Σελ. 779 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 759769774777778779780781784789799 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 11.671-11.685 από 51068
  1. #11671
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα πρόβλημα. Εδώ.




    Και αυτό εδώ είναι το μήνυμα μου που διαστρεβλωσες για να χτίσεις το strawman σου.




    Όχι δεν μπορώ γιατί δεν είμαι κυβέρνηση. Μπορώ όμως από τα λίγα στοιχεία που μας δίνουν, από την παρατήρηση της πραγματικότητας, από την πρότερη εμπειρία και την λογική να συμπεράνω πως δεν είναι η πραγματική εικόνα. Και δεν μπορείς να έχεις την πραγματική αν δεν κάνεις τεστ, κατά προτίμηση σε όλους.

    Οπότε εξήγησε μας για ποιο λόγο δεν έχει εκτοξευτεί ο αριθμός των τεστ την ώρα μάλιστα που τα επιβεβαιωμένα κρούσματα έχουν ανοδική τάση, πως γίνεται να ξεφεύγουν τα 3/4 των κρουσμάτων από τον αλγόριθμο, και πως με βάση όλα αυτά μπορεί να μιλάει κάποιος για πραγματική εικόνα.
    Όταν γράφεις, είναι καλό όταν δεν έχεις data να στηρίζουν την άποψή σου να γράφεις νομίζω, πιστεύω κοκ. Γράψε και το σκεπτικό σου κι όλα ωραία και καλά. Τι τα θέλεις τώρα τα strawman κλπ ?
    Guardian angels, lay a bed
    Shed their light on my sleepy head
    I am a threshold yearning to sing
    Down with the the dancers having one last fling
    Here's to the moment when you said, "Hello"
    Come on my spirit are you ready, let's go
    https://www.covidstats.gr

  2. #11672
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.917
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stel67 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν γράφεις, είναι καλό όταν δεν έχεις data να στηρίζουν την άποψή σου να γράφεις νομίζω, πιστεύω κοκ. Γράψε και το σκεπτικό σου κι όλα ωραία και καλά. Τι τα θέλεις τώρα τα strawman κλπ ?
    Αυτό λέω και εγώ να έχεις data. Χωρίς τεστ δεν έχεις. Εδώ κάνουν αλχημειες με τον αριθμό των τεστ, πόσο πια να εισαι καλοπροαίρετος;

  3. #11673
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.621
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν γίνει lockdown Ελλάδα, κάπου Σεπτέμβρη απλά πάμε στην ΕΕ με την τραγιάσκα στο χέρι και λέμε "ελεήστε".... Ούτε να το σκεφτόμαστε (αν και παραδόξως μιλώντας με μερικούς γνωστούς Ελλάδα τουλάχιστον κάποιοι το επιθυμούν, τι να πω)
    Όσοι σκέφτονται ότι θα γινει και ότι δεν έχουν πρόβλημα κιόλας, δεν έχουν ουδεμία επαφή με την πραγματικότητα.

    Δεύτερο lockdown ισοδυναμεί με κανονική, real, φτώχεια και πείνα.

    Και δεν είναι κάτι που δεν συνέβη ήδη, ο γειτονικός μας Λίβανος είχε που είχε προβλήματα από τον Οκτώβρη πέρισυ, οξύνθηκαν τόσο άγρια μέσα στην καραντίνα που τώρα αυτοκτονεί κόσμος από την πείνα.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  4. #11674
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.917
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όσοι σκέφτονται ότι θα γινει και ότι δεν έχουν πρόβλημα κιόλας, δεν έχουν ουδεμία επαφή με την πραγματικότητα.

    Δεύτερο lockdown ισοδυναμεί με κανονική, real, φτώχεια και πείνα.

    Και δεν είναι κάτι που δεν συνέβη ήδη, ο γειτονικός μας Λίβανος είχε που είχε προβλήματα από τον Οκτώβρη πέρισυ, οξύνθηκαν τόσο άγρια μέσα στην καραντίνα που τώρα αυτοκτονεί κόσμος από την πείνα.
    Αν έρθει δεύτερο lockdown θα φταίνε αυτοί που πήραν ρίσκο με το μπάτε σκύλοι αλέστε, για να μην υπάρχει καμία παρεξήγηση.

  5. #11675
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.621
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έρθει δεύτερο lockdown θα φταίνε αυτοί που πήραν ρίσκο με το μπάτε σκύλοι αλέστε, για να μην υπάρχει καμία παρεξήγηση.
    Δεν θα έρθει, γιατί δεν γίνεται να έρθει. Είναι καμμένο χαρτί το lockdown, το καις άπαξ και ό,τι γίνει μετά. Δεύτερο lockdown ισοδυναμεί με σκληρή φτώχεια και πείνα.

    Διαβάζω εδώ, ακούω συζητήσεις έξω "ε από Σεπτέμβρη πάλι lockdown" λες και είναι νέο έθιμο.

    - - - Updated - - -

    Merkel says the coronavirus pandemic has exposed leaders who rely on 'fact-denying populism'
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  6. #11676
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.917
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θα έρθει, γιατί δεν γίνεται να έρθει. Είναι καμμένο χαρτί το lockdown, το καις άπαξ και ό,τι γίνει μετά. Δεύτερο lockdown ισοδυναμεί με σκληρή φτώχεια και πείνα.

    Διαβάζω εδώ, ακούω συζητήσεις έξω "ε από Σεπτέμβρη πάλι lockdown" λες και είναι νέο έθιμο.
    Αν ξεφύγουν τα πράγματα τι θα κάνουν ακριβώς;

    Από Σεπτέμβρη αν έχουμε lockdown δεν θα είναι λόγω εθίμου αλλά γιατί κάποιοι δεν κάναν την δουλειά τους σωστά. Λογικό επακόλουθο είναι όχι ευχή, ασχέτως που μερικοί έχουν άρνηση και νομίζουν πως θα είχε καλή κατάληξη το yolo.

  7. #11677
    Εγγραφή
    20-06-2007
    Περιοχή
    Chicago, Illinois
    Ηλικία
    32
    Μηνύματα
    30.621
    Downloads
    96
    Uploads
    25
    Άρθρα
    14
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Nova
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ξεφύγουν τα πράγματα τι θα κάνουν ακριβώς;

    Από Σεπτέμβρη αν έχουμε lockdown δεν θα είναι λόγω εθίμου αλλά γιατί κάποιοι δεν κάναν την δουλειά τους σωστά. Λογικό επακόλουθο είναι όχι ευχή, ασχέτως που μερικοί έχουν άρνηση και νομίζουν πως θα είχε καλή κατάληξη το yolo.
    Επαναλαμβάνω, δεν γίνεται να γίνει lockdown γιατί θα καταστραφεί η οικονομία πλήρως. Ο Λίβανος, με ένα lockdown, και είναι υπό αργή καταστροφή.
    Dies, died, will die.
    Lived, lives, will live.

  8. #11678
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.917
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από flamelab Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επαναλαμβάνω, δεν γίνεται να γίνει lockdown γιατί θα καταστραφεί η οικονομία πλήρως. Ο Λίβανος, με ένα lockdown, και είναι υπό αργή καταστροφή.
    Αυτό ας το σκεφτόταν πριν πάρουν ηλίθια ρίσκα "για να σωθεί η οικονομία".

    Και αν πεθαίνει κόσμος τι νομίζεις θα γίνει; Τι οικονομία νομίζεις θα έχεις σε τέτοιο καθεστώς; Ποιος τουρίστας πρόκειται να έρθει; Νομίζεις θα έχεις επιλογή; Μιλάς λες και εμείς θέλουμε lockdown.

    Τα λέει πολύ σωστά και η Μέρκελ στο λινκ που έβαλες.

    Angela Merkel says that the coronavirus pandemic has exposed those who rely on 'fact-denying populism' as she criticised world leaders who promoted 'lies and disinformation.'
    'We are seeing at the moment that the pandemic can't be fought with lies and disinformation, and neither can it be with hatred and agitation,' she said.
    Θα συμπλήρωνα επίσης με ευχολόγια.

  9. #11679
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό λέω και εγώ να έχεις data. Χωρίς τεστ δεν έχεις. Εδώ κάνουν αλχημειες με τον αριθμό των τεστ, πόσο πια να εισαι καλοπροαίρετος;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έρθει δεύτερο lockdown θα φταίνε αυτοί που πήραν ρίσκο με το μπάτε σκύλοι αλέστε, για να μην υπάρχει καμία παρεξήγηση.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ξεφύγουν τα πράγματα τι θα κάνουν ακριβώς;

    Από Σεπτέμβρη αν έχουμε lockdown δεν θα είναι λόγω εθίμου αλλά γιατί κάποιοι δεν κάναν την δουλειά τους σωστά. Λογικό επακόλουθο είναι όχι ευχή, ασχέτως που μερικοί έχουν άρνηση και νομίζουν πως θα είχε καλή κατάληξη το yolo.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από famous-walker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ας το σκεφτόταν πριν πάρουν ηλίθια ρίσκα "για να σωθεί η οικονομία".

    Και αν πεθαίνει κόσμος τι νομίζεις θα γίνει; Τι οικονομία νομίζεις θα έχεις σε τέτοιο καθεστώς; Ποιος τουρίστας πρόκειται να έρθει; Νομίζεις θα έχεις επιλογή; Μιλάς λες και εμείς θέλουμε lockdown.

    Τα λέει πολύ σωστά και η Μέρκελ στο λινκ που έβαλες.



    Θα συμπλήρωνα επίσης με ευχολόγια.
    Θέλω να γίνει απόλυτα κατανοητό, προς κάθε κατεύθυνση, ότι δεν έχω μπει στο λογαριασμό του famous.

    Από εκεί και πέρα, @all:

    Η προοπτική ενός νέου lockdown είναι για όλους μας τρομακτική (από τη σκοπιά της οικονομίας), χωρίς αμφισβήτηση.

    Το θέμα είναι ότι ο ιός δεν θα μας ρωτήσει. Θα κάνει τη δουλειά του, και από εκεί και πέρα θα πρέπει να αποφασίσουμε εμείς τι θα κάνουμε.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  10. #11680
    Εγγραφή
    30-04-2008
    Μηνύματα
    8.650
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Πάντως την Ανγκέλα δεν την βλέπω και πολύ πρόθυμη να ρίξει κανά ψιλό μέσα στην τραγιάσκα...

  11. #11681
    Το avatar του μέλους objecto
    objecto Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από uncharted Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως την Ανγκέλα δεν την βλέπω και πολύ πρόθυμη να ρίξει κανά ψιλό μέσα στην τραγιάσκα...
    Γενικότερα οι Βορειοι ελπίζουν με την ανέχεια που θα δημιουργηθεί να "αγοράσουν" μπιτ παρα τον Νότο.

  12. #11682
    Εγγραφή
    08-04-2016
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Δεν χρειάζεται κανένα lockdown να γίνει ξανά. Το μόνο που χρειάζεται είναι να φοράει ο κόσμος μάσκες (κατά προτίμηση χειρουργικές ή καλύτερες) σε κλειστούς χώρους και να μην έχουμε συνοστισμό στους εξωτερικούς χώρους. Αλλά εδώ η χώρα δεν απαγόρευσε τα πανηγύρια. Είμαστε για τα πανηγύρια.

  13. #11683
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    ΟΚ, μια αποτίμηση της δικής μου εμπειρίας ένα 24ωρο Αθήνα και συγκρίνοντας τουλάχιστον με Ιρλανδία.

    Δεν έχω δει κάποιο yolo ή καταστάσεις εκτός ελέγχου, προφανώς εμπειρικά γράφοντας και όχι έχοντας κάποια μελέτη ή στοιχεία.

    Σούπερ μάρκετ που κινήθηκα Χολαργό, κόσμος σε αποστάσεις παντού, σε 4 μαγαζιά που βγήκα (είπα να κάνω ένα tour de force χθες βράδυ) ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα τουλάχιστον στο ένα που είναι και πολύ posh και τρεντοαποτέτοιο (κυκλοφορούμε όχι αστεία ) καθώς το μαγαζί με αυστηρή λίστα εισόδου και μάλιστα με τα ίδια τα μάτια μου είδα κόσμο να μένει εκτός, με αποστάσεις σε τραπέζια, εξωτερικό μπαρ να το έχουν κλείσει, παντού παρέες σε αποστάσεις κοκ. Ούτε που το περίμενα διαβάζοντας εδώ σχόλια μόνο και μη έχοντας επαφή με Ελλάδα κοντά 6μηνο.

    Το ίδιο και στα άλλα 3 μαγαζιά, με τραπέζια να τηρούνται αυστηρά.

    Αν είδα κάποιες καταστάσεις λίγο χύμα, τις είδα στο συνοικιακό μπαρ (που το έχει και φίλος) όπου εκεί μπαίνοντας ήταν σα να μη άλλαξε τίποτα. Βέβαια, ο κόσμος εκεί 95% θαμώνες και γνωστοί μεταξύ τους δεκαετίες τώρα - οι μη θαμώνες σε τραπέζια και αποστάσεις. Εκεί λίγο ήμουν έξω από τα νερά μου, μέχρι να μου την πέφτουν γνωστοί με αγκαλιές και φιλιά, ΟΚ 3-4 δεν τους απέφυγα

    Γενικά πάντως, δέστε το αυτό που γράφω και ως κάποιος με μάτι "απέξω" δεν είδα διαφορές που χτυπούσαν άγρια. Πέρασα βέβαια και από 1-2 μαγαζιά στην 'παραλία' Λεωφ Μεσογείων (εμείς οι Χολαργιώτες έτσι λέμε όλα τα μαγαζιά που έχουν ξεπηδήσει τριγύρω στο μετρό) που μου φάνηκε ότι γινόταν το ψιλο-σύστριγγλο αλλά είδα και περιπολικό έξω από ένα από αυτά αν και δεν στάθηκα να δω τη συνέχεια.

    Yolo δεν ξέρω τι εννοείτε και δεν ξέρω βέβαια με ποιο μέτρο σύγκρισης λέει κανείς για yolo.
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  14. #11684
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.193
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΟΚ, μια αποτίμηση της δικής μου εμπειρίας ένα 24ωρο Αθήνα και συγκρίνοντας τουλάχιστον με Ιρλανδία.

    Δεν έχω δει κάποιο yolo ή καταστάσεις εκτός ελέγχου, προφανώς εμπειρικά γράφοντας και όχι έχοντας κάποια μελέτη ή στοιχεία.

    Σούπερ μάρκετ που κινήθηκα Χολαργό, κόσμος σε αποστάσεις παντού, σε 4 μαγαζιά που βγήκα (είπα να κάνω ένα tour de force χθες βράδυ) ομολογώ πως εντυπωσιάστηκα τουλάχιστον στο ένα που είναι και πολύ posh και τρεντοαποτέτοιο (κυκλοφορούμε όχι αστεία ) καθώς το μαγαζί με αυστηρή λίστα εισόδου και μάλιστα με τα ίδια τα μάτια μου είδα κόσμο να μένει εκτός, με αποστάσεις σε τραπέζια, εξωτερικό μπαρ να το έχουν κλείσει, παντού παρέες σε αποστάσεις κοκ. Ούτε που το περίμενα διαβάζοντας εδώ σχόλια μόνο και μη έχοντας επαφή με Ελλάδα κοντά 6μηνο.

    Το ίδιο και στα άλλα 3 μαγαζιά, με τραπέζια να τηρούνται αυστηρά.

    Αν είδα κάποιες καταστάσεις λίγο χύμα, τις είδα στο συνοικιακό μπαρ (που το έχει και φίλος) όπου εκεί μπαίνοντας ήταν σα να μη άλλαξε τίποτα. Βέβαια, ο κόσμος εκεί 95% θαμώνες και γνωστοί μεταξύ τους δεκαετίες τώρα - οι μη θαμώνες σε τραπέζια και αποστάσεις. Εκεί λίγο ήμουν έξω από τα νερά μου, μέχρι να μου την πέφτουν γνωστοί με αγκαλιές και φιλιά, ΟΚ 3-4 δεν τους απέφυγα

    Γενικά πάντως, δέστε το αυτό που γράφω και ως κάποιος με μάτι "απέξω" δεν είδα διαφορές που χτυπούσαν άγρια. Πέρασα βέβαια και από 1-2 μαγαζιά στην 'παραλία' Λεωφ Μεσογείων (εμείς οι Χολαργιώτες έτσι λέμε όλα τα μαγαζιά που έχουν ξεπηδήσει τριγύρω στο μετρό) που μου φάνηκε ότι γινόταν το ψιλο-σύστριγγλο αλλά είδα και περιπολικό έξω από ένα από αυτά αν και δεν στάθηκα να δω τη συνέχεια.

    Yolo δεν ξέρω τι εννοείτε και δεν ξέρω βέβαια με ποιο μέτρο σύγκρισης λέει κανείς για yolo.
    Μάλλον ότι λες ισχύει στο κέντρο ή σε κοσμικά μέρη της Αθήνας. Εμείς στους Αγίους είμαστε χύμα παντού. Στα σουβλατζίδικα πχ δεν φοράει κάνεις μάσκα, στα καφενεία/cafe είναι yolo, μόνο στο σούπερ οι υπάλληλοι φοράνε μάσκα στα ταμεία και το 10% των πελατών.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #11685
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Έχω να μπω σε ΜΜΜ από Μάρτιο, οπότε δεν έχω εικόνα για εκεί. Αλλά δε βλέπω κανένα να φοράει μάσκα, πουθενά. Ούτε στο δρόμο, ούτε σε μαγαζιά. Μόνο υπάλληλοι, τους οποίους πονάει η καρδιά οταν τους βλεπω (καλά κάνουν οι άνθρωποι και μπράβο τους, αλλά πίκρα).
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

Σελ. 779 από 3405 ΠρώτηΠρώτη ... 759769774777778779780781784789799 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας