Σελ. 8 από 372 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 106-120 από 5566
  1. #106
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από em_seven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια, θελω τα φωτα σας, μεχρι πριν απο 3 ημερες επιανα 48000kbps και ξαφνικα συνεβει αυτο
    Συνημμένο Αρχείο 199837
    Τι μπορει να συναιβει?? να σημειωσω οτι συνδεσα και αλλο μοντεμ και παλι στα ιδια συγχρονιζω, επισης δοκιμασα να αποσυνδεσω ολες τις συσκευες και παλι τα ιδια...
    Έχεις δυνατότητα να κάνεις μέτρηση στον κατανεμητή;; ξεκίνα από εκεί, αλλιώς τηλέφωνο στον πάροχο.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  2. #107
    Εγγραφή
    03-12-2016
    Μηνύματα
    67
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από em_seven Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας παιδια, θελω τα φωτα σας, μεχρι πριν απο 3 ημερες επιανα 48000kbps και ξαφνικα συνεβει αυτο
    Συνημμένο Αρχείο 199837
    Τι μπορει να συναιβει?? να σημειωσω οτι συνδεσα και αλλο μοντεμ και παλι στα ιδια συγχρονιζω, επισης δοκιμασα να αποσυνδεσω ολες τις συσκευες και παλι τα ιδια...
    Πες μας περιοχή και πόσο συγχρονίζει τώρα.

  3. #108
    Εγγραφή
    22-12-2018
    Μηνύματα
    1
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από clioII16v Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά, τελικά έχει σε κανέναν άλλο μεγάλη κατανάλωση μπαταρίας σε κινητά και tablet λόγω του wifi? Σε εμένα ανεβαίνει η κατανάλωση μπαταρίας κατακόρυφα τόσο στα κινητά (Samsung Galaxy S9+, Apple iphone 7 Plus) όσο και στο tablet (Samsung Tab S2)...Δε μπορώ να το χρησιμοποιήσω γιατί θέλουν φόρτισμα 2 φορές τη μέρα εκεί που με το ASUS DSL-AC68U, αν είναι σε standby, μπορεί να βγάλουν σχεδόν 2 μέρες αναμονή. Δε μπορώ να καταλάβω αν είναι γενικό πρόβλημα του router ή μεμονομένο του δικού μου οπότε να ζητήσω αντικατάσταση...Όποιος το έχει ας αναφέρει τις εμπειρίες του παρακαλώ...
    Παρατήρησα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα σε galaxy tab s2. Στην αρχή νομιζα ότι φταιει το ταμπλετ και το πήρα μαζί μου στη δουλειά με σκοπό να το πάω μετα στο σερβις. Αλλά εκεί συνδέθηκε στο wifi και μέσα σε 8 ωρες έχασε 1%, ενώ στο σπίτι με το H300 s θα είχε πέσει περίπου 20 % (μιλάω πάντα για standby με το wifi ανοικτο). Οπότε δεν το πηγα καν για σερβις, ακόμα δεν βρήκα τρόπο να λύσω το πρόβλημα ωστόσο..Σκέφτομαι να βάλω το παλιό ρούτερ σαν access point για να τελιώνω. Αν έχεις βρει λύση σε παρακαλώ στείλτην εδώ!

  4. #109
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    110000/10998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    14(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Sensor Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρατήρησα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα σε galaxy tab s2. Στην αρχή νομιζα ότι φταιει το ταμπλετ και το πήρα μαζί μου στη δουλειά με σκοπό να το πάω μετα στο σερβις. Αλλά εκεί συνδέθηκε στο wifi και μέσα σε 8 ωρες έχασε 1%, ενώ στο σπίτι με το H300 s θα είχε πέσει περίπου 20 % (μιλάω πάντα για standby με το wifi ανοικτο). Οπότε δεν το πηγα καν για σερβις, ακόμα δεν βρήκα τρόπο να λύσω το πρόβλημα ωστόσο..Σκέφτομαι να βάλω το παλιό ρούτερ σαν access point για να τελιώνω. Αν έχεις βρει λύση σε παρακαλώ στείλτην εδώ!
    Δυστυχώς φίλε μου δεν υπάρχει λύση. Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως τα λες, το battery drain είναι απίστευτο...Τελειώνει η μπαταρία αμέσως... Έκανα διάφορες αλλαγές στις ρυθμίσεις του wifi αλλά δε διορθώθηκε το πρόβλημα...Σκέφτομαι να στείλω κάποιο mail στην τεχνική εξυπηρέτηση της vodafone μήπως κανένας φιλοτιμηθεί και το κοιτάξει...Καλό θα ήταν να κάνεις το ίδιο και εσύ...Όσο περισσότεροι στείλουν, τόσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες να προσπαθήσουν να το λύσουν...Κατά τα άλλα, εγω χρησιμοποιώ το asus και δεν έχω κανένα πρόβλημα προς το παρόν...Αλλά δεν έχω voip ακόμα...Όταν γυρίσει σε voip δεν ξέρω τί θα κάνω...Γι'αυτό προσπαθώ μήπως βρεθεί λύση γιατί 2 router μου έστειλαν, και τα δύο άχρηστα (ZTE 267 και αυτό)...

  5. #110
    Εγγραφή
    16-12-2006
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    584
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από clioII16v Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς φίλε μου δεν υπάρχει λύση. Τα πράγματα είναι ακριβώς όπως τα λες, το battery drain είναι απίστευτο...Τελειώνει η μπαταρία αμέσως... Έκανα διάφορες αλλαγές στις ρυθμίσεις του wifi αλλά δε διορθώθηκε το πρόβλημα...Σκέφτομαι να στείλω κάποιο mail στην τεχνική εξυπηρέτηση της vodafone μήπως κανένας φιλοτιμηθεί και το κοιτάξει...Καλό θα ήταν να κάνεις το ίδιο και εσύ...Όσο περισσότεροι στείλουν, τόσο μεγαλύτερες οι πιθανότητες να προσπαθήσουν να το λύσουν...Κατά τα άλλα, εγω χρησιμοποιώ το asus και δεν έχω κανένα πρόβλημα προς το παρόν...Αλλά δεν έχω voip ακόμα...Όταν γυρίσει σε voip δεν ξέρω τί θα κάνω...Γι'αυτό προσπαθώ μήπως βρεθεί λύση γιατί 2 router μου έστειλαν, και τα δύο άχρηστα (ZTE 267 και αυτό)...
    By the way & for your info, το καινούριο ρουτερ Speedport Plus που διαφημίζουν στη COSMOTE για το τέλειο WiFi έχει τα ίδια θέματα με battery drain.
    Αν δεν κανω λάθος είναι ο ίδιος κατασκευαστής... οπότε αναμένουμε για νέο firmware μπας και το λύσουνε!

  6. #111
    Εγγραφή
    24-06-2006
    Μηνύματα
    64
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    110000/10998
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    HOL - ΔΑΓΚΛΗΣ
    Router
    Fritz!Box 7590
    SNR / Attn
    14(dB) / 5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bezoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    By the way & for your info, το καινούριο ρουτερ Speedport Plus που διαφημίζουν στη COSMOTE για το τέλειο WiFi έχει τα ίδια θέματα με battery drain.
    Αν δεν κανω λάθος είναι ο ίδιος κατασκευαστής... οπότε αναμένουμε για νέο firmware μπας και το λύσουνε!
    Δεν το γνώριζα αυτό... Μακάρι να γίνει κάτι και να διορθωθεί και στα δύο...Πάντως μου φαίνεται κουλό γιατί τόσα χρόνια έχω αλλάξει πολλά router και από πολλούς κατασκευαστές και τέτοιο πρόβλημα δεν είχα ποτέ...

  7. #112
    Εγγραφή
    27-12-2015
    Μηνύματα
    773
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από clioII16v Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν το γνώριζα αυτό... Μακάρι να γίνει κάτι και να διορθωθεί και στα δύο...Πάντως μου φαίνεται κουλό γιατί τόσα χρόνια έχω αλλάξει πολλά router και από πολλούς κατασκευαστές και τέτοιο πρόβλημα δεν είχα ποτέ...
    Ναι και τα δυο της sercomm είναι
    Πάντως απο τη στιγμή που ο πελάτης πληρώνει το χ πάγιο κάθε μήνα δεν θα έπρεπε να βάλουν κάτι καλύτερο σαν εξοπλισμό ;

  8. #113
    Εγγραφή
    15-11-2003
    Περιοχή
    Άνω Αχαρναί
    Ηλικία
    64
    Μηνύματα
    2.728
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/400
    ISP
    Tellas
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΧΑΡΝΩΝ
    Router
    Zyxel SBG3300-N/Mk RB4011
    SNR / Attn
    1-8(dB) / -62(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill2015 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και τα δυο της sercomm είναι
    Πάντως απο τη στιγμή που ο πελάτης πληρώνει το χ πάγιο κάθε μήνα δεν θα έπρεπε να βάλουν κάτι καλύτερο σαν εξοπλισμό ;
    Και γιατί δεν λες το άλλο. Να βγάζανε πάνω από μία συσκευή με την πιο απλή να την δίνουν δωρεάν και τις υπόλοιπες με ένα άλφα κόστος. Οπότε όλοι θα ήταν ευχαριστημένοι. Και οι απλοί χρήστες και οι πιο ψαγμένοι.

  9. #114
    Εγγραφή
    06-12-2003
    Περιοχή
    Αθήνα, Βούλα
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    4.684
    Downloads
    13
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109999/10999
    ISP
    Conn-x OTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Asus DSL-N17U & pfSense
    SNR / Attn
    10(dB) / 4,5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από bill2015 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και τα δυο της sercomm είναι
    Πάντως απο τη στιγμή που ο πελάτης πληρώνει το χ πάγιο κάθε μήνα δεν θα έπρεπε να βάλουν κάτι καλύτερο σαν εξοπλισμό ;
    Με βάση την δική μας λογική ναι. Με την δική τους απλά δεν τους ενδιφέρει Δίνουν ένα σαπάκι απλά για να δουλεύει και δεν τους νοιάζει! Στον ΟΤΕ πες πάει στο καλό δίνουν κωδικούς και για το VoIP, οπότε αν έχει κάποιος προβλήματα βάζει ότι εξοπλισμό θέλει. Στην Vodafone και την WIND που ούτε δίνουν κωδικούς για το VoIP, ούτε στο γυρνάνε σε bridge, τι να πεις που παντρεύεσαι τα χρέπια τους;;

  10. #115
    Εγγραφή
    22-12-2018
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Vodafone
    Ειναι απίστευτο πως μια εταιρία αυτού του μεγέθους και μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας έκανε τέτοια πατάτα με τον εξοπλισμό. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω. 1) WI-FI απλά σπασμένο. Εκτός από battery drain πιο εξωφρενικό είναι οτι κάνοντας ενα απλό speedtest από το app της ookla στο κινητό ΠΕΦΤΕΙ το ιντερνετ!!!. Τα λαμπάκια internet και wifi αρχίζουν να αναβοσβήνουν ταυτόχρονα και μετά από λίγο το λαμπάκι ιντερνετ γίνεται κόκκινο και δεν επαναφέρεται χωρίς restart. Από λάπτοπ που κατάφερα να κάνω ένα speedtest οι ταχύτητες ήταν θλιβερές. 2) Gaming χρήση. Ούτε κατα φαντασία. Το UPnP απλά δεν δουλεύει. Επίσης αν είναι ανοιχτό ακυρώνει το DMZ. Για κάποιον δηλαδή που έχει τρείς κονσόλες και pc σε αναγκάζει να βγάλεις DMZ το ένα και όλα τα άλλα μετα θα είναι strict. Port forwarding δεν είναι λύση με πολλές συσκευές αν σκεφτούμε οτι το κάθε game χρησιμοποιεί και δικά του μοναδικά ports πέρα από τα σταθερά της κάθε πλατφόρμας. Αμφιβάλλω αν είναι σε θέση να το συμμαζέψουν από την κατάσταση που βρίσκεται. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο και είμαι πολλά χρόνια συνδρομητής από εποχές HOL. Όποιος έγινε τώρα συνδρομητής και του δώσανε αυτό για πρώτο router την πάτησε. Ακόμα και για basic χρήση δεν είναι κατάληλο πόσο μάλον για advanced.

  11. #116
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.750
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimangelid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με βάση την δική μας λογική ναι. Με την δική τους απλά δεν τους ενδιφέρει Δίνουν ένα σαπάκι απλά για να δουλεύει και δεν τους νοιάζει! Στον ΟΤΕ πες πάει στο καλό δίνουν κωδικούς και για το VoIP, οπότε αν έχει κάποιος προβλήματα βάζει ότι εξοπλισμό θέλει. Στην Vodafone και την WIND που ούτε δίνουν κωδικούς για το VoIP, ούτε στο γυρνάνε σε bridge, τι να πεις που παντρεύεσαι τα χρέπια τους;;
    Tώρα τελευταία ρώτησα στο τεχνικό τμήμα ΟΤΕ αν δίνουν κωδικούς voip και μου απάντησαν αρνητικά. Ίσως το σταμάτησαν κι αυτοί; Ή ο υπάλληλος δεν ήξερε. Σε κάθε περίπτωση έχασαν έναν πελάτη, γιατί αν το έκαναν θα ήταν επαρκής λόγος να ξαναπήγαινα οτε.

  12. #117
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tώρα τελευταία ρώτησα στο τεχνικό τμήμα ΟΤΕ αν δίνουν κωδικούς voip και μου απάντησαν αρνητικά. Ίσως το σταμάτησαν κι αυτοί; Ή ο υπάλληλος δεν ήξερε. Σε κάθε περίπτωση έχασαν έναν πελάτη, γιατί αν το έκαναν θα ήταν επαρκής λόγος να ξαναπήγαινα οτε.
    στον εαν εισαι διατεθιμενος να εχεις 2 συσκευες αναμενες δε χρειαζεσαι κωδικους.
    βαζεις οποιο modem/router γουσταρεις πανω στη γραμμη και πανω του το οποιο speedport σου δωσουν για τηλεφωνια ή βαζεις οποιο speedport σου δωσουν πανω στη γραμμη για τηλεφωνια και συχρονισμο και πανω του οποιο ρουτερ θες με ppoe pass through για το ιντερνετ.


  13. #118
    Εγγραφή
    27-12-2015
    Μηνύματα
    773
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport Smart
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alefgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και γιατί δεν λες το άλλο. Να βγάζανε πάνω από μία συσκευή με την πιο απλή να την δίνουν δωρεάν και τις υπόλοιπες με ένα άλφα κόστος. Οπότε όλοι θα ήταν ευχαριστημένοι. Και οι απλοί χρήστες και οι πιο ψαγμένοι.
    Σωστά
    Απλά δεν θα ήταν καλύτερα όπως λέει ο φιλος πιο πάνω να δίνουν ενα χ κόστος και να έχουν ένα καλό εξοπλισμό αλλά πιστεύω για αυτα που δίνουμε θα αξίζε και ενα καλύτερο δίκτυο όχι αυτός ο χαλκός που πο τη καμπίνα μέχρι το κατανεμητή μας έχει 20 ενώσεις.

  14. #119
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Μηνύματα
    28.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    55.000/5.500
    ISP
    COSMOTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    SNR / Attn
    25(dB) / 9(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από spaceface Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ειναι απίστευτο πως μια εταιρία αυτού του μεγέθους και μετά από τόσα χρόνια εμπειρίας έκανε τέτοια πατάτα με τον εξοπλισμό. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω. 1) WI-FI απλά σπασμένο. Εκτός από battery drain πιο εξωφρενικό είναι οτι κάνοντας ενα απλό speedtest από το app της ookla στο κινητό ΠΕΦΤΕΙ το ιντερνετ!!!. Τα λαμπάκια internet και wifi αρχίζουν να αναβοσβήνουν ταυτόχρονα και μετά από λίγο το λαμπάκι ιντερνετ γίνεται κόκκινο και δεν επαναφέρεται χωρίς restart. Από λάπτοπ που κατάφερα να κάνω ένα speedtest οι ταχύτητες ήταν θλιβερές. 2) Gaming χρήση. Ούτε κατα φαντασία. Το UPnP απλά δεν δουλεύει. Επίσης αν είναι ανοιχτό ακυρώνει το DMZ. Για κάποιον δηλαδή που έχει τρείς κονσόλες και pc σε αναγκάζει να βγάλεις DMZ το ένα και όλα τα άλλα μετα θα είναι strict. Port forwarding δεν είναι λύση με πολλές συσκευές αν σκεφτούμε οτι το κάθε game χρησιμοποιεί και δικά του μοναδικά ports πέρα από τα σταθερά της κάθε πλατφόρμας. Αμφιβάλλω αν είναι σε θέση να το συμμαζέψουν από την κατάσταση που βρίσκεται. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο και είμαι πολλά χρόνια συνδρομητής από εποχές HOL. Όποιος έγινε τώρα συνδρομητής και του δώσανε αυτό για πρώτο router την πάτησε. Ακόμα και για basic χρήση δεν είναι κατάληλο πόσο μάλον για advanced.
    Πολλά δεν περιμένεις από τζάμπα εξοπλισμό;; παίρνεις ένα δικό σου και κάνεις την δουλειά σου μια χαρά.
    Imagination is more important than knowledge.
    Knowledge is limited

    IMAGINATION ENCIRCLES THE WORLD

    Albert Einstein

  15. #120
    Εγγραφή
    22-12-2018
    Μηνύματα
    12
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50/5
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sweet dreams Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολλά δεν περιμένεις από τζάμπα εξοπλισμό;; παίρνεις ένα δικό σου και κάνεις την δουλειά σου μια χαρά.
    Μάλον δεν διάβασες καλά το πόστ μου απλά μου ποστάρεις κατι άκυρο λες και εσένα περίμενα να μου το πείς. Αυτά που μοιράζομαι στο θρέντ είναι η εμπειρία μου με το συγκεκριμένο ρούτερ και όχι πυρινική φυσική. Για παράδειγμα το να μην κρασάρει το ίντερνετ από χρήση wifi δεν ζητάω πολλα. Ή το να λειτουργεί το UPnP το οποίο μέσα στο interface του ρούτερ υπάρχει επιλογή για αυτο πάλι δεν ζητάω πολλά. Παρατηρώ απλά μερικοί εδω μέσα τη βρίσκετε να αφήνετε comments απλα για να αφήνετε comments.

Σελ. 8 από 372 ΠρώτηΠρώτη ... 3678910131828 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. FreePbx σε Raspberry PI 3, και να το συνδέσω πάνω σε ένα Router της Vodafone
    Από Telchinios στο φόρουμ Voice over IP (VoIP) Sip/Iax Hardware
    Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-08-18, 08:27
  2. Ερωτηση για VDSL2 Vodafone/Wind και Router
    Από Andre_1982 στο φόρουμ VDSL
    Μηνύματα: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-18, 15:42
  3. Vodafone, voip και νέο router
    Από spyrosve στο φόρουμ Vodafone
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-03-18, 17:31
  4. Wireless Router Crypto AirData 300 N
    Από geodimis στο φόρουμ Προσφορά
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-12-17, 13:39
  5. [Other] Vodafone VDSL και ZTE Router - συγχρονίζει όποτε θέλει
    Από philos στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 27-11-17, 00:11

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας