Σελ. 287 από 550 ΠρώτηΠρώτη ... 267277282285286287288289292297307 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.291-4.305 από 8245
  1. #4291
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τουλάχιστον ας είναι γκαντέμης για πάρτι του και συνήθως στα λάθη του δεν παίρνει άλλους μαζί του... ο ΜΑΧ μέχρι να ισιώσει κοπάναγε οποιονδήποτε βάσταγε ένα τιμόνι στο χέρι... δεν υπάρχει σύγκριση μεταξύ Leclerc και MAX μην κάνουμε πλάκα ρε παιδιά.
    Well said. Γιατί τον έχουμε κάνει Θεό τον Μαξ αλλά ας μην ξεχνάμε την ιστορία. Αν και δεν συμπαθώ τον λεκλερκ σαν άτομο, στην περίπτωση αυτή θα τον στηρίξω. Εμένα δεν μου φαίνεται για τεχνικό πρόβλημα.

  2. #4292
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Well said. Γιατί τον έχουμε κάνει Θεό τον Μαξ αλλά ας μην ξεχνάμε την ιστορία. Αν και δεν συμπαθώ τον λεκλερκ σαν άτομο, στην περίπτωση αυτή θα τον στηρίξω. Εμένα δεν μου φαίνεται για τεχνικό πρόβλημα.
    Νταξ το παιδί είναι θεούλης... απλά είναι της σχολής του πάω τέρμα και βρίσκω τα όρια στο δρόμο αλλά έμαθε, όπως έμαθα και εγώ να οδηγώ... έβγαζε δελτίο η Αστυνομία από ποιους δρόμους θα περάσω όταν στα 18 μου άρχισα να οδηγώ
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #4293
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    ο Μαξ εχει βελτιωθει πολυ και φαινεται..να εχει ωριμασει...
    Στις μαχες του με τον Τσαρλς ειναι πολυ καθαρος.
    Απλα καποιοι που δεν το χωνευουν ολο αυτο μας υπενθυμιζουν καθε φορα τι εκανε ο Μαξ το 2016 ας πουμε ( 6 χρονια πισω)
    Δεν πειραζει. Αρκει που νιωθετε οκ με αυτο.
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  4. #4294
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο Μαξ εχει βελτιωθει πολυ και φαινεται..να εχει ωριμασει...
    Στις μαχες του με τον Τσαρλς ειναι πολυ καθαρος.
    Απλα καποιοι που δεν το χωνευουν ολο αυτο μας υπενθυμιζουν καθε φορα τι εκανε ο Μαξ το 2016 ας πουμε ( 6 χρονια πισω)
    Δεν πειραζει. Αρκει που νιωθετε οκ με αυτο.
    Θέλω ειλικρινά να κερδίζει ο Leclerc συνεχόμενα ή απλά να βγαίνει πάνω από τον MAX στους επόμενους αγώνες, να μειωθεί η διαφορά σε μονοψήφιο νούμερο, να τους δω αν θα συνεχίσουν τις αγάπες και τα λουλούδια
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  5. #4295
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Ναι αυτο ειναι μια εικασια. Οταν ολα γινονται πολυ στενα και παιζονται στους ποντους αρχιζουν οι παρασπονδιες...Αλλα γιατι να περιμενω μονο απο τον μαξ να κανει μλκια?
    Ο Λεκλ σου φαινεται το αγιο παιδι?
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  6. #4296
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω ειλικρινά να κερδίζει ο Leclerc συνεχόμενα ή απλά να βγαίνει πάνω από τον MAX στους επόμενους αγώνες, να μειωθεί η διαφορά σε μονοψήφιο νούμερο, να τους δω αν θα συνεχίσουν τις αγάπες και τα λουλούδια
    και τριτος να βγαινει ο μαξ και να νικαει ο λεκ μαθηματικα το εχει κερδισει με διαφορα 2

  7. #4297
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.247
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Το να μη αρέσει σε κάποιους να κάνει κάποιος αυτοκριτική με αφήνει εκπληκτο.

    Επίσης, σωστά, 2 λάθη, αντί για 1.

    Από κει και πέρα, οι μονομαχίες μεταξύ Μαξ και Lec θέλουν 2 για να βγουν καθαρές , δεν είναι θέμα μόνο Μαξ αλλά και Lec.

    Για αυτό και κατά γενική ομολογία φέτος βλέπουμε πολύ καλύτερο πρωτάθλημα απλά πρέπει να διορθώσει κάποια πράγματα η Ferrari. Και οκ σίγουρα την αξιοπιστία θα τη φτιάξει. Τα κεφάλια αυτών που ζήταγαν pit στον Carlos την ώρα που πέρναγε τον Russel ποτέ θα πέσουν westeros style ?


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  8. #4298
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να μη αρέσει σε κάποιους να κάνει κάποιος αυτοκριτική με αφήνει εκπληκτο.

    Επίσης, σωστά, 2 λάθη, αντί για 1.

    Από κει και πέρα, οι μονομαχίες μεταξύ Μαξ και Lec θέλουν 2 για να βγουν καθαρές , δεν είναι θέμα μόνο Μαξ αλλά και Lec.

    Για αυτό και κατά γενική ομολογία φέτος βλέπουμε πολύ καλύτερο πρωτάθλημα απλά πρέπει να διορθώσει κάποια πράγματα η Ferrari. Και οκ σίγουρα την αξιοπιστία θα τη φτιάξει. Τα κεφάλια αυτών που ζήταγαν pit στον Carlos την ώρα που πέρναγε τον Russel ποτέ θα πέσουν westeros style ?
    Ο Τοτός γκρινιάζει για το ότι οι 2 πρώτοι σέβονται ο ένας τον άλλο... δεν έχει λέει ενδιαφέρον...
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  9. #4299
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Ιμολα δεν ήταν ούτε πρώτος ούτε δεύτερος, υπερέβαλε εαυτόν για βάθρο και πόντουςΈχασε δυο πόντους σιγά τα λάχανα. Πολύ καλά έκανε και πέρασε τα όρια. Ούτε τίποτα δεν είχε κριθεί σε αντίθεση με το χθεσινό που ήταν σε κομβικό σημείο

    Μπορείτε και καλύτερα

  10. #4300
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    ο Μαξ εχει βελτιωθει πολυ και φαινεται..να εχει ωριμασει...
    Στις μαχες του με τον Τσαρλς ειναι πολυ καθαρος.
    Απλα καποιοι που δεν το χωνευουν ολο αυτο μας υπενθυμιζουν καθε φορα τι εκανε ο Μαξ το 2016 ας πουμε ( 6 χρονια πισω)
    Δεν πειραζει. Αρκει που νιωθετε οκ με αυτο.
    Έχει δύο πλευρές το νόμισμα όμως. Δεν σχολιάζουμε αρνητικά τον Μαξ όσο το θαψιμο από τους φανμποις του για τον λεκλερκ δεδομένου ότι στα ίδια χρονιά στην φ1 και οι δύο μαθαίνουν και ωριμάζουν. Λίγο μονόπλευρο λόγω κοντης μνήμης.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το να μη αρέσει σε κάποιους να κάνει κάποιος αυτοκριτική με αφήνει εκπληκτο.
    Έχει διαφορά το να πεις έκανα λάθος και να λες λες λες για να καταλήξεις στο maybe I don't belong at the highest level. Φιλαράκι τί ακριβώς είναι το highest level? Για να το τραβήξω λίγο, μηπως είπες χλεπα το υπόλοιπο grid? Και τί σε κάνει ακριβώς highest level?

    Δεν με πειράζει η αυτοκριτική, το κάνω ανάλυση σαν να γράφω την αυτοβιογραφία μου με πειράζει.

  11. #4301
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    "I've been saying I think I'm performing at my highest level in my career but if I keep doing those mistakes then it's pointless to perform at a very high level,"
    "I'm losing too many points. Seven in Imola, 25 here because we probably were the strongest car on track today so if we lose the Championship by 32 points at the end of the season I will know from where they are coming from. And, it unacceptable, I just need to get on top of those things."
    "I go through the same process all the time. I try to analyse... the snap was a bit of a weird one, so I'll look at the data to try to understand it, but I don't know yet. To me, it is a mistake and that's it.
    "I was pushing too much and I lost the rear. It's been a very tough weekend for me, I struggled a lot with the balance of the car. But when it's warm like this it's very difficult to be consistent, and it was difficult to put the laps together. I did a mistake at the wrong moment."
    μην αλλάζετε τις δηλώσεις για να σας βγει η προκατάληψη

  12. #4302
    Εγγραφή
    14-10-2005
    Περιοχή
    Κυπριαδου
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.146
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Router
    Fritz 5530
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ιμολα δεν ήταν ούτε πρώτος ούτε δεύτερος, υπερέβαλε εαυτόν για βάθρο και πόντουςΈχασε δυο πόντους σιγά τα λάχανα. Πολύ καλά έκανε και πέρασε τα όρια. Ούτε τίποτα δεν είχε κριθεί σε αντίθεση με το χθεσινό που ήταν σε κομβικό σημείο

    Μπορείτε και καλύτερα
    Ηταν 3ος και βγηκε 6ος.
    2 ποντους εχασε? Ας γραφουμε αληθειες τουλαχιστον αρχικα
    OS1: Windows 10,MoBo:Gigabyte Aorus 7 X299, CPU:Ι9-7900X,RAM:G.Skill DDR4 64GB,GPU:MSI 3080 RTX ,PSU:Corsair HX1500i ,SSD1:Samsung 970PRO 512GB SSD 2: Sandisk Ultra 2 960GB,HDD:21 TB W/D, Case:CoolerMaster Cosmos 2,CPU Cooler:Corsair H150i Pro, Monitor: Samsung Odyssey G7 32',Various: Logitech Z550,Keyboard:Logi G915

  13. #4303
    Εγγραφή
    10-06-2011
    Περιοχή
    offroad
    Μηνύματα
    2.621
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    800/150
    ISP
    Get Norway
    Router
    OPNsense
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ASFE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηταν 3ος και βγηκε 6ος.
    2 ποντους εχασε? Ας γραφουμε αληθειες τουλαχιστον αρχικα
    Έχεις δίκιο, my bad. Θυμόμουν λάθος. Είναι 7 που λέει ο ίδιος στις δηλώσεις που έβαλα

  14. #4304
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει διαφορά το να πεις έκανα λάθος και να λες λες λες για να καταλήξεις στο maybe I don't belong at the highest level. Φιλαράκι τί ακριβώς είναι το highest level? Για να το τραβήξω λίγο, μηπως είπες χλεπα το υπόλοιπο grid? Και τί σε κάνει ακριβώς highest level?

    Δεν με πειράζει η αυτοκριτική, το κάνω ανάλυση σαν να γράφω την αυτοβιογραφία μου με πειράζει.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην αλλάζετε τις δηλώσεις για να σας βγει η προκατάληψη
    Δεν έκανα παράθεση. Έγραψα αυτό που κατάλαβα ότι είπε. Και εδώ οι δηλώσεις του στο βίντεο που είδα εγώ.
    https://youtu.be/5nfvePtguec

    Σε 2ο ακουσμα αναφέρεται γενικά στο αυθαίρετο highest level. Εδώ θα σου δώσω ένα δίκιο ότι πήρα την δήλωση για να μου βγει η προκάτάληψη. γιαυτό και δεν έκανα παράθεση.

    Με χαλάει ο τρόπος που αναφέρεται στο highest level. Δεν θα κάνω παράθεση τώρα, αλλά ακουγοντας το τελευταίο κομμάτι με το pointless ε με χαλάει. Γεννήθηκε με το χάρισμα; Δεν πρέπει να μάθει; Αυτό το highest level μου ακούγεται κακό πραγματικά. Στο μυαλό μου μέσα σκέφτομαι "κατούρα και λίγο" για να μην σχολιάσω το αντιφατικό. Έκανες πατάτα, δέξου ότι έχεις να μάθεις και πάμε παρακάτω. Σταμάτα εκεί φίλε Λεκλέρκ. Και ο Λούης (πρόσφατο παράδειγμα) πήρε πρωτάθλημα παιδάκι και συνέχιζε να μαθαίνει γιατί έκανε τις βλακείες του. Εδώ πήρε πρωτάθλημα ενώ έκανες βλακείες.
    Σε κάθε περίπτωση, προσωπικά βρίσκω την "αυτοκριτική" του κακή ή αν θες too much. O τρόπος που χρησιμοποιεί την αυτοκριτική του ως κοιτα είμαι honest θαυμάστε με, ε δεν μου αρέσει.
    Αν εσείς είστε οκέι, μια χαρα. Δεν χρειάζεται να συμφωνήσουμε και στο πως κρίνουμε ανθρώπους. Ίσως είμαι λίγο αυστηρός μαζί του αλλά όποτε μιλάει με χαλάει. Μου βγάζει αυτό το self-entitled όλα της νέας γενιάς.

    Αλλά αυτό έχει διαφορά από το να γράφει ο aroutis,
    Το να μη αρέσει σε κάποιους να κάνει κάποιος αυτοκριτική με αφήνει εκπληκτο.
    Απάντησα λοιπόν ότι ο τρόπος του ειναι που δεν μου αρέσει. Πάντα για το τρόπο του εχω μιλήσει αρνητικά.

    Για να χρησιμοποιήσω τα λόγια ενός σοφού μέλους
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από patch Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην αλλάζετε τις δηλώσεις για να σας βγει η προκατάληψη

  15. #4305
    Εγγραφή
    30-03-2015
    Μηνύματα
    1.055
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/10
    ISP
    Cosmote
    Router
    AVM Fritz!Box 7490
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aroutis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα κεφάλια αυτών που ζήταγαν pit στον Carlos την ώρα που πέρναγε τον Russel ποτέ θα πέσουν westeros style ?
    Πραγματικά!

Σελ. 287 από 550 ΠρώτηΠρώτη ... 267277282285286287288289292297307 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας