Σελ. 138 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 118128133136137138139140143148158 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.056-2.070 από 3093
  1. #2056
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Απάντηση από vodafone για το αν θα δοθεί vdsl, fiber κλπ. Άλλα λόγια ν αγαπιόμαστε! Η απάντηση είναι μέσω της ΕΕΤΤ.
    Spoiler:
    Αξιότιμοι Κύριοι,
    Σε συνέχεια της ως άνω επιστολής, αναφορικά με τα ζητήματα ταχύτητας της σύνδεσης που θέτει ο
    καταναλωτής, σας γνωρίζουμε δια της παρούσης ότι η εταιρεία μας προχωρά σε συνεχείς κατά
    τόπους αναβαθμίσεις του τηλεπικοινωνιακού δικτύου μας, ούτως ώστε να βελτιώνεται η απόδοση
    των υπηρεσιών μας. Σε κάθε περίπτωση, τονίζουμε ότι καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια,
    ώστε οι παρεχόμενες υπηρεσίες σε κάθε συνδρομητή της να είναι του υψηλοτέρου επιπέδου
    ποιότητας, λαμβανομένων υπ’ όψιν των τεχνικών χαρακτηριστικών και των όποιων συνακόλουθων
    περιορισμών της υποδομής και της θέσης εκάστου σημείου σύνδεσης.
    Υπό αυτό το πρίσμα, η εταιρεία μας προέβη σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες κι ενδελεχείς
    ελέγχους προκειμένου να διερευνήσει οιοδήποτε ζήτημα έθεσε ο κ. XXXXXXXXXXX αναφορικά με τη
    σύνδεσή του. Εντούτοις, κατόπιν ελέγχων με τα συστήματα εποπτείας που διαθέτουμε,
    διαπιστώσαμε ότι τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της υπηρεσίας σύνδεσης στο διαδίκτυο (Internet) του
    καταναλωτή, δεν επιδέχονται περαιτέρω βελτίωσης και κυμαίνονται σε φυσιολογικά για την
    περιοχή επίπεδα ενώ επί του παρόντος δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για αναβάθμιση στην υπηρεσία
    διαδικτύου σε υποδομή VDSL και FTTC.
    Στο σημείο αυτό, σας γνωρίζουμε πως η προνομιακή προσφορά παγίου που απολαμβάνει ο κ.
    XXXXXXXXXXXXXX λήγει στις ΧΧ/ΧΧ/20ΧΧ. Για το λόγο αυτό, σε περίπτωση που προβεί στην καταγγελία
    της μεταξύ μας σύμβασης, θα επιβαρυνθεί με το σχετικό τέλος διακοπής.
    Κλείνοντας την παρούσα επιστολή, τονίζουμε ότι η εταιρεία μας τηρεί απαρέγκλιτα τη σχετική νομοθεσία
    περί ηλεκτρονικών επικοινωνιών, καταβάλλοντας κάθε δυνατή προσπάθεια για την αντιμετώπιση των
    όποιων προβλημάτων παρουσιάζονται. Η άμεση και ποιοτική εξυπηρέτηση των καταναλωτών αποτελεί
    κεντρικό στόχο της Vodafone, σε πνεύμα βεβαίως κατανόησης, σεβασμού και αμοιβαίας εμπιστοσύνης.
    Είμαστε στη διάθεσή σας για κάθε περαιτέρω διευκρίνιση.

  2. #2057
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Εντούτοις, κατόπιν ελέγχων με τα συστήματα εποπτείας που διαθέτουμε,
    διαπιστώσαμε ότι τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της υπηρεσίας σύνδεσης στο διαδίκτυο (Internet) του
    καταναλωτή, δεν επιδέχονται περαιτέρω βελτίωσης και κυμαίνονται σε φυσιολογικά για την
    περιοχή επίπεδα ενώ επί του παρόντος δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για αναβάθμιση στην υπηρεσία
    διαδικτύου σε υποδομή VDSL και FTTC.
    Έχεις διαθεσιμότητα από την καμπίνας της wind η όχι ακόμα ? Γιατί άμα έχεις τότε απλά λένε ψέματα

  3. #2058
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Δεν λένε ψέμματα. Δεν έχω για την ώρα. Αλλά πουθενά δεν υπάρχει διαθεσιμότητα στην περιοχή από τη vodafone. Όταν έστειλα είχε ηλεκτροδοτηθεί η καμπίνα και έλεγα ότι θα δουλέψει τις επόμενες ημέρες.

  4. #2059
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Από που βγαίνει το συμπέρασμα ότι από την στιγμή που πάρει ρεύμα η καμπίνα μπορεί να δώσει υπηρεσία σε σύντομο διάστημα. Πως ξέρουμε ότι έχουν ολοκληρωθεί όλες οι εργασίες και δεν υπάρχουν άλλα πράγματα (ή διαδικασίες) να γίνουν που δεν τα γνωρίζουμε.

  5. #2060
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Eμ βρήκαν πάτημα φιλε μου, έπρεπε πρώτα να χεις ενεργοποιηθεί να δείξεις ότι έχεις vdsl από wind και Cote και όχι από Voda. Τώρα καλά σου απάντησαν.

  6. #2061
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δεν υπάρχει υποχρέωση ενός παρόχου να δώσει υπηρεσία μέσω χοντρικής άλλου. Είναι καθαρά θέμα δικής του απόφασης και μακροπρόθεσμα χάνει πελάτες.
    Και δεν αποτελεί λόγο για αζημίως διακοπής του συμβολαίου, αν δεν δίνει μέσω χοντρικής (από DSLAM άλλου παρόχου).

  7. #2062
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Εκεί είναι το πρόβλημα ότι ο νομος είναι ηλίθιος και δημιουργεί εγκλωβισμένους συνδρομητές. Η θα πρέπει να τα σκάσεις στην ρήτρα η θα πρέπει να περιμένεις οποτε λήγει το συμβόλαιο σου. Η εποχή όλοι το ξέρουμε είναι δύσκολη δεν είναι να σκάμε κοροϊδίστικα χρήματα στους παρόχους γιατί δεν θέλουν να δώσουν VDSL η FTTC.

    Εάν έχει έρθει vdsl η FTTC στην περιοχή μου και ο πάροχος μου δεν γουστάρει για τον λόγο του δεν με ενδιαφέρει ποιος είναι κιόλας να μου δώσει οταν εγώ το ζητήσω θα πρέπει να λύνεται αζημίως το συμβόλαιο μου η θα πρέπει η ΕΕΤΤ να υποχρεώνει τον πάροχο να αγοράζει χοντρική για να δίνει σε εμενα λιανική.

    Από την μια δίνουν κίνητρα και voucher για το γρήγορο internet και από την άλλη η ΕΕΤΤ δημιουργεί στρατό εγκλωβισμένων συνδρομητών !!! ελλάς το μεγαλείο σου.

  8. #2063
    Εγγραφή
    15-06-2017
    Μηνύματα
    184
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/10999
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Zyxel VMG8623-T50B
    SNR / Attn
    17(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Μια από τα ίδια και για Nova.

  9. #2064
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Μήπως έχουμε χάσει την επαφή με την πραγματικότητα; Άλλο τι επιθυμώ και άλλο αν αυτό είναι εφικτό. Δυστυχώς ή ευτυχώς (ανάλογα πως βλέπει κανείς το ποτήρι με το νερό) έτσι κινείται το εμπόριο στον πλανήτη.

    Όταν νοικιάζεις για π.χ. 3 χρόνια ένα σπίτι, δεν ζητάς τον επόμενο χρόνο από τον ιδιοκτήτη μείωση στο νοίκι ή αλλαγή του διαμερίσματος επειδή άλλος (ή ο ίδιος) ιδιοκτήτης παρέχει άλλο μεγαλύτερο στα ίδια (ή όχι) λεφτά. Ή καλύτερα μπορείς να το ζητήσεις αλλά κανείς δεν σου εξασφαλίζει ότι θα συμφωνήσει και σε άρνησή του έχεις δικαίωμα να φεύγεις χωρίς επιπτώσεις.
    Το ίδιο όταν νοικιάζεις ένα δωμάτιο σε ξενοδοχείο, ένα αυτοκίνητο ή βάζεις καύσιμο σε αυτό ή στο σπίτι σου, όταν κλείνεις τραπέζι σε ένα εστιατόριο, όταν αγοράζεις κάτι από εμπορικό κατάστημα και 2 μέρες μετά κάνουν έκπτωση κλπ, κλπ, κλπ.
    Έκανες-κάναμε μία σύμβαση για συγκεκριμένη υπηρεσία. Αν θέλουμε να μην έχουμε δέσμευση, πληρώνουμε την ονομαστική τιμή καταλόγου. Η όποια έκπτωση επί αυτής της τιμής, φέρνει χρονική δέσμευση για την συγκεκριμένη υπηρεσία.

  10. #2065
    Εγγραφή
    10-01-2007
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    7
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Cosmote
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pmet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα & Καλή Χρονία ,

    Βλέπω οτι έχει διαθεσιμότητα πλέον για την καμπίνα , ΟΤΕ 535 -Ευριπίδου & Περικλέους , και στην Wind & Cosmote .

    Οπότε προς αναζήτηση καλής προσφοράς πλέον .

    Επιτέλους ενεργοποιήθηκα στην 50αρα VDSL μετά απο αίτηση στις 3 Ιαν , και μετά απο πολλές τηλ επικοινωνίες με την Cosmote

    VDSL 50L - Τελική τιμή 32,30 ευρω .

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screen Shot 2019-01-21 at 18.25.33.png 
Εμφανίσεις:  12 
Μέγεθος:  61,5 KB 
ID: 200736

  11. #2066
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Μάλλον εσύ έχεις χάσει την επαφή με την πραγματικότητα γιατί δε μιλάμε για σπίτια ούτε ενοικιαζόμενα δωμάτια αλλα για υπερεσία κοινής ωφέλειας. Kαι αγαπητέ δεν ζητάω καμια έκπτωση η μειωση τιμης το αντίθετο να τους πληρώσω παραπάνω euroπουλα ζητάω !!!


    Την αγορά τον τηλεπικοινωνιών δεν την έφτιαξα εγω. Αλλα για να έχω καλές τιμές με "υποχρεώνουν" για 2 έτη συμβόλαια. Τώρα είμαι σε μια αναμονή ποτε ο πάροχος θα δώσει διαθεσιμότητα στην καμπίνα. Το άλλο τρίμηνο κλείνει 1 χρόνος από το ποτε θα έπρεπε να δωθει, έχει πληρώσει κανεις ρήτρα για τις συμβάσεις που έχουν κάνει όταν πείραν τα εργα για μη τήρηση παράδοσης ? η απλά δεν φταίει κανεις ? η όλο τα ρίχνουν σε τρίτους? Καποτε οκ 8α δώσει διαθεσιμότητα αλλα εγώ κλασικα θα πρεπει να πληρώσω ρήτρα επειδή ο πάροχος ενώ μπορεί αρνείται να με εξυπηρέτηση ... οκ.

  12. #2067
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.300
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Αυτό ακριβώς, πουλάνε υπηρεσίες κοινής ωφέλειας με ονομαστικές τιμές στο θεό και πολύ λιγότερη από όσο θα ήταν λογικό ρύθμιση από το κράτος. Τα 2ετή συμβόλαια για να έχουμε φυσιολογικές τιμές είναι απαράδεκτα μεγάλης διάρκειας, ενώ επιβλαβές για τον καταναλωτή είναι και το πανηγυράκι που έχουν στήσει οι ίδιοι οι πάροχοι με τις αντιπροσφορές. Να μειωθούν οι διάρκειες των συμβολαίων, να έρθουν σε λογικά πλαίσια και οι ονομαστικές τιμές όταν περνάς σε αορίστου και μετά συζητάμε για λογικές δεσμεύσεις έναντι καλύτερης τιμής. Στους σημερινούς δύσκολους καιρούς θα έπρεπε το κράτος να έχει επέμβει στην όλη απαράδεκτη κατάσταση.

    Απλά ατυχής η σύγκριση με τα σπίτια, μια αγορά μη ρυθμιζόμενη, όπου βέβαια ούτε εκεί ισχύουν οι δεσμεύσεις στην πράξη.

    - - - Updated - - -

    @pmet: Καλορίζικη η γραμμή, γρήγορα σε σύνδεσαν
    hnesne

  13. #2068
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    868
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22
    ISP
    Cosmote
    Router
    Fritzbox 7530
    Έχω την αίσθηση ότι εδώ μέσα είμαστε για να βοηθάμε λίγο ο ένας τον άλλον σε θέματα που μας απασχολούν και έχουμε κοινές εμπειρίες. Δεν χρειάζεται να ψέγει ο ένας τον άλλον κουνώντας το δάχτυλο. Την απάντηση την έβαλα για να δείξω ότι η συγκεκριμένη εταιρεία δεν έχει σκοπό για την ώρα να δώσει γρηγορότερο ίντερνετ από τις νέες καμπίνες της άλλης εταιρείας. Μπορεί να βιάστηκα λίγο να ρωτήσω αλλά τις απαντήσεις μου τις πήρα. Το διπλανό μου σπίτι που παίρνει από παρακείμενη καμπίνα που έχει ενεργοποιηθεί έχει διαθεσιμότητα έως 200 mbps. Αν είχαν να πουν κάτι θα το έλεγαν. Νομίζω βοηθάει λίγο κι εμένα και τα παιδιά που περιμένουν από την nova και τους λένε παραμύθια.

  14. #2069
    Εγγραφή
    22-05-2002
    Περιοχή
    HEATville
    Μηνύματα
    3.043
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Path Level
    Fastpath
    Όχι ρε αδελφέ δε σου κουνήσαμε κανένα δακτυλο !!! εγώ τουλάχιστον sorry εάν το εξέλαβες έτσι. Απλά θα έπρεπε να περιμένεις να ενεργοποιηθείς να μην δώσεις πάτημα για αυτό που σου απάντησαν.

    Εγώ 8α περίμενα να ενεργοποιηθεί η καμπίνα να δώσει όχι μονο wind αλλα και Cote και θα ξανάστελνα στην ΕΕΤΤ λέγοντας τους ότι πλέον έχω ενεργοποιηθεί και όπως απάντησε η Voda.

    Σε κάθε περίπτωση, τονίζουμε ότι καταβάλλουμε κάθε δυνατή προσπάθεια,
    ώστε οι παρεχόμενες υπηρεσίες σε κάθε συνδρομητή της να είναι του υψηλοτέρου επιπέδου
    ποιότητας, λαμβανομένων υπ’ όψιν των τεχνικών χαρακτηριστικών και των όποιων συνακόλουθων
    περιορισμών της υποδομής και της θέσης εκάστου σημείου σύνδεσης.
    Υπό αυτό το πρίσμα, η εταιρεία μας προέβη σε όλες τις απαραίτητες ενέργειες κι ενδελεχείς
    ελέγχους προκειμένου να διερευνήσει οιοδήποτε ζήτημα έθεσε ο κ. XXXXXXXXXXX αναφορικά με τη
    σύνδεσή του. Εντούτοις, κατόπιν ελέγχων με τα συστήματα εποπτείας που διαθέτουμε,
    διαπιστώσαμε ότι τα ποιοτικά χαρακτηριστικά της υπηρεσίας σύνδεσης στο διαδίκτυο (Internet) του
    καταναλωτή, δεν επιδέχονται περαιτέρω βελτίωσης και κυμαίνονται σε φυσιολογικά για την
    περιοχή επίπεδα ενώ επί του παρόντος δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για αναβάθμιση στην υπηρεσία
    διαδικτύου σε υποδομή VDSL και FTTC.
    Αφού όπως είπατε καταβάλλεται κάθε δυνατή προσπάθεια για υπερεσίες υψηλοτατου επιπεδου ωραία ιδού η ρόδος ιδού και το άρμεγμα πλέον έχω υποδομή VDSL ενεργοποιημένη οι άλλοι wind και cote μου δίνουν εως 200mbps οποτε όπως λέτε η γραμμή μου πλέον επιδέχονται περαιτέρω βελτίωσης KAΝΤΕ ΤΗΝ θελω 100mbps

    Απλά πέτας στην ΕΕΤΤ την απάντηση τους κρατα την απόφαση τα νούμερα πρωτοκόλλου και χρησιμοποίησε την στο σωστο timing .

  15. #2070
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    @skoupas, συμφωνώ σε αυτά που γράφεις, αλλά θέλουμε δεν θέλουμε οφείλουμε να κοιτάμε την αλήθεια κατάματα, να μην έχουμε παρωπίδες ή να βλέπουμε το δέντρο και χάνουμε το δάσος.
    Η σύνδεση στο διαδίκτυο δεν είναι δωρεάν από την φύση και παρέχεται (κάτι που το ξεχνάμε συχνά) από ιδιωτικές εταιρείες που έχουν σκοπό το κέρδος των μετόχων τους. Είναι θέμα των εταιρειών ποια υπηρεσία και που θα την δώσουν και δεν υπάρχει στον γαλαξία κανένας νόμος που να τους υποχρεώνει για το αντίθετο. Έτσι κινείται όλο το εμπορικό σύστημα παροχής υπηρεσιών του πλανήτη, μικρό μέρος του οποίου είμαστε κι εμείς.

    Μ' αρέσει που πετάμε το τσιτάτο περί ΥΚΩ, χωρίς να γνωρίζουμε τι ισχύει. Η ΕΕ θεσπίζει κανόνες λειτουργίας στις διάφορες αγορές, δεν ορίζει τον τρόπο και τον τόπο που θα παρέχονται και επ' ουδενί υποχρεώνει που θα υπάρχει παρουσία από τους τηλεπικοινωνιακούς παρόχους. Όταν βλέπει ότι δεν παρέχονται υπηρεσίες, επεμβαίνει μέσω κατάλληλων προγραμμάτων/δράσεων. Υποχρέωση όμως ποτέ, διότι απλά αντιβαίνει στου κανόνες του εμπορίου.

Σελ. 138 από 207 ΠρώτηΠρώτη ... 118128133136137138139140143148158 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. VDSL ΣΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ ( ΝΕΑΠΟΛΗ )
    Από alcatgiannis στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 129
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-21, 17:27
  2. VDSL στην Λήμνο!
    Από ΝΤΑΦΥΣ στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-19, 10:04
  3. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-09-17, 06:05
  4. VDSL στην Τρίπολη
    Από stickas στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-08-17, 17:53
  5. ΝΕΑ ΣΥΝΔΕΣΗ VDSL στην Καλαμαριά
    Από keranatos στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-05-17, 13:45

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας