Σελ. 11 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 151-165 από 5548
  1. #151
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δεν έχει νόημα να συνεχίζουμε, πρώτον διότι χωρίς δοκιμή κανείς μας δεν γνωρίζει μετά βεβαιότητος και δεύτερον διότι στα Speedport δεν ισχύει το ίδιο και στα 2 (το καθένα έχει διαφορετική λειτουργία στον τρόπο που μπορείς να ρυθμίσεις το service).
    Επιπρόσθετα πουθενά δεν έγραψα ότι στα Speedport ορίζεις διαφορετικό VC και ούτε ότι είμαι σίγουρος ότι θα δουλέψει. Ανέφερα συγκεκριμένο πράγμα που ισχύει απόλυτα καθώς είμαι σε ΟΤΕ και το έχω δοκιμάσει (μόνο το νέο Plus δεν έχει πέσει στα χέρια μου). Όπως επίσης όταν χρόνια πριν ήμουν στη HOL με VoIP και έπαιζε μόνο το 2ο VC με κλειστό το 1ο.

    Για άλλη μία φορά και τελευταία, λέω ότι αξίζει μια δοκιμή για να δούμε αν και πως παίζει.

  2. #152
    Εγγραφή
    02-06-2007
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/4996
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 15.5(dB)
    Χρόνια Πολλά και Καλή Χρόνια, ως κάτοχος του εν λόγω modem router για όλους τους φίλους που αντιμετωπίζουν battery leakage αλλά και για την βελτίωση λειτουργίας του WIFI (2.4GHz ) προτείνω τις κάτωθι ρυθμίσεις:

    Λειτουργία Wi-Fi : Wifi 802.11b/g/n
    Κανάλι : 1,6,11
    Εύρος ζώνης : 20MHz
    Τύπος κρυπτογράφησης : TKIPEncryption
    Χρονικό διάστημα ενημέρωσης του κλειδιού : 3600
    Χρονικό διάστημα Beacon : 200
    Διάρκεια DTIM : 255 ( Σημαντικό για battery Leakage ).

    Παρακαλώ όπως τα δοκιμάσετε και ενημερώσετε εαν βλέπετε διαφορά.

    Σε γενικές γραμμές τουλάχιστον σε οτι αφορά την δική μου εγκατάσταση αλλά και την χρήση
    του Η300 ως εισερχόμενη γραμμή σε mini pbx ( Raspberry - Linksys SPA3102) είναι πολύ σταθερό χωρίς
    αποσυνδέσεις . ( Firmware Ver.v1.0.08.02 ).
    Καλή συνέχεια σε όλους.

  3. #153
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jyapgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια Πολλά και Καλή Χρόνια, ως κάτοχος του εν λόγω modem router για όλους τους φίλους που αντιμετωπίζουν battery leakage αλλά και για την βελτίωση λειτουργίας του WIFI (2.4GHz ) προτείνω τις κάτωθι ρυθμίσεις:

    Λειτουργία Wi-Fi : Wifi 802.11b/g/n
    Κανάλι : 1,6,11
    Εύρος ζώνης : 20MHz
    Τύπος κρυπτογράφησης : TKIPEncryption
    Χρονικό διάστημα ενημέρωσης του κλειδιού : 3600
    Χρονικό διάστημα Beacon : 200
    Διάρκεια DTIM : 255 ( Σημαντικό για battery Leakage ).

    Παρακαλώ όπως τα δοκιμάσετε και ενημερώσετε εαν βλέπετε διαφορά.

    Σε γενικές γραμμές τουλάχιστον σε οτι αφορά την δική μου εγκατάσταση αλλά και την χρήση
    του Η300 ως εισερχόμενη γραμμή σε mini pbx ( Raspberry - Linksys SPA3102) είναι πολύ σταθερό χωρίς
    αποσυνδέσεις . ( Firmware Ver.v1.0.08.02 ).
    Καλή συνέχεια σε όλους.
    https://www.howtogeek.com/204697/wi-...-tkip-or-both/

    https://www.makeuseof.com/tag/use-ae...wi-fi-network/
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  4. #154
    Εγγραφή
    02-06-2007
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/4996
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 15.5(dB)

  5. #155
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jyapgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mε δικά σου λόγια η σχέση σ' αυτό που ανέβασες με το AES vs. TKIP;;; υποθέτω το ότι και να βάλεις υπάρχει πάντα ο κίνδυνος του Hack;; ή κατάλαβα λάθος.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  6. #156
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Υπάρχει μια τεράστια διαφορά. Αυτό που παραθέτεις αφορά συγκεκριμένα για την γνωστή από το 2017 ευπάθεια Key Reinstallation Attack, αλλά για την τότε χρονική στιγμή. Επακολούθησε (μέσα σε λίγες μέρες) αναβάθμιση των συσκευών και επανήλθε με νέα ενημερωμένη έκδοση, όπου αναφέρει σχετικά:
    The good news is that most vendors already distributed (new) updates to prevent attacks, and that the impact of replaying broadcast and multicast frames is low in practice. Therefore most users should not worry, simply follow the usual security advice and keep your devices up to date. Ιn other words, our new paper and results are not as serious as the original key reinstallation attacks.
    Επίσης στο αρχικό paper των ερευνητών που είχαν βρει την ευπάθεια, αναφέρεται:
    ΑES-CCMP: "an adversary can replay and decrypt (but not forge) packets. This makes it possible to hijack TCP streams and inject malicious data into them"
    TKIP: "packets can be replayed, decrypted, and forged."
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jkoukos : 10-01-19 στις 18:27.

  7. #157
    Εγγραφή
    02-06-2007
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/4996
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 15.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mε δικά σου λόγια η σχέση σ' αυτό που ανέβασες με το AES vs. TKIP;;; υποθέτω το ότι και να βάλεις υπάρχει πάντα ο κίνδυνος του Hack;; ή κατάλαβα λάθος.
    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά . Σωστά γενικά όταν θέλεις ασφάλεια καλύτερα να επιλέξεις άλλο μέσο εαν υπάρχει η δυνατότητα και όχι το ασύρματο δίκτυο πόσο μάλλον με τέτοιου τύπου router . Παρόλα αυτά με τις παραπάνω ρυθμίσεις έλυσα το Battery Drain, και σε SPEEDTEST ( αναφέρομαι πάντα σε WIFI ) είχα τις ανώτερες τιμές ( Dnload 35-45Mbps ) . Όσα γράφουν οι συμφορουμίτες είναι γεγονός για το battery drain και για τις δυσλειτουργίες με το LAN .. Καλή συνέχεια ..

  8. #158
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jyapgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά . Σωστά γενικά όταν θέλεις ασφάλεια καλύτερα να επιλέξεις άλλο μέσο εαν υπάρχει η δυνατότητα και όχι το ασύρματο δίκτυο πόσο μάλλον με τέτοιου τύπου router . Παρόλα αυτά με τις παραπάνω ρυθμίσεις έλυσα το Battery Drain, και σε SPEEDTEST ( αναφέρομαι πάντα σε WIFI ) είχα τις ανώτερες τιμές ( Dnload 35-45Mbps ) . Όσα γράφουν οι συμφορουμίτες είναι γεγονός για το battery drain και για τις δυσλειτουργίες με το LAN .. Καλή συνέχεια ..
    Καλή χρονιά.!!

    Δεν έχει σχέση όμως αυτό που λες τώρα, καλύτερα να έλεγες "μην συνδέεστε καθόλου ασύρματα γιατί υπάρχει κίνδυνος" και όχι συνδεθείτε με TKIP.

    Για περισσότερες πληροφορίες στο από κάτω post του @jkoukos.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  9. #159
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Δοκίμασες με τις ίδιες τιμές αλλά σε AES; Μου φαίνεται παράξενο σε TKIP να έχεις μεγαλύτερη ταχύτητα, όταν ισχύει (εκ σχεδίασης) το αντίθετο.

  10. #160
    Εγγραφή
    02-06-2007
    Μηνύματα
    15
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    49999/4996
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300s
    SNR / Attn
    15.5(dB) / 15.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δοκίμασες με τις ίδιες τιμές αλλά σε AES; Μου φαίνεται παράξενο σε TKIP να έχεις μεγαλύτερη ταχύτητα, όταν ισχύει (εκ σχεδίασης) το αντίθετο.
    http://www.tomshardware.co.uk/forum/...kip-encryption

    Καλησπέρα , είναι κάτι που αφορά το λογισμικό του δρομολογητή αλλά και της ασύρματης συσκευής

    που χρησιμοποιώ. Ο κάθε χρήστης θα δοκιμάσει όποια επιλογή προσαρμόζεται καλύτερα ο εξοπλισμός του. Αναμένω τα σχόλια σας κυρίως για το battery drain και Wi Fi Speed και όχι για θέματα

    κρυπτογράφησης .

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλή χρονιά.!!

    Δεν έχει σχέση όμως αυτό που λες τώρα, καλύτερα να έλεγες "μην συνδέεστε καθόλου ασύρματα γιατί υπάρχει κίνδυνος" και όχι συνδεθείτε με TKIP.

    Για περισσότερες πληροφορίες στο από κάτω post του @jkoukos.
    Καλησπέρα , Ασύρματο δίκτυο και ασφάλεια είναι μεγάλο κεφάλαιο , που καλύτερα να μην ανοίξουμε στο νήμα Vodafone H300. Ναι κατά την γνώμη δεν επιλέγω όσο μπορώ ασύρματα δίκτυα

    ιδίως τα μικροκυματικά ( βλέπε DECT ) όχι μόνο για λόγους ασφαλείας αλλά και ακτινοβολίας... Καλή Συνέχεια.

  11. #161
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jyapgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    http://www.tomshardware.co.uk/forum/...kip-encryption

    Καλησπέρα , είναι κάτι που αφορά το λογισμικό του δρομολογητή αλλά και της ασύρματης συσκευής

    που χρησιμοποιώ. Ο κάθε χρήστης θα δοκιμάσει όποια επιλογή προσαρμόζεται καλύτερα ο εξοπλισμός του. Αναμένω τα σχόλια σας κυρίως για το battery drain και Wi Fi Speed και όχι για θέματα

    κρυπτογράφησης .

    - - - Updated - - -



    Καλησπέρα , Ασύρματο δίκτυο και ασφάλεια είναι μεγάλο κεφάλαιο , που καλύτερα να μην ανοίξουμε στο νήμα Vodafone H300. Ναι κατά την γνώμη δεν επιλέγω όσο μπορώ ασύρματα δίκτυα

    ιδίως τα μικροκυματικά ( βλέπε DECT ) όχι μόνο για λόγους ασφαλείας αλλά και ακτινοβολίας... Καλή Συνέχεια.
    Μα δεν το ανοίξαμε τυχαία, λόγω δικής σου πρότασης για το TKIP το ανοίξαμε.

    Επίσης μέσα στα Links που ανέβασα πιο πάνω έχει και τις διαφορές της ταχύτητας σε TKIP και ΑES με προβάδισμα φυσικά του AES λόγω νεώτερης τεχνολογίας. Ανέβασες ένα Link του 2011 με κάποιον που λέει το αντίθετο.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  12. #162
    Εγγραφή
    12-01-2019
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Καλησπέρα και από εμένα παίδες. Ως προς αντικατάσταση ρουτερ μου στείλανε και εμένα αυτό το Η300s. Έχω vdsl γραμμή. Σμρ το παρέλαβα, το σύνδεσα, και αναβαν τα λαμπάκια του Dsl/bb, 2.4 και 5, σταθερά αναμμένα. Του ίντερνετ δεν ανάβει, οπότε και δεν έχω ίντερνετ. Δεν είχα χρόνο να πάρω τηλ την εξυπηρέτηση σαφώς και θα το κάνω αύριο. Το θέμα είναι ότι προσπάθησα να συνδεθώ στο menu του ρουτερ, πάτησα στη αναζήτηση του Chrome, 192.168.2.1, και μου βγάζει το μνμ ''αυτός ο ιστοτοπος δε μπορεί να προσφέρει ασφαλή συνδεση'' ο κεντρικός υπολογιστής 192.168.2.1 χρησιμοποιεί μη υποστηριζομενο πρωτόκολλο. Δοκίμασα από Explorer, το ίδιο. Έκανα reset το ρουτερ τπτ. Έσβησα ιστορικό cookies κτλ μπας και πάλι τπτ. Το παράδοξο είναι ότι απ το κινητό που συνδέομαι μου βγάζει το μνμ ότι αυτός ο ιστοτοπος δεν είναι ασφαλείς, αλλά μπορώ να προχωρήσω, και έτσι μ αφήνει να μπω στις ρυθμίσεις του ρουτερ, που δεν πείραξα, καθότι είμαι κάπως άσχετος και θα περιμένω αύριο να μιλήσω με την εξυπηρέτηση. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να συνδεθώ απ τον υπολόγιστη? Στο προηγούμενο ρουτερ της Vodafone δεν είχα τέτοιο πρόβλημα, καθώς και σε ένα tp link vr600 που δοκίμασα, έμπαιναν κανονικά στο μενού του ρουτερ. Κάποια βοήθεια παίδες?

  13. #163
    Εγγραφή
    20-09-2006
    Περιοχή
    Athens
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    123
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    29970/2495
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    speedport entry 2i/DD-WRT
    SNR / Attn
    28.8(dB) / 8.9(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από galazoaimatos_s3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και από εμένα παίδες. Ως προς αντικατάσταση ρουτερ μου στείλανε και εμένα αυτό το Η300s. Έχω vdsl γραμμή. Σμρ το παρέλαβα, το σύνδεσα, και αναβαν τα λαμπάκια του Dsl/bb, 2.4 και 5, σταθερά αναμμένα. Του ίντερνετ δεν ανάβει, οπότε και δεν έχω ίντερνετ. Δεν είχα χρόνο να πάρω τηλ την εξυπηρέτηση σαφώς και θα το κάνω αύριο. Το θέμα είναι ότι προσπάθησα να συνδεθώ στο menu του ρουτερ, πάτησα στη αναζήτηση του Chrome, 192.168.2.1, και μου βγάζει το μνμ ''αυτός ο ιστοτοπος δε μπορεί να προσφέρει ασφαλή συνδεση'' ο κεντρικός υπολογιστής 192.168.2.1 χρησιμοποιεί μη υποστηριζομενο πρωτόκολλο. Δοκίμασα από Explorer, το ίδιο. Έκανα reset το ρουτερ τπτ. Έσβησα ιστορικό cookies κτλ μπας και πάλι τπτ. Το παράδοξο είναι ότι απ το κινητό που συνδέομαι μου βγάζει το μνμ ότι αυτός ο ιστοτοπος δεν είναι ασφαλείς, αλλά μπορώ να προχωρήσω, και έτσι μ αφήνει να μπω στις ρυθμίσεις του ρουτερ, που δεν πείραξα, καθότι είμαι κάπως άσχετος και θα περιμένω αύριο να μιλήσω με την εξυπηρέτηση. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να συνδεθώ απ τον υπολόγιστη? Στο προηγούμενο ρουτερ της Vodafone δεν είχα τέτοιο πρόβλημα, καθώς και σε ένα tp link vr600 που δοκίμασα, έμπαιναν κανονικά στο μενού του ρουτερ. Κάποια βοήθεια παίδες?
    To συγκεκριμένο router χρησιμοποιεί SSL πρωτόκολλο και μάλιστα παλιό το οποίο οι νέοι browser μπλοκάρουν για λόγους ασφαλείας. Δεν ξέρω τι είχαν στο μυαλό τους οι μηχανικοί της vodafone όταν έβγαλαν στην κυκλοφορία αυτό το router με τόσα firmware bugs.

    Σε κάθε περίπτωση στον firefox μπορείς να το παρακάμψεις πειράζοντας το about:config ως εξής

    For Firefox:


    (1) In a new tab, type or paste about:config in the address bar and press Enter.

    (2) In the search box above the list, type or paste dhe and pause while the list is filtered

    (3) Double-click the security.ssl3.dhe_rsa_aes_128_sha preference to switch it from true to false

    (4) Double-click the security.ssl3.dhe_rsa_aes_256_sha preference to switch it from true to false

    (5) Restart your browser
    [*] Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ο,τι θέλει, αλλά αυτός που θέλει ο,τι έχει!
    [*] The luckiest man who walks on this earth is the one who finds...true love!

  14. #164
    Εγγραφή
    12-01-2019
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από understracker Εμφάνιση μηνυμάτων
    To συγκεκριμένο router χρησιμοποιεί SSL πρωτόκολλο και μάλιστα παλιό το οποίο οι νέοι browser μπλοκάρουν για λόγους ασφαλείας. Δεν ξέρω τι είχαν στο μυαλό τους οι μηχανικοί της vodafone όταν έβγαλαν στην κυκλοφορία αυτό το router με τόσα firmware bugs.

    Σε κάθε περίπτωση στον firefox μπορείς να το παρακάμψεις πειράζοντας το about:config ως εξής

    For Firefox:


    (1) In a new tab, type or paste about:config in the address bar and press Enter.

    (2) In the search box above the list, type or paste dhe and pause while the list is filtered

    (3) Double-click the security.ssl3.dhe_rsa_aes_128_sha preference to switch it from true to false

    (4) Double-click the security.ssl3.dhe_rsa_aes_256_sha preference to switch it from true to false

    (5) Restart your browser
    Ευχαριστώ πολύ φίλος. Στο pc έχω μόνο το Chrome και τo Microsoft edge, δεν έχω το Firefox δυστυχώς. Και δνε έχω άλλο pc ούτε λαπτοπ, υπάρχει κάποιος τρόπος να περασω το Firefox στο pc μιας και δεν έχω ίντερνετ?

  15. #165
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δοκίμασε στον Chrome
    Chrome®
    Take the following steps to enable or disable SSL in Google Chrome:

    Open Google Chrome
    Click the Chrome menu button
    Note: The button is in the upper right of the browser and is indicated by three horizontal dots.
    Click Settings.
    Scroll down to System or enter Proxy into the Search settings field.
    Click Open proxy settings.
    Click the Advanced tab
    Check or uncheck the options for Use SSL 2.0 and Use SSL 3.0
    Close the Settings tab
    Exit and relaunch the browser
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

Σελ. 11 από 370 ΠρώτηΠρώτη ... 6910111213162131 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Ερωτηση για VDSL2 Vodafone/Wind και Router
    Από Andre_1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-18, 15:42
  3. Vodafone, voip και νέο router
    Από spyrosve στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 17:31
  4. Wireless Router Crypto AirData 300 N
    Από geodimis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-17, 13:39
  5. [Other] Vodafone VDSL και ZTE Router - συγχρονίζει όποτε θέλει
    Από philos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-17, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας