Σελ. 10 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 136-150 από 221
  1. #136
    Εγγραφή
    04-04-2006
    Περιοχή
    Άστεγος στο Παρίσι
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.184
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    ISP
    Κάποιος άλλος
    Χρόνια πολλά κ καλή αρχή στο νέο πρωτάθλημα.

    Heat @ Mavs now live!

  2. #137
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Πάντως το Knicks vs Celtics ήταν ματσάρα,
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  3. #138
    Εγγραφή
    29-07-2009
    Μηνύματα
    134
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Visit www.NBA.tv and sign up today to receive a 15% discount. Use promo code "RETSUB2011". (μέχρι 9 Ιανουαρίου ισχύει)

  4. #139
    Εγγραφή
    16-12-2011
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    ISP
    ALLO
    γεια σας παιδια και χρονια πολλα!

    βλεπω υπαρχει πολυ ενδιαφερον για το μπασκετ, προπανυος ΝΒΑ, μηπως ενδιαφερεται κανεις και για στοιχημα ;

  5. #140
    Εγγραφή
    29-10-2010
    Μηνύματα
    292
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παίζω λίγο στοίχημα που και που και ειδικά μπάσκετ αλλά δεν έχω καταφέρει να τα πάω καλά στο nba. Τα αποτελέσματα είναι ό,τι να 'ναι σε σχέση με αυτά που γίνονται στην Ευρώπη. Ειδικά στην κανονική διάρκεια. Απρόβλεπτα όσο δεν φαντάζεσαι. Ξέρεις κάνα καλό site για συμβουλές κλπ.

  6. #141
    Εγγραφή
    30-11-2011
    Περιοχή
    αργυρουπολη
    Μηνύματα
    9
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Conn-x OTE
    Επιτέλους βλέπουμε πάλι αγώνες! Λοιπόν πριν ξεκινήσει η σεζόν πόνταρα στο Dallas, αλλά μέχρι τώρα με έχουν απογοητεύσει. Βέβαια τίποτα δεν έχει κριθεί ακόμα, όλα είναι ανοιχτά. (δυστυχώς) πρέπει να παραδεχτώ οτι το Miami έχει κάνει καλή εμφάνιση μέχρι τώρα.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ατών Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παίζω λίγο στοίχημα που και που και ειδικά μπάσκετ αλλά δεν έχω καταφέρει να τα πάω καλά στο nba. Τα αποτελέσματα είναι ό,τι να 'ναι σε σχέση με αυτά που γίνονται στην Ευρώπη. Ειδικά στην κανονική διάρκεια. Απρόβλεπτα όσο δεν φαντάζεσαι. Ξέρεις κάνα καλό site για συμβουλές κλπ.
    Στοιχήματα στο ΝΒΑ στα σάιτ που ποντάρεις έτσι και αλλιώς εγώ παίζω εδώ

  7. #142
    Εγγραφή
    29-10-2010
    Μηνύματα
    292
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kokkineli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στοιχήματα στο ΝΒΑ στα σάιτ που ποντάρεις έτσι και αλλιώς εγώ παίζω εδώ
    Για στοίχημα ξέρω που να παίξω, για κάνα site με tips, πληροφορίες κλπ έλεγα.


  8. #143
    Εγγραφή
    17-04-2006
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    206
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    7101/822
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΤΟΥΜΠΑ
    SNR / Attn
    14(dB) / 31(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παιδια καλησπερα και απο μενα. Φιλαθλος του NBA και εγω και τις τελευταιες μερες ψαχνω να βρω πληροφοριες σχετικα με το NBA league pass... Το εχει δοκιμασει κανεις απο εδω? Εχει καλη ροη το streaming?
    Ευχαριστω για την υπομονη σας!
    Παντως τελευταια οι Knicks φαινονται πως ανεβηκαν και θα γινει σκοτωμος φετος για το πρωταθλημα. Υποστηριζω Celtics αλλα δεν βλεπω να αντεχουν ως το τελος :-)

  9. #144
    Εγγραφή
    29-07-2009
    Μηνύματα
    134
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Το έχω δοκιμάσει, χρειάζεται ο υπολογιστής να υποστηρίζει ΗD και να έχεις σύνδεση 8ΜΒιτ για να αξίζουν τα λεφτά που θα δώσεις. Επιπλέον θα προσφέρει λαιβ παους και αλλά πολλά υπάρχει ντεμο για λεπτομέρειες. Σας κερδίσαμε κατά τα αλλά... Είμαι με το Σικάγο!

    ........Auto merged post: mlour πρόσθεσε 4 λεπτά και 33 δευτερόλεπτα αργότερα ........

    ΕΑSGR Κωδικός έκπτωσης 40% μέχρι 24 φεβρουαρίου για το λιγκ πας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος mlour : 17-02-12 στις 07:47. Αιτία: auto merged post

  10. #145
    Εγγραφή
    02-05-2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Ηλικία
    51
    Μηνύματα
    10.635
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~11000/890
    ISP
    conn-x(home) - HOL(work)
    DSLAM
    HOL - ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
    Router
    H108NS & DGN2200
    SNR / Attn
    9,9(dB) / 28,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τελικά οι Bulls το πήραν; Το έβλεπα αλλά με πήρε ο ύπνος στον καναπέ, στο ημίχρονο
    Να είμαστε καλά, να γινόμαστε χάλια!!!
    Ε ψηλός είμαι, ότι θέλω λέω ;)

    Τώρα και σε ανέκδοτο

  11. #146
    Εγγραφή
    29-07-2009
    Μηνύματα
    134
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ναι μπουλς 89 80 αν θυμαμαι καλα

  12. #147
    Εγγραφή
    29-10-2010
    Μηνύματα
    292
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Η ιστορία με τον Lin είναι από αυτές που γουστέρω να βλέπω στον αθλητισμό. Το μότο είναι: μην τα παρατάς ποτέ.

    (πάντως ρε παιδιά δεν ξέρω πως το κάνει και η μπάλα μπαίνει μέσα, το στυλ του είναι σχεδόν αστείο)

  13. #148
    Το avatar του μέλους Cris Director
    Cris Director Guest
    Επειδή είστε άσχετοι με το NBA......να σας πω ότι πέρυσι προέβλεψα τους πρωταθλητές πριν τη μέση της χρονιάς, όταν ακόμα ήταν μέτριοι στις εμφανίσεις τους. Φέτος οι Clippers θα το πάρουν. Ποιοι Miami?...Ομάδα χωρίς συνοχή, με ατομιστές φουλ δεν πρόκειται να φτάσει ούτε τελικό φέτος. Δεν αντέχονται οι άσχετοι Έλληνες δημοσιογράφοι, που με το που πηδάει ο Lebron τρελαίνονται. Είχα το μεγαλύτερο άλμα στην Θεσσαλονίκη κάποτε και είμαι 20 εκ. κοντύτερος...κάρφωνα όπως μπορείτε να φανταστείτε......για εμένα δηλαδή τι έπρεπε να λένε οι δημοσιογράφοι? Οι Sixers είναι ομάδα...και φαβορί για πρώτη θέση της περιφέρειας.
    Οι Σικάγο ούτε φέτος μπορούν με τα 4-5άρια που έχουν. Για Boston φυσικά είναι αστείο να μιλάμε για πρωτάθλημα.
    Οι Dallas αποκλείεται...χωρίς έναν Στογιάκοβιτς να τους σώσει σε κανά δυο παιχνίδια...ο Terry μόνος του δεν φτάνει. Για Lakers καληνύχτα. Για Οκλαχόμα...χμμμ...αν παίξουν άμυνα ίσως κάτι να κάνουν.

    ΥΓ1. Πλακίτσα κάνω φυσικά για το "είστε άσχετοι"......για το άλμα όμως δεν κάνω πλακίτσα...όπως και για το ότι η μετριοφροσύνη μου ξεχειλίζει...
    ΥΓ2. Όσο για τους δημοσιογράφους δεν αντέχονται γενικότερα, ειδικά σε ελληνικά παιχνίδια, σηκώνει το χέρι ο κάθε >2.00μ, καρφώνει και φωνάζουν στο μικρόφωνο για το φανταστικό κάρφωμα...αλλά τι περιμένεις στον χώρο των μμε...στον οποίο είμαι κι εγώ και αντιμετωπίζω καθημερινά την κάθε εξυπνάδα από όλους αυτούς άσχετους...δεν σημαίνει ότι δεν έπαιζαν μπάσκετ και δεν ξέρουν, απλώς το πιθανότερο είναι να έπαιξαν αλλά να μην είχαν τα προσόντα ούτε από εφημερίδα να πηδήξουν και όποιον βλέπουν να καρφώνει νομίζουν ότι είναι σταρ...
    ΥΓ3. Όχι κύριοι, μη βιάζεστε να με πείτε άσχετο. Εγώ δεν είμαι άσχετος, γιατί είμαι μέλος του adslgr.com, όπως και εσείς φυσικά...σύμφωνα μάλιστα και με το ΥΓ1.
    ΥΓ4. Το μήνυμα αυτό θα διαγραφεί αν δεν πάνε οι Clippers τελικό...

  14. #149
    Το avatar του μέλους Cris Director
    Cris Director Guest
    Επίσης, αυτήν την στιγμή έχει live τους πρωταθλητές του 2012 στην έδρα τους με τους δεύτερους της περιφέρειας Spurs...
    Στην παράταση πήγε...τραυματίστηκε κι ο Jordan και δεν έπαιξε για 30 λεπτά...και μάλιστα αναγκαστικά τον έβαλε μετά τα 6 φάουλ του Griffin.
    28-2 ήττες από το 2003 με τους Spurs...όμως ό,τι έγραψα στο προηγούμενο μήνυμα ισχύει. Οι Spurs πάνε καλά, αλλά είναι του ύψος και του βάθους...υπάρχουν δηλαδή αγώνες που πρέπει να τους πάρουν εύκολα και χάνουν.
    http://www.youtube.com/watch?v=3w_Vy0lDk_A
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cris Director : 19-02-12 στις 02:42.

  15. #150
    Εγγραφή
    29-10-2010
    Μηνύματα
    292
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Επιτέλους μπήκε και κάποιος που ξέρει 2 πράγματα για NBA
    Σε καλοσορίζω στο νήμα και ελπίζω και σε άλλα παρόμοια μηνυματα. Clippers δεν έχω δει φέτος αλλά γενικά τείνω να διαφωνήσω μαζί σου. Προς το παρόν βλέπω Nicks, είμαι με 2-3 μέρες καθυστέρηση λόγω πιεσμένου χρόνου, μετά λέω να ασχοληθώ με Σικάγο (συνηθίζω να βλέπω 3-4 αγώνες από μια ομάδα για να σχηματίζω άποψη).

    Συμφωνώ για Ντάλας, και για Μπόστον.

Σελ. 10 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. NBA 2008 ή NBA 2K8?
    Από Gamemaniac στο φόρουμ Games και Online Gaming
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-07-08, 13:51
  2. Ποσοι έχετε πάρει φέτος conn-x με speedtouch 536?
    Από ikonsgr στο φόρουμ COSMΟΤΕ
    Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-01-08, 02:57
  3. Τα έχω πάρει στο κρανίο !
    Από mpalakis στο φόρουμ Wind
    Μηνύματα: 25
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-12-07, 20:45
  4. Οι ποινές στο Ιταλικό πρωτάθλημα...
    Από xaxa1982 στο φόρουμ Aθλητικά θέματα και γεγονότα
    Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-06, 11:16
  5. Ποιος θα πάρει φέτος το Champion's League?
    Από mikeone στο φόρουμ Aθλητικά θέματα και γεγονότα
    Μηνύματα: 60
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-06, 19:04

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας