γλυτωσουν απο τετοια σχολια και να πεσουν τα καρτοκινητα...
    Τα δευτερα σχολια θα ηταν πιο βαρια.
    Η Vodafone είναι πολυεθνική έχοντας μεγάλο αριθμό εταιριών στην Ευρώπη. Εάν ήθελε λοιπόν κάλλιστα θα μπορούσε να υιοθετήσει ότι έχουν κάνει οι υπόλοιπες εταιρίες του ομίλου της στην Ευρώπη. Επιπλέον, πρέπει να πιστωθούν τα ποσά των πελατών της άμεσα.

Σελ. 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 48
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-04-19, 12:54
  2. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-17, 20:29
  3. Μηνύματα: 78
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-06-17, 19:12
  4. Μηνύματα: 54
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-05-17, 20:45
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-02-17, 13:36

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας