Εμφάνιση 1-11 από 11
  1. #1
    Εγγραφή
    09-02-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Καλησπέρα παιδιά, επειδή σε λίγο καιρό μετακομίζω ψάχνομαι για καινούρια σύνδεση τηλεφωνίας και internet. Απ'όσο έχω ψάξει η online προσφορά της hol μου φαίνεται η καλύτερη με 24€ τον μήνα 90 λεπτά δωρεάν για τον πρώτο χρόνο και τέλος ενεργοποίησης στα 50€, σε αντίθεση με της wind η οποία δεν έχει κινητά και τέλος ενεργοποίησης 72€. Γνωρίζει να μου πει κάποιος τι ταχύτητες παίζουν στον Αγ. Ι. Ρέντη;;;

  2. #2
    Εγγραφή
    06-11-2007
    Μηνύματα
    325
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Wind
    Ρίξε και μια ματιά στις προσφορές της Wind, έχει πολύ καλές τιμές και από φίλους έχω ακούσει πως στο Ρέντη παίζει μια χαρά

  3. #3
    Εγγραφή
    09-02-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Σε αυτό που θέλω εγώ δηλαδή 24αρι internet και απεριόριστα αστικά υπεραστικά έχει ίδια τιμή 24€, χωρίς να έχει χρόνο ομιλίας σε κινητά και με ακριβότερο τέλος ενεργοποίησης.Γι'αυτό ρωτάω για την hol.

  4. #4
    Εγγραφή
    18-04-2013
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    44
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas_pap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό που θέλω εγώ δηλαδή 24αρι internet και απεριόριστα αστικά υπεραστικά έχει ίδια τιμή 24€, χωρίς να έχει χρόνο ομιλίας σε κινητά και με ακριβότερο τέλος ενεργοποίησης.Γι'αυτό ρωτάω για την hol.
    Hol h 4net βάλε, από ταχύτητες ξέρω ότι είναι οκ κατα 'κει....τις χρεώσεις για τα τηλ να σου πω την αλήθεια δεν τις θυμάμαι, η 4νετ αν δεν απατώμαι έχει πολύ μικρή χρέωση για κινητά από σταθερό, για τσέκαρέ το.

  5. #5
    Εγγραφή
    06-09-2011
    Περιοχή
    Ν. Ηράκλειο
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    416
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    Wind
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kostas_pap Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε αυτό που θέλω εγώ δηλαδή 24αρι internet και απεριόριστα αστικά υπεραστικά έχει ίδια τιμή 24€, χωρίς να έχει χρόνο ομιλίας σε κινητά και με ακριβότερο τέλος ενεργοποίησης.Γι'αυτό ρωτάω για την hol.
    Σωστό, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αξιόπιστη είναι σαν εταιρία. Βασικά ρώτησε και κάποιον άλλο, προσωπικά χρησιμοποιώ Wind και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος.

  6. #6
    Εγγραφή
    18-04-2013
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    επειδή το ψειρίζω κι εγώ λίγο τελευταία, αυτό που έχω δει για 24αρι και απεριόριστα τηλ σε σταθερά, εκτός από αυτά που είδες είναι της forthnet 27,9. Για να δεις αν σε συμφέρει πρέπει να τσεκάρεις κατά πόσο μιλάς σε κινητά από το σπίτι. Εγώ σκέφτομαι να κόψω την σύνδεση του κινητού, να το κάνω κάρτα και να μιλάω απ'το σταθερό, δεν ξέρω αν σε βολεύει εσένα γιατί οι χρεώσεις έχουν μεγάλη διαφορά. πρέπει να κάνεις τους υπολογισμούς σου , ανάλογα με την χρήση που κάνεις. 0,0299 το λεπτό για forthnet
    0,1706 το λεπτό για hol
    με ένα 5 2λεπτα τηλέφωνα 10*0,17=1,7, 10*0,03=0,3 διαφορά 1,4 ευρώ, νομίζω ότι θα γλυτώνω αρκετά, αν μιλάς 10 λεπτά την μέρα το νούμερο ξεφεύγει.
    ναι, ναι, το χω ψειρίσει όσο δεν πάει, ελπίζω να κάνω, σωστή επιλογή γιατί μετά από τόσο ψάξιμο αν πάρω πάλι πιο ακριβώ θα γελάν κι οι ρέγκες μαζί μου.
    Ψάξε και πες αν βρεις και τίποτα άλλο να το δω κι εγώ

  7. #7
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    επειδή το ψειρίζω κι εγώ λίγο τελευταία, αυτό που έχω δει για 24αρι και απεριόριστα τηλ σε σταθερά, εκτός από αυτά που είδες είναι της forthnet 27,9. Για να δεις αν σε συμφέρει πρέπει να τσεκάρεις κατά πόσο μιλάς σε κινητά από το σπίτι. Εγώ σκέφτομαι να κόψω την σύνδεση του κινητού, να το κάνω κάρτα και να μιλάω απ'το σταθερό, δεν ξέρω αν σε βολεύει εσένα γιατί οι χρεώσεις έχουν μεγάλη διαφορά. πρέπει να κάνεις τους υπολογισμούς σου , ανάλογα με την χρήση που κάνεις. 0,0299 το λεπτό για forthnet
    0,1706 το λεπτό για hol
    με ένα 5 2λεπτα τηλέφωνα 10*0,17=1,7, 10*0,03=0,3 διαφορά 1,4 ευρώ, νομίζω ότι θα γλυτώνω αρκετά, αν μιλάς 10 λεπτά την μέρα το νούμερο ξεφεύγει.
    ναι, ναι, το χω ψειρίσει όσο δεν πάει, ελπίζω να κάνω, σωστή επιλογή γιατί μετά από τόσο ψάξιμο αν πάρω πάλι πιο ακριβώ θα γελάν κι οι ρέγκες μαζί μου.
    Ψάξε και πες αν βρεις και τίποτα άλλο να το δω κι εγώ
    Δεν είναι απεριόριστα, μην παραπληροφορούμε τον κόσμο
    http://www.forthnetgroup.gr/Services...aspx?a_id=6208
    με κλήσεις προς τα κινητά όπως και προς τα σταθερά με απλή αστική χρέωση

  8. #8
    Εγγραφή
    18-04-2013
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    174
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από sdikr Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν είναι απεριόριστα, μην παραπληροφορούμε τον κόσμο
    http://www.forthnetgroup.gr/Services...aspx?a_id=6208
    το λινκ που έβαλε ςμε πάει στο γενικό του 3play;
    το 2play με 27,90 που βλέπω λέει απεριόριστα, είδες εσύ κάτι άλλο ή έκανα εγώ λάθος. ενημέρωσε pls

  9. #9
    Το avatar του μέλους sdikr
    sdikr Guest
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από giorg Εμφάνιση μηνυμάτων
    το λινκ που έβαλε ςμε πάει στο γενικό του 3play;
    το 2play με 27,90 που βλέπω λέει απεριόριστα, είδες εσύ κάτι άλλο ή έκανα εγώ λάθος. ενημέρωσε pls
    Ναι έχεις δίκαιο σε αυτό, για το 3play ήταν το λινκ, λάθος μου

  10. #10
    Εγγραφή
    09-02-2008
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    10
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Έκανα αίτηση τελικά στη hol ελπίζω να μου βγει σε καλό Αν όχι σε ένα χρόνο σε άλλον πάροχο!!!

  11. #11
    Εγγραφή
    23-04-2013
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    142
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    HOL
    πω ρε φίλε, λες και το καναν επίτηδες μόλις έβαλες βγάλαν μειωμένες τιμές στη forthnet 20ευρώ χωρίς απεριόριστα σταθερά (μόνο για forthnet) και 25ευρώ με απεριόριστα. Και στα δύο οι χρεώσεις για κινητά είναι αστικών κλήσεων στις τιμές που λεει παραπάνω. Πολύ καλός ο ανταγωνισμός, αν δεν είσαι εταιρία

Παρόμοια Θέματα

  1. Επιλογη Παροχου ADSL/VDSL στην Πατρα
    Από Okrad στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-04-13, 23:08
  2. Μηνύματα: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-09-12, 09:46
  3. Μηνύματα: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 31-08-12, 18:19

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας