Εμφάνιση 1-3 από 3
  1. #1
    Εγγραφή
    19-03-2003
    Μηνύματα
    26
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΒΟΥΛΑ
    Router
    Voda H300s
    Question
    Καλησπέρα!

    Μας αναβάθμισαν το εταιρικό στη δουλειά σε (δεν κανω πλάκα, αυτή ειναι η ονομασία του πακέτου): Vodafone Giga Business Unlimited Ultra

    Τα πάντα ολα unlimited κτλ.

    Το προσωπικο μου πλεον το εχω μόνο για καμια κλίση περιστασιακά (μιλαω μεσω whatsapp 8 στις 10 φορές), και (πολυ σημαντικό) για να λαμβάνω
    2FA SMS απο τράπεζες και διάφορες υπηρεσίες.


    Τα 13 ευρώ το μηνα στο CU που δίνω ως τωρα μου φαίνονται περιττά (ας μη σχολιάσω την τιμολογιακή της πολιτική, το εχουν κανει άλλοι και καλύτερα αποτι θα μπορούσα).

    Να αγοράζω πακέτο φωνής 5,4 ευρω ανα δεκαπενθήμερο, πάλι ανούσια ακριβό μου φαίνεται.

    Αξίζει άραγε να μεταφέρω το προσωπικό στην Frog, με το φτηνότερο πακέτο (60' προς ολους ομιλια); Αποτι βλεπω εδω https://www.frogmobile.gr/el/omilia/...rog-gia-ellada
    το ελκυστικό () πακέτο των 3,02 ευρώ παρέχει 60' ομιλίας αλλα δεν αναφέρει πουθενα SMS. Θα μπορώ να λαμβάνω SMS με τα 3 γιούρα;

    Αν εχει κανεις/καμιά σας προσωπική εμπειρία ή συμβουλή, ευπρόσδεκτη.



  2. #2
    Εγγραφή
    17-10-2006
    Μηνύματα
    34
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    500/80
    ISP
    .
    SMS θα λαμβάνεις κανονικά. Το πακέτο των 3€ σου προσφέρει 60 λεπτά ομιλίας προς όλους (κάθε 2η εβδομάδα η ενεργοποίηση του δίνει άλλα τόσα δώρο). Για να στέλνεις SMS θα χρεώνεσαι 20 λεπτά το ένα, εκτός αν αγοράζεις πακέτα SMS (υπάρχουν πολλά).

  3. #3
    Εγγραφή
    21-12-2006
    Μηνύματα
    806
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/1000 Mbps
    ISP
    Inalan
    Router
    Fritz!Box 7590
    Δες το CU Liquid πρωτα μηπως σε βολευει. Αλλιως αν θες κατα βαση απλα να διατηρεις τον αριθμο σου μπορεις στο f2g να κανεις ανανεωση απο 1 ευρω. Αλλιως μετα το frog.

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας