Σελ. 18 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920232838 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 256-270 από 723
  1. #256
    Παιδια καλησπερα, ειδα πιο πανω που γραψατε οτι ενεργοποιηθηκαν καμπινες στη πλατεια Μεμου και περιξ και μαλιστα αρκετες μερες πισω..
    Πηρα τηλεφωνο πριν λιγο την wind, (ειμαι συνδρομητης internet+σταθερης), γεματος χαρα να κανω την αιτηση μου αλλα δυστυχως δεν εχει ενεργοποιηθει σε μενα ακομα.
    Να πω πως ειμαι μια ανασα απο την πλατεια Μεμου και θα ποσταρω απο κατω σε ποιο σημειο ακριβως. Καμπινες της wind οπως θα γνωριζετε υπαρχουν παντου στην περιοχη εδω και πολυ καιρο.
    Γνωριζεις κανα γειτονακι τι παιζει; Αν εχει παρει κανεις εδω διπλα και ερχεται συντομα και σε μενα;
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Screenshot_1.png  

    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SkidRAW : 21-07-18 στις 13:46.

  2. #257
    Εγγραφή
    06-11-2005
    Περιοχή
    ΝΙΚΑΙΑ - ΚΑΡΑΒΟΣΤΑΜΟ
    Ηλικία
    42
    Μηνύματα
    1.914
    Downloads
    8
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Router
    ΖΤΕ H367N
    Path Level
    Fastpath
    Στο 15 που είσαι δεν δίνει διαθεσιμότητα το site. Στο 17 δίνει. Μάλλον άλλο kv σε εξυπηρετεί που δεν είναι έτοιμο ακόμα.
    Σιφούνι μου στραβόραδο παλιά καταβολάδα,
    Κρασάκι μου που σ' έπινα όλη την εβδομάδα...

  3. #258
    Εγγραφή
    27-06-2018
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kost999 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να λέμε και οδό που ενεργοποιούνται οι vdsl συνδέσεις σας παρακαλώ.
    Πάροδος Βουρνόβα 33

  4. #259
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από vaggoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο 15 που είσαι δεν δίνει διαθεσιμότητα το site. Στο 17 δίνει. Μάλλον άλλο kv σε εξυπηρετεί που δεν είναι έτοιμο ακόμα.
    Σε ευχαριστω, απιστευτο παντως που ειναι συνδεδεμενος ο ακριβως διπλα και δεν εχει ερθει σε μενα ακομα, να δω ποσο καιρο θα παρει να συνδεσουν και μενα...ελπιζω οχι πολυ...

  5. #260
    Εγγραφή
    27-06-2018
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eliac7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι router δίνουνε;
    technicolor tg789

  6. #261
    Εγγραφή
    10-08-2016
    Μηνύματα
    327
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Έχουμε κανά νέο;

  7. #262
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dFatKiddo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχουμε κανά νέο;
    Το κοιταω σχεδον καθε μερα, χθες το βραδυ μολις μου βρηκε διαθεσιμοτητα, ειμαι διπλα στη Πλ.Μεμου. Θα παρω σημερα τηλεφωνο να ξεκινησουν οι διαδικασιες.

  8. #263
    Εγγραφή
    10-08-2016
    Μηνύματα
    327
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    ISP
    Cosmote
    Παίζει και αυτό, το είδα τυχαία.

    https://www.wind.gr/gr/wind/gia-tin-...is/wind-fiber/

  9. #264
    Δεν ειμαι ποτε τυχερος σε τετοια, δεν θα μπω καν στον κοπο :P

    Tωρα πριν λιγο εκανα την αιτηση για 200αρα, και περιμενω αυριο το mail τους ετσι ωστε να ξεκινησουν οι διαδικασιες..με το καλο και οι υπολοιποι.

  10. #265
    Εγγραφή
    27-06-2018
    Ηλικία
    29
    Μηνύματα
    27
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    Wind - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
    Ειχε πει ο οτε στην wind (οσων αφορα την μεταβαση μου απτο cosmote adsl σε wind vdsl) οτι 1 η ωρα σημερα θα εχει γινει η μεταβαση,και ηρθε ο τεχνικος της wind και η μεταβαση δεν ειχε γινει ακομα και θα δοθει εκ νεου ραντεβου με τον τεχνικο να ξαναερθει οταν γινει η μεταβαση!

  11. #266
    Το avatar του μέλους xasapis1821
    xasapis1821 Guest
    καλησπέρα παίδες, νέο μέλος εδώ. Κάτοικος Κορυδαλλού και με ενδιαφερει να παρω 100mbbs πακετο Fiber αλλα δεν ειμαι σιγουρος με ποιον παροχεα να παω. Εχω ADSL cosmote εδω και 12 χρονια, και εγω βαρεθει με τις αργες ταχυτητες. Κοιταω τα πακετα απο Wind και Cosmote και βλεπω η Wind προσφερει περισσοτερα με 7 ευρώ φθηνότερα, και δεν ξερω με ποιον να παω γιατι εχω ακουσει η Wind ειναι λιγοτερο αξιοπιστη απο τον ΟΤΕ. Ειχα παρει ΟΤΕ να ρωτησω για την 100αρα και μου ζηταγαν ταυτοτητα και ΑΦΜ και δεν ξερω για ποιον λογο τα χρειαζονται αυτα και τους το εκλεισα. Αν γνωριζει καποιος παραπανω θα το εκτιμουσα. Να σημειωσω, οτι το συμβολαιο ADSL που το εχω τοσα χρονια μετα απο καποιους μηνες, αρχισα να πληρωνω παραπανω γτ ειχε ληξει και δεν το θυμηθηκαμε και πληρωναμε για χρονια παραπανω αποτι επρεπε, και δεν μας ειχαν ενημερωσει παρα μονο οταν το παρατηρησα.

  12. #267
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xasapis1821 Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα παίδες, νέο μέλος εδώ. Κάτοικος Κορυδαλλού και με ενδιαφερει να παρω 100mbbs πακετο Fiber αλλα δεν ειμαι σιγουρος με ποιον παροχεα να παω. Εχω ADSL cosmote εδω και 12 χρονια, και εγω βαρεθει με τις αργες ταχυτητες. Κοιταω τα πακετα απο Wind και Cosmote και βλεπω η Wind προσφερει περισσοτερα με 7 ευρώ φθηνότερα, και δεν ξερω με ποιον να παω γιατι εχω ακουσει η Wind ειναι λιγοτερο αξιοπιστη απο τον ΟΤΕ. Ειχα παρει ΟΤΕ να ρωτησω για την 100αρα και μου ζηταγαν ταυτοτητα και ΑΦΜ και δεν ξερω για ποιον λογο τα χρειαζονται αυτα και τους το εκλεισα. Αν γνωριζει καποιος παραπανω θα το εκτιμουσα. Να σημειωσω, οτι το συμβολαιο ADSL που το εχω τοσα χρονια μετα απο καποιους μηνες, αρχισα να πληρωνω παραπανω γτ ειχε ληξει και δεν το θυμηθηκαμε και πληρωναμε για χρονια παραπανω αποτι επρεπε, και δεν μας ειχαν ενημερωσει παρα μονο οταν το παρατηρησα.
    το ΑΦΜ και τον αριθμο ταυτοτητας τον θελουν για την εναρξη συμβολαιου σε οποιο προγραμμα πας.
    τουλαχιστον 5 χρονια στη wind εδω στον Κορυδαλλο, δεν ειχα καποιο θεμα παρα μονο 2-3 φορες το οποιο λυθηκε το πολυ σε μια μερα (συμβαινουν αυτα παντου)
    εγω παντως εχω κανει αιτηση για 200αρη εδω και 3 μερες στη wind και περιμενω..

  13. #268
    Το avatar του μέλους xasapis1821
    xasapis1821 Guest
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Μπορώ να κανω και εγω αιτηση ενδιαφεροντος ; εχω τσεκαρει την ιστοσελιδα και τα πακετα δεν ειναι ακομα διαθεσιμα στην περιοχη μας, αρα πως ακριβως γινεται να κανω αιτηση ; στη γειτονια μου βεβαια εχουν βαλει παντου καφαο της Wind τα καινουργια, αλλα δεν νομιζω να τα εχουν ενεργοποιησει ακομα

  14. #269
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xasapis1821 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ για την απάντηση. Μπορώ να κανω και εγω αιτηση ενδιαφεροντος ; εχω τσεκαρει την ιστοσελιδα και τα πακετα δεν ειναι ακομα διαθεσιμα στην περιοχη μας, αρα πως ακριβως γινεται να κανω αιτηση ; στη γειτονια μου βεβαια εχουν βαλει παντου καφαο της Wind τα καινουργια, αλλα δεν νομιζω να τα εχουν ενεργοποιησει ακομα

    Πρεπει να εχεις πρωτα διαθεσιμοτητα για να κανεις αιτηση. Αμα το site δεν σου εχει διαθεσιμοτητα ακομα δεν μπορεις να κανεις τιποτα προς το παρων παρα μονο υπομονη. Αν δεις λιγο πιο πανω ενω ειχανε βαλει κουτια η WIND δεν ειχα διαθεσιμοτητα και ξαφνικα την προηγουμενη βδομαδα, λογω του οτι το κοιτουσα και καθημερινα, εμφανιστηκε. Ειχα παρει και πιο πριν να δω αν μπορουσα να κανω κατι αλλα δεν γινοταν. Φαντασου καποια στιγμη για 2 βδομαδες ειχε διαθεσιμοτητα το νουμερο 17 και εγω στο 15 που ειμαι δεν ειχα,προφανως αλλο κουτι, αλλα θελω να σου πω οτι μπορει ο διπλα σου να εχει και να μην εχει φτασει ακομα σε σενα. Μονο να περιμενεις μπορεις δυστυχως σε αυτη τη περιπτωση, αλλα δεν νομιζω να αργησεις πολυ...

  15. #270
    Εγγραφή
    31-08-2011
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    158
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    COSMOTE
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΡΕΝΤΗΣ
    Σήμερα, πέρασα από τις καμπίνες στην Δημητρακοπούλου και τριγύρω και τις ακούω να δουλεύουν μέσα τα ανεμιστηράκια... λέτε να έρχεται η στιγμή;

Σελ. 18 από 49 ΠρώτηΠρώτη ... 8131617181920232838 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 439
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-02-15, 14:58
  2. Μηνύματα: 753
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-13, 01:03
  3. Μηνύματα: 85
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-01-13, 18:00
  4. Μηνύματα: 73
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-10-12, 15:12
  5. Μηνύματα: 204
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-04-12, 06:22

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας