Σελ. 22 από 42 ΠρώτηΠρώτη ... 2121720212223242732 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 316-330 από 629
  1. #316
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καταρχήν για τη νέα έκδοση.
    Πάμε τώρα στη γκρίνια:
    1. Σαν IP δίνει τη διεύθυνση της συσκευής, όχι του Wan Interface. Αυτή δεν αλλάζει (σχεδόν ποτέ) οπότε δεν έχει νόημα να γίνεται καταγραφή. Αντίθετα έχει νόημα να καταγράφεται η εξωτερική Ip οπότε να ξέρουμε πόσο συχνά αυτή αλλάζει
    2. Δεν κατάλαβα τι είναι το 0 option value. Τι αν είναι 0 θα κάνει ping? Και τι θα καταγράψει; Είναι πολύ χρήσιμο αν καταγράψει line down π.χ. αλλά... είναι αυτό;
    3. Υπάρχει ένα προβληματάκι στο logging σε αρχείο (αλλά και στον syslogd). Με Polling ανά 2sec έχουμε 30 γραμμές (records) το λεπτό, 1800 την ώρα, 43200 την ημέρα! Αυτό είναι υπερβολικό! Υπάρχει ίσως η δυνατότητα για ξεχωριστό timer ή τέλος πάντως για έναν buffer που θα κρατάει τα αποτελέσματα και θα κάνει εγγραφή σε ξεχωριστό (user specified) χρονικό διάστημα π.χ. 5 λεπτά;
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  2. #317
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αργήσατε και ανησύχησα.

    1. Σαν IP δίνει αυτή που έχουμε δηλώσει εμείς. Προφανώς είναι της συσκευής που συνδεόμαστε. Επειδή η συγκεκριμένη πληροφορία δεν μπορεί να παίξει σε κάθε περίπτωση (πχ. ίσως κάποιοι να ελέγχουν το LAN τους) θα το έβαζα σε δεύτερο log που να κρατάει μόνο την αλλαγή της WAN IP address. ίσως θα ήταν χρήσιμο ένα log που να κρατούσε γενικότερα στοιχεία του sensor, και όχι μόνο της κίνησης.

    2. Δεν παίζει και δεν ξέρω αν θα το αφήσω εκεί στο μέλλον. Ουσιαστικά όταν ο sensor έπαιρνε τιμή 0 θα έψαχνε να βρει το λόγο. Αν είναι εξ' αιτίας αποσύνδεσης/σύνδεσης κτλ. Θεώρησε το ως μη γενόμενο, ούτως η άλλως η εφαρμογή είναι development.

    3. Ε, τι; Μισές δουλειές θα κάνουμε? Δώσε log στο λαό. Πες λοιπόν ότι βγάζω log κάθε 5 λεπτά. Τι data θα χρησιμοποιώ. Τη στιγμιαία τιμή ή ένα μέσο όρο από την κίνηση. Φαντάζομαι εννοείς το δεύτερο έτσι? Θα το κοιτάξω για την επόμενη version.

  3. #318
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    1. Πολύ χρήσιμα στοιχεία (αν υπάρχουν) θα ήταν τα στατιστικά της ADSL/ATM σύνδεσης (SNR, attenuation κτλ) Και φυσικά το Wan IP
    2. ΟΚ, επίσης θα είναι χρήσιμο να υλοποιηθεί. Βέβαια αν έχει γίνει disconnect τότε δεν υπάρχει WAN IP οπότε ο έλεγχος στο Google (ή σε παραμετροποιίσιμο Site αφού κάνουν μλκίες και κόβουν κατά περιόδους ICMP π.χ. www.yahoo.com) είναι μια χαρά. Μόνο μείωσε το timeout του πακέτου για να μην κολλάει το σύμπαν
    3. Τον μέσο όρο των μετρήσεων που έχεις στο buffer.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  4. #319
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Μόλις μετακόμισα στα Windows Vista (Business/Enterprise).

    Το AdvancedRM παίζει κανονικά. Πρέπει πρώτα όμως να απενεργοποιήσετε την επιλογή User Account Control, μέσα στο Control Panel>User Accounts. Η επιλογή αυτή δεν πετάει το εκνευριστικό μήνυμα κάθε φορά που προσπαθείτε να εκτελέσετε κάτι που απαιτεί Administrative Rights.

  5. #320
    Εγγραφή
    20-04-2005
    Περιοχή
    ΙΛΙΟΝ
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    758
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    15994/510
    ISP
    On Telecoms
    Router
    Pirelli
    SNR / Attn
    13(dB) / 23(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από user9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόλις μετακόμισα στα Windows Vista (Business/Enterprise).

    Το AdvancedRM παίζει κανονικά. Πρέπει πρώτα όμως να απενεργοποιήσετε την επιλογή User Account Control, μέσα στο Control Panel>User Accounts. Η επιλογή αυτή δεν πετάει το εκνευριστικό μήνυμα κάθε φορά που προσπαθείτε να εκτελέσετε κάτι που απαιτεί Administrative Rights.

    Τι του έκανες και παίζει; Εμένα μόλις πατίσω το ΟΚ μου πετάει αυτό το μύνημα:
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails error.jpg  


  6. #321
    Εγγραφή
    14-01-2005
    Περιοχή
    Σαπίλας και Σκουριάς 38-Ζαχλωρού Καλαβρύτων
    Μηνύματα
    12.889
    Downloads
    21
    Uploads
    3
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    100Τbit fiber
    ISP
    sdikr-net
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
    Router
    Fuzzy gutsu-gutsu
    SNR / Attn
    112(dB) / 0.9(dB)


    Να 'σαι καλά user9

    Προσωπικά (όχι σε svista) η σιγή μου, οφείλεται στο γεγονός οτι ουδέποτε μου έχει δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα το AdvancedRM όσο καιρό το χρησιμοποιώ (είπαμε, είναι πλέον στο startup μου ) αντιθέτως μάλιστα είναι ένα πολύ χρήσιμο εργαλείο το οποίο είναι always on top και το χαζεύω και του κλείνω το μάτι συνεχώς

    2 μόνο παρατηρήσεις έχω να κάνω:

    1) Μετά από μια επίσκεψη στα options και πάτημα OK, εξακολουθεί να μηδενίζει το γράφημα και να ξεκινά απ'την αρχή.

    2) Δεν έχω ιδέα πως μπορεί να χρησιμοποιηθεί το log. Θα ήταν δύσκολο το log σε μορφή "κίνηση ανά μέρα/εβδομάδα/μήνα/χρόνο/κτλ " όπως στο NetMeter π.χ.?

    Αυτά από 'μένα

    [action=BlindG]ξανακλείνει το μάτι στο γραφηματάκι [/action]

    Good... Bad... I'm tha guy with tha Gun...
    WAntilles: Ούτε σε όλους έχει αφαιρεθεί με βάναυσο - γκεμπελικό χειρουργείο, το μέρος του εγκεφάλου που συμπαθεί τα Windows.
    Trolling με γεύση παπάγια

  7. #322
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @evagelos
    Πρέπει να πας στο Control Panel\User Accounts\Manage User Accounts και να βεβαιωθείς ότι ο χρήστης που τρέχεις έχει Administrative Rights. Αμέσως μετά πρέπει να απενεργοποιήσεις το User Account Control. Με αυτό τον τρόπο το AdvancedRM θα μπορείς να γράψει και να διαβάσει στη Registry τα απαραίτητα για να θυμάται πως το έχεις ρυθμίσει...

    @BlindG
    Με το που πατάς OK στο Options, δημιουργούνται όλα τα components από την αρχή. Αυτό γίνεται γιατί όταν προγραμμάτισα αυτό το feature είχα βαρεθεί να κρατάω ποια sensor λειτουργούν και ποια όχι κι έτσι αποφάσισα να τα διαγράφω τελείως και να τα ξανακατασκευάζω. Το θέμα αυτό που αναφέρεις το έχω σκεφτεί κι εγώ αλλά λόγω του ότι είναι χαμαλοδουλειά το αφήνω για πιο μετά
    Το Log θα τροποποιηθεί και θα σας δίνω option να ορίζετε εσείς κάθε πότε να καταγράφει δεδομένα. Σε μελλοντική έκδοση επίσης θα μπορείτε να έχετε και τα στατιστικά που λες...

    * χρήστης9 κλείνει το μάτι στο ΒλινδΓ
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος user9 : 12-02-07 στις 12:19.

  8. #323
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @user9
    Επειδή προφανώς το έψαξες, το πρόβλημα με τα Vista είναι η εγγραφή στο HKLM?
    Μπορείς χωρίς administrative rights ή απενεργοποίηση του user access control να διαβάζεις από το HKLM?
    Μπορείς να γράφεις στο HKAU (All users) και στο HKCU (Current user)?
    Αν ναι... γιατί δεν αλλάζεις την υλοποίηση;

    (οι απορίες μου προέρχονται από κάποιες δικές μου εφαρμογές που μάλλον θα χρειαστούν update για να είναι Vista συμβατές)
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yiapap : 12-02-07 στις 12:24.
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  9. #324
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Καλησπέρα. Sorry που άργησα να απαντήσω.

    Το πρόβλημα είναι ότι τα Vista λόγω του ότι θέλουν να πείσουν τον κόσμο ότι είναι πιο ασφαλή έχουν κάνει πιο στρυφνό το κομμάτι εγγραφής δεδομένων στη registry. Αυτό το κάνει η Microsoft για προστασία από παντός είδους malware. Δυσκολεύει όμως κι εμάς που κάνουμε τις εφαρμογές μας. Λύση σε αυτό το θέμα? Απλό... θα γράψεις 2 ρουτίνες για τα προγράμματά σου. Μία για να διαβάζει ένα config file και μια για να γράφει... και αυτό θα κάνω και με το AdvancedRM, καθώς έχουν ήδη βγει βρόμες στο internet ότι η Microsoft θα καταργήσει την (υπέρτατη μπαρούφα όπως εξελίχθηκε) registry. Τα Vista είναι η αρχή του τέλους. Εντάξει λοιπόν ότι πει η μαμά...

  10. #325
    Εγγραφή
    20-03-2003
    Περιοχή
    Στη μόνη πόλη που γράφεται με 2 'σ' και προφέρεται με 2 'λ'
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    21.422
    Downloads
    25
    Uploads
    2
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    11000/1023
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΟΣΤΑΝ
    Router
    Netgear DGN2000
    SNR / Attn
    4(dB) / 30.5(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από user9 Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχουν κάνει πιο στρυφνό το κομμάτι εγγραφής δεδομένων στη registry.
    Μου τη δίνει όταν κάνω συγκεκριμένες τεχνικές ερωτήσεις και μου απαντάνε σα να είμαι 8χρονος
    Όσο για τις βρώμες... μη δίνεις και πολύ βάση...
    Όσο πιο βαθιά βάζουν το χέρι οι εταίροι στις τσέπες μας, τόσο πιο κοντά φθάνουν στα @@ μας

  11. #326
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Sir, yes Sir !!

    http://msdn.microsoft.com/msdnmag/issues/07/01/UAC/ είναι ένας mini-οδηγός λοιπόν αφού το θέτεις έτσι, ο οποίος είναι μάλιστα και αρκετά πρόσφατος, μόλις του προηγούμενου μήνα.

    Για πρώτη φορά η Microsoft σε λειτουργικό της εφαρμόζει το Least Privilege Principle. Κατάλαβε πλέον ότι δεν μπορούν όλοι οι χρήστες να έχουν Administrative rights και αυτό να είναι ανώδυνο. Ο default χρήστης των Vista λοιπόν μπορεί να κάνει μια σειρά πραγμάτων, όπως χρήση του internet, των αποθηκευτικών μέσων του, αναπαραγωγή μουσικής και βίντεο και άλλα πολλά απλά πράγματα, αλλά θα χρειαστεί elevated rights για να κάνει εγκατάσταση μια εφαρμογή ή ένα driver κτλ. Όλα αυτά βεβαίως μέχρι κάποιος υποψιασμένος χρήστης να απενεργοποιήσει το User Account Control και να κάνει τον εαυτό του Administrator. Όπως και να έχει όμως κι εγώ κι εσύ και άλλοι ξε-βολευτήκαμε.

    Πράγματι όπως αναφέρεται στο στο παραπάνω link γράφοντας στο HKCU έχεις λύση στο πρόβλημα. Δεν το κατάφερα να δουλέψει με το AdvancedRM. Θα το προσπαθήσω πάλι.

    Να σου πω την αλήθεια δεν είναι το AdvancedRM το πρόβλημά μου (και γι'αυτό το έχω παρατήσει για λίγο) αλλά μια σειρά από άλλες εφαρμογές μου που δρουν σαν μέρος του λειτουργικού είτε απλά για να κάνουν login σε domain και να πάρουν δικαιώματα από εκεί είτε για να εκτελέσουν διάφορες προγραμματισμένες εργασίες (σαν triggers κτλ). Πολύ απλά για αυτές τις εφαρμογές δεν έχω τώρα λύση παρά μόνο να κάνω administrator to χρήστη.

    Αλλά η αλήθεια είναι ότι έχω βαρεθεί κάθε 2 χρόνια που βγαίνει καινούργιο λειτουργικό να ρυθμίζω κάτι τόσο δα μικρούλι σε καααααααααάθε μου εφαρμογή για να παίξει.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος user9 : 21-02-07 στις 00:58.

  12. #327
    Εγγραφή
    22-08-2006
    Ηλικία
    50
    Μηνύματα
    2.382
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ
    Σα να σοβαρεψε πολυ το thread

    Μηπως να αρχισω καμια σχολη προγραμματισμου τωρα στα γεραματα?

    Πλακα κανω φυσικα. Μονο μεσα απο πολυ ψαξιμο γινεται καλυτερο κατι ηδη πολυ καλο

    Κατα τη γνωμη μου βεβαια το επομενο σκαλοπατακι του προγραμματος (αν και παμε ισως σε διαφορετικη φιλοσοφια απο κατι ελαφρυ που ηθελε να φτιαξει ο user9) ειναι η δυνατοτητα να θετεις παραμετρους και να τρεχουν συγκεκριμενα .exe ή .bat αναλογα με την κατανομη του bandwidth την εκαστοτε ωρα.
    Κατι σαν αυτο που κανει το PRTG δηλαδη.

    Και για οσους δεν εχουν δουλεψει το PRTG να αναφερω ενα παραδειγμα.
    Αν εχεις ενα δικτυο απο πολλα PC μπορεις να θεσεις μια παραμετρο, οταν βλεπει οτι η ταδε ΙP (ή sensor καλυτερα) του δικτυου παιρνει bandwidth για παραπανω απο 5sec αυτοματα κλεινει το ταδε προγραμμα(μtorrent, emule κτλ) ωστε να μην εχει κανενας προβλημα απο οσους χρησιμοποιουν το δικτυο.

  13. #328
    Εγγραφή
    02-10-2006
    Περιοχή
    Μυστικη τοποθεσια
    Μηνύματα
    2.216
    Downloads
    13
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL OTE
    Ταχύτητα
    8192/384
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    Draytek Vigor 2700
    SNR / Attn
    18(dB) / 8(dB)
    δυστυχως καμμια version δε μου δουλευει με το zyxel P-660HW-D3

    ξεκιναει κανονικα και μετα απο αρκετα δευτερολεπτα βγαζει error in DL sensor,ξαναρχιζει μονο του μετα απο λιγο για να ξαναβγαλει error κ ο κ.
    τα ιδια ακριβως με ολες τις version.
    αντιθετα με το WAG 354G δουλευει καλα οπως φαινεται και στην εικονα(παρακολουθω δυο routers)
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails ok.jpg  

    error.jpg  


  14. #329
    Εγγραφή
    27-10-2003
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    726
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    ~11500/1024
    ISP
    Net One
    DSLAM
    Net One - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    Thomson SpeedTouch 780WL
    SNR / Attn
    8(dB) / 33.5(dB)
    αντί για eth0 δοκίμασε να βάλεις ppp

  15. #330
    Εγγραφή
    21-06-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    1.092
    Downloads
    30
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    ~16000/1024
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΚΗΦΙΣΙΑ
    Router
    Thomson TG585v8
    SNR / Attn
    11.5(dB) / 26(dB)
    Path Level
    Fastpath
    @ George_Prix

    Πολύ καλή ιδέα, αλλά ήδη μόνος σου την ακύρωσες. Αν πράγματι είναι να διατηρήσω το πρόγραμμα σε light επίπεδα δεν μπορώ να το κάνω. Και για το λόγο αυτό όταν τελικά η ανάπτυξη του AdvancedRM φτάσει στο επιθυμητό σημείο, θα του προσθέσω τη δυνατότητα να φορτώνει DLL. Τουλάχιστον έτσι το σκέφτομαι. Οπότε εκεί θα μπορέσει να γίνει αυτό που λες και στο κάτω κάτω όποιος θέλει το κατεβάζει ;-)

    @ l_satsok

    ...ξεκινάει κανονικά και μετά από αρκετά δευτερόλεπτα βγαζει error in DL sensor, ξαναρχίζει μόνο του μετά από λίγο για να ξαναβγάλει error κ ο κ....
    Κάθε πότε κάνεις monitor? Αν το έχεις βάλει στο 1 δευτερόλεπτο, είναι πιθανό να τα βλέπει όλα το Zyxel και να τρώει αυτό το κόλλημα. Δοκίμασε με delay πάνω από 2 δευτερόλεπτα.

Σελ. 22 από 42 ΠρώτηΠρώτη ... 2121720212223242732 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Sagem] Router Traffic Monitor 2.70
    Από gkal66 στο φόρουμ ADSL & Broadband Hardware, routers και modems...
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-08, 00:11
  2. Traffic Monitor + 3com
    Από tphilip στο φόρουμ Broadband Software
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-07, 09:22
  3. Remοτε traffic monitor
    Από teris στο φόρουμ Broadband Software
    Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-06, 10:35
  4. 2 traffic monitor ταυτόχρονα?
    Από therock003 στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-05, 00:06
  5. Monitor Traffic!
    Από oyez στο φόρουμ Broadband Software
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-11-03, 13:59

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας