Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    13-04-2007
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    31
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Καλησπέρα σας.
    Θα ήθελα εάν έχετε τον χρόνο να μου απαντήσετε σε ένα ερώτημα που βασανίζει πολλούς Νικαιώτες. Έχετε κάποιο πλάνο για γραμμή σας (γιατί οι άλλοι ούτε που μας ξέρουν) στην περιοχή Νίκαιας? (Τηλ 4931...)
    Ευχαριστώ πολύ για τον -πολύτιμο όντως- χρόνο σας.

    ΥΓ. Στην περίπτωση που η απάντησή σας με ενθαρρύνει , να κάνω και μια δεύτερη ερώτηση. Έχω isdn και από ότι έχω διαβασει από το subforum δεν χρειάζεται κάποια μετατροπή. Στοχεύω σε FULL LLU σε ενεργό βρόγχο (με φορητότητα). Γνωρίζω ότι είναι περισσότερο χρονοβόρα διαδικασία σε σχέση με ανενεργό βρόγχο, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι στην πολυκατοικια μου υπάρχει δευτερο καλώδιο που να καταλήγει στο γραφείο μου. Εν πάση περιτπωσει υπάρχει εκτίμηση ενεργοποίησης μετά την αίτηση για την παραπάνω υλοποίηση;

    Σας ευχαριστώ και πάλι θερμά για τον χρόνο σας.

  2. #2
    Εγγραφή
    22-11-2006
    Περιοχή
    ΝΙΚΑΙΑ
    Ηλικία
    55
    Μηνύματα
    242
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+ On Telecoms Full
    Ταχύτητα
    17207/946
    ISP
    On Telecoms
    DSLAM
    On Telecoms - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    9(dB) / 15(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostis7gr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας.
    Θα ήθελα εάν έχετε τον χρόνο να μου απαντήσετε σε ένα ερώτημα που βασανίζει πολλούς Νικαιώτες. Έχετε κάποιο πλάνο για γραμμή σας (γιατί οι άλλοι ούτε που μας ξέρουν) στην περιοχή Νίκαιας? (Τηλ 4931...)
    Ευχαριστώ πολύ για τον -πολύτιμο όντως- χρόνο σας.

    ΥΓ. Στην περίπτωση που η απάντησή σας με ενθαρρύνει , να κάνω και μια δεύτερη ερώτηση. Έχω isdn και από ότι έχω διαβασει από το subforum δεν χρειάζεται κάποια μετατροπή. Στοχεύω σε FULL LLU σε ενεργό βρόγχο (με φορητότητα). Γνωρίζω ότι είναι περισσότερο χρονοβόρα διαδικασία σε σχέση με ανενεργό βρόγχο, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι στην πολυκατοικια μου υπάρχει δευτερο καλώδιο που να καταλήγει στο γραφείο μου. Εν πάση περιτπωσει υπάρχει εκτίμηση ενεργοποίησης μετά την αίτηση για την παραπάνω υλοποίηση;

    Σας ευχαριστώ και πάλι θερμά για τον χρόνο σας.
    Φίλε μου και εγώ στην ΝΙΚΑΙΑ είμαι και άν και έχω κάνει αίτηση στην ΟΝ πήρα τηλέφωνο πριν λίγο και κράτησαν τα στοιχεία μου γιατί από ότι μου είπαν σε ένα μήνα περίπου θα επικοινωνήσουν μαζί μου γιά να φτιάξουμε την αίτηση.
    Θεωρώ ότι από τα λίγα που έχω διαβάσει σε αυτό το καταπληκτικό adslgr.com () ότι υπάρχει κάποια πιθανότητα η NETONE να είναι πιό σοβαρή από κάποιους άλλους στη αντιμετώπιση των υποψηφίων πελατών ΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΟΤΙ ΗΔΗ ΘΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ.
    Με εκτίμηση
    Πολίτης Βρεττός
    Υποψήφιος πελάτης

  3. #3
    Το avatar του μέλους Netone4
    Netone4 Guest
    Αγαπητοί φίλοι,
    σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωση από τον ΟΤΕ, η παράδοση του χώρου Φυσικής Συνεγκατάστασης στο Α/Κ Νικαίας θα γίνει εντός του Ιουλίου 2007. Θα σας συμβούλευα πάντως να ενημερώνεστε από την ιστοσελίδα της εταιρείας μας για την διαθεσιμότητα των υπηρεσιών μας στην περιοχή σας. Σε κάθε περίπτωση θα ενημερώσουμε και τα μέλη του forum μόλις έχουμε εγγυημένη ημερομηνία παράδοσης του χώρου.
    Φιλικά

    Net One

Παρόμοια Θέματα

  1. Γιατί είμαστε έτσι?
    Από mywayyy στο φόρουμ Πολιτική, Κοινωνικά Θέματα, Επιστήμες και Aθλητισμός
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-07, 11:54
  2. Γιατί η ευρύζωνικότητα δεν διαδίδεται τόσο στην Ελλάδα
    Από Hwoarang στο φόρουμ Γεγονότα και Απόψεις
    Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-05, 10:00
  3. Μηνύματα: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-03-05, 12:50
  4. Γιατι να μην ειμαστε στην Γαλλια???
    Από blackjim στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-03-04, 02:42

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας