Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της δημοσκόπησης: Έχετε αλλάξει πάροχο ηλεκτρικού ρεύματος;

Ψήφισαν
1447. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Έχω αλλάξει

    344 23,77%
  • Δεν έχω αλλάξει, αλλά σκέφτομαι να αλλάξω

    577 39,88%
  • Δεν θα αλλάξω

    436 30,13%
  • ΔΓ/ΔΑ

    90 6,22%
Σελ. 888 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 868878883886887888889890893898908 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 13.306-13.320 από 17534
  1. #13306
    Εγγραφή
    23-06-2007
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    18.768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    220/22 + 110/11 + 450/22
    ISP
    Cosmote & Vodafone
    DSLAM
    Wind - ΠΑΤΗΣΙΑ
    Router
    Fritz! VDSL + 5G
    SNR / Attn
    19(dB) / 11(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Γι' αυτό και εγώ έχω μεταφέρει τα πάντα από τους δικούς μου στο όνομα μου..
    Μόνο το νερό τους άφησα!

    * Έχει και ένα καλό αυτό, εάν μία εταιρία βλέπει ότι έχεις 2-4 πράγματα στο όνομα σου σε μετράει καλύτερα σαν πελάτη!
    π.χ στην Vodafone έχω 1 σταθερό + 3 κινητά, 2 παροχές στην Protergia, κτλ.
    My AVM Fritz : 7590 AX, 4060 AX, 6850 5G, Repeater 6000, Fon X6, Smart Gateway, Dect 500, Dect 440, Dect 200
    Other : ZTE H267A, TP-Link TL-R605, Poynting XPOL-1-5G, Samsung S20 FE & S21 FE, Panasonic KX-TGF310, Cosmote TV Box, MI Box 2
    New! : Qnap: QHora-301W - 10GbE

  2. #13307
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Iris07 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι' αυτό και εγώ έχω μεταφέρει τα πάντα από τους δικούς μου στο όνομα μου..

    Μόνο το νερό τους άφησα!
    ούτε για νερό είναι .... Βόλο κλέψανε όλους τους δημότες πρόσφατα


    - - - Updated - - -

    Όσοι έχετε παλιό φθηνό σταθερό απο Volterra έχετε το νου σας για επιστολή δυστυχώς

  3. #13308
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων


    ούτε για νερό είναι .... Βόλο κλέψανε όλους τους δημότες πρόσφατα


    - - - Updated - - -

    Όσοι έχετε παλιό φθηνό σταθερό απο Volterra έχετε το νου σας για επιστολή δυστυχώς
    Τι έγινε στο Βόλο;
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  4. #13309
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από GregoirX23 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έγινε στο Βόλο;
    η ΔΕΥΑΜΒ χρωστά λεφτά σε εταιρία (πολλά)
    Μάλιστα στην πρώτη δίκη πριν χρόνια είχαν σταματήσει τις ηλεκτρονικές πληρωμές γιατί τα έπαιρνε η τράπεζα (μόνο μετρητά και υποκατάστημα) .
    αφού έκανε υπηρεσία ηλεκτρονική και την έκλεισε , τώρα έκανε άλλη ( που μήνες δε λειτουργεί για πληρωμή ) και αποφάσισε να είναι μόνο ηλεκτρονικοί οι λογαριασμοί (πάνε τα παππούδια, κάηκαν) . Για να εναρμονιστεί λοιπόν το σύστημα (ξέρω δεν υπάρχει συνειρμός) , είπαν οτι θα πάρουν μετρήσεις που θα αναλογούν μέχρι τέλος του 2022 ωστε μετά να είναι εναρμονισμένες οι καταμετρήσεις (ότι να'ναι) , Ε, είχαν να πάρουν μήνες μετρήσεις , έσκασε μαζεμένη κατανάλωση και αντί να χρεώσουν στην πρώτη κλίμακα όλα τα κυβικά , τα χρέωσαν σε μεγαλύτερες κλίμακες .... Βασικά μάζεψε λεφτά για να πληρώσει, σίγουρα θα είναι η πρώτη υπηρεσία νερού στην Ελλάδα που θα γίνει ιδιωτική ....

  5. #13310
    Εγγραφή
    01-03-2005
    Περιοχή
    GR
    Μηνύματα
    9.978
    Downloads
    26
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    Ftth:500/50 & 4G:95/45.
    ISP
    Nova & Cosmote.
    DSLAM
    Wind - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ
    Router
    HG8145V5 & Mr6500v.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων


    η ΔΕΥΑΜΒ χρωστά λεφτά σε εταιρία (πολλά)
    Μάλιστα στην πρώτη δίκη πριν χρόνια είχαν σταματήσει τις ηλεκτρονικές πληρωμές γιατί τα έπαιρνε η τράπεζα (μόνο μετρητά και υποκατάστημα) .
    αφού έκανε υπηρεσία ηλεκτρονική και την έκλεισε , τώρα έκανε άλλη ( που μήνες δε λειτουργεί για πληρωμή ) και αποφάσισε να είναι μόνο ηλεκτρονικοί οι λογαριασμοί (πάνε τα παππούδια, κάηκαν) . Για να εναρμονιστεί λοιπόν το σύστημα (ξέρω δεν υπάρχει συνειρμός) , είπαν οτι θα πάρουν μετρήσεις που θα αναλογούν μέχρι τέλος του 2022 ωστε μετά να είναι εναρμονισμένες οι καταμετρήσεις (ότι να'ναι) , Ε, είχαν να πάρουν μήνες μετρήσεις , έσκασε μαζεμένη κατανάλωση και αντί να χρεώσουν στην πρώτη κλίμακα όλα τα κυβικά , τα χρέωσαν σε μεγαλύτερες κλίμακες .... Βασικά μάζεψε λεφτά για να πληρώσει, σίγουρα θα είναι η πρώτη υπηρεσία νερού στην Ελλάδα που θα γίνει ιδιωτική ....
    A.. Tόσο ωραία πράγματα δηλαδή....
    -GOVERNMENT ECONOMIST VIRUS: Nothing works, but all your diagnostic software says everything is fine. :x

  6. #13311
    Εγγραφή
    23-09-2007
    Περιοχή
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    1.138
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    250/250
    ISP
    INALAN
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων


    η ΔΕΥΑΜΒ χρωστά λεφτά σε εταιρία (πολλά)
    Μάλιστα στην πρώτη δίκη πριν χρόνια είχαν σταματήσει τις ηλεκτρονικές πληρωμές γιατί τα έπαιρνε η τράπεζα (μόνο μετρητά και υποκατάστημα) .
    αφού έκανε υπηρεσία ηλεκτρονική και την έκλεισε , τώρα έκανε άλλη ( που μήνες δε λειτουργεί για πληρωμή ) και αποφάσισε να είναι μόνο ηλεκτρονικοί οι λογαριασμοί (πάνε τα παππούδια, κάηκαν) . Για να εναρμονιστεί λοιπόν το σύστημα (ξέρω δεν υπάρχει συνειρμός) , είπαν οτι θα πάρουν μετρήσεις που θα αναλογούν μέχρι τέλος του 2022 ωστε μετά να είναι εναρμονισμένες οι καταμετρήσεις (ότι να'ναι) , Ε, είχαν να πάρουν μήνες μετρήσεις , έσκασε μαζεμένη κατανάλωση και αντί να χρεώσουν στην πρώτη κλίμακα όλα τα κυβικά , τα χρέωσαν σε μεγαλύτερες κλίμακες .... Βασικά μάζεψε λεφτά για να πληρώσει, σίγουρα θα είναι η πρώτη υπηρεσία νερού στην Ελλάδα που θα γίνει ιδιωτική ....
    Για τον ΜΠΕΟ η φάση
    Resistance is futile
    You will be accumulated by the Borg
    Apple will prevail

  7. #13312
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από D_J_V Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για τον ΜΠΕΟ η φάση
    Κρίμα για όσους δεν τον ψήφισαν, συγχαρητήρια στους άλλους.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  8. #13313
    Εγγραφή
    06-07-2007
    Περιοχή
    Πετρούπολη
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    1.836
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    109990/10990
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων


    η ΔΕΥΑΜΒ χρωστά λεφτά σε εταιρία (πολλά)
    Μάλιστα στην πρώτη δίκη πριν χρόνια είχαν σταματήσει τις ηλεκτρονικές πληρωμές γιατί τα έπαιρνε η τράπεζα (μόνο μετρητά και υποκατάστημα) .
    αφού έκανε υπηρεσία ηλεκτρονική και την έκλεισε , τώρα έκανε άλλη ( που μήνες δε λειτουργεί για πληρωμή ) και αποφάσισε να είναι μόνο ηλεκτρονικοί οι λογαριασμοί (πάνε τα παππούδια, κάηκαν) . Για να εναρμονιστεί λοιπόν το σύστημα (ξέρω δεν υπάρχει συνειρμός) , είπαν οτι θα πάρουν μετρήσεις που θα αναλογούν μέχρι τέλος του 2022 ωστε μετά να είναι εναρμονισμένες οι καταμετρήσεις (ότι να'ναι) , Ε, είχαν να πάρουν μήνες μετρήσεις , έσκασε μαζεμένη κατανάλωση και αντί να χρεώσουν στην πρώτη κλίμακα όλα τα κυβικά , τα χρέωσαν σε μεγαλύτερες κλίμακες .... Βασικά μάζεψε λεφτά για να πληρώσει, σίγουρα θα είναι η πρώτη υπηρεσία νερού στην Ελλάδα που θα γίνει ιδιωτική ....
    Ούτε και για τα αυτονόητα δεν είναι ικανοί μερικοί.

  9. #13314
    Εγγραφή
    04-04-2008
    Περιοχή
    Νέα Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.961
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Nova
    Router
    ZTE
    SNR / Attn
    -(dB) / -(dB)
    Θελω να παω στο προγραμμα Ηρων Generous. Αν ξεπερασω τις 500kwh το μηνα , πχ παω 550, τοτε θα χρεωθω τις 50 με την αυξημενη τιμη ή ολες και τις 550?

  10. #13315
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από utp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θελω να παω στο προγραμμα Ηρων Generous. Αν ξεπερασω τις 500kwh το μηνα , πχ παω 550, τοτε θα χρεωθω τις 50 με την αυξημενη τιμη ή ολες και τις 550?
    τις 50 με την αυξημενη τιμη

  11. #13316
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγγνώμη αν έχει αναφερθεί ήδη αλλά γνωρίζετε περιστατικά εξαπάτησης ηλικιωμένων για μεταφορά του λογαριασμού σε άλλο πάροχο;
    Την πεθερά μου που την είχα βάλει στο myHome της ΔΕΗ πριν ένα χρόνο τη γύρισαν σε Ζενίθ "αυτόματα" με το που έληξε η ΔΕΗ. Τώρα θα ξεκινήσω ιστορίες με καταγγελίες, καταγραφές κλήσεων κλπ.

    Το χειρότερο εν τω μεταξύ είναι ότι την πέταξαν από το καλό το πρόγραμμα που τώρα δεν υπάρχει
    Σε σχέση με αυτό, σήμερα πήρα την πεθερούλα από το χέρι και πήγαμε σε κατάστημα Ζενίθ.
    Ο υπάλληλος μας έδωσε την αίτηση που έχει την υπογραφή της πεθεράς, το επώνυμο και την υπογραφή του απατεων...αντιπροσώπου που έκανε την αίτηση. Η πεθερά λέει πως η υπογραφή της είναι πλαστογραφημένη αλλά αυτό μένει να το επιβεβαιώσω.
    Από δικαιολογητικά, έχουν μόνο το λογαριασμό του τελευταίου παρόχου και τίποτα άλλο. Τον ρώτησα "αντίγραφο ταυτότητας δεν έχετε" και μου είπε τα εξής:
    1) Δεν κρατούν αντίγραφα λόγω GDPR
    2) Δεν χρειάζεται καν να κρατούν αντίγραφα, γιατί αυτός που κάνει την αίτηση (ο αντιπρόσωπος ή πωλητής) αρκεί να πιστοποιήσει επί τόπου την εγκυρότητα των στοιχείων του αιτούντα, για να προχωρήσει η αίτηση. Χωρίς να ζητήσει κανένα αποδεικτικό, το μόνο που χρειάζεται είναι ένας λογαριασμός ρεύματος για μια παροχή που βρίσκεται σε ισχύ.

    Αν η διαδικασία έγινε έτσι, με δικαιολογία το ότι πρέπει να μπορούμε να αλλάζουμε εύκολα πάροχο κάθε μήνα, τότε υπάρχει πρόβλημα. Τώρα θα αρχίσω τα τηλέφωνα σε ΡΑΕ και συνηγόρους πολίτη...έχω την εντύπωση πως το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι μήνυση για πλαστογραφία και πλαστοπροσωπία, αλλά υποθέτω πως αν ρωτήσω τον δικηγόρο μου θα μου πει ότι δεν αξίζει τα έξοδα και το χρόνο, εφόσον δεν έχουμε καμία οικονομική ζημιά.
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  12. #13317
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τώρα θα αρχίσω τα τηλέφωνα σε ΡΑΕ και συνηγόρους πολίτη...έχω την εντύπωση πως το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι μήνυση για πλαστογραφία και πλαστοπροσωπία, αλλά υποθέτω πως αν ρωτήσω τον δικηγόρο μου θα μου πει ότι δεν αξίζει τα έξοδα και το χρόνο, εφόσον δεν έχουμε καμία οικονομική ζημιά.
    Συνήγορο του Καταναλωτή αρχικά κατά την άποψή μου
    _____

    αρκεί να είσαι και σίγουρος 101% οτι η πεθερούλα δεν έκανε χαζομάρα ,γιατί (σε άλλες χώρες όχι στη μπανανία) προβλέπεται κανονικά να παρέμβει εισαγγελέας αυτεπάγγελτα απο τη στιγμή που υπάρχει πλαστογραφία
    Το οτι δεν έχουν αντίγραφα ταυτότητας , χαρτί αποδεικτικού σχέσης με το ακίνητο κτλ ύποπτο

  13. #13318
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε σχέση με αυτό, σήμερα πήρα την πεθερούλα από το χέρι και πήγαμε σε κατάστημα Ζενίθ.
    Ο υπάλληλος μας έδωσε την αίτηση που έχει την υπογραφή της πεθεράς, το επώνυμο και την υπογραφή του απατεων...αντιπροσώπου που έκανε την αίτηση. Η πεθερά λέει πως η υπογραφή της είναι πλαστογραφημένη αλλά αυτό μένει να το επιβεβαιώσω.
    Από δικαιολογητικά, έχουν μόνο το λογαριασμό του τελευταίου παρόχου και τίποτα άλλο. Τον ρώτησα "αντίγραφο ταυτότητας δεν έχετε" και μου είπε τα εξής:
    1) Δεν κρατούν αντίγραφα λόγω GDPR
    2) Δεν χρειάζεται καν να κρατούν αντίγραφα, γιατί αυτός που κάνει την αίτηση (ο αντιπρόσωπος ή πωλητής) αρκεί να πιστοποιήσει επί τόπου την εγκυρότητα των στοιχείων του αιτούντα, για να προχωρήσει η αίτηση. Χωρίς να ζητήσει κανένα αποδεικτικό, το μόνο που χρειάζεται είναι ένας λογαριασμός ρεύματος για μια παροχή που βρίσκεται σε ισχύ.

    Αν η διαδικασία έγινε έτσι, με δικαιολογία το ότι πρέπει να μπορούμε να αλλάζουμε εύκολα πάροχο κάθε μήνα, τότε υπάρχει πρόβλημα. Τώρα θα αρχίσω τα τηλέφωνα σε ΡΑΕ και συνηγόρους πολίτη...έχω την εντύπωση πως το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι μήνυση για πλαστογραφία και πλαστοπροσωπία, αλλά υποθέτω πως αν ρωτήσω τον δικηγόρο μου θα μου πει ότι δεν αξίζει τα έξοδα και το χρόνο, εφόσον δεν έχουμε καμία οικονομική ζημιά.
    Τον λογαριασμό απο τον προηγούμενο παροχο πως τον έχει;

  14. #13319
    Εγγραφή
    31-05-2006
    Περιοχή
    Στο σπίτι του Θόδωρα
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    3.453
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    Χίλια/Χίλια
    ISP
    INALAN
    Router
    UniFi Express
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον λογαριασμό απο τον προηγούμενο παροχο πως τον έχει;
    Έτσι:
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γυρνάνε κάτι τύποι από γειτονιά σε γειτονιά και ζητούν από τους ηλικιωμένους παλαιότερους λογαριασμούς τάχα να τους πουν για την έκπτωση που δικαιούνται.
    Το έκαναν στην μάνα μου. Μάλιστα της λένε. Μην ανοίγεις αφού φοβάσαι. Δώσε μας τον λογαριασμό από το παράθυρο και θα σου πούμε. Ευτυχώς που δεν έχουμε έντυπους λογαριασμούς στο σπίτι γιατί ίσως τσίμπαγε και τον έδιωξε.
    Αυτά που έκαναν και με τις τηλεφωνίες παλαιότερα.
    Της είπε μια χαζομάρα για να την ξεγελάσει. Μέχρι εδώ είναι νομότυπο - υποθέτω πως η υπογραφή της είναι πλαστογραφημένη, σύμφωνα με όσα λέει δηλαδή.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνήγορο του Καταναλωτή αρχικά κατά την άποψή μου
    Ναι σωστά, του καταναλωτή ήθελα να πω
    You thought there would be a funny slogan here.
    You just fell for one of my classical pranks.
    Bazinga

  15. #13320
    Εγγραφή
    28-02-2007
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    2.553
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Φιλόσοφος_Στ@ρχίδας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι σωστά, του καταναλωτή ήθελα να πω
    δε σε πρόλαβα έκανα edit

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Korakios Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρκεί να είσαι και σίγουρος 101% οτι η πεθερούλα δεν έκανε χαζομάρα ,γιατί (σε άλλες χώρες όχι στη μπανανία) προβλέπεται κανονικά να παρέμβει εισαγγελέας αυτεπάγγελτα απο τη στιγμή που υπάρχει πλαστογραφία
    Το οτι δεν έχουν αντίγραφα ταυτότητας , χαρτί αποδεικτικού σχέσης με το ακίνητο κτλ ύποπτο

Σελ. 888 από 1169 ΠρώτηΠρώτη ... 868878883886887888889890893898908 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Εξοικονόμηση ηλεκτρικού ρεύματος
    Από nmakry στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-08-22, 13:29
  2. χτυπημα ηλεκτρικου ρευματος!!
    Από transforman στο φόρουμ Hardware Γενικά
    Μηνύματα: 43
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-02-10, 19:46
  3. Δίκτυο ασύρματο ή μέσω ηλεκτρικού ρεύματος ;
    Από B.giorgos στο φόρουμ Wireless Networking
    Μηνύματα: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-05-07, 18:32

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας