Σελ. 13 από 26 ΠρώτηΠρώτη ... 3811121314151823 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση 181-195 από 387
  1. #181
    Εγγραφή
    28-07-2013
    Μηνύματα
    6.813
    Downloads
    0
    Uploads
    0
    ISP
    Voda/Nova/OTE/ΕΔΥΤΕ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xhaos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το server validation. Το θεωρώ μεγάλη τρύπα να μη το έχει.
    Μα αυτό ρωτάω. Επιβεβαίωσες ότι το κάνει το Synology, γιατί όπως είπα σε έκδοση 5 του DSM που είχα δοκιμάσει, το πακέτο OpenVPN που είχε διαθέσιμο δεν έκανε από μόνο του, χωρίς να το "πειράξεις".

  2. #182
    Εγγραφή
    14-11-2003
    Περιοχή
    At Milliways, the Restaurant at the End of the Universe
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    3.048
    Downloads
    96
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    50000/5000
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    OpenWRT (WNDR3700v2)
    Θα το κοιτάξω το απόγευμα.
    See first, think later, then test. But always see first. Otherwise you will only see what you were expecting. Most scientists forget that. - Douglas Adams
    There's no right, there's no wrong, there's only popular opinion. - Jeffrey Goines (12 Monkeys)


  3. #183
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Μου βγάζει στο log του Mikrotik το παρακάτω:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ovpn.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  2,0 KB 
ID: 189850

    Το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι. Παρόλα αυτά δουλεύει κανονικά η υπηρεσία.
    Γνωρίζει κανείς κάτι?
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  4. #184
    Εγγραφή
    28-03-2006
    Περιοχή
    KV G434
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    42.361
    Downloads
    23
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    310/31
    ISP
    Cosmote
    DSLAM
    ΟΤΕ - ΕΡΜΟΥ
    Router
    RB4011iGS+5 ONT: G-010G-R
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου βγάζει στο log του Mikrotik το παρακάτω:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ovpn.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  2,0 KB 
ID: 189850

    Το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι. Παρόλα αυτά δουλεύει κανονικά η υπηρεσία.
    Γνωρίζει κανείς κάτι?
    https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=100449
    | "Anyone can build a fast CPU.
    | The trick is to build a fast system."
    |____________Seymour Cray...

  5. #185
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από deniSun Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το είχα διαβάσει αυτό deni αλλά δεν κατάφερα κάτι. Ίσως το πρόβλημα να εστιάζεται στον client του android.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  6. #186
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.136
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου βγάζει στο log του Mikrotik το παρακάτω:

    Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγέθυνση. 

Όνομα:  ovpn.png 
Εμφανίσεις:  21 
Μέγεθος:  2,0 KB 
ID: 189850

    Το έψαξα αλλά δεν βρήκα κάτι. Παρόλα αυτά δουλεύει κανονικά η υπηρεσία.
    Γνωρίζει κανείς κάτι?
    καλημερα, χρονια πολλα και καλη χρονια!
    μου εχει τυχει και εμενα μερικες φορες δεν υπαρχει κανενα προβλημα, για καποιο λογο καποια πακετα γινονται διπλα και καποιο το ριχνει, δεν εχω δει ομως καπου προβλημα και δεν ξερω και γιατι γινεται.

  7. #187
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Παρατήρησα ότι όταν συνδέομαι με ovpn από το κινητό και τσεκάρω internet Και πρόσβαση στο LAN και σύνδεση με το voip μου τηλέφωνο όλα μια χαρά.
    Μετά από 2-3 ημέρες, όταν ξανασυνδέομαι και μου δίνει κανονικά το Mikrotik την Ip (pool) του ovpn στο κινητό μου, χάνω την πρόσβαση από το κινητό μου στο LAN και στο internet και αναγκάζομαι να κάνω επανεκκίνηση το mikrotik
    και τότε ξαναδουλεύουν όλα μια χαρά πάλι.
    Σαν εφαρμογή στο κινητό μου για το voip έχω το zoiper.

    Στο ΝΑΤ έχω την παρακάτω δήλωση:
    Κώδικας:
     ;;; Access LAN for Ovpn & internet
          chain=srcnat action=masquerade src-address=mysubnetovpn/29 log=no log-prefix=""
    Είναι σωστή η παραπάνω δήλωση;
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος jkarabas : 04-01-18 στις 17:40.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  8. #188
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.136
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλησπέρα, εγω ποσο καιρο τα δουλευω και στο 109 και σε ενα 951 αυτο της κινητης και δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα.
    Δεν μπορω να καταλαβω γιατι σου συμβαινει αυτο πολυ περιεργο μου φαινεται!
    και εγω το zoiper δουλευω σε ολες τις android συσκευες μου.

    Αυτος ο κανονας στο NAT στο subnet τι εχεις βαλει? αυτο που εχεις δηλωσει για το openvpn ετσι? σωστα? πχ εμενα ειναι 10.ΧΧΧ.ΧΧΧ.248/29
    ναι σωστη την εχεις αν ειναι σωστο το subnet, αλλα και να ηταν λαθος δεν θα δουλευε, δεν πιστευω οτι εχει καποια σχεση αυτο με το προβλημα σου και γενικα κανονας στο ΝΑΤ.

    Κώδικας:
    add action=masquerade chain=srcnat comment="openvpn awmn apo internet" src-address=10.X.XXX.248/29

  9. #189
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    Ναι έτσι τον έχω ακριβώς τον κανόνα, μήπως τελικά έχει να κάνει με το firewall που έχω στήσει. Πάντως επιτρέπω το NAT να περνάει απο το firewall. Τι να πω θα το παρακολουθήσω και βλέπουμε.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION
    Παράθεση Παράθεση Posted from Android app

  10. #190
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.136
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από jkarabas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι έτσι τον έχω ακριβώς τον κανόνα, μήπως τελικά έχει να κάνει με το firewall που έχω στήσει. Πάντως επιτρέπω το NAT να περνάει απο το firewall. Τι να πω θα το παρακολουθήσω και βλέπουμε.
    πρεπει να ποσταρεις καλυτερα με export τους κανονες απο το firewall-rules που εχουν σχεση με το openvpn, ισως κατι απο εκει.
    απο ΝΑΤ σιγουρα δεν ειναι.

  11. #191
    Εγγραφή
    28-04-2005
    Μηνύματα
    2.640
    Downloads
    12
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    22000/2500
    ISP
    ΟΤΕ Conn-x
    Router
    RB4011iGS+5HacQ2HnD
    ip firewall filter
    Spoiler:
    add action=accept chain=input comment="Accept input established, related connections" connection-state=\
    established,related
    add action=drop chain=input comment="______Drop input invalid connections" connection-state=invalid
    add action=accept chain=forward comment="Accept PF All DstNat" connection-nat-state=dstnat \
    connection-state=new in-interface=all-ppp

    add action=accept chain=forward comment="Allow forward forward established, related connections" \
    connection-state=established,related
    add action=drop chain=forward comment="______Drop forward invalid connections" connection-state=invalid
    add action=add-src-to-address-list address-list="port scanners" address-list-timeout=2w chain=input \
    comment="Add port scanners to list" in-interface=all-ppp protocol=tcp psd=21,3s,3,1
    add action=add-src-to-address-list address-list="port scanners" address-list-timeout=2w chain=input \
    comment="______NMAP FIN Stealth scan" protocol=tcp tcp-flags=fin,!syn,!rst,!psh,!ack,!urg
    add action=add-src-to-address-list address-list="port scanners" address-list-timeout=2w chain=input \
    comment="______SYN/FIN scan" protocol=tcp tcp-flags=fin,syn
    add action=add-src-to-address-list address-list="port scanners" address-list-timeout=2w chain=input \
    comment="______SYN/RST scan" protocol=tcp tcp-flags=syn,rst
    add action=add-src-to-address-list address-list="port scanners" address-list-timeout=2w chain=input \
    comment="______FIN/PSH/URG scan" protocol=tcp tcp-flags=fin,psh,urg,!syn,!rst,!ack
    add action=add-src-to-address-list address-list="port scanners" address-list-timeout=2w chain=input \
    comment="______ALL/ALL scan" protocol=tcp tcp-flags=fin,syn,rst,psh,ack,urg
    add action=add-src-to-address-list address-list="port scanners" address-list-timeout=2w chain=input \
    comment="______NMAP NULL scan" protocol=tcp tcp-flags=!fin,!syn,!rst,!psh,!ack,!urg
    add action=add-src-to-address-list address-list=wb_stage1 address-list-timeout=1m chain=input comment=\
    "WinBox brute forcers the first stage" connection-state=new dst-port=8291 protocol=tcp \
    src-address-list=!wb_stage1
    add action=drop chain=input comment="______Drop port scanners from list" src-address-list="port scanners"
    add action=add-src-to-address-list address-list=wb_blacklist address-list-timeout=1w3d chain=input \
    comment="WinBox brute forcers blacklisting" connection-state=new dst-port=8291 protocol=tcp \
    src-address-list=wb_stage3
    add action=add-src-to-address-list address-list=wb_stage3 address-list-timeout=1m chain=input comment=\
    "WinBox brute forcers the third stage" connection-state=new dst-port=8291 protocol=tcp \
    src-address-list=wb_stage2
    add action=add-src-to-address-list address-list=wb_stage2 address-list-timeout=1m chain=input comment=\
    "WinBox brute forcers the second stage" connection-state=new dst-port=8291 protocol=tcp \
    src-address-list=wb_stage1
    add action=accept chain=input comment="Login WinBox with right pass" dst-port=8291 protocol=tcp \
    src-address-list=!wb_blacklist
    add action=accept chain=input comment="Allow OVPN" dst-port=1722 in-interface=all-ppp protocol=tcp
    add action=accept chain=input comment="Allow mikro winbox android" dst-port=8728 in-interface=all-ppp \
    protocol=tcp
    # giannis-mobile-ovpn not ready
    add action=accept chain=forward comment="Allow internet-LAN from mobile Ovpn" in-interface=\
    giannis-mobile-ovpn

    add action=accept chain=input comment="Allow all input from LAN" in-interface=!all-ppp
    add action=accept chain=forward comment="Allow all forward from LAN" in-interface=!all-ppp
    add action=drop chain=input comment="Drop input everything else"
    add action=drop chain=forward comment="Drop forward everything else"

    Αυτό είναι όλο το firewall που έχω. Σε περίπτωση που η σύνδεση συναντήσει τον κανόνα με το static όνομα giannis-mobile-ovpn από το ppp τότε αυτό ενεργοποιείται.
    CPU: Intel Core I7 920@2,66Ghz,GPU: nVidia Asus ENGTS 250/DI/CUBA 512MD3 ,RAM:3x1GΒ Corsair TR3G1333 PC3@1333Mhz, PSU: Thermaltake 650W,Μοtherboard: Asus P6TD DELUXE, CASE: CoolerMaster ENTURION

  12. #192
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.136
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    καλημέρα, σωστα τα βλεπω αλλα εκτος τα forward εχεις και για input παρομοιους κανονες?
    Εγω ειχα θεμα χωρις τους input, όπως εχεις το forward θελει και input.
    κατι μου εκοβε και δεν δουλευε αναλογα καποιες συνθήκες χωρις αυτους.
    Αυτα παρακατω ειναι απο το 109.
    Αν μπορεις οταν κανεις export βαζε μονο οτι ειναι σχετικο για να διαβαζονται ποιο ευκολα.
    Οι υπογραμμισμενοι κανονες δεν ειμαι σιγουρος απολυτα αν εχουν σχεση με το openvpn.

    Κώδικας:
    add action=accept chain=input comment=OpenVPN dst-port=1134 port="" protocol=tcp
    add action=accept chain=input comment="Allow Broadcast-Multicast" dst-address-type=broadcast,multicast in-interface=all-ppp
    add action=accept chain=input comment="Allow all input from LAN" in-interface=!all-ppp
    add action=accept chain=forward comment="Allow all forward from LAN" in-interface=!all-ppp
    add action=accept chain=forward comment="from openvpn" in-interface=all-ppp src-address=10.X.X.248/29
    add action=accept chain=input comment="from openvpn" in-interface=all-ppp src-address=10.X.X.248/29
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 05-01-18 στις 17:19.

  13. #193
    Εγγραφή
    05-05-2005
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    pFsense / fritz 7530
    SNR / Attn
    9,0(dB) / 29(dB)
    Είχα και εγω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με τη μόνη διαφορά εμένα εκανε τελείως drop και δε μπορούσα να συνδεθώ καθόλου.

    Το έλυσα αλλάζοντας
    Κώδικας:
    PPP > Interface > OVPN Server (button)
                    > Μode : IP αντί για ethernet που γράφει ο DeniSun.
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος SpiritCrusher : 10-01-18 στις 23:48.
    You wanna hear something really nutty? I heard of a couple guys who wanna build something called an "airplane," you know you get people to go in, and fly around like birds, it's ridiculous, right? And what about breaking the sound barrier, or rockets to the moon, or atomic energy, or a mission to Mars? Science fiction, right?
    --Visit [+=] on #bloodygreeks @ quakenet--

  14. #194
    Εγγραφή
    13-02-2004
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    17.136
    Downloads
    4
    Uploads
    0
    Τύπος
    FTTH
    Ταχύτητα
    200/200 Mbps
    ISP
    Inalan FTTH
    Router
    CRS109-8G-1S-2HnD+HapAC2
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από SpiritCrusher Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα και εγω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα με τη μόνη διαφορά εμένα εκανε τελείως drop και δε μπορούσα να συνδεθώ καθόλου.

    Το έλυσα αλλάζοντας
    Κώδικας:
    PPP > Interface > OVPN Server (button)
                    > Μode : IP αντί για ethernet που γράφει ο Nikiforos.

    Εγω εχω ip εκει περα....αυτο που λες το λεει ο οδηγος στο 1ο ποστ #1 που ειναι του DeniSun και οχι δικο μου! https://www.adslgr.com/forum/threads...Android-Client
    και ποτε σε mikrotik δεν ειχα αυτο το mode, σε linux μονο (ΟPENWRT) και εκει δεν το λενε ετσι αλλα TAP (ETHERNET) και TUN (IP). http://www.openwrt.gr/viewtopic.php?f=17&t=297&start=10
    https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=123236
    και δεν ειχες το ιδιο προβλημα αφου εκανε drop αλλο το ενα και αλλο το αλλο!

    anyway οποιος εχει προβλημα να δειξει το αρχειο του κινητου μηπως ειναι δηλωμενο λαθος το mode interface, γιατι το android σαν linux που ειναι θελει Tap και Τυn ενω στο mikrotik λεει ip και ethernet.
    Aν στο αρχειο ειναι δηλωμενο το αντιθετο θελει αλλαγη στον server δλδ στο mikrotik ή διορθωμα στο αρχειο.
    Αν ειναι λαθος επειδη το εχω παθει αρκετες φορες τοτε ΔΕΝ συνδεεται ουτε με σφαιρες.

    TAP ειναι ETHERNET MODE στο Mikrotik
    ΤUN ειναι IP MODE στο Mikrotik
    Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nikiforos : 10-01-18 στις 23:31.

  15. #195
    Εγγραφή
    05-05-2005
    Περιοχή
    Ν. Σμύρνη
    Μηνύματα
    308
    Downloads
    27
    Uploads
    0
    Τύπος
    VDSL2
    Ταχύτητα
    204800/20480
    ISP
    HOL
    DSLAM
    HOL - Ν. ΣΜΥΡΝΗ
    Router
    pFsense / fritz 7530
    SNR / Attn
    9,0(dB) / 29(dB)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Nikiforos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω εχω ip εκει περα....αυτο που λες το λεει ο οδηγος στο 1ο ποστ #1 που ειναι του DeniSun και οχι δικο μου! https://www.adslgr.com/forum/threads...Android-Client
    και ποτε σε mikrotik δεν ειχα αυτο το mode, σε linux μονο (ΟPENWRT) και εκει δεν το λενε ετσι αλλα TAP (ETHERNET) και TUN (IP). http://www.openwrt.gr/viewtopic.php?f=17&t=297&start=10
    https://forum.mikrotik.com/viewtopic.php?t=123236
    και δεν ειχες το ιδιο προβλημα αφου εκανε drop αλλο το ενα και αλλο το αλλο!

    anyway οποιος εχει προβλημα να δειξει το αρχειο του κινητου μηπως ειναι δηλωμενο λαθος το mode interface, γιατι το android σαν linux που ειναι θελει Tap και Τυn ενω στο mikrotik λεει ip και ethernet.
    Aν στο αρχειο ειναι δηλωμενο το αντιθετο θελει αλλαγη στον server δλδ στο mikrotik ή διορθωμα στο αρχειο.
    Αν ειναι λαθος επειδη το εχω παθει αρκετες φορες τοτε ΔΕΝ συνδεεται ουτε με σφαιρες.

    TAP ειναι ETHERNET MODE στο Mikrotik
    ΤUN ειναι IP MODE στο Mikrotik
    Συγγνωμη εκ παραδρομής το ονομα σου . Επειδή γράφεις συχνά στο νήμα για καποιο λόγο μου είχε μείνει στο μυαλό πως ειναι δικος σου ο οδηγός .

    Οσον αφορά το πρόβλημα μου έβγαζε ακριβώς το ίδιο μήνυμα με duplicate packets κτλ.

    Δεν έχω εκταταμένη γνωση στο RouterOS, μόλις προχθές αγόρασα ενα για πειραματισμό και εκμαθηση.
    You wanna hear something really nutty? I heard of a couple guys who wanna build something called an "airplane," you know you get people to go in, and fly around like birds, it's ridiculous, right? And what about breaking the sound barrier, or rockets to the moon, or atomic energy, or a mission to Mars? Science fiction, right?
    --Visit [+=] on #bloodygreeks @ quakenet--

Σελ. 13 από 26 ΠρώτηΠρώτη ... 3811121314151823 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. Mikrotik Dual-Wan με PCC --> πρόβλημα με VPN
    Από tsatasos στο φόρουμ MikroTik ADSL modems, routers & routerBOARDs
    Μηνύματα: 30
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-01-18, 12:54
  2. Μηνύματα: 26
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-06-14, 01:43
  3. Openvpn server σύνδεση restart
    Από svizi στο φόρουμ Unix - Linux
    Μηνύματα: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-04-14, 13:53
  4. Μηνύματα: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 19-03-14, 11:52
  5. Μηνύματα: 80
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-14, 13:14

Tags για αυτό το Θέμα

Bookmarks

Bookmarks

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα
  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε συνημμένα
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματα σας
  •  
  • Τα BB code είναι σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Το [IMG] είναι σε λειτουργία
  • Το [VIDEO] είναι σε λειτουργία
  • Το HTML είναι εκτός λειτουργίας