Σελ. 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 46-60 από 87
  1. #46
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..και τη σχέση έχει η επιλογή που κάνει κάποιος ως προς την αγορά ενός αγαθού, με τη μάρκα;

    Σε περίπτωση αδυναμίας πληρωμής του δανείου τους ή σε περίπτωση που το προϊόν κατασχεθεί και αυτοί οι άνθρωποι βρεθούν με φάκελο στη Τειρεσίας, προτείνεις μήπως να κάνουν μήνυση στην Apple γιατί για κάποιο λόγο αυτή φέρει μερική ευθύνη;
    Η σχέση είναι υπάρχει για εκείνους που η επιλογή κινητού δεν είναι ζήτημα χρηστικό ή αισθητικό αλλά μέσο προσωπικής και κοινωνικής καταξίωσης ή επιβεβαίωσης. Ενώ κάποιος μπορεί να επιλέξει Apple ή οτιδήποτε άλλο θέλει στην πρώτη κατηγορία και δεν πέφτει σε κανέναν λόγος, οι άνθρωποι της δεύτερης κατηγορίας σε πολύ μεγαλύτερη αναλογία επιλέγουν ή επιδιώκουν να αποκτήσουν συσκευή Apple ακόμη και αν ξεπερνά τις δυνατότητές τους.
    Θα μου πείτε και πάλι δεν μας πέφτει λόγος, εκτός αν μπούμε εγγυητές σε κανένα δάνειο ε;

  2. #47
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η σχέση είναι υπάρχει για εκείνους που η επιλογή κινητού δεν είναι ζήτημα χρηστικό ή αισθητικό αλλά μέσο προσωπικής και κοινωνικής καταξίωσης ή επιβεβαίωσης. Ενώ κάποιος μπορεί να επιλέξει Apple ή οτιδήποτε άλλο θέλει στην πρώτη κατηγορία και δεν πέφτει σε κανέναν λόγος, οι άνθρωποι της δεύτερης κατηγορίας σε πολύ μεγαλύτερη αναλογία επιλέγουν ή επιδιώκουν να αποκτήσουν συσκευή Apple ακόμη και αν ξεπερνά τις δυνατότητές τους.
    Θα μου πείτε και πάλι δεν μας πέφτει λόγος, εκτός αν μπούμε εγγυητές σε κανένα δάνειο ε;
    Ότι γράφεις βασίζεται αποκλειστικά στη δική σου άποψη που καλώς την εκφράζεις, όμως όχι και να την επιβάλεις θεωρώντας ως δεδομένα αυτά που γράφεις.

    ..και σε τελευταία ανάλυση, αν δεν είσαι εσύ υπεύθυνος/ εγγυητής/ καταβάλλων από που κι ως που να κρίνεις, δικάσεις και καταδικάσεις;

  3. #48
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι γράφεις βασίζεται αποκλειστικά στη δική σου άποψη που καλώς την εκφράζεις, όμως όχι και να την επιβάλεις θεωρώντας ως δεδομένα αυτά που γράφεις.
    Συζήτηση κάνουμε, δεν γράφουμε paper.
    Aν θέλουμε paper που να τεκμηριώνει τη σχέση Product Symbolism on Consumer Self-Concept να ένα.
    Αν κατάλαβα καλά εσύ διοφωνείς ότι αν ένας καταναλωτής πιστεύει ότι χρειάζεται ενίσχυση και επιβεβαίωση το κοινωνικό του προφίλ μέσω της αγοράς ενός ακριβού κινητού τηλεφώνου είναι το ίδιο πιθανό να πάρει το τελευταίο iphone ή το αντίστοιχο Samsung η Xiaomi;
    Για την προσωπική σου αίσθηση ρωτάω, χωρίς να τρέξουμε δειγματοληψία.
    ..και σε τελευταία ανάλυση, αν δεν είσαι εσύ υπεύθυνος/ εγγυητής/ καταβάλλων από που κι ως που να κρίνεις, δικάσεις και καταδικάσεις;
    Αυτό το έγραψα πρώτος εγώ και ούτε καταδίκασα κανέναν, σωστά;

  4. #49
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συζήτηση κάνουμε, δεν γράφουμε paper.
    Aν θέλουμε paper που να τεκμηριώνει τη σχέση Product Symbolism on Consumer Self-Concept να ένα.
    Αν κατάλαβα καλά εσύ διοφωνείς ότι αν ένας καταναλωτής πιστεύει ότι χρειάζεται ενίσχυση και επιβεβαίωση το κοινωνικό του προφίλ μέσω της αγοράς ενός ακριβού κινητού τηλεφώνου είναι το ίδιο πιθανό να πάρει το τελευταίο iphone ή το αντίστοιχο Samsung η Xiaomi;
    Για την προσωπική σου αίσθηση ρωτάω, χωρίς να τρέξουμε δειγματοληψία.
    Εγώ διαφωνώ επί της συνεχιζόμενης επιθετικής κριτικής προς τρίτους μόνο και μόνο επειδή επέλεξαν μια Χ μάρκα. Τώρα, αν κάποιος το κάνει επειδή έχει ένα σοβαρό προσωπικό παράδειγμα, το κατανοώ αλλά δε γίνεται αποδεκτή η αναγωγή σε κανόνα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gcf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό το έγραψα πρώτος εγώ και ούτε καταδίκασα κανέναν, σωστά;
    Πολύ σωστά. Ευκαιρία για κατάθεση σκέψης ήταν.

  5. #50
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Για πήγαινε και μείνε στην Ιταλία που οι μισοί δεν κόβουν αποδείξεις, ειδικά Ρώμη και Μιλάνο,

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Ευρώπη οι πολίτες είναι πιο υπεύθυνοι, το κράτος πιο ανταποδοτικό, τα πράγματα λειτουργούν γενικώς καλύτερα.

    Εκτός αν δίνουν iphone 12 στην Αλβανία ή σε παρεμφερείς χώρες με τις οποίες μπορούμε να συγκριθούμε.

    Μην γκρινιάζεις.

  6. #51
    Εγγραφή
    30-09-2005
    Ηλικία
    47
    Μηνύματα
    6.974
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πήγαινε και μείνε στην Ιταλία που οι μισοί δεν κόβουν αποδείξεις, ειδικά Ρώμη και Μιλάνο,

    - - - Updated - - -
    Πουθενά δεν κόβουν αποδείξεις. Μη σου πω οτι στην Ελλάδα κόβουν περισσότερες απο παντού. Το ξέρω γιατί όπου ταξιδεύω για δουλειά χρειάζομαι αποδείξεις και πάντα πρέπει να ζητάω. Για ταξιτζήδες στην αγγλία δεν το συζητάω καν. Χειρόγραφη σε κ**οχαρτο. Και δεν δέχονται κάρτα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Πραγματικά απορώ πως λειτουργούν τα φορολογικά συστήματα εκεί. Μόνο η Σουηδία είναι σωστή μου φαίνεται.

  7. #52
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aiolos.01 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πουθενά δεν κόβουν αποδείξεις. Μη σου πω οτι στην Ελλάδα κόβουν περισσότερες απο παντού. Το ξέρω γιατί όπου ταξιδεύω για δουλειά χρειάζομαι αποδείξεις και πάντα πρέπει να ζητάω. Για ταξιτζήδες στην αγγλία δεν το συζητάω καν. Χειρόγραφη σε κ**οχαρτο. Και δεν δέχονται κάρτα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Πραγματικά απορώ πως λειτουργούν τα φορολογικά συστήματα εκεί. Μόνο η Σουηδία είναι σωστή μου φαίνεται.
    Στη Γαλλία μου έδιναν απόδειξη μόνο αν πλήρωνα με κάρτα. Αν πλήρωνα με μετρητά, κοιταζόμασταν

  8. #53
    Εγγραφή
    14-09-2006
    Περιοχή
    Άγιος Ιωάννης Κνωσού - Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    1.140
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109998/11000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΚΝΩΣΣΟΣ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    18.6(dB) / 8.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από hellenicsun Εμφάνιση μηνυμάτων
    ..και τη σχέση έχει η επιλογή που κάνει κάποιος ως προς την αγορά ενός αγαθού, με τη μάρκα;

    Σε περίπτωση αδυναμίας πληρωμής του δανείου τους ή σε περίπτωση που το προϊόν κατασχεθεί και αυτοί οι άνθρωποι βρεθούν με φάκελο στη Τειρεσίας, προτείνεις μήπως να κάνουν μήνυση στην Apple γιατί για κάποιο λόγο αυτή φέρει μερική ευθύνη;
    Εννοείται ότι σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ την Apple και την οποιαδήποτε "Apple" για την ανοησία που διακρίνει κάποιους (πολλούς στην προκειμένη περίπτωση).

  9. #54
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι custom ROMs είναι Open source, σου λέει κάτι;

    Πριν τρέξεις να μου απαντήσεις πως "ναι αλλά ποιος διαβάζει όλο τον κώδικα για να δει αν είναι καθαρή" κλπ, να σου θυμίσω πως υπάρχει ένα ολόκληρο forum προγραμματιστών από πίσω (XDA), όπου αν υπήρχε η υποψία malpractice, θα γινόταν ντόρος.

    Επίσης, μπορείς να βάλεις εργαλεία και να δεις τι δεδομένα στέλνει (αν στέλνει) και σε ποιους προορισμούς.

    Από την άλλη, εσύ εμπιστεύεσαι μια άπληστη πολυεθνική όταν σου λέει "what happens to iphone, stays in iphone?"

    - - - Updated - - -



    Μάλλον δεν είσαι εξοικειωμένος με την apple fanboyism ρητορική. Περνα μια βόλτα από το διπλανό forum να κάνεις εντατικά μαθήματα
    εΊναι OpeN sOurz οΠότΕ εΊνε κε ΑσΦαλΈσΤερο!

    https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?t=214987

    https://arstechnica.com/information-...d-ipsec-stack/

    https://www.helpnetsecurity.com/2015...ming-machines/

    Το highlight του μηνύματος σου είναι το "άπληστη πολυεθνική".

    Γιατί οι πολυεθνικές είναι φιλάνθρωπες οντότητες, από φιλεύσπλαχνους ιδιοκτήτες, με φιλεύσπλαχνους μανατζαραίους και προσωπικό που δουλεύει για μία ιδέα και όχι για τον μισθό του.

    Επίσης, πολύ μεγάλο liability ο "ντόρος" που θα γίνει αν στραβώσει κάτι με τις μούφα rom που κυκλοφορεί για το android. Μετρήσιμο μέγεθος με σοβαρές απώλειες σε forumz από χρήστες που βάζουν ό,τι νά'ναι λογισμικό για να νιώσουν ότι τελικά αυτό που κρατάνε στο χέρι τους δεν τους κάνει ό,τι θέλει και δεν υπακούει στις νόρμες της φιλεύσπλαχνης πολυεθνικής ( π.χ. samsung, xiaomi ), αλλά ακούει αυτούς που μπορούν να βάλουν packet sniffer και να διαβάσουν τα πάντα στον κώδικα για να σιγουρευτούν ότι έπιασαν τον πάπα από τα... αυτιά.

    Way to go!

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για πήγαινε και μείνε στην Ιταλία που οι μισοί δεν κόβουν αποδείξεις, ειδικά Ρώμη και Μιλάνο,

    - - - Updated - - -
    Έμενα Ιταλία.

    Συγκρίνεις την πρόοδο και την θέση της Ιταλίας στο παγκόσμιο, άντε το Ευρωπαϊκό γίγνεσθαι, με αυτό της Ελλάδας;

    Και μάλιστα το συγκρίνεις με την παράμετρο των αποδείξεων;

    Ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι αυτό που έγραψες δεν παίρνει σοβαρή απάντηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Brainstorm389 : 04-11-21 στις 18:49.

  10. #55
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Oσο εσεις τσακωνεστε βρηκα μια καλυτερη προσφορα ειχε στα public
    iPhone XR 128GB 349€
    Apple iPad Mini 3GB/64GB WiFi Gold 199€
    Apple iPad 7th Gen 3GB/32GB 4G Gold / Space Gray 229€

  11. #56
    Εγγραφή
    16-10-2006
    Περιοχή
    Καλλιθέα, Αθήνα
    Μηνύματα
    6.627
    Downloads
    46
    Uploads
    0
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    212751/21998
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H 300s
    SNR / Attn
    17.6(dB) / 0.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Oσο εσεις τσακωνεστε βρηκα μια καλυτερη προσφορα ειχε στα public
    iPhone XR 128GB 349€
    Apple iPad Mini 3GB/64GB WiFi Gold 199€
    Apple iPad 7th Gen 3GB/32GB 4G Gold / Space Gray 229€
    Όσο αφορά το XR, θα έδινα τα ίδια και θα έπαιρνα μεταχειρισμένο το Χ.

  12. #57
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παντως τα ipad μου φανηκαν καλη περιπτωση - για apple παντα . Το τηλεφωνο ουτε εγω θα το επαιρνα με τιποτα αλλα οι γυναικες θελουν να ειναι μονο μηλο Btw πηρα για μενα ενα P40 lite που gamaei με μολις 129$ και αν χαθει δε θα το κλαιω
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dimyok : 04-11-21 στις 21:12.

  13. #58
    Εγγραφή
    31-07-2010
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    3.461
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Nova
    Router
    TP-LINK Archer VR400
    SNR / Attn
    8.3(dB) / 6.2(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Brainstorm389 Εμφάνιση μηνυμάτων
    εΊναι OpeN sOurz οΠότΕ εΊνε κε ΑσΦαλΈσΤερο!

    https://forums.linuxmint.com/viewtopic.php?t=214987

    https://arstechnica.com/information-...d-ipsec-stack/

    https://www.helpnetsecurity.com/2015...ming-machines/

    Το highlight του μηνύματος σου είναι το "άπληστη πολυεθνική".

    Γιατί οι πολυεθνικές είναι φιλάνθρωπες οντότητες, από φιλεύσπλαχνους ιδιοκτήτες, με φιλεύσπλαχνους μανατζαραίους και προσωπικό που δουλεύει για μία ιδέα και όχι για τον μισθό του.

    Επίσης, πολύ μεγάλο liability ο "ντόρος" που θα γίνει αν στραβώσει κάτι με τις μούφα rom που κυκλοφορεί για το android. Μετρήσιμο μέγεθος με σοβαρές απώλειες σε forumz από χρήστες που βάζουν ό,τι νά'ναι λογισμικό για να νιώσουν ότι τελικά αυτό που κρατάνε στο χέρι τους δεν τους κάνει ό,τι θέλει και δεν υπακούει στις νόρμες της φιλεύσπλαχνης πολυεθνικής ( π.χ. samsung, xiaomi ), αλλά ακούει αυτούς που μπορούν να βάλουν packet sniffer και να διαβάσουν τα πάντα στον κώδικα για να σιγουρευτούν ότι έπιασαν τον πάπα από τα... αυτιά.

    Way to go!
    Για να μην χαλάμε τις καρδιές μας, ασχολήσου με την apple λατρεία σου εσύ, να ασχοληθώ κι εγώ με τα δικά μου.

    Ο καθένας ό,τι κρίνει ασφαλέστερο και συμφέρον για την τσέπη του και την καθημερινότητά του.

    FYI, είχα 5 χρόνια iphone. Το εμπέδωσα μέσα-έξω το πράγμα. Κι όπως λέει κι ο Πανούσης "εγώ δεν θα πάρω άλλο, φχαριστώ δεν είμαι φίλος"
    Dealing with pricks, is my speciality.

    Linux all the way.
    Open source all the way.
    Fighting against telemetry, data harvesting, tracking, ads all the way.

    For some people, ignorance is bliss.

  14. #59
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Πάντως τα τελικά z και οι ανορθογραφίες ρίχνουν το επίπεδο της συζήτησης θα πρέπει να παρατηρήσω...

  15. #60
    Εγγραφή
    06-10-2012
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    476
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gentoo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να μην χαλάμε τις καρδιές μας, ασχολήσου με την apple λατρεία σου εσύ, να ασχοληθώ κι εγώ με τα δικά μου.

    Ο καθένας ό,τι κρίνει ασφαλέστερο και συμφέρον για την τσέπη του και την καθημερινότητά του.

    FYI, είχα 5 χρόνια iphone. Το εμπέδωσα μέσα-έξω το πράγμα. Κι όπως λέει κι ο Πανούσης "εγώ δεν θα πάρω άλλο, φχαριστώ δεν είμαι φίλος"
    Α τώρα το Open source δεν είναι η σανίδα σωτηρίας του κάθε gsm-κάγκουρα και αλλάζουμε το αφήγημα. Όσο η τεχνολογία γίνεται gadget, είναι ενδιαφέρον να βλέπεις πως κινείται το κοινό με τάσεις ομαδοποίησης και καγκουρο-gadgetoποίησης όπως γίνεται χρόνια στα αμάξια, όπως γίνεται πλέον στον φωτογραφικό εξοπλισμό και πολλά άλλα πεδία.

    Εγώ έχω λατρεία με το να κάνω τη δουλειά μου, με οποιοδήποτε εργαλείο, σε οποιαδήποτε πλατφόρμα, τη στιγμή που θα το χρειαστώ.

    Ο χρόνος μου είναι πολύτιμος για να κάτσω να ασχοληθώ με packet sniffing σε κινητό ή/και να του βάλω "αεροτομή", "spoiler", "ζάντες" και λοιπά άχρηστα.

    Αν αυτό θα συμβεί με το iphone τη δεδομένη στιγμή, ή με android, ή όπως παλιότερα γινόταν με το symbian, μου είναι παντελώς αδιάφορο.

    Επίσης, έχεις κάθε δικαίωμα να εμπιστεύεσαι το XDA με το επιχείρημα το ότι θα γίνει "ντόρος" αν βρεθεί κάτι στις καγκουριές που προσφέρουν, δείχνει πόσο σοβαρά παίρνεις την έννοια της ασφάλειας που έχεις στο μυαλό σου.

    Τέλος, για να είμαστε και εντός θέματος : τη δεδομένη χρονική στιγμή, η WIND έκρινε σωστό εμπορικά να δώσει refurbished iphone 8 για να προσελκύσει πελάτες. Το έκανε βάσει ανάλυσης δεδομένων που έχει ως εταιρία και έκρινε σωστό να δώσει το συγκεκριμένο κινητό έναντι του ανταγωνισμού. Συνήθως σε αυτά οι εταιρείες αυτού του βεληνεκούς σπάνια πέφτουν έξω, καθώς ο κόσμος δεν υπήρχε περίπτωση να ανταποκριθεί τόσο πολύ σε μια άλλη πρόταση με android based κινητό -- αυτό βγαίνει κρίνοντας εκ του αποτελέσματος και βάσει της προσφοράς που έκανε η εταιρία.

    Αν έδιναν android based κινητό, το επειχείρημα θα έστεκε το ίδιο από την αντίστροφη.

Σελ. 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας