Σελ. 10 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 136-150 από 166
  1. #136
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Θα πρέπει να βγάλουν και εφαρμογή για windows, υπάρχουν και τηλέφωνα και tablet πλεον. Εγώ το δοκιμασα σήμερα στον υπολογιστή με bluestack, πολύ καλό και 1 ευρώ δεν είναι τίποτα

  2. #137
    Εγγραφή
    05-07-2009
    Περιοχή
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    930
    Downloads
    1
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    105000/10996
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
    Router
    Speedport plus
    SNR / Attn
    9.5(dB) / 6.5(dB)
    Path Level
    Interleaved
    Αν ενεργοποιήσω την υπηρεσία, συνεπάγεται κάποια νέα δέσμευση η έχει κάποιο διάστημα ελάχιστης παραμονής?? ρωτάω γιατί βλέπω ότι δίνουν τους 2 πρώτους μήνες δώρο, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα παραμείνω στη συτα με τη λήξη του συμβολαίου μου το Σεπτέμβρη, όποτε δε θέλω να βρεθώ προ εκπλήξεων.

  3. #138
    Εγγραφή
    09-05-2005
    Περιοχή
    Μαρούσι -Αθήνα- Ηράκλειο Κρήτης
    Ηλικία
    61
    Μηνύματα
    454
    Downloads
    28
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    51200/5120
    ISP
    Vodafone
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΜΑΡΟΥΣΙ
    Router
    Oxygen Hpv1500
    SNR / Attn
    9.5(dB) / (dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εκαναν τίποτε με την υπερβολική κατανάλωση μπαταρίας?
    μας ενημερωσαν οτι η τελευταια αναβαθμιση εχει υποστει βελτιωσεις δεν το εχω ελεγξει προσωπικα για να σου απαντησω

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από anthip09 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ενεργοποιήσω την υπηρεσία, συνεπάγεται κάποια νέα δέσμευση η έχει κάποιο διάστημα ελάχιστης παραμονής?? ρωτάω γιατί βλέπω ότι δίνουν τους 2 πρώτους μήνες δώρο, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι θα παραμείνω στη συτα με τη λήξη του συμβολαίου μου το Σεπτέμβρη, όποτε δε θέλω να βρεθώ προ εκπλήξεων.
    η υπηρεδια πλεον ενεργοποιητε ανα μηνα ή απενεργοποιητε
    Θέματα παρόχων Δικτύων τηλεφωνίας- ίντερνετ,Συμβάσεις παρόχων τηλεφωνίας με ειδικές τιμές και όρους ,Τηλεφωνικές εγκαταστασεις ,τηλ κέντρα Συστήματα ασφαλείας

  4. #139
    Εγγραφή
    31-08-2010
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    50/50 MBit
    ISP
    HCN, HOL, FORTHNET
    Router
    RB951G- Motorola SBV5121E
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jimavagianos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απόσβεση γίνεται στην αγορά του Fritzbox σε λίγα χρόνια και μόνο από τη χρήση του γεωγραφικού αριθμού εκτός σπιτιού με voip γλυτώνοντας το πάγιο των 3 ευρώ/μήνα οπότε σε 5 χρόνια βγήκε η αξία τής εκπληκτικής αυτής πολυσυσκευής (adsl/vdsl router annex a,b,m, ολοκληρωμένο pbx με διεπαφές για pstn/isdn συσκευές, τηλεφωνητές, ενσωματωμένο fax πανεύκολα από το web interface για κλασσικές γραμμές ή και voip με Τ38, wifi dual band 2.4 και 5 ghz, dect station, 4 port gigabit lan, 2 usb με host δυνατότητες κτλ κτλ). Το στήσιμο είναι για παιδάκια προσχολικής ηλικίας ειδικά με τα τελευταία firmware για fritzbox. Ένα κλικ για sip register από το διαδίκτυο και μπαίνουμε με τον αγαπημένο μας sip client στη φορητή συσκευή. Αν επιθυμούμε και vpn στη φορητή συσκευή android/ios και αυτό πανεύκολα αφού ενεργοποιήσουμε το vpn στο fritzbox και έχοντας δική του dyndns υπηρεσία (για την περίπτωση που έχουμε δυναμικό ip), με IPSEC Xauth PSK, που υποστηρίζεται αμιγώς από ANDROID ICS και μετά συνδεόμαστε πανεύκολα στο δίκτυο με το FRITZBOX και έχουμε πάλι εισερχόμενες/εξερχόμενες σε όσες voip υπηρεσίες επιθυμούμε για να έχουμε π.χ. και γεωγραφικούς αριθμούς από το εξωτερικό και όχι μόνο στη CYTA. Η αδιάλειπτη παροχή ρεύματος στη CYTA απαιτείται για να λειτουργεί Internet/τηλέφωνο στο χώρο που λειτουργεί η υπηρεσία. Ωστόσο αν γίνει διακοπή ρεύματος θα έχεις σταθερό αν έχεις απόθεμα ένεργειας στη φορητή συσκευή και σύνδεση με το διαδίκτυο π.χ. από ραδιοδίκτυο κινητής με επαρκή κάλυψη. Μια φορά καλή η δυνατότητα που παρέχει η CYTA αλλά κακό το πάγιο! Δεν είναι μεγάλο αλλά αν μπορεί να αποφευχθεί γιατί να μη γίνει ώστε να μπορεί ο πολύς κόσμος να απολαμβάνει το σταθερό του και εκτός σπιτιού όπως κάνω εγώ σχεδόν 10 χρόνια τώρα με υλοποιήσεις που έχουν αναφερθεί και από άλλους σε προγενέστερα μηνύματα...
    Μια ερωτηση : Στις USB μπορεις να εγκαταστησεις USB Chan dongle; Ξερεις τα 3G στικακια της Huawei που δεχονται sim card ωστε
    να εχεις ενα εξτρα trunk κινητης τηλεφωνιας. Επισης το PBX που διαθετει υποστηριζει DISA;
    Ευχαριστω.

    - - - Updated - - -

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ludist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατάλαβα κάτι λάθος;

    Στην www.omnivoice.eu η χρέωση για γεωγραφικό αρισμό είναι μισό ευρώ τον μήνα αντί για 3.
    https://www.omnivoice.eu/index.cfm/doc/105/cat/5

    Χρησιμοποιείς όποιο προγραμμα θες ακόμη και σε windows mobile (τα παλιά, όχι τα phone).

    Σπίτι: spa3102 (ανυπόφορη ρύθμιση αλλα μπετόν αρμέ)
    Android: csipsimple ή όποιο σας βολέψει (δεν έχω αξιοσημείωτο battery drain - μην ξεχνάτε τις ρυθμίσεις που βοηθούν)
    iOS: linphone, bria ή όποιο σας βολέψει
    Linux: yate ή όποιο σας βολέψει
    Windows Mobile (τα παλαιολιθικά): PortGo ή όποιο σας βολέψει
    Windows Phone: καποιο θα υπάρχει, δεν μπορεί.
    Το csipsimple ειναι open source και ειναι διαθεσιμο για ολες τις πλατφορμες.
    Αν και σε windows phone μια φορα με κολησε και δεν εκλεισε την γραμμη που ηταν κλιση δοκιμης
    και χρεωθηκα 5ωρες κλιση κινητου.

  5. #140
    Εγγραφή
    02-06-2002
    Περιοχή
    Ν. Ιωνία
    Μηνύματα
    768
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    100Mb/100Mb
    ISP
    Inalan
    Και για Firefox OS.
    Αναγκάστηκα να αγοράσω ένα android 4.2 της turbox αλλά εκεί δεν μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή γιατί είναι πλαισιο store κι όχι google store. Θα μπορούσαν να δίνουν την εφαρμογή κατευθείαν από τη σελίδα τους.
    Τώρα έχω 2 smartphones κι όχι cyta 4u, που ήταν κι ο βασικός παράγοντας που επέλεξα cyta.

    Όπως διάβασα πιο πάνω αρνούνται να δώσουν τις ρυθμίσεις sip οπότε δεν μπορώ να το ρυθμίσω σε δικό μου client.
    Όταν είχατε PSTN, είχα ISDN. Όταν περιμένατε να πάει 22:00 για να πληρώσετε μισή χρονοχρέωση, εγώ είχα flat rate GPRS. Όταν βάλατε ADSL Shared LLU, εγώ είχα SDSL full LLU. Όταν αναβαθμίσατε σε 2play ADSL2, εγώ είχα 3play ADSL2+ Annex M. Kαι τώρα που ψάχνετε για VDSL, εγώ έχω ήδη FTTH.

  6. #141
    Εγγραφή
    30-10-2003
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    268
    Downloads
    5
    Uploads
    0
    Τύπος
    Other / Άλλο
    Ταχύτητα
    1 Gbps / 150 Mbps
    ISP
    Cosmote
    Router
    FRITZ!Box Fon WLAN 7590
    Κρίμα αλλά και ο αποδέκτης της κλήσης, που ξέχασε, επίσης, να το κλείσει τόσο καλή μπαταρία είχε στο κινητό του? Χαχα. Μέχρι πριν κάποια χρόνια στο 2ωρο έπεφτε η γραμμή αλλά μάλλον έχει αρθεί αυτός ο περιορισμός ώστε να χρεώνονται κερατιάτικα σε άτυχα περιστατικά σαν το παραπάνω!
    Ζωντανά με την εκπομπή "Γυρίζοντας με 78 στροφές" κάθε Δευτέρα και Πέμπτη 10-12 μ.μ. (ώρες Ελλάδος) από το www.radio-nostalgia.gr

  7. #142
    Εγγραφή
    31-08-2010
    Περιοχή
    Thessaloniki
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    62
    Downloads
    21
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    50/50 MBit
    ISP
    HCN, HOL, FORTHNET
    Router
    RB951G- Motorola SBV5121E
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από wouilli Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια ερωτηση : Στις USB μπορεις να εγκαταστησεις USB Chan dongle; Ξερεις τα 3G στικακια της Huawei που δεχονται sim card ωστε
    να εχεις ενα εξτρα trunk κινητης τηλεφωνιας. Επισης το PBX που διαθετει υποστηριζει DISA;
    Ευχαριστω.

    - - - Updated - - -



    Το csipsimple ειναι open source και ειναι διαθεσιμο για ολες τις πλατφορμες.
    Αν και σε windows phone μια φορα με κολησε και δεν εκλεισε την γραμμη που ηταν κλιση δοκιμης
    και χρεωθηκα 5ωρες κλιση κινητου.
    Edit: Ουπς λαθος το LinPhone ειναι open source και διαθεσιμο για ολες τις πλατφορμες και οχι το csipsimple

  8. #143
    Εγγραφή
    27-06-2007
    Ηλικία
    37
    Μηνύματα
    2.947
    Downloads
    6
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL2+
    Ταχύτητα
    12608/883
    ISP
    Vodafone
    Router
    ZXHN H208N
    Έκανα φορητότητα στη cyta από vodafone μόνο και μόνο για το cyta 4u! Αν και η cyta δεν έχει καταφέρει να αναδείξει την υπηρεσία ακούγεται σουπερ !! Ελπίζω να μην απογοητευτώ ...

  9. #144
    Εγγραφή
    18-06-2008
    Περιοχή
    Παγκράτι
    Μηνύματα
    853
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - ΜΟΙΡΕΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από guzel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έκανα φορητότητα στη cyta από vodafone μόνο και μόνο για το cyta 4u! Αν και η cyta δεν έχει καταφέρει να αναδείξει την υπηρεσία ακούγεται σουπερ !! Ελπίζω να μην απογοητευτώ ...
    Εγώ την έχω χρησιμοποιήσει στον υπολογιστή μου (μέσω του bluestack αφού δεν υπάρχει εφαρμογή για windows) και δουλεύει μια χαρά πάντως.

  10. #145
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Καλημέρα
    Χρησιμοποιεί κανένας το cyta4u σε συσκευή xiaomi ?
    Εχει προβληματα ή είναι ΟΚ ?

    Εχω το redmi3 pro (ανδροιδ 5.1.1) global rom
    Πέρασα το cyta4u
    Χάνει το registration στους servers της cyta (not connected) και θέλει χειροκίνητη παρέμβαση για connect, μετά δουλεύει backround σε λίγη ώρα disconnect ξανα μανά τα ίδια
    Δουλεύει (όσο δουλεύει) και με wifi και με cellular data

    To έχω και στο παλιό μου κινητό sony M2 double, kikcat4.4
    Δουλεύει άψογα, δεν χάνει το connection ποτέ (εκτός αν κλείσω την εφαρμογή ή το κινητό )

    To cyta4U δουλεύει υποτίθεται και με android 5 android 6
    Μίλησα με cyta, έπεσα σε τεχνικό που γνώριζε το redmi3 - τζίφος

    Εχω δοκιμάσει πολλά πάλι τζίφος
    Εχει καταφέρει κανένας τίποτα ?
    Καμμιά ιδέα

    Προς το παρόν κυκλοφορώ με δύο κινητά - άβολο και ακριβό (πρέπει να έχω data kaiστο σονυ


    Ευχαριστώ

  11. #146
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα
    Χρησιμοποιεί κανένας το cyta4u σε συσκευή xiaomi ?
    Εχει προβληματα ή είναι ΟΚ ?

    Εχω το redmi3 pro (ανδροιδ 5.1.1) global rom
    Πέρασα το cyta4u
    Χάνει το registration στους servers της cyta (not connected) και θέλει χειροκίνητη παρέμβαση για connect, μετά δουλεύει backround σε λίγη ώρα disconnect ξανα μανά τα ίδια
    Δουλεύει (όσο δουλεύει) και με wifi και με cellular data

    To έχω και στο παλιό μου κινητό sony M2 double, kikcat4.4
    Δουλεύει άψογα, δεν χάνει το connection ποτέ (εκτός αν κλείσω την εφαρμογή ή το κινητό )

    To cyta4U δουλεύει υποτίθεται και με android 5 android 6
    Μίλησα με cyta, έπεσα σε τεχνικό που γνώριζε το redmi3 - τζίφος

    Εχω δοκιμάσει πολλά πάλι τζίφος
    Εχει καταφέρει κανένας τίποτα ?
    Καμμιά ιδέα

    Προς το παρόν κυκλοφορώ με δύο κινητά - άβολο και ακριβό (πρέπει να έχω data kaiστο σονυ


    Ευχαριστώ
    Πήγαινε εργαλεία-->κέντρο α...κατι (κρυβεται το υπολοιπο, κακος σχεδιασμος, ειναι ενα εικονιδιο σαν πρασινη ασπιδα), απο εκει "δικαιωματα"-->"αυτοματη εναρξη" και ρυθμισε το cyta4u να μπορει να εκκινει αυτοματα. Λογικά περιμένω έτσι να λειτουργήσει.

    Δοκίμασε λίγο αυτό και πες μας αν διορθώθηκε. Το Miui των xiaomi δεν επιτρεπει την αυτοματη εκκινηση apps για να εξοικονομει μπαταρια, αλλα αυτο μπλεκει τις ειδοποιησεις ενιοτε.

  12. #147
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από marcus1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήγαινε εργαλεία-->κέντρο α...κατι (κρυβεται το υπολοιπο, κακος σχεδιασμος, ειναι ενα εικονιδιο σαν πρασινη ασπιδα), απο εκει "δικαιωματα"-->"αυτοματη εναρξη" και ρυθμισε το cyta4u να μπορει να εκκινει αυτοματα. Λογικά περιμένω έτσι να λειτουργήσει.

    Δοκίμασε λίγο αυτό και πες μας αν διορθώθηκε. Το Miui των xiaomi δεν επιτρεπει την αυτοματη εκκινηση apps για να εξοικονομει μπαταρια, αλλα αυτο μπλεκει τις ειδοποιησεις ενιοτε.
    Μετά από πολύ παίδεμα και διάβασμα
    Το autostart και κλείδωμα της εφαρμογής στον task manager, δεν βοήθησε καθόλου
    Η λύση μισοβρέθηκε στη μπαταρία
    Ρυθμίσεις->Πρόσθετες ρυθμίσεις ->Μπαταρία ->Manage apps battery usage ->Power saving modes Off (MIUI won't restrict backround activities)

    Με λίγα λόγια βγάζεις το miui από την μέση. Είχα δοκιμάσει και άλλα permissions για την εφαρμογή, δεν είχα αποτέλεσμα

    Γράφω μισοβρέθηκε λύση γιατί δουλεύει χωρίς disconnect με cellular data, αλλά με disconnects over wifi. Βέβαια αυτό πρέπει νάναι bug τόχει και ένας αυστραλός. Δοκιμάστηκαν διάφορα wifi

    Δυστυχώς το miui είναι πολύ παραμετροποιήσιμο και χωρίς οδηγό (help) με αποτέλεσμα πολλά να κοντράρουνε και να ψάχνεσαι

    Η sony ακολουθεί πολύ πιό απλό τρόπο.
    Αφήνεις το wifi ανοιχτό όταν σβύνει η οθόνη?
    Ολες οι υπηρεσίες που σχετίζονται με wifi, μένουν ανοιχτές και λειτουργούν και στο backround

  13. #148
    Εγγραφή
    21-03-2010
    Μηνύματα
    1.743
    Downloads
    2
    Uploads
    0
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από dimitri_ns Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετά από πολύ παίδεμα και διάβασμα
    Το autostart και κλείδωμα της εφαρμογής στον task manager, δεν βοήθησε καθόλου
    Η λύση μισοβρέθηκε στη μπαταρία
    Ρυθμίσεις->Πρόσθετες ρυθμίσεις ->Μπαταρία ->Manage apps battery usage ->Power saving modes Off (MIUI won't restrict backround activities)

    Με λίγα λόγια βγάζεις το miui από την μέση. Είχα δοκιμάσει και άλλα permissions για την εφαρμογή, δεν είχα αποτέλεσμα

    Γράφω μισοβρέθηκε λύση γιατί δουλεύει χωρίς disconnect με cellular data, αλλά με disconnects over wifi. Βέβαια αυτό πρέπει νάναι bug τόχει και ένας αυστραλός. Δοκιμάστηκαν διάφορα wifi

    Δυστυχώς το miui είναι πολύ παραμετροποιήσιμο και χωρίς οδηγό (help) με αποτέλεσμα πολλά να κοντράρουνε και να ψάχνεσαι

    Η sony ακολουθεί πολύ πιό απλό τρόπο.
    Αφήνεις το wifi ανοιχτό όταν σβύνει η οθόνη?
    Ολες οι υπηρεσίες που σχετίζονται με wifi, μένουν ανοιχτές και λειτουργούν και στο backround
    Eυχαριστούμε για την απάντηση φίλε! Μπορεί να βοηθήσει πολλούς. Το miui έχει πολλές παραμετροποιήσεις αλλά δυστυχώς έλλειψη οδηγιών και bugs...

  14. #149
    Εγγραφή
    23-11-2005
    Περιοχή
    Α.Ν. Σμύρνη
    Μηνύματα
    153
    Downloads
    11
    Uploads
    0
    Τύπος
    ADSL
    Ταχύτητα
    8192/1024
    ISP
    Cyta Hellas
    DSLAM
    Cyta Hellas - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    ZXV10 H201L
    Τελικά παιδιά 3 ή 1 ευρω κοστίζει? Εμένα στο mycyta μου έβγαζε 3 και τώρα βγάζει 3,10. Είμαι πελάτης από πριν πέσει η τιμή και πολύ φοβάμαι πως στους παλιούς πελάτες χρεώνουν 3 κάτι που θεωρώ απαράδεκτο.

  15. #150
    Εγγραφή
    05-05-2009
    Περιοχή
    Παλαιό Φάληρο
    Μηνύματα
    12.718
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    Ταχύτητα
    FTTH Φως το αληθ
    ISP
    OTE
    Router
    Fritz 7590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Theodore Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά παιδιά 3 ή 1 ευρω κοστίζει? Εμένα στο mycyta μου έβγαζε 3 και τώρα βγάζει 3,10. Είμαι πελάτης από πριν πέσει η τιμή και πολύ φοβάμαι πως στους παλιούς πελάτες χρεώνουν 3 κάτι που θεωρώ απαράδεκτο.
    Ανανέωσα συμβόλαιο 1 Μαίου. Το cyta4u δωρεάν

Σελ. 10 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 589101112 ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Μηνύματα: 69
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-07-14, 20:23
  2. Μηνύματα: 37
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-04-14, 09:21
  3. Μηνύματα: 8
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-02-14, 14:17
  4. Η εμπειρια μου απο την cyta
    Από mitsos185 στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 23-01-14, 17:17
  5. Ip Tv από την Cyta
    Από alany στο φόρουμ ADSL
    Μηνύματα: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 10-12-13, 14:26

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας