Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 21
  1. #1
    Εγγραφή
    09-10-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Γεια σας καινουργιος στην παρεα και ζηταω την βοηθεια σας..θα προσπαθησω να ειμαι οσο πιο κατατοπιστικος μπορω για να καταλαβετε τι συμβαινει..
    εδω και αρκετο καιρο ειχα καποιο προβλημα δηλαδη εκει που ειχα καποιο παιχνιδι η απλα σερφαρα στο ιντερνετ μου πετουσε πότε ΜΠΛΕ ΟΘΟΝΗ αλλες φορες μαυριζε η οθονη για 1-2 δευτερολεπτα και μου εβγαζε Tο πρόγραμμα οθόνης AMD driver σταμάτησε να λειτουργεί και επανακτήθηκε με επιτυχία. καποιες αλλες φορες ι οθονη εμπαινε σε αναστολη στα ξαφνηκα..

    Το συστημα μου:
    επεξεργαστης:Intel Core 2 Duo E8500
    μητρικη:Asus P5N-5 DELUXE
    τροφοδοτικο:Thermaltake toughpower 750W
    μνημες:Kingston KHX8500D2K2/2G x2
    σκληρος:Western Digital 500gb
    καρτα γραφικων:sapphire radeon hd 4870
    και λειοτυργικο windows 7 x64


    Τυχαια μετα απο καιρο καταλαβα οτι κατι γινεται με τις ram(εχω κανει memtest χωρις να μου βγαλει καποιο error) Οταν εχω την μια ram απο τις δυο δεν υπαρχει κανενα απολυτος προβλημα..οταν εχω και τις 2 μεσα μου βγαζει αυτα τα κουλα μηνυματα..μηπως ειναι καποια ρυθμιση απο τα bios?ισως χρονισμοι?λαθος ταση ρευματος?


    Σας ευχαριστω εκ τον προτερων για τον χρονο σας.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lam13 : 09-10-12 στις 17:52.

  2. #2
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lam13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τυχαια μετα απο καιρο καταλαβα οτι κατι γινεται με τις ram(εχω κανει memtest χωρις να μου βγαλει καποιο error)
    Πόση ώρα το άφησες να τρέξει το memtest ;


    Καί,
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  3. #3
    Εγγραφή
    09-10-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    το εχω αφησει 10 ωρες και τις 2 ραμ μαζι και απο 6 ξεχωριστα την καθε μια..να σαι καλα

  4. #4
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τις δοκίμασες καί στα μαύρα καί στα κίτρινα slots ;
    Εξακολουθεί να βγάζει bsods ;
    Έχεις κρατήσει κανένα κωδικό σφάλματος ;
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  5. #5
    Εγγραφή
    09-10-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cranky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τις δοκίμασες καί στα μαύρα καί στα κίτρινα slots ;
    Εξακολουθεί να βγάζει bsods ;
    Έχεις κρατήσει κανένα κωδικό σφάλματος ;
    ναι τα εχω δοκιμασει παντου...δεν μου βγαζει καποιο κωδικο σφαλματος..αλλα δεν στεκομαι στην μπλε οθονη γιατι γινεται μονο οταν εχω και τις 2 ram μαζι..αν και τωρα τελευταια πιο συχνα μου Κανει τα αλλα δυο προβληματα παρα την μπλε οθονη..βρηκα σε ενα φορουμ καποιο μνμ που βοηθησε καποιον να το φτιαξει και με αυτον εχουμε το ιδιο chipset..απλα δεν τα καταλαβαινω και πολυ αυτα που λεει..


    I doubt you'll be able to get 8GB w/ all 4 DIMM slots populated running at DDR2-1066 on the 780i. Possibly DDR2-800 w/ vNB up around 1.40V, and DRAM timings of 5-5-5-15 or looser at 2.2-2.3V. Try loosening the CAS from 5 to 6 (6-5-5-15), then tRCD and tRP from 5 to 6 individually. Also try a looser tRFC w/ Command Rate set to 2T, or the looser 3T if available as an option.

  6. #6
    Εγγραφή
    24-12-2006
    Περιοχή
    Νότια Φινλανδία
    Μηνύματα
    47.081
    Downloads
    22
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    17640/1020
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΒΥΖΑΝΤΙΟ
    Router
    Asus DSL-N17U
    SNR / Attn
    1.0(dB) / 20.2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Δεν νομίζω να έχετε το ίδιο πρόβλημα.
    Ό άλλος, έχει 4 sticks μνήμης, και πολλές μητρικές τσινάνε σ' αυτό, ειδικά οι παλιότερες.

    Δοκίμασες να απεγκαταστήσεις και να ξαναεγκαταστήσεις τους drivers της 4870 ;
    Runtime Erro
    Τον Ken Lee, τον ξέρετε ;
    Με τη βοήθεια του θεού, λεφτά υπάρχουν.

  7. #7
    Εγγραφή
    09-10-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από cranky Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν νομίζω να έχετε το ίδιο πρόβλημα.
    Ό άλλος, έχει 4 sticks μνήμης, και πολλές μητρικές τσινάνε σ' αυτό, ειδικά οι παλιότερες.

    Δοκίμασες να απεγκαταστήσεις και να ξαναεγκαταστήσεις τους drivers της 4870 ;
    ναι το εχω δοκιμασει αλλα και να μην το ειχα δοκιμασει αφου ολα ειναι κομπλε οταν εχω την μια απο τις 2..αρα καπου εκει ειναι το προβλημα...μηπως οι χρονισμοι?

  8. #8
    Εγγραφή
    27-09-2008
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.550
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    4096/512
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΑΧΑΡΝΩΝ
    SNR / Attn
    15(dB) / 41(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Εισαι σιγουρος οτι η καρτα γραφικων σου ειναι οκ; Βαλε μια μνημη (απο την στιγμη που λες οτι με τις 2 μαζι παρουσιαζει προβλημα) , και για δοκιμη σε καθαρο λειτουργικο με τελευταιους drivers για την VGA ,δοκιμασε να τρεξεις καποιο stress test (furmark ,3D mark η ακομα καλυτερα ειναι παιχνιδι) και δες αν ειναι σταθερο το μηχανημα σου,κατι μου λεει οτι υπαρχει θεμα με την καρτα γραφικων σου
    PS.Κανε bios update

  9. #9
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lam13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας καινουργιος στην παρεα και ζηταω την βοηθεια σας..θα προσπαθησω να ειμαι οσο πιο κατατοπιστικος μπορω για να καταλαβετε τι συμβαινει..
    εδω και αρκετο καιρο ειχα καποιο προβλημα δηλαδη εκει που ειχα καποιο παιχνιδι η απλα σερφαρα στο ιντερνετ μου πετουσε πότε ΜΠΛΕ ΟΘΟΝΗ αλλες φορες μαυριζε η οθονη για 1-2 δευτερολεπτα και μου εβγαζε Tο πρόγραμμα οθόνης AMD driver σταμάτησε να λειτουργεί και επανακτήθηκε με επιτυχία. καποιες αλλες φορες ι οθονη εμπαινε σε αναστολη στα ξαφνηκα..

    Το συστημα μου:
    επεξεργαστης:Intel Core 2 Duo E8500
    μητρικη:Asus P5N-5 DELUXE
    τροφοδοτικο:Thermaltake toughpower 750W
    μνημες:Kingston KHX8500D2K2/2G x2
    σκληρος:Western Digital 500gb
    καρτα γραφικων:sapphire radeon hd 4870
    και λειοτυργικο windows 7 x64


    Τυχαια μετα απο καιρο καταλαβα οτι κατι γινεται με τις ram(εχω κανει memtest χωρις να μου βγαλει καποιο error) Οταν εχω την μια ram απο τις δυο δεν υπαρχει κανενα απολυτος προβλημα..οταν εχω και τις 2 μεσα μου βγαζει αυτα τα κουλα μηνυματα..μηπως ειναι καποια ρυθμιση απο τα bios?ισως χρονισμοι?λαθος ταση ρευματος?


    Σας ευχαριστω εκ τον προτερων για τον χρονο σας.
    Το γνωστο TDR σφάλμα. Δες μήνυμα #54 για να μην τα ξαναγράφω.
    Χρησημοποίησε το driver fusion για πλήρη απεγκατάσταση των drivers.

    .Ξαναπέρνα νέους drivers, και δες αν διορθώθηκε. Αν δεν διορθωθεί τότε:
    Χρησημοποίησε το αρχείο που έχω,(συγχώνευση στην Registry) για απενεργοποίηση του TDR.
    Αν συνεχίσεις να έχεις προβλήμτα, τότε πρέπει να δεις κάρτα γραφικών.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  10. #10
    Εγγραφή
    09-10-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Dark_Nightfall Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι σιγουρος οτι η καρτα γραφικων σου ειναι οκ; Βαλε μια μνημη (απο την στιγμη που λες οτι με τις 2 μαζι παρουσιαζει προβλημα) , και για δοκιμη σε καθαρο λειτουργικο με τελευταιους drivers για την VGA ,δοκιμασε να τρεξεις καποιο stress test (furmark ,3D mark η ακομα καλυτερα ειναι παιχνιδι) και δες αν ειναι σταθερο το μηχανημα σου,κατι μου λεει οτι υπαρχει θεμα με την καρτα γραφικων σου
    PS.Κανε bios update
    χθες εκανα και bios update και γενικα τωρα εχω το MSI Afterburn και οι ταχυτητες στα παιχνιδια παραμενουν σταθερες...παρακατω ειναι και η εικονα με το furmark..
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  15nwzsy.jpg 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  51,3 KB 
ID: 110444

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από biggeo65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το γνωστο TDR σφάλμα. Δες μήνυμα #54 για να μην τα ξαναγράφω.
    Χρησημοποίησε το driver fusion για πλήρη απεγκατάσταση των drivers.

    .Ξαναπέρνα νέους drivers, και δες αν διορθώθηκε. Αν δεν διορθωθεί τότε:
    Χρησημοποίησε το αρχείο που έχω,(συγχώνευση στην Registry) για απενεργοποίηση του TDR.
    Αν συνεχίσεις να έχεις προβλήμτα, τότε πρέπει να δεις κάρτα γραφικών.
    πολυ ενδιαφερον το αρθρο και σιγουρα θα το δοκιμασω απλα πιστευω οτι δεν εχει θεμα ου η καρτα ουτε τιποτα...ολα αυτα τα προβληματα για να τα βγαζει μονο οταν εχω και τις 2 ραμ μεσα παει να πει οτι καπου εκει υπαρχει το προβλημα..οταν ειχα την μια ραμ ομως για 10 μερες επαιζα καθε μερα και δεν εκανε το παραμικρο προβλημα...απλα κολλουσε ελαχιστα λογο μικρης μνημης..
    χθες βρηκα ενα φορυμ στο ιντερνετ που εγραφε κατι οδηγιες για τις ραμ που εχω...εκανα αναζητηση πατωντας Kingston KHX8500D2K2/2G bios settings..

    βρηκα αυτο:
    What you need to do is in bios, manually set your memory to base frequency of 533mhz, timings to 5-5-5-15, and finally set your memory voltage to 2.1~2.2v

    Some memory will require 2.0~2.2v to run at 1066 or higher frequency.


    Εγω και μικροτερη ταση εδινα στις ραμ,και το frequency ηταν πολυ πιο ψηλα και οι χρονισμοι ηταν στο 1333 απο το 1066 που ειναι το στοκ της ραμ..επισης τις εχω βαλει σε διαταξη στα 2 πρωτα dimmakia..(απο χθες κανενα προβλημα μεχρι στιγμης)

  11. #11
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Δεν ξέρω αν έχουν πρόβλημα οι μνήμες. Είναι πιθανό, όπως εξηγείς την κατάσταση.

    Αλλά το πρόβλημα που ανέφερες "Tο πρόγραμμα οθόνης AMD driver σταμάτησε να λειτουργεί και επανακτήθηκε με επιτυχία"
    παρουσιάζεται όταν υπάρχει πρόβλημα με τους drivers ή την κάρτα γραφικών.
    Για περισσότερα δες το άρθρο της Microsoft.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  12. #12
    Εγγραφή
    09-10-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    τελικα το προβλημα συνεχιζεται...εγω θα το δοκιμασω αυτο πολυ λες απλα κολλαω στο οτι οταν εχω μια ραμ(ειχα για 5 μερες) δεν εκανε το παραμικρο προβλημα...κριμα και την ειχα παρει ακριβα την καρτα...

    πρωτα κανω απεγκατασταση..μετα παω απο safe mode σβηνω με το προγραμμα οτι εμεινε και μετα κανω εγκατασταση και αν συνεχισει το προβλημα κανω το αλλο που εγραψες με το αρχειακι..

    - - - Updated - - -

    εκανα και απεγκατασταση μετα ανοιξα το safe mode εσβησα και τα υπολοιπα με το driver fusion...επαιξα λιγακι και μετα μου μαυρισε η οθονη και μου εβγαλε ενα μνμ να αλλαξω την αναλυση και να βαλω μια αλλη την οποια ηδη την ειχα...το πολυποθητο Μνμ της AMD δεν μου το εβγαλε ξανα αλλα εκει που επαιζα μου κολλησε για λιγα δευτερολεπτα και το ανεμηστηρι απο την καρτα βουιζε..(λογικα επειδη εβαλα το αρχειακι TDR)μετα συνεχισε για λιγα λεπτα κανονικα και στην συνεχεια μου εβγαλε το προηγουμενο μνμ μαυριζοντας η οθονη οπως πριν..εγω νομιζω οτι ειχα 2 προβληματα στο πσ...ειχα και τις ραμ και πρεπει να εχω και την καρτα...μετα τις αλλαγες στα bios για τους χρονισμους,ρευματα των ram σταματητε η μπλε οθονη..τωρα για να σταματησουν και τα αλλα λογικα θα θελω μια καρτα αλλα δεν μπορω να συνδιασω πως με μια ραμ δουλευει κανονικα...

    - - - Updated - - -

    μολις ανοιξα παλι τον υπολογιστη και μου εβγαλε το μνμ της AMD...ειχα ανοιχτο μονο το mozilla..
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lam13 : 11-10-12 στις 15:07.

  13. #13
    Εγγραφή
    30-05-2009
    Μηνύματα
    19.486
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    kbps 1.020 / 21.348
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ
    Router
    Thomson TG585 v8
    SNR / Attn
    6.5(dB) / 12.5(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από lam13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα το προβλημα συνεχιζεται...εγω θα το δοκιμασω αυτο πολυ λες απλα κολλαω στο οτι οταν εχω μια ραμ(ειχα για 5 μερες) δεν εκανε το παραμικρο προβλημα...κριμα και την ειχα παρει ακριβα την καρτα...

    πρωτα κανω απεγκατασταση..μετα παω απο safe mode σβηνω με το προγραμμα οτι εμεινε και μετα κανω εγκατασταση και αν συνεχισει το προβλημα κανω το αλλο που εγραψες με το αρχειακι..

    - - - Updated - - -

    εκανα και απεγκατασταση μετα ανοιξα το safe mode εσβησα και τα υπολοιπα με το driver fusion...επαιξα λιγακι και μετα μου μαυρισε η οθονη και μου εβγαλε ενα μνμ να αλλαξω την αναλυση και να βαλω μια αλλη την οποια ηδη την ειχα...το πολυποθητο Μνμ της AMD δεν μου το εβγαλε ξανα αλλα εκει που επαιζα μου κολλησε για λιγα δευτερολεπτα και το ανεμηστηρι απο την καρτα βουιζε..(λογικα επειδη εβαλα το αρχειακι TDR)μετα συνεχισε για λιγα λεπτα κανονικα και στην συνεχεια μου εβγαλε το προηγουμενο μνμ μαυριζοντας η οθονη οπως πριν..εγω νομιζω οτι ειχα 2 προβληματα στο πσ...ειχα και τις ραμ και πρεπει να εχω και την καρτα...μετα τις αλλαγες στα bios για τους χρονισμους,ρευματα των ram σταματητε η μπλε οθονη..τωρα για να σταματησουν και τα αλλα λογικα θα θελω μια καρτα αλλα δεν μπορω να συνδιασω πως με μια ραμ δουλευει κανονικα...

    - - - Updated - - -

    μολις ανοιξα παλι τον υπολογιστη και μου εβγαλε το μνμ της AMD...ειχα ανοιχτο μονο το mozilla..
    Για να επαναφέρεις το TDR όπως ήταν, γράψε Regedit στην γραμμή έναρξης και πάτα ENTER.
    Θα ανοίξει ο επεξεργαστής μητρώου των Windows.

    Πάνε στο κλειδι "ΗΚEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\ControlSet001\Control\
    και στο δεξι παράθυρο κάνε δεξι κλικ στην τιμή "TDRLevelOFF" κι επέλεξε διαγραφή.
    Για βοήθεια δες την φωτό.

    Η κάρτα δεν είναι στην εγγύηση; Έχει πάνω από τρία χρόνια;

    Και σου λέω αυτό με το πρόβλημα της κάρτας γιατί έτυχε και σε μένα σε δύο υπολογιστές.
    Με μια 8800GTS, και με μια ΗD 5850. Kαι στις δυο περιπτώσεις αλλάχτηκαν οι κάρτες.

    Για το πως με μια RAM δουλεύει κανονικά ,δεν μπορώ να το ξέρω. Υποθέσεις μόνοι μπορώ να κάνω.
    Π.χ. από την κάρτα γραφικών να έχει πρόβλημα η GDDR μνήμη.

    Όταν η μνήμη της κάρτας "ξεφορτώνει" τα περιεχόμενα στην μνήμη RAM του συστήματος,
    όσο περισσότερη RAM έχει το σύστημα, τόσο πιο πιθανό είναι να δεχτεί λάθος δεδομένα,από την μνήμη της κάρτας.
    Με αποτέλεσμα τα προβλήματα. Αυτό όμως μόνο σαν σκέψη δική μου, κι όχι ότι φταίει απαραίτητα αυτό.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος biggeo65 : 11-10-12 στις 17:29.
    ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ

  14. #14
    Εγγραφή
    05-12-2008
    Μηνύματα
    2.854
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    Not for public
    1. Δεν φταινε οι μημες. Αφου περνανε το memtest (με πανω απο 10ωρες διαρκεια test) ειναι σχεδον απιθανο να εχουν προβλημα. Μπορεις να κανεις memtest και για 24ωρες ή περισσοτερο, αλλα δεν νομιζω να σου βγαλει σφαλμα.

    2. Αλλου βρισκεται το προβλημα. Καποιος driver/service σου δημιουργει το προβλημα, ψαξε να το βρεις.

    3. Κανε δοκιμαστικα μια καθαρη εγκατασταση των Windows 7 και βαλε μονο τον τελευταιο Catalyst για την Radeon HD 4870. H τελευταια official εκδοση για τις 2xxx/3xxx/4xxx σειρες νομιζω οτι ειναι η 12.6.
    Προσοχη μην εγκαταστησεις οποιοδηποτε αλλο προγμαμμα (ουτε καν browser). Δες πως συμπεριφερεται.

    4. Αν εχεις καρτα ηχου Sound Blaster Live ή Audigy, εχε υποψη σου οτι το συστημα θα κρασαρει αν εχει πανω απο 2GB RAM (ειναι γνωστο προβλημα). Κατεβασε του kxproject drivers.

    Ακομη και αν δεν εχεις Sound Blaster Live ή Audigy, ισως εχεις καποιο αλλο προγραμμα ή driver ο οποιος κρασαρει οταν το συστημα εχει πανω απο 2GB RAM.

  15. #15
    Εγγραφή
    09-10-2012
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    14
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    στην αρχη εκανα ενα λαθος...2 gb ram εχω οχι 4..εχω κανει φορματ 4-5 φορεσ και εχω περασει μονο τους catalyst αλλα τιποτα..συνεχιζει τα ιδια...τωρα θα δοκιμασω μια αλλη καρτα με και θα εχω και τις 2 ραμ πανω να δω τι πω θα παει...την καρτα την εχω πανω απο 3 χρονια..την ειχα παρει οταν βγηκε 200+ ευρω..τωρα μπορω να βρω κατι αναλογο με λιγοτερα λεφτα?
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος lam13 : 12-10-12 στις 12:22.

Σελ. 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Πρόβλημα με τις μνήμες (πιθανόν)
    Από chrispol στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-01-11, 02:41
  2. Υπάρχει πρόβλημα με τις μνήμες
    Από Τζιμ στο φόρουμ Laptop, tablet και mobile computing
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 02-11-10, 15:57
  3. Προβλημα-Απορια με τις μνημες στο νεο συστημα!!!
    Από Sebu στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-09-07, 19:50
  4. Αποριες με τις μνημες
    Από Amorfis στο φόρουμ Motherboards, CPU και memory
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-05-07, 19:51

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας