Σελ. 529 από 1061 ΠρώτηΠρώτη ... 509519524527528529530531534539549 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 7.921-7.935 από 15905
  1. #7921
    Εγγραφή
    14-11-2021
    Μηνύματα
    1.622
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100Mbps↓ 10Mbps↑
    ISP
    Cosmote
    Router
    Speedport Plus
    SNR / Attn
    13.3(dB) / 18.0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από polakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επιασα τον μαστορα εκει που δουλευε
    Ο μάστορας δουλεύει βάσει σχεδίου και βάσει οδηγιών που του έχουν αναθέσει. Δεν βγάζει αποφάσεις.
    Μου θυμίζει κάτι παππούδια που τους πιάνουνε και τους πρήζουν τα ούμπαλα , αλλά αυτοί δεν μπορούν να κάνουν κάτι.

    -Νεαρέ από την παροχή νερού είσαι; Τι κάνεις;
    -Καθαρίζουμε την αποχέτευση τώρα.
    -Θα έρθεις 2 λεπτά να μου φτιάξεις λίγο τη βρύση που χάλασε; (...εντός της οικίας του εννοεί...)

    -Παιδιά τι κάνετε εδώ;
    -Σοβατίζουμε για ανακαίνιση.
    -Θα έρθετε λίγο 3 ορόφους πιο πάνω που μένω να σας δώσω ένα παλιό πλυντήριο να το πετάξετε;

    Ότι να 'ναι...

  2. #7922
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.826
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Αν και γενικως εχεις δικιο, το συνεργειο που κανει τα κοψιματα εχει μαζι εναν εργοδηγο που στο χερι του κραταει σχεδιο.
    Μια χαρα μπορει να σου πει το σχεδιο του τι προβλέπει (αν και το καταλαβαινεις απο τις κορδελες)

    Επισης η κρισιμη πληροφορια που μπορει να την ξερει ειναι κατα πόσον υπάρχει ανάθεση για όλο το δημο.
    Μελετητικα οι δρομοι χωριζονται και μοιραζονται σε καμπινες ftth. Στη συνέχεια τα έργα γίνονται ανά καμπινα.
    Οποτε οταν ο εργολαβος βγει στο δρομο να φτιαξει την καμπινα Χ θα ριξει αυλακια σε ολους τους δρομους που εξυπηρετουνται απο αυτήν.

    Συνήθως ο οτε καθορίζει με προτεραιότητα ποιες καμπίνες θα γίνουν πρωτες και ποιοες μετά, και καπως ετσι καταληγουν να απαντανε, μπορει να ξαναρθουμε.
    Εκτιμω οτι το παλαιο φαληρο δεν θα μεινει με "τρυπες"
    Εκτος απο τον οτε, ο μονος αλλος που το ξερει ειναι ο δημος, οταν εκδιδει τις αδειες εκσκαφης.

  3. #7923
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Και εγώ δεύτερο σπίτι μετά την γωνία.
    Αντί να μου έρθουν από την πάνω μεριά, ήρθαν κάνοντας τον κύκλο του τετραγώνου.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  4. #7924
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Μηνύματα
    574
    Downloads
    17
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από polakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απιστευτη γκαντεμια. Ηρθαν μεχρι την γωνια του σπιτιου μου με ινα στο παλαιο φαληρο απο τον οτε αλλα δεν εστριψαν αριστερα προς τα μενα, δυο πολυκατοικιες αποσταση. Επιασα τον μαστορα εκει που δουλευε και του λεω θα περασετε τωρα απο εδω απο το στενακι μου; Μου λεει οχι αλλα καποια στιγμη μπορει να ξαναρθουμε. Ελεος δηλαδη…
    polakis το παρατήρησα και εγώ αυτό που λες π.χ στην Φλέμινγκ δεν την έχουν καλυψει όλη παρα μονο την μιση...και σε αλλά σημεία είδα διαφορα περίεργα..αγνωσται αι βουλαι του ΟΤΕ..αν και πιστεύω θα καλυφθεί όλος ο δημος κάποια στιγμη.

  5. #7925
    Εγγραφή
    15-05-2022
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα σε όλους,

    Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί παλιότερα, και αν είμαι στο σωστό thread, αλλά είμαι απελπισμένος και δεν βρίσκω κάπου αλλού απαντήσεις.

    Έχω κάνει αίτηση για Cosmote Fiber 100 με χρήση του SFBB απο τα τέλη Ιανουαρίου. Έχουν γίνει όλες οι εργασίες στο χώρο μου, έχει μπει η οπτική στην οικοδομή και μέσα στο σπίτι, και έχει μείνει το τελικό στάδια, δηλαδή να λάβω ραντεβού απο τεχνικό της Cosmote για την τελική σύνδεση με το δίκτιο.

    Από τις 4/3/2022 που τελείωσε και η τοποθέτηση τις πρίζας στο σπίτι μέσα, δεν έχω λάβει κανένα τηλέφωνο απο τεχνικό για την σύνδεση.

    Έχω πάρει 14 φορές στην Cosmote οι οποίοι κάνουν πάντα αίτημα επίσπευσης και με παίζουν μπαλάκι απο τις πωλήσεις στους τεχνικούς με άπειρες ώρες αναμονής, και ακόμα δεν έχω συνδεθεί.

    Ζήτησα να διακοπεί η διαδικασία, να μου επιστρέψουν το κουπόνι και να πάω σε άλλη εταιρία και η απάντηση ήταν ότι το κουπόνι κλείδωσε, και πως πρέπει να πληρώσω τις εργασίες που έγιναν.

    Γνωρίζει κανείς τι έχει συμβεί? Έχω διαβάσει κάτι για αγωγές της Vodafone για ανταγωνισμό, παίζει να τους πάγωσαν και να περιμένω σαν το χαζό?

    Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.

    Ευχαριστώ

    Φίλιππος

  6. #7926
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα.
    Όχι δεν τρέχει κάτι με την Vodafone γι' αυτό..

    Για ποιά περιοχή μιλάμε ?
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  7. #7927
    Εγγραφή
    15-05-2022
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Θεσσαλονίκη, περιοχή Αλατίνι - Κηφισιά

    Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση

  8. #7928
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από feliperfd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους,

    Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί παλιότερα, και αν είμαι στο σωστό thread, αλλά είμαι απελπισμένος και δεν βρίσκω κάπου αλλού απαντήσεις.

    Έχω κάνει αίτηση για Cosmote Fiber 100 με χρήση του SFBB απο τα τέλη Ιανουαρίου. Έχουν γίνει όλες οι εργασίες στο χώρο μου, έχει μπει η οπτική στην οικοδομή και μέσα στο σπίτι, και έχει μείνει το τελικό στάδια, δηλαδή να λάβω ραντεβού απο τεχνικό της Cosmote για την τελική σύνδεση με το δίκτιο.

    Από τις 4/3/2022 που τελείωσε και η τοποθέτηση τις πρίζας στο σπίτι μέσα, δεν έχω λάβει κανένα τηλέφωνο απο τεχνικό για την σύνδεση.

    Έχω πάρει 14 φορές στην Cosmote οι οποίοι κάνουν πάντα αίτημα επίσπευσης και με παίζουν μπαλάκι απο τις πωλήσεις στους τεχνικούς με άπειρες ώρες αναμονής, και ακόμα δεν έχω συνδεθεί.

    Ζήτησα να διακοπεί η διαδικασία, να μου επιστρέψουν το κουπόνι και να πάω σε άλλη εταιρία και η απάντηση ήταν ότι το κουπόνι κλείδωσε, και πως πρέπει να πληρώσω τις εργασίες που έγιναν.

    Γνωρίζει κανείς τι έχει συμβεί? Έχω διαβάσει κάτι για αγωγές της Vodafone για ανταγωνισμό, παίζει να τους πάγωσαν και να περιμένω σαν το χαζό?

    Κάθε πληροφορία ευπρόσδεκτη.

    Ευχαριστώ

    Φίλιππος
    Και σε εμένα έτσι καθυστερούσαν.
    Ζητούσε εξηγήσεις.
    Κανείς δεν ήξερε τίποτε.
    "Κάνουμε αίτημα επίσπευσης"
    "Θα μιλήσω εγώ προσωπικά με το τεχνικό τμήμα και θα σας ενημερώσω"
    Καμία απολύτως εξήγηση.
    Από προσωπικό ψάξιμο που έκανα, βρήκα τον εργολάβο, ο οποίος με ενημέρωσε ότι περιμένει υπόδειξη για σημείο εκσκαφής στην πολυκατοικία, ότι στέλνουν κάθε εβδομάδα email και δεν έχουν απάντηση.
    Προχώρησα σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ γιατί είχαν βγει εκτός χρονοδιαγράμματος και για μη εξυπηρέτηση.
    Μετά από δύο εβδομάδες έλαβα απάντηση από τον ΟΤΕ.
    Την μια μέρα ήρθαν και έσκαψαν και την άλλη ήρθε τεχνικός για παράδοση εξοπλισμού και ενεργοποίηση.
    Έλαβα και επιστολή από τον ΟΤΕ που μου ζητούσαν εξωδικαστικό συμβιβασμό χαρίζοντάς μου τριών μηνών πάγια, τον οποίο και δέχθηκα.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  9. #7929
    Εγγραφή
    15-05-2022
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και σε εμένα έτσι καθυστερούσαν.
    Ζητούσε εξηγήσεις.
    Κανείς δεν ήξερε τίποτε.
    "Κάνουμε αίτημα επίσπευσης"
    "Θα μιλήσω εγώ προσωπικά με το τεχνικό τμήμα και θα σας ενημερώσω"
    Καμία απολύτως εξήγηση.
    Από προσωπικό ψάξιμο που έκανα, βρήκα τον εργολάβο, ο οποίος με ενημέρωσε ότι περιμένει υπόδειξη για σημείο εκσκαφής στην πολυκατοικία, ότι στέλνουν κάθε εβδομάδα email και δεν έχουν απάντηση.
    Προχώρησα σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ γιατί είχαν βγει εκτός χρονοδιαγράμματος και για μη εξυπηρέτηση.
    Μετά από δύο εβδομάδες έλαβα απάντηση από τον ΟΤΕ.
    Την μια μέρα ήρθαν και έσκαψαν και την άλλη ήρθε τεχνικός για παράδοση εξοπλισμού και ενεργοποίηση.
    Έλαβα και επιστολή από τον ΟΤΕ που μου ζητούσαν εξωδικαστικό συμβιβασμό χαρίζοντάς μου τριών μηνών πάγια, τον οποίο και δέχθηκα.
    Ακριβώς ίδια κατάσταση, με την διαφορά ότι όλα είναι έτοιμα στημένα, και εξοπλισμό έχω παραλάβει, αλλά δεν έχει έρθει το τελικό στάδιο.

    Θεωρείς πως πρέπει κι εγώ να απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ?

    Ευχαριστώ

  10. #7930
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από feliperfd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακριβώς ίδια κατάσταση, με την διαφορά ότι όλα είναι έτοιμα στημένα, και εξοπλισμό έχω παραλάβει, αλλά δεν έχει έρθει το τελικό στάδιο.

    Θεωρείς πως πρέπει κι εγώ να απευθυνθώ στην ΕΕΤΤ?

    Ευχαριστώ
    Για την μη εξυπηρέτηση του ΟΤΕ, ναι.
    Προχώρα άμεσα.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  11. #7931
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από feliperfd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεσσαλονίκη, περιοχή Αλατίνι - Κηφισιά

    Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση
    Οπότε είσαι σε περιοχή που έχει βάλει καμπίνες η Cosmote..
    και δεν υπάρχει εμπλοκή άλλου παρόχου..

    και εδώ έχει γίνει η εγκατάσταση στο κτήριο..

    Χμμ.. περίεργα τα πράγματα..
    να έχει γίνει κάποιο λάθος στα σκαψίματα στον δρόμο.. ?
    ή να ξέχασε κάτι να περάσει ο εργολάβος με τις οπτικές.. ?

    Έχουμε ακούσει κάτι τέτοιο, αλλά σπάνιο βέβαια..

    ...

    Ναι, κάνε καταγγελία στην EETT..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  12. #7932
    Εγγραφή
    15-05-2022
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    4
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπότε είσαι σε περιοχή που έχει βάλει καμπίνες η Cosmote..
    και δεν υπάρχει εμπλοκή άλλου παρόχου..

    και εδώ έχει γίνει η εγκατάσταση στο κτήριο..

    Χμμ.. περίεργα τα πράγματα..
    να έχει γίνει κάποιο λάθος στα σκαψίματα στον δρόμο.. ?
    ή να ξέχασε κάτι να περάσει ο εργολάβος με τις οπτικές.. ?

    Έχουμε ακούσει κάτι τέτοιο, αλλά σπάνιο βέβαια..

    ...

    Ναι, κάνε καταγγελία στην EETT..
    Έκανα ηλεκτρονικά τώρα την καταγγελία, ευχαριστώ.

    Όσο για το τι συμβαίνει πραγματικά δεν ξέρω. Έχουμε βάλει και γνωστό που είναι τεχνικός στην cosmote Θεσσαλονίκης, μίλησε με τον υπεύθυνο των τεχνικών, και η απάντηση ήταν "είναι πολύ μπλεγμένο το θέμα" χωρίς όμως να είναι τεχνικό.
    Υποστηρίζουν ότι είναι συστημικό, δηλαδή ενώ φαίνεται πως έχουν ολοκληρωθεί οι εργασίες και άρα πρέπει να πάρει το OK η αίτηση, το σύστημα το βγάζει "προς ολοκλήρωση".

    Τώρα αν είναι λογικό εταιρία όπως η Cosmote να μην μπορεί να λύσει τέτοιο θέμα μου φαίνεται από γελοίο ως και τραγικό. Γι' αυτό και το μυαλό μου πήγε σε νομικό μπλέξιμο γιατί μόνο σαν δικαιολογία μπορώ να δεχθώ ότι 3 μήνες δεν μπορούν οι IT να λύσουν τέτοιο απλό θέμα.

  13. #7933
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.360
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από feliperfd Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα ηλεκτρονικά τώρα την καταγγελία, ευχαριστώ.

    Όσο για το τι συμβαίνει πραγματικά δεν ξέρω. Έχουμε βάλει και γνωστό που είναι τεχνικός στην cosmote Θεσσαλονίκης, μίλησε με τον υπεύθυνο των τεχνικών, και η απάντηση ήταν "είναι πολύ μπλεγμένο το θέμα" χωρίς όμως να είναι τεχνικό.
    Υποστηρίζουν ότι είναι συστημικό, δηλαδή ενώ φαίνεται πως έχουν ολοκληρωθεί οι εργασίες και άρα πρέπει να πάρει το OK η αίτηση, το σύστημα το βγάζει "προς ολοκλήρωση".

    Τώρα αν είναι λογικό εταιρία όπως η Cosmote να μην μπορεί να λύσει τέτοιο θέμα μου φαίνεται από γελοίο ως και τραγικό. Γι' αυτό και το μυαλό μου πήγε σε νομικό μπλέξιμο γιατί μόνο σαν δικαιολογία μπορώ να δεχθώ ότι 3 μήνες δεν μπορούν οι IT να λύσουν τέτοιο απλό θέμα.
    Αυτό που κατάλαβα από την δική μου περιπέτεια είναι ότι πολύ απλά πίσω από τον ΗΥ καθόταν ένα ανειδίκευτο άτομο που απλά δεν ήξερε ή δεν έκανε την δουλειά του.
    Πολύ απλά δεν ήξερε να πατήσει δύο κλικ ή απλά πατούσε μόνο ένα.
    Δεν είναι τυχαίο ότι με το που έγινε η καταγγελία το πρόβλημα λύθηκε αμέσως.

    Ο ΟΤΕ έχει κάνει τρομερές μειώσεις προσωπικού.
    Να σου πω απλά ότι το άτομο που ήρθε για να μου εγκαταστήσει το ΟΝΤ δεν ήξερε τι του γινόταν.
    Όταν τον ρώτησα τι και πως μου απάντησε ότι είχε τελειώσει ΤΕΙ ηλεκτρολογίας και δεν είχε καμία σχέση με δίκτυα κλπ.
    Το μόνο που ήξερε ήταν να περνάει κανάλια.
    Ο προϊστάμενος με τον οποίο μιλούσε επίσης δεν ήξερε την τύφλα του.
    Χρειάστηκε να περάσουν 30' για να βρει άλλον συνάδελφό του γιατί επέμενε ότι δεν μπορεί να να λειτουργήσει το ftth χωρίς τον εξοπλισμό του ΟΤΕ.
    Δεν δεχόταν με τίποτε ότι είχα δικό μου εξοπλισμό που έπαιζε.
    1/10 είναι να παίσεις πλέον σε άτομο που πραγματικά γνωρίζει.
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  14. #7934
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ωωχχχχχχ...

    Πάντως ναι, έχουμε ακούσει και για πλεξίματα μεταξύ τμημάτων του OTE..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  15. #7935
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.893
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρειάστηκε να περάσουν 30' για να βρει άλλον συνάδελφό του γιατί επέμενε ότι δεν μπορεί να να λειτουργήσει το ftth χωρίς τον εξοπλισμό του ΟΤΕ.
    Δεν δεχόταν με τίποτε ότι είχα δικό μου εξοπλισμό που έπαιζε.
    1/10 είναι να παίσεις πλέον σε άτομο που πραγματικά γνωρίζει.
    Καλά αυτό ήταν δικό σου λάθος. Έπρεπε να τους αφήσεις να τελειώσουν με τον εξοπλισμό του ΟΤΕ και μετά με την ησυχία σου να βάλεις τον δικό σου μόνος σου.

Σελ. 529 από 1061 ΠρώτηΠρώτη ... 509519524527528529530531534539549 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας