Εμφάνιση 1-2 από 2

Θέμα: Αλλαγή SNR

  1. #1
    Εγγραφή
    18-10-2006
    Μηνύματα
    203
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Καλησπερα σας,

    θα μπορουσατε να μου πειτε αν υπαρχει τροπος να ρυθμισω μονος μου το snr της γραμμης ?

    Θα ηθελα να πραγματοποιησω καποιες δοκιμες εαν αυτο ειναι εφικτο και νομιμο τοσο στο ρουτερακι που μου εχετε δωσει ( zvx10 h201l )
    οσο και σε ενα εναλλακτικο που εχω στην κατοχη μου ( fritzbox 7140 ) ωστε να καταληξω σε καποια ρυθμιση που με ικανοποιει.

    Δεν ειμαι ευχαριστημενος απο το h201l καθως τις τελευταιες μερες φαινετε σαν να κολλαει, κυριως βραδυνες ωρες
    ενω παραλληλα δε μου δινει την επιλογη να χρησιμοποιησω repeater ωστε να επεκτεινω το wifi μου.

    Επισης, δε θεωρω σωστο οπως καταλαβαινετε να μπω στη διαδικασια να τηλεφωνω στην τεχνικη υποστηριξη
    για να μου αλλαζουν τη ρυθμιση καθως πιστευω πως ειναι σπαταλη ανθρωπινου δυναμικου, που πιθανοτατα χρειαζετε περισσοτερο καποιος αλλος συνδομητης σας.

    Σας ευχαριστω εκ των προταιρων
    :: Be Ware The Power Of Light ::

  2. #2
    Εγγραφή
    27-10-2008
    Μηνύματα
    801
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΘΗΝΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από divinitygr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σας,

    θα μπορουσατε να μου πειτε αν υπαρχει τροπος να ρυθμισω μονος μου το snr της γραμμης ?

    Θα ηθελα να πραγματοποιησω καποιες δοκιμες εαν αυτο ειναι εφικτο και νομιμο τοσο στο ρουτερακι που μου εχετε δωσει ( zvx10 h201l )
    οσο και σε ενα εναλλακτικο που εχω στην κατοχη μου ( fritzbox 7140 ) ωστε να καταληξω σε καποια ρυθμιση που με ικανοποιει.

    Δεν ειμαι ευχαριστημενος απο το h201l καθως τις τελευταιες μερες φαινετε σαν να κολλαει, κυριως βραδυνες ωρες
    ενω παραλληλα δε μου δινει την επιλογη να χρησιμοποιησω repeater ωστε να επεκτεινω το wifi μου.

    Επισης, δε θεωρω σωστο οπως καταλαβαινετε να μπω στη διαδικασια να τηλεφωνω στην τεχνικη υποστηριξη
    για να μου αλλαζουν τη ρυθμιση καθως πιστευω πως ειναι σπαταλη ανθρωπινου δυναμικου, που πιθανοτατα χρειαζετε περισσοτερο καποιος αλλος συνδομητης σας.

    Σας ευχαριστω εκ των προταιρων

    Καλημέρα! Δεν είναι εφικτή η παρέμβση στην τιμή του snr , ωστόσο, μπορείς να μας στείλεις κάποιο στοιχείο σου με Προσωπικό μήνυμα για να ελέγξουν οι τεχνικοί μας τη σύνδεσή σου.

Παρόμοια Θέματα

  1. [Other] ΖΤΕ Η108NS SNR Tweak (ΟΔΗΓΟΣ)
    Από markusboy2009 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 190
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-06-21, 19:03
  2. Αλλαγή / αντικατάσταση Nvidia Geforce 550 ti.
    Από aboulafia2004 στο φόρουμ Κάρτες ήχου, γραφικών, ηχεία και οθόνες
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-17, 18:41
  3. Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-02-17, 20:16
  4. Αλλαγή SNR
    Από pankostas στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 15-11-16, 23:14
  5. Αύξηση snr
    Από themisko στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-16, 17:03

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας