Σελ. 187 από 330 ΠρώτηΠρώτη ... 167177182185186187188189192197207 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 2.791-2.805 από 4947
  1. #2791
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Raven84 Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μαθηματα αλλου στο ξαναλεω.
    Όπου θέλω θα κάνω μαθήματα. Δεν κατάλαβα. Γράψεις εμετικά Post και ζητάς και τα ρέστα?

  2. #2792
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.201
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Άλλαξαν την ώρα του τελεσίγραφου οι Ισραηλινοί και λήγει στο 8 (δικιά τους ώρα λογικά? Δεν ξέρω τι διαφορά ώρας έχουμε αν έχουμε).

    Άντε να θυμηθούμε τα παλιά τα καλά ορθόδοξα των Αμερικανών στο Ιράκ με live μετάδοση.

    Το κοντέρ γράφει 3000νεκροι και 10000 τραυματίες μέχρι τώρα για τη Γάζα (στο Mega το είπαν μόλις)

    Όπως είχα πει από την αρχή πρέπει να το κάνουν σωστά και θέλει περισσότερες βόμβες φωσφόρου (απαγορευμένες εννοείται αλλά νταξ)
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  3. #2793
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από paradox21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έλα τώρα μλκιες από το CNN, ελεύθεροι ειναι να πάνε όπου θέλουν μην νομίζει ο κόσμος ότι είναι και φυλακή...
    εκαναν clarification.....να πανε ολοι νοτια

  4. #2794
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Πάρα πολύ ενδιαφέρον, αξίζει σίγουρα να το δει κανείς

    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  5. #2795
    Εγγραφή
    17-02-2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.599
    Downloads
    10
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    10.997 / 109.996
    ISP
    Forthnet
    Router
    TPLink C7 - TG788vn v2
    SNR / Attn
    20,3(dB) / 3(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Pop, πολύ καλό. Ευχαριστώ

  6. #2796
    Εγγραφή
    24-05-2023
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Nova
    εξαιτίας των εβραίων, ΗΠΑ θα την φάμε ολοι

  7. #2797
    Εγγραφή
    15-04-2006
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    1.717
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Σαλίγκαρος
    ISP
    Nova
    DSLAM
    Ο.Τ.Ε. - ΑΚΡΟΠΟΛΗΣ
    Router
    Κ.Λ.Α.Φ.Τ.Α.
    Η αναφερόμενη ανάλυση είναι ενδιαφέρουσα αλλά λανθασμένη κατά την γνώμη μου. Καταρχάς για τους γνωρίζοντες τα εσωτερικά στο Ισραήλ, δεν υπήρχε περίπτωση η παρούσα κυβέρνηση να δεχθεί εμπράκτως το "Area C plan". Θα έπεφτε την επόμενη μέρα. To ίδιο το βίντεο φάσκει και αντιφάσκει σε αυτό, εξηγώντας μεν την εσωτερική σύνθεση της κυβέρνησης και το τι δηλώνει ο καθένας και κάνοντας μετά λογικό άλμα πως θα έδιναν πράσινο φως σε ξήλωμα των εποίκων και αυτοδιάθεση στην Δυτική Όχθη.

    Ένα δεύτερο σημείο το οποίο δεν αναφέρθηκε καν (-ΓΙΑΤΙ;-) είναι πως από 1/1/24 η Σ.Αραβία, το Ιράν και τα ΗΑΕ είναι μέλη των BRICS. Και επίσης πως Σ.Αραβία και Ιράν αυτή την Άνοιξη είχαν ιστορική σύγκλιση (μεγαλύτερη συγκριτικά από αυτή που ο Μπάιντεν θα ήθελε να πετύχει ανάμεσα σε Σ.Αραβία και Ισραήλ) η οποία και δεν ήταν φωτοβολίδα αλλά συνεχίστηκε και το καλοκαίρι.

    Για αυτό και τους βλέπεις τώρα να τρέχουν να μιλήσουν μαζί και να προβάλουν κοινό μέτωπο για την Παλαιστίνη...όχι γιατί επιτέθηκε η Χαμάς.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dante80 : 13-10-23 στις 21:55.
    Wretched, ephemeral race, children of chance and tribulation, why do you force me to tell you the very thing which it would be most profitable for you not to hear?
    The very best thing is utterly beyond your reach: not to have been born, not to be, to be nothing.
    However, the second best thing for you is: to die soon.

  8. #2798
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    τωρα οι ηπα λενε πως οι αζεροι θα κανουν εισβολη στην αρμενια

    και μετα λετε πως ολα αυτα δεν τα ηξερε το ισραηλ και δεν τα αφησε να γινουν....

  9. #2799
    Εγγραφή
    30-05-2003
    Περιοχή
    Dublin, Ireland
    Μηνύματα
    16.455
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Άρθρα
    6
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    WTF is in Ireland
    Router
    Draytek Vigor 2820vn
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dante80 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αναφερόμενη ανάλυση είναι ενδιαφέρουσα αλλά λανθασμένη κατά την γνώμη μου. Καταρχάς για τους γνωρίζοντες τα εσωτερικά στο Ισραήλ, δεν υπήρχε περίπτωση η παρούσα κυβέρνηση να δεχθεί εμπράκτως το "Area C plan". Θα έπεφτε την επόμενη μέρα. To ίδιο το βίντεο φάσκει και αντιφάσκει σε αυτό, εξηγώντας μεν την εσωτερική σύνθεση της κυβέρνησης και το τι δηλώνει ο καθένας και κάνοντας μετά λογικό άλμα πως θα έδιναν πράσινο φως σε ξήλωμα των εποίκων και αυτοδιάθεση στην Δυτική Όχθη.
    Δεν νομίζω ότι λέει ακριβώς αυτό. Νομίζω πως η υπόθεση είναι ότι οι Σαουδάραβες θα ζητούσαν κάτι τέτοιο στο πακέτο και θα γινόταν αποδεκτό μιας και η συμφωνία θα έδινε τεράστια στρατηγική ασφάλεια και υπεροχή στο Ισραήλ έναντι Ιράν.

    Τέλος πάντων, αυτό τώρα ανήκει μάλλον στην επιστημονική φαντασία, δυστυχώς. Ας δούμε τώρα τι θα γίνει

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    και μετα λετε πως ολα αυτα δεν τα ηξερε το ισραηλ και δεν τα αφησε να γινουν....
    Ώπα μεγάλε, για πες για πες... Ήξερε το Ισραήλ για τις επιθέσεις Χαμάς και τις άφησε να γίνουν; Βγάζεις λαβράκι παγκοσμίας εμβέλειας, για πες κι άλλα
    The Road to Hell is Paved with Good Intentions

    Cause we made a promise we swore we'd always remember, no retreat, baby, no surrender

  10. #2800
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω ότι λέει ακριβώς αυτό. Νομίζω πως η υπόθεση είναι ότι οι Σαουδάραβες θα ζητούσαν κάτι τέτοιο στο πακέτο και θα γινόταν αποδεκτό μιας και η συμφωνία θα έδινε τεράστια στρατηγική ασφάλεια και υπεροχή στο Ισραήλ έναντι Ιράν.

    Τέλος πάντων, αυτό τώρα ανήκει μάλλον στην επιστημονική φαντασία, δυστυχώς. Ας δούμε τώρα τι θα γίνει

    - - - Updated - - -



    Ώπα μεγάλε, για πες για πες... Ήξερε το Ισραήλ για τις επιθέσεις Χαμάς και τις άφησε να γίνουν; Βγάζεις λαβράκι παγκοσμίας εμβέλειας, για πες κι άλλα
    ποιος βγαινει κερδισμενος απο μια επιθεση εναντιων της αρμενιας οταν το ιραν επισημα εχει δηλωσει πως θα επιτεθει σε οποιονδηποτε εισβαλλει στην αρμενια?

  11. #2801
    Εγγραφή
    28-02-2006
    Μηνύματα
    1.162
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΓΑΛΑΤΣΙ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PopManiac Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ώπα μεγάλε, για πες για πες... Ήξερε το Ισραήλ για τις επιθέσεις Χαμάς και τις άφησε να γίνουν; Βγάζεις λαβράκι παγκοσμίας εμβέλειας, για πες κι άλλα
    Σου ακούγεται εξωφρενικό, έτσι;

    Guess what? Εμένα μου ακούγεται επίσης εξωφρενικό, με τόσα τεχνολογικά μέσα που διαθέτουν (drones, κάμερες παντού, δορυφόρους κτλ), όντας σαν παράρτημα των ΗΠΑ στη μέση ανατολή, να πιάστηκαν στον ύπνο, όπως προβάλεται ότι έγινε και να μην πήρε κανένας χαμπάρι την επικείμενη επίθεση που έγινε.
    NetBSD Rocks!
    http://www.netbsd.org

  12. #2802
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Mosfet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου ακούγεται εξωφρενικό, έτσι;

    Guess what? Εμένα μου ακούγεται επίσης εξωφρενικό, με τόσα τεχνολογικά μέσα που διαθέτουν (drones, κάμερες παντού, δορυφόρους κτλ), όντας σαν παράρτημα των ΗΠΑ στη μέση ανατολή, να πιάστηκαν στον ύπνο, όπως προβάλεται ότι έγινε και να μην πήρε κανένας χαμπάρι την επικείμενη επίθεση που έγινε.
    και μονο που η αιγυπτος εβγαλε στην φορα διαβαθμησμενα εγγραφα οπου ακομη και αυτοι το ηξεραν νομιζω τα λεει ολα...για αυτο μιλαγα για νεα βεγγαζη

  13. #2803
    Εγγραφή
    12-08-2002
    Περιοχή
    Στο cockpit μίας Ferrari
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    4.248
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor TG789vac v2
    Path Level
    Interleaved
    Προκαταβολικα να πω ότι έχω πλακωθεί με πάρα πολύ κόσμο για conspiracy theories διαφόρων ειδών.
    Ομως το να πήγαν χαμένοι μερικοί άμαχοι στο "καλό σκοπό" των φανατικών ισραηλινών για να ξεφορτωθούν (όπως πάντα το βλέπουν) το "πρόβλημα" των παλαιστηνίων, δεν μου φαίνεται και τόσο παράλογο (για το "μυαλό" τους).

    Ας μη το κάνουμε dismiss τόσο εύκολα. Βέβαια αντε τρέξε απόδειξε κάτι τέτοιο.

    Disclaimer. Απλά ένα προβληματισμό μου εκθέτω.


    Feel free to attack the post. Do not feel free to attack the poster.
    "If someone said to me that you can have three wishes, my first would have been to get into racing, my second to be in Formula 1, my third to drive for Ferrari" - Gilles Villeneuve

  14. #2804
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL

  15. #2805
    Εγγραφή
    08-02-2011
    Μηνύματα
    659
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Οπότε αυτό που αρχίζει να φαίνεται είναι ότι αδειάζουν την Γάζα μάλλον.

    Τα πλούσια αραβικά κράτη πρέπει να δείξουν αλληλεγγύη στους αδελφούς τους μουσουλμάνους. Η Ευρώπη δέχθηκε χωρίς δεύτερη σκέψη τους γείτονές της Ουκρανούς. 8 εκατομμύρια πρόσφυγες προς την Ευρώπη. Ας πάρουν λοιπόν μερικούς ο καθένας.

    Μόνο χρηματοδότες της Χαμάς θα είναι...

Σελ. 187 από 330 ΠρώτηΠρώτη ... 167177182185186187188189192197207 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Αγγλόφωνες δουλειές σε Ευρώπη-Μέση Ανατολή;
    Από TheUser στο φόρουμ Εκτός θέματος
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-09-11, 10:47
  2. Tα βιβλία που άφησα στη μέση
    Από kostas_1966 στο φόρουμ Πολιτιστικό στέκι
    Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-08-11, 21:09
  3. Μηνύματα: 14
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-08-08, 15:26
  4. 510v4 κοπηκε αναβαθμιση στη μεση!!!
    Από asprofridis στο φόρουμ Alcatel Thomson ADSL modems και routers
    Μηνύματα: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-08-06, 00:54
  5. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-05-06, 13:21

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας