Σελ. 538 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 518528533536537538539540 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 8.056-8.070 από 8099
  1. #8056
    Εγγραφή
    31-10-2008
    Μηνύματα
    2.597
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Conn-x OTE
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ζευγάρια περίπου 25 χρονών να σκάνε στο αεροδρόμιο των Βρυξελλών και να μην μιλάνε λέξη αγγλικών;
    Πού να ήσουνα και στο Σαρλερουά...ο τύπος στο γκισέ των πληροφοριών με το ζόρι ήξερε να ψελλίσει δυο λέξεις στα αγγλικά.

  2. #8057
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από mzaf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πού να ήσουνα και στο Σαρλερουά...ο τύπος στο γκισέ των πληροφοριών με το ζόρι ήξερε να ψελλίσει δυο λέξεις στα αγγλικά.
    Πολλές φορές. Πονεμένη ιστορία, security, γύρω πάρκινγκ κτλ. Άλλωστε γι'αυτό είχα ξεκινήσει και γαλλικά.

  3. #8058
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.672
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Ποτέ (ή σχεδόν ποτέ και δεν το θυμάμαι) δεν έχω συναντήσει υπάλληλο σε check-in που να μη μιλάει το λιγότερο αξιοπρεπή Αγγλικά. Αυτό που μου έχει τύχει πολλάκις όμως, και κυρίως στην Ισπανία, είναι υπάλληλοι στα καταστήματα του αεροδρομίου να μη μιλάνε Αγγλικά, ή να αρνούνται απλά να τα μιλήσουν. Ούτε στη Γαλλία δε μου έχει συμβεί αυτό. Απλά απαράδεκτο.

  4. #8059
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτέ (ή σχεδόν ποτέ και δεν το θυμάμαι) δεν έχω συναντήσει υπάλληλο σε check-in που να μη μιλάει το λιγότερο αξιοπρεπή Αγγλικά. Αυτό που μου έχει τύχει πολλάκις όμως, και κυρίως στην Ισπανία, είναι υπάλληλοι στα καταστήματα του αεροδρομίου να μη μιλάνε Αγγλικά, ή να αρνούνται απλά να τα μιλήσουν. Ούτε στη Γαλλία δε μου έχει συμβεί αυτό. Απλά απαράδεκτο.
    Στο Μπρίντεζι εντελώς τα βασικά. Αυτό που κάνουν γενικά είναι ότι υπάρχει κάποιος που μπορεί και αν χρειαστεί περιμένεις να μιλήσεις με αυτόν/ή.

    Να πω ότι για την Ελλάδα δεν γνωρίζω καθώς θα μιλήσω Ελληνικά. Αλλά από όσο καταλαβαίνω το περιβάλλον χώρο μου, στην ηλικία μου και νεότερος μιλάει τουλάχιστον καλά. Στην θα κάνει debate αλλά θα καταλάβεις μια χαρά.

  5. #8060
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.672
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Στην Ελλάδα μόνο σε κανένα κορφοχώρι θα έχεις πρόβλημα, πουθενά αλλού.

  6. #8061
    Εγγραφή
    11-09-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12032 kbps / 997 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    18(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανείς που έχει μετακομίσει μόνιμα σε Ισπανία;
    Ίσως στο 2024 αναζητήσουμε νέα έδρα, γιατί έχουμε αρχίσει και μπουχτίζουμε μετά από 5 χρόνια με την Κύπρο.

    Θα με ενδιέφερε περισσότερο να μάθω για περιοχές που έχουν μεγάλο expat community για να μπορέσουμε με τη γυναίκα να γνωρίσουμε εύκολα κόσμο.
    Εντάξει σε μεγάλες πόλεις 'οπως Barcelona ή Valencia θα είναι άλλη φάση, αλλά επίσης χάνεσαι και επειδή έχουμε επισκεφτεί ως τουρίστες και τις 2 πόλεις κοιτάμε και για μικρότερες πόλεις.
    πχ έχω ακούσει ότι στη Μarbella έχει καλή ζωή και πολλούς ξένους.
    Βασικά η Μαρμπέγια είναι μια πιο προσεγμένη Αθήνα. Πολλές παραλίες, πολλά και αρκετά καλά εστιατόρια, κυρίως συνταξιούχοι οι ξένοι κι όχι εργαζόμενοι.
    Εξαρτάται και σε πιο κομμάτι της Μαρμπέγια θα μείνεις. Οι ντόπιοι μένουν σε πολυκατοικίες που θυμίζουν Καλλιθέα στην Αθήνα. Το καλοκαίρι πήζει ο κόσμος, οι κεντρικοί δρόμοι είναι πήχτρα όλη μέρα και μέρος της νύχτας. Ανοιξη και φθινόπωρο πολύ εύκρατα, το χειμώνα έχει ωραίες μέρες αλλά βρέχει αρκετά. Επίσης οι οικοδομπές είναι κυρίως φτιαγμένες για τουρίστες οπότε το χειμώνα παίζουν θερμάστρες αντί για κεντρική θέρμανση.
    Stop Trolling.
    Ψάχνω κέρματα για Δανία και Ελβετία. Ενδιαφέρομαι με τιμή τη μεσοσταθμική κάποιου επίσημου ξένου ανταλλακτηρίου (π.χ. xe.com)

  7. #8062
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evantigger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά η Μαρμπέγια είναι μια πιο προσεγμένη Αθήνα. Πολλές παραλίες, πολλά και αρκετά καλά εστιατόρια, κυρίως συνταξιούχοι οι ξένοι κι όχι εργαζόμενοι.
    Εξαρτάται και σε πιο κομμάτι της Μαρμπέγια θα μείνεις. Οι ντόπιοι μένουν σε πολυκατοικίες που θυμίζουν Καλλιθέα στην Αθήνα. Το καλοκαίρι πήζει ο κόσμος, οι κεντρικοί δρόμοι είναι πήχτρα όλη μέρα και μέρος της νύχτας. Ανοιξη και φθινόπωρο πολύ εύκρατα, το χειμώνα έχει ωραίες μέρες αλλά βρέχει αρκετά. Επίσης οι οικοδομπές είναι κυρίως φτιαγμένες για τουρίστες οπότε το χειμώνα παίζουν θερμάστρες αντί για κεντρική θέρμανση.
    Καλά 9 χρόνια σε ξένες χώρες χωρίς κεντρική θέρμανση με θερμαστρες είναι όλα τα νέα διαμερίσματα που κλείνουμε, οπότε δεν μου κάνει εντύπωση
    Τιμές σε νοίκια έχεις εικόνα;
    Φαγητό σε εστιατόρια με διεθνή κουζίνα;
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  8. #8063
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.672
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά 9 χρόνια σε ξένες χώρες χωρίς κεντρική θέρμανση με θερμαστρες είναι όλα τα νέα διαμερίσματα που κλείνουμε, οπότε δεν μου κάνει εντύπωση
    Τιμές σε νοίκια έχεις εικόνα;
    Φαγητό σε εστιατόρια με διεθνή κουζίνα;
    https://www.numbeo.com/cost-of-living/in/Marbella

    Σε πόλεις που ξέρω είναι πολύ ακριβές.

  9. #8064
    Εγγραφή
    11-09-2004
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    807
    Downloads
    14
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    12032 kbps / 997 kbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    18(dB) / 13(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά 9 χρόνια σε ξένες χώρες χωρίς κεντρική θέρμανση με θερμαστρες είναι όλα τα νέα διαμερίσματα που κλείνουμε, οπότε δεν μου κάνει εντύπωση
    Τιμές σε νοίκια έχεις εικόνα;
    Φαγητό σε εστιατόρια με διεθνή κουζίνα;
    Εξαρτάται πού θα μείνεις.
    Αν σκοπεύεις να έχεις αμάξι, η Φουενγκιρόλα είναι κοντά, γύρω στα 30 λεπτά με το αμάξι. 600-900 ευρώ για τριάρι. Παίζουν και καλύτερες τιμές αλλά πάντα εηαρτάται από το πότε θα φτάσεις.
    Στη Μαρμπέγια, αν φτάσεις το χειμώνα θα έλεγα 800 για τριάρι πάνω από την παλιά πολη αλλά με λίγα πάρκα, δυσκολίες να βρεις πάρκινγκ. Αν είστε εντάξει να περπατάτε πάνω κάτω το βουνό, δεν είναι άσχημα.
    Αν είναι στο κέντρο θα έλεγα σίγουρα 1000 για δυάρι γιατί συναγωνίζεσαι τους συνταξιούχους από Σκανδιναβία και Βρετανία και Ιρλανδία ακόμα και το χειμώνα.
    Στα πιο δυτικά στο Πουέρτο Μπανούς οι τιμές είναι ασυγκράτητες γιατί όλοι οι Άγγλοι πάνε για χειμερινές διακοπές.
    Έχει και άλλες συνοικίες αλλά για εστιατόρια θα πρέπει να παίρνετε αμάξι.
    Οι τιμές για φαΐ αρχίζουν από 10 ευρώ για σουβλάκι/ντονέρ το άτομο και 20 ευρώ για ιταλικό και ντόπια φαγητά.
    Το καλό είναι ότι επειδή η περιοχή έχει τουρισμό έχει πολύ μεγάλη γκάμα κουζίνων και τιμών.
    Το κακό είναι ότι σινεμά είναι στα ισπανικά, αλλά οι υπηρεσίες είναι γενικά φτηνές.
    Οι υπάλληλοι σε μαγαζιά μιλάνε αγγλικά.
    Stop Trolling.
    Ψάχνω κέρματα για Δανία και Ελβετία. Ενδιαφέρομαι με τιμή τη μεσοσταθμική κάποιου επίσημου ξένου ανταλλακτηρίου (π.χ. xe.com)

  10. #8065
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από evantigger Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρτάται πού θα μείνεις.
    Αν σκοπεύεις να έχεις αμάξι, η Φουενγκιρόλα είναι κοντά, γύρω στα 30 λεπτά με το αμάξι. 600-900 ευρώ για τριάρι. Παίζουν και καλύτερες τιμές αλλά πάντα εηαρτάται από το πότε θα φτάσεις.
    Στη Μαρμπέγια, αν φτάσεις το χειμώνα θα έλεγα 800 για τριάρι πάνω από την παλιά πολη αλλά με λίγα πάρκα, δυσκολίες να βρεις πάρκινγκ. Αν είστε εντάξει να περπατάτε πάνω κάτω το βουνό, δεν είναι άσχημα.
    Αν είναι στο κέντρο θα έλεγα σίγουρα 1000 για δυάρι γιατί συναγωνίζεσαι τους συνταξιούχους από Σκανδιναβία και Βρετανία και Ιρλανδία ακόμα και το χειμώνα.
    Στα πιο δυτικά στο Πουέρτο Μπανούς οι τιμές είναι ασυγκράτητες γιατί όλοι οι Άγγλοι πάνε για χειμερινές διακοπές.
    Έχει και άλλες συνοικίες αλλά για εστιατόρια θα πρέπει να παίρνετε αμάξι.
    Οι τιμές για φαΐ αρχίζουν από 10 ευρώ για σουβλάκι/ντονέρ το άτομο και 20 ευρώ για ιταλικό και ντόπια φαγητά.
    Το καλό είναι ότι επειδή η περιοχή έχει τουρισμό έχει πολύ μεγάλη γκάμα κουζίνων και τιμών.
    Το κακό είναι ότι σινεμά είναι στα ισπανικά, αλλά οι υπηρεσίες είναι γενικά φτηνές.
    Οι υπάλληλοι σε μαγαζιά μιλάνε αγγλικά.
    Ωραίος.
    Οι τιμές στα ενοίκια είναι μεταξύ Λάρνακας και Λεμεσού βλέπω, οπότε το έχουμε.
    Από μεταφορικό πάντα παίρνουμε μηχανή και αμάξι οπότε δεν θα έχουμε θέμα.
    Καλό ότι για φαγητό υπάρχει ποικιλία.
    Και σημαντικό ότι μιλάνε Αγγλικά γενικά.
    Ευχαριστώ
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  11. #8066
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Μετά από 2 χρόνια full remote εργασίας, το γραφείο δε μου έχει λείψει καθόλου, αν και έχω λάβει προτάσεις με καλά λεφτά για on site ή hybrid θέσεις εδώ Κύπρο. Όμως οι κουβέντες σταματάνε μόλις ακούσω τη λέξη γραφείο.

    Πώς θα σας φαινόταν η ιδέα για αγορά διαμερίσματος (ώστε να μην πληρώνουμε νοίκια σε τρίτους) και ξεκίνημα μεγάλων ταξιδιών στο εξωτερικό;
    Ανυπομονώ να έρθει η στιγμή που θα πάω για ένα τρίμηνο Ασία. Ήδη έκλεισα τα αεροπορικά για Ταυλανδη για Νοέμβρη που έχει ένα μεγάλο συνέδριο και κανονίζω να μείνω 10 μέρες. 5 μέρες το συνέδριο, 2 πηγαινελα και 3 μέρες χαλάρωση.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  12. #8067
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανυπομονώ να έρθει η στιγμή που θα πάω για ένα τρίμηνο Ασία. Ήδη έκλεισα τα αεροπορικά για Ταυλανδη για Νοέμβρη που έχει ένα μεγάλο συνέδριο και κανονίζω να μείνω 10 μέρες. 5 μέρες το συνέδριο, 2 πηγαινελα και 3 μέρες χαλάρωση.
    Ο καλύτερος τρόπος γιατί τις σοβαρές εταιρείες δεν τις ενδιαφέρει τι άλλο θα κάνεις με το ίδιο κόστος εισιτήριων. Επίσης, συχνά τα εισιτήρια μετά το συνέδριο είναι πιο φθηνά.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  13. #8068
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.380
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από chat1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο καλύτερος τρόπος γιατί τις σοβαρές εταιρείες δεν τις ενδιαφέρει τι άλλο θα κάνεις με το ίδιο κόστος εισιτήριων. Επίσης, συχνά τα εισιτήρια μετά το συνέδριο είναι πιο φθηνά.
    Πες το σε γνωστό μου, στέλεχος C level μεγάλης εταιρείας στην Ελλάδα, που τον τρέχουν σε συναντήσεις σε άλλες χώρες και την επόμενη τον θέλουν πίσω στην Ελλάδα. Πραγματικά σε κάποια θέματα, έχει μείνει πολύ πίσω η Ελλάδα.

    Έχω 30 μέρες άδειας και πραγματικά δεν κάνει διαφορά στην εταιρεία μου, αν βρίσκομαι στο εξωτερικό για συνέδριο και θέλω να επεκτείνω την παραμονή μου για διακοπές ή απλά θα πάω κάπου αλλού.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  14. #8069
    Εγγραφή
    17-11-2003
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    8.074
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    ISP
    Εξωτερικό
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πραγματικά σε κάποια θέματα, έχει μείνει πολύ πίσω η Ελλάδα.
    Είναι θέμα εμπιστοσύνης και micromanagement και γενικότερα του να βλέπει τον εκάστοτε εργαζομένο ως profit margin ανά ώρα εργασίας και όχι profit enabler. Αυτό είναι στραβό στην κουλτούρα γενικότερα και πηγαζει από τη κουλτούρα μας (οικογένεια) που θεωρούμε και σούπερ.
    Ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων για κάποια χαζά λάθη, αλλά υπάρχει θέμα με τα μάτια.
    Αν τα djmixes2k και tranceaddict σου μιλάνε βαθιά στην ψυχή σου, pleaaaaase πμ.

  15. #8070
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.672
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πες το σε γνωστό μου, στέλεχος C level μεγάλης εταιρείας στην Ελλάδα, που τον τρέχουν σε συναντήσεις σε άλλες χώρες και την επόμενη τον θέλουν πίσω στην Ελλάδα. Πραγματικά σε κάποια θέματα, έχει μείνει πολύ πίσω η Ελλάδα.

    Έχω 30 μέρες άδειας και πραγματικά δεν κάνει διαφορά στην εταιρεία μου, αν βρίσκομαι στο εξωτερικό για συνέδριο και θέλω να επεκτείνω την παραμονή μου για διακοπές ή απλά θα πάω κάπου αλλού.
    Δεν είναι Ελληνική πρωτοτυπία, και στις ΗΠΑ το κάνουν αυτό αν δουλεύεις σε κάποια κυβερνητική υπηρεσία. Αν θες διακοπές, γύρνα πίσω και ξαναπήγαινε στο ίδιο μέρος με δικά σου λεφτά.

Σελ. 538 από 540 ΠρώτηΠρώτη ... 518528533536537538539540 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-09-09, 15:33
  2. Απόψεις για πτυχιακή εργασία
    Από nn555 στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 01-02-09, 19:48
  3. Προταση απο Πλαίσιο για υπολογιστη!!! Απόψεις και γνώμες!!
    Από Hunter 85 στο φόρουμ Συνθέσεις Η/Υ και αναβαθμίσεις
    Μηνύματα: 50
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-09-08, 19:28
  4. LG απόψεις και γνώμες
    Από 21century στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-09-07, 00:45
  5. Περι Shareaza Γνωμες, Αποψεις ...
    Από giorgosc61 στο φόρουμ Shareaza
    Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-06-04, 18:27

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας