Σελ. 6 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 76-90 από 158
  1. #76
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο αν η αλλαγή γίνει από μη εξουσιοδοτημένο service, το οποίο όπως είπαμε νωρίτερα είναι πάρα πολύ καλό να φαίνεται στο ιστορικό του τηλεφώνου.

    Έχει πλάκα πάντως πως από το "δεν θα μπορείς να αλλάξεις οθόνη" πήγαμε στο "θα μπορείς αλλά θα κάνει nagging" και τελικά στο "τους καημένους τους εξουσιοδοτημένους που θα πρέπει να πληρώνουν fee".

    Το έκανε η apple βγήκαν οι από δω haters να κράξουν πριν καν διαβάσουν την είδηση (γιαυτό και αλλάζουν κάθε 10 post άποψη).
    Αν το έκανε η Samsung θα έβγαιναν οι iphonάδες να γελάνε και οι samsung haters να λένε "γίνεται νέα apple"
    Αν το έκανε η google γενικά στο android (ξέρω δεν είναι κατασκευαστής, γενικά μιλάω) θα έκραζαν οι iphonάδες και θα το δικαιολογούσαν οι άλλοι.
    ΟΚ, λογικό αυτό καθώς μιλάμε για fanboys.

    Αν όμως (τελείως υποθετικό σενάριο) έβγαινε καμιά ΕΕ και έλεγε πρέπει υποχρεωτικά να φαίνεται το service history ενός κινητού για να ξέρει ο καταναλωτής τι αγοράζει, όλοι οι αποπάνω θα λέγανε καλά κάνει και γιατί δεν το έκαναν ήδη οι κατασκευαστές από μόνοι τους κτλ κτλ κτλ
    Μπορείς να αλλάξεις μόνος σου την οθόνη χωρίς nagging; όχι όποτε ισχύει, εκτός φυσικά αν είσαι authorized service center που τους πληρώνεις το fee κάθε όποτε ζητάνε, μπορεί να μην είναι κάθε μήνα και να το θέλουν κάθε χρόνο, παραμένει fee που θα το πληρώσεις και θα το μεταφέρεις στους πελάτες σου.
    Για να είσαι εξουσιοδοτημένος, πέρα απο το fee κάθε χρόνο θα έχει και το fee για κάθε ανταλλακτικό, φυσικά θα είσαι καλός και δεν θα το μεταφέρεις στον πελάτη

    Πραγματικά ρε συ, οκ πήγες στην Apple, no hard feelings άλλα΄μην τους δικαιολογείς για το ότι προσπαθούν να σε χρεώσουν το premium, μπορεί να σου αρέσει, να σε κάνει να νιώθεις κάπως αλλά παραμένει premium χωρίς πραγματικά να υπάρχει κάποιος πραγματικός λόγος εκτός απο το κέρδος. αν ήταν για κάτι άλλο δεν θα υπήρχε το naggining όταν βάζεις πραγματικά Original ανταλακτικό,

    Κάπως έτσι περάσανε και το you are holding it wrong

    Παίζει μια διαφήμιση για τον nescafe azera, και έχει κόσμο να μιλάει για νότες στον κάφε..... το placebo που λέω πιο πίσω

    Ακόμα αρχίζω να πιστεύω πως το θέμα σου δεν έχει να κάνει με την apple Κλπ, αλλά είναι πιο προσωπικό, Oh well!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 28-09-19 στις 16:29.

  2. #77
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακόμα αρχίζω να πιστεύω πως το θέμα σου δεν έχει να κάνει με την apple Κλπ, αλλά είναι πιο προσωπικό, Oh well!
    Ναι ακριβώς, είναι προσωπικό
    Αυτό είναι που λέμε δεν βρέχει, σας φτύνουν. Με τα troll είναι το θέμα μου, μην πετάς πάλι την μπάλα στην εξέδρα.

    Εγώ βλέπω που από το "δεν μπορείς να αλλάξεις άρα είσαι πρόβατο αν πάρεις apple", πήγαμε στο "ναι αλλά τα authorized services πληρώνουν fee".

    Και ξαναρωτάω, που είναι το κακό να μπορεί να βρει κανείς την κάθε μη-εξουσιοδοτημένη αλλαγή στο κινητό του; Είτε για να δει αν του έβαλαν αυθεντική οθόνη, είτε για να έχει μια παραπάνω σιγουριά ότι αυτός που το άνοιξε ήξερε τι έκανε, είτε για κάποιον που θα το πάρει δεύτερο χέρι;
    Spoiler:
    Hint:
    Η απάντηση δεν είναι "ναι αλλά πληρώνει fee το authorised servece

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά ρε συ, οκ πήγες στην Apple,
    Α και είπαμε, android user, μην κυνηγάς ανεμόμυλους...

  3. #78
    Εγγραφή
    25-06-2009
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    151
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300Mbps/30Mbps
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ακριβώς, είναι προσωπικό
    Αυτό είναι που λέμε δεν βρέχει, σας φτύνουν. Με τα troll είναι το θέμα μου, μην πετάς πάλι την μπάλα στην εξέδρα.

    Εγώ βλέπω που από το "δεν μπορείς να αλλάξεις άρα είσαι πρόβατο αν πάρεις apple", πήγαμε στο "ναι αλλά τα authorized services πληρώνουν fee".

    Και ξαναρωτάω, που είναι το κακό να μπορεί να βρει κανείς την κάθε μη-εξουσιοδοτημένη αλλαγή στο κινητό του; Είτε για να δει αν του έβαλαν αυθεντική οθόνη, είτε για να έχει μια παραπάνω σιγουριά ότι αυτός που το άνοιξε ήξερε τι έκανε, είτε για κάποιον που θα το πάρει δεύτερο χέρι;
    Spoiler:
    Hint:
    Η απάντηση δεν είναι "ναι αλλά πληρώνει fee το authorised servece


    Α και είπαμε, android user, μην κυνηγάς ανεμόμυλους...
    Τι ρωτάς; Αφού το έχει σύστημα να μην απαντάει. Οι απαντήσεις σε ερωτήσεις τρίτων είναι για τους αδύναμους μάλλον.

    Όλη αυτή η τριβή για τόσες σελίδες βασίζεται στην αυθαίρετη ιδέα ότι παντός είδους premium είναι αυτομάτως κακό. Αυτά είναι εύκολο να τα λέει κανείς όταν δεν προσπαθεί να δει τη μεγάλη εικόνα και εστιάζει σε μεμονωμένα σημεία σαν να είναι ασύνδετα με οτιδήποτε άλλο.

    Δεν πρόκειται ποτέ σε μια τέτοια κουβέντα να υπολογιστεί πως η Apple δαγκώνει εκεί που δαγκώνει και ρεφάρει σε άλλους τομείς, για παράδειγμα, στη δωρεάν διάθεση του macOS, ή στον απόλυτο συντονισμό με carriers ανά τον κόσμο ώστε ένα iOS update να βγαίνει την ίδια μέρα, παντού, σε όλες τις συσκευές στις οποίες στοχεύει. Αυτές οι προσπάθειες ούτε κόπο έχουν ούτε έξοδα. Είναι μαγικά. Ούτε υπολογίζεται πως το να παραδαγκώνει σε κάποια πράγματα δεν σημαίνει αυτόματα πώς ΠΑΝΤΑ τιμολογεί παράλογα (και τούμπαλιν). Γενικά η ιδέα ότι καλές και κακές κινήσεις μπορούν γίνονται παράλληλα από την ίδια εταιρεία είναι μάλλον εξωτικό νόημα, οπότε καταλήγουμε με εκείνους που τις θεωρούν όλες καλές και με εκείνους που τις θεωρούν όλες κακές. Και οι δυο πλευρές έχουν ένα κοινό βέβαια: τις ρωτάς κάτι συγκεκριμένο και εισπράττεις οτιδήποτε εκτός από απάντηση που να είναι on topic και να βγάζει νόημα.

  4. #79
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Δεν υπάρχει κανένας λόγος να μιλάμε για τον άλλο σε προσωπικό επίπεδο.

  5. #80
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από emeliss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει κανένας λόγος να μιλάμε για τον άλλο σε προσωπικό επίπεδο.
    Συμφωνώ απόλυτα. Και ξαναρωτάω αν οι κανόνες ισχύουν για όλους.

  6. #81
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι ακριβώς, είναι προσωπικό
    Αυτό είναι που λέμε δεν βρέχει, σας φτύνουν. Με τα troll είναι το θέμα μου, μην πετάς πάλι την μπάλα στην εξέδρα.

    Εγώ βλέπω που από το "δεν μπορείς να αλλάξεις άρα είσαι πρόβατο αν πάρεις apple", πήγαμε στο "ναι αλλά τα authorized services πληρώνουν fee".

    Και ξαναρωτάω, που είναι το κακό να μπορεί να βρει κανείς την κάθε μη-εξουσιοδοτημένη αλλαγή στο κινητό του; Είτε για να δει αν του έβαλαν αυθεντική οθόνη, είτε για να έχει μια παραπάνω σιγουριά ότι αυτός που το άνοιξε ήξερε τι έκανε, είτε για κάποιον που θα το πάρει δεύτερο χέρι;
    Spoiler:
    Hint:
    Η απάντηση δεν είναι "ναι αλλά πληρώνει fee το authorised servece


    Α και είπαμε, android user, μην κυνηγάς ανεμόμυλους...
    Καλά το ψιλιάστικα, συνέχισε μόνος σου

    ΥΓ. Πουθενά δεν μίλησα για πρόβατα, (το άρμεγμα είναι κάτι που λέγεται γενικά, καμία σχέση με πρόβατα και λοιπές καταστάσεις που μπορεί να έχεις βάλει στο μυαλό σου) εδώ είναι αυτό που λένε όποιος έχει την μύγα

  7. #82
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά το ψιλιάστικα, συνέχισε μόνος σου
    Φυσικά αφού έχασες το επιχείρημα "έχεις apple γιαυτό τα λες" το πάμε στο προσωπικό

    Anyway, καταλαβαίνω ότι όταν η ερώτηση επαναλαμβάνεται και δεν μπορεί κάποιος να την αποφεύγει για πάντα είναι καλύτερα για όλους να σταματάει η κουβέντα εκεί αλλά η ερώτηση μου ισχύει.

    Που είναι το κακό να δω κάτι που κάνει/έβγαλε μία άλλη εταιρεία από αυτή που πλήρωσα και έχει κάποια κακά αλλά και κάποια καλά σημεία (τα οποία ανέφερα αρκετές φορές) και να πω αυτό θα ήθελα να το έχω και εγώ;
    Πρέπει μόνο να κράζω τους άλλους και να εκθειάζω τους δικούς μου;

    Ρητορικές ερωτήσεις...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΥΓ. Πουθενά δεν μίλησα για πρόβατα, (το άρμεγμα είναι κάτι που λέγεται γενικά, καμία σχέση με πρόβατα και λοιπές καταστάσεις που μπορεί να έχεις βάλει στο μυαλό σου) εδώ είναι αυτό που λένε όποιος έχει την μύγα
    Ανάλογα. Αν είναι iμύγα, τον άρμεξαν

  8. #83
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά αφού έχασες το επιχείρημα "έχεις apple γιαυτό τα λες" το πάμε στο προσωπικό

    Anyway, καταλαβαίνω ότι όταν η ερώτηση επαναλαμβάνεται και δεν μπορεί κάποιος να την αποφεύγει για πάντα είναι καλύτερα για όλους να σταματάει η κουβέντα εκεί αλλά η ερώτηση μου ισχύει.

    Που είναι το κακό να δω κάτι που κάνει/έβγαλε μία άλλη εταιρεία από αυτή που πλήρωσα και έχει κάποια κακά αλλά και κάποια καλά σημεία (τα οποία ανέφερα αρκετές φορές) και να πω αυτό θα ήθελα να το έχω και εγώ;
    Πρέπει μόνο να κράζω τους άλλους και να εκθειάζω τους δικούς μου;

    Ρητορικές ερωτήσεις...
    Απάντησα πιο πίσω, αν ήθελε να κάνει αυτο, τότε γιατί να σου κάνει nag;
    Δεν απάντησες φυσικά, επιμένεις ξανά να λες το ίδιο γιατί να μην ξέρω τι έκανε.


    Δεν απάντησες στο γιατί να βάλει κάποιος πραγματικά κάτι Original (να βγάλεις την οθόνη απο ένα άλλο iphone) και να συνεχίσει να του βγάζει μήνυμα και nagging.
    Σου έχω βάλει και το βιντακι πιο πίσω, πως κάποιος μπορεί να αλλάξει άνετα το digitizer με εργαλεία που έχει το κάθε κατάστημα και θα είναι κάτι που δεν θα το μάθεις ποτέ.




    Ανάλογα. Αν είναι iμύγα, τον άρμεξαν
    Μπορείς να ψάξεις τα μηνύματα μου που λέω τα ίδια και για την Huawei Πχ με τα 1600 δολάρια για το νέο τηλέφωνο της χωρίς Google apps, μπορείς να ψάξεις και παλιότερα που σίγουρα θα έχω πει για την Samsung.
    Αλλά τι λέώ τα έχεις δει, τα ξέρεις, απλά για κάποιο λόγο επιλέγεις να αναφέρεσαι στο πολύχρωμος και τα σχετικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 28-09-19 στις 20:51.

  9. #84
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απάντησα πιο πίσω, αν ήθελε να κάνει αυτο, τότε γιατί να σου κάνει nag;
    Δεν απάντησες φυσικά, επιμένεις ξανά να λες το ίδιο γιατί να μην ξέρω τι έκανε.
    Δεν απάντησες στο γιατί να βάλει κάποιος πραγματικά κάτι Original (να βγάλεις την οθόνη απο ένα άλλο iphone) και να συνεχίσει να του βγάζει μήνυμα και nagging.
    Για δες αν απάντησα.

    Και να το ξαναπώ, αν το βγάλει μετά από αλλαγή οθόνης από iphone <-> iphone σημαίνει ότι η αλλαγή έγινε από μη εξουσιοδοτημένο τεχνικό. Άρα εγώ που θέλω να το πάρω μετά από 2ο χέρι ξέρω ότι πρέπει να ψαχτώ καλύτερα. Όπως επίσης ξέρω ότι η αλλαγή δεν συνοδεύεται από εγγύηση καλής λειτουργίας. Γιατί αυτά επηρεάζουν την τιμή. μάλιστα σου έφερα και το παράδειγμα με τα αυτοκίνητα. Μαμίσιο > authorised serviced > μαστρονίκος κ.ο.κ.
    Αν δεν με ενδιαφέρουν αυτά, κάθομαι με το nag για 4/15 μέρες και τέλος. Το οποίο nagging όπως είπα δεν μου αρέσει, αυτό που μου άρεσε είναι η πρόσβαση στο πλήρης ιστορικό όταν αυτό δεν έχει γίνει επίσημα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου έχω βάλει και το βιντακι πιο πίσω, πως κάποιος μπορεί να αλλάξει άνετα το digitizer με εργαλεία που έχει το κάθε κατάστημα και θα είναι κάτι που δεν θα το μάθεις ποτέ.
    Και τι να λέει αυτό; Χωρίς να είμαι τεχνικός έχω ανοίξει αρκετά τηλέφωνα, από symbian μέχρι iphone/android. Μάλιστα είχα αλλάξει home button σε iphone 3g φίλης (η 3gs πάνε και χρόνια) με κόστος >10$ όταν το μαγαζί στην γωνία ήθελε κανα 50ρι. Αλλά πάντα με επίγνωση ότι μπορεί να πάει στραβά κάτι κάτι και να μας μείνει στο χέρι. "Δεν δουλεύει έτσι και αλλιώς, 50ρι δεν δίνω, κάντο και ότι γίνει". Αυτός που ήθελε το 50ρι μας παρείχε μια παραπάνω ασφάλεια, αν το πήγαινε σε μηλομάγαζο θα είχε ακόμα μεγαλύτερη ασφάλεια συν εγγύηση. Αυτά πληρώνεις, συν το "όνομα".


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορείς να ψάξεις τα μηνύματα μου που λέω τα ίδια και για την Huawei Πχ με τα 1600 δολάρια για το νέο τηλέφωνο της χωρίς Google apps, μπορείς να ψάξεις και παλιότερα που σίγουρα θα έχω πει για την Samsung.
    Αλλά τι λέώ τα έχεις δει, τα ξέρεις, απλά για κάποιο λόγο επιλέγεις να αναφέρεσαι στο πολύχρωμος και τα σχετικά.
    Μόνο και μόνο το ότι θεώρησες ότι έχω iphone για να λέω ότι έχει και τα καλά του αυτό, δείχνει ποιος έχει την μύγα και που το πήγαινες πάντα (εμείς vs εσείς). Το να ξεκινάει flame war κάποιος που πρέπει να τα σταματάει αυτά, ε είναι κάπως, δεν συμφωνείς;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ranger : 28-09-19 στις 21:56.

  10. #85
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ranger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για δες αν απάντησα.

    Και να το ξαναπώ, αν το βγάλει μετά από αλλαγή οθόνης από iphone <-> iphone σημαίνει ότι η αλλαγή έγινε από μη εξουσιοδοτημένο τεχνικό. Άρα εγώ που θέλω να το πάρω μετά από 2ο χέρι ξέρω ότι πρέπει να ψαχτώ καλύτερα. Όπως επίσης ξέρω ότι η αλλαγή δεν συνοδεύεται από εγγύηση καλή λειτουργίας. Γιατί αυτά επηρεάζουν την τιμή. μάλιστα σου έφερα και το παράδειγμα με τα αυτοκίνητα. Μαμίσιο > authorised serviced > μαστρονίκος κ.ο.κ.
    Αν δεν με ενδιαφέρουν αυτά, κάθομαι με το nag για 4/15 μέρες και τέλος. Το οποίο nagging όπως είπα δεν μου αρέσει, αυτό που μου άρεσε είναι η πρόσβαση στο πλήρης ιστορικό όταν αυτό δεν έχει γίνει επίσημα.
    Sorry αλλά όταν υπάρχει εγγύηση φυσικά και θα πάει το κινητό στο authorized center, μετά την εγγύηση και να πάει εκεί απλά δεν υπάρχει κάποια εγγύηση καλής λειτουργίας.

    Σου εβάλα ακόμα και το λινκ με το βίντεο σχετικά με την αλλαγή χωρίς να υπάρχει κάποια καταγραφή στο ιστορικό, εσύ θα νομίζεις πως είναι γνήσια όλα και τελικά δεν θα είναι.

    Μόνο και μόνο το ότι θεώρησες ότι έχω iphone για να λέω ότι έχει και τα καλά του αυτό, δείχνει ποιος έχει την μύγα και που το πήγαινες πάντα (εμείς vs εσείς). Το να ξεκινάει flame war κάποιος που πρέπει να τα σταματάει αυτά, ε είναι κάπως, δεν συμφωνείς;
    Ναι το έκανες ξεκάθαρο απο την πρώτη σου αναφορά στους πολύχρωμους οτι έχεις θέμα.
    Το ότι επέλεξες να διαβάσεις το "άρμεγμα" σαν πρόβατα όμως είναι δικό σου θέμα 100%

    Έχεις δίκαιο για αυτό με το Iphone, δεν έχει να κάνει με εσένα που να έχεις iphone άλλου είναι το θέμα και έχει να κάνει με το χρώμα όπως έχεις πει απο την αρχή.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος sdikr : 28-09-19 στις 22:05.

  11. #86
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Τα προσωπικά εσύ τα άρχισες δεν θα συνεχίσω, sorry. Είπα γιατί περιμένω κάτι παραπάνω από κάποιους χρήστες, τέλος.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry αλλά όταν υπάρχει εγγύηση φυσικά και θα πάει το κινητό στο authorized center, μετά την εγγύηση και να πάει εκεί απλά δεν υπάρχει κάποια εγγύηση καλής λειτουργίας.

    Σου εβάλα ακόμα και το λινκ με το βίντεο σχετικά με την αλλαγή χωρίς να υπάρχει κάποια καταγραφή στο ιστορικό, εσύ θα νομίζεις πως είναι γνήσια όλα και τελικά δεν θα είναι.

    Δεν κατάλαβες, είπα ότι έχει εγγύηση καλής λειτουργίας για το εξάρτημα. Η apple δίνει 2 ή 3 μήνες εγγύηση (μπορεί και παραπάνω, αν ξέρει κάποιος...) στα ανταλλακτικά που βάζει, ακόμα και σε εκτός εγγύησης κινητά. Και το έγραψα και νωρίτερα. Το έπαθε φίλος, δεν το έχω ακούσει ή διαβάσει κάπου

    Το βίντεο μιλάει για user demographics. Δεν έχει σχέση με αυτό που λέω εγώ. Εκτός αν μιλάς για άλλο...

  12. #87
    Το avatar του μέλους emeliss
    emeliss Guest
    Η εγγύηση που δίνει οποιοδήποτε νόμιμο service, εξουσιοδοτημένο ή όχι, πρέπει να έχει αν θυμάμαι καλά ελάχιστη διάρκεια 3 μήνες.

  13. #88
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Ναι σωστά

    We guarantee our service, including replacement parts, for 90 days or the remaining term of your Apple warranty or AppleCare plan coverage, whichever is longer. We offer this whenever you get service from us or from an Apple Authorized Service Provider. This is in addition to rights provided by consumer law.

  14. #89
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Σε αυτή την περίπτωση τότε είναι πολύ μικρή η εγγύηση αναλογικά πάντα με το κόστος που πληρώνεις, άλλοι δίνουν παραπάνω
    https://irepair.gr/content/page/%CE%...85%CF%8E%CE%BD


    Εγγύηση επισκευής iPhone
    Παρέχουμε εγγύηση εφ’όρου ζωής για όλα τα ανταλλακτικά του iPhone. Η εγγύηση αυτή δεν καλύπτει σπασμένη οθόνη, βλάβη από νερό ή φυσική φθορά του iPhone. Η εγγύηση των ανταλλακτικών καλύπτει μόνο το μέρος ή τα μέρη του iPhone που αντικαταστάθηκαν στην αρχική μας επισκευή.

  15. #90
    Εγγραφή
    24-10-2004
    Μηνύματα
    15.637
    Downloads
    43
    Uploads
    0
    ISP
    V
    Ναι αν δίνουν εφ όρου ζωής και το εννοούν, εννοείται. Ανταλλακτικά δεν θα έχουν αυθεντικά αλλά σε μερικά μέρη δεν έχει σημασία.

    Στα επίσημα όπως είπα και πριν,, πληρώνεις λίγο απ όλα, για όλα.
    Εγγύηση, μια κάποια σιγουριά στο service, αυθεντικό ανταλλακτικό και εννοείται και το όνομα.
    Το ίδιο λάδι βάζει η BMW και ο μαστρονικος, αλλά ο ένας το χρεώνει τριπλό.

Σελ. 6 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας