Σελ. 2639 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 26192629263426372638263926402641264426492659 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 39.571-39.585 από 78436
  1. #39571
    Εγγραφή
    26-08-2003
    Περιοχή
    Beyond the Coast
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    9.890
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    COSMOTE
    Router
    UniFi Dream Machine Pro
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από babality Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε πες μας και πως σου φανηκε το παραληρημα
    Του μπαμπά ή του γιου?

    Εντάξει ο Κούγιας την ξέρει την δουλειά, δεν θα πέσω από τα σύννεφα αν την βγάλει στα μαλακά ο Λιγδιάρης.

    Αυτό για το ότι στοχεύουν την Μενδώνη λόγω του Ελληνικού, roflmao.

  2. #39572
    Εγγραφή
    18-02-2004
    Μηνύματα
    3.400
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
    Router
    Fritz!box Fon 7590
    SNR / Attn
    10(dB) / 21(dB)
    Πατέρας:
    Είναι ένα σεμνό και ταπεινό παιδί που σέβεται όλο τον κόσμο και είμαι βέβαιος ότι κάθε μέρα θα γίνεται καλύτερος άνθρωπος.
    https://www.enimerotiko.gr/lifestyle...on-patera-toy/
    Γιός:
    Θα ήθελα να τονισώ ότι τόσο εγώ όσο και η μητέρα μου και η αδελφή μου και κυρίως ο πατέρας μου, ΣΑΣ ΈΧΟΥΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ

  3. #39573
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Αυτος θεωρείται καραγκιοζοαπόπατος ακόμα και ανάμεσα στο σιναφι του ....η αγόρευση της κουραδας ειχε πει ενας δικηγόρος που ακουγε τη διαδικασία ....
    Τον βάλαν τα κυκλώματα μη αρχίσει να δίνει ονόματα ο λιγδιαρης και γίνει χαμος ...

  4. #39574
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    ειμαι σιγουρος πως η μανα του που εστειλε τον κουγια στο νοσοκομειο θα γουσταρει πολυ να ακουσει πως γιος και πατερας υπερασπιζονται εναν παιδοφιλο

  5. #39575
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από konig Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι σιγουρος πως η μανα του που εστειλε τον κουγια στο νοσοκομειο θα γουσταρει πολυ να ακουσει πως γιος και πατερας υπερασπιζονται εναν παιδοφιλο
    Αν βγάλουμε λίγο τον Κούγια στην άκρη, ευτυχώς το σύστημα δίνει τη δυνατότητα ακόμη και σε έναν φερόμενο παιδεραστή να έχει νομική εκπροσώπηση. Και, επίσης ευτυχώς, μέχρι να καταδικαστεί, είναι φερόμενος.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  6. #39576
    Εγγραφή
    01-11-2011
    Μηνύματα
    3.603
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Chingachgook Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν βγάλουμε λίγο τον Κούγια στην άκρη, ευτυχώς το σύστημα δίνει τη δυνατότητα ακόμη και σε έναν φερόμενο παιδεραστή να έχει νομική εκπροσώπηση. Και, επίσης ευτυχώς, μέχρι να καταδικαστεί, είναι φερόμενος.
    μα λαδι θα βγει το ξερουμε ηδη

  7. #39577
    Εγγραφή
    22-03-2018
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    1.172
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Εγώ προτιμώ να μην προκαταβάλω καταστάσεις, ιδιαίτερα όταν δεν έχω γνώση του παρασκηνίου.
    You can tell who is skinny dipping when the tide goes away
    Truth is like poetry - and most people hate fucking poetry

  8. #39578
    Εγγραφή
    31-07-2007
    Περιοχή
    CRETE
    Ηλικία
    43
    Μηνύματα
    4.268
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    Οτι να ναι
    ISP
    ΑΜΑΝ
    Router
    Netgear
    SNR / Attn
    ??(dB) / ??(dB)
    Path Level
    Fastpath
    Το πολιτικο παρασκήνιο δε το βλεπεις ; Aμα μπλεξει μκο μιλάμε για πολύ γελιο σε ένα πολύ βρώμικο σύστημα με πολλούς εμπλεκόμενους

  9. #39579
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Τί έγινε, τώρα αλλάζει το παραμύθι και βγαίνουν Κυβερνητικοί και λένε πως τελικά είχε ζητηθεί η παραίτηση Λιγνάδη?
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  10. #39580
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsioy Εμφάνιση μηνυμάτων
    O Βαξεβάνης ποστάρει ανυπόστατα, χυδαία πράγματα στο twitter.
    To in.gr ποστάρει μονταρισμένες εικόνες (με τη χαριτώμενη υποσημείωση στο τέλος του αρθρού) και εμετικούς τίτλους.
    Η Αυγή δημοσιεύει κομμένες εικόνες για δημιουργία εντυπώσεων.

    Μάντεψε τι δεν είδες.

    Και για να μπούμε στην ουσία της υπόθεσης, λέει το in.gr :



    Δηλαδή ΔΕΝ είχε σχέση ο συγκεκριμένος με τη ΝΔ; Επί ΝΔ δεν διορίστηκε, παρακάμπτωντας το σχετικό δοαγωνισμό;
    Μετά τη δημοσιποίηση των κατηγοριών και μέχρι να έρθουν στην επιφάνεια νέες, μη παρεγεγραμμένες, ποιος έκανε το παγώνι; ο Τσύριζα;
    Μα είπαμε αφού ήταν και δάσκαλος ορθοφωνίας (; ), απο ότι φαίνεται έχουν κάνει καλή δουλειά τα ανεξάρτητα μέσα αλλά και τα εξαρτημένα

  11. #39581
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα είπαμε αφού ήταν και δάσκαλος ορθοφωνίας (; ), απο ότι φαίνεται έχουν κάνει καλή δουλειά τα ανεξάρτητα μέσα αλλά και τα εξαρτημένα
    Μάλλον δε κάνουν και τόσο καλή δουλειά, μιας και έπρεπε να googlάρω το "δάσκαλος ορθοφωνίας" για να καταλάβω τι εννοείς. Σόρρυ, δε διαβάζω Βαξεβάνη.

    Παρ' όλα αυτά, τι προσπαθείς να πεις;
    Ξαναρωτάω, μιας και επιμελώς πάει η μπάλα στης εξέδρα :

    Επί ΝΔ δεν διορίστηκε, παρακάμπτωντας το σχετικό διαγωνισμό;
    Μετά τη δημοσιοποίηση των κατηγοριών και μέχρι να έρθουν στην επιφάνεια νέες, μη παρεγεγραμμένες, ποιος έκανε το παγώνι;
    Ποιος έλεγε για "τοξικό κλίμα, που δεν άντεξε ο Λιγνάδης" και παραιτήθηκε;

    Btw, να γράφεις για εξαρτημένα και να ποστάρεις το in.gr είναι ύβρις (που θα έλεγε και ο Λιγνάδης).

    Θερμή παράκληση. Αν δε θες να απαντήσεις στα ερώτηματα, άστο να πάει να πάμε παρακάτω.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  12. #39582
    Εγγραφή
    17-09-2005
    Περιοχή
    ATHGR
    Μηνύματα
    2.528
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    ISP
    4G+
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimyok Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτος θεωρείται καραγκιοζοαπόπατος ακόμα και ανάμεσα στο σιναφι του ....η αγόρευση της κουραδας ειχε πει ενας δικηγόρος που ακουγε τη διαδικασία ....
    Τον βάλαν τα κυκλώματα μη αρχίσει να δίνει ονόματα ο λιγδιαρης και γίνει χαμος ...

    ποια διαδικασία;

  13. #39583
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsioy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάλλον δε κάνουν και τόσο καλή δουλειά, μιας και έπρεπε να googlάρω το "δάσκαλος ορθοφωνίας" για να καταλάβω τι εννοείς. Σόρρυ, δε διαβάζω Βαξεβάνη.

    Παρ' όλα αυτά, τι προσπαθείς να πεις;
    Ξαναρωτάω, μιας και επιμελώς πάει η μπάλα στης εξέδρα :

    Επί ΝΔ δεν διορίστηκε, παρακάμπτωντας το σχετικό διαγωνισμό;
    Μετά τη δημοσιοποίηση των κατηγοριών και μέχρι να έρθουν στην επιφάνεια νέες, μη παρεγεγραμμένες, ποιος έκανε το παγώνι;
    Ποιος έλεγε για "τοξικό κλίμα, που δεν άντεξε ο Λιγνάδης" και παραιτήθηκε;

    Btw, να γράφεις για εξαρτημένα και να ποστάρεις το in.gr είναι ύβρις (που θα έλεγε και ο Λιγνάδης).

    Θερμή παράκληση. Αν δε θες να απαντήσεις στα ερώτηματα, άστο να πάει να πάμε παρακάτω.
    Αφού δεν διαβάζεις Βαξεβάνη τότε γιατί διαφωνείς για αυτά που λέω για τον βαξεβάνη;

    Το πότε διορίστηκε και πως το έχουμε ξανασυζητήσει, πχ ο Χαϊκαλης σε ποια κυβέρνηση διορίστηκε, ξέρω ξέρω αυτό είναι μπάλα στην εξέδρα.
    Ας μείνουμε στην πειραγμένη φώτο της Αυγής που μας λέει πως Λιγδάνης και Κούλης είναι φιλαράκια

  14. #39584
    Εγγραφή
    14-05-2006
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.844
    Downloads
    42
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    250/40
    ISP
    Vodafone
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφού δεν διαβάζεις Βαξεβάνη τότε γιατί διαφωνείς για αυτά που λέω για τον βαξεβάνη;
    Γιατί απαντάς σε ερωτήσεις μου, με το να αντιπαραθέτεις λεγόμενα του Βαξεβάνη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πότε διορίστηκε και πως το έχουμε ξανασυζητήσει, πχ ο Χαϊκαλης σε ποια κυβέρνηση διορίστηκε, ξέρω ξέρω αυτό είναι μπάλα στην εξέδρα.
    Σαφώς και είναι, μήλα με πορτοκάλια συγκρίνεις.
    Πρώτον, ο Χαϊκάλης όντας βουλευτής (σιγά το κελεπούρι άλλα τέσπα) ανέλαβε υφυπουργός, δηλαδή πολιτική θέση χωρίς αντικειμενικά κριτήρια. Αν είσαι κομματόσκυλο, γίνεσαι και υπουργός (κακώς αλλά αυτά είναι τα κριτήρια). Ο Λιγνάδης, παρακάμπτωντας διαγωνισμό η Μενδώνη, διορίστηκε δ/ντης του Εθνικού Θεάτρου. Πρόσεξε, δεν κράζω το διορισμό (αν και για μένα θα έπρεπε να υπάρχουν άλλα κριτήρια), κράζω το γεγονός ότι η ΝΔ ισχυρίζεται ότι "δεν τον ήξερα/με ξεγέλασε" (και τα 2 λέγονται).
    Δεύτερον, και κυριότερο, στη περίπτωση Λιγνάδη, για 2+ εβδομάδες έχουμε τη κυβέρνηση που κάνει το παγώνι στις καταγγελίες και αναφέρει "τοξικό κλίμα, που δεν άντεξε ο Λιγνάδης" . Μετά τις καταγγελίες για περπτώσεις που δεν έχουν παραγραφεί, άλλαξε άρδην το τροπάριο. Πότε κάλυψε ο ΣΥΡΙΖΑ τον Χαικάλη;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μείνουμε στην πειραγμένη φώτο της Αυγής που μας λέει πως Λιγδάνης και Κούλης είναι φιλαράκια
    ...μιας και σχόλιο για το άρθρο του Χαραλαμπόπουλου δε θα πάρουμε.
    Πού θα πάει, πού θα πάει τούτη η ρόδα που κολλάει
    κι όλο στην αρχή γυρνάει
    πού θα πάει θα ξεκολλήσει
    κι ο κόσμος σα σαράβαλο γι'αλλού θα ροβολήσει

  15. #39585
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tsioy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί απαντάς σε ερωτήσεις μου, με το να αντιπαραθέτεις λεγόμενα του Βαξεβάνη.



    Σαφώς και είναι, μήλα με πορτοκάλια συγκρίνεις.
    Πρώτον, ο Χαϊκάλης όντας βουλευτής (σιγά το κελεπούρι άλλα τέσπα) ανέλαβε υφυπουργός, δηλαδή πολιτική θέση χωρίς αντικειμενικά κριτήρια. Αν είσαι κομματόσκυλο, γίνεσαι και υπουργός (κακώς αλλά αυτά είναι τα κριτήρια). Ο Λιγνάδης, παρακάμπτωντας διαγωνισμό η Μενδώνη, διορίστηκε δ/ντης του Εθνικού Θεάτρου. Πρόσεξε, δεν κράζω το διορισμό (αν και για μένα θα έπρεπε να υπάρχουν άλλα κριτήρια), κράζω το γεγονός ότι η ΝΔ ισχυρίζεται ότι "δεν τον ήξερα/με ξεγέλασε" (και τα 2 λέγονται).
    Δεύτερον, στη περίπτωση Λιγνάδη, για 2+ εβδομάδες έχουμε τη κυβέρνηση που κάνει το παγώνι στις καταγγελίες και αναφέρει "τοξικό κλίμα, που δεν άντεξε ο Λιγνάδης" . Μετά τις καταγγελίες για περπτώσεις που δεν έχουν παραγραφεί, άλλαξε άρδην το τροπάριο. Πότε κάλυψε ο ΣΥΡΙΖΑ τον Χαικάλη.


    ...μιας και σχόλιο για το άρθρο του Χαραλαμπόπουλου δε θα πάρουμε.
    Εσυ δεν θα πάρεις για τον χαραλαμπόπουλο, εγώ δεν θα πάρω για την αυγή, όποτε είμαστε πάτσι

    Δεν θα σου απαντήσω για αυτά που ζητάει ο βαξεβάνης (τον ήξερες κλπ), διάβασε τον να σου τα πει ο ίδιος

Σελ. 2639 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 26192629263426372638263926402641264426492659 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας