Σελ. 13 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 236
  1. #181
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι να μην συκρινουμε ?
    Προσωπικα ηρεμος ειμαι, συζητηση κανουμε κα ανταλασουμε αποψεις και εμπειριες και καποιοι εχουν εχουν και νεες πληροφοριες

    Προσωπικα παλι και απο εμπειρια η Voda ειναι καλυτερη στην κινητη τηλεφωνια σε σημα και data.
    Στη nova που ειμαι το ιντερνετ ειναι μετριο με τελεια γραμμη Ωρες αιχμης η οταν εχει αγωνα εχω δει και 10 ταχυτητα. Σε βλαβη εμεινα 15 μερες χωρις τηλεφωνο οποτε τεχνικο τμημα δεν υπαρχει . Τιβi δε με νοιαζει σειρες της κατεβαζω οποτε δεν εχω λογο να μεινω. Θα παω vodafone που εχει ιδιεςς τιμες και κινητα που πιανει. (εκτος και αν αλλαξει ποιτητα η Nova που δεν νομζω γιατι πουλαει με το κιλο 100, 200 αλλα πιανει τα μισα και κρυβει και errors στο firmware ελεος δλδ...) Αν ειχα χρημα θα πηγαινα Cosmote.
    Ο καθενας επιλεγη οτι τον συμφερει αναλογα με της αναγκες και την τσεπη
    Και πολύ καλά θα κάνεις. Το ζητούμενο, ως καταναλωτές, είναι να πηγαίνουμε όπου μας συμφέρει.

    Όσο για την ποιότητα, ψαξτω λιγάκι ακόμα. Δηλαδή μπες λίγο μέσα στο router. Δες και λίγο την ταχύτητα με καλώδιο και αν δεν γίνεται με καλώδιο, παίξε λίγο με τα κανάλια.

    Και αν ακόμα δεν μπορείς να ελέγξεις το WiFi σου κάλεσε τους να το ελέγξουν εκείνοι. Ρώτα τους για την ταχύτητα συγχρονισμού καί συγκρίνετε την μ αυτή που μετράς από ένα Speed test. Aν υπάρχει μεγάλη απόκλιση, μπορούν να το ρυθμίσουν.

    Το σημαντικό είναι να μήν έχεις θέμα με το συγχρονισμό. Πού στην τελική καί αυτό διορθώνεται.

    Αυτά ισχύουν για όλους τούς παρόχους.

  2. #182
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από pandisworld Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πολύ καλά θα κάνεις. Το ζητούμενο, ως καταναλωτές, είναι να πηγαίνουμε όπου μας συμφέρει.

    Όσο για την ποιότητα, ψαξτω λιγάκι ακόμα. Δηλαδή μπες λίγο μέσα στο router. Δες και λίγο την ταχύτητα με καλώδιο και αν δεν γίνεται με καλώδιο, παίξε λίγο με τα κανάλια.

    Και αν ακόμα δεν μπορείς να ελέγξεις το WiFi σου κάλεσε τους να το ελέγξουν εκείνοι. Ρώτα τους για την ταχύτητα συγχρονισμού καί συγκρίνετε την μ αυτή που μετράς από ένα Speed test. Aν υπάρχει μεγάλη απόκλιση, μπορούν να το ρυθμίσουν.

    Το σημαντικό είναι να μήν έχεις θέμα με το συγχρονισμό. Πού στην τελική καί αυτό διορθώνεται.

    Αυτά ισχύουν για όλους τούς παρόχους.
    Την ταχυτητα την ελεγχο μονο με καλωδιο Δεν γινεται ελεγχος με wifi.
    Το οτι μπουκωνει ειναι θεμα οτι τραβανε πολλοι και δεν το σηκωνει. Εκανε πολλους νεους πελατες για να ανεβάσει την τιμη που θα πουληθει. Αλλο να πουλας 100 συνδρομητες και αλλο 200. Δεν το εχω μονο εγω αυτο το θεμα το λενε ολοι ειδικα οταν εχει αγωνα αθλητικα στη nova.
    Διαφωνω οτι ισχυουν τα ιδια για ολους τους παροχους. Τα ιδια ισχυουν μονο για Vodafone, Wind που ανταγωνιζονται ποιος θα ειναι 2ος. Η Vodafofone ειναι τεραστια παγκοσμια εταιρια (που δεν θελει να επενδυση στην Ελλαδα) και η Wind μια εταιρια που καθε λιγο πουλιεται και αλλαζει ονομα για να επιβιωση στα Βαλκανια.

    Το μοντελο της ειναι την αγοραζω για να ανεβάσω την αξια της και να την πουλησω. Οι αλλες δεν εχουν αναγκη οικονομικη). Θα μπουν παλι καποιοι αλεξιπτωτιστες με σκοπο το προσκερο κερδος και θα πουλησουν ξανα οπως γινεται απ την εποχη Telestet δε ξερω πια ποσε φορες εχει πουληθει....

    Η ποιοτητα ειναι γνωστη και δεν ειναι ιδια αλλο να εισαι πισω απο ΝΑΤ κτλ αλλο να σου δινει voip pass και επιδιόρθωση βλαβων (οχι σε 15 μερες οπως εμενα επειδη δεν εχει τεχνικους για να κραταει το κοστος χαμηλα) και φυσικα το κοστος ειναι αναλογο cosmote 32, Wind Nova 23

    Το σιγουρο ειναι πως ολοι θα θελαμε να γινει καλυτερη για να υπαρχει ανταγωνισμος Αν δεν ανταγωνιζονταν Vodafone Wind δεν θα υπηρχαν οι τιμες 23€ αλλα μονο 32 cosmote Ολες οι εταιριες στοχεύουν σε προιοντα 2play (τουλαχιστον) και θελουν 3play συνδρομητες αρα η wind Nova εχει την χειροτερη κινητη τηλεφωνια (σημα data κτλ) η Vodafone την χειροτερη τιβι και ο cosmote την χειροτερη τιμη

    Το πια εινα καλυτεη εταιρια ειναι ευκολο να το βρεις
    Το πια εινα καλυτερη για εμενα (το καταναλωτη) ειναι κατι μεταβλητο αναλογα με της αναγκες (οπως εγω θα φυγω γιατι η vodafone ειναι καλυτερη στην κινητη τηλεφωνια και φθηνη (ταινιες της κατεβαζω η KODI) ετσι και καπιος αλλος θα φυγει απ την VOdafone και θα παει στη Nova...
    Σημαντικο ξαναλεω οτι ολες στοχεύουν σε 3play πελατες οποτε και εκει γινονται οι καλες προσφορες και συγκρίνω μονο οτι ειναι συγκρίσιμο σε ολα και τιμες δλδ τους δευτερους Vodafone Wind

  3. #183
    Εγγραφή
    09-04-2015
    Μηνύματα
    554
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΙΓΑΛΕΩ
    Νομίζω τα έχεις λίγο μπερδεμένα.
    Αρχικά δεν φταίει η wind και η κάθε wind στην θέση της όταν έρχονται άνθρωποι με μοναδικό σκοπό να την ανεβάσουν και να την πουλησουν. Θα μπορουσε να είχε συμβεί και στην cosmote και την vf και σε οποιαδήποτε άλλη εταιρία. Η United φαίνεται να μην έχει τέτοιο σκοπό. Επίσης το ότι η vf έχει καλυτερο δίκτυο από wind εισαι από τους λίγους ανθρώπους που το ακουω. Είχα και τις τρεις και η vf είναι η χειρότερη. Βέβαια εξαρτάται και παλι την περιοχη που είσαι. Τέλος όσο αναφορά την σταθερή όλες τα ίδια σκατα είναι. Εχω κοσμοτε και wind και μπορώ να πω πως η κοτε είναι 15 φορές χειρότερη όταν παθαινω βλάβη. Επίσης η ταχυτητες είναι το ίδιο και γενικά είναι το ίδιο. Αντε να δεις διαφορά 1-2 mbps

  4. #184
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω τα έχεις λίγο μπερδεμένα.
    Αρχικά δεν φταίει η wind και η κάθε wind στην θέση της όταν έρχονται άνθρωποι με μοναδικό σκοπό να την ανεβάσουν και να την πουλησουν. Θα μπορουσε να είχε συμβεί και στην cosmote και την vf και σε οποιαδήποτε άλλη εταιρία. Η United φαίνεται να μην έχει τέτοιο σκοπό. Επίσης το ότι η vf έχει καλυτερο δίκτυο από wind εισαι από τους λίγους ανθρώπους που το ακουω. Είχα και τις τρεις και η vf είναι η χειρότερη. Βέβαια εξαρτάται και παλι την περιοχη που είσαι. Τέλος όσο αναφορά την σταθερή όλες τα ίδια σκατα είναι. Εχω κοσμοτε και wind και μπορώ να πω πως η κοτε είναι 15 φορές χειρότερη όταν παθαινω βλάβη. Επίσης η ταχυτητες είναι το ίδιο και γενικά είναι το ίδιο. Αντε να δεις διαφορά 1-2 mbps
    και εγω νομιζω τα εχεις μπερδεμενα Βασικα κοιτας μονο οτι εχει συμβει σε εσενα (συζητηση κανω)
    Οταν λεω κατι απλα κοιτα γεγονοτα Η Wind ειναι η μοναδικη που καθε λιγο αγοραζεται και πουλιέται (αν το αμφισβήτεις η δεν θες να δεις οκ)
    Το οτι εχει καλυτερο δικτυο δε ξερω που το ειδες οτι το εγραψα.... ειπα εχει καλυτερη κινητη τηλεφωνια σε σημα ταχυτητες data....

    Συμφωνουμε οτι παιζει ρολο η περιοχη σε ολα

    Στη σταθερη διαφωνουμε 100% και εγω λεω το λογο. Αν παθεις βλαβη στο cosmote στο φτιαχνει αμμεσα εχει και δικο συνεργειο. Αν παθεις σε αλλο παροχο το συνεργειο ειναι νοικιασμενο και μπορει να να σου πουν φταιει ο cosmote πρεπει να γινει συνδιαστικη επιδιωρθωση κτλ κτλ για μερες. Ο cosmote σου δινει voip user pass οι αλλοι οχι. Εγω που νοικιαζω σπιτι για να μεταφερω την γραμμη θελουν 50€ η 70€ ενω o cosmote το κανει δωρεαν....κτλ γενικα δεν ξερω αν εσυ βρισκεις οτι η σταθερη τηλεφωνια προσφερει τα ιδια αλλα παλι κοιτας μονο εσενα...

    Για της ταχυτητες το λενε ολοι οτι μπουκωνουν και εγω μιλαω για πτωση 50% + ωρες αγωνα η αιχμης σε αριστη γραμμη (στο cosmote δεν το εχω αυτο)

  5. #185
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Μηνύματα
    185
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΥΣΙΔΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από miltaros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω τα έχεις λίγο μπερδεμένα.
    Αρχικά δεν φταίει η wind και η κάθε wind στην θέση της όταν έρχονται άνθρωποι με μοναδικό σκοπό να την ανεβάσουν και να την πουλησουν. Θα μπορουσε να είχε συμβεί και στην cosmote και την vf και σε οποιαδήποτε άλλη εταιρία. Η United φαίνεται να μην έχει τέτοιο σκοπό. Επίσης το ότι η vf έχει καλυτερο δίκτυο από wind εισαι από τους λίγους ανθρώπους που το ακουω. Είχα και τις τρεις και η vf είναι η χειρότερη. Βέβαια εξαρτάται και παλι την περιοχη που είσαι. Τέλος όσο αναφορά την σταθερή όλες τα ίδια σκατα είναι. Εχω κοσμοτε και wind και μπορώ να πω πως η κοτε είναι 15 φορές χειρότερη όταν παθαινω βλάβη. Επίσης η ταχυτητες είναι το ίδιο και γενικά είναι το ίδιο. Αντε να δεις διαφορά 1-2 mbps

    Ακριβώς, ότι αφορά το σταθερό δίκτυο,οι γραμμές και οι καμπίνες είναι ΚΟΙΝΕΣ για όλους. ΜΗΝ πέφτετε "θύματα" των διαφημίσεων και των πωλήσεων, τύπου "Έχουμε το καλύτερο δίκτυο ΕΛΑΤΕ".

    Το ίδιο παράδειγμα λέω κάθε φορά. Είναι κάτι σαν το ΡΕΥΜΑ, είτε είμαι στη ΔΕΗ είτε στην elpidison, μια η άλλη είναι. Το ίδιο ρεύμα έρχεται. Από εκεί και πέρα ΟΛΟ το παιχνίδι είναι το Marketing.

    Όσο για την ποιότητα,την τεχνική κάλυψη κλπ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ νοιάζονται οι εταιρείες. Οι εταιρείες κοιτάνε ΝΟΥΜΕΡΑ.

    Το ξέρετε ότι πολλοί πάροχοι λειτουργούν την τεχνικής τούς υποστήριξη μέσω 3ον εταιρειών; Οι πάροχοι ΜΟΝΟ τους χρόνους, τα νούμερα και τα στατιστικά κοιτάνε.

    Καλέις την Vodafone, μιλάς μ έναν εργαζόμενο και πιο δίπλα ο συνάδελφος τού εξυπηρετεί πελάτη Nova.

    Όσο για τους οnsite τεχνικούς ο ίδιος πηγαίνει για Vodafone πελάτες, ο ίδιος και για Wind.

    Επίσης, η πίτα είναι μοιρασμένη 3 έχουν μείνει οι πάροχοι. Οπότε τα αφεντικά τους ΜΙΑ χαρά τα λένε και τα μοιράζουν μεταξύ τους.

    Αυτή είναι η ΟΛΗ ουσία.

  6. #186
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    εχεις πεσει θυμα μαρκετιγκ....
    πιστευεις οτι ειναι μονο η καμπινα ....!!!! ο τεχνικος cosmote καθεται διπλα με τον τεχνικο Nova ??? πως ειναι ολοι ιδιοι τοτε? Αν εχεις Νοβα μπορει ο τεχνικος να μην μπορει να το φτιαξει και να πρεπει να κανονιστει ραντεβου μαζι με τεχνικο cosmote.... χαιρετισματα... Η Νοβα νοικιαζει γραμμες στο Cosmote για να εχει την αναγκη του ???? Ο cosmote σε εχει πισω απο Νat???v Oi καμερες δουλευουν το ιδιο με cosmote και αλλους???
    Εχεις πεσει θυμα μαρκετιγκ οτι υπαρχη μονο ενα κουτι και αυτο ειναι ολο.....
    To ιδιο ειναι να εχεις ΔΕΗ και elpidison γιατι ερχετε το ιδιο ρευμα !!!!! (ο λογαριασμος να δεις αν ειναι ο ιδιος...για της υπηρεσιες που η Elpedison σου κοβει το ρευμα σε απλρωτο λογαριασμο κτλ δε σχολιαζω γιατι ειναι εντελως off topic ολα )

    Συμφωνουμε οτι οι εταιριες κοιτανε τα νουμερα αλλα το βρισκω λογικο. Εδω και οι πελατες τα νουμρα κοιτανε 200αρα 100αρα (ασχετος αν εχουν τα μισα στη πραξη...)

    Δεν ειναι ολoι ιδιο μην εισαι θυμα μαρκετιγκ
    Αλλο μπορει να συμφερει τον εναν, αλλο τον αλλο (εχω cosmote σταθερο στο εξοχικο, nova σταθερο + ιντερνετ στη Αθηνα αλλα θα φυγω για Vodafone, κινητο coσmote και vodafone)
    Δεν υπαρχει σωστο και λαθος για ολους

    Ας κανει ο καθενας οτι νομιζει και ας βλεπει οτι τον βολευει Δεν πουλαω τιποτα ουτε με νοιαζουν οι εταιριες του καθενος οποτε ....

  7. #187
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο cosmote σε εχει πισω απο Νat???
    Ναι μερικοί χρήστες της είναι πίσω από CGNAT, αλλά προφανώς σημαντικά λιγότεροι από ότι της Wind. Το θέμα είναι ότι με ένα τηλεφωνημα σε βάζουν σε public ip χωρίς πρόβλημα και χωρίς χρέωση.

  8. #188
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι μερικοί χρήστες της είναι πίσω από CGNAT, αλλά προφανώς σημαντικά λιγότεροι από ότι της Wind. Το θέμα είναι ότι με ένα τηλεφωνημα σε βάζουν σε public ip χωρίς πρόβλημα και χωρίς χρέωση.
    Συμφωνώ

    προφανώς σημαντικά λιγότεροι
    με ένα τηλεφωνημα σε βάζουν σε public ip χωρίς πρόβλημα και χωρίς χρέωση.


    και εδω ειναι ο λογος που ειναι ακριβοτερος γιατι προσφερει αλλες υπηρεσιες
    Δεν ειναι ολοι ιδιοι σε καμμια περιπτωση

    υγ Για αυτο εγω συγκρινω μονο τους 2ους που πιστευω οτι αν καποιος ανέβει θα πρεπει να ακολουθησει και ο αλλος ητε σε τιμες ητε σε υπηρεσιες, απλα δεν νομιζω να το κανουν γιατι ιστορικα η Vodafone δεν θελει (αν και εχει χρημα) και η Wind (δε μπορει, απλα πουλιεται καθε λιγα χρονια (ελπιζω να αλλαξει αυτο γιατι ειναι προς συμφέρων ολων ο ανταγωνισμος τους)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stamka : 16-12-22 στις 13:31.

  9. #189
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συμφωνώ

    προφανώς σημαντικά λιγότεροι
    με ένα τηλεφωνημα σε βάζουν σε public ip χωρίς πρόβλημα και χωρίς χρέωση.


    και εδω ειναι ο λογος που ειναι ακριβοτερος γιατι προσφερει αλλες υπηρεσιες
    Δεν ειναι ολοι ιδιοι σε καμμια περιπτωση
    Το προτιμώ να βάζουν τους πάντες πίσω από CGNAT ώστε να γλυτώνουν public IPs και να τις δίνουν με ένα τηλεφώνημα, από το να τις χρεώνουν όπως σε κάποιες περιπτώσεις στο εξωτερικό ακόμα και χωρίς να είναι static.

    Για το SIP credentials του VoIP, του χρόνου λογικά θα έχουμε την εφαρμογή ΣΤΔ από την ΕΕΤΤ, οπότε θα αναγκαστούν όλοι να δίνουν.

    Μελλοντικά με το FTTH, που θα μειωθούν κατακόρυφα τα προβλήματα στις γραμμές, θα φύγει και το πλεονέκτημα της "άμεσης" τεχνικής υποστήριξης/αποκατάστασης.

    Τον μεγαλύτερο ρόλο θα τον παίζει η τιμή και οι υποδομές για να μην μπουκώνει το σύμπαν.

  10. #190
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προτιμώ να βάζουν τους πάντες πίσω από CGNAT ώστε να γλυτώνουν public IPs και να τις δίνουν με ένα τηλεφώνημα, από το να τις χρεώνουν όπως σε κάποιες περιπτώσεις στο εξωτερικό ακόμα και χωρίς να είναι static.

    Για το SIP credentials του VoIP, του χρόνου λογικά θα έχουμε την εφαρμογή ΣΤΔ από την ΕΕΤΤ, οπότε θα αναγκαστούν όλοι να δίνουν.

    Μελλοντικά με το FTTH, που θα μειωθούν κατακόρυφα τα προβλήματα στις γραμμές, θα φύγει και το πλεονέκτημα της "άμεσης" τεχνικής αποκατάστασης.
    παλι συμφωνω αλλα δεν το κανουν αυτο που λες. Δεν σε βγαζει η Νοβα απ το CGNAT και μαλιστα "δωρεαν" (το δωρεαν ειναι σχετικο αφου στο cosmote ειναι χρεωμενο μεσα στη ολικη χρεωση).

  11. #191
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν σε βγαζει η Νοβα απ το CGNAT και μαλιστα "δωρεαν" (το δωρεαν ειναι σχετικο αφου στο cosmote ειναι χρεωμενο μεσα στη ολικη χρεωση).
    Τι εννοείς? Ένα τηλεφώνημα έκανα πέρσι στη Wind, την 1η μέρα που πέρασα σε αυτή, είπα ότι θέλω public ip και εντός μερικών λεπτών είχα αλλάξει.

    Δεν με χρέωσε κάτι, ούτε εκείνη πληρώνει κάτι παραπάνω στην Cosmote (κάτοχος καμπίνας) εξαιτίας μου.

  12. #192
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι εννοείς? Ένα τηλεφώνημα έκανα πέρσι στη Wind, την 1η μέρα που πέρασα σε αυτή, είπα ότι θέλω public ip και εντός μερικών λεπτών είχα αλλάξει.

    Δεν με χρέωσε κάτι, ούτε εκείνη πληρώνει κάτι παραπάνω στην Cosmote (κάτοχος καμπίνας) εξαιτίας μου.
    πριν λιγες μερες διαβαζα εδω απο καποιον που ειχε θεμα λογο καμερων και του ειπναν οχι
    Nova ειχε, δεν ξερω για wind τι γινεται, γινοταν, θα γινεται στο μελλον

    (Μιλας για wind που εγω δεν γνωριζω απο ιντερνετ αφου δεν ειχα ποτε (μονο κιν και data και πηγα vodafone γιατι δεν ειχα σημα). Απο γειτονες ξερω μονο οτι η γραμμη ειναι θεμα τυχης οπως και σε vodafone Αλλος λεει καλα αλλος ασχημα)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stamka : 16-12-22 στις 13:51.

  13. #193
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    πριν λιγες μερες διαβαζα εδω απο καποιον που ειχε θεμα λογο καμερων και του ειπναν οχι
    Nova ειχε, δεν ξερω για wind τι γινεται, γινοταν, θα γινεται στο μελλον
    Δεν έχω εμπειρία από Nova, μόνο Wind.

  14. #194
    Εγγραφή
    28-01-2010
    Μηνύματα
    3.529
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    54998/5495
    ISP
    Nova
    Router
    ΖΤΕ H288A
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ThReSh Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν έχω εμπειρία από Nova, μόνο Wind.
    για αυτο το διευκρινησα γιατι και εγω το αντοστροφο. Ας ελπισουμε οτι στο νεο σχημα θα ισχυει οτι σε εσενα

  15. #195
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.892
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stamka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας ελπισουμε οτι στο νεο σχημα θα ισχυει οτι στη Wind
    Fixed.

Σελ. 13 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 381112131415 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας