Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 16-30 από 33
  1. #16
    Εγγραφή
    11-12-2009
    Μηνύματα
    296
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Αν θυμάμαι καλά το προηγούμενο πακέτο ήταν 12 ώρες προς κινητά. Θα είδαν ότι δεν το φτάνει κανείς και θα το έκαναν απεριόριστα .

  2. #17
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.114
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημερα! 1.000.000 μπραβο απο εμενα
    τωρα που κοιταξα απο το κινητο nova my account εμενα τελικα 12 ωρες για κινητα λεει.
    αλλα πρακτικα ειναι απεριοριστα ποτέ δεν τελειωνουν, ε ποσο θα μιλας σε κινητα ποια???
    και τονιζω οτι παντου εχω το σταθερο μου μεσω ιντερνετ κινητης και οpenvpn+zoiper+asterisk και παλι δεν τα φτανω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από timos71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θυμάμαι καλά το προηγούμενο πακέτο ήταν 12 ώρες προς κινητά. Θα είδαν ότι δεν το φτάνει κανείς και θα το έκαναν απεριόριστα .
    συμφωνω απολυτα και καλα θυμασαι....

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pantelis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτα ισχυουν και για υφισταμενους πελατες;εγω ας πουμε,τωρα εχω 12 ωρες προς κινητα.θα αλλαξει;
    δεν σε φτανουν αυτα? τελικα το αλλαξαν σε εσενα? εμενα ακομα 12 ωρες λεει, οχι οτι μου τελειωνουν ποτε, αλλα ψυχολογικο το θεμα νομιζω, δλδ οταν ακους απεριοριστα ειναι καπως...

    Υ.Γ δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος σε οποιαδηποτε τιμη να συμπεριλαμβανει φορους, το ιδιο κανουν και αλλοι...ενα πχ http://www.vodafone.gr/portal/double-play-50 μαλλον ολοι μονο τον ΦΠΑ βαζουν, δεν εχω δει καποιον προς το παρον απο οπου εχω μπει να εχει μαζι τελη 5%.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 23-06-17 στις 08:49.

  3. #18
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Cisco VAE 867-K9
    SNR / Attn
    11.2(dB) / 10.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η Πελατοκεντρική φιλοσοφία τους λέει: Κάνουμε κωλοτούμπες για να προσελκύσουμε νέους πελάτες!!!!! Οι πάλιοι σιγά μην μπουν στην διαδικασία να αλλάξουν παροχο!!!! Μετά από 3 χρόνια πελάτης τους τους ζήτησα δέσμευση 2 χρόνια για να πληρώνω και εγώ όπως ο κάθε νέος πελάτης τους 34,90 και οχι 40,50 το Triple Play Cinema και μου ζήτησαν τελη μεταφορας σε πακετο 50 ευρω!!!!! Λες και αλλαζω παροχο και μου παρεχουν και εξοπλισμο!!!! Προστιμησα να δώσω 32 ευρω τελη φορητοτητας στον Cosmote για οτι εχω τωρα στην ιδια τιμη...... Περιμενω τηλεφωνημα τους για να μου κλαψουριζουν γιατι εφυγα.... Σημειωτέων το τμήμα προσφορών????? Συμπεριφορα απαραδεκτη!!!!!

  4. #19
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Είναι σαν την διαφήμιση της vodafone που λέει για το νέο ιδιόκτητο δίκτυο ότι αν είσαι κάτω από 45Mbps θα σου μειώσουν το πάγιο... Δεν μας λένε τι ποσοστό συνδέεται από απόσταση μεγαλύτερη των 500 μέτρων στα νέα καφάο όμως.

    Τρελά τμήματα marketing

  5. #20
    Εγγραφή
    21-01-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    146
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    19600/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Router
    Thomson
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Αρνητικά σχόλια σε προσφορά εταιριας...όταν ήταν ακριβή γκρίνια...τώρα γκρίνια γιατί και καλά θα κλείσει... έλεος (φιλικά προς όλους πάντα ) εμένα πάντως δεν με χάλασαν τα κινητά που δεν είχα...

  6. #21
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mpoufos79 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρνητικά σχόλια σε προσφορά εταιριας...όταν ήταν ακριβή γκρίνια...τώρα γκρίνια γιατί και καλά θα κλείσει... έλεος (φιλικά προς όλους πάντα ) εμένα πάντως δεν με χάλασαν τα κινητά που δεν είχα...
    Άσχετο με το αν κλείσει ή όχι, που δεν το εύχομαι με τίποτα. Η γκρίνια που υπάρχει είναι για τις μαρκετιστικες προσφορές που βγάζουν οι εταιρείες για κράχτες, αυτό κράζουμε.

  7. #22
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Cisco VAE 867-K9
    SNR / Attn
    11.2(dB) / 10.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Ούτε εγω θέλω να κλεισει. Άλωστε δουλεύουν και γνωστοι μου εκει, κατα πρώτων κα κατα δεύτερον όλοι έχουμε δει πως ειναι στην εποχη μας να κλεινουν εταιριες και τι επέρχετε μετα. Αλλά δεν μπορει ας πούμε ο Χ πάροχος κινητης να σου δινει πχ επιδότηση αλλαγης συσκευης για να σε κρατησει ως πελατη με την αναλογη δεσμευση παντα και η Forthnet εμενα πο ερχομαι ηδη απο μονος μου και ζητω να δεσμευτω για αλλα δυο χρονια δεν δεχετε να μου μειωσει το παγιο και να μου ζηταει κοστος αλλαγης πακετου???? Μα δεν αλλαζω κανενα πακετο. Δεν ζηταω εκ νεου εξοπλισμο. Δεσμευση ζηταω για αλλα δυο χρονια σε οτι εχω για να μειωθει το παγιο και με την προοπτικη στο μελλον να αναβαθμιστω σε VDSL που και παλι προς οφελος τους θα ειναι γιατι εις γνωση μου θα το αυξησω το παγιο. Όλα αυτα τα ανεφερα στο τμημα προσφορων και με αντιμετωπισαν λες και πηρα να τους ζητησω δανεικα.

  8. #23
    Εγγραφή
    17-01-2004
    Περιοχή
    L. A.
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    4.516
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49.996/4.981
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - Δ. ΜΕΓΑΡΟ
    Router
    ZTE h168n
    SNR / Attn
    10(dB) / 8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από timos71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν θυμάμαι καλά το προηγούμενο πακέτο ήταν 12 ώρες προς κινητά. Θα είδαν ότι δεν το φτάνει κανείς και θα το έκαναν απεριόριστα .
    Σωστό και αυτό, αλλά πλέον πάει και σε αυτούς που δεν είχαν ούτε λεπτό.

  9. #24
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Περιοχή
    Παγκρατι
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    102
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    14000/1024
    ISP
    Nova
    Router
    Cisco VAE 867-K9
    SNR / Attn
    11.2(dB) / 10.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giwrgosth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστό και αυτό, αλλά πλέον πάει και σε αυτούς που δεν είχαν ούτε λεπτό.

    OXI και προσοχη μην την πατησουμε παει στα προγραμματα + (plus) εκεινα που ειχαν καποιο χρονο σε κινητα (δεν θυμαμαι ποσο εδινε γιατι δεν με αφορουσε λογω εταιρικου κινητου) οχι σε εκεινους που δεν ειχαν καθολου χρονο ομιλιας

  10. #25
    Εγγραφή
    01-11-2003
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.639
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΙΩΝΙΑ
    Router
    FritzBox 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από adiS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι σαν την διαφήμιση της vodafone που λέει για το νέο ιδιόκτητο δίκτυο ότι αν είσαι κάτω από 45Mbps θα σου μειώσουν το πάγιο... Δεν μας λένε τι ποσοστό συνδέεται από απόσταση μεγαλύτερη των 500 μέτρων στα νέα καφάο όμως.

    Τρελά τμήματα marketing
    500 μέτρα και καφαο χλωμό.
    Ο ΟΤΕ δεν συνδέει τόσο μακριά.
    mac rulez

  11. #26
    Ακυρον

    - - - Updated - - -

    [QUOTE=jimsid;6198156]OXI και προσοχη μην την πατησουμε παει στα προγραμματα + (plus) εκεινα που ειχαν καποιο χρονο σε κινητα (δεν θυμαμαι ποσο εδινε γιατι δεν με αφορουσε λογω εταιρικου κινητου) οχι σε εκεινους που δεν ειχαν καθολου χρονο ομιλιας[/QUO

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimsid Εμφάνιση μηνυμάτων
    OXI και προσοχη μην την πατησουμε παει στα προγραμματα + (plus) εκεινα που ειχαν καποιο χρονο σε κινητα (δεν θυμαμαι ποσο εδινε γιατι δεν με αφορουσε λογω εταιρικου κινητου) οχι σε εκεινους που δεν ειχαν καθολου χρονο ομιλιας

  12. #27
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    78
    Downloads
    61
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    103410/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Forthnet - ΚΑΛΑΜΑΤΑ
    Router
    ZTE H267N
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimsid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ούτε εγω θέλω να κλεισει. Άλωστε δουλεύουν και γνωστοι μου εκει, κατα πρώτων κα κατα δεύτερον όλοι έχουμε δει πως ειναι στην εποχη μας να κλεινουν εταιριες και τι επέρχετε μετα. Αλλά δεν μπορει ας πούμε ο Χ πάροχος κινητης να σου δινει πχ επιδότηση αλλαγης συσκευης για να σε κρατησει ως πελατη με την αναλογη δεσμευση παντα και η Forthnet εμενα πο ερχομαι ηδη απο μονος μου και ζητω να δεσμευτω για αλλα δυο χρονια δεν δεχετε να μου μειωσει το παγιο και να μου ζηταει κοστος αλλαγης πακετου???? Μα δεν αλλαζω κανενα πακετο. Δεν ζηταω εκ νεου εξοπλισμο. Δεσμευση ζηταω για αλλα δυο χρονια σε οτι εχω για να μειωθει το παγιο και με την προοπτικη στο μελλον να αναβαθμιστω σε VDSL που και παλι προς οφελος τους θα ειναι γιατι εις γνωση μου θα το αυξησω το παγιο. Όλα αυτα τα ανεφερα στο τμημα προσφορων και με αντιμετωπισαν λες και πηρα να τους ζητησω δανεικα.
    Και σε εμένα έγινε το ίδιο από το τμήμα προσφορών και μετά από 3 ημέρες με ξαναπήραν και μου έδωσαν πολύ καλή προσφορά!

  13. #28
    Εγγραφή
    18-12-2009
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    739
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΦΑΛΗΡΟ
    Router
    Netgear
    Εγω με Nova full 3play δεν μου γράφει τιποτα για κινητα.... μονο σταθερά λέει.
    Όχι οτι παίρνω ποτε... αλλα ετσι για την ιδέα.

  14. #29
    Εγγραφή
    21-03-2011
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    124
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    45/4 fast path
    ISP
    OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΙΔΑΡΙ
    Router
    ASUS dsl-ac87vg
    Path Level
    Fastpath
    για μένα που μείχαν ταράξει στα τηλέφωνα & υπέπεσα στο λάθος μια φορά να τους εμπιστευτώ & μου την φέρανε οικονομικώς & με τις πολιτικές τους που ακολουθούν τοσα έτη ναι να κλείσει ή να πωληθεί!!!
    μου θυμίζει τη φράση & στα lidl έλληνες δουλεύουν ας ΜΗΝ πήγαιναν να δουλέψουν, ας μην ξαναγοράζαμε γερμανικά κάρα κλπ απ'το 2010 & μετά.....μετά γκρινιάζουμε ότι μας μπιπ οι γερμανοί!
    θελέστα & παθέστα είμεθα
    για μένα, εσένα κλπ καθόλου δεν μας καίει το ότι δουλεύουν ορισμένοι συμπολίτες μέσα.....κι αυτοί μέρος του προβλήματος είναι!
    ας περάσουν κι αυτοί από ανεργία μερικούς μήνες να δουν πώς είναι κακό δεν κάνει σε κανέναν.....& μετά θα γίνουμε κράτος σωστό & θα σηκωθούν να φύγουν όλοι οι μαρκετίστες με τα βρωμοκόλπα τους τα νομιμοαπατεωνίστικα
    όταν σου παρουσιάζουν τα πάντα ρόδινα με σούπερ τιμές κλπ μέρος του προβλήματος δεν είναι?; ενώ σπίτι τους ξέρουν & οι ίδιοι πως τα φέρνει βόλτα η οικογένεια που τους συντηρεί....συνεχίζουν αθέμιτες πρακτικές. & λέω οικογένεια που τους συντηρεί γιατί ποσοστά του τίποτα παίρνουν αν & εφόσον φτάσουν στόχο...φέξε μου & γλίστρησα. ΜΗΝ γελιόμαστε μεταξύ μας έτσι; ξέρετε κανέναν που να κάθετε πολύ σε τέτοιες εργασίες? μόνο μερικές κυρίες αχαρακτήριστες μη πω βαρύτερη κουβέντα....που πάνε για ένσημα σύνταξης

    για πηγαίντε κανα 2-3 φορές από κανα μαγαζί κινητής-σταθερής να δείτε πόσοι παραπονούνται για μεγαλύτερους λογαριασμούς με αθέμιτα μέσα μας χρεώνουν & τον αέρα...
    αυτά γιατί δεν τα λέτε? μήπως δεν τα χετε δει κι ακούσει ορισμένοι
    βέβαια υπάρχουν και οι φευγάτοι που είναι στην τσίτα να πάρουν το νέο sam ή ios με πρόγραμμα 2ετίας & μετά θα δούν τη γλύκα όταν αρχίσουν οι λογαριασμοί οι αλλιώτικοι

    προσωπικά και άνεργος ή & να πείναγα καλύτερα ναλλαζα χώρα παρά να πήγαινα να δουλέψω στα τηλεφωνικά κέντρα τους που κάνουν προσφορές σε ΝΕΟΥΣ πάντα πελάτες & τους παλιότερους ξέρετε πάντα που τους έχουν γραμμένους....!
    αν θέλω κάποια υπηρεσία τους θα πάω από 1 υποκατάστημα να το ζητήσω...υπάρχουν τόσες διαφημίσεις παντού που τα σκάνε από ράδιο, τηλεόραση, εφημερίδες, διαδίκτυο!! τοχετε σκεφτεί?
    αφήστε που πολλές προσφορές άλλη είναι η τιμή δια τηλεφώνου & άλλη πραγματικά όταν έρθει το χαρτί ή τυχαίνει να ανέβει πριν λήξει το συμβόλαιο. κατά τ'άλλα αν κάνεις εσύ να φύγεις προ συμβολαίου ή παραπονεθείς όλα πάνε βάση συμβολαίου. ότι τους συμφέρει & βολεύει φυσικά

    & μετά ξεφεύγουν απ'τον προϋπολογισμό τα νοικοκυριά δεν έχουν να πληρώσουν & φταίει ο ΕΛΛΗΝΑΣ που το ζαλίζουν στα τηλέφωνα
    τοχουμε δει το έργο!!! στο ίδιο έργο θεατές & με τις τράπεζες και άλλα...μια από τα ίδια
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος JOHNMORE : 25-06-17 στις 06:52.

  15. #30
    Εγγραφή
    06-01-2008
    Περιοχή
    Κιλκίς
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.602
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    360Mbps/360Mbps
    ISP
    HCN
    Router
    JMFIBRE AF611/MikrHap Ac2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ATG Εμφάνιση μηνυμάτων
    500 μέτρα και καφαο χλωμό.
    Ο ΟΤΕ δεν συνδέει τόσο μακριά.
    Για αυτό το έγραψα, άρα όλοι θα έχουν πάρει 50άρα. Ο μόνος λόγος κάποιος να μην πιάνει 50 είναι η εσωτερική του καλωδίωση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από JOHNMORE Εμφάνιση μηνυμάτων
    για μένα που μείχαν ταράξει στα τηλέφωνα & υπέπεσα στο λάθος μια φορά να τους εμπιστευτώ & μου την φέρανε οικονομικώς & με τις πολιτικές τους που ακολουθούν τοσα έτη ναι να κλείσει ή να πωληθεί!!!
    μου θυμίζει τη φράση & στα lidl έλληνες δουλεύουν ας ΜΗΝ πήγαιναν να δουλέψουν, ας μην ξαναγοράζαμε γερμανικά κάρα κλπ απ'το 2010 & μετά.....μετά γκρινιάζουμε ότι μας μπιπ οι γερμανοί!
    θελέστα & παθέστα είμεθα
    για μένα, εσένα κλπ καθόλου δεν μας καίει το ότι δουλεύουν ορισμένοι συμπολίτες μέσα.....κι αυτοί μέρος του προβλήματος είναι!
    ας περάσουν κι αυτοί από ανεργία μερικούς μήνες να δουν πώς είναι κακό δεν κάνει σε κανέναν.....& μετά θα γίνουμε κράτος σωστό & θα σηκωθούν να φύγουν όλοι οι μαρκετίστες με τα βρωμοκόλπα τους τα νομιμοαπατεωνίστικα
    όταν σου παρουσιάζουν τα πάντα ρόδινα με σούπερ τιμές κλπ μέρος του προβλήματος δεν είναι?; ενώ σπίτι τους ξέρουν & οι ίδιοι πως τα φέρνει βόλτα η οικογένεια που τους συντηρεί....συνεχίζουν αθέμιτες πρακτικές. & λέω οικογένεια που τους συντηρεί γιατί ποσοστά του τίποτα παίρνουν αν & εφόσον φτάσουν στόχο...φέξε μου & γλίστρησα. ΜΗΝ γελιόμαστε μεταξύ μας έτσι; ξέρετε κανέναν που να κάθετε πολύ σε τέτοιες εργασίες? μόνο μερικές κυρίες αχαρακτήριστες μη πω βαρύτερη κουβέντα....που πάνε για ένσημα σύνταξης

    για πηγαίντε κανα 2-3 φορές από κανα μαγαζί κινητής-σταθερής να δείτε πόσοι παραπονούνται για μεγαλύτερους λογαριασμούς με αθέμιτα μέσα μας χρεώνουν & τον αέρα...
    αυτά γιατί δεν τα λέτε? μήπως δεν τα χετε δει κι ακούσει ορισμένοι
    βέβαια υπάρχουν και οι φευγάτοι που είναι στην τσίτα να πάρουν το νέο sam ή ios με πρόγραμμα 2ετίας & μετά θα δούν τη γλύκα όταν αρχίσουν οι λογαριασμοί οι αλλιώτικοι

    προσωπικά και άνεργος ή & να πείναγα καλύτερα ναλλαζα χώρα παρά να πήγαινα να δουλέψω στα τηλεφωνικά κέντρα τους που κάνουν προσφορές σε ΝΕΟΥΣ πάντα πελάτες & τους παλιότερους ξέρετε πάντα που τους έχουν γραμμένους....!
    αν θέλω κάποια υπηρεσία τους θα πάω από 1 υποκατάστημα να το ζητήσω...υπάρχουν τόσες διαφημίσεις παντού που τα σκάνε από ράδιο, τηλεόραση, εφημερίδες, διαδίκτυο!! τοχετε σκεφτεί?
    αφήστε που πολλές προσφορές άλλη είναι η τιμή δια τηλεφώνου & άλλη πραγματικά όταν έρθει το χαρτί ή τυχαίνει να ανέβει πριν λήξει το συμβόλαιο. κατά τ'άλλα αν κάνεις εσύ να φύγεις προ συμβολαίου ή παραπονεθείς όλα πάνε βάση συμβολαίου. ότι τους συμφέρει & βολεύει φυσικά

    & μετά ξεφεύγουν απ'τον προϋπολογισμό τα νοικοκυριά δεν έχουν να πληρώσουν & φταίει ο ΕΛΛΗΝΑΣ που το ζαλίζουν στα τηλέφωνα
    τοχουμε δει το έργο!!! στο ίδιο έργο θεατές & με τις τράπεζες και άλλα...μια από τα ίδια
    Με λίγα λόγια δεν θες καμία ξένη εταιρεία και τα προιόντα της? Αν κατάλαβα καλά με αυτά που γράφεις για το lidl. Επίσης κάρα εννοεις αμάξια?

Σελ. 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-03-17, 14:20
  2. Ερωτηση για αναλογίες εικόνας 16:9 και 4:3 σε σχέση με τα MP
    Από yiannis010 στο φόρουμ Audio, Video και Φωτογραφία
    Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-02-17, 14:07
  3. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-02-17, 13:43
  4. Μηνύματα: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-01-17, 22:24
  5. Πρόβλημα σε Laptop με τα γραφικά (;)
    Από play στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-16, 11:11

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας