Σελ. 4853 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 48334843484848514852485348544855485848634873 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 72.781-72.795 από 78436
  1. #72781
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανεφερα ενδεικτικα ορισμενα θεματα που εμενα με ικανοποιησαν ή δεν με ικανοποιησαν. Ειναι αυστηρα τι αφορα προσωπικα εμενα.
    Οποτε το να ισχυριζεσαι οτι εγω πιστευω πως "ολα οκ στην υγεια" ειναι μεγαλο ψεμα, κοινως εισαι συκοφαντης.

    Τωρα οσον αφορα με το ποια πολιτικα προσωπα ταυτιζομαι ή οχι, πιστευε οτι γουσταρεις.
    Κι εγω μπορει να πιστευω οτι εισαι πληρωμενος admin του ΣΥΡΙΖΑ, αυτο δεν σημαινει οτι εισαι κιολας.
    Ξεκούνα το κεφάλι σου, προσωπικές εκτιμήσεις κάνω με βάση αυτά που γράφεις. Ούτε κατηγορίες αποδίδω, ούτε σε ξέρω από πουθενά για να σε συκοφαντήσω.

    Όπως σωστά γράφεις "αυστηρά προσωπικά" για τον καθένα μας. Αν θες να μην σε "παρεξηγούν" λόγω αυτών που γράφεις, είτε γράφε πιο καθαρά/ξεκάθαρα είτε επικαλέσου ακαταλόγιστο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό λέει και ο Πολάκης, πως ο παππας τα άφησε έτοιμα, sorry παιδιά, δεν ισχύει
    Για αυτό θέλουν να τον θάψουν τον Πιερρακάκη, που μέχρι και οτι έκανε χρήση predator για να σώσει τους δικούς του απο το Ματι.

    Κάπου όπα

    Για υγεία που λες, καλύτερα απο τους προηγούμενους τα πήγε, στις φυσικές καταστροφές πάλι σε σύγκριση με το Μάτι καλύτερα τα πήγε.
    Τρία (3) πουλάκια κάθονταν.

    Γράφω "πολύ-πολύ καιρό πριν", πριν ακόμα από τον τΣΡΖ, συνεχίστηκε και επί ημερών της επαράτου ΠΦΑ/ΔΦΑ και φυσικά και συνεχίζεται και τώρα.

    Τον καταλαβαίνω τον πόνο, βέβαια...μην και έκαναν και τίποτα σωστό οι προ(προ)ηγούμενοι...όλα τα καλά επί ΝΔ>07/2019, με "προσωπική εντολή του ΚΥΜ" βεβαίως-βεβαίως.

    Για την Υγεία, δεν το συζητάμε καν...θαύματα έκαναν. Έχει να το λέει ο γαλαξίας για την επιτυχία της αντιμετώπισης της πανδημίας, θα έχει να το λέει το σύμπαν ολάκερο στη συνέχεια, με το υπερ-νομοσχέδιο.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτα που λες ειναι πολυ αστεια.

    Ακομα και στον ψηφιακο μετασχηματισμο εγιναν αλματα σε αντιθεση με το παρελθον, αυτο ειναι κατι που ολοι αναγνωριζουν.
    Επειδη ενδεχομενως καποια πραγματα εγιναν εξ' αναγκης λογω πανδημιας, αυτο δεν μειωνει την προοδο και την αξια της δουλειας που εχει γινει.
    Αλλα οκ, ο ψηφιακος μετασχηματισμος ειναι κατι που ο ΣΥΡΙΖΑ περασε και δεν ακουμπησε κι αυτο ποναει.
    Υour mind and a (Turkish) pound.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  2. #72782
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρία (3) πουλάκια κάθονταν.

    Γράφω "πολύ-πολύ καιρό πριν", πριν ακόμα από τον τΣΡΖ, συνεχίστηκε και επί ημερών της επαράτου ΠΦΑ/ΔΦΑ και φυσικά και συνεχίζεται και τώρα.

    Τον καταλαβαίνω τον πόνο, βέβαια...μην και έκαναν και τίποτα σωστό οι προ(προ)ηγούμενοι...όλα τα καλά επί ΝΔ>07/2019, με "προσωπική εντολή του ΚΥΜ" βεβαίως-βεβαίως.

    Για την Υγεία, δεν το συζητάμε καν...θαύματα έκαναν. Έχει να το λέει ο γαλαξίας για την επιτυχία της αντιμετώπισης της πανδημίας, θα έχει να το λέει το σύμπαν ολάκερο στη συνέχεια, με το υπερ-νομοσχέδιο.
    Κάτι θα ξέρεις για τα πουλάκια, εγώ πάλι όχι.
    Βρε και τον Ανδρέα να βάλεις μέσα αν θέλεις, καμία σχέση Πιερρακάκης με όλους τους άλλους

  3. #72783
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    καμία σχέση Πιερρακάκης με όλους τους άλλους
    Ναι, ποιός το αρνήθηκε?

    Ούτε κάπου υποστήριξα ότι όλα τα βρήκε έτοιμα/λειτουργικά, ούτε ότι δεν έκανε τίποτα.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  4. #72784
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκούνα το κεφάλι σου, προσωπικές εκτιμήσεις κάνω με βάση αυτά που γράφεις. Ούτε κατηγορίες αποδίδω, ούτε σε ξέρω από πουθενά για να σε συκοφαντήσω.

    Όπως σωστά γράφεις "αυστηρά προσωπικά" για τον καθένα μας. Αν θες να μην σε "παρεξηγούν" λόγω αυτών που γράφεις, είτε γράφε πιο καθαρά/ξεκάθαρα είτε επικαλέσου ακαταλόγιστο.
    Βρε ανθρωπε, το γυρισες σε whataboutism κι υποννοησες οτι εγω θεωρω πως ολα καλα στην υγεια.

    Εχω να χρησιμοποιησω δημοσια δομη υγειας πανω απο 5 χρονια (λογω αρτιας καταστασης και μιας ιδιωτικης παροχης που ποτε δεν χρειαστηκε να την χρησιμοποιησω).
    Πως μπορω εγω να εχω αποψη για την υγεια;
    Το οτι δεν ανεφερα την υγεια σε θεματα που με ικανοποιουν/δυσαρεστουν, εσυ το εξελαβες οτι εγω θεωρω πως ολα πανε καλα στην υγεια στην Ελλαδα.
    Απλα δεν εχω αποψη επι του θεματος, ουτε μπορω να το συγκρινω το τοτε (ΣΥΡΙΖΑ) με το τωρα (ΝΔ).
    Ρωτα με ευθεως για να σου απαντω ευθεως, μην υποννοεις τι μπορει εγω να πιστευω.

    ΥΓ: Η μονη μου επαφη που ειχα με την δημοσια υγεια ηταν ο εμβολιασμος. Παρολο που εχω ακρως θετικη αποψη για το πως οργανωθηκε, δεν το θεωρω επαρκη συνθηκη για να κρινω το θεμα σφαιρικα.

  5. #72785
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε ανθρωπε, το γυρισες σε whataboutism κι υποννοησες οτι εγω θεωρω πως ολα καλα στην υγεια.

    Εχω να χρησιμοποιησω δημοσια δομη υγειας πανω απο 5 χρονια (λογω αρτιας καταστασης και μιας ιδιωτικης παροχης που ποτε δεν χρειαστηκε να την χρησιμοποιησω).
    Πως μπορω εγω να εχω αποψη για την υγεια;
    Το οτι δεν ανεφερα την υγεια σε θεματα που με ικανοποιουν/δυσαρεστουν, εσυ το εξελαβες οτι εγω θεωρω πως ολα πανε καλα στην υγεια στην Ελλαδα.
    Απλα δεν εχω αποψη επι του θεματος, ουτε μπορω να το συγκρινω το τοτε (ΣΥΡΙΖΑ) με το τωρα (ΝΔ).
    Ρωτα με ευθεως για να σου απαντω ευθεως, μην υποννοεις τι μπορει εγω να πιστευω.

    ΥΓ: Η μονη μου επαφη που ειχα με την δημοσια υγεια ηταν ο εμβολιασμος. Παρολο που εχω ακρως θετικη αποψη για το πως οργανωθηκε, δεν το θεωρω επαρκη συνθηκη για να κρινω το θεμα σφαιρικα.
    Εντελώς επιγραμματικά, λοιπόν:

    Στην πανδημία, το ΕΣΥ μετατράπηκε σχεδόν αποκλειστικά σε σύστημα μιας νόσου, αναλαμβάνοντας όλο το άμεσο βάρος από τα περιστατικά με covid, ενώ όλες οι άλλες ανάγκες του κόσμου είτε έμειναν πίσω είτε κατευθύνθηκαν προς τους ιδιώτες, στους οποίους απαγορεύτηκε (γελάει ο κόσμος) να νοσηλεύουν/διαχειρίζονται covid περιστατικά.

    Η μόνη βοήθεια του ΙΤ ήταν η παραχώρηση κάποιων κλινών και προσωπικού για αποκατάσταση ουσιαστικά ασθενών αφού είχαν θεραπευτεί από τον ιό και χρειαζόντουσαν υποστήριξη (φυσικοθεραπεία/κινητοποίηση, κυρίως) μέχρι να μπορέσουν να λάβουν εξιτήριο.

    Αντίθετα, αφέθηκαν στον ΙΤ χαλαροί να αναλάβουν κάθε έργο που δεν γινόταν πια στο ΕΣΥ (χειρουργεία μη επείγοντα συνήθως, χημειοθεραπείες από ένα σημείο και μετά), με υπέρμετρη φυσικά επιβάρυνση των ασθενών. Επιπλέον, χρυσοπληρώθηκαν κλίνες ΜΕΘ στον ΙΤ για μη covid περιστατικά, αφού όλες οι αντίστοιχες δημόσιες είχαν καταληφθεί από νοσούντες covid (μια δήλωση του ΚΥΜ μέσα στη Βουλή για μη διαφορά στα αποτελέσματα μεταξύ ΜΕΘ και μη ΜΕΘ, τη θυμάσαι?). Μέρος από αυτές τις ΜΕΘ του ΙΤ δημιουργήθηκε μέσα στην πανδημία, χωρίς έλεγχο προδιαγραφών, με Νόμο που πέρασε η ΝΔ ακριβώς για αυτό το λόγο.

    Αυτό μόνο το ελάχιστο, πώς το κρίνεις?

    Τα υπόλοιπα στη Δημ. Υγεία, δεν τα πιάνω καν...είναι θέμα από μόνο του για εβδομάδες συζητήσεων (εκτός από τη Δημ. διαβούλευση αυτού του εκτρώματος που κατατίθεται σήμερα/αύριο).
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  6. #72786
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εντελώς επιγραμματικά, λοιπόν:

    Στην πανδημία, το ΕΣΥ μετατράπηκε σχεδόν αποκλειστικά σε σύστημα μιας νόσου, αναλαμβάνοντας όλο το άμεσο βάρος από τα περιστατικά με covid, ενώ όλες οι άλλες ανάγκες του κόσμου είτε έμειναν πίσω είτε κατευθύνθηκαν προς τους ιδιώτες, στους οποίους απαγορεύτηκε (γελάει ο κόσμος) να νοσηλεύουν/διαχειρίζονται covid περιστατικά.

    Η μόνη βοήθεια του ΙΤ ήταν η παραχώρηση κάποιων κλινών και προσωπικού για αποκατάσταση ουσιαστικά ασθενών αφού είχαν θεραπευτεί από τον ιό και χρειαζόντουσαν υποστήριξη (φυσικοθεραπεία/κινητοποίηση, κυρίως) μέχρι να μπορέσουν να λάβουν εξιτήριο.

    Αντίθετα, αφέθηκαν στον ΙΤ χαλαροί να αναλάβουν κάθε έργο που δεν γινόταν πια στο ΕΣΥ (χειρουργεία μη επείγοντα συνήθως, χημειοθεραπείες από ένα σημείο και μετά), με υπέρμετρη φυσικά επιβάρυνση των ασθενών. Επιπλέον, χρυσοπληρώθηκαν κλίνες ΜΕΘ στον ΙΤ για μη covid περιστατικά, αφού όλες οι αντίστοιχες δημόσιες είχαν καταληφθεί από νοσούντες covid (μια δήλωση του ΚΥΜ μέσα στη Βουλή για μη διαφορά στα αποτελέσματα μεταξύ ΜΕΘ και μη ΜΕΘ, τη θυμάσαι?). Μέρος από αυτές τις ΜΕΘ του ΙΤ δημιουργήθηκε μέσα στην πανδημία, χωρίς έλεγχο προδιαγραφών, με Νόμο που πέρασε η ΝΔ ακριβώς για αυτό το λόγο.

    Αυτό μόνο το ελάχιστο, πώς το κρίνεις?

    Τα υπόλοιπα στη Δημ. Υγεία, δεν τα πιάνω καν...είναι θέμα από μόνο του για εβδομάδες συζητήσεων (εκτός από τη Δημ. διαβούλευση αυτού του εκτρώματος που κατατίθεται σήμερα/αύριο).
    Σου ξαναλεω, δεν μπορω να κρινω αυτα που αναφερεις αν δεν εχω ο ιδιος αποψη.
    Δεν γνωριζω αν εχεις δικιο ή αδικο, υπαρχει και το ΔΞ/ΔΑ.

  7. #72787
    Εγγραφή
    14-07-2003
    Περιοχή
    @ SNR Land
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    12.399
    Downloads
    19
    Uploads
    1
    Άρθρα
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    Wind
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό λέει και ο Πολάκης, πως ο παππας τα άφησε έτοιμα, sorry παιδιά, δεν ισχύει
    Για αυτό θέλουν να τον θάψουν τον Πιερρακάκη, που μέχρι και οτι έκανε χρήση predator για να σώσει τους δικούς του απο το Ματι.

    Κάπου όπα

    Για υγεία που λες, καλύτερα απο τους προηγούμενους τα πήγε, στις φυσικές καταστροφές πάλι σε σύγκριση με το Μάτι καλύτερα τα πήγε.
    Για την υγεία τι να σχολιάσω ρε sdikr ;
    Ακομα και ο "πες Σωτήρη " τον άδειασε

    Τώρα για τις φυσικές καταστροφές και επειδή επικαλείσαι την τραγωδία στο Μάτι.
    Έχεις λοιπόν μια πυροθύελλα (κατ 7 ) η οποία βάσει του ΜΕΤΕΟ " Πυρκαγιά που ειναι αδύνατο να ελεγθεί "
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  WildFire.PNG 
Εμφανίσεις:  8 
Μέγεθος:  322,9 KB 
ID: 243717
    Υπάρχει και το σχετικό video με την ταχύτητα εξάπλωσής της
    https://www.meteo.gr/article_view.cfm?entryID=1833

    Υπάρχουν φυσικά ευθύνες και πρέπει να αποδοθούν για τον θάνατο των 102 ανθρώπων!!!


    Απο την άλλη όμως είχαμε μία σπίθα με 0 μποφώρ ( κατ 1 στον χάρτη ) η οποία έφτασε να καίει 3 μέρες
    Το ίδιο και στην Εύβοια.
    Και με την πολυήμερη προειδοποίηση για τον βαθμό επικινδυνότητας δασικών πυρκαγιών.
    Το μόνο που γινόταν ήταν " 112 φύγετε " μόνο και μόνο για αυτό. Για να μην υπάρχουν νεκροί και γίνει η σύγκριση με το Μάτι.

    Σαν διαχείριση δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με το Μάτι που να μπορεί να συγκριθεί για αυτό σε παρακαλώ σταμάτα να το αναφέρεις.


    Να μιλήσουμε λιγο για πλημμύρες ;
    Να μιλήσουμε λιγο για τα χιόνια που πέφτουν βράδυ ;
    Socii stamus Cadimus dividui

  8. #72788
    Εγγραφή
    10-11-2006
    Περιοχή
    Π. Φαληρο
    Μηνύματα
    2.789
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    11/110
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
    Router
    ZTE ZXHN H288Α
    SNR / Attn
    9.1(dB) / 7.4(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Hetfield Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σου ξαναλεω, δεν μπορω να κρινω αυτα που αναφερεις αν δεν εχω ο ιδιος αποψη.
    Δεν γνωριζω αν εχεις δικιο ή αδικο, υπαρχει και το ΔΞ/ΔΑ.
    Αυτά που γράφω δεν είναι θέμα "προσωπικής άποψης".

    Είναι γεγονότα αδιαμφισβήτητα, τα οποία έχουν καταγραφεί παντού με σαφήνεια, ανεξάρτητα πολιτικής τοποθέτησης.
    Knowledge=Power=Energy=Matter=Mass; a good bookshop is just a genteel Black Hole that knows how to read... T. Pratchett-Discworld
    Πως φτάσαμε ως εδώ


  9. #72789
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    λεγατε
    Εγκώ ντεν έλεγκα ντίποτα , μπερίμενα κάποιον να μας σώσει αλλά είναι αδιαμφισβήτητο γεγονός πως όποιος και να ήταν ο προηγούμενος αυτό το πράγμα που υπάρχει τώρα δεν έχει ξαναγίνει στη χώρα.
    Γελάνε και τα παγκάκια του Ζαμπόν με αυτά που συμβαίνουν κάθε μέρα
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  10. #72790
    Εγγραφή
    28-08-2006
    Μηνύματα
    1.626
    Downloads
    9
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    30720/2560
    ISP
    Vodafone
    Router
    Vodafone H300S
    Η Κομισιόν είπε έχουμε κάνει άλματα και είμαστε σε καλό δρόμο.

  11. #72791
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από DOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η Κομισιόν είπε έχουμε κάνει άλματα και είμαστε σε καλό δρόμο.
    Εμείς και o Spiderman χαχαχαχχα
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  12. #72792
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από PetrosK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτά που γράφω δεν είναι θέμα "προσωπικής άποψης".

    Είναι γεγονότα αδιαμφισβήτητα, τα οποία έχουν καταγραφεί παντού με σαφήνεια, ανεξάρτητα πολιτικής τοποθέτησης.
    Αυτο που μπορω να πω με βεβαιοτητα για το ΕΣΥ εν μεσω πανδημιας ειναι οτι ειχαμε το καλυτερο συστημα εμβολιασμου στην Ευρωπη που ομως απευθυνοταν σε γνησιους Βαλκανιους πολιτες. Δυστυχως.

    Απο ενα σημειο και μετα η ασφαλεια του καθενος ηταν προσωπικη υποθεση, απο την αποψη οτι στο χερι του καθενος ειναι να
    1. Τηρει τα μετρα
    2. Τηρει τα πρωτοκολλα
    3. Εμβολιαζεται εγκαιρα
    Απο την στιγμη λοιπον που μεγαλη μεριδα των πολιτων "κουραστηκε" σε πολλα επιπεδα και δεν επαιρνε στα σοβαρα την πανδημια, ηταν φυσικη εξελιξη το συστημα να πιεστει και να κορεστει.
    Οπως με τον ιδιο τροπο ενα δικτυο νερου θα ζοριστει αν ανοιξουμε ολοι στην περιοχη τη βρυση ταυτοχρονα, τα συστηματα δεν σχεδιαζονται για να λειτουργουν σε capacity με απολυτα νουμερα.

    Θα μπορουσε να γινει καλυτερη διαχειριση του ΕΣΥ εν μεσω της πανδημιας;
    Μπορει ναι, μπορει και οχι, δεν γνωριζω γιατι προσωπικα εριξα ολο μου το βαρος στην προληψη, στον εμβολιασμο (εδωσα τελεσιγραφο και στους γονεις μου να φανουν ανταξιοι) κι οχι στο να χρειαστω εγω ή καποιος δικος μου να νοσηλευτει στο ΕΣΥ για θεραπεια.

  13. #72793
    Εγγραφή
    04-01-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Μηνύματα
    4.072
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Βρε Het, δεν σου είπα χθες να πας να βοηθήσεις τον Πιερρακάκη να φτιάξει τις σελίδες στο site του υπουργείου; Ορίστε τώρα, δεν πήγες κι ακόμα παιδεύεται...

    https://mindigital.gr/kyvernoasfaleia
    Have you been to Samos? No you have not been to Samos! :D :p

  14. #72794
    Εγγραφή
    27-05-2006
    Περιοχή
    Άγιοι Ανάργυροι
    Ηλικία
    52
    Μηνύματα
    13.198
    Downloads
    21
    Uploads
    1
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    100/10 - 600/120
    ISP
    Cosmote VDSL - 5G
    DSLAM
    ΟΤΕ - Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
    Router
    UntangleVM on esxi
    Τελικά τα ζώα θα ψηφίσουν την τελική ταφόπλακα του ΕΣΥ τώρα που μιλάμε και απλά είναι Πέμπτη.

    Συζητάμε μετά ποιος είναι καλύτερος ή χειρότερος... είναι απίστευτοι κλέφτες οι κυβερνώντες και δεν γίνεται να κάνετε τα στραβά μάτια ρε παιδιά σε όλα... κάπου έλεος.
    There's no substitute for experience
    CorollaClub

  15. #72795
    Εγγραφή
    10-10-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    4.255
    Downloads
    7
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    1 Gbps
    ISP
    Inalan
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε Het πηγαινε να δώσεις καμια βοήθεια στον Πιερρακάκη... όλες οι σελίδες του site του υπουργειου βγαίνουν με σφάλμα (εκτος απο την κεντρική)

    https://mindigital.gr/to-ypourgeio/apostoli

    Συνημμένο Αρχείο 243696
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sotos65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βρε Het, δεν σου είπα χθες να πας να βοηθήσεις τον Πιερρακάκη να φτιάξει τις σελίδες στο site του υπουργείου; Ορίστε τώρα, δεν πήγες κι ακόμα παιδεύεται...

    https://mindigital.gr/kyvernoasfaleia
    Ειπα να σε αγνοησω την πρωτη φορα ομως εχεις αποκτησει επικινδυνη εμμονη.
    Μηπως θα επρεπε να μιλησεις με τον παροχο σου;

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  Capture.PNG 
Εμφανίσεις:  10 
Μέγεθος:  48,4 KB 
ID: 243718

    ΥΓ: Η συστηματικη υποβολη troll μηνυματων επιτρεπεται;

Σελ. 4853 από 5230 ΠρώτηΠρώτη ... 48334843484848514852485348544855485848634873 ... ΤελευταίαΤελευταία

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας