Σελ. 127 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 107117122125126127128129132137147 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1.891-1.905 από 3093
  1. #1891
    Εγγραφή
    08-10-2015
    Μηνύματα
    301
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    16384/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    TP-Link W8960N V7
    SNR / Attn
    6(dB) / 25(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgioskio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα σε ολη την παρέα!
    Όντας χρήστης Vodafone σε Adsl 24 και πιανοντας ταχυτητα 6,4 mb, μόλις είδα διαθεσιμοτητα vdsl εως 200 εκανα αίτηση αναβαθμισης της γραμμής μου σε vdsl 50.
    Μετα απο μία μερα με πηραν τηλεφωνο να μου πουνε απο τη Vodafone ότι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα!!!
    Μετα απο λιγο ψαξιμο και σε περιοχες φιλων που εχουν vdsl εδω και περιπου ενα χρονο απο wind ή cosmote εβγαλα το συμπερασμα οτι η Vodafone δεν νοικιαζει απο αλλες εταιρειες γραμμες vdsl τουλαχιστον μεχρι τωρα!Απαραδεκτο τελειως!
    Πηρα την αποφαση και εκανα αιτηση φορητοτητας στην wind για το vdsl 50 στα 30 ευρω!!Νομιζω πολυ καλη προσφορα!
    Γνωριζει κανεις ποτε θα μ ερθει το ρουτερ και με ποιον τροπο;;Και ποτε θα ενεργοποιηθει η γραμμη;;Γτ πρεπει να μ την αποδεσμευσει και η Vodafone ....
    το είχαμε αναφέρει και σε δική μου ερώτηση πιο πριν, βόντα και νοβα δεν νοικιάζουν γραμμές για VDSL στην περιοχή δυστυχώς.
    Για τη wind έχω τις αμφιβολίες μου ακόμα ως προς το εύρος που έχουν με εξωτερικό, τι να την κάνω την 50αρα αν μου βάζει cap και κατεβάζω με 2-3ΜΒ/s
    Περίμενα απο το καλοκαίρι τη νοβα για διαθεσιμότητα και όσο κ αν ρωτάω πέρα του οτι ΔΕΝ υπάρχει δεν ξέρουν ΚΑΝ ΑΝ θα υπάρξει.

    Με τη βόντα έχεις συμβόλαιο; αν ναι λογικά θα σου έρθει πρόστιμο αποδέσμευσης.
    Rig: Corsair Carbide 250D / Intel Core I7 4790K @ 4.4 + Hydro H100i V2 / Asus Z87i-PRO / Corsair Vengeance Pro 16GB 1600MHz / ASUS GTX 760 2GB DCUII OC / XFX Pro 550W / Samsung 850 Evo 250GB / WD Caviar Black 1003FZEX / Windows 10 Pro X64 GR / LG 22MP68VQ-P / SideWinder X6+Roccat Savu / Logitech G231 Prodigy / Logitech F510

    Dell Q15R N5110-8173 + Intel 330 180GB// Mi A2 Lite 4/64

  2. #1892
    Εγγραφή
    24-06-2005
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    91
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220Mbps / 22Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    VRV9518BAAX24-B-2G
    SNR / Attn
    16.5(dB) / 4.1(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στο Περιβολάκι στην Νόβα που ρώτησα, μου ειπαν πως θα δώσουν VDSL μεχρι τέλος του 2018, το αργότερο μέχρι 15 Ιανουαρίου..... ίδωμεν..

  3. #1893
    Εγγραφή
    15-06-2017
    Μηνύματα
    184
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    17(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο Περιβολάκι στην Νόβα που ρώτησα, μου ειπαν πως θα δώσουν VDSL μεχρι τέλος του 2018, το αργότερο μέχρι 15 Ιανουαρίου..... ίδωμεν..
    Toν Ιούλιο μου είπανε Οκτώβριο, τον Οκτώβριο μου είπαν Νοέμβρη, Νοέμβρη μου είπαν αρχές Δεκέμβρη, αρχές Δεκέμβρη μου είπαν μέχρι τις 15 ή μαξ μέχρι τέλος χρόνου, εσένα σου λένε τώρα 15 Ιανουαρίου. Τα συμπεράσματα δικά σου.

  4. #1894
    Εγγραφή
    30-11-2013
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Στο κατάστημα του κορυδαλλού(νόβα) λένε για πρώτο 6μηνο του 19 κοροϊδεύουν και αυτοί δεν ξέρουν πότε θα δώσουν. Αυτό που δεν καταλαβαίνω γιατί η vodafone δεν δίνει, δηλαδή στο Πειραιά που έχει δικά της καφαο η wind δεν αγοράζει γραμμές; μήπως έχουν κάνει καμιά συμφωνία.

  5. #1895
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Έχω στείλει τρία mail στη vodafone χωρίς να λάβω απάντηση. Τώρα έστειλα στην ΕΕΤΤ, κοινοποιήθηκε στη vodafone και περιμένω να μου απαντήσουν έως 21/1/2019.

  6. #1896
    Εγγραφή
    23-12-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RSX Εμφάνιση μηνυμάτων
    το είχαμε αναφέρει και σε δική μου ερώτηση πιο πριν, βόντα και νοβα δεν νοικιάζουν γραμμές για VDSL στην περιοχή δυστυχώς.
    Για τη wind έχω τις αμφιβολίες μου ακόμα ως προς το εύρος που έχουν με εξωτερικό, τι να την κάνω την 50αρα αν μου βάζει cap και κατεβάζω με 2-3ΜΒ/s
    Περίμενα απο το καλοκαίρι τη νοβα για διαθεσιμότητα και όσο κ αν ρωτάω πέρα του οτι ΔΕΝ υπάρχει δεν ξέρουν ΚΑΝ ΑΝ θα υπάρξει.

    Με τη βόντα έχεις συμβόλαιο; αν ναι λογικά θα σου έρθει πρόστιμο αποδέσμευσης.
    Τι εννοεις εχεις αμφιβολιες για το ευρος που εχουν με εξωτερικο??Εγω παντως που ρωτησα και ισχυει γιατι το εχουν κανει φιλοι μου ειναι οτι εχεις download 49 minimum και upload κοντα στο 5
    Εγω παντως προτιμησα wind και λογω τιμης αλλα και επειδη στην περιοχη μας εχουν δικα τους καφαο, οποτε υποθετω οτι σε περιπτωση που εχεις ενα θεμα θα λυθει πιο γρηγορα...
    Οσο gia Voda και Νοva θεωρω οτι ή δεν θα δωσουν καθολου ή θα αργησουν πολυ!Φιλος απο Πετρουπολη και αλλος φιλος απο Ζωγραφου εχουν vdsl σε Wind και cosmote εδω και τουλαχιστν ενα χρονο και με μια ερευνα που εκανα η voda δεν εχει δωσει ακομα...Τα συμπερασματα δικα σας....

  7. #1897
    Εγγραφή
    13-07-2017
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Asus DSL-N14
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 21.3(dB)
    Για το θέμα της διαθεσιμότητας από τρίτους παρόχους, έμαθα (από γνωστό μου που δουλεύει μέσα στη Voda) πως ενώ αν θέλουν μπορούν να "νοικιάσουν" από τη Wind, δεν το κάνουν -ακόμη- γιατί δεν τους συμφέρει. Φυσικά και μπορούν. Απλώς δεν τους το "επιβάλλει" κάποια νομοθεσία. Άρα "καλά κρασιά" αν περιμένεις από Cote ή Voda να πάρεις. Θα περιμένεις... Κι εγώ ήθελα Voda αλλά δε θα κάτσω να περιμένω. Πριν μια εβδομάδα (μέσω πωλητή) άλλαξα σε 50άρι με 30€ και μου ήρθε ο εξοπλισμός. Τώρα περιμένω να γυρίσει και η γραμμή.

    Ξέρει κάποιος πως θα το καταλάβω αυτό; θα κοπεί πχ. το τηλέφωνο και βάζοντας τον νέο router θα είμαι πλέον σε VDSL? ή θα περιμένω τηλέφωνό τους;

    Χρόνια πολλά σε όλους!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος akkis : 24-12-18 στις 19:52. Αιτία: ο δαίμων...

  8. #1898
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Όπως τα λες είναι, απλά είναι φαύλος κύκλος. Όσο καθυστερούν, τόσο λήγουν οι δεσμεύσεις των συνδρομητών τους με συμβόλαια και χωρίς δέσμευση κανείς δεν έχει απολύτως κανέναν λόγο να παραμένει με ταχύτητες χαλκού. Από τη στιγμή που δεν το έκαναν εξαρχής δεν ξέρω τι νόημα έχει να το κάνουν με το νέο έτος ή σε μερικούς μήνες που θα έχει μειωθεί περισσότερο η βάση των συνδρομητών τους σε αυτές τις περιοχές. Θα φυλλορροούν λοιπόν οι συνδρομητές μέχρι να το πάρουμε όλοι απόφαση ότι η vodafone δεν θέλει να δώσει από καμπίνες τρίτων και η forthnet δεν μπορεί (οικονομικά) να δώσει από καμπίνες γενικά. Η forthnet ειδικά έχει πολύ αβέβαιο μέλλον, όποιος θέλει nova μπορεί να την έχει πλέον και μέσω wind, οπότε μην περιμένετε.

    Άντε και να χαρείς το πρωτοχρονιάτικο δωράκι. (Εγώ έχω μείνει στις 18 περίπου μέρες που είπαν τηλεφωνικά, ήρθε σήμερα κι ένα sms ότι ΘΑ έρθει κάποτε εξοπλισμός, μιλάω για 100 στα €35, έχω όμως ήδη τα 30 με τον οτε οπότε δεν βιάζομαι)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέρει κάποιος πως θα το καταλάβω αυτό; θα κοπεί πχ. το τηλέφωνο και βάζοντας τον νέο router θα είμαι πλέον σε VDSL? ή θα περιμένω τηλέφωνό τους;
    Λογικά θα λαμβάνεις ενημερώσεις με SMS, κάποια στιγμή θα σου στείλουν και ημερομηνία ενεργοποίησης. Το τεχνικό κομμάτι εξαρτάται από το τι εξοπλισμό και πάροχο έχεις τώρα και τι εξοπλισμό σου έστειλαν και αν θα γίνει μετατροπή στην τηλεφωνία. Ίσως μπορείς να τον αλλάξεις και πριν τη μετάβαση.
    hnesne

  9. #1899
    Εγγραφή
    13-07-2017
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Asus DSL-N14
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 21.3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως τα λες είναι, απλά είναι φαύλος κύκλος. Όσο καθυστερούν, τόσο λήγουν οι δεσμεύσεις των συνδρομητών τους με συμβόλαια και χωρίς δέσμευση κανείς δεν έχει απολύτως κανέναν λόγο να παραμένει με ταχύτητες χαλκού. Από τη στιγμή που δεν το έκαναν εξαρχής δεν ξέρω τι νόημα έχει να το κάνουν με το νέο έτος ή σε μερικούς μήνες που θα έχει μειωθεί περισσότερο η βάση των συνδρομητών τους σε αυτές τις περιοχές. Θα φυλλορροούν λοιπόν οι συνδρομητές μέχρι να το πάρουμε όλοι απόφαση ότι η vodafone δεν θέλει να δώσει από καμπίνες τρίτων και η forthnet δεν μπορεί (οικονομικά) να δώσει από καμπίνες γενικά. Η forthnet ειδικά έχει πολύ αβέβαιο μέλλον, όποιος θέλει nova μπορεί να την έχει πλέον και μέσω wind, οπότε μην περιμένετε.

    Άντε και να χαρείς το πρωτοχρονιάτικο δωράκι. (Εγώ έχω μείνει στις 18 περίπου μέρες που είπαν τηλεφωνικά, ήρθε σήμερα κι ένα sms ότι ΘΑ έρθει κάποτε εξοπλισμός, μιλάω για 100 στα €35, έχω όμως ήδη τα 30 με τον οτε οπότε δεν βιάζομαι)

    - - - Updated - - -



    Λογικά θα λαμβάνεις ενημερώσεις με SMS, κάποια στιγμή θα σου στείλουν και ημερομηνία ενεργοποίησης. Το τεχνικό κομμάτι εξαρτάται από το τι εξοπλισμό και πάροχο έχεις τώρα και τι εξοπλισμό σου έστειλαν και αν θα γίνει μετατροπή στην τηλεφωνία. Ίσως μπορείς να τον αλλάξεις και πριν τη μετάβαση.
    Έχω ήδη Wind Double play 24 αλλά πιάνω 2.8 στην καλύτερη... Επομένως περιμένω. Ευχαριστώ για την απάντηση!
    Χρόνια πολλά!

  10. #1900
    Εγγραφή
    23-12-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ήδη Wind Double play 24 αλλά πιάνω 2.8 στην καλύτερη... Επομένως περιμένω. Ευχαριστώ για την απάντηση!
    Χρόνια πολλά!
    Εισαι ηδη στη wind και ακομα να στο μετατρεψουν απλα σε 50 αρα??Δηλ εγω που εκανα αιτημα φορητοτητας απο Voda σε Wind ποτε θα συνδεθω???
    Την αιτηση την εκανα στο καταστημα wind της Νικαιας την Παρασκευη και σημερα Δευτερα μου ηρθε μηνυμα οτι καταχωρηθηκε η αιτηση μου...Και μετα απο καμια ωρα οτι μ εστειλαν τον εξοπλισμο και να τον περιμενω...

  11. #1901
    Εγγραφή
    13-07-2017
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Asus DSL-N14
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 21.3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από georgioskio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι ηδη στη wind και ακομα να στο μετατρεψουν απλα σε 50 αρα??Δηλ εγω που εκανα αιτημα φορητοτητας απο Voda σε Wind ποτε θα συνδεθω???
    Την αιτηση την εκανα στο καταστημα wind της Νικαιας την Παρασκευη και σημερα Δευτερα μου ηρθε μηνυμα οτι καταχωρηθηκε η αιτηση μου...Και μετα απο καμια ωρα οτι μ εστειλαν τον εξοπλισμο και να τον περιμενω...
    Ε, στην ίδια περίπου φάση είμαστε. Σήμερα παρέλαβα εξοπλισμό. Μακάρι να κάνουν κάνα καλό και πάρουμε VDSL πριν τη νέα χρονιά

  12. #1902
    Εγγραφή
    14-12-2007
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    112
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    107789/10999
    ISP
    Cosmote
    SNR / Attn
    28.6(dB) / 3.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως λίγες καμπίνες πρέπει να έχουν μείνει και μεσα σε αυτές εννοείται η 1311 που είναι η δική μου (είμαι σίγουρος οτι θα την αφήσουν τελευταία εαν την φτιάξουν ποτέ) . Όσον αφορά την vodafone εικάζω οτι επειδή δεν θέλουν να μπλέξουν με τις διαθεσιμότητες , περιμένουν να παραδοθεί πρώτα το έργο και μετά να μπούν στο παιχνίδι αν και μέχρι τότε θα έχουν χάσει μερικούς πελάτες αλλά μην νομίζετε οτι έγινε και κάτι ... να είμαστε 300 άτομα σε Νίκαια και Κορυδαλλό που αριθμούν κόντα στους 150.000 δημότες που ξέρουμε τι εστί VDSL και για τους λόγους του ο καθένας "καίγεται" να το βάλει; Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι .

    Εγώ ήθελα να ρωτήσω για κάτι που άκουσα οτι ο ΟΤΕ αφήνει τους πελάτες να φύγουν χωρίς ρήτρα γιατί θα κάνει κάποιες αυξήσεις , ισχύει αυτό ; Και αν ναι γνωρίζουμε μέχρι πότε;

  13. #1903
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.304
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από akkis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω ήδη Wind Double play 24 αλλά πιάνω 2.8 στην καλύτερη... Επομένως περιμένω. Ευχαριστώ για την απάντηση!
    Χρόνια πολλά!
    Χρόνια πολλά akkis και σε όλους τους φίλους! Άρα μπορείς να αλλάξεις ήδη το router. Και να αφήσεις το παλιό, θα καταλάβεις την αλλαγή από την αύξηση της ταχύτητας και μετά το αλλάζεις όποτε σε βολέψει για να έχεις vdsl. Αυτό γιατί η wind δεν κάνει authentication με username/password. Η καθυστέρηση γιατί εμπλέκεται και ο ΟΤΕ να δρομολογηθεί η γραμμή σου μέσω της καμπίνας. Όπως έγραψαν και παραπάνω και οι 2 εταιρείες στις περιοχές μας τρέχουν και δε φτάνουν τώρα που βγήκαν και οι ανακοινώσεις και τα φυλλάδια στους δρόμους.
    hnesne

  14. #1904
    Εγγραφή
    23-12-2018
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    38
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Wind
    Καλησπερα και χρονια πολλα!
    Εγω που προερχομαι απο Vodafone και παω σε wind 50 οταν ολοκληρωθει η μεταφορα στη wind θα ερθει τεχνικος να μου ρυθμισει το ρουτερ ή πρεπει να βαλω εγω το ρουτερ και θα εχει αυτοματα τις ρυθμισεις που πρεπει μιας και ειναι της wind?

  15. #1905
    Εγγραφή
    13-07-2017
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    Asus DSL-N14
    SNR / Attn
    8.2(dB) / 21.3(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια πολλά akkis και σε όλους τους φίλους! Άρα μπορείς να αλλάξεις ήδη το router. Και να αφήσεις το παλιό, θα καταλάβεις την αλλαγή από την αύξηση της ταχύτητας και μετά το αλλάζεις όποτε σε βολέψει για να έχεις vdsl. Αυτό γιατί η wind δεν κάνει authentication με username/password. Η καθυστέρηση γιατί εμπλέκεται και ο ΟΤΕ να δρομολογηθεί η γραμμή σου μέσω της καμπίνας. Όπως έγραψαν και παραπάνω και οι 2 εταιρείες στις περιοχές μας τρέχουν και δε φτάνουν τώρα που βγήκαν και οι ανακοινώσεις και τα φυλλάδια στους δρόμους.
    Καλησπέρα! Το δοκίμασα να βάλω το νέο αλλά δεν είχα τηλέφωνο. Οπότε έβαλα το παλαιό ξανά και απλώς θα περιμένω.
    Χρόνια πολλά!

Σελ. 127 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 107117122125126127128129132137147 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ( ΝΕΑΠΟΛΗ )
    Από alcatgiannis στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-21, 17:27
  2. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 06:05
  4. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  5. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας