Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 1-15 από 36
  1. #1
    Εγγραφή
    22-11-2005
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ς
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  fu85ll.jpg 
Εμφανίσεις:  109 
Μέγεθος:  633,7 KB 
ID: 139676
    οποτε μπορειτε μεχρι 22/6 να σπασετε το συμβολαιο σταθερης τηλ που εχετε ...
    λογικα ειτε θα παρετε εξτρα εκπτωση για να μεινετε ή θα σας απελευθερωσουν...

  2. #2
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Μόνο για όποιον έχει Διεθνή είναι?

  3. #3
    Εγγραφή
    16-09-2013
    Περιοχή
    Χολαργός
    Μηνύματα
    284
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Forthnet
    DSLAM
    Forthnet - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μόνο για όποιον έχει Διεθνή είναι?
    Λογικά ναι,διότι τα εντος Ελλάδος είναι απεριόριστα, αν εχεις το ανάλογο πρόγραμμα.αν κάποιος δεν έχει απεριόριστα σταθερά ας μας ενημερωσει

  4. #4
    Εγγραφή
    22-11-2005
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ς
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    Οι αλλαγες πλεον ειναι για ολα τα πακετα! γελοια πραγματα αντι για μειωσεις κανουν αυξησεις...
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...B5%CE%B9%CF%82
    Η χρέωση κλήσεων προς διεθνή σταθερά «Ζώνης 1» αυξάνεται από 0,2200€/λεπτό σε 0,2995€/λεπτό
    Η χρέωση κλήσεων προς διεθνή σταθερά «Ζώνης 2» αυξάνεται από 0,2600€/λεπτό σε 0,3501€/λεπτό
    Εφαρμόζεται πολιτική ορθής χρήσης 400 λεπτών για κλήσεις προς σταθερά Αλβανίας (από 500 λεπτά που ισχύει σήμερα) , Π.Γ.Δ.Μ (Σκόπια), Σερβίας και Φιλιππίνων, στα προγράμματα WIND Double Play L, WIND One XL και στην υπηρεσία WIND International
    H χρέωση αστικών κλήσεων, όπου αυτή εμπίπτει, αυξάνεται από 0,0308€/λεπτό σε 0,0542€/λεπτό



    Ο συνδρομητής που δε συμφωνεί με την ανωτέρω αύξηση μπορεί να καταγγείλει τη σύμβασή του με τη WIND Ελλάς εντός ενός (1) μηνός από την παρούσα ενημέρωση, σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στη σύμβαση.
    Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ 23%.

  5. #5
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kage Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αλλαγες πλεον ειναι για ολα τα πακετα! γελοια πραγματα αντι για μειωσεις κανουν αυξησεις...

    Ο συνδρομητής που δε συμφωνεί με την ανωτέρω αύξηση μπορεί να καταγγείλει τη σύμβασή του με τη WIND Ελλάς εντός ενός (1) μηνός από την παρούσα ενημέρωση, σύμφωνα με τα προβλεπόμενα στη σύμβαση.
    Σε όλες τις τιμές περιλαμβάνεται ΦΠΑ 23%.

    Δηλαδή τι? Ακόμα κι εμείς που έχουμε Double Play με 20€ το μήνα από Wind και καθόλου χρόνο ομιλίας προς εξωτερικό, μπορούμε να φύγουμε δωρεάν?? Αν ισχύει, παίρνουμε 2 γραμμές από τη Wind και τις πάμε στη HOL με το Double Play των 22€ που έχει Απεριόριστα Διεθνή!

  6. #6
    Εγγραφή
    22-11-2005
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ς
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    ναι οι αλλαγες εγιναν απ οτι γραφουν σε ολα τα προγραμματα !
    απλα ρωτα στην hol αν και νομιζω το χει σταματησει,αν ειναι voip τηλ.Νομιζω μονο η cyta εχει voip.
    μιλαμε για αυξησεις 36%,35% και 75% αντιστοιχα!!!
    Tαυτοχρονα και πλεον χρεωση 25cents στην εξυπηρετηση πελατων που ηταν free για καποια χρονια!
    ---------------------------------
    οι αυξησεις που καναν φτασαν τις travel sim(κινητα με νεο νουμερο ή ακομη και φορητοτητας) μιας και τις κοιταξα!!!!
    υπαρχει vodafone international,travel sim

    www.MySims2Go.com

    Tazamobile

    intertelecom.gr η planetsim.gr

    https://www.google.gr/#q=sim%20travel%20card

    https://www.google.gr/#q=free+roaming+sim

  7. #7
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Ρε μάγκες, τι χρειάζεται να κάνω για να αμφισβητήσω το συμβόλαιο της WIND και να φύγω δωρεάν? Γιατί το συζήτησα και με τους δικούς μου που έχουν 2 γραμμές WIND και θέλουν να βάλουν το πρόγραμμα της HOL με 22€. Επίσης θα ζητήσουμε και HOL TV δωρεάν.

  8. #8
    Εγγραφή
    22-11-2005
    Μηνύματα
    444
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    ISP
    ς
    SNR / Attn
    6(dB) / 24(dB)
    παρε ενα τηλ.13800 αυτη ειναι η wind τους λες οτι θελω να σπασω το συμβολαιο.κανω φορητοτητα σε αλλη ή απλα μπαινω σε αοριστου προγραμμα ή κλεινει η γραμμη μεχρι να την παω αλλου?
    λογικα οτι θελεις εσυ.προτιμησε φορητοτητα.
    μετα ρωτας την Hol.με 22ε δωρεαν ολα(ελλαδα+εξωτερικο) κ 300 λεπτα στα κινητα ΔΕΝ παιζει να σου δωσουν δωρεαν tv.
    η τιμη ειναι πολυ καλη και διαβαζω οτι δεν εχει τοσους περιορισμους(400'σε χ χωρες) οσες η wind στις διεθνεις κλησεις!!!
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...83%CE%BA%CE%BF!

  9. #9
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από kage Εμφάνιση μηνυμάτων
    παρε ενα τηλ.13800 αυτη ειναι η wind τους λες οτι θελω να σπασω το συμβολαιο.κανω φορητοτητα σε αλλη ή απλα μπαινω σε αοριστου προγραμμα ή κλεινει η γραμμη μεχρι να την παω αλλου?
    λογικα οτι θελεις εσυ.προτιμησε φορητοτητα.
    μετα ρωτας την Hol.με 22ε δωρεαν ολα(ελλαδα+εξωτερικο) κ 300 λεπτα στα κινητα ΔΕΝ παιζει να σου δωσουν δωρεαν tv.
    η τιμη ειναι πολυ καλη και διαβαζω οτι δεν εχει τοσους περιορισμους(400'σε χ χωρες) οσες η wind στις διεθνεις κλησεις!!!
    http://www.adslgr.com/forum/threads/...83%CE%BA%CE%BF!
    Ευχαριστώ. Με τη ΗΟL TV υπάρχει ένα "κόλπο", αλλά δεν ξέρω αν θα πετύχει. Τη ζητάς για 2-3 μήνες δοκιμαστικά δωρεάν και μετά αν πας να τη διακόψεις, στην αφήνουν δωρεάν για αόριστο χρόνο...

    - - - Updated - - -

    Ωραία. Έστειλα ένα mail στη WIND να μου πει τι χρειάζεται. Αν δεν πάρουν μέχρι την Παρασκευή, θα τους καλέσω εγώ.

  10. #10
    Εγγραφή
    17-09-2006
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    wind
    Router
    fritz
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ. Με τη ΗΟL TV υπάρχει ένα "κόλπο", αλλά δεν ξέρω αν θα πετύχει. Τη ζητάς για 2-3 μήνες δοκιμαστικά δωρεάν και μετά αν πας να τη διακόψεις, στην αφήνουν δωρεάν για αόριστο χρόνο...

    - - - Updated - - -

    Ωραία. Έστειλα ένα mail στη WIND να μου πει τι χρειάζεται. Αν δεν πάρουν μέχρι την Παρασκευή, θα τους καλέσω εγώ.

    Μπες στο my wind και πάτα υποστήριξη και στείλε την πρόθεση σου να φύγεις λόγω αυξήσεων. Παίρνεις άμεσα κωδικό και είσαι κατοχυρωμένος ότι τους ειδοποίησες.

    - - - Updated - - -

    Μετά από αίτημα φορητότητας σε cyta μου πρότειναν 17€ double play (me 300' προς κινητά). διάρκεια 18 μήνες

    Η cyta μου δίνει στα 18€ με 160' κινητά (24mbs) + απεριόριστα σταθερά. διάρκεια 24 μήνες

    Δεν εχω αποφασίσει αλλά μάλλον με βλέπω προς cyta λόγω καλύτερου internet.

    Ποια είναι η γνώμη σας?

  11. #11
    Εγγραφή
    29-03-2008
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    1.134
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    7974/ 1020
    ISP
    Wind
    DSLAM
    Wind - ΤΟΥΜΠΑ
    SNR / Attn
    9.0(dB) / 38(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Στη cyta νομιζω το τηλεφωνο ειναι voip, με οτι σημαινει αυτο. Εγω προσωπικα προτιμω το κλασικο pots, αλλα ειναι ξεκαθαρα υποκειμενικο θεμα.
    CPU: AMD Phenom ΙΙ X4 955, CPU Fan: CoolerMaster Hyper T4, MoBo: ASUS M3A78-T, RAM: 2x2GB Kingston Hyper-X + 2x2GB 800MHz, GPU: Gigabyte GTX 750 TI 2GB Windforce, Case: CoolerMaster HAF 922, PSU: SEASONIC G-550 GOLD 550W

  12. #12
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    @aek1000

    Ζήτα και μια προσφορά από τη HOL, μήπως στη δώσουν για 12 μήνες. Νομίζω κάποιο μέλος εδώ με HOL έχει Απεριόριστα Σταθερά + 160' προς κινητά + HOL TV με 17€, αν δεν κάνω λάθος. Πάντως στη θέση σου, αν είχα δίλημμα Cyta με WIND, θα επέλεγα Cyta δαγκωτό (και απ' όλες αυτές, τη HOL)...

    Υ.Γ. Για το MyWind θα το ψάξω αύριο, η μάνα μου έχει τους κωδικούς.

    - - - Updated - - -

    Πολύ ωραία! Το MyWind μου λέει πως οι κωδικοί, αλλά ΚΑΙ το Username είναι λάθος!!! Τα γράφω ακριβώς όπως ήρθαν σε SMS. Επίσης δοκίμασα και του παππού μου και είναι και αυτό λάθος! Πατάω την επιλογή πως ξέχασα τον κωδικό και μου λέει πως και τα δύο usernames ΔΕΝ υπάρχουν!!!

    Φοβερή εταιρία η Wind! Μόνοι τους έφτιαξαν τα Accounts και δε δουλεύουν! Τουλάχιστον η HOL εμένα με άφησε να διαλέξω μόνος μου username και password!! Τώρα για να το φτιάξουν αυτό στο MyWind, πρέπει να πάρω την εξυπηρέτηση! Τραγικοί!
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MitsosDaBest13 : 28-05-14 στις 19:37.

  13. #13
    Εγγραφή
    17-09-2006
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    110
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    24576/1024
    ISP
    wind
    Router
    fritz
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από MitsosDaBest13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    @aek1000

    Ζήτα και μια προσφορά από τη HOL, μήπως στη δώσουν για 12 μήνες. Νομίζω κάποιο μέλος εδώ με HOL έχει Απεριόριστα Σταθερά + 160' προς κινητά + HOL TV με 17€, αν δεν κάνω λάθος. Πάντως στη θέση σου, αν είχα δίλημμα Cyta με WIND, θα επέλεγα Cyta δαγκωτό (και απ' όλες αυτές, τη HOL)...

    Υ.Γ. Για το MyWind θα το ψάξω αύριο, η μάνα μου έχει τους κωδικούς.

    - - - Updated - - -

    Πολύ ωραία! Το MyWind μου λέει πως οι κωδικοί, αλλά ΚΑΙ το Username είναι λάθος!!! Τα γράφω ακριβώς όπως ήρθαν σε SMS. Επίσης δοκίμασα και του παππού μου και είναι και αυτό λάθος! Πατάω την επιλογή πως ξέχασα τον κωδικό και μου λέει πως και τα δύο usernames ΔΕΝ υπάρχουν!!!

    Φοβερή εταιρία η Wind! Μόνοι τους έφτιαξαν τα Accounts και δε δουλεύουν! Τουλάχιστον η HOL εμένα με άφησε να διαλέξω μόνος μου username και password!! Τώρα για να το φτιάξουν αυτό στο MyWind, πρέπει να πάρω την εξυπηρέτηση! Τραγικοί!

    Πρέπει να εγγραφεις! Δεν ισχύουν αυτά που σου εστειλαν. (on line)

  14. #14
    Εγγραφή
    20-12-2011
    Περιοχή
    Usa
    Μηνύματα
    4.814
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    300/30
    ISP
    >Vodafone<
    Router
    VF Power Station 6
    Path Level
    Fastpath
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από aek1000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να εγγραφεις! Δεν ισχύουν αυτά που σου εστειλαν. (on line)
    Αχαχαχαχ! Κάθομαι και καταριέμαι τη WIND πόση ώρα και τελικά χρειαζόταν να φτιάξω εγώ το Account! Νόμιζα πως οι κωδικοί που μας είχαν στείλει ότι ήταν για το MyWind... Τελικά έστειλα κι από εκεί θέμα φορητότητας και ζήτησα δωρεάν διακοπή. Thanks!

  15. #15
    Εγγραφή
    09-11-2006
    Μηνύματα
    2.252
    Downloads
    3
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    102400/10240
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
    Router
    Speedport Plus 2
    SNR / Attn
    26(dB) / 2(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Η Σούλα επί το έργον

    (για το γκρεμό πάνε κι αυτοί με τέτοια μυαλά)

Σελ. 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 08-09-14, 00:16
  2. Μηνύματα: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 12-04-14, 11:59
  3. Μηνύματα: 15
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-03-14, 22:13
  4. Μηνύματα: 19
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-13, 17:21
  5. Μηνύματα: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-13, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας