Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 191 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 171181186189190191192193196201211 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.851-2.865 από 17529
  1. #2851
    Εγγραφή
    24-08-2019
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Καλησπέρα παιδιά,
    ειμαι σε φάση αλλαγής παρόχου απο την ΔΕΗ καθώς δεν βλέπω λόγω παραμονής καθόσον είμαι συνεπής πελάτης.
    Κοίταξα γενικά προγράμματα σε elpedison, volton που μου την πρότειναν γνωστοί μου και συμπληρωσα και μια φορμα έρευνας που υπάρχουν στο διαδίκτυο και την πετρογκαζ μου την βγάζει ως πιο οικονομική απ'ολες στα στοιχεία που καταχωρώ.
    Έχει κάποιος εμπειρία απο αυτόν τον πάροχο ή την volton?
    Πηγα να βαλω το 24ωρο νυχτερινο της elpedison αλλα ευτυχως μου ειπαν οτι εχει κατι σαν ελαχιστο οριο κατανάλωσης καποιες kwαρες για να ισχυει η τιμή.
    Ενδεικτικά τελευταίος εκκαθαριστικός μου στη ΔΕΗ ήταν στα 202kw ημερήσιο και 82 νυχτερινό. (γενικά δεν καίμε πολύ ρεύμα σπίτι αφού δεν μας βλέπει ποτέ λόγω δουλειάς
    Ευχαριστώ.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος rockdie : 24-08-19 στις 21:52.

  2. #2852
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από takoulou Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα..Όταν γίνεται κάποια αλλαγή όπως είναι η αλλαγή ονόματος και έχει λήξει το πιστοποιητικό ηλεκτρολόγου μετά από λίγο καιρό θα σου στείλει επιστολή η Δεδδηε για να καταθέσεις νέο..Σου δίνει όμως ένα περιθώριο 4-5 μήνες..Να το καταθέσεις..Αλλά αν το ξεχάσεις αυτό το πιστοποιητικό έχει το το δικαίωμα να σου κόψει το ρεύμα..
    όταν σου στείλει την επιστολή έχεις 6 μήνες για να το καταθέσεις
    αν δεν το κάνεις έχει το δικαίωμα να σου κόψει την παροχή χωρίς άλλη προειδοποίηση

  3. #2853
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.719
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rockdie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά,
    ειμαι σε φάση αλλαγής παρόχου απο την ΔΕΗ καθώς δεν βλέπω λόγω παραμονής καθόσον είμαι συνεπής πελάτης.
    Κοίταξα γενικά προγράμματα σε elpedison, volton που μου την πρότειναν γνωστοί μου και συμπληρωσα και μια φορμα έρευνας που υπάρχουν στο διαδίκτυο και την πετρογκαζ μου την βγάζει ως πιο οικονομική απ'ολες στα στοιχεία που καταχωρώ.
    Έχει κάποιος εμπειρία απο αυτόν τον πάροχο ή την volton?
    Πηγα να βαλω το 24ωρο νυχτερινο της elpedison αλλα ευτυχως μου ειπαν οτι εχει κατι σαν ελαχιστο οριο κατανάλωσης καποιες kwαρες για να ισχυει η τιμή.
    Ενδεικτικά τελευταίος εκκαθαριστικός μου στη ΔΕΗ ήταν στα 202kw ημερήσιο και 82 νυχτερινό. (γενικά δεν καίμε πολύ ρεύμα σπίτι αφού δεν μας βλέπει ποτέ λόγω δουλειάς
    Ευχαριστώ.
    Πριν μπεις σε περιπέτειες
    Υπολόγισε πόσα € γλυτώνεις τον χρόνο.

    Αφού δεν καις ρεύμα, τι θα γλυτώσεις ? 5 €/χρόνο ?
    " Ούτε λαχανικά δεν θα φόρτωνα. "

    ----
    No fm radio ?
    No headphone jack ?

    Sorry no phone.

  4. #2854
    Εγγραφή
    20-02-2016
    Περιοχή
    kifissia
    Μηνύματα
    1.201
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220000/22000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Forthnet - Ν. ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Fritzbox 7590ax
    SNR / Attn
    10.7(dB) / 7.1(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από rockdie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά,
    ειμαι σε φάση αλλαγής παρόχου απο την ΔΕΗ καθώς δεν βλέπω λόγω παραμονής καθόσον είμαι συνεπής πελάτης.
    Κοίταξα γενικά προγράμματα σε elpedison, volton που μου την πρότειναν γνωστοί μου και συμπληρωσα και μια φορμα έρευνας που υπάρχουν στο διαδίκτυο και την πετρογκαζ μου την βγάζει ως πιο οικονομική απ'ολες στα στοιχεία που καταχωρώ.
    Έχει κάποιος εμπειρία απο αυτόν τον πάροχο ή την volton?
    Πηγα να βαλω το 24ωρο νυχτερινο της elpedison αλλα ευτυχως μου ειπαν οτι εχει κατι σαν ελαχιστο οριο κατανάλωσης καποιες kwαρες για να ισχυει η τιμή.
    Ενδεικτικά τελευταίος εκκαθαριστικός μου στη ΔΕΗ ήταν στα 202kw ημερήσιο και 82 νυχτερινό. (γενικά δεν καίμε πολύ ρεύμα σπίτι αφού δεν μας βλέπει ποτέ λόγω δουλειάς
    Ευχαριστώ.
    Καλησπέρα.

    Εάν δεν έχεις υψηλή κατανάλωση όπως και φαίνεται με βάσει τη κατανάλωση που λες δεν θα σε οφελίσει καθόλου στην εξοικονόμηση τα προγράμματα με νυχτερινό όλη μέρα διότι έχουν ΥΨΗΛΟ ΜΗΝΑΙΟ ΠΑΓΙΟ (από 3-5.50€/μήνα) .

    Θα πρότεινα ένα πρόγραμμα που εφαρμόζει έκπτωση συνέπειας εφόσον πληρώνεις εκπρόθεσμα , χώρις πάγιο λόγω της μικρής κατανάλωσης.

    Παλιά συνέφερε το 0.072€/0.055€ της Volterra τώρα δεν ξέρω τις προσφορές.

    Πάντως προσοχή μεγάλη και στην ΟΤΣ γιατί πολλές φορές φέρουμε ξεπέρασε ακόμα και τα 60€/1.000kwh (ενώ οι περισσότεροι πάροχοι έχουν όριο μη εφαρμογής 45-55€) με αποτέλεσμα να χρεωθουμε υπέρογκα ποσά . Άλλη προσοχή απαιτείται και στην εφαρμογή της έκπτωσης συνέπειας ώστε να είναι σε κάθε μήνα και όχι κάθε 4ο ή 5ο λογαριασμό (την είχα πατήσει με τη ΚΕΝ και μετά από έλεγχο διαπίστωσα ότι το ίδιο ισχύει και στο φυσικό αέριο Αττικής και στην NRG). Τέλος να προτιμάς προγράμματα χωρίς δέσμευση για εσένα και με περισσότερους μήνες σταθερή τιμή (πχ εγώ έχω σταθερή τιμή για 18μηνες και χωρίς ρήτρα αποχώρησης).

  5. #2855
    Εγγραφή
    24-08-2019
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    3
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gamsgr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως προσοχή μεγάλη και στην ΟΤΣ γιατί πολλές φορές φέρουμε ξεπέρασε ακόμα και τα 60€/1.000kwh (ενώ οι περισσότεροι πάροχοι έχουν όριο μη εφαρμογής 45-55€) με αποτέλεσμα να χρεωθουμε υπέρογκα ποσά . Άλλη προσοχή απαιτείται και στην εφαρμογή της έκπτωσης συνέπειας ώστε να είναι σε κάθε μήνα και όχι κάθε 4ο ή 5ο λογαριασμό (την είχα πατήσει με τη ΚΕΝ και μετά από έλεγχο διαπίστωσα ότι το ίδιο ισχύει και στο φυσικό αέριο Αττικής και στην NRG). Τέλος να προτιμάς προγράμματα χωρίς δέσμευση για εσένα και με περισσότερους μήνες σταθερή τιμή (πχ εγώ έχω σταθερή τιμή για 18μηνες και χωρίς ρήτρα αποχώρησης).
    Ευχαριστώ πολύ για το τιπ. γενικα όσο είδα δεν είναι και πολλά πακέτα αυτά που δεν εχουν ΟΤΣ, οπότε για κάποιον με χαμηλή κατανάλωση είναι μια ή άλλη σχεδον με ΔΕΗ (ακόμα).

  6. #2856
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    ΔΕΗ: Στα 500 εκατ. ευρώ το πακέτο διάσωσης - Δείτε τα νέα τιμολόγια

    - Το πακέτο διάσωσης θα έχει ουδέτερο αποτέλεσμα για τους καταναλωτές
    - Οι αυξήσεις στην κιλοβατώρα αντισταθμίζονται από τις μειώσεις του ΦΠΑ και του ΕΤΜΕΑΡ
    - Μειώνεται στο 5% η έκπτωση συνέπειας

    https://www.protothema.gr/economy/ar...nea-timologia/

    Ώρα να την κάνει όποιος έμεινε στην ΔΕΗ..
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  7. #2857
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΔΕΗ: Στα 500 εκατ. ευρώ το πακέτο διάσωσης - Δείτε τα νέα τιμολόγια

    - Το πακέτο διάσωσης θα έχει ουδέτερο αποτέλεσμα για τους καταναλωτές
    - Οι αυξήσεις στην κιλοβατώρα αντισταθμίζονται από τις μειώσεις του ΦΠΑ και του ΕΤΜΕΑΡ
    - Μειώνεται στο 5% η έκπτωση συνέπειας

    https://www.protothema.gr/economy/ar...nea-timologia/

    Ώρα να την κάνει όποιος έμεινε στην ΔΕΗ..
    εγώ πάντως θα παραμείνω στην ΔΕΗ και σκέψου ότι εκεί που δουλεύω έχουμε συνεργασία με όλους τους παρόχους ενέργειας αλλά κανένας δεν μου κάνει "κλικ" για να αλλάξω.

  8. #2858
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Στην Protergia που πήγα εγώ πάντως, την θεωρώ μάλλον τον πιο σοβαρό παίκτη εκτός ΔΕΗ στον χώρο,
    και αυτό με έκανε να πάω σε αυτήν..
    Τα τελευταία νέα της..

    Εσπασε η Mytilineos την πρωτοκαθεδρία ΔΕΠΑ στις εισαγωγές LNG
    https://www.euro2day.gr/news/enterpr...is-e.html?rl=1

    Το 2022 έτοιμη η «μικρή ΔΕΗ» της Μυτιληναίος
    https://www.euro2day.gr/news/enterpr...ilhnaios-.html
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  9. #2859
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στην Protergia που πήγα εγώ πάντως, την θεωρώ μάλλον τον πιο σοβαρό παίκτη εκτός ΔΕΗ στον χώρο,
    και αυτό με έκανε να πάω σε αυτήν..
    Τα τελευταία νέα της..

    Εσπασε η Mytilineos την πρωτοκαθεδρία ΔΕΠΑ στις εισαγωγές LNG
    https://www.euro2day.gr/news/enterpr...is-e.html?rl=1

    Το 2022 έτοιμη η «μικρή ΔΕΗ» της Μυτιληναίος
    https://www.euro2day.gr/news/enterpr...ilhnaios-.html
    Βρε αδερφακι μου ομως η Kwh χωρις εκπτωση συνεπειας κοντα σε αυτης της ΔΕΗ φαρμακι ειναι, μας μοιρασαν φυλλλαδια επειδη πηγα να πληρωσω τον ΟΤΕ, κριμα και φαινεται καλη εταιρεια αλλα ειναι ακριβη

  10. #2860
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Δεν το θυμάμαι.. μπορεί να είναι κοντά στην ΔΕΗ..

    Με συνέπεια όμως είναι η πιο φτηνή νομίζω.. 0,06601 - Ν - 0,05619 στο - 30%
    Άμα δεν πάς για τα ειδικά μπόνους σε αυτές τις εταιρίες δεν αξίζει..

    Από εξυπηρέτηση επίσης μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλή..
    ιδίως στο site τους..

    Δίνω κάθε μήνα μέτρηση στο site τους και παίρνω εκκαθαριστικό με τις εκπτώσεις..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Iris07 : 28-08-19 στις 20:10.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  11. #2861
    Εγγραφή
    20-05-2008
    Μηνύματα
    118
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    DSLAM
    Wind - ΠΕΛΟΠΑΣ
    Επειδή η μείωση στο ΦΠΑ και στις Μη Ανταγωνιστικές Χρεώσεις είναι κοινή για όλους τους παρόχους, η αύξηση στα τιμολόγια της ΔΕΗ ανοίγει πολύ την ψαλίδα με τους Ιδιώτες. Το θέμα είναι αν θα κρατήσουν χαμηλά τις τιμές τους οπότε θα γνωρίσουν μεγάλη εισροή πελατών το επόμενο διάστημα ή θα ακολουθήσουν τη ΔΕΗ σε αυξήσεις.

  12. #2862
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Panas34 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή η μείωση στο ΦΠΑ και στις Μη Ανταγωνιστικές Χρεώσεις είναι κοινή για όλους τους παρόχους, η αύξηση στα τιμολόγια της ΔΕΗ ανοίγει πολύ την ψαλίδα με τους Ιδιώτες. Το θέμα είναι αν θα κρατήσουν χαμηλά τις τιμές τους οπότε θα γνωρίσουν μεγάλη εισροή πελατών το επόμενο διάστημα ή θα ακολουθήσουν τη ΔΕΗ σε αυξήσεις.
    Μακαρι γιατι εγω σε ενα μηνα θα πρεπει να κανω συνδεση στο φοιτητικο μου σπιτι και πρεπει να διαλεξω α και μια ερωτηση, υπαρχει εκπτωση μεταξυ ΟΤΕ και protergia οταν κανεις και στους 2 συνδεση τηλεφωνιας και ρευματος μιας και συνεργαζονται για να προωθει ο πρωτος τα πακετα του 2ου

  13. #2863
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Εδώ τα περιγράφει ο OTE τώρα..
    https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/protergia.html

    Αλλά νομίζω πως συμφέρουν καλύτερα τα προγραμμάτα από το site της Protergia..
    Γενικά τα αλλάζει πιο συχνά η Protergia και νομίζω πως πλέον δεν κάνει κάποια ιδιαίτερη προώθηση ο OTE..

    - Να σας πω ότι συμφέρει πληρωμή με πάγια εντολή στην Πειραιώς.. (χωρίς προμήθεια.. χωρίς εγγύηση..) για να είστε και συνεπείς πάντα!
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : QHora-301W - 10GbE

  14. #2864
    Εγγραφή
    18-06-2017
    Περιοχή
    ΚΟΥΚΟΥΛΙ
    Μηνύματα
    3.296
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΣΚΑΓΙΟΠΟΥΛΕΙΟ
    Router
    Vodafone Power Station 6
    Και επειδη ειμαι κακος ανθρωπος θα σας πεθανω στις ερωτησεις, δεν εχω καθολου εισοδημα και ειμαι πλεον φοιτητης, εαν κανω συμβολαιο ενοικιου και ρευματος στο ονομα μου θα υπαρχει θεμα? εκτος του οτι χανω το φοιτητικο επιδομα, σας ρωτω διοτι ο πατερας μου εχει ενα ωραιο ανεξοφλητο χρεος στην δεη 535 ευρω και φοβαμαι οτι αν τα παρει ολα στο ονομα του και παει να κανει συνδεση ενεργειας του φοιτητικου σπιτιου θα τον μπλοκαρουν ειτε στην δεη ειτε σε αλλο παροχο

  15. #2865
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostaskep Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και επειδη ειμαι κακος ανθρωπος θα σας πεθανω στις ερωτησεις, δεν εχω καθολου εισοδημα και ειμαι πλεον φοιτητης, εαν κανω συμβολαιο ενοικιου και ρευματος στο ονομα μου θα υπαρχει θεμα? εκτος του οτι χανω το φοιτητικο επιδομα, σας ρωτω διοτι ο πατερας μου εχει ενα ωραιο ανεξοφλητο χρεος στην δεη 535 ευρω και φοβαμαι οτι αν τα παρει ολα στο ονομα του και παει να κανει συνδεση ενεργειας του φοιτητικου σπιτιου θα τον μπλοκαρουν ειτε στην δεη ειτε σε αλλο παροχο
    Αυτά είναι πράγματα που θα πρέπει να ρωτήσεις λογιστή, εφόσον όμως θα έχεις σπίτι κλπ τότε σε πιάνουν τα τεκμήρια

Σελ. 191 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 171181186189190191192193196201211 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας