Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 16
  1. #1
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.767
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Cosmote
    Δελτίο Τύπου:
    Ακόμη πιο φθηνή επικοινωνία προσφέρει για 3η συνεχόμενη χρονιά η COSMOTE σε ανέργους και συνταξιούχους, παρέχοντάς τους στη δύσκολη αυτή περίοδο έκπτωση 15% στο μηνιαίο πάγιο όλων των προγραμμάτων συμβολαίου για ιδιώτες, για έναν ολόκληρο χρόνο.

    Η προσφορά ισχύει για νέους και υφιστάμενους ιδιώτες συνδρομητές Συμβολαίου και Καρτοσυμβολαίου COSMOTE, που είναι άνεργοι εγγεγραμμένοι στον ΟΑΕΔ ή συνταξιούχοι άνω των 65 ετών.

    «Η COSMOTE διαχρονικά προσαρμόζει τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της ώστε να ανταποκρίνονται στις πραγματικές ανάγκες των καταναλωτών, ενώ τα τελευταία χρόνια έχει προχωρήσει σε σημαντικές προσφορές και μειώσεις τιμολογίων. Με τη συγκεκριμένη πρωτοβουλία, που συνεχίζεται για τρίτη διαδοχική χρονιά, η COSMOTE κάνει ένα βήμα παραπάνω παρέχοντας ακόμη φθηνότερη επικοινωνία στις πλέον ευαίσθητες κοινωνικές ομάδες που πλήττονται περισσότερο από τη δυσχερή οικονομική συγκυρία», δήλωσε σχετικά ο κ. Παναγιώτης Γαβριηλίδης, Δ/ντής Marketing Οικιακών Πελατών Σταθερής & Κινητής τηλεφωνίας.

    Προκειμένου να επωφεληθούν από την προσφορά, οι καταναλωτές μπορούν να προσκομίσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά έως και τις 31 Δεκεμβρίου 2012 σε ένα από τα καταστήματα COSMOTE, ΓΕΡΜΑΝΟΣ, OTE και στο εκτεταμένο εμπορικό δίκτυο αντιπροσώπων της εταιρείας σε όλη την Ελλάδα. Οι υφιστάμενοι συνδρομητές μπορούν εναλλακτικά να καλούν την Εξυπηρέτηση Πελατών της COSMOTE στο 13838.

    • Άνεργοι: Κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ σε ισχύ ή βεβαίωση χρόνου ανεργίας.
    • Συνταξιούχοι άνω των 65 ετών: Βεβαίωση συνταξιοδοτικού φορέα ή έντυπο συνταξιοδότησής τους.


    Πηγή : Δ.Τ. Cosmote

  2. #2
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    ένα χεράκι βοήθειας είναι πάντα καλοδεχούμενο
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  3. #3
    Εγγραφή
    31-07-2006
    Περιοχή
    Berlin, Deutschland
    Μηνύματα
    4.560
    Downloads
    20
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/10240
    ISP
    1&1
    Router
    FRITZ!Box 7362 SL
    Path Level
    Interleaved
    Βέβαια το πιθανότερο είναι ότι όσοι έχουν ήδη συμβόλαιο κάνοντας αίτηση φορητότητας θα πετύχουν μεγαλύτερη έκπτωση...

  4. #4
    Εγγραφή
    25-05-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.300
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    53700/5370
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    Path Level
    Fastpath
    Φυσικά και είναι ευπρόσδεκτο! Μακάρι κι άλλοι να ακολουθήσουν το παράδειγμά της.

  5. #5
    Εγγραφή
    07-07-2008
    Μηνύματα
    296
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Μια πολύ ωραία κίνηση!
    Αν έκανε και το what's up όπως ήταν στην αρχή θα ήταν τέλειο :P

  6. #6
    Εγγραφή
    12-12-2006
    Μηνύματα
    2.832
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    D-Link 2740-B
    SNR / Attn
    11.0(dB) / 19.8(dB)
    Εγω λοιπον,που εμπιπτω σ'αυτη την κατηγορια,και που εχω ενα προγραμμα σταθερο+κινητο+Ιντερνετ,συμφωνησα χτες να παρω και ενα ακομα προγραμμα για mobile Ιντερνετ 2GB, σε συνδυασμο λαπτοπ-ταμπλετ-κινητο,με δωρεαν στικακι,και τιμη 12€.
    Λετε,για την εκπτωση που γραφετε πιο πανω,να μπορω να επωφεληθω κι εγω;(Ακομη,δεν εχω υπογραψει,την Τριτη υπογραφω).

  7. #7
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Λιγο ειναι.
    Επρεπε να ειναι 30-40% να πεις οτι γλυτωνεις κατι.
    Τωρα, ειναι απλα 'ψιλά'.

  8. #8
    Εγγραφή
    25-05-2007
    Ηλικία
    39
    Μηνύματα
    1.300
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    53700/5370
    ISP
    Conn-x OTE
    Router
    AVM FRITZ!Box 7530
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγο ειναι.
    Επρεπε να ειναι 30-40% να πεις οτι γλυτωνεις κατι.
    Τωρα, ειναι απλα 'ψιλά'.
    Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά σας έχουν δώσει πολλοί τέτοιο ποσοστό έκπτωσης και σας φαίνεται λίγο το 15%;

  9. #9
    Το avatar του μέλους Gordito
    Gordito Guest
    Λιγο ειναι.
    Αν σκεφτεις τα τεραστια κερδη που εχουν, και ποσο μικρο ειναι πραγματικα αυτο το 15% για τον καθενα. Δεν ειναι κατι ουσιαστικο.

    Αν ηθελε πραγματικα να βοηθησει θα εδινε ακομα μικροτερο παγιο και περισσοτερα λεπτα ομιλιας.

  10. #10
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Gordito Εμφάνιση μηνυμάτων
    Λιγο ειναι.
    Αν σκεφτεις τα τεραστια κερδη που εχουν, και ποσο μικρο ειναι πραγματικα αυτο το 15% για τον καθενα. Δεν ειναι κατι ουσιαστικο.

    Αν ηθελε πραγματικα να βοηθησει θα εδινε ακομα μικροτερο παγιο και περισσοτερα λεπτα ομιλιας.
    αυτό που χρειάζεται κυρίως ένας low cost καταναλωτής, είναι κυρίως το χαμηλό πάγιο κι οι καθαρές χρεώσεις. τα πολλά λεπτά νομίζω του είναι περιττά
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  11. #11
    Εγγραφή
    20-05-2004
    Περιοχή
    Amsterdam, NL
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    2.632
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1Gbit/1Gbit
    ISP
    T-Mobile
    Φυσικά η Cosmote βγαίνει και πάλι κερδισμένη καθώς από το να ακυρώσει κάποιος τη συνδρομή ειναι καλύτερα να μείνει έστω και με έκπτωση. Όμως, εδώ ο άλλος δεν έχει δουλειά και θα πάει να αγοράσει συνδρομή κινητής τηλεφωνίας;; Κάτι γράφτηκε για ελληνική νοοτροπία σε κάποιο άλλο thread...

  12. #12
    Το avatar του μέλους Zer0c00L
    Zer0c00L Guest
    καλη κινηση και θα παω απο δευτερα να το κανω καθως ειμαι ενας απο τους ωφελουμενος καθως ειμαι ανεργος (συμβολαιο στο ονομα μου) αλλα το εχει η συνταξιουχος μητερα μου

    για αλλους το 15% μπορει να φαινεται λιγο για καποιον που δεν του περισσευουν ειναι τελειο...βεβαια σαφως και θα μπορουσαν παραπανω...

  13. #13
    Εγγραφή
    03-08-2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    2.426
    Downloads
    19
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100/100
    ISP
    Inalan
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7360
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore41 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω λοιπον,που εμπιπτω σ'αυτη την κατηγορια,και που εχω ενα προγραμμα σταθερο+κινητο+Ιντερνετ,συμφωνησα χτες να παρω και ενα ακομα προγραμμα για mobile Ιντερνετ 2GB, σε συνδυασμο λαπτοπ-ταμπλετ-κινητο,με δωρεαν στικακι,και τιμη 12€.
    Λετε,για την εκπτωση που γραφετε πιο πανω,να μπορω να επωφεληθω κι εγω;(Ακομη,δεν εχω υπογραψει,την Τριτη υπογραφω).
    Να σου πω την δική μου εμπειρία που το έχω κάνει
    Ναι μπορείς να επωφεληθείς
    Δεν είναι όμως όπως τα φαντάζεσαι
    Κατ' αρχήν για να μπορείς να έχεις Mobil Internet με 12 € πρέπει απαραίτητα να το συνδυάσεις με ένα πρόγραμμα αξίας 20 € και πάνω σε smart play , με των 15 το πρόγραμμα δεν συνδυάζεται !
    Η μείωση 15% δεν ισχύει για το πρόγραμμα data μόνο για το πρόγραμμα φωνής !
    το 15% στα 20€ θεωρητικά είναι 3 € δεν σου μειώνουν όμως 3 € γιατί μετά προσθέτουν και τα τέλη κινητής τηλεφωνίας !
    Τι κερδίζεις εσύ : περίπου 1,5 € μείωση στο πάγιο σου κάθε δίμηνο δηλαδή 9€ το χρόνο τα οποία για να τα πάρεις δεν αρκεί η κάρτα ανεργίας χρειάζεται χαρτί από τον ΟΑΕΔ για βεβαίωση χρόνου ανεργίας το οποίο θα το πας σε ένα κατάστημα cosmote για να το στείλουν με fax
    Η βεβαίωση δεν πρέπει να αναγράφει βεβαίωση επιδοτούμενης ανεργίας πρέπει να είναι μόνο βεβαίωση ανεργίας δηλαδή αν παίρνεις ταμείο ανεργίας .... δεν είσαι άνεργος
    Η μείωση αρχίζει να ισχύει από τον τρίτο λογαριασμό δηλαδή 6 μήνες μετά ! σε βεβαιώνουν όμως ότι αν παραμείνεις πελάτης του και τον επόμενο χρόνο θα πάρεις και την υπόλοιπη μείωση
    Τι κερδίζουν αυτοί:
    Στη δική μου περίπτωση ανέβασα το πάγιο απο τα 15 € στα 20 € (+5€) για να μπορέσω να τα συνδυάσω με το πρόγραμμα data (+10€) δηλαδή διπλασιασμό των παγίων εξόδων + παραμονή στις υπηρεσίες τους για 2 χρόνια για να μπορέσεις να πάρεις όλη τη μείωση που δικαιούσαι
    Με άλλα λόγια ο η Cosmote για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στηρίζει έμπρακτα τους ανέργους και τους συνταξιούχους, σε μια περίοδο οικονομικών δυσχερειών, προσφέροντάς τους έκπτωση 15% στο πάγιο για 1 χρόνο, σε όλα τα προγράμματα Συμβολαίου και ΚαρτοΣυμβολαίου .... δείχνοντας το τυρί και κρύβοντας επιμελώς την φάκα
    Έτσι κοροϊδεύοντας τον άνεργο που σε άλλη περίπτωση θα διέκοπτε την σύνδεση του και την έκανε καρτοκινητό τον υποχρεώνει έμμεσα να πληρώσει περισσότερα πάγια για περισσότερο χρόνο
    Α και να μην ξεχνιόμαστε
    Αν έχετε ήδη ενεργή κάποια άλλη προσφορά έκπτωσης στο μηνιαίο πάγιό σας, η νέα προσφορά δεν είναι διαθέσιμη

    Είμαι πολύ ευτυχισμένος που εδώ στην Ελλάδα είμαστε όλοι τόσο έξυπνοι και φροντίζουμε να βρίσκουμε τρόπους να πάρουμε περισσότερα λεφτά από αυτούς που δεν έχουν (τους άνεργους και συνταξιούχους)
    Όταν έκανα την αίτηση για συμβόλαιο ο υπάλληλος δεν μου είπε τίποτα για όλα αυτά αφήνοντας με να πιστεύω ότι μείωση ισχύει για όλα τα πάγια
    Νόμιζα λοιπόν ότι εκεί που πλήρωνα πριν 15 € για την σύνδεση μου τώρα θα πλήρωνα 20€ αλλά θα είχα και data
    Σιγά μην είναι αληθινό κάθε τι που μας αφήνουν να νομίζουμε για αληθινό

  14. #14
    Εγγραφή
    03-10-2006
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    3.965
    Downloads
    25
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    2048/512
    ISP
    ΔΙΟΔΟΣ HOL
    Router
    AVM Fritz!Box Fon
    SNR / Attn
    31(dB) / 14(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω την δική μου εμπειρία που το έχω κάνει
    Ναι μπορείς να επωφεληθείς
    Δεν είναι όμως όπως τα φαντάζεσαι
    Κατ' αρχήν για να μπορείς να έχεις Mobil Internet με 12 € πρέπει απαραίτητα να το συνδυάσεις με ένα πρόγραμμα αξίας 20 € και πάνω σε smart play , με των 15 το πρόγραμμα δεν συνδυάζεται !
    Η μείωση 15% δεν ισχύει για το πρόγραμμα data μόνο για το πρόγραμμα φωνής !
    το 15% στα 20€ θεωρητικά είναι 3 € δεν σου μειώνουν όμως 3 € γιατί μετά προσθέτουν και τα τέλη κινητής τηλεφωνίας !
    Τι κερδίζεις εσύ : περίπου 1,5 € μείωση στο πάγιο σου κάθε δίμηνο δηλαδή 9€ το χρόνο τα οποία για να τα πάρεις δεν αρκεί η κάρτα ανεργίας χρειάζεται χαρτί από τον ΟΑΕΔ για βεβαίωση χρόνου ανεργίας το οποίο θα το πας σε ένα κατάστημα cosmote για να το στείλουν με fax
    Η βεβαίωση δεν πρέπει να αναγράφει βεβαίωση επιδοτούμενης ανεργίας πρέπει να είναι μόνο βεβαίωση ανεργίας δηλαδή αν παίρνεις ταμείο ανεργίας .... δεν είσαι άνεργος
    Η μείωση αρχίζει να ισχύει από τον τρίτο λογαριασμό δηλαδή 6 μήνες μετά ! σε βεβαιώνουν όμως ότι αν παραμείνεις πελάτης του και τον επόμενο χρόνο θα πάρεις και την υπόλοιπη μείωση
    Τι κερδίζουν αυτοί:
    Στη δική μου περίπτωση ανέβασα το πάγιο απο τα 15 € στα 20 € (+5€) για να μπορέσω να τα συνδυάσω με το πρόγραμμα data (+10€) δηλαδή διπλασιασμό των παγίων εξόδων + παραμονή στις υπηρεσίες τους για 2 χρόνια για να μπορέσεις να πάρεις όλη τη μείωση που δικαιούσαι
    Με άλλα λόγια ο η Cosmote για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στηρίζει έμπρακτα τους ανέργους και τους συνταξιούχους, σε μια περίοδο οικονομικών δυσχερειών, προσφέροντάς τους έκπτωση 15% στο πάγιο για 1 χρόνο, σε όλα τα προγράμματα Συμβολαίου και ΚαρτοΣυμβολαίου .... δείχνοντας το τυρί και κρύβοντας επιμελώς την φάκα
    Έτσι κοροϊδεύοντας τον άνεργο που σε άλλη περίπτωση θα διέκοπτε την σύνδεση του και την έκανε καρτοκινητό τον υποχρεώνει έμμεσα να πληρώσει περισσότερα πάγια για περισσότερο χρόνο
    Α και να μην ξεχνιόμαστε
    Αν έχετε ήδη ενεργή κάποια άλλη προσφορά έκπτωσης στο μηνιαίο πάγιό σας, η νέα προσφορά δεν είναι διαθέσιμη

    Είμαι πολύ ευτυχισμένος που εδώ στην Ελλάδα είμαστε όλοι τόσο έξυπνοι και φροντίζουμε να βρίσκουμε τρόπους να πάρουμε περισσότερα λεφτά από αυτούς που δεν έχουν (τους άνεργους και συνταξιούχους)
    Όταν έκανα την αίτηση για συμβόλαιο ο υπάλληλος δεν μου είπε τίποτα για όλα αυτά αφήνοντας με να πιστεύω ότι μείωση ισχύει για όλα τα πάγια
    Νόμιζα λοιπόν ότι εκεί που πλήρωνα πριν 15 € για την σύνδεση μου τώρα θα πλήρωνα 20€ αλλά θα είχα και data
    Σιγά μην είναι αληθινό κάθε τι που μας αφήνουν να νομίζουμε για αληθινό

    φίλε μου, περίμενα πως κάποιο λάκκο έχει η φάβα, αλλά ότι θα ναι τόσο παραπλανητικό όχι
    καλά έκανες και ανέφερες την εμπειρία σου από το πακέτο εδώ, ώστε να γλυτώσουν τουλάχιστον την ταλαιπωρία άλλοι
    ντροπή να κοροϊδεύουν τους ευάλωτους

    άλλωστε, το καρτοκινητό είναι η πιο οικονομική λύση για κάποιον που κάνει περιορισμένη χρήση της συσκευής του
    Σεβασμός & Απειθαρχία

    δεν αντέχετε το 50-50
    δεν το αντέχετε

  15. #15
    Εγγραφή
    11-12-2005
    Περιοχή
    Πτολεμαίδα
    Ηλικία
    36
    Μηνύματα
    452
    Downloads
    15
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Cyta Double Play
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    SNR / Attn
    10.0(dB) / 19.0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelios4711 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σου πω την δική μου εμπειρία που το έχω κάνει
    Ναι μπορείς να επωφεληθείς
    Δεν είναι όμως όπως τα φαντάζεσαι
    Κατ' αρχήν για να μπορείς να έχεις Mobil Internet με 12 € πρέπει απαραίτητα να το συνδυάσεις με ένα πρόγραμμα αξίας 20 € και πάνω σε smart play , με των 15 το πρόγραμμα δεν συνδυάζεται !
    Η μείωση 15% δεν ισχύει για το πρόγραμμα data μόνο για το πρόγραμμα φωνής !
    το 15% στα 20€ θεωρητικά είναι 3 € δεν σου μειώνουν όμως 3 € γιατί μετά προσθέτουν και τα τέλη κινητής τηλεφωνίας !
    Τι κερδίζεις εσύ : περίπου 1,5 € μείωση στο πάγιο σου κάθε δίμηνο δηλαδή 9€ το χρόνο τα οποία για να τα πάρεις δεν αρκεί η κάρτα ανεργίας χρειάζεται χαρτί από τον ΟΑΕΔ για βεβαίωση χρόνου ανεργίας το οποίο θα το πας σε ένα κατάστημα cosmote για να το στείλουν με fax
    Η βεβαίωση δεν πρέπει να αναγράφει βεβαίωση επιδοτούμενης ανεργίας πρέπει να είναι μόνο βεβαίωση ανεργίας δηλαδή αν παίρνεις ταμείο ανεργίας .... δεν είσαι άνεργος
    Η μείωση αρχίζει να ισχύει από τον τρίτο λογαριασμό δηλαδή 6 μήνες μετά ! σε βεβαιώνουν όμως ότι αν παραμείνεις πελάτης του και τον επόμενο χρόνο θα πάρεις και την υπόλοιπη μείωση
    Τι κερδίζουν αυτοί:
    Στη δική μου περίπτωση ανέβασα το πάγιο απο τα 15 € στα 20 € (+5€) για να μπορέσω να τα συνδυάσω με το πρόγραμμα data (+10€) δηλαδή διπλασιασμό των παγίων εξόδων + παραμονή στις υπηρεσίες τους για 2 χρόνια για να μπορέσεις να πάρεις όλη τη μείωση που δικαιούσαι
    Με άλλα λόγια ο η Cosmote για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στηρίζει έμπρακτα τους ανέργους και τους συνταξιούχους, σε μια περίοδο οικονομικών δυσχερειών, προσφέροντάς τους έκπτωση 15% στο πάγιο για 1 χρόνο, σε όλα τα προγράμματα Συμβολαίου και ΚαρτοΣυμβολαίου .... δείχνοντας το τυρί και κρύβοντας επιμελώς την φάκα
    Έτσι κοροϊδεύοντας τον άνεργο που σε άλλη περίπτωση θα διέκοπτε την σύνδεση του και την έκανε καρτοκινητό τον υποχρεώνει έμμεσα να πληρώσει περισσότερα πάγια για περισσότερο χρόνο
    Α και να μην ξεχνιόμαστε
    Αν έχετε ήδη ενεργή κάποια άλλη προσφορά έκπτωσης στο μηνιαίο πάγιό σας, η νέα προσφορά δεν είναι διαθέσιμη

    Είμαι πολύ ευτυχισμένος που εδώ στην Ελλάδα είμαστε όλοι τόσο έξυπνοι και φροντίζουμε να βρίσκουμε τρόπους να πάρουμε περισσότερα λεφτά από αυτούς που δεν έχουν (τους άνεργους και συνταξιούχους)
    Όταν έκανα την αίτηση για συμβόλαιο ο υπάλληλος δεν μου είπε τίποτα για όλα αυτά αφήνοντας με να πιστεύω ότι μείωση ισχύει για όλα τα πάγια
    Νόμιζα λοιπόν ότι εκεί που πλήρωνα πριν 15 € για την σύνδεση μου τώρα θα πλήρωνα 20€ αλλά θα είχα και data
    Σιγά μην είναι αληθινό κάθε τι που μας αφήνουν να νομίζουμε για αληθινό
    Αυτα που λες μου φενονται λιγο ανακριβιες γιατι η αλαξε η πολιτικη για την συγκεκριμενη προσφορα η δεν υσχιουν. Το μονο που υσχιει ειναι οτι οσες συνδεσεις και να εχεις σε ενα λογαριασμο η προσφορα γινετε μονο στο ενα προγραμμα. Για οσους ειναι ταμειο ανεργιας δεν υπαρχει κανενα προβλημα γιατι οταν το εκανα εγω ημουν ταμειο και το δεχθηκαν κανονικοτατα. Η προσφορα αυτη μπορει να συνδιαστει με οπιαδιποτε αλλη κανονικοτατα (πχ. εκπτωση παγιου αντι επιδοτηση συσκευης). Εγω πχ ειμαι στο 20αρι προγραμμα και με εκτπωση παγιου και το 15% μου βγαινει το παγιο καθε μηνα 16,20ευρω (Ενω με τον φορο κινητης επρεπε να παει στο 21,20 ευρω, δηλαδη εκτπωση 2ευρω αντι για παγιο και 3 ευρω μηνιαιως απο το 15% ακριβως). Και η μειωσει αρχιζει κανονικοτατα απο τον προτω λογαριασμο ακομα και νεας συνδεσης (οπως σε εμενα).

    Αν αλαξε κατι δεν το γνωριζω αλλα δεν νομιζω

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-07-11, 12:20
  2. Μηνύματα: 49
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-05-11, 15:40
  3. Μηνύματα: 45
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-06-10, 23:18
  4. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-11-07, 18:26

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας