Σελ. 21 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 111619202122232631 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 301-315 από 569
  1. #301
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από man0lakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    δίνουν 2 μήνες hd τσάμπα και αν βάλεις όλο το cinema η όλα τα αθλητικά σου δίνει 6 μήνες, μετά πρέπει να πληρώσεις 5ε, η αλήθεια είναι πως άμα μάθεις στο hd μετά δεν μπορείς να δεις τα απλά και το λέω εγώ που όταν το άκουγα αυτό έλεγα: άσε μωρέ μάθανε όλοι τώρα και θένε hd, αλλά είναι όντως έτσι
    ;Όντως έχει η δικιοισή κάνει ορισμένες χαζομαρές.

  2. #302
    Εγγραφή
    30-06-2008
    Περιοχή
    Αλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    1.306
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    49999/4997
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    FritzBox 7430
    SNR / Attn
    6(dB) / 18(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλει 2 πιάτα και σύνδεση μεταξύ των 2 δεκτών, αν χωροταξικά σε παίρνει ...
    Ενα πιάτο είναι στο Multiview με Quad LNB & με δυο δέκτες που συνδέονται μεταξύ τους (HD865 & HD831 - θεωρητικά και με δύο HD831).

  3. #303
    Εγγραφή
    05-09-2012
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    189
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα πιάτο είναι στο Multiview με Quad LNB & με δυο δέκτες που συνδέονται μεταξύ τους (HD865 & HD831 - θεωρητικά και με δύο HD831).
    Αναγκαστικά ομως πρεπει να εχεις πακετο multiview ε? δλδ 10 ευρώ επιπλέον στο παγιο. τοσο ακριβώ ειναι ρε γμτ το multiview...

  4. #304
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    1.627
    Downloads
    52
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
    Router
    Ζte 288a
    SNR / Attn
    6(dB) / 0(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baspax1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναγκαστικά ομως πρεπει να εχεις πακετο multiview ε? δλδ 10 ευρώ επιπλέον στο παγιο. τοσο ακριβώ ειναι ρε γμτ το multiview...
    το δινει δωρεαν με παγια εντολη πληρωμης

    δεσ λιγο τα νεα πακετα πιο αναλυτικα

  5. #305
    Εγγραφή
    22-09-2003
    Μηνύματα
    81.817
    Downloads
    218
    Uploads
    48
    Άρθρα
    6
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    Wind
    Router
    Technicolor DGA4130
    SNR / Attn
    6(dB) / 2.8(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από FSHOPAXD Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα πιάτο είναι στο Multiview με Quad LNB & με δυο δέκτες που συνδέονται μεταξύ τους (HD865 & HD831 - θεωρητικά και με δύο HD831).
    2 έγραψα ?
    άλλο σκεφτόμουν...
    We'll build a fortress to keep them out and in a world gone silent I'll be your sound and if they try to hurt you I'll tear them down I'm always with you now....
    I forgot that I might see, so many Beautiful things
    everything that has a beginning has an end
    See the mirror in your eyes-see the truth behind your lies-your lies are haunting me See the reason in your eyes-giving answer to the why- your eyes are haunting me

  6. #306
    Εγγραφή
    05-09-2012
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    189
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nnn Εμφάνιση μηνυμάτων
    2 έγραψα ?
    άλλο σκεφτόμουν...
    Αν παρω δύο δεκτες 831 πρεπει οπωσδήπωτε να δηλώσω multiview? γιατι 10 ευρώ ειναι δεν καταλαβαίνω την παγια εντολη αφου σιγουρα ειναι +10 στο παγιο μου με την επιλογη multiview.

  7. #307
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    Εμένα σήμερα μου μιλήσανε για quad-play για ένα πολύ κάλο πρόγραμμα comote της αξία τον 30 και ένα κακό του ΟΤΕ, ένα κάλο συνδυαστικό τον 100euro δεν μπόρει να βγάλει

  8. #308
    Εγγραφή
    18-04-2013
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    οι τιμή είναι πιο οικονομική από του ΟΤΕ, τουλάχιστον έτσι είδα στα site τους τσεκάροντας τις τιμές. Έχω δει σωστά ή έχασα κάτι;

  9. #309
    Εγγραφή
    05-09-2012
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    189
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι τιμή είναι πιο οικονομική από του ΟΤΕ, τουλάχιστον έτσι είδα στα site τους τσεκάροντας τις τιμές. Έχω δει σωστά ή έχασα κάτι;
    Και εγω αυτό ειδα... θελεις και 100 ευρώ περιπου για εξοπλισμο και εγκατάσταση.. ενω στην forthent παιρνεις 49 τον hd 831 και δωρεαν εγκατάσταση..
    καλα ποτε δεν ειδα να ειναι φθηνότερος ο οτε σε κάτι.. δεν εκπλήσσομαι κιολας..

  10. #310
    Εγγραφή
    25-01-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baspax1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω αυτό ειδα... θελεις και 100 ευρώ περιπου για εξοπλισμο και εγκατάσταση.. ενω στην forthent παιρνεις 49 τον hd 831 και δωρεαν εγκατάσταση..
    καλα ποτε δεν ειδα να ειναι φθηνότερος ο οτε σε κάτι.. δεν εκπλήσσομαι κιολας..
    Χρεώνεσαι και εξοπλισμό και τέλος ενεργοποίησης , άρα η διαφορά είναι γύρω στα 20 ευρώ (συνδυαστικό Forthnet+Nova). Eπίσης εάν έχεις OTE τηλέφωνο / ιντερνετ το κόστος είναι στα 55,34 € εάν θέλεις φυσικά να σου κάνει την εγκατάσταση (άρα σε αυτή την περίπτωση σου βγαίνει οικονομικότερα ΟΤΕ TV).

    Έτσι πληροφοριακά...

    https://www.ote.gr/web/guest/basket?...p_v_l_s_g_id=0

  11. #311
    Εγγραφή
    13-10-2011
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    6
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baspax1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω αυτό ειδα... θελεις και 100 ευρώ περιπου για εξοπλισμο και εγκατάσταση.. ενω στην forthent παιρνεις 49 τον hd 831 και δωρεαν εγκατάσταση..
    καλα ποτε δεν ειδα να ειναι φθηνότερος ο οτε σε κάτι.. δεν εκπλήσσομαι κιολας..
    και δεν θα δεις και ποτέ κάτι φθηνότερο γιατί τον εμποδίζουν νόμοι (γνωστό εδώ και πολύ καιρο).

  12. #312
    Εγγραφή
    18-04-2013
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PerseasG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρεώνεσαι και εξοπλισμό και τέλος ενεργοποίησης , άρα η διαφορά είναι γύρω στα 20 ευρώ (συνδυαστικό Forthnet+Nova). Eπίσης εάν έχεις OTE τηλέφωνο / ιντερνετ το κόστος είναι στα 55,34 € εάν θέλεις φυσικά να σου κάνει την εγκατάσταση (άρα σε αυτή την περίπτωση σου βγαίνει οικονομικότερα ΟΤΕ TV).

    Έτσι πληροφοριακά...

    https://www.ote.gr/web/guest/basket?...p_v_l_s_g_id=0
    Ε, δεν έχω σκοπό να την εγκαταστήσω μόνος μου.
    Συνυπολογίζω και τις υπόλοιπες χρεώσεις έχει τη φτηνότερη χρέωση για τηλέφωνα απόλους και τα κινητα με αστική πολύ χαμηλή, δεν έχω αποφασίσει αν είανι προτιμότερο να βάλω απεριόριστα ( 5ε για σταθερα, 10 για κινητα) ή να το αφήσω με χρέωση 0,029 το λεπτό. πρέπει να κάνω υπολογισμούς, βαση λογαριασμων παλιων για να δω.

  13. #313
    Εγγραφή
    25-01-2013
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    388
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    ISP
    Cyta Hellas
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ε, δεν έχω σκοπό να την εγκαταστήσω μόνος μου.
    Συνυπολογίζω και τις υπόλοιπες χρεώσεις έχει τη φτηνότερη χρέωση για τηλέφωνα απόλους και τα κινητα με αστική πολύ χαμηλή, δεν έχω αποφασίσει αν είανι προτιμότερο να βάλω απεριόριστα ( 5ε για σταθερα, 10 για κινητα) ή να το αφήσω με χρέωση 0,029 το λεπτό. πρέπει να κάνω υπολογισμούς, βαση λογαριασμων παλιων για να δω.
    Αυτό με τα κινητά είναι το μόνο που ζηλεύω στο πακέτο της, πολύ καλή κίνηση!

    Για μπάλα κτλπ προτίμησα OTE TV, άλλωστε είμαι και λάτρης του Αγγλικού πρωταθλήματος και από το καλοκαιράκι θα είναι στις οθόνες μας.

    Τα ζυγίζεις και βλέπεις τις ανάγκες σου, και NOVA/OTE TV έχουν πλεονεκτήματα / μειονεκτήματα

  14. #314
    Εγγραφή
    05-09-2012
    Ηλικία
    35
    Μηνύματα
    189
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PerseasG Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρεώνεσαι και εξοπλισμό και τέλος ενεργοποίησης , άρα η διαφορά είναι γύρω στα 20 ευρώ (συνδυαστικό Forthnet+Nova). Eπίσης εάν έχεις OTE τηλέφωνο / ιντερνετ το κόστος είναι στα 55,34 € εάν θέλεις φυσικά να σου κάνει την εγκατάσταση (άρα σε αυτή την περίπτωση σου βγαίνει οικονομικότερα ΟΤΕ TV).

    Έτσι πληροφοριακά...

    https://www.ote.gr/web/guest/basket?...p_v_l_s_g_id=0
    Παναγία μου! για ποια 55 ευρώ? εδω μιλαμε για 29.90 και αυτά με το ζόρι δεν με ενδιαφέρει η μπαλα δεν βλεπω αγωνες. αυτο που ξερω οτι θα πληρωσω επιπλεον μονο ειναι το 50αρικο για τον αποδικοποιητή! και τελος.. θα ερθουν να μου το βάλουν τζαπα.. ενω στον οτε λεω οτι θες να αγορασεις πιατο και θες και κοπο του τεχνικου.. και για κανενα λογο σε καμια περιπτωση δεν εχει ουτε φθηνοτερο τηλεφωνο ουτε ιντερνετ ουτε conxtv...
    τοσα χρονια στον οτε ημουν φτανει..
    δοκιμασα να βαλω μονο του το start pack του οτε και μου βγαινει 18 τον μηνα και 15 αμα ειμαι συνδρομητης οτε.. αμα γινω και συνδρομητης οτε θα τρωω και τις καμπανιες απο τις τημες του τηλεφωνου και του ιντερνετ που εχουν και αντε γεια φεβγει 100αρικο το δυμινο δε σφαξανε.

  15. #315
    Εγγραφή
    18-11-2011
    Μηνύματα
    1.353
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΜΕΓΑΡΑ
    Κοίτα εάν το βάλεις μαζί με το κινητό κατή που δεν τους ρώτησα είναι μπορώ να έχω το oteTV μαζί με cosmote και εάν είχα forthnet3playfull 80euro το καθένα θα άξιζε νομίζω η συνεγκάτασταση


    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από baspax1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εγω αυτό ειδα... θελεις και 100 ευρώ περιπου για εξοπλισμο και εγκατάσταση.. ενω στην forthent παιρνεις 49 τον hd 831 και δωρεαν εγκατάσταση..
    καλα ποτε δεν ειδα να ειναι φθηνότερος ο οτε σε κάτι.. δεν εκπλήσσομαι κιολας..
    Στους παλιούς είναι δωρεάν
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gkamared : 18-04-13 στις 21:28.

Σελ. 21 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 111619202122232631 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 81
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-06-14, 12:17
  2. 2play economy + start pack + novasports1 = 29.90
    Από billstamaniac στο φόρουμ Nova
    Μηνύματα: 717
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-11-13, 17:39
  3. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-10-12, 13:29
  4. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-08-12, 16:14
  5. Μηνύματα: 32
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-12, 14:07

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας