Σελ. 18 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 81316171819 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 256-270 από 281
  1. #256
    Εγγραφή
    03-10-2018
    Μηνύματα
    1.017
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    1

  2. #257
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Ναι γι αυτο η κοτε μου δινει τωρα "προσφορα" στο καρτοσυμβολαιο λογω καταργησης του παλιου προγραμματος απο 27 στα 39 + βαζελινη ...

  3. #258
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ds12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά θέλω να μάθω αν έχουμε κάποιον εδω στο φόρουμ που να πληρώνει αυτές τις τιμές, ειδικά αυτά τα 182 για το platinum

  4. #259
    Εγγραφή
    26-07-2017
    Περιοχή
    Cyprus
    Μηνύματα
    8
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    60/5mbps
    ISP
    CABLENET
    Router
    ARRIS EuroDOCSIS 3.0 TG24
    Στην Κύπρο έχουν καταφέρει να δίνουν απεριόριστα κινητά,σταθερά και 100gb ίντερνετ με 50 ευρώ τελική τιμή. Αυτό είναι διαθέσιμο είτε με 2 χρόνια συμβόλαιο είτε ως καρτοκινητό. Αυτό σε μια χώρα με μικρο πληθυσμό και κατώτατο μισθό αρκετά μεγαλύτερο.
    Στην Ελλάδα, το καρτέλ ακόμα το σκέφτεται γιατί από ότι διαβάζω οι πελάτες του το συμπονούν και ότι άμα δώσει κάτι παραπάνω θα πέσει έξω.

  5. #260
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.912
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Αυτό το 39+ από cosmote ισχύει...
    Και εγω με λήξη προηγούμενου συμβολαίου, των 22 ευρώ, για ανανέωση στο ίδιο πρακτικά συμβόλαιο, τελευταία προσφορά 39 και κάτι ψιλά... αύξηση 78%
    Πίσω στη κάρτα και όσο κρατήσει...
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Slammer : 23-12-19 στις 00:47.

  6. #261
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Kαι τη νεα sim με την ευκαιρια στο business cost control - στα συμβολαια δεν ηταν δωρεαν η αλλαγη ; Μου ζητανε 30 ευρω για αλλαγη των 3 sim ...

  7. #262
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kαι τη νεα sim με την ευκαιρια στο business cost control - στα συμβολαια δεν ηταν δωρεαν η αλλαγη ; Μου ζητανε 30 ευρω για αλλαγη των 3 sim ...
    Offtopic είσαι, αλλά πάντα είχε χρέωση και στα συμβόλαια

  8. #263
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    10 αλλαγη για να λειτουργει κανονικα αντι να να στείλουν μονοι τους καρτες 4G δεν ειναι συμπεριφορα σε πελατη που τους πληρωνει 20 χρονια ....
    Sorry για το offtopic αλλα υπαρχει καρτοσυμβόλαιο με 10 ευρω / μηνα τωρα ; Slammer πισω σε τι καρτα θα πας ;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 23-12-19 στις 12:00.

  9. #264
    Εγγραφή
    21-02-2006
    Περιοχή
    Αμπελοκηποι Θεσσαλονικης
    Μηνύματα
    669
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    19000-20000/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από System7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Κύπρο έχουν καταφέρει να δίνουν απεριόριστα κινητά,σταθερά και 100gb ίντερνετ με 50 ευρώ τελική τιμή. Αυτό είναι διαθέσιμο είτε με 2 χρόνια συμβόλαιο είτε ως καρτοκινητό. Αυτό σε μια χώρα με μικρο πληθυσμό και κατώτατο μισθό αρκετά μεγαλύτερο.
    Στην Ελλάδα, το καρτέλ ακόμα το σκέφτεται γιατί από ότι διαβάζω οι πελάτες του το συμπονούν και ότι άμα δώσει κάτι παραπάνω θα πέσει έξω.
    δεν ειναι θεμα συμπονιας αλλα προβατοποιησης του ελληνικου πληθυσμου

  10. #265
    Εγγραφή
    23-03-2004
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    3.912
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone PS 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Slammer πισω σε τι καρτα θα πας ;
    Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις, 20-30 λεπτά τον μήνα και 1.5GB μου είναι αρκετά. Νομίζω μια κάρτα των 10-12 ευρώ και ένα πακέτο data θα με καλύψουν... θα δοκιμάσω κατ' αρχήν cosmokarta και βλέπουμε... ( πχ. πακέτο all-in-one 300 λεπτά + 600 MB με 10 ευρώ, σύν 2GB τον μήνα, με 8.5 ευρώ, αλλα και σε voda ειναι σχεδόν τα ίδια (!!!), 300 λεπτά + 500 ΜΒ με 8.50 συν πακέτο 3GB με 10 ευρώ)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Slammer : 25-12-19 στις 00:35.

  11. #266
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    To ιδιο ψαχνω 30 λεπτά τον μήνα + κανα gb για πλοηγηση στο maps. Εγω προσπαθω να καταλαβω ποσο θα κανει συνολικα ανα κινητο εδω ... https://www.myq.gr/en/ τα ιδια ;

  12. #267
    Εγγραφή
    03-04-2005
    Περιοχή
    Πάτρα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    6.219
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4999
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    HA35
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ιδιο ψαχνω 30 λεπτά τον μήνα + κανα gb για πλοηγηση στο maps. Εγω προσπαθω να καταλαβω ποσο θα κανει συνολικα ανα κινητο εδω ... https://www.myq.gr/en/ τα ιδια ;
    Βασικα στη Q μπορεις να εχεις το q app pack https://www.myq.gr/gr/paketa/paketa-myq-app/ me 5.9 (προσεχως 6.9...) + 1GB με 4.9Ε συνολο 10.8Ε. Του λαχιστο 2 φορες την εβδομαδα μπαινουν count down πακετα τυπου 3GB/1E, κλπ ενω υπαρχουν αρκετες "προσωποιποιημενες" προσφορες (πχ εγω εδω και μηνες εχω μονιμα προσφορα 1GB + 400λεπτα με 5Ε).


  13. #268
    Εγγραφή
    28-11-2007
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    686
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    39321/3993
    ISP
    HCN
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    Router
    Thomson TWG870
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Slammer Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις, 20-30 λεπτά τον μήνα και 1.5GB μου είναι αρκετά. Νομίζω μια κάρτα των 10-12 ευρώ και ένα πακέτο data θα με καλύψουν... θα δοκιμάσω κατ' αρχήν cosmokarta και βλέπουμε... ( πχ. πακέτο all-in-one 300 λεπτά + 600 MB με 10 ευρώ, σύν 2GB τον μήνα, με 8.5 ευρώ, αλλα και σε voda ειναι σχεδόν τα ίδια (!!!), 300 λεπτά + 500 ΜΒ με 8.50 συν πακέτο 3GB με 10 ευρώ)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    To ιδιο ψαχνω 30 λεπτά τον μήνα + κανα gb για πλοηγηση στο maps. Εγω προσπαθω να καταλαβω ποσο θα κανει συνολικα ανα κινητο εδω ... https://www.myq.gr/en/ τα ιδια ;
    Χρόνια πολλά σε όλους/ες.
    Εγώ ήμουν σε Q τα τελευταία σχεδόν 10 χρόνια, πρόσφατα πήγα σε Frog, για την χρήση που Θέλετε, 3 ευρώ 120 λεπτά προς όλους για ένα μήνα (χρέωση ανά δευτερόλεπτο και με 4,44 2 γιγα για 25 μέρες, φυσικά ότι δεν καταναλώσεις μεταφέρεται στον επόμενο μήνα αν ενεργοποιήσεις νέο πακέτο πριν την λήξη. Έχει και κάτι δωρα με καθε ανανεωση αλλα οκ, αυτα σημερα ειναι αυριο δεν ειναι

  14. #269
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.272
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Χρόνια πολλά να κανω δηλαδη αιτηση να μεταφερθουν τα νουμερα σε frog καρτοκινητη απο κοτε business γιατι μας εχουν βρει μεγαλους μαλ. και μας παιζουν και αυξησεις τωρα αντι για προσφορα παραμονης ...

  15. #270
    Το avatar του μέλους konenas
    Το μέλος konenas δεν είναι συνδεδεμένο Πρόβατα μην αυτοκτονείτε. Όλα στη σειρά. Ερχόμαστε
    Εγγραφή
    14-08-2007
    Περιοχή
    PIIGS
    Μηνύματα
    4.531
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300 bps ή 300Mbps
    ISP
    Το άλλο Πάσχα
    Router
    OpenWrt
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alfagamma Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρόνια πολλά σε όλους/ες.
    Εγώ ήμουν σε Q τα τελευταία σχεδόν 10 χρόνια, πρόσφατα πήγα σε Frog, για την χρήση που Θέλετε, 3 ευρώ 120 λεπτά προς όλους για ένα μήνα (χρέωση ανά δευτερόλεπτο και με 4,44 2 γιγα για 25 μέρες, φυσικά ότι δεν καταναλώσεις μεταφέρεται στον επόμενο μήνα αν ενεργοποιήσεις νέο πακέτο πριν την λήξη. Έχει και κάτι δωρα με καθε ανανεωση αλλα οκ, αυτα σημερα ειναι αυριο δεν ειναι
    Η φρογκ έχει ένα σάιτ του 1990 και είναι ανασφαλές

    60’ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ ΜΟΝΟ ΜΕ 3,02€

    Τ
    Spoiler:
    ώρα με το πακέτο ομιλίας προς όλους του FROG έχεις 60 λεπτά προς όλα τα κινητά και σταθερά τηλέφωνα Ελλάδας, για ένα μήνα, μόνο με 3,02€.
    Πακέτο Κόστος Διάρκεια
    60’ προς κινητά & σταθερά Ελλάδας 3,02€ 1 μήνας

    Για την ενεργοποίηση του πακέτου κάλεσε δωρεάν το Μενού υπηρεσιών FROG στο 1330 ή στείλε με SMS «60Μ» στο 1330. Για να μάθεις τα διαθέσιμα λεπτά του πακέτου σου στείλε Υ στο 1330.

    Η διάρκεια του κάθε πακέτου είναι 30 ημέρες.
    Τα λεπτά του πακέτου καταναλώνονται ανά δευτερόλεπτο με ελάχιστη διάρκεια κλήσης το δευτερόλεπτο
    Μπορείς να αγοράζεις μέχρι 4 πακέτα εντός ενός ημερολογιακού μήνα
    Τα λεπτά ομιλίας που δεν καταναλώνονται εντός ενός μηνός από την ενεργοποίηση του πακέτου, δεν μεταφέρονται, εκτός εάν πριν την ημερομηνία λήξης του πακέτου γίνει νέα ενεργοποίηση του ίδιου πακέτου. Στην περίπτωση αυτή η ημερομηνία λήξης καθορίζεται βάσει της τελευταίας ημερομηνίας ενεργοποίησης πακέτου
    Τα λεπτά του πακέτου θα μπορούν να καταναλωθούν σε κλήσεις φωνής και video - κλήσεις.
    Η κατανάλωση των διαθέσιμων λεπτών προς όλους είναι διαθέσιμη για χρήση και στην περιαγωγή εντός Ευρωπαϊκής Ένωσης.


    ΠΑΚΕΤΟ 2GB

    ΤΩΡΑ ΠΑΚΕΤΟ 2GB ΑΠΟ ΤΟ FROG ΓΙΑ 25 ΗΜΕΡΕΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 4,44€
    Spoiler:

    Διαθέσιμα MB Κόστος ενεργοποίησης Διάρκεια
    2GB 4,44€ 25 ημέρες

    Το πακέτο ενεργοποιείται με αποστολή SMS με λεκτικό 17317 στο 1330
    Το πακέτο διαρκεί για 25 ημέρες από την ενεργοποίησή του
    Οι συνδρομητές μπορούν να αγοράσουν μέχρι 2 πακέτα κατά τη διάρκεια ενός ημερολογιακού μήνα
    Ο όγκος δεδομένων (ΜΒ) που δεν καταναλώνεται εντός της διάρκειας ισχύος του, δεν μεταφέρεται, εκτός εάν πριν την ημερομηνία απενεργοποίησης γίνει νέα ενεργοποίηση πακέτου 2GB ή πακέτου 5GB ή πακέτου MOBILE INTERNET 200MB ή της υπηρεσίας NATIONAL SMS 100 PLUS 250MB ή της υπηρεσίας INTERNATIONAL SMS 100 PLUS 250MB ή του πακέτου MOBILE INTERNET 60MB, οπότε ο συνολικός όγκος δεδομένων που προκύπτει μπορεί να καταναλωθεί μέχρι τη λήξη του πακέτου όγκου δεδομένων με τη μεταγενέστερη ημερομηνία λήξης.
    Για τους συνδρομητές που έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (MB) καταναλωθεί νωρίτερα από την λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB από άλλο πακέτο δεδομένων, η πρόσβαση στο Internet διακόπτεται και ο συνδρομητής θα οδηγείται στη σελίδα της υπηρεσίας COSMOTE My Internet (http://myinternet.cosmote.gr) για να διαλέξει ένα από τα διαθέσιμα πακέτα Internet.
    Για τους συνδρομητές που δεν έχουν ενεργοποιημένη την υπηρεσία COSMOTE My Internet, σε περίπτωση που ο όγκος δεδομένων (MB) καταναλωθεί νωρίτερα από την λήξη του ή παρέλθει η διάρκειά του και δεν υπάρχουν διαθέσιμα MB από άλλο ενεργό πακέτο δεδομένων, η χρέωση για την χρήση δεδομένων ανέρχεται σε 0,2€/MB, με μέγιστη ημερήσια χρέωση τα 2€. Εφόσον οι συνδρομητές φτάσουν την μέγιστη επιτρεπτή ημερήσια χρήση των 2€, η COSMOTE με σκοπό την απρόσκοπτη παροχή των υπηρεσιών της, ενδέχεται να εφαρμόσει πολιτική ορθής χρήσης στο 1,5Mbps, μέχρι τη συμπλήρωση 24 ωρών από την πρώτη χρήση δεδομένων.
    Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α 24%.


    Άρα 7,5€ ανά μήνα για 60 λεπτά και 2ΓΒ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος konenas : 26-12-19 στις 09:43.
    Όσοι το χάλκεον χέρι βαρύ του φόβου αισθάνονται,ζυγόν δουλείας ας έχωσι, θέλει αρετήν και τόλμην η ελευθερία. Ανδρέας Κάλβος
    There is some shit, I will not eat. e.e.cummings
    30 Hours per Week

Σελ. 18 από 19 ΠρώτηΠρώτη ... 81316171819 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας