Σελ. 704 από 713 ΠρώτηΠρώτη ... 684694699702703704705706709 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 10.546-10.560 από 10691
  1. #10546
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.669
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Δεν είμαι ένας από τους "παραπάνω", ούτε παρακολουθώ την κουβέντα με προσοχή, αλλά να ένα πρόσφατο παράδειγμα που είδα. Προφανώς είναι ληστεία τα μεταφορικά, αλλά γίνεται.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2023-12-03 144318.png 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  864,6 KB 
ID: 252454
    Αν ένας πωλητής βρίσκεται στο Χ γεωγραφικό χώρο και αποστέλλει στον Ψ στην άλλη μεριά του ωκεανού, μπορεί να χρησιμοποιήσει ότι κατάστημα θέλει. Το Amazon.whatever είναι απλά ο μεσάζοντας.

    Το amazon.com όμως ΠΟΤΕ δε θα μπει στο amazon.de (ή το ανάποδο) για να βρει προϊόντα. Ο πωλητής πρέπει να το τα καταχωρήσει ανεξάρτητα και στις δύο διαφορετικές σελίδες. Με αυτή την έννοια, ασφαλώς και τα διάφορα "εθνικά" amazon είναι ανεξάρτητα στα πάντα, εκτός από το λογαριασμό των χρηστών που είναι κοινός.

  2. #10547
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsigarid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είμαι ένας από τους "παραπάνω", ούτε παρακολουθώ την κουβέντα με προσοχή, αλλά να ένα πρόσφατο παράδειγμα που είδα. Προφανώς είναι ληστεία τα μεταφορικά, αλλά γίνεται.
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Screenshot 2023-12-03 144318.png 
Εμφανίσεις:  37 
Μέγεθος:  864,6 KB 
ID: 252454
    Αν ένας πωλητής βρίσκεται στο Χ γεωγραφικό χώρο και αποστέλλει στον Ψ στην άλλη μεριά του ωκεανού, μπορεί να χρησιμοποιήσει ότι κατάστημα θέλει. Το Amazon.whatever είναι απλά ο μεσάζοντας.

    Το amazon.com όμως ΠΟΤΕ δε θα μπει στο amazon.de (ή το ανάποδο) για να βρει προϊόντα. Ο πωλητής πρέπει να το τα καταχωρήσει ανεξάρτητα και στις δύο διαφορετικές σελίδες. Με αυτή την έννοια, ασφαλώς και τα διάφορα "εθνικά" amazon είναι ανεξάρτητα στα πάντα, εκτός από το λογαριασμό των χρηστών που είναι κοινός.
    Με χώρα delivery Ελλάδα στο βγάζει πάλι?
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #10548
    Εγγραφή
    12-06-2011
    Μηνύματα
    7.820
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    500/50 + 250/80
    ISP
    Ote/Vodafone
    Router
    Pf plus/nokia - mu5001 5G
    Εισαι σιγουρος?

    https://prnt.sc/gNxyXDPCJ-A4

    Εδω το amazon.de στελνει σε διευθυση στη γερμανια κατι sold and dispatched from amazon us, με εκτελωνισμο και μεταφορικα φυσικα. Το συγκεκριμενο δεν το στελνει ελλαδα, αλλα το εχω δει και αυτο.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι έγινε βρε παιδιά;
    Πού είναι όλοι αυτοί που λένε ότι γίνεται το παραπάνω;
    Τόσο δύσκολο να ανεβάσετε ένα screenshot αφού είστε τόσο σίγουροι ;
    Δυσκολο δεν ειναι, αλλα δεν ειμαστε και στο μεροκαματο εδω μεσα

  4. #10549
    Εγγραφή
    07-05-2021
    Περιοχή
    Λόφος Σκουζέ
    Μηνύματα
    1.555
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1000/100
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    Wind - ΚΟΛΩΝΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι σιγουρος?

    https://prnt.sc/gNxyXDPCJ-A4

    Εδω το amazon.de στελνει σε διευθυση στη γερμανια κατι sold and dispatched from amazon us, με εκτελωνισμο και μεταφορικα φυσικα. Το συγκεκριμενο δεν το στελνει ελλαδα, αλλα το εχω δει και αυτο.

    - - - Updated - - -



    Δυσκολο δεν ειναι, αλλα δεν ειμαστε και στο μεροκαματο εδω μεσα
    Και εγω παλιοτερα ειχα παραγγειλει κατι φιλτρα για εναν Dyson ανεμιστηρα που ειχα και ελεγε το ιδιο dispatched and sold by Amazon Us. Αν δεν κανω λαθος ειχα πληρωσει απο πριν τελωνειο στο checkout του amazon.de και ειχαν ερθει με ups

  5. #10550
    Εγγραφή
    06-07-2005
    Περιοχή
    Νέα Υόρκη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    11.669
    Downloads
    6
    Uploads
    2
    Τύπος
    Cable
    Ταχύτητα
    300 Mbps down/10 Mbps up
    ISP
    Spectrum
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από netblues Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι σιγουρος?
    Ενδιαφέρον, δεν το ήξερα

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με χώρα delivery Ελλάδα στο βγάζει πάλι?
    Ναι:


    Buy new:
    €21.77
    €8.58 delivery Thursday, 21 December

  6. #10551
    Εγγραφή
    19-12-2012
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    16
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTB
    Ταχύτητα
    magcen
    ISP
    magcen
    Router
    magcen
    Path Level
    Fastpath
    Που είναι αυτός που έλεγε δεν γινεται

  7. #10552
    Εγγραφή
    04-05-2007
    Περιοχή
    ΚΥΠΡΟ
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    14.378
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    CYTA CYPRUS
    Router
    Technicolor TG799vn v2
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vagelis2010 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Που είναι αυτός που έλεγε δεν γινεται
    Σε μένα μιλάς;
    ΈΧω δεκάδες δικά μου παραδείγματα από προϊόντα που ΔΕΝ βγάζει επιλογή για αποστολή από Αμερική και τώρα επειδή ο ένας του έβγαλε επιλογή για ένα βιβλίο και ο άλλος πήγε στο Γερμανικό Αμαζον με Αμερικανική διεύθυνση, θες να κάνουμε τι;
    Να πούμε ότι ισχύει για όλα τα προϊόντα του Αμαζον; Αφού και άλλα άτομα είπαν ότι δεν το έχουν δει.
    Ryzen PC:3600x@4.550Ghz, Gigabyte Aorus x570 mobo, MSI 6700xt, G.Skill Trident Z 3733 15-14-14-1T
    Oneplus 9 Pro 8/128gb: Rooted, OOS Android 14
    OnePlus WATCH 2: WEAR OS 4
    Blackview Tab 11 Tablet 8/128gb: Android 11
    Amazon Firestick: 4k max

  8. #10553
    Εγγραφή
    19-08-2005
    Μηνύματα
    2.262
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Καλησπέρα. Επειδή έχω ΠΟΛΥ καιρό να παραγγείλω από Aliexpress, υπάρχει κανένα update τι παίζει σήμερα με τελωνεία κλπ. Έχω βάλει στο καλάθι αγορών κάτι πραγματάκια, όλα κάτι ψιλολόγια θήκες/τζαμάκια γύρω 1-1μιση ευρώ το καθένα, αλλά είναι; πο διαφορετικούς πωλητές και το καθένα βγάζει δικά του μεταφορικά. Υπαρχει κάποια μέθοδος αποστολής που να γλιτώνεις τελωνείο στάνταρ; Ή πρέπει να το ψάχνεις για κάθε πωλητή ξεχωριστά;

  9. #10554
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Έχω και εγώ ερώτηση για ALI ... ρε παιδιά πλέον ελάχιστα πράγματα μου βγάζουν σαν τρόπο αποστολής το Alixepress Standard Shipping που ξέρουμε σίγουρα πως δεν φρενάρει στο τελωνείο... τα περισσότερα λένε ένα Cainao κλπ.. τι είναι αυτό? περνάει αέρα από τελωνείο?

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Επειδή έχω ΠΟΛΥ καιρό να παραγγείλω από Aliexpress, υπάρχει κανένα update τι παίζει σήμερα με τελωνεία κλπ. Έχω βάλει στο καλάθι αγορών κάτι πραγματάκια, όλα κάτι ψιλολόγια θήκες/τζαμάκια γύρω 1-1μιση ευρώ το καθένα, αλλά είναι; πο διαφορετικούς πωλητές και το καθένα βγάζει δικά του μεταφορικά. Υπαρχει κάποια μέθοδος αποστολής που να γλιτώνεις τελωνείο στάνταρ; Ή πρέπει να το ψάχνεις για κάθε πωλητή ξεχωριστά;
    Τα έξοδα δεν μπορείς να τα γλυτώσεις εκτός αν είναι από το ίδιο μαγαζί, από εκεί και πέρα αν βάλεις Aliexpress Standard Shipping μπορεί να τα μαζέψει όλα το Ali και να κάνει μια αποστολή για όλα... λεφτά πάντως δεν γλυτώνεις ούτε έτσι.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #10555
    Εγγραφή
    04-11-2006
    Μηνύματα
    2.111
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49998/4997
    ISP
    Φιλοθέη/Γλυφά
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    ZTE H168N
    SNR / Attn
    17,1(dB) / 13,5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από RASTAVIPER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε μένα μιλάς;
    ΈΧω δεκάδες δικά μου παραδείγματα από προϊόντα που ΔΕΝ βγάζει επιλογή για αποστολή από Αμερική και τώρα επειδή ο ένας του έβγαλε επιλογή για ένα βιβλίο και ο άλλος πήγε στο Γερμανικό Αμαζον με Αμερικανική διεύθυνση, θες να κάνουμε τι;
    Να πούμε ότι ισχύει για όλα τα προϊόντα του Αμαζον; Αφού και άλλα άτομα είπαν ότι δεν το έχουν δει.
    Στη συζήτηση που είχαμε, κανένας δεν είπε ότι ισχύει για ΟΛΑ τα αντικείμενα που πουλάει ένα άλλο κατάστημα, εκτός από το κεντρικό Amazon (αμερικάνικο).
    Και, φυσικά, κανένας, από όσους είπαμε ότι έχουμε δει παρόμοιες περιπτώσεις, δεν μπορούσε να έχει κρατήσει screenshots για να τα αναρτήσουμε όταν εσύ, ειρωνικά, ζήτησες να ανεβάσουμε.
    Και πάλι καλά που κάποιοι απέδειξαν με συγκεκριμένα παραδείγματα και screenshots ότι αυτό, που εσύ απέκλειες και συνεχίζεις να αποκλείεις, γίνεται στο amazon.
    Αλλά και τώρα, πάλι, προσπαθείς να υποβαθμίσεις αυτές τις αποδείξεις αντί να παραδεχτείς το λάθος σου.

    Τέλος, από μένα αυτή η συζήτηση.

  11. #10556
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.308
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BlueChris Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχω και εγώ ερώτηση για ALI ... ρε παιδιά πλέον ελάχιστα πράγματα μου βγάζουν σαν τρόπο αποστολής το Alixepress Standard Shipping που ξέρουμε σίγουρα πως δεν φρενάρει στο τελωνείο... τα περισσότερα λένε ένα Cainao κλπ.. τι είναι αυτό? περνάει αέρα από τελωνείο?
    Αέρα περνάει, απλά είναι πολύ της υπομονής. Γενικά ισχύει αυτό που είχε αναφέρει ο Σπύρος παλιότερα (πλούσιους τους έχει κάνει). Αν διαλέξεις 3-4 είδη και βάλεις σε όλα Aliexpress Saver Shipping, στα κάνει το ίδιο το Ali consolidate και τα αναβαθμίζει σε ΜΙΑ αποστολή Standard. Το αν συμφέρει εξαρτάται από τα ποσά που βγάζει και τι μεθόδους μας βγάζει.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sadako Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα. Επειδή έχω ΠΟΛΥ καιρό να παραγγείλω από Aliexpress, υπάρχει κανένα update τι παίζει σήμερα με τελωνεία κλπ. Έχω βάλει στο καλάθι αγορών κάτι πραγματάκια, όλα κάτι ψιλολόγια θήκες/τζαμάκια γύρω 1-1μιση ευρώ το καθένα, αλλά είναι; πο διαφορετικούς πωλητές και το καθένα βγάζει δικά του μεταφορικά. Υπαρχει κάποια μέθοδος αποστολής που να γλιτώνεις τελωνείο στάνταρ; Ή πρέπει να το ψάχνεις για κάθε πωλητή ξεχωριστά;
    Το Aliexpress Standard Shipping και το Aliexpress Saver Shipping είναι τα ασφαλή, αλλά στην πράξη και οι Cainiao μέθοδοι το ίδιο με την Saver είναι, μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Δες και παραπάνω για το consolidation.

    Πάντως, αν θες διάφορα ψιλά από διάφορους πωλητές, μάλλον σε συμφέρει περισσότερο το temu, μην κοιτάς που το δαιμονοποιούν. Μόνο την 'κακιά' εφαρμογή για κινητά μη στήσεις.
    hnesne

  12. #10557
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως, αν θες διάφορα ψιλά από διάφορους πωλητές, μάλλον σε συμφέρει περισσότερο το temu, μην κοιτάς που το δαιμονοποιούν. Μόνο την 'κακιά' εφαρμογή για κινητά μη στήσεις.
    Πλάκα πλάκα ήθελα κάτι usb-c σε usb-a καλώδια 3μετρα και τα πήρα από Temu, η 1η μου αγορά ήταν χτες. Να έρθουν κιόλας καλά θα είναι
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  13. #10558
    Εγγραφή
    11-10-2005
    Ηλικία
    57
    Μηνύματα
    7.308
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΝΙΚΑΙΑ
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Fastpath
    Έρχονται μωρέ, και γρήγορα μάλιστα, δεν είναι εκεί το πρόβλημα. Είναι τι θα πάρεις. Δεν γίνεται όλα τα καλώδιά τους να είναι για 5 αμπέρ (!) όπως τα διαφημίζουν. Εγώ πιο πολύ ψιλοκουζινικά παίρνω, τις πιο πολλές φορές είναι καλύτερης ποιότητας από τις προσδοκίες. Και είδη συσκευασίας. Καλώδια βρίσκεις πλέον και στο skroutz τα ψιλοεπώνυμα (baseus) και σε καλές σχετικά τιμές αν το ψάξεις λίγο. Δεν ξέρω αν θυμάσαι που παίρναμε τα σετάκια από το geek και προσευχόμασταν να μην κάτσει τελωνείο.
    hnesne

  14. #10559
    Εγγραφή
    10-07-2006
    Μηνύματα
    5.277
    Downloads
    16
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    219926/21999 kBit/s
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΛΥΦΑΔΑ
    Router
    Speedport Plus
    Path Level
    Fastpath
    Έψαχνα και εγώ να βρω ένα hub usb 3 με τροφοδοσία. Ότι είναι από Κίνα ή ακόμα από e-bay είναι άχρηστα εκτός αν πας στα 30 ευρώ και πάνω Άσε που δεν είναι USB -3 αλλά μούφα 3. Μόνο η μία θύρα μπορεί να είναι. Οι άλλες ούτε USB -2 δεν είναι.
    Πήγα στο Πλαίσιο και πήρα ένα με 22 ευρώ. Φτάνοντας σπίτι διαπιστώνω ότι τα καλώδια ήταν τόσο κοντά που δεν έφταναν με τίποτα το laptop και ταυτόχρονα και την παροχή ρεύματος.

    Επιστροφή και refund στην κάρτα. Καμία σχέση με αυτά που πούλαγε το Πλαίσιο στο παρελθόν. Εντελώς ψεύτικα, με ευτελή υλικά. Δεν άνοιξα την συσκευασία αφού πάνω κάτω ήξερα περί τίνος πρόκειται και διαπίστωσα την κάκιστη ποιότητα σπίτι. Είχα ξανά αγοράσει στο παρελθόν.

    Κατέληξα μετά στο e-shop στα 16 ευρώ αν και με έχει προβληματίσει το χαράτσι των 50 λεπτών. Άργησε σχετικά να έρθει αλλά θεωρώ ότι το προϊόν ακόμα και με αυτά που πωλούνται στα εξωτερικό και για τα χρήματα που έδωσα είναι εντάξει.

    Θέλω να πω. Καλό είναι να κοιτάμε και τι πωλείται εδώ στην Ελλάδα
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος thourios : 06-12-23 στις 21:11.

  15. #10560
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.185
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από thourios Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έψαχνα και εγώ να βρω ένα hub usb 3 με τροφοδοσία. Ότι είναι από Κίνα ή ακόμα από e-bay είναι άχρηστα εκτός αν πας στα 30 ευρώ και πάνω Άσε που δεν είναι USB -3 αλλά μούφα 3. Μόνο η μία θύρα μπορεί να είναι.
    Κατέληξα στο Πλαίσιο με 22 ευρώ. Φτάνοντας σπίτι διαπιστώνω ότι τα καλώδια ήταν τόσο κοντά που δεν έφταναν με τίποτα το laptop και ταυτόχρονα και την παροχή ρεύματος.

    Επιστροφή και refund στην κάρτα. Καμία σχέση με αυτά που πούλαγε το Πλαίσιο στο παρελθόν.

    Κατέληξα στο e-shop στα 16 ευρώ αν και με έχει προβληματίσει το χαράτσι των 50 λεπτών. Άργησε σχετικά να έρθει αλλά θεωρώ ότι το προϊόν ακόμα και με αυτά που πωλούνται στα εξωτερικό και για τα χρήματα που έδωσα είναι εντάξει.

    Θέλω να πω. Καλό είναι να κοιτάμε και τι πωλείται εδώ στην Ελλάδα

    - - - Updated - - -

    Έψαχνα και εγώ να βρω ένα hub usb 3 με τροφοδοσία. Ότι είναι από Κίνα ή ακόμα από e-bay είναι άχρηστα εκτός αν πας στα 30 ευρώ και πάνω Άσε που δεν είναι USB -3 αλλά μούφα 3. Μόνο η μία θύρα μπορεί να είναι.
    Κατέληξα στο Πλαίσιο με 22 ευρώ. Φτάνοντας σπίτι διαπιστώνω ότι τα καλώδια ήταν τόσο κοντά που δεν έφταναν με τίποτα το laptop και ταυτόχρονα και την παροχή ρεύματος.

    Επιστροφή και refund στην κάρτα. Καμία σχέση με αυτά που πούλαγε το Πλαίσιο στο παρελθόν.

    Κατέληξα στο e-shop στα 16 ευρώ αν και με έχει προβληματίσει το χαράτσι των 50 λεπτών. Άργησε σχετικά να έρθει αλλά θεωρώ ότι το προϊόν ακόμα και με αυτά που πωλούνται στα εξωτερικό και για τα χρήματα που έδωσα είναι εντάξει.

    Θέλω να πω. Καλό είναι να κοιτάμε και τι πωλείται εδώ στην Ελλάδα
    Mε τέτοια έχω παιδευτεί πολύ μιλάμε και κατέληξα όποτε θέλω να παίρνω το 7πορτο ή 10πορτο της Anker. Ακριβό αλλά δεν παίζεται.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

Σελ. 704 από 713 ΠρώτηΠρώτη ... 684694699702703704705706709 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας