Σελ. 306 από 379 ΠρώτηΠρώτη ... 286296301304305306307308311316326 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 4.576-4.590 από 5680
  1. #4576
    Εγγραφή
    31-05-2008
    Ηλικία
    56
    Μηνύματα
    526
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilimertzani Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις παραθεσει 40 ποστ σελιδες και νομους.Που ακριβως διαφωνεις?

    έλα ντε; δεν μας λέει τι από αυτά που είπα δεν ισχύει,


    αλλά έγραψε στο ποστ #4566
    όπως και κάποιοι στην πολυκατοικία μου που το σκεφτόντουσαν για ατομική θέρμανση φυσικού αερίου
    τώρα μπορούν να το κάνουν χωρίς να πληρώνουν πάγιο, ίσως δεν του αρέσει η ιδέα

  2. #4577
    Εγγραφή
    21-07-2006
    Περιοχή
    Πέρα στους πέρα κάμπους
    Μηνύματα
    7.388
    Downloads
    62
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    COSMOTE
    Router
    Speedport Plus 2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kiriakk Εμφάνιση μηνυμάτων
    έλα ντε; δεν μας λέει τι από αυτά που είπα δεν ισχύει,


    τώρα μπορούν να το κάνουν χωρίς να πληρώνουν πάγιο, ίσως δεν του αρέσει η ιδέα
    Don't feed the troll!

  3. #4578
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kiriakk Εμφάνιση μηνυμάτων
    έλα ντε; δεν μας λέει τι από αυτά που είπα δεν ισχύει,


    αλλά έγραψε στο ποστ #4566


    τώρα μπορούν να το κάνουν χωρίς να πληρώνουν πάγιο, ίσως δεν του αρέσει η ιδέα
    δεν μπορείς να βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα αγαπητέ μου φίλε

    αυτοί οι κάποιοι που σκεφτόντουσαν να βάλουν αυτόνομη/ατομική θέρμανση ήδη έχουν αποκοπεί από την κεντρική θέρμανση καθώς έχουν "κλειστά" τα σώματα και πληρώνουν το πάγιο που προβλέπει το συμβόλαιο αγοράς της ιδιοκτησίας τους
    και απλά έμαθαν για τον νέο νόμο (τους έδωσα το ΦΕΚ από το εθνικό τυπογραφείο να διαβάσουν και αποφάσισαν ότι δεν τους συμφέρει και συνεχίζουν όπως έχει)

    καθώς ο φίλος kiriakk μπορεί να παράθεσε το ΦΕΚ (νόμο) αλλά δεν έκανε το κόπο να τον διαβάσει και να δει ότι δεν πληρώνεις το πάγιο που αφορά τα "κλειστά" για όλα τα υπόλοιπα πληρώνεις ότι σου αναλογεί και ότι αφορά την αυτόνομη/ατομική τα λέει μια χαρά το ΦΕΚ (νόμος)

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από 21706 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Don't feed the troll!
    έχεις αποδείξεις ή επιχειρήματα ότι είμαι ΤΡΟΛΛ?

    η απλά γουστάρεις και κολλάς ταμπέλες στους άλλους?

    γιατί εγώ μίλησα με επιχειρήματα ακόμα και το ίδιο το ΦΕΚ από το Ε.Τ ανέβασα και δεν έχετε μπει στον κόπο να διαβάσετε τι λέει και τον ερμηνέυεται όπως εσείς γουστάρετε

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vasilimertzani Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις παραθεσει 40 ποστ σελιδες και νομους.Που ακριβως διαφωνεις?
    διαφωνώ με αυτά που λέει ο φίλος kiriakk καθώς δεν ισχύουν
    άλλα λέει το ΦΕΚ (νόμος) και άλλα λέει ο φίλος μας

  4. #4579
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    @Zer0c00L, γράφεις κατεβατά απαντώντας σε διάφορα θέματα και ίσως είναι ο λόγος που μπερδεύεσαι γράφοντας παράταιρα πράγματα.

    Οι αλλαγές που φέρνει το νέο ΦΕΚ είναι για συγκεκριμένα πράγματα, που ΔΕΝ ισχύουν στην δικιά σας περίπτωση όπως την αναφέρεις. Αν ήμουν ιδιοκτήτης της στην πολυκατοικία σου και ήθελα απλά να παραμείνει κλειστό το διαμέρισμά μου, φυσικά ο νόμος μου επιβάλει να πληρώνω τις κοινόχρηστες δαπάνες θέρμανσης. Αυτό δεν έχει αλλάξει.

    Η τροποποίηση που έρχεται με το ΦΕΚ, είναι ότι αν θελήσω να βάλω δικό μου σύστημα θέρμανσης, μπορώ να το κάνω ακόμη κι αν δεν μου δώσει η συνέλευση της πολυκατοικίας το ελεύθερο (που ίσχυε μέχρι χθες). Θέλετε δεν θέλετε θα το βάλω μόνος μου (ακόμη και χωρίς συναίνεση) και δεν θα πληρώνω τις κοινόχρηστες δαπάνες θέρμανσης. Ακόμη μπορώ (με συναίνεση όμως) να μην πληρώνω ούτε τις δαπάνες συντήρησης της κεντρικής θέρμανσης.
    Αυτά αναφέρθηκαν από τα άλλα μέλη πριν και στα οποία διαφωνούσες (για ποιον λόγο δεν κατάλαβα).

  5. #4580
    Εγγραφή
    05-05-2003
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    8.917
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    CosmOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ
    Router
    FRITZ!Box 7590
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Zer0c00L, γράφεις κατεβατά απαντώντας σε διάφορα θέματα και ίσως είναι ο λόγος που μπερδεύεσαι γράφοντας παράταιρα πράγματα.

    Οι αλλαγές που φέρνει το νέο ΦΕΚ είναι για συγκεκριμένα πράγματα, που ΔΕΝ ισχύουν στην δικιά σας περίπτωση όπως την αναφέρεις. Αν ήμουν ιδιοκτήτης της στην πολυκατοικία σου και ήθελα απλά να παραμείνει κλειστό το διαμέρισμά μου, φυσικά ο νόμος μου επιβάλει να πληρώνω τις κοινόχρηστες δαπάνες θέρμανσης. Αυτό δεν έχει αλλάξει.

    Η τροποποίηση που έρχεται με το ΦΕΚ, είναι ότι αν θελήσω να βάλω δικό μου σύστημα θέρμανσης, μπορώ να το κάνω ακόμη κι αν δεν μου δώσει η συνέλευση της πολυκατοικίας το ελεύθερο (που ίσχυε μέχρι χθες). Θέλετε δεν θέλετε θα το βάλω μόνος μου (ακόμη και χωρίς συναίνεση) και δεν θα πληρώνω τις κοινόχρηστες δαπάνες θέρμανσης. Ακόμη μπορώ (με συναίνεση όμως) να μην πληρώνω ούτε τις δαπάνες συντήρησης της κεντρικής θέρμανσης.
    Αυτά αναφέρθηκαν από τα άλλα μέλη πριν και στα οποία διαφωνούσες (για ποιον λόγο δεν κατάλαβα).
    Για την ακρίβεια η δυνατότητα χωρίς συναίνεση είναι κάτι που είχε δοθεί σε προηγούμενο νομο. Η διαφορά είναι ότι τώρα δεν υπάρχει καν ελάχιστο ποσοστό συμμετοχής.

  6. #4581
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ckoul Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή το:

    μπορεί να θεωρηθεί «απόφαση της πλειοψηφίας των συνιδιοκτητών της πολυκατοικίας»;

    Χλωμό..
    Καταρχήν έγραψα ότι ο νόμος του δίνει το δικαίωμα, εφόσον το αποδεχθεί η πλειοψηφία της συνέλευσης και όχι ότι δεν έχει δικαίωμα όπως ανέφερες.
    Μετά ο φίλος γράφει "τους (πληθυντικός) ενημέρωσα" και κατόπιν "το δεχτήκανε" (πάλι πληθυντικός). Βέβαια σε επόμενο μήνυμα ανέφερε ότι εννοούσε μόνο τα κοινόχρηστα έξοδα θέρμανσης, οπότε το παρακάτω δεν έχει πλέον νόημα.
    Εγώ καταλαβαίνω ότι ίσως έγινε συνέλευση, οπότε καλώς έγινε ότι έγινε. Εσύ κατάλαβες ίσως κάτι άλλο. Δεν κολλάω σε αυτά. Το θέμα είναι ότι ο νόμος το επιτρέπει (με προϋπόθεση) και καλώς κατ' εμέ.

  7. #4582
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    @Zer0c00L, γράφεις κατεβατά απαντώντας σε διάφορα θέματα και ίσως είναι ο λόγος που μπερδεύεσαι γράφοντας παράταιρα πράγματα.

    Οι αλλαγές που φέρνει το νέο ΦΕΚ είναι για συγκεκριμένα πράγματα, που ΔΕΝ ισχύουν στην δικιά σας περίπτωση όπως την αναφέρεις. Αν ήμουν ιδιοκτήτης της στην πολυκατοικία σου και ήθελα απλά να παραμείνει κλειστό το διαμέρισμά μου, φυσικά ο νόμος μου επιβάλει να πληρώνω τις κοινόχρηστες δαπάνες θέρμανσης. Αυτό δεν έχει αλλάξει.

    Η τροποποίηση που έρχεται με το ΦΕΚ, είναι ότι αν θελήσω να βάλω δικό μου σύστημα θέρμανσης, μπορώ να το κάνω ακόμη κι αν δεν μου δώσει η συνέλευση της πολυκατοικίας το ελεύθερο (που ίσχυε μέχρι χθες). Θέλετε δεν θέλετε θα το βάλω μόνος μου (ακόμη και χωρίς συναίνεση) και δεν θα πληρώνω τις κοινόχρηστες δαπάνες θέρμανσης. Ακόμη μπορώ (με συναίνεση όμως) να μην πληρώνω ούτε τις δαπάνες συντήρησης της κεντρικής θέρμανσης.
    Αυτά αναφέρθηκαν από τα άλλα μέλη πριν και στα οποία διαφωνούσες (για ποιον λόγο δεν κατάλαβα).

    υπάρχει κάτι που δεν πρόσεξες αγαπητέ φίλε jkoukos που ξέρεις πόσο σε σέβομαι και σε εκτιμώ

    το θέμα μου δεν είναι το "πάγιο" που αφορά τα κλειστά καθώς το ΦΕΚ (νόμος) καθορίζει τι θα πληρώσει όποιος θέλει αυτόνομη/ατομική θέρμανση

    η διαφωνία μου με τον φίλο που είπε για το ΦΕΚ (νόμο) είναι ότι δεν διάβασε αυτά που πόσταρε/υπογράμισε κιόλας για να δει ότι δεν έιναι τόσο απλά τα πράγματα όσο τα περιγράφει για να βάλει αυτόνομη/ατομική θέρμανση ειδικά σε παλιές πολυκατοικίες

    καμία άλλη διαφωνία δεν έχω ούτε πρόβλημα όπως είπα δύο κλειστά διαμερίσματα υπάρχουν στην πολυκατοικία μου τα οποία πληρώνουν το "πάγιο" που προβλέπεται από το συμβόλαιο ιδιοκτησίας αν τώρα δεν επιθυμούν να το πληρώνουν λόγω του νέου νόμου κανένα πρόβλημα δεν έχω από την στιγμή που θα πληρώνουν αυτά που απαιτούνται. κατά το ΦΕΚ (νόμο)

  8. #4583
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Ούτε άδειες πολεοδομίας χρειάζονται (που αναφέρθηκαν) ούτε κάτι δύσκολο. Ότι εργασίες προέβλεπε ο προηγούμενος νόμος (π.χ. μόνωση σωληνώσεων όπου απαιτείται), οι ίδιες ζητούνται και τώρα.

  9. #4584
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Zer0c00L Εμφάνιση μηνυμάτων

    η διαφωνία μου με τον φίλο που είπε για το ΦΕΚ (νόμο) είναι ότι δεν διάβασε αυτά που πόσταρε/υπογράμισε κιόλας για να δει ότι δεν έιναι τόσο απλά τα πράγματα όσο τα περιγράφει για να βάλει αυτόνομη/ατομική θέρμανση ειδικά σε παλιές πολυκατοικίες

    καμία άλλη διαφωνία δεν έχω ούτε πρόβλημα όπως είπα δύο κλειστά διαμερίσματα υπάρχουν στην πολυκατοικία μου τα οποία πληρώνουν το "πάγιο" που προβλέπεται από το συμβόλαιο ιδιοκτησίας αν τώρα δεν επιθυμούν να το πληρώνουν λόγω του νέου νόμου κανένα πρόβλημα δεν έχω από την στιγμή που θα πληρώνουν αυτά που απαιτούνται. κατά το ΦΕΚ (νόμο)
    Δεν γίνεται να τα ποστάρε/υπογράμμισε χωρίς να τα διαβάσει, ακόμα δεν είναι οτι τα διάβασε μόνο, αλλά οτι τα έκανε και πράξη
    Εντάξει κάπου πρέπει να μπει ενα στοπ σε αυτό το εντελώς ανούσιο θέμα

  10. #4585
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα πράγματα είναι πολύ απλά. Ούτε άδειες πολεοδομίας χρειάζονται (που αναφέρθηκαν) ούτε κάτι δύσκολο. Ότι εργασίες προέβλεπε ο προηγούμενος νόμος (π.χ. μόνωση σωληνώσεων όπου απαιτείται), οι ίδιες ζητούνται και τώρα.
    υπάρχει η περίπτωση να ζητηθούν φίλε jkoukos ειδικά για παλιά κτίρια και σε περιπτώσεις μη καλής συνεργασίας των ενοίκων μιας πολυκατοικίας

  11. #4586
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Πως υπάρχει περίπτωση να ζητηθούν εφόσον δεν προβλέπεται από τον νόμο; Μην λέμε πράγματα που ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας, επειδή το πιπιλάνε Πομίδα και κάποιες σχετικές συντεχνίες με τα καύσιμα.
    Για την τοποθέτηση μετρητικών ή ρυθμιστικών διατάξεων ενέργειας ή ανεξάρτητων μονάδων θέρμανσης σε μεμονωμένες ιδιοκτησίες καταναλωτών σε υφιστάμενα πριν από την έναρξη εφαρμογής του παρόντος νόμου κτίρια, καθώς και σε όσα κτίρια ανεγερθούν μετά την έναρξη εφαρμογής αυτού, δεν απαιτείται προηγούμενη έγκριση ή απόφαση οργάνου ή ενημέρωση ή άδεια άλλης αρχής ή φορέα, πέραν των πιστοποιημένων φορέων παροχής ή εγκατάστασης όπου αυτό απαιτείται

  12. #4587
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πως υπάρχει περίπτωση να ζητηθούν εφόσον δεν προβλέπεται από τον νόμο; Μην λέμε πράγματα που ανήκουν στη σφαίρα της φαντασίας, επειδή το πιπιλάνε Πομίδα και κάποιες σχετικές συντεχνίες με τα καύσιμα.
    στο ΦΕΚ του νέου νόμου άρθρο 127 διάβασε τι λέει.

  13. #4588
    Εγγραφή
    25-02-2005
    Περιοχή
    Αθήνα - Αμπελόκηποι
    Ηλικία
    60
    Μηνύματα
    25.371
    Downloads
    26
    Uploads
    5
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    110Mbps/11Mbps
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ
    Router
    Fritz 7590
    Είτε είμαι τυφλός είτε δεν καταλαβαίνω καλά τα ελληνικά, οπότε δεν μπορώ να βρω καμία σχετική αναφορά. Μπορείς να με διαφωτίσεις;

  14. #4589
    Εγγραφή
    16-09-2008
    Μηνύματα
    212
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    199999/9999
    ISP
    OTEnet
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΚΑΛΗ
    Router
    ASUS DSL-AC68VG
    SNR / Attn
    12(dB) / 1.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    τα πραγματα ειναι απλα, οποιος βαζει αυτονομη θερμανση δεν εχει καμια υποχρεωση να πληρωνει δαπανες για καταναλωση καυσιμου της κεντρικης θερμανσης (δηλαδη ουτε παγια) και μπορει με συγκαταθεση της συνελευσης να μην συμμετεχει ουτε στις δαπανες συντηρησης/αντικαταστασης του κεντρικου συστηματος θερμανσης

    τωρα ακρη με τον Zer0c00L δε θα βρειτε, πριν 10 σελιδες ειχε παρει επιδοτηση απο ανυπαρκτο προγραμμα, τωρα βρηκε ανυπαρκτο παραθυρακι στο νομο για να πληρωνει παγια οποιος βαλει ΦΑ. Some people just have too much free time on their hands.

  15. #4590
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Tecate Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα πραγματα ειναι απλα, οποιος βαζει αυτονομη θερμανση δεν εχει καμια υποχρεωση να πληρωνει δαπανες για καταναλωση καυσιμου της κεντρικης θερμανσης (δηλαδη ουτε παγια) και μπορει με συγκαταθεση της συνελευσης να μην συμμετεχει ουτε στις δαπανες συντηρησης/αντικαταστασης του κεντρικου συστηματος θερμανσης

    τωρα ακρη με τον Zer0c00L δε θα βρειτε, πριν 10 σελιδες ειχε παρει επιδοτηση απο ανυπαρκτο προγραμμα, τωρα βρηκε ανυπαρκτο παραθυρακι στο νομο για να πληρωνει παγια οποιος βαλει ΦΑ. Some people just have too much free time on their hands.
    αν πας μερικά μηνύματα πίσω θα δεις μια δημοσίευση από την ιστοσελίδα της ΕΡΤ διάβασε την πίστεψε με δεν θα χάσεις...ξέρω είναι εύκολο να κολλάμε ταμπέλες στους άλλους όταν δεν μπορούμε να βρούμε επιχειρήματα

    δεν σε παρεξηγώ μην ανησυχείς έχω σοβαρότερα προβλήματα να ασχοληθώ από το να τσακώνομαι διαδικτυακά σε φόρουμς.

    ευχαριστώ

    ξέρω εγώ "μαιμού=μπανάνα"

    επίσης εγώ δεν βρήκα κανένα παράθυρο ή πόρτα στον νέο νόμο για να πληρώσει πάγιο κάποιος που θα βάλει Φ.Α καθώς δεν υπάρχει κανείς στην πολυκατοικία μου να θέλει να βάλει Φ.Α

    αυτοί που δεν θέλουν την κεντρική θέρμανση είναι δύο διαμερίσματα στους τελευταίους ορόφους της πολυκατοικίας όπου είμαι και εγώ

    έχουν τζάκι και κλιματιστικά νέας τεχνολογίας και δεν θέλουν την κεντρική θέρμανση έτσι έχουν κλείσει τα σώματα και δεν πληρώνουν κανένα πάγιο (ως κλειστά διαμερίσματα) οι άνθρωποι ήθελαν να πληρώσουν αυτό που προβλέπεται και το έκαναν μέχρι που άλλαξε ο νόμος έτσι βγήκε και η σχετική απόφαση από την Γ.Σ και τους απάλλαξε από αυτό
    η μόνη υποχρέωση που έχουν όπως όλοι οι υπόλοιποι να πληρώνουν την τακτική συντήρηση του καυστήρα/λέβητα κάθε χρόνο που γίνεται αρχές πριν ανάψει η κεντρική θέρμανση.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkoukos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είτε είμαι τυφλός είτε δεν καταλαβαίνω καλά τα ελληνικά, οπότε δεν μπορώ να βρω καμία σχετική αναφορά. Μπορείς να με διαφωτίσεις;
    άστο ξέχασε το φίλε Jkoukos

    εκεί στο ΦΕΚ είναι το άρθρο 127 τα λέει όλα

Σελ. 306 από 379 ΠρώτηΠρώτη ... 286296301304305306307308311316326 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας