Σελ. 151 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 131141146149150151152153156161171 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.251-2.265 από 3093
  1. #2251
    Εγγραφή
    14-12-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    112
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107789/10999
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    28.6(dB) / 3.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εγω είχα άλλον ένάμιση χρόνο συμβόλαιο με ΟΤΕ οπότε αναγκαστικά πήγα εκεί , 48 ευρω όσο λέει και στην σελίδα. Εσυ απο Vodafone δεν είχες δέσμευση;

  2. #2252
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.282
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pappas81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω είχα άλλον ένάμιση χρόνο συμβόλαιο με ΟΤΕ οπότε αναγκαστικά πήγα εκεί
    Δεν παίζει αυτό, γιατί έκαναν αυξήσεις στο κόστος των κλήσεων. Είχαμε όλοι το δικαίωμα να φύγουμε αζημίως έως τέλος Φεβρουαρίου.
    hnesne

  3. #2253
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pappas81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω είχα άλλον ένάμιση χρόνο συμβόλαιο με ΟΤΕ οπότε αναγκαστικά πήγα εκεί , 48 ευρω όσο λέει και στην σελίδα. Εσυ απο Vodafone δεν είχες δέσμευση;
    4 μήνες ακόμα. Ή θα μου βγάλουν 122 ευρώ ή ότι λέει ο νέος κανονισμός. Θα δούμε, δεν την πάλευα άλλο.

  4. #2254
    Εγγραφή
    21-02-2019
    Μηνύματα
    2
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    ZTE ZXHN H268N
    SNR / Attn
    9(dB) / 6(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Για αναβάθμιση σε vdsl, ο τεχνικός τι ακριβώς έρχεται να κάνει στο σπίτι?

    Έχει έρθει το modem από courier και είναι συνδεδεμένο, λειτουργεί κανονικά σε adsl ακόμη, μιας και το υποστηρίζει. Γνωρίζω πως θα πρέπει να είναι οι συνδέσεις και τι θα πρέπει να αλλάξει σε vdsl.
    Μάλλον θα γίνει μεταφορά/ενεργοποίηση σήμερα, όπως και σήμερα είναι να έρθει τεχνικός.
    Τόσο απαραίτητος είναι? Τι θα γίνει σε περίπτωση που είμαι απών? Δεν θα μπορέσει να έρθει και κατ επέκταση θα παραμείνω σε adsl??
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος theimprobableone : 22-02-19 στις 08:46.

  5. #2255
    Εγγραφή
    14-12-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    112
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107789/10999
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    28.6(dB) / 3.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν παίζει αυτό, γιατί έκαναν αυξήσεις στο κόστος των κλήσεων. Είχαμε όλοι το δικαίωμα να φύγουμε αζημίως έως τέλος Φεβρουαρίου.
    Ε τότε είμαι θύμα καταστάσεων γιατί ρώτησα πριν κάνα μήνα στο thread εάν ισχύει αυτό και κανείς δεν μου απάντησε, έψαξα στο ίντερνετ γιατί έψαχνα για νέους κανόνες υπαναχώρησης δεν ήξερα οτι ήταν λόφω τιμολογιακής πολιτικής και εκτός απο αυτό πριν κανα μήνα έιχε έρθει πωλήτρια της Wind και μου έλεγε οτι μπορώ να πάω στην Wind γιατί παίρνουμε απο το ίδιο καλώδιο και έλεγα απο μέσα μου τι πίπες μου λέει τώρα και δεν την εμπιστεύτηκα . Τέλος πάντων το σκέφτομαι και λίγο αλλιώς με τον ΟΤΕ και ας είναι πιο ακριβός , οτι άμα πάθει κάτι ζημιά , είναι πιο πιθανό να πάθει το καλώδιο των 40 ετών που έρχεται απο το ΚΑΦΑΟ εδώ παρά οι οπτικές . Οπότε λέω να παραμείνω ΟΤΕ γιατί όλα αυτά τα χρόνια όσες φορές τους χρειάστηκα ήταν σφαίρα . Το μόνο που ελπίζω είναι να βάλουν και fastpath κάποια στιγμή.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από skoupas Εμφάνιση μηνυμάτων
    4 μήνες ακόμα. Ή θα μου βγάλουν 122 ευρώ ή ότι λέει ο νέος κανονισμός. Θα δούμε, δεν την πάλευα άλλο.
    VDSL junkies ενωθείτε

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theimprobableone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αναβάθμιση σε vdsl, ο τεχνικός τι ακριβώς έρχεται να κάνει στο σπίτι?

    Έχει έρθει το modem από courier και είναι συνδεδεμένο, λειτουργεί κανονικά σε adsl ακόμη, μιας και το υποστηρίζει. Γνωρίζω πως θα πρέπει να είναι οι συνδέσεις και τι θα πρέπει να αλλάξει σε vdsl.
    Μάλλον θα γίνει μεταφορά/ενεργοποίηση σήμερα, όπως και σήμερα είναι να έρθει τεχνικός.
    Τόσο απαραίτητος είναι? Τι θα γίνει σε περίπτωση που είμαι απών? Δεν θα μπορέσει να έρθει και κατ επέκταση θα παραμείνω σε adsl??
    Εικάζω οτι δεν θα έρθει μόνο στο σπίτι σου , θα πάει και στο ΚΑΦΑΟ να σου κάνει την μεταφορά στο νέο και μετά θα έρθει σπίτι σου για να δεί τι γίνεται με ταχύτητες , κλειδώματα , τηλεφωνία και τέτοια.Απο 'οσο ξέρω θα σου στείλουν μήνυμα για την ακριβή ώρα του ραντεβού.Αλλά αφου το έχεις επάνω , λογικά , και να μην μπεί σπίτι σου, με ενα restart θα συγχρονίσει σε VDSL .

  6. #2256
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.433
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μέχρι τη Νίκαια θα φθάνει τον Ιούνιο η γραμμή 3 του Μετρό καθώς ολοκληρώνονται οι τρεις σταθμοί της επέκτασης προς Πειραιά σε Αγία Βαρβάρα, Κορυδαλλό και Νίκαια.
    https://www.newsit.gr/ellada/metro-p...thmoi/2723769/

    Και VDSL.. και Μετρό!!
    Ποιος στην χάρη σας!
    ......
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  7. #2257
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.282
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pappas81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε τότε είμαι θύμα καταστάσεων γιατί ρώτησα πριν κάνα μήνα στο thread εάν ισχύει αυτό και κανείς δεν μου απάντησε, έψαξα στο ίντερνετ γιατί έψαχνα για νέους κανόνες υπαναχώρησης δεν ήξερα οτι ήταν λόφω τιμολογιακής πολιτικής και εκτός απο αυτό πριν κανα μήνα έιχε έρθει πωλήτρια της Wind και μου έλεγε οτι μπορώ να πάω στην Wind γιατί παίρνουμε απο το ίδιο καλώδιο και έλεγα απο μέσα μου τι πίπες μου λέει τώρα και δεν την εμπιστεύτηκα . Τέλος πάντων το σκέφτομαι και λίγο αλλιώς με τον ΟΤΕ και ας είναι πιο ακριβός , οτι άμα πάθει κάτι ζημιά , είναι πιο πιθανό να πάθει το καλώδιο των 40 ετών που έρχεται απο το ΚΑΦΑΟ εδώ παρά οι οπτικές . Οπότε λέω να παραμείνω ΟΤΕ γιατί όλα αυτά τα χρόνια όσες φορές τους χρειάστηκα ήταν σφαίρα . Το μόνο που ελπίζω είναι να βάλουν και fastpath κάποια στιγμή.
    Δεν σε είδα αν και παρακολουθώ το thread. Εγώ ο λόγος που έφυγα από OTE μετά από 6 περίπου μήνες σε VDSL ήταν το fastpath που αναφέρεις, αν δεις μερικές σελίδες πριν με τη Wind κανένα θέμα. Μακάρι να λυθεί το θέμα για όλους, αν είδες και στην απάντηση στην καταγγελία μου κάνουν την πάπια, καμία αναφορά σε τεχνικό θέμα, καμία προσπάθεια επίλυσης. Αφορμή ήταν η τιμή από Wind 35 ευρώ για ταχύτητα 100, αν και πρόσφατα έδωσαν και με ακόμα χαμηλότερη. Εν τω μεταξύ πήγανε τα ζώα μου αργά, η αλλαγή OTE -> Wind έκανε 1 μήνα (18 ημέρες είχαν πει) αν ξεκίναγες τώρα δεν ξέρω πώς θα προλάβαινες το δίμηνο για μη πληρωμή της ποινής.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theimprobableone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αναβάθμιση σε vdsl, ο τεχνικός τι ακριβώς έρχεται να κάνει στο σπίτι?
    Απάντηση στάνταρ δεν υπάρχει.

    Επειδή έκανα 2 αναβαθμίσεις/αλλαγές πρόσφατα, την πρώτη φορά δεν ήρθε καθόλου τεχνικός του ΟΤΕ για ADSL -> VDSL. Τη δεύτερη φορά ήρθε τεχνικός της Wind για μετάβαση από VDSL ΟΤΕ -> VDSL Wind, ήταν αναγκαίο γιατί με σύνδεσαν λέει σε άλλο όριο και χρειάστηκε να βάλει εδώ γεννήτρια σήματος για να εντοπίσει τη γραμμή στο δικό τους καφάου. Δεν ξέρω αν έκανε κάτι και στον κατανεμητή της πολυκατοικίας, δεν κατέβηκα μαζί του. Μάλιστα ήρθαν 2 τεχνικοί, ο ένας 1 μέρα μετά την προβλεπόμενη ημέρα μετάβασης και έφυγε άπρακτος, ο άλλος την επόμενη, πάντα μετά από τηλεφωνικό κλείσιμο ραντεβού.

    Παλιότερα όταν είχα πάει από ADSL Wind σε ADSL ΟΤΕ ήρθαν 2 τεχνικοί για πλάκα, να συνδέσουν το router που το είχα ήδη συνδεδεμένο και να κάνουν την πατέντα με τα καλώδια λόγω ευρυζωνικής. Η πατέντα έφαγε ξήλωμα λίγο μετά.
    hnesne

  8. #2258
    Εγγραφή
    17-08-2015
    Περιοχή
    Χαϊδάρι
    Ηλικία
    25
    Μηνύματα
    883
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220088/21998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Router
    Vodafone ZTE ZXHN H268Q
    SNR / Attn
    9.3(dB) / 3.7(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε είδα αν και παρακολουθώ το thread. Εγώ ο λόγος που έφυγα από OTE μετά από 6 περίπου μήνες σε VDSL ήταν το fastpath που αναφέρεις, αν δεις μερικές σελίδες πριν με τη Wind κανένα θέμα. Μακάρι να λυθεί το θέμα για όλους, αν είδες και στην απάντηση στην καταγγελία μου κάνουν την πάπια, καμία αναφορά σε τεχνικό θέμα, καμία προσπάθεια επίλυσης. Αφορμή ήταν η τιμή από Wind 35 ευρώ για ταχύτητα 100, αν και πρόσφατα έδωσαν και με ακόμα χαμηλότερη. Εν τω μεταξύ πήγανε τα ζώα μου αργά, η αλλαγή OTE -> Wind έκανε 1 μήνα (18 ημέρες είχαν πει) αν ξεκίναγες τώρα δεν ξέρω πώς θα προλάβαινες το δίμηνο για μη πληρωμή της ποινής.
    Εγώ που θέλω το FastPath και είμαι OTE λες να έχω πρόβλημα ? είμαι ADSL τώρα και έχω κανονικά , η Wind έβαλε καμπίνες πάντως και περιμένω ενεργοποίηση

  9. #2259
    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περιοχή
    Νικαια
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    1.196
    Downloads
    83
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    TP-LINK ARCHER VR200
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από theimprobableone Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για αναβάθμιση σε vdsl, ο τεχνικός τι ακριβώς έρχεται να κάνει στο σπίτι?

    Έχει έρθει το modem από courier και είναι συνδεδεμένο, λειτουργεί κανονικά σε adsl ακόμη, μιας και το υποστηρίζει. Γνωρίζω πως θα πρέπει να είναι οι συνδέσεις και τι θα πρέπει να αλλάξει σε vdsl.
    Μάλλον θα γίνει μεταφορά/ενεργοποίηση σήμερα, όπως και σήμερα είναι να έρθει τεχνικός.
    Τόσο απαραίτητος είναι? Τι θα γίνει σε περίπτωση που είμαι απών? Δεν θα μπορέσει να έρθει και κατ επέκταση θα παραμείνω σε adsl??
    Ο τεχνικος ερχεται για να συνδεσει το κουτακι του ΟΤΕ που εχεις καπου στο σπιτι σου με το καφαο της Wind...και για να σου κανει τις συνδεσεις σπιτι και να τσεκαρει μεσα απο το μενου του ρουτερ οτι η γραμμη συγχρονιζει οπως πρεπει.Αμα το κουτακι ειναι εξωτερικα του σπιτιου και ξεκλειδωτο θα κανει τη συνδεση και να μην εισαι σπιτι.Ομως δεν θα μπορει να τσεκαρει ολα τα υπολοιπα...

    - - - Updated - - -

    Εμενα τελικα μου στειλανε μια μπακατελα της ΖΤΕ για αντικατασταση του προβληματικου ρουτερ και συγκεκριμενα το Η268Ν που ειναι τοσο κλειδωμενο που δεν σε αφηνει ουτε να το συνδεσεις με αλλο ρουτερ για να το εχεις μονο για το τηλεφωνο...για τα πανηγυρια.Τουλαχιστον με αυτο δουλευουν ολα καλα ιντερνετ και τηλεφωνο.

    Μηπως ξερει κανενα παλικαρι κανενα τροπο να ξεκλειδωσω τη Κινεζια;

  10. #2260
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.282
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από George98 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ που θέλω το FastPath και είμαι OTE λες να έχω πρόβλημα ? είμαι ADSL τώρα και έχω κανονικά , η Wind έβαλε καμπίνες πάντως και περιμένω ενεργοποίηση
    Δες εδώ.
    Με τη Wind πάντως είναι fastpath κανονικότατο.

    Spoiler:
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  apantisi-ote-fastpath1.jpg 
Εμφανίσεις:  0 
Μέγεθος:  916,1 KB 
ID: 201716
    hnesne

  11. #2261
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    Kαλησπέρα.
    Τελικά δίνει vdsl από καμπίνα της WIND η Forthnet;
    Έχει κανείς τέτοια σύνδεση;
    Από την Forhtnet μου είπανε ότι θα δώσουν... αλλά δεν το βλέπω...

  12. #2262
    Εγγραφή
    08-10-2015
    Μηνύματα
    301
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    TP-Link W8960N V7
    SNR / Attn
    6(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eagle12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα.
    Τελικά δίνει vdsl από καμπίνα της WIND η Forthnet;
    Έχει κανείς τέτοια σύνδεση;
    Από την Forhtnet μου είπανε ότι θα δώσουν... αλλά δεν το βλέπω...
    Τους παρακαλάω εδώ και μήνες, συνεχείς ερωτήσεις ανα μηνα κλπ και παίρνω ακριβώς την ίδια απάντηση. ΘΑ δώσουμε κάποτε ναι.
    Rig: Corsair Carbide 250D / Intel Core I7 4790K @ 4.4 + Hydro H100i V2 / Asus Z87i-PRO / Corsair Vengeance Pro 16GB 1600MHz / ASUS GTX 760 2GB DCUII OC / XFX Pro 550W / Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1003FZEX / Windows 10 Pro X64 GR / LG 22MP68VQ-P / SideWinder X6+Roccat Savu / Logitech G231 Prodigy / Logitech F510

    Dell Q15R N5110-8173 + Intel 330 180GB// Mi A2 Lite 4/64

  13. #2263
    Εγγραφή
    15-06-2017
    Μηνύματα
    184
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    17(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eagle12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαλησπέρα.
    Τελικά δίνει vdsl από καμπίνα της WIND η Forthnet;
    Έχει κανείς τέτοια σύνδεση;
    Από την Forhtnet μου είπανε ότι θα δώσουν... αλλά δεν το βλέπω...
    Και δεν είναι μόνο η Forthnet, ούτε η Cyta ούτε η Vodafone δίνουν.

  14. #2264
    Εγγραφή
    20-12-2009
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    543
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    60000/10999
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 51.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από petrog Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και δεν είναι μόνο η Forthnet, ούτε η Cyta ούτε η Vodafone δίνουν.
    Α είναι τελικά βέβαιο αυτό? Μόνο ΟΤΕ και WIND από καμπίνα WIND? Οι άλλοι απλώς παραμυθιάζουν? Ρωτάω σε αυτό το νήμα γιατί η Νίκαια μπήκε πιο πριν από το Αιγάλεω με WIND καμπίνες... εμείς τώρα ξεκινάμε να ενεργοποιούμαστε..

  15. #2265
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.027
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Εγώ πάντως μόλις λήξει συμβόλαιο Μάιο ελπίζω μέχρι τότε να έχει μπει ρεύμα στην καμπίνα αλλα και να μην χει μπει θα αλλάξω την Voda με wind η οτε γιατί φως δεν βλέπω κοροϊδία στο max για το ποτε θα δώσουν από καμπίνες της wind.

    Προσέξτε τα συμβόλαια σας voda/cyta nova γιατί θα τους χρυσοπληρώσετε την ρήτρα για να φύγετε.

Σελ. 151 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 131141146149150151152153156161171 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ( ΝΕΑΠΟΛΗ )
    Από alcatgiannis στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-21, 17:27
  2. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 06:05
  4. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  5. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας